Nr. | Omschrijving |
Richtprijs |
5001 | Schilderij: boerenfamilie bij hooiberg, olieverf op doek, niet gesigneerd, 33 × 48 cm | € 50-70 |
5002 | Hollandse School: stilleven met appels, glazen fles, en klepkan, aquarel, r.o. gesigneerd Jan Oud en gedateerd '44, 60 × 49 cm | € 50-70 |
5003 | Hollandse School: stilleven van aardewerk kruik met zonnebloem, aquarel, niet gesigneerd, 40 × 30 cm | € 50-70 |
5004 | Leo Hartzuiker (1922-?), 'Les Amoureux', aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '89, 43 × 29 cm | € 50-70 |
5005 | Paar notenhouten armstoelen met groengestreepte velours bekleding, tweede helft 19e eeuw | € 40-60 |
5006 | Een mahonie en een eiken plantentafeltje, beide circa 90 × 24 × 24 cm | € 40-60 |
5007 | Hollandse School: stilleven met klepkan, kruik en appels, aquarel, l.o. gesigneerd 'J. Oud' en gedateerd '76, 43 × 57 cm | € 30-50 |
5008 | Grijsblauwgeschilderde vitrinekast, toogvormig met verguld houten omlijsting -glazen schappen ontbreken, gebruikssporen-, 230 × 110 × 29 cm | € 200-300 |
5009 | Crèmewitgelakte gipsen console met dragende putto -enkele chipjes-, 120 cm | € 80-100 |
5010 | Henk Bellaard (1896-1975), huizen langs dijk, aquarel, l.o. gesigneerd, 27 × 42 cm | € 60-80 |
5011 | Hollandse School: man zittend op bankje, gemengde techniek op papier, niet gesigneerd, 31 × 22 cm | € 60-80 |
5012 | Duitse School: stad aan een rivier, inkttekening opgehoogd met waterverf, passe-partout genummerd No 211B, 18e eeuw -vouw en vlekjes-, 22 × 35 cm | € 100-150 |
5013 | Arthur Briët (1867-1939), duinlandschap, pastel op papier, r.o. gesigneerd -enkele roestvlekjes-, 19 × 29 cm | € 50-70 |
5014 | Ets / gravure: 'Gevecht bij het dorp de Vaart buiten Utrecht den 9den Mey 1787', uit het patriottisch tijdschrift 'De Post van den Neder-Rhijn' over de militaire confrontatie bij Vreeswijk -vouw-, 15,5 × 21,5 cm | € 20-30 |
5015 | Duitse School: huizen aan het water, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd 'A. Gelauf', 25 × 19 cm | € 60-80 |
5016 | Gerhard Christiaan 'Gerrit' Haverkamp (1872-1926), 'Trekpaard', ets, r.o. gesigneerd, 19,5 × 24,5 cm | € 40-60 |
5017 | Schilderij: stilleven met fruitschaal en drankfles, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Jan Oud en gedateerd '68, 55 × 45 cm | € 40-60 |
5018 | Kijkdoos met twee geprepareerde vogels, 44 × 75 × 29 cm | € 200-300 |
5019 | Eikenhouten boekenkast met deels beglaasde deuren, tweede helft 20e eeuw -tracering laat los-, 186 × 134 × 40 cm | € 40-60 |
5020 | Aardewerk serviesgedeelte, decor Moss Rose, model Edme, uitvoering Wegdwood, bestaande uit: divers dienservies, theepot -chipje van voet-, roomkannetje, negen eierdoppen, saucière -haarlijntje in bak-, zes soepborden, dinerbord, bonbonschaaltje, twee koffiekopjes, negen onderschotels, theekopje, vier onderschotels, en zeven petit-foursbordjes, daarbij: vierkante schaal, decor Conway | € 100-150 |
5021 | Koperen kraantjeskan, staand op gestileerde klauwpootjes, 18e eeuw, 31 × 22 × 19 cm | € 40-60 |
5022 | Wortelnotengefineerde vitrinekast, de beglaasde deuren met roedeverdeling waarachter drie schappen, op onderstel met vier laden, Louis Quatorze-stijl, 190 × 123 × 34 cm | € 100-150 |
5023 | Aardewerk gebaksstel met elf schoteltjes, uitvoering Soho Pottery, Engeland, en enkele theeserviesdelen, model Crocus, uitvoering Gibson's -enkele kleine fritjes en verkleuring-, art deco | € 40-60 |
5024 | Vier diverse keramische kommen, waaronder van Johan Broekema en Nel Houtman, grootste Ø 19 cm | € 40-60 |
5025 | Beenderporseleinen theeserviesgedeelte met decor 'Queen's messenger' en vergulde rand, uitvoering Royal Albert, bestaande uit: zes theekop-en-schotels, zes taartbordjes, een dienschaal en roomstel -theeaanslag- | € 50-70 |
5026 | Delfts aardewerk kom met blauw-wit chinoiseriedecor en gecontourneerde rand, 18e eeuw -twee restauraties-, 9 × Ø 22 cm | € 100-150 |
5027 | Jan Voerman Jr. (1890-1976), 'Laren, Oosterend', litho, eigen druk, r.o. in potlood gesigneerd, 10 × 22 cm | € 30-50 |
5028 | Pop met biscuit hoofd, glazen ogen en papier maché lijf -defecten-, twee kleine poppen met porseleinen hoofdjes -gebruikssporen-, en gebogen beukenhouten kinderstoel met rietbespanning, gemerkt Fischer | € 100-150 |
5029 | Aardewerk serviesgedeelte met fruitdecor en gele rand, uitvoering Churchill, Staffordshire, bestaande uit: twaalf dinerborden Ø 26 cm, tien dinerborden Ø 24,5 cm, tien dessertborden Ø 21 cm, acht diepe borden Ø 20 cm, zes taartbordjes Ø 17 cm, negen kommen Ø 15 cm, veertien theekop-en-schotels, tien koffiekop-en-schotels, twee mokken, één tussenmaat kop-en-schotel, theepot, roomstel en divers dienservies | € 150-200 |
5030 | Ovale mahoniegefineerde bijzettafel op driespantpoot, tweede helft 19e eeuw, 71,5 × 111 × 78 cm | € 50-70 |
5031 | Turks tapijtje Bergama, 148 × 109 cm | € 20-30 |
5032 | Ronde eiken schuiftafel met getorste poten en drie tussenbladen, 76 × Ø 120 cm | € 100-150 |
5033 | Vier mahonie medaillonstoelen met gesneden strikken en rozetten, staande op gecanneleerde taps toelopende poten, Louis Seize -gebruikssporen, twee mogelijk van later datum- | € 100-150 |
5034 | Jan Boon (1882-1975), 'Vijf slakken', ets, r.o. gesigneerd -glas lijst gebroken-, 17 × 14 cm | € 60-80 |
5035 | Perzische tas of kussendek Kaskay -enigszins sleets, gerepareerd gaatje-, 64 × 62 cm | € 30-50 |
5036 | Eikenhouten klepkist met reliëfdecor van de Nachtwacht, 53,5 × 131,5 × 48 cm | € 100-150 |
5037 | Wollen vloerkleed in diverse blauwe en turquoise tinten, jaren '70, 270 × 180 cm | € 80-100 |
5038 | Mahoniegefineerde tafelspiegel met drie laatjes in het basement, biedermeier -afwerklaag vlekkerig en breuken in fineer-, 86 × 60 × 32 cm | € 40-60 |
5039 | Mahonie eendeurs kastje met lade, midden 19e eeuw -verkleurd-, 96 × 65 × 41 cm | € 60-80 |
5040 | Verzameling spanen hoedendozen, grotendeels met lederen riemen -gebruikssporen-, afmetingen grootste 33 × 56 cm | € 300-500 |
5041 | Eiken tweedeurskast, interieur met twee planken en lade, Hollands, circa 1700 -restauraties-, 166 × 147 × 64 cm | € 500-700 |
5042 | Vier gravures in gelijke lijsten: 'Amsterdam aan den Amstel 1762', 'T Rockin, de Nieuw-zijds kapel en beurs', 'Winter-gezicht, op de Cingel, voor de Luthersche Oude Kerk', en 'De Binnen Amstel' -vlekjes-, 39 × 30 cm | € 80-100 |
5043 | Gestoken en geschilderd houten hobbelpaard met lederen zadel, eind 19e/begin 20e eeuw, 81 × 120 × 40 | € 60-80 |
5044 | Eiken kast met paneeldeuren, op kistvormig onderstel -scheuren in deurpanelen-, 19e eeuw, 181 × 148 × 54 cm | € 100-150 |
5045 | Bruine lederen koffer, met initialen 'S.C.P.' op de deksel -gebruikssporen- 27 × 43 × 34 cm | € 60-80 |
5046 | Hollandse School: landschap met ophaalbrug over de vaart, olieverf op doek, r.o. gesigneerd 'W. Dijkstra' -krassen-, 60 × 80 cm | € 80-100 |
5047 | Ingekleurde kopergravure: 'A General View of the City of Rotterdam from the Mase', circa 1780 -papier licht gebruind, inkleuring licht verpoederd-, 25 × 39 cm | € 30-50 |
5048 | Cornelis de Bruin (1870-1940), 'Enkhuizen', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 × 40 cm | € 40-60 |
5049 | Mogelijk Frits Mondriaan (1853-1932), landschap met vaart en ophaalbrug, tekening, l.o. gesigneerd -signatuur van later datum- 22,5 × 28,5 cm | € 100-150 |
5050 | Gala-uniform Korps Mariniers, korte jas, vest en broek met rode biezen | € 40-60 |
5051 | Mahonie butlertray, uitvoering Reprodux, Bevan-Funnell, Brighton, Engeland, eind 20e eeuw -gebruikssporen, vochtschade op blad-, blad 60 × 47 cm | € 30-50 |
5052 | Grote en extra brede iepen Windsor stoel, de rugleuning met opengewerkt 'kerstboom'-decor, Engeland, midden 19e eeuw -gebruiksslijtage-, 117 × 69 × 67 cm | € 250-350 |
5053 | Paar alpaca altaarkandelaars -één randornamentje afgebroken, pennen verwijderd-, 104 × Ø 35 cm | € 100-150 |
5054 | Jasper Siliacus (1916-2003), oorlogsschepen op zee, aquarel en gouache op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd mei '77, 25 × 27,5 cm, verso met label: 'Aangeboden door de staf en cursisten HK-31 van de marinestafschool op 16 december 1982' | € 80-100 |
5055 | Hollandse School: bootjes op de vaart, olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw -kras naast linker scheepje-, 24 × 30 cm | € 30-50 |
5056 | Henri Frédéric Boot (1877-1963), boten aangemeerd op het IJ, aquarel en krijt op papier, r.o. gesigneerd, 18 × 28 cm | € 100-150 |
5057 | Peter de Rijcke (1945), 'Hoorn', ets 2/50, l.o. gesigneerd en gedateerd '86, 20 × 25 cm | € 60-80 |
5058 | Culemborg: 'De stad Culemborg te zien van de Schalkwijksche zijde'. Gravure door C. Philips naar D. van de Burg, 1752, 18 × 44 cm | € 50-70 |
5059 | Boris O'Klein (1893-1985), 'Chacun son tour', kleurenets, r.o. gesigneerd, 17 × 45 cm | € 60-80 |
5060 | Coob Zeeman (1955), 'Oprukkende kuifwolk, Wadden', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd, 30,5 × 50 cm | € 50-70 |
5061 | Willem George Frederik Jansen (1871-1949), 'Oude haven, Rotterdam', r.o. gesigneerd, verso getiteld en gedateerd 1910 -craquelé, vervaagd-, 30 × 40 cm | € 100-150 |
5062 | Hendrik Pieter Groen (1886-1964), Rotterdams havengezicht met schip aan kade bij graanevelatoren, marouflé op board, r.o. gesigneerd, 26,5 × 36,5 cm | € 120-160 |
5063 | Willem de Zwart (1862-1931), vijf etsen: vissers op het strand, dinerende heren, vrouw bij waterput, boerderij, en drie figuren, twee etsen gesigneerd -papier gedeeltelijk gebruind- | € 120-160 |
5064 | Teakhouten toonbank met lade, twee deuren en bovenop een tafelvitrine, 20e eeuw, 100 × 131 × 56 cm | € 150-200 |
5065 | Nanne Balyon (1960), Kurhaus Scheveningen, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 40 × 60 cm | € 150-200 |
5066 | Gerrit Stegeman (1858-1940) bootje op een plas, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 31 × 48 cm | € 60-80 |
5067 | Hugo Liebe (1912-1996), 'Gezicht op Den Helder', aquarel, r.o. gesigneerd, 32 × 48 cm | € 80-100 |
5068 | Hollandse School: boerenhoeve aan het water, marouflé, verso gesigneerd 'Jan Oud' en gedateerd '43, 26 × 32 cm | € 30-50 |
5069 | Vermoedelijk Albertus Gerardus Bilders (1838-1865), landschap met heuvel en rustende figuur, potlood op papier, m.o. gemonogrammeerd GB, getiteld Berg en gedateerd 186?, 15,5 × 27 cm | € 40-60 |
5070 | Drie gezichten op Utrecht, uit: Willem Barents, Kabinet van Nederlandsche Outheeden en Gezigten, Amsterdam, 1725, te weten 'Buitensingel', 'Katryne Poort' en 'Ste Marie kerk', in moderne lijsten | € 50-70 |
5071 | Eikenhouten tantalus met messing beslag en drie kristallen karaffen met ruitslijpsel, voorzien van labels -een fles afwijkend, de halzen met chips-, 31 × 34,5 × 13 cm | € 80-100 |
5072 | Mahonie hoekkastje met gecanneleerde stijlen, 19e eeuw -gebruikssporen-, 106 × 60 × 60 cm | € 50-70 |
5073 | Grote en extra brede iepen Windsor stoel, de rugleuning met gedeeltelijk opengewerkt 'kerstboom'-decor, Engeland, tweede helft 19e eeuw -gebruiksslijtage-, 112 × 69 × 49 cm | € 250-350 |
5074 | Jaap Ploos van Amstel (1926-2022), 'Twee fregatten langszij', gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd, 48,5 × 37 cm | € 60-80 |
5075 | Willem Vaarzon Morel (1931), marineschepen in de haven van Den Helder, aquarel, r.o. gesigneerd, met potlood bijgeschreven 'voor Riet en Anton', 28 × 39 cm -sticker op achterzijde 'Den Helder, jaren '50'- | € 60-80 |
5076 | Ceremonieel tenue Korps Mariniers, pak voor officieren, de jas met halssnoer, kwasten en sjerp, de broek met rode biezen, met label gedateerd 1966 -paspop niet inbegrepen- | € 60-80 |
5077 | Beuken paspop met wit linnen buste, eerste helft 20e eeuw, hoogte 163 cm | € 80-100 |
5078 | Gravure: Vijfpolderkaart, 'De Zype', 'Beemster', 'De Purmer', 'De Wormer', 'Caerte van Waterland', Peter Kaerius, uitg. Henricus Hondius, circa 1631, 47 × 63 cm | € 150-200 |
5079 | Deels ingekleurde gravure: 'Nieuwe kaart van het Nederkwartier, en van het kwartier van Montfoort des Stichts van Utrecht', uitg. Isaak Tirion, Amsterdam, 18e eeuw -verkleurd en foxing-, 35 × 40 cm | € 100-150 |
5080 | Winnifred Bastian (1946), 'Bootjes Hastings', litho 9/12, l.o. gesigneerd -vochtschade op passe-partout-, 28 × 42 cm | € 20-30 |
5081 | Hollandse School, twee werken: gladdekse tweemaster, achterop lijst toegeschreven aan J.C.L. Hoebé en gedateerd 1839, en zeilboten op het water, potlood en aquarel op papier, l.o. gemonogrammeerd G.L.,19e eeuw, 16 × 22 en 17 × 26 cm | € 40-60 |
5082 | Met papier belijmde globe op houten basement, 37 × Ø 25 cm | € 40-60 |
5083 | Mahoniegefineerd naaldhouten piëdestal met messing monturen -paar vlekken op bovenblad-, 105 × 29 × 29 cm | € 50-70 |
5084 | Twee houten blokken en een scheepslamp 'bakboord' -deukjes-, daarbij: onderdeel van katrol, afmetingen lamp 35 × 25 × 25 cm | € 100-150 |
5085 | Polychroom beschilderde Friese stoelklok met verguld loden fretten en zeemeerminnen aan weerszijden -overschilderingen en defecten aan fret-, 72 × 36 × 26 cm | € 60-80 |
5086 | Gegraveerde landkaart 'Nieuwe kaart der provincie van Gelderland'. Amsterdam, I. Tirion, circa 1750, oudgekleurd, 34 × 39 cm | € 80-100 |
5087 | Ingekleurde kopergravure: 'Ziricksee', panorama van Zierikzee, door Casper Merian (1627-1686), tweede helft 17e eeuw, 11 × 32 cm | € 30-50 |
5088 | Ingekleurde kopergravure: panorama van 's Gravenhage, uit het boek 'Beschryvinge van 's Gravenhage' van Gysbert de Cretser, begin 18e eeuw -enkele licht verbruinde plekken en vouwen-, 28 × 38 cm | € 30-50 |
5089 | Winnifred Bastian (1946), 'Zeilschepen in Amsterdam', litho 10/10, l.o. gesigneerd, 29 × 40 cm | € 80-100 |
5090 | Cornelis 'Cees' Bolding (1897-1979), 'Storm op oceaan', marouflé, r.o. gesigneerd, 58 × 76 cm | € 100-150 |
5091 | Hendrik van Steenwijck (1864-1937), 'Ochtend op zee', olieverf op schilderskarton, l.o. gesigneerd -drager is vervormd-, 24 × 40 cm | € 100-150 |
5092 | Drie Perzische kussens Shiraz en Belouche, grootste 57 × 57 cm | € 40-60 |
5093 | Naaldhouten halbank met hoge rugleuning en vak onder de zitting, circa 1928 -gebruikssporen, enkele oude houtwormgaatjes-, 151 × 162 × 51 cm | € 100-150 |
5094 | Haantjescomtoise met spillegang en draadslinger, circa 1800 | € 120-160 |
5095 | Anton Pieck (1895-1987), Cuneratoren te Rhenen, ets, r.o. gesigneerd -papier iets gebobbeld, vochtplekje-, 38 × 22 cm | € 80-100 |
5096 | Bergen op Zoom: 'Siège de Bergopzom par les troupes de France, commandées par le maréchal de Lowandal', oudgekleurde opticaprent, circa 1750, 23 × 43 | € 40-60 |
5097 | 's-Gravenhage: 'Vue de la cour extérieure à la Haye', opticaprent gegraveerd door J. Wagner naar C. Pronk, oudgekleurd, Augsburg, 18e eeuw, 30 × 43 cm | € 50-70 |
5098 | Dokkum: gegraveerd gezicht op Dokkum, oudgekleurd. Naar F.B. Werner (1690-1778), Augsburg, J. Chr. Leopold, 18de eeuw, 20 × 29 cm | € 60-80 |
5099 | Vier diverse uniformen Korps Mariniers, zowel wollen uniformen als tropenuniformen -zonder pet- | € 50-70 |
5100 | Paar goudkleurige bronzen vierlichts hangende wandkandelabers met wijnrankendecor, Frankrijk, tweede helft 19e eeuw, circa 40 × Ø 40 cm | € 80-100 |
5101 | Twee houten theestoven met koperen ketels, 19e eeuw -gebruikssporen-, hoogte circa 60 cm | € 80-100 |
5102 | Kopergravure: 's Lands Geschuthuis', door Jan Caspar Philips (1700-1773), midden 18e eeuw -papier gebruind-, 27.5 × 33.5 cm | € 30-50 |
5103 | Kopergravure 'Kaart van Montfoort', gravure voor de atlas van J. Blaeu, verso Latijnse tekst over Montfoort, circa 1650, 22 × 27 cm | € 40-60 |
5104 | Amsterdam: 'Kweekschool voor de Zeevaart in 1786'. Gravure, uitgegeven door P. Conradi en V. van der Plaats, 1787 -roestvlekjes-, 28 × 38 cm | € 30-50 |
5105 | Zwarte draaibare paspop, circa 1890 -enkele gebruikssporen-, 146 hoog | € 80-100 |
5106 | Gesneden notenhouten dagobertstoel, 20e eeuw | € 40-60 |
5107 | Wengé tafelvitrine in Chinese stijl, modern, 47 × 22 × 19 cm | € 40-60 |
5108 | Hoge eiken tafelvitrine, 20e eeuw -gebruikssporen-, 66 × 38 × 29 cm | € 80-100 |
5109 | Spanen doosje en met leder bekleed koffertje -gebruikssporen- | € 60-80 |
5110 | Zwartgebeitst eiken boekenkastje met gecanneleerde stijlen, Hollandse renaissance-stijl, 20e eeuw -gebruikssporen, krimpscheuren-, 170 × 115 × 34 cm | € 80-100 |
5111 | Twee grote schelpen, waarvan één aliger gigas, -deklaag een schelp laat los-, beide circa 25 cm lang | € 60-80 |
5112 | Messing scheepsklok, aneroïde barometer en thermo-hygrometer op houten wandplaat, 28 × 61 cm | € 50-70 |
5113 | Messing treeft, koperen kookpotje, twee komfoortjes, en twee binnenbakjes, afmetingen treeft 9,5 × Ø 27 cm | € 60-80 |
5114 | Droogkompas met zwart-witte schaalplaat, adres: F.J. Kloos, Rotterdam, 19e eeuw -gebruikssporen-, 11 × 30 × 26 cm | € 40-60 |
5115 | Hollandse School: vijf schilderijtjes: vier zeegezichtjes en één molen bij het water, alle olieverf op paneel, 20e eeuw, grootste 12 × 17 cm | € 30-50 |
5116 | Twee koperen pannen, twee treeften, één van messing en één van tin, en koperen binnenbak van treeft, voornamelijk 18e eeuw, grootste treeft Ø 26 cm | € 70-90 |
5117 | Porseleinen tafellamp in de vorm van een maiskolf, Italië, laatste kwart 20e eeuw, maat met kap 73 × Ø 35,5 cm | € 100-150 |
5118 | Tafellamp gemaakt uit een bugel, 49 × 25 × 16 cm | € 50-70 |
5119 | Paar houten lampvoeten, modern, 45 × Ø 20 cm | € 60-80 |
5120 | Olielamp, de plateel voet met polychroom floraal decor, art nouveau, vermoedelijk uitvoering Plazuid, Gouda -kap ontbreekt-, hoogte 77 cm | € 80-100 |
5121 | Vijfdelig Delfts aardewerk kaststel bestaande uit drie dekselvazen en twee trompetvazen, de deksels getooid met luipaardjes, gemerkt APK, 18e/19e eeuw -chips- | € 100-150 |
5122 | Verzameling speelgoed legervoertuigen, waaronder Dinky Toys, Engeland -gebruikssporen-,19 cm | € 70-90 |
5123 | Geslepen glasserviesgedeelte met gefacetteerde stam, bestaande uit: zes wijnglazen, zes portglazen, zes likeurglaasjes, en vier champagneflûtes | € 30-50 |
5124 | Tien groen glazen roemers met bloemdecor en braamnoppen, 20e eeuw, 14 × Ø 6,5 cm | € 20-30 |
5125 | Schildpad lepeldoosjes, haarornamenten, etc., 19e en begin 20e eeuw -defecten, deksel los-, grootste doos 5 × 16 × 8 cm | € 100-150 |
5126 | Parelmoerbelijmde sieradendoos op benen voetjes, het interieur met zijde bekleed, en een parelmoerbelijmde lepeldoos op benen voetjes met velours interieur -enkele stukjes parelmoer ontbreken, het interieur beschadigd, van het lepeldoosje ontbreekt een origineel voetje, sleutel ontbreekt-, sieradendoos 18,5 × 15 × 7 cm | € 100-150 |
5127 | Vijf diverse portretlijstjes, grootste 17,5 × 9 cm | € 150-200 |
5128 | Stalen herenpolshorloge, Tag Heuer, Kirium, aan kunststof band met klapsluiting, daarbij originele doos zonder kussentje, met garantiekaart en boekje, referentienummer: CL1111A-FT6000 -lichte gebruikssporen-, Ø 39 mm | € 100-150 |
5129 | Paar bronzen kandelaars, Frankrijk, één mogelijk later bijgemaakt, 22 × Ø 9,5 cm | € 100-150 |
5130 | Vier colliers, een klemarmband en twee paar oorhangers, waaronder: lapis lazuli collier aan zilveren sluiting en bijpassende zilveren oorhangers gezet met lapis lazuli | € 100-150 |
5131 | Elf diverse donkergroene wijnglazen, 19e eeuw, hoogste 13 cm | € 100-150 |
5132 | Divers opwindbaar speelgoed: beer, haas, aapje, hondjes, jongen en meisje daarbij gebreide Mickey Mouse -gebruikssporen- | € 40-60 |
5133 | Vier stempels voor het batikken, twee met metalen drukvlak en twee van hout, Indonesië en mogelijk deels India, grootste 14 × 14 cm | € 30-50 |
5134 | Schelpen, mineralen, gesteenten en een struisvogelei -enkele kleine defecten- | € 50-70 |
5135 | Divers verzilverd, waaronder bonbonmandje en elfpersoons visbestek, mandje 5 × 14 × 11 cm | € 60-80 |
5136 | Anthonij Christiaan Wynstroom (1888-1971), twee zeilbootjes, olieverf op schilderskarton, r.o. gesigneerd, 24 × 31 cm | € 30-50 |
5137 | Loden tabaksdoos met jachtscènes, en op het deksel een vis, Engeland, 19e eeuw, 17 × 12 × 11 cm | € 50-70 |
5138 | Twee diverse bronzen vrijmetselarijpenningen: 1947 en 1957, daarbij een aardewerk plaquette van de vrijmetselarij, gedateerd 1968, in etui, plaquette 10,6 x 8 × 1,6 en Ø 6 cm | € 40-60 |
5139 | Sloepkompas in houten kast met onderin verlichting, draagt achterop metalen plaatje met opschrift 'Standard Compass' -gebruikssporen-, 56 × 40 × 36 cm | € 400-600 |
5140 | Gegraveerde landkaart: 'Caerte vanden lande ende graefschappe van Hollandt, midtsgaders het landt van Utrecht ende houcken van andere landen annex gelegen'. Gegraveerd door J. Saenredam, 1539. Uit: Guicciardini. In de Zuiderzee een kompasroos, grote schepen en een walvis -de linkerbovenhoek is, zoals bij alle afdrukken, blanco omdat daar de koperplaat werd beschadigd, lichte vlekjes en vouwen-, 26 × 38 cm | € 100-150 |
5141 | Tekening: vissersboot wordt uitgeladen, krijt en inkt op papier, l.o. gesigneerd 'Gustave [?]' en gedateerd 15 Juin 1913, 19,5 × 15 cm | € 100-150 |
5142 | Twee ingekleurde opticaprenten: Amsterdam, de Montelbaanstoren en zicht op de haven van Goes, 18e eeuw -vlekjes, verkleuringen, iets gebobbeld-, 33 × 44 cm | € 80-100 |
5143 | Twee ingekleurde gravures: 't Gezigt van s Lands Zee Magazin, de Stad Amsteldam', en 'Vue de la Ruine et de l'Embrasement des Flottes Turques dans le Port de Cismin le 7 Juillet 1770', 18e eeuw, 31 × 42 cm | € 70-90 |
5144 | Verzilverde kornet inclusief mondstuk en koffer, uitvoering Willson, Zwitserland -enkele deukjes- | € 250-350 |
5145 | Eiken commode met vier lades, 19e eeuw -lichte gebruikssporen, oude houtworm gaatjes-, 93 × 90 × 47 cm | € 70-90 |
5146 | Bastiaen Stoopendael (1637-1707), vijf gravures afbeeldende episodes uit het leven van Michiel de Ruyter (1607-1676), 'Zee-Slagh tusschen de Hr Michiel de Ruyter en den Hr Georg Ascuy', 'De Stadt Nyborg', 'De Stadt Algiers', 'Afbeelding van de Stad en Revier van Rochester, Chatham' en 'Lyk-statie van den Heer Michiel de Ruyter' -uniform ingelijst, beschadigingen, eenmaal glas gebroken-, 32 × 37 cm | € 150-200 |
5147 | Eiken wandmeubel met twee lades en een open etagère, de lades geflankeerd door leeuwenmascarons, met gedraaide voorpoten, 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 86 × 100 × 50 cm | € 80-100 |
5148 | Serie van zes ingelijste gravures: door Reinier Vinkeles waarvan vijf naar Cornelis van Hardenberg en een naar Hermannus Numan, 'Den Watervloed van 1809', in vergulde lijsten -beschadigingen-, 20 × 28 cm | € 60-80 |
5149 | Achthoekige koperen hallantaarn met groen glas -verfspetters-, 87 x Ø 40 cm | € 40-60 |
5150 | Mahonie pijpenhouder met lade en koperen binnenbakje, en vier Goudse pijpen -één pijp gebroken-, 50 cm | € 70-90 |
5151 | Kerfsnede kistje met sigarencaroussel, 15 × 24,5 × 14 cm | € 40-60 |
5152 | Mahoniegefineerde naaldhouten wandtafel met één lade, het blad met leder bekleed, modern -fineerschade-, 74 × 88 × 61 cm | € 40-60 |
5153 | Samengesteld porseleinen serviesgedeelte met gouden en blauwe bies: gedeelte met decor 'Else', uitvoering Rosenthal Kronach Bavaria, bestaande uit: twintig dinerborden Ø 26 cm, twaalf diepe borden Ø 26 cm, tien dessertborden Ø 21 cm, twee juskommen -één beschadigd- en divers dienservies; gedeelte met decor 'Hortense', uitvoering Rosenthal Kronach Bavaria, diverse dienschalen; gedeelte uitvoering Jos ten Berg's Handelsmaatschappij Utrecht: zes schoteltjes Ø 14 cm, en drie schoteltjes Ø | € 60-80 |
5154 | Mahonie bureau op gecanneleerde poten, onder het blad met lederen schrijfgedeelte drie lades -gebruikssporen, blad en leder sleets, slot los en één handgreep los-, 20e eeuw, 90 × 203 × 100 cm | € 100-150 |
5155 | Zes iepen stoelen met crèmewitte bekleding en gesneden rozetjes in de spijlen, 19e eeuw -gebruikssporen, vlekken in bekleding- | € 80-100 |
5156 | Reiskoffer met twee houten banden, uitvoering LIPS, Dordrecht, begin 20e eeuw -gebruikt-, 23 × 71 × 41 cm | € 30-50 |
5157 | Gietijzeren kachel, gemerkt 'Kampioen', 57 × 30 × 32 cm | € 20-30 |
5158 | Indiaas tapijt -enige verkleuringen-, 340 × 244 cm | € 100-150 |
5159 | Mahoniegefineerde commode met torsen op de hoeken, midden 19e eeuw -enkele hoekornamentjes ontbreken, en andere gebruikssporen-, 84 × 98 × 48 cm | € 40-60 |
5160 | Mahonie kast met marmeren bovenblad, daaronder één lade en twee deurtjes, tweede helft 19e eeuw -gebruikssporen, één achterpoot te kort-, 102 × 107 × 47 cm | € 200-300 |
5161 | Twee diverse aardewerk lampvoeten met florale- en insectendecors, op messing voeten, 20e eeuw, hoogste 47 cm | € 70-90 |
5162 | Drielichts bouillottelamp met donkergroene kap en messing voet met palmetdecor, 58 × Ø 39 cm | € 70-90 |
5163 | Duplex aardglobe met verlichting, uitvoering Columbus Verlag, Berlijn, jaren '70, 43 × 37 cm | € 60-80 |
5164 | Kleingoed: paar miniatuur kraagkandelaartjes, paar verzilverde bokaaltjes, miniatuur wijwateremmertje, en twee treenware wolhoudertjes | € 40-60 |
5165 | Aardewerk kinderserviesgedeelte, uitvoering Petrus Regout, Maastricht, daarbij enkele stukken divers, waaronder: Wedgwood -gebruikssporen en verkleuringen- | € 70-90 |
5166 | Messing skeletklok 'De Yorkse Kathedraal klok', uitvoering The Franklin Mint Craft Guild, onder glazen stolp, inclusief sleutel en montagehandleiding, totale hoogte 29 cm | € 70-90 |
5167 | Drie Japanse actiefiguren: Choujin Bibyun, Bashaan, en Zusheen, alle uitvoering Takatoku, circa 1970, 16 × 12,5 × 8 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen | € 100-150 |
5168 | Japanse Satsuma broche met een decor van haan en bloemen, in verzilverd montuur, 5,5 cm | € 30-50 |
5169 | Twaalf 2e gehalte zilveren ijslepeltjes, in cassette, en zes verzilverde viscouverts, in doos | € 40-60 |
5170 | Henk van Bommel (1938), bronzen gietpenning met compositie van een viertal molens, keerzijde met molensteen, gemonogrammeerd HB, Ø 9,8 cm, daarbij een bronzen plaque in de vorm van een bloem,aan de achterzijde voorzien van de tekst 'Haagwinde Calystegia Sepium', gemonogrammeerd HB, Ø 9 cm | € 50-70 |
5171 | Drie stuks Swarovski: 'Chinese zodiac dragon', 'Baby crocodile', en klein groen draakje, twee in doos, draak 8.3 × 12,2 × 8,3 cm | € 80-100 |
5172 | Twee diverse bronzen penningen en een plaquette: Th. Smekens, 1913; Paul van der Haert, 1925; en Expositie Wereldtentoonstelling Gent 1913, Ø 6,9 en plaquette 6,6 × 6,7 cm | € 60-80 |
5173 | Stalen herenpolshorloge, Eterna-matic, Centenaire, met linnen wijzerplaat en dagaanduiding, aan stalen band met vouwsluiting, referentienummer: 144T, uurwerk: cal. 1439U automaat, circa 1960, Ø 34,5 mm -gebruikssporen- | € 100-150 |
5174 | Drie Japans metalen actiefiguren: StarZinger, Jan-Coogo GA-86, sir-Jogo GA-87, uitvoering Poppy, daarbij: Don-Hakka, Italiaanse uitvoering, circa 1980, 16,5 × 10 × 4,5 cm, -gebruikssporen op dozen-, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen | € 200-300 |
5175 | Zwarte microscoop in beuken kast, adres: Dr. C.E. Bleeker N.V., Zeist, daarbij: doosjes met glaasjes en extra oculair -gebruikssporen-, 31 × 14 × 19 cm | € 50-70 |
5176 | Bronzen beeld: danseres, met gietersmerk: J.B. Déposée Bronze Garanti Paris, art nouveau-stijl, eind 20e eeuw, 44 × Ø 13 cm inclusief zwart natuurstenen basement | € 150-200 |
5177 | Bronskleurige metalen beeldpendule met romantisch koppel onder palmboom, eind 19e eeuw -enkele palmbladeren afgebroken-, 46 × 31 × 12 cm | € 60-80 |
5178 | Twee bronzen beelden: een danseres in de stijl van Chiparus, en een man met twee ganzen, modern, hoogste 35 cm inclusief basement | € 80-100 |
5179 | Drie handgekleurde opticagravures: 'Gesigt van het Huys de Oranje Zaal', 'Gesigt van de Vijferberg na het Hof in s. Gravenhage' -beetje vlekkerig, geen glas in lijst- en 'Le pont du Doelen à Amsterdam', 18e eeuw -vouwen en verkleuringen-, 28 × 41 cm | € 60-80 |
5180 | Vier polychroom gedecoreerde porseleinen en twee opaline olielampen vermaakt tot elektrische tafellampen met romantische decor, 19e eeuw -enkele lampen behoeven nieuwe bedrading, één met barst in reservoir-, hoogte grootste lamp inclusief kapsteun 70 cm | € 180-220 |
5181 | Eiken meidenkast met lade bovenin, biedermeier -gebruikssporen, tweede slot in deur gezet-, 153 × 94 × 46 cm | € 40-60 |
5182 | Arnold Hendrik Koning (1860-1945), twee werken: akker met boer, marouflé, gemonogrammeerd, 19,5 × 29,5 cm, en winters landschap met twee boerderijen, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 × 40 cm | € 120-160 |
5183 | Johan Hemkes (1894-1988), 'Woonschuit', litho 37/100, r.o. in potlood gesigneerd, 27 × 27 cm | € 30-50 |
5184 | Thomas Tekes Oostenga (1812-1865), interieur, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1859, 30,5 × 41 cm | € 200-300 |
5185 | Herman Romijn (1892-1959), besneeuwde tuin met boerderij, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50,5 x 40,5 cm | € 100-150 |
5186 | Arie Leeflang (1906-1956), kerkinterieur met preekstoel, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 41 × 37 cm | € 200-300 |
5187 | Twee ingekleurde opticaprenten: 'Wintergezigt op de Buyten Amstel tot Amsterdam', 31 × 43 cm, en 'Vue perspective de l'Eglise de St. Jean et St. Paul à Venice', 26 × 42 cm | € 30-50 |
5188 | Hendrik Pieter Groen (1886-1964), twee bloemstillevens, olieverf op karton, één r.o. gesigneerd, 32 × 27 en 30 × 24 cm | € 100-150 |
5189 | Houten lessenaar met gedraaide stam en gecontourneerd blad, staand op driespantvoet, 19e eeuw -enkele oude houtwormgaatjes-, hoogte 141 cm | € 60-80 |
5190 | Houten handwerktafeltje met gestoffeerde bovenzijde en laatje, 19e eeuw -gebruikssporen-, hoogte 87 cm | € 40-60 |
5191 | Paar houten armstoelen met lichtbeige velours bekleding, Louis Quinze-stijl, 20e eeuw -afwerklaag met enige gebruikssporen- | € 40-60 |
5192 | Theodoor Goedvriend (1879-1969), riviergezicht in de winter, olieverf op board, l.o. gesigneerd, 39 × 58 cm | € 60-80 |
5193 | Messing bureaulamp, 31 × 28 cm | € 80-100 |
5194 | Messing bureaulamp met bladdecor, 36 × 27 cm | € 120-160 |
5195 | Wortelnotengefineerde porseleinkast, laatste kwart 20e eeuw, 228 × 182 × 47 cm | € 250-350 |
5196 | Uitgebreid porseleinen theeservies met paars bloemdecor: 'China purper', uitvoering August Wernecke, Duitsland, onder andere bestaande uit: zeventien koffiekop-en-schotels, achttien theekop-en-schotels, twee koffiepotten, drie theepotten, tien gebaksbordjes, achttien petit-four schaaltjes, en diverse dienschalen -gebruikssporen en enkele kleine defecten- | € 100-150 |
5197 | Alexander Franciscus Willem Emile van Schoonhoven van Beurden (1883-1963), winters havengezicht met bootjes, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1939, 55 × 85 cm | € 80-100 |
5198 | Jacques Mels (1899-1974), stadsgezicht Amsterdam, aquarel en krijt op papier, l.o. gesigneerd, 55 × 37 cm | € 40-60 |
5199 | Hollandse School: gezicht op de Sint-Clemens-Maria-Hofbauerkerk in Hilversum, aquarel, r.o. gesigneerd 'Jan Oud' en gedateerd '45, 30 × 36 cm | € 70-90 |
5200 | Coenraad Matthias Garms (1863-1944), binnentuin, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -gedoubleerd-, 30,5 × 23,5 cm | € 50-70 |
5201 | Schilderij: portret van een man met baard, olieverf op paneel, niet gesigneerd, mogelijk 18e eeuw, -verf een beetje sleets-, 13 × 9,5 cm | € 80-100 |
5202 | Schilderij: straatgezicht in de stijl van P.G. Vertin, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd P.G. Vertin maar niet van zijn hand -verfverlies rechtsonder, schade langs de bovenrand-, 20 × 14 cm | € 30-50 |
5203 | Koperen en stoffen lampenkap van een wandlampje, art deco -gebruikssporen-, 27 × 26 × 9,5 cm | € 30-50 |
5204 | Wilhelm Christian Georg Rueter (1875-1966), 'Blauwe Reiger', potlood op papier, r.o. gesigneerd -enkele vlekjes-, 33 × 21 cm | € 70-90 |
5205 | Tekening: paard en hond voor muurtje, potlood op papier, niet gesigneerd, eind 19e/begin 20e eeuw -vlekkerig-, 15 × 19 cm | € 30-50 |
5206 | Rozenhoutgefineerd nachtkastje, Louis Quinze-stijl -gebruikssporen-, 73 × 24 × 22 cm | € 30-50 |
5207 | Tafelklok in Engelse stijl, uitvoering Wuba, tweede helft 20e eeuw, 28 × 23 × 18 cm | € 50-70 |
5208 | Etagère met bloemmarqueterie, lade, en in de etage een vak, 19e eeuw, 68 × 38 × 28 cm | € 100-150 |
5209 | Driedelig marmeren en zamak pendulestel 'La rencontre', eind 19e eeuw, hoogte 65 cm | € 200-300 |
5210 | Mahonie secretaire à abattant met drie lades, biedermeier -gebruikssporen, sleutelplaatje missend, ornamentje interieur missend, krimpscheuren-, 151 × 98 × 48 cm | € 100-150 |
5211 | Paar vierlichts girandoles met paarse en blanke pegels -vele defecten aan glas-, 53 × Ø 32 cm | € 100-150 |
5212 | Notenhoutgefineerd tafelklokje met maanaanduiding, adres: John Smith, London, 20e eeuw, daarbij een tafelpendule, adres: Junghans, Duitsland, 20e eeuw, pendule 35,5 × 21,5 × 13,5 cm | € 70-90 |
5213 | Actiefiguren van diverse Japanse televisieseries, waaronder The kagestar GA-45 (The Kagestar), Skyzel GA-47 (Space Ironman Kyodain), Gonbesu GA-49 (Space Ironman Kyodain) en Gan Gara Gan Chan GA-53, alle uitvoering Popy, circa 1980, -dozen defect, accecoires aanwezig- 15,5 × 10,5 × 7,5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen | € 150-200 |
5214 | Gefineerde tabaksdoos met ingelegde letters 'Tabac', daarbij houten doosje met houten tafelnummers en rond goudkleurig fotolijstje, circa 1900 -gebruikssporen- | € 60-80 |
5215 | Plateel vaas met polychroom art nouveau beschildering, decor Helène, uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, 25 × Ø 9 cm | € 100-150 |
5216 | Vijf diverse messing en bronzen kandelaars, 18e en 19e eeuw -gebruikssporen-, hoogste 20 cm | € 80-100 |
5217 | Drie Japans metalen actiefiguren: Astekaizer Goriking NO.8, Steel Jeeg en Zakuraman, diverse uitvoeringen, circa 1970, 15 × 10 × 5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen | € 100-150 |
5218 | Twaalf kristallen wijnglazen met rode kelken -één met randchip-, hoogte 18,8 cm | € 70-90 |
5219 | Stalen herenpolshorloge Seiko Chronograaf, genummerd: 910626 -krassen op glas-, Ø wijzerplaat 4 cm | € 60-80 |
5220 | Palissandergefineerde doos met marqueterie en ingelegd decor van speelkaarten, met binnenin een ruimte voor een kaartspel en vier gefineerde doosjes met benen fiches -kleine defecten aan doos, sleutel ontbreekt-, 4,5 × 25 × 4,5 cm, daarbij een gefineerd houten doosje voor speelkaarten | € 50-70 |
5221 | Twee palmhouten pijpenfoedralen, 19e eeuw -gebruikssporen-, grootste 26 cm lang | € 60-80 |
5222 | Acht en vijf zeeblauwe kristallen wijnglaasjes, hoogte circa 12,5 en 12 cm | € 100-150 |
5223 | Keramisch herenpolshorloge, Junghans, Mega, met witte wijzerplaat en lcd dagaanduiding, aan originele lederen band met vouwsluiting, uurwerk: quartz, referentienummer: DCF77, kastnummer: 9508048 daarbij: originele doos, Ø 40 mm | € 70-90 |
5224 | Vijf mineralen, twee fossielen en vijf schelpen | € 30-50 |
5225 | Twaalf verzilverde theelepels met decors van de Olympische goden, in cassette | € 100-150 |
5226 | Zes diverse actiefiguren, waaronder: Guy Slugger, Nono en Albator, diverse uitvoeringen, circa 1970, 19 × 13 × 6 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen | € 100-150 |
5227 | Twee messing inktstellen, daarbij vier messing inktpotten en een marmeren inktpot -gebruikssporen, enkele binnenbakjes missend of beschadigd-, grootste 13 × 18 × 12 cm | € 60-80 |
5228 | Trompe l'oeuil: gouache met pastorale scène, 19e eeuw -vlekjes-, 12 × 17 cm | € 80-100 |
5229 | Twee herenpolshorloge, één verguld staal, Enicar, Seapearl, met champangekleurige wijzerplaat, aan Fixo Flex band, referentienummer: 100-61-10, uurwerk: opwind, circa 1950, de ander Indy De Luxe opwind, met champagnekleurige wijzerplaat, aan stalen gladde gaasband, uurwerk: opwind -wijzerplaat van Enicar is verweerd- | € 100-150 |
5230 | Glazen karaf met gegraveerd korenaardecor, elf sherryglaasjes en elf likeurglaasjes met gegraveerde bloemslingers, hoogte karaf 24 cm | € 80-100 |
5231 | Kopergravure en litho van Den Haag: hofvijver en ridderzaal, 19e eeuw -gravure hofvijver gebruind/foxing-, grootste 18 × 24 cm | € 20-30 |
5232 | Porseleinen ontbijt- en dinerserviesgedeelte met bloemdecor en gouden rand, uitvoering Fürstenberg, Duitsland, jaren '40/'50, bestaande uit: zeventien dinerborden, acht diepe borden, 23 ontbijtborden, soepterrine, groenteterrine, sauskom, saladeschaal, drie vleesschalen, melkkan, kleine koffiekan, drie broodbelegschaaltjes, twee botervloten, zes eierdoppen, vijf soepkommen met twaalf schotels, twee suikerpotten, twee melkkannetjes, theekop met vijf schotels, en zeven mokkakopjes met twaalf | € 80-100 |
5233 | Kristallen glasserviesgedeelte, bestaande uit acht wijnglazen -twee met chipje-, elf portglazen, zes likeurglazen, zes champagne/advocaat glazen, en acht waterglazen, 10,5 cm | € 60-80 |
5234 | Negenpersoons bestekgedeelte, Haags glad, Sola 100, bestaande uit: dinercouverts, dinermessen, ontbijtcouverts, ontbijtmessen, dessertcouverts, theelepels, gebaksvorkjes, longdrinklepels, botermesjes, twee aardappellepels, twee groentedienlepels, twee sauslepels, vleesvork, slacouvert, twee kleine vleesvorkjes, twee kleine botermesjes, en een taartschep | € 100-150 |
5235 | Grote verzameling damast, waaronder elf tafelkleden en vele servetten -sommige met vlekken of gemonogrammeerd maar overwegend in goede staat- | € 150-200 |
5236 | Mahonie coulissetafel met twee tussenbladen en vier stoelen -bekleding met vlekken-, Louis Seize-stijl, 20e eeuw, tafel 76 × Ø 112,5, tussenbladen elk 60 cm lang | € 120-160 |
5237 | Drie Perzische kussens: 1× Kaskay -gebruikssporen- en 2× Belouche, grootste 45 × 54 cm | € 40-60 |
5238 | Mahonie tweezits bank met snijwerk op het front, tweede helft 19e eeuw -rood-witte bekleding gevlekt, vulling op kapregel-, 89 × 199 × 66 cm | € 100-150 |
5239 | Twaalfpersoons rvs bestek, de stelen eindigend in bloemornament, bestaande uit: grote en kleine couverts plus messen en divers dienbestek, compleet in cassette | € 40-60 |
5240 | Oosters tapijt met bloemdecor op roze fond, 290 × 250 cm | € 100-150 |
5241 | Klein mahonie hangoortafeltje, het blad met citroenhouten rand en inlegwerk, Engeland, 19e eeuw, uitgeklapt 61× 70,5 × 60,5 cm | € 70-90 |
5242 | Mahonie butlertray, 20e eeuw, 82 × 77 × 59 cm | € 70-90 |
5243 | Tafelklokje met slagwerk op bel, het uurwerk gemerkt Franz Hermle, 20e eeuw, hoogte 29 cm hoog | € 30-50 |
5244 | Kristallen tazza op 2e gehalte zilveren voet met kunstfruit, diverse kristallen schotels en schaaltjes met accoladeslijpsel, op eiken gekuipt dienblad -minieme chips, tazza Ø 27 cm | € 70-90 |
5245 | Zwartgelakte koperen kraantjeskan met goudgeverfd bloemdecor, 19e eeuw -decor licht sleets, deuk-, hoogte 39 cm | € 40-60 |
5246 | Mahoniegefineerd klapbuffet met één lade en één deur, tweede helft 19e eeuw -gebruikssporen, binnenbak en sleutel ontbreken-, ingeklapt 90 × 123 × 60 cm | € 150-200 |
5247 | Paar zware gestoken armstoelen, los zit- en rugkussen met beige velours bekleding, 20e eeuw, 101 × 90 × 100 cm | € 200-300 |
5248 | Indiaas zijden tapijt Kashmir met blokkenindeling en inscripties in de rand, 190 × 125 cm | € 200-300 |
5249 | Grote oprolbare schoolplaat: 'De vaderlandsche geschiedenis in lijn en beeld', circa 1927 -slijtages-, 190 × 122 cm, stokken 140 cm breed | € 50-70 |
5250 | Map met twintig posters met betrekking tot design en stripkunst, waaronder dubbele, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen | € 120-160 |
5251 | Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961), vijf etsen: portretten, waaronder zelfportret, alle gesigneerd -enkele met roestvlekken-, grootste 39 × 25 cm | € 60-80 |
5252 | 13 diverse gegraveerde kaarten, waaronder Noord- en Zuid-Amerika, Australië en het Middellandse zeegebied, 19e eeuw -defecten-, grootste 48,5 × 58,5 cm | € 50-70 |
5253 | 31 opticaprenten, gekleurd, 18de eeuw. Frankrijk (7), Venetië (7), London (2), Nederland (6, Utrecht Amsterdam, Enkhuizen), enz. (Granada, Wenen, Praag, Constantinopel, Cochinchine) -stoffige en matige exemplaren- | € 100-150 |
5254 | Verzameling van 25 internationale menukaarten, jaren '60 en '70, waaronder Rive Gauche, Georgetown, Four Seasons, New York, Baumaniere, Les Baux en Provence, etc. | € 40-60 |
5255 | Ets: ecce homo, naar Rembrandt van Rijn, gereproduceerd in opdracht van Museum het Rembrandthuis, 2014, 35 × 45 cm | € 100-150 |
5256 | Adri Pieck (1894-1982), hooiende boeren, houtskooltekening, niet gesigneerd, 34,5 × 43,5 cm | € 60-80 |
5257 | Gegraveerde landkaart: 'Nieuwe kaart van het zuid oostelykste deel van Holland, behelzende de landen van Heusden, Altena, de Alblasserwaard, Krimpenerwaard, de Vyf Heeren Landen, enz.' Amsterdam, I. Tirion, 1749, oudgekleurd, 34 × 39 cm | € 100-150 |
5258 | Spotprent: 'Vereeniging Volksonderwijs - Willem van Oranje: Laat af! Gij hebt reeds genoeg kwaad gesticht! - ... Oorlof mijn arme schapen ...', door Louis Raemaekers (1869-1956), gedrukt bij Drukkerij Kotting, Amsterdam, circa 1917 -schades in marge, kreukels en met plakband geplakte scheuren-, 65 × 42 cm | € 40-60 |
5259 | Willem van den Berg (1886-1970), twee studietekeningen: man met hark, houtskool, 21 × 14 cm, en Beierse boerin, aquarel, 16 × 9,5 cm, beide gemonogrammeerd en gedateerd '55 | € 100-150 |
5260 | Adri Pieck (1894-1982), drie werken: portret van haar zus Betty Pieck, gouache, l.o. gesigneerd en verso geannoteerd; portret van haar zus Marie Pieck, aquarel, r.o. gesigneerd en verso geannoteerd; en portret van haar moeder E.M.M. Pieck-Binnendijk, gouache, l.o. gesigneerd en verso geannoteerd, 48 × 31 cm | € 150-200 |
5261 | Sam Drukker (1959), drie litho's: vrouwelijk naakt, alle gesigneerd, 1992, 67 × 50 en 77 × 57 cm | € 80-100 |
5262 | Adri Pieck (1894-1982), drie werken: vrouwelijk naakt, potlood op papier, r.o. met atelierstempel; dame op stoel, houtskooltekening, r.o. met atelierstempel; en oudere heer op stoel, houtskooltekening, r.o. met atelierstempel, 46 × 30 cm | € 150-200 |
5263 | Twee handgekleurde opticaprenten: Parijs, 'Vue perspective de l'hotel Royal des Invalides' en 'Vista en Prespectiva de la S.ta Iglesia Cathedral de Florencia con la Procession Solemne de la fiesta de el Curpus Cristi', 18e eeuw -vlekken en gebruikssporen-, 27 × 41,5 cm | € 40-60 |
5264 | Zes diverse gegraveerde kaarten en plattegrond, 17e en 18e eeuw -defecten-, afmetingen kaart Limburg 47,5 × 60 cm | € 80-100 |
5265 | Adri Pieck (1894-1982), vijf werken: 'Donar', aquarel, r.o. gesigneerd en verso geannoteerd; 'Wij feliciteren U!', potlood op papier, l.o. gesigneerd en r.o. gedateerd 3 juli 1910, verso geannoteerd 'Voor moeders 45ste verjaardag'; en drie verschillende illustraties, gemengde technieken, 24 × 32,5 cm | € 180-220 |
5266 | Handgekleurde gravure: kaart van de stad Utrecht, Isaak Tirion, 1757, 17 × 30 cm | € 40-60 |
5267 | Toyohara Chikanobu (1838-1912), drie losse Japanse houtdrukken -enkele vouwen langs de randen, vegen, vlekjes-, 31 × 23 cm | € 100-150 |
5268 | Drie tentoonstellingsposters van het Stedelijk Museum Amsterdam uit de jaren '80: Kazimir Malevich; Oskar Schlemmer; en '60'80, grootste is 82 × 115 cm | € 40-60 |
5269 | Nicolaas Joseph 'Niek' Molenaar (1929-1994), twee katten, pastel op karton, r.b. gesigneerd en gedateerd '77 -karton wat gerafeld rechtsboven-, 46 × 84 cm | € 40-60 |
5270 | Antoni Tàpies (1923-2012), zonder titel, ets, r.o. gesigneerd -verkleuringen-, 49 × 64 cm | € 100-150 |
5271 | Map met diverse werken van Jan Baas, Henk van der Haar, Cornelis Spermon e.a., herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht | € 70-90 |
5272 | Map met diverse werken van Leon Janssen, Jorg Remé, Loek Lafeber en Frits Hesseling, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht | € 150-200 |
5273 | Frans Brinkhorst (1941-2008), negen keer dezelfde zeefdruk: liggende koeien, alle r.o. in potlood gesigneerd en gedateerd '93, uit oplage van 240 -één uitgesneden-, 90 × 70 cm | € 300-500 |
5274 | Blad uit een handgeschreven kerkmissaal: in rode en zwarte inkt en vier versierde initialen in kleur, op perkament, mogelijk Spanje, 18e eeuw, 41 × 61 cm | € 50-70 |
5275 | Melle (1908-1976), twee tekeningen: manfiguren, beide inkt op papier, r.o. gesigneerd -één ingelijst-, grootste 60,5 × 43 cm | € 150-200 |
5276 | Vijf foto's op karton: aanleg van de spoorbrug te Dordrecht en het station, door Julius Perger, 's-Gravenhage, 1872 -één kartonnen hoek gescheurd-, 30,5 × 48 cm | € 300-500 |
5277 | Hugo Verkerk (1946), negen zeefdrukken in map: 7× Hollandse melkkoeien en 2× tulpen, alle gesigneerd, 70 × 50 cm | € 80-100 |
5278 | Melle (1908-1976), twee tekeningen: manfiguur, en twee honden, beide inkt op papier, r.o. gesigneerd, grootste 50 × 64,5 cm | € 150-200 |
5279 | Negenpersoons verzilverd (100) bestek met dienbestek, Haags lof, uitvoering Sola, Zeist, bestaande uit grote couverts, kleine couverts, grote messen, kleine messen, viscouverts, fruitcouverts, fruitmessen, theelepels, drie soeplepels, aardappellepel, slabestek, vlalepel, visschep, sauslepel, vleesvork, jamlepel, botermesje, twee vleesvorkjes, in cassette | € 300-500 |
5280 | Drie gekuipte houten emmers, en een messing emmer -gebruikte staat-, afmetingen grootste 30 × Ø 33 cm | € 80-100 |
5281 | Twee gekleurde gravures Brabant: 'Carte particuliere d'une partie de la Hollande, et du Brabant Hollandois', door Covens en Mortier, Amsterdam, 18e eeuw, 43 × 56 cm, en 'The Marquisate and plan of Bergen op Zoom with the French camp and attacks. By an engineer. 1747' -vouwen en vlekjes-, 26 × 20 cm | € 70-90 |
5282 | Turkmeens tapijtje Ersari met moskeedecor -enkele kleine defecten/gebruikssporen-, en Perzisch tapijtje Shiraz, 100 × 75 en 77 × 77 cm | € 60-80 |
5283 | Wortelnotengefineerde schrijftafel met hangoren -blad met waterkringen-, 74 × 98 × 59 cm, en eiken gatelegtafeltje -gebruikssporen-, 74 × 110 × 71 cm, beide 20 eeuw | € 80-100 |
5284 | Nederland: 27 kleine, gegraveerde gezichtjes, 18e eeuw -vlekken-, ingelijst (20 prentjes uniform ingelijst, circa 17 x 20 cm) | € 120-160 |
5285 | Diverse pluche teddyberen en dieren -sleets-, daarbij houten kinderstoeltje met biezen zitting | € 60-80 |
5286 | Kristallen bedekte coupe op voet, kaasstolp. zuurstel, treef, vaas, taartschaal met twaalf taartbordjes -minieme chips-, hoogte coupe circa 34 cm | € 100-150 |
5287 | Drie stuks keramiek en drie stuks glaswerk: biscuit vaas, dekselbakje met haas, verchroomde meerdelige vaas, rookglazen asbak, en twee spijkervaasjes, biscuit vaas, daarbij een vergulde keramiek lepel, 33,5 × 30 cm | € 80-100 |
5288 | Dienblad met divers kleingoed: groen glazen fles, acht drinkglazen, mineralen, kerstversieringen, etc. maat dienblad 51,5 × 41 cm | € 100-150 |
5289 | Hugo Thijmen Douwes Dekker (1933-1994), mannelijk naakt, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '92, 60 × 40 cm, daarbij: map met schetsen, tekeningen en twee geschilderde landschappen door dezelfde kunstenaar | € 100-150 |
5290 | Twee aquarellen: aangezichten en plattegronden van Toscaanse landhuizen 'Podere dette la' en 'Podere detto del collo', verso met etiket '1860' -verkleuringen-, beide 40 × 26 cm | € 100-150 |
5291 | Delfts aardewerk knobbelvaas met chinoiseriedecor, 20e eeuw, en porseleinen tafelolielamp met blauw-wit decor -gebruikssporen-, hoogte vaas 43 cm | € 60-80 |
5292 | Metalen bureaulamp met glazen Tiffany-stijl kapje, bajonetfitting, hoogte 50,5 cm | € 70-90 |
5293 | Grote aardewerk lampvoet met verweerd gouddecor, modern, hoogte inclusief kapbevestiging 82 cm | € 60-80 |
5294 | Drie Japans metalen actiefiguren, Mekando Robot en UFO Warrior Dai Apolon, diverse uitvoeringen, waaronder: Bullmark, circa 1970, -gebruikssporen en defecten-, 25 × 17 × 7 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen | € 150-200 |
5295 | Zonnebril, Porsche design by Carrera | € 100-150 |
5296 | Marianne Letterie (1945), bronzen legpenning: 'Badplaats Kijkduin voltooid', keerzijde: 'Voorjaar 1986', voor Verenigde Bedrijven B. Meijer B.V., Ø 9,5 cm, in cassette | € 70-90 |
5297 | Drie porseleinen vaasjes en een kom, door de Duitse keramisten Horst Göbbels, Sebastian Scheid, en Karin Bablok (2x), hoogste 13 cm | € 60-80 |
5298 | Koperen drukplaat voor een gravure: interieur van de Sint-Walburgiskerk te Zutphen, niet gesigneerd, 20e eeuw, 23,8 × 17,9 cm | € 20-30 |
5299 | Vier groene en drie blank glazen roemers, 19e/20e eeuw, hoogte groene glazen 17 cm | € 40-60 |
5300 | Negen zeeblauwe kristallen port- of sherryglaasjes, 12,5 cm, en negen kristallen portglaasjes met uraniumglazen kelk -enkele fritjes aan de voeten-, 12 cm | € 70-90 |
5301 | Stalen polshorloge, Luxor, Luna, met maanstand, aan grijs lederen band, referentienummer: 15539, uurwerk: ETA 955-122 Quartz, jaren 90, daarbij: originele doos, Ø 34 mm | € 40-60 |
5302 | Diverse bodemvondsten, waaronder: pelgrimsinsigne, gespen en vingerhoedjes | € 70-90 |
5303 | Gepatineerd keramiek beeld: moeder met twee kinderen, niet gesigneerd, 20e eeuw -enkele kleine beschadigingen-, 32 × 10 × 5 cm | € 40-60 |
5304 | Tweeëntwintig KLM-huisjes, sommige nog gevuld, 10 × 4,5 × 4 cm | € 100-150 |
5305 | Divers kleingoed: bronzen vijzel met stamper, met zilverdraad omwonden porseleinen schaaltje, porseleinen kop-en-schotel met vergulde biezen en tekst -vergulde biezen sleets-, houten brievenkistje in middeleeuwse stijl, porseleinen pijp, en kristallen gelegenheidsglas | € 70-90 |
5306 | Tien diverse Tartanware voorwerpen | € 100-150 |
5307 | Diverse bijouterieën, waaronder: landschapsagaat in zilveren montuur aan zilveren hanger, zilveren oorstekertjes met hartjes en bedel met slapend katje, Givenchy oorclips, Monet broche, reclamespeldje waarvan één van The Beatles, halfedelsteen hangers, etc. -defecten- | € 80-100 |
5308 | Twee Japans metalen actiefiguren, Guruguru Medaman, uitvoering: Takatoku, circa 1970, -gebruikssporen-, 17 × 13 × 8 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen | € 30-50 |
5309 | Divers zilverwerk, 2e en 3e gehalte, waaronder: tweelichts kandelaar, Duitsland, 20e eeuw, en een gezwart houten flessenbak met zilveren montuur -deukjes en gebruikssporen-, nettogewicht: 112 gram, kandelaar 11 × 18,5 × 8 cm | € 200-300 |
5310 | Serie van vijf aardewerk borden met blauw-witte florale decors -één gebroken, alle met defecten-, daarbij: één los aardewerk bord met blauw-wit decor -gelijmd-, Ø 23 cm | € 70-90 |
5311 | Divers buitenlands munt- en briefgeld, voornamelijk Europa, in gehoute ijzeren geldkist | € 20-30 |
5312 | Johanna Louise Antoinette 'Jo' Vermijne (1886-1966), drie werkjes: bloemstilleven, aquarel, 21 × 26 cm; stadsgezicht met kar en zeilboot, pastel, 1916, 23 × 31 cm; en stilleven, kleurpotlood, 20 × 45 cm; alle gesigneerd | € 50-70 |
5313 | Zes opaline en melkglazen tafelolielampen, waarvan drie met beschildering en één met glasemaille -niet alle glaasjes en kapjes aanwezig-, hoogte witte lamp 59 cm | € 100-150 |
5314 | Eéndeurs eiken spinde, 19e eeuw -gebruikssporen-, 154 × 114 × 51 cm | € 100-150 |
5315 | Schilderij: riviergezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd 'Bourgeois' en gedateerd '83 -kleine vuiltjes-, 40 × 50 cm | € 40-60 |
5316 | Frits Goosen (1943), jager met hond in heuvellandschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40,5 × 50,5 cm | € 300-500 |
5317 | Gefacetteerde spiegel in goudkleurige lijst met bovenin een geschilderd waterlandschap, 20e eeuw -gebruikssporen-, 153 × 92 cm | € 100-150 |
5318 | Mahonie schrijfdoos met koperen hoeken en biezen, het interieur met twee glazen potjes met koperen deksels, 19e eeuw -schuifslotje schrijfblad missend, krimpnaad deksel, watervlekken-, 16,5 × 40 × 25 cm | € 80-100 |
5319 | Mahonie halvemaan-speeltafeltje met twee lades, het blad bekleed met groen vilt, Hollands, Louis Seize -gebruikssporen-, 77 × 85 × 43 cm | € 70-90 |
5320 | Twee piëdestals met getorste stam: één eiken met octagonale voet en blad -krimpscheuren-, 107,5 × 27 × 27 cm, en één mahonie met ronde voet en blad, 93 × Ø 29 cm | € 70-90 |
5321 | Bruingelakte beukenhouten fauteuil met blauwe bekleding, Louis Quinze-stijl, tweede helft 20e eeuw, 92 × 65 × 75 cm | € 40-60 |
5322 | Henk Bellaard (1896-1975), glooiend landschap, olieverf op doek, r.o. gemonogrammeerd, 30 × 45 cm | € 80-100 |
5323 | Schilderij: boerderij aan bosweg, marouflé, niet gesigneerd, 20e eeuw -verf erg pasteus aangebracht-, 36 × 55 cm | € 70-90 |
5324 | Gerard Cornelis Krol (1882-1950), 'Octobermorgen Delden', marouflé, l.o. gesigneerd -craquelé-, 39 × 47 cm | € 150-200 |
5325 | Vier diverse aardewerk kruikjes, 15e tot 18e eeuw -restauraties en defecten-, grootste 24 × Ø 14 cm | € 80-100 |
5326 | Kwartrond iepen en eiken wandkast met deur en twee legplanken, 18e/19e eeuw -gebruikssporen-, 95 × 38 × 40 cm | € 30-50 |
5327 | Bronzen grape met smeedijzeren hengsel, vermoedelijk 17e eeuw -gaatje-, afmetingen grape circa 26 × Ø 30 cm | € 100-150 |
5328 | Hollandse School: herfstbos, marouflé, l.o. gesigneerd 'Jan Oud', 23 × 28 cm | € 40-60 |
5329 | Mogelijk Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933), boerenschuur langs de dijk, marouflé, niet gesigneerd, verso toegeschreven aan, 29,5 × 42 cm | € 70-90 |
5330 | Cor Bouter (1888-1966), herder bij schaapskooi, olieverf op doek, r.o. gesigneerd onder pseudoniem C. Verschuur -miniem verfverlies langs de bovenrand-, 40 × 59 cm | € 150-200 |
5331 | Schilderij: boerenerf, olieverf op doek, r.o. gesigneerd A. Reynders, 49 × 69 cm | € 100-150 |
5332 | Henk Bellaard (1896-1975), straatje met beek, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 × 40 cm | € 80-100 |
5333 | Anton Smeerdijk (1885-1965), wasdag, gouache en aquarel op papier, r.o. gesigneerd -papier gebruind-, 37 × 54 cm | € 150-200 |
5334 | Henk Bellaard (1896-1975), huis met erf, olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd, 35 × 45 cm | € 100-150 |
5335 | Hollandse School: huis in dorpsstraat, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd M. Ste[r?], 22 × 16,5 cm | € 40-60 |
5336 | Philip en Glyn Martin (hedendaags), 'Widecombe-in-the-Moor', litho 477/850, r.o. gesigneerd, 15 × 19 cm | € 30-50 |
5337 | Jan Heesterman (1890-1947), twee schilderijen: avondlucht, olieverf op karton, r.o. gemonogrammeerd, 12,5 × 15,5 cm, en boerenerf, marouflé, r.o. gemonogrammeerd, 12 × 15,5 cm | € 70-90 |
5338 | Gekuipt dienblad met messing banden en vier getorste kandelaars, blad 52 × 35,5 cm | € 30-50 |
5339 | Twee tinnen kannen: eikeltjeskan en engelenkan, eikeltjeskan gemerkt met 'C', 'G', en een sterretje, 18e/19e eeuw -gebruikssporen, restauratie-, 27 cm | € 100-150 |
5340 | Mahoniegefineerd roltopbureau met drie lades, 18e eeuw -defecten en restauraties-, 113 × 114 × 64 cm | € 80-100 |
5341 | Albasten cache-pot op hoge getorste voet, 125 × Ø 35 cm | € 100-150 |
5342 | Twee aardewerk hengselpotjes, en een grape met slibdecor, 17e eeuw en later -gerestaureerd en/of gereconstrueerd, defecten-, grootste 27 × Ø 19 cm | € 80-100 |
5343 | Eiken ééndeurs hoekkastje, Engeland, 19e eeuw -gebruikssporen, krimpscheuren aan achterzijde-, 140 × 67 × 40,5 cm | € 80-100 |
5344 | Rieten prullenmandje in houder opgebouwd uit meerdere hertengeweien, 65 × Ø 35 cm | € 100-150 |
5345 | Paar ijzeren vuurbokken, de uiteinden in de vorm van zuiltjes op een schild met fleur de lis, 48 × 24 × 42 cm | € 100-150 |
5346 | Hollandse School: drie landschapjes met dieren, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 24,5 × 30 cm | € 80-100 |
5347 | Hollandse School: eendenfamilie aan de waterkant, olieverf op board, l.o. gemonogrammeerd CA en gedateerd 1916, 32 × 36 cm | € 80-100 |
5348 | Schilderij: bomen in de wind, olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, mogelijk Houwine Colenbrander (1937-2020), en gedateerd 2005, 59 × 79 cm | € 70-90 |
5349 | Vier diverse aardewerk potten en twee voorraadflessen, grootste 45 × Ø 23 cm | € 60-80 |
5350 | Met koeienvacht beklede commode, Louis Quinze-stijl, 20e eeuw, 89 × 122 × 52 cm | € 400-600 |
5351 | Twee smeedijzeren haardhalen, 17e/18e eeuw, grootste 97 cm lang | € 80-100 |
5352 | Alain Bonnaud (20e eeuw), twee schilderijen: bosgezichten, olieverf op paneel, beide l.o. gesigneerd -twee krasjes-, 18 × 11 cm | € 60-80 |
5353 | Eiken wandkapstok met gestoken en beschilderd decor van paarden, volkskunst, circa 1900 -samengesteld uit oudere delen, oude houtwormgaatjes-, 40 × 182 × 11 cm | € 70-90 |
5354 | Paar drielichts messing wandkandelabers, 19e eeuw, 38 × 35 × 22 cm | € 30-50 |
5355 | Divers aardwerk: drie Delfts aardewerk borden met blauw-witte decors in Chinese stijl, 18e eeuw -defecten-, en een Makkumer aardewerk wandschotel met plooirand en polychroom bloemdecor, 20e eeuw, Ø 39 cm | € 60-80 |
5356 | Paar Delfts aardewerk dekselpotten met blauw-wit floraal decor, uitvoering Pieter van den Briel, 't Fortuyn, 18e eeuw -defecten, volledig gerestaureerd-, 43 × 20 × 17 cm, daarbij: Delfts aardewerk vaas met blauw-wit landschapsdecor -afgeslepen rand- | € 80-100 |
5357 | Aardewerk schotel met blauw-wit floraal- en vogeldecor, uitvoering Plateelbakkerij Ram, Arnhem, gemerkt, Ø 40 cm | € 80-100 |
5358 | Twee Delfts aardewerk bordjes met blauw-wit hertendecor -één met haarlijn, één gelijmd, beiden met randchips-, daarbij: Delfts aardewerk pauwenbord, uitvoering De Porceleyne Claeuw -randchips en randrestauratie- Ø 23 cm | € 70-90 |
5359 | Drie diverse aardewerk 'Juliana' schotels, uitvoering Aluminia, Kopenhagen, Ø 24,5 cm | € 40-60 |
5360 | Aardewerk serviesgedeelte met blauwe-wit bloemdecor, decor Tournay, uitvoering Petrus Regout, Maastricht, circa 1900, bestaande uit: zeven dinerborden, vijf diepe borden, zes ontbijtborden, bedekte soepterrine en groenteterrine, sauskom, twee vleesschalen, twee ronde dienschalen en saladeschaal -lichte vlekjes, verkleuringen en craquelé-, dinerbord Ø 26,5 cm | € 80-100 |
5361 | Twee diverse aardewerk kommen met polychrome bloemdecors, 18e eeuw -gerestaureerd-, grote kom 13 × Ø 30 cm | € 60-80 |
5362 | Aardewerk serviesdelen, diverse uitvoeringen en decors, veelal uitvoering Henriot Quimper, Frankrijk -defecten-, hoogte koffiepot 20 cm | € 100-150 |
5363 | Grote aardewerk schalen, twee visschalen en mand op onderschotel, diverse decors en uitvoeringen, waaronder Wedgwood -kleine beschadigingen-, grootste schaal 47 cm | € 70-90 |
5364 | Negen diverse aardewerk potten, waaronder drie Keulse potten -gebruikssporen-, afmetingen grootste 25 × Ø 23 cm | € 40-60 |
5365 | Verzameling koper en messing keukengerei: schuimspanen, pannen, puddingvormen etc. -gebruikssporen, butsjes- | € 100-150 |
5366 | Twee koperen pianokandelaars met bloemmotieven, gemonteerd op eiken plaatje, art nouveau, 20 × 8 × 22 cm | € 30-50 |
5367 | Klein polychroom beschilderd Fries stoelklokje met aan weerszijden vergulde messing fretten en zeemeerminnen, 20e eeuw -zijraampjes zitten los-, hooge 30 cm | € 60-80 |
5368 | Wandklok op blauw-witte aardewerk schotel, Ø 37 cm | € 60-80 |
5369 | Aardewerk plaquette in de vorm van een vogelkooi, Makkum -pootje gerestaureerd-, 25 × 26 cm | € 70-90 |
5370 | Twee messing zeslichts bolkronen, en glazen eierlamp -kleine defecten-, hoogte bolkroon 46 cm | € 60-80 |
5371 | Aardewerk serviesgedeelte, decor: Fruit Basket, Mason, Engeland, bestaande uit: grote rechthoekige dekselcoupe op onderschotel, twee kleine rechthoekige dekselcoupes op onderschotel, twee ronde dekselkommen, koffiekan, roomstel, grote kom, asbakje, onderschotel met drie uitsparingen, drie visitekaarthouders, vier ovale schaaltjes, mok op onderschotel -haarlijnen in mok-, negen eierdoppen, klein dekselpotje, elf dinerborden, tien ontbijtborden, twee kleine diepe borden, tien grote diepe borde | € 200-300 |
5372 | Zwartgelakt bureau plat met verguld bronzen beslag, de voorzijde met lade, Louis Quinze-stijl, tweede helft 19e eeuw -fineerlaag bovenblad ontbreekt, bovenblad los, zwarte afwerklaag van later datum-, 78 × 130 × 83 cm | € 50-70 |
5373 | Geprepareerde koeienhuid met witte, zwarte en bruine vlekken, 205 × 170 cm | € 70-90 |
5374 | Rechthoekige hardhouten tafel met twee lades, 20e eeuw -achterkant van een lade defect-, 76 × 200 × 100 cm | € 300-500 |
5375 | Teakhouten geldkistje met gesneden decor, en een metalen geldkistje -gebruikssporen en roestplekken-, afmetingen houten kistje 21 × 48 × 24 cm | € 40-60 |
5376 | Eenvoudig uitgevoerde grenen kerfsnede mangelplank -veelvuldig gebruikt-, 50 cm | € 80-100 |
5377 | Divers koperen en gietijzeren kookgerei: twee treeften, gietijzeren koekenpan, koperen kookpot met deksel, en drie diverse spatels, 17e eeuw en later, afmetingen koekenpan 60 × 30 cm | € 60-80 |
5378 | Perzisch tapijtje Belouche, circa 1900 -sleets, hoek gerepareerd-, 155 × 88 cm | € 60-80 |
5379 | Teakhouten compagniekist met messing beslag, twee sloten -zonder sleutel-, en staande op gezwart houten bolpoten, 19e eeuw -gebruikssporen-, 62 × 124 × 62 cm | € 100-150 |
5380 | Vijf diverse gietijzeren wafelijzers in een houten butte -gebruikssporen-, afmetingen butte 35 × Ø 39 cm | € 30-50 |
5381 | Notenhouten stoel met rietbespanning in de rug en velours zitting, Louis Quatorze-stijl, 20e eeuw -bekleding zitting aan vervanging toe- | € 80-100 |
5382 | Zes etsen en gravures van diverse kunstenaars, waaronder Johannes Graadt van Roggen en Chris van der Woerd -gebruind-, grootste 18,5 × 11 cm | € 40-60 |
5383 | Een notenhouten theetafel met uitneembaar glazen blad, staand op gebogen poten, Queen Anne-stijl, circa 1900 -randbeschadigingen-, 76 × 83 × 53 cm | € 50-70 |
5384 | Divers koperen en gietijzeren kookgerei: twee gietijzeren treeften, twee messing ketels waarvan een met deksel, één ijzeren (vlees)vork, en twee grote lepels, 17e eeuw en later, grootste ketel 26 × Ø 50 cm | € 60-80 |
5385 | Verzameling van 22 ingelijste etsen en gravures, meest met gezichten op plaatsen in de omgeving Utrecht, waaronder Houten, Vleuten, Montfoort -verkleuringen en vuil-, daarbij: vier prenten over de Tocht naar Chatham | € 100-150 |
5386 | Drie driearmige messing wandkandelaars, en vier tweearmige messing wandkandelaars, diverse formaten -gebruikssporen-, hoogte grootste 43 cm | € 80-100 |
5387 | Indiaas tapijt Bidjar, 290 × 195 cm | € 100-150 |
5388 | Vermoedelijk Jac. van Nievelt (1864-1915), bouwplaats, marouflé, verso met ingekraste naam, 24 × 32 cm | € 80-100 |
5389 | Arnold Hendrik Koning (1860-1945), twee werken: boerenerf, marouflé, r.o. gemonogrammeerd, 23,5 × 33 cm, en figuren voor stadspoort, olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd, 26 × 36,5 cm | € 80-100 |
5390 | Hollandse School: hooischelven, aquarel, l.o. gesigneerd 'Jan Oud', 23 × 36 cm | € 40-60 |
5391 | Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978), dorpsstraatje, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd -vervuild-, 25 × 31 cm | € 80-100 |
5392 | Hollandse School: stilleven met fruit en kalebas, aquarel op papier, niet gesigneerd, 19e/20e eeuw, 27 × 36 cm | € 100-150 |
5393 | Hollandse School: gezicht op de werf van Koopman aan de Riedijk te Dordrecht, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd J. Versluys, begin 20e eeuw, 34,5 × 40 cm | € 40-60 |
5394 | Schilderij: portret van koning Karl XII of XIII van Zweden, olieverf op doek, niet gesigneerd, achterop getiteld en gedateerd 'Rex Carl 1791' -slechte conditie: craquelé en verfverlies-, 47 × 35 cm | € 150-200 |
5395 | Delfts aardewerk plaquette met blauw-wit decor: schaapskudde, naar Anton Mauve, 25,5 × 40,5 cm | € 200-300 |
5396 | Gerard Johannes Koekkoek (1871-1956), vijver in Laren, litho, l.o. in potlood gesigneerd -papier gebruind-, 30 × 38 cm | € 30-50 |
5397 | Zilverkleurige signaaltrompet -gedeukt en restauratie-, en gezwarte houten klarinet -defect- | € 20-30 |
5398 | Divers aardewerk met lichtgroen randje sommige met mandvormig reliëf: dienschalen, paar strooiers, en paar natfruitscheppen, uitvoering Wedgwood, 19e eeuw -twee stuks met een randchip- | € 60-80 |
5399 | Mahonie wandtafel met twee lades, 20e eeuw -gebruikssporen-, 75 × 140 × 39,5 cm | € 70-90 |
5400 | Hindelooper beschilderde dekenkist, uitvoering Firma Roosje, Hindeloopen, circa 1980 , 53 × 100 × 50 cm | € 100-150 |
5401 | Gerard van Lerven (1885-1966), bloemstilleven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 58 × 41 cm | € 100-150 |
5402 | Hindelooper beschilderd tweedeurs kastje -achterwand ontbreekt-, butte, volgens briefje beschilderd door Stallman, rietgedekte armstoel en trapje -zichtbaar gebruikt-, kastje 112 × 100 × 44 cm | € 120-160 |
5403 | Grote bolvormige aardewerk flesvaas met blauw-wit cherubijn- en bladrankendecor, modern, 40 × Ø 35 cm | € 30-50 |
5404 | Gravure: kaart van Wymbritseradeel, 'Wymbritsera deel. De Zevende Grietenije van Wester Goo Benevens de Jurisdictien der Steeden, Sneek en Ielst', Bernardus Schotanus Steringa, uitgegeven door Francois Halma, 1718 -vouw in het midden, vergeeld, vlekjes-, 53 × 62 cm | € 100-150 |
5405 | Kleine staartklok met op de wijzerplaat een landschapsdecor, modern, 82 × 22 × 26 cm | € 30-50 |
5406 | Vier paar diverse messing tafelkandelaars op vierkante voet, 19e eeuw, hoogte circa 28 cm | € 60-80 |
5407 | Zes beeldjes: diverse vrouwfiguren, kindjes in Hollandse klederdracht en hertje -enkele beschadigingen-, 29 cm | € 80-100 |
5408 | Zeven boeken: Motley, J.L. 'The rise of the Dutch Republic'. London, 1862. 3 delen; Idem, 'History of the United Netherlands from the death of William the Silent to the Twelve Years' Truce - 1609'. The Hague, 1867. 4 delen. Met kaart en 2 portretten. Samen 7 delen. Uniform half leer -kleine defectjes aan de banden- | € 100-150 |
5409 | Divers aardewerk met slibdecor: drie kommen en twee schotels, 17e eeuw en later -gerestaureerd en/of gereconstrueerd-, afmetingen hoge kom 9,5 × Ø 24 cm | € 70-90 |
5410 | Vier diverse polychroom gedecoreerde aardewerk wandbordjes, ovale schaal, twee diverse wandborden, en twee tegels in één lijstje, uitvoering Koninklijke Tichelaar, Makkum, grootste wandbord Ø 4,5 cm | € 40-60 |
5411 | Vier messing vijzels met stampers en een gekuipt houten tabakspot met messing banden -gebruikssporen-, 19 × 14 × 10 cm | € 100-150 |
5412 | Verzameling koperen of bronzen Afrikaanse manilla armbanden, gebruikt als betaalmiddel | € 50-70 |
5413 | Zeven diverse aardewerk potjes, kruikjes en kannen -enkele met defecten- | € 100-150 |
5414 | Polychroom beschilderde aardwerk steelvaas, vierhoekig vaasje, en kom -randchip-, alle drie uitvoering Koninklijke Tichelaar, Makkum, hoogte steelvaas 39,5 cm | € 70-90 |
5415 | Vijf gekuipte eiken en mahonie emmers met koperen banden, 20e eeuw, en eiken gekuipt tonnetje met ijzeren banden -gebruikssporen-, 17e eeuw, hoogte 24 cm | € 100-150 |
5416 | Verzameling van acht messing strijkbouten met houten grepen en één standaard -gebruikssporen-, 20e eeuw | € 60-80 |
5417 | Vilma Henkelman (1944-2023), drie keramische dekselpotten, alle gemonogrammeerd -een met chipje aan de binnenrand-, 22 × Ø 22 cm | € 50-70 |
5418 | Vijf diverse aardewerk schalen en vormen, 19e eeuw -gebruikssporen-, 15 × Ø 29 cm | € 120-160 |
5419 | 19 zwart-witfoto's van de Leidsche stadstram, in lijst -verkleurd-, 8,5 × 14 cm per foto | € 20-30 |
5420 | Hardhouten sculptuur van een schildpad, 23 × 30 × 47 cm | € 70-90 |
5421 | Gravure: 'Friedrich des Zweiten Ankunft im Elisium - Allen wahren verehrern dieses grossen Monarchen gewidmet' door Johann Andreas Kunze, 1788 -foxing-, 56 × 46 cm | € 70-90 |
5422 | Fries schippertje in eiken kast, 20e eeuw -barst in glas-, 77 × 23 × 17 cm | € 30-50 |
5423 | Set aardewerk keukenpotten, blauw-wit gedecoreerd, jaren '30 -deksels en één klein potje met chips en breuken- | € 50-70 |
5424 | Zeven aardewerk voorraadpotten met zwarte banen, Maastricht, diverse uitvoeringen, circa 1900 -defecten-, hoogste 16,5 cm | € 60-80 |
5425 | Negen diverse keramische cache-pots in hoekige vormen, waaronder uitvoering Mobach | € 50-70 |
5426 | Groengepatineerd metalen sculptuur: 'Per Laborem', naar origineel van E. Picault, nagietsel, 20e eeuw, 44,5 × 15,5 × 13 cm | € 100-150 |
5427 | Gemarmerde gietijzeren tuinvaas, 32 × Ø 27 cm | € 50-70 |
5428 | Pendule in natuurstenen kast met bronzen ornamenten, circa 1900, 43 × 25 × 15 cm | € 60-80 |
5429 | Drie keramische vazen, de grijze onduidelijk gemonogrammeerd, twee circa 50 cm en één circa 32 cm hoog | € 40-60 |
5430 | Zes helderglazen en drie matglazen lampenkappen, waarvan vijf in armatuur, eerste helft 20e eeuw, 28 cm | € 80-100 |
5431 | Vier stuks keramiek: twee dekselpotten, onduidelijk gesigneerd; pot, met twee merkjes; en veelhoekige schaal, met twee merkjes, schaal 38 × 28 cm | € 40-60 |
5432 | 'Der Zahnbrecher von Gerard Honthorst', lithografie op Chine van Fr. Hanfstaengel. Dresden, 1836, 36 × 48 cm | € 100-150 |
5433 | Friese staartklok, de wijzerplaat met geschilderd brugdecor, 19e eeuw, 97 × 32,5 × 18 cm | € 60-80 |
5434 | RVS wijnkoeler in de vorm van een peer, Italië, jaren '60, twee bolvormige ijsemmers, model Stella, uitvoering Guzzini, RVS cocktailshaker, en glazen whiskykaraf -alle met gebruikssporen-, hoogte wijnkoeler 36 cm | € 40-60 |
5435 | Verzameling divers aardewerk: zeven kommen, en een komfoor, 16e tot 18e eeuw -alle gerestaureerd en/of gereconstrueerd-, afmetingen komfoor 13 × 24 × 18 cm | € 70-90 |
5436 | Paar gespiegelde bronzen en natuurstenen boekensteunen in de vorm van hond bij vogel, gesigneerd BARRIE, 11 × 22 × 11 cm | € 80-100 |
5437 | Zes keramische maandbordjes: april 2x, september 2x, februari en november, ontwerp: Björn Wiinblad, uitvoering Nymölle, Denemarken, jaren '70, Ø 15 cm | € 80-100 |
5438 | Verzameling houten kluwenhouders, etc. | € 60-80 |
5439 | Twee diverse bronzen vijzels en een stamper, 18e/19e eeuw, 13 cm | € 60-80 |
5440 | Vierdelig 'black basalt ware' rouwservies, uitvoering Hackwood, circa 1900, bestaande uit: theepot, roomstel en kom, afmetingen kom 9 × Ø 18 cm | € 70-90 |
5441 | Drie sets natuurstenen geode boekensteunen, hoogste 15 cm | € 50-70 |
5442 | Divers glas: waaronder een veil graphite vaas, ontwerp Horst Tüselmann, uitvoering Peill & Putzter, vijf diverse vazen en een lichtpaarse schenkkan met bubbels, grootste vaas 30 × Ø 18,5 cm | € 50-70 |
5443 | Vierdelige grijs-marmeren bureauset, bestaande uit een inktstel, een brievenhouder, een stempel en een blotter -knop blotter gelijmd-, 9 × 28 × 18 cm | € 30-50 |
5444 | Diverse keramische vazen en schalen | € 30-50 |
5445 | Aardewerk serviesgedeelte, model Windsor, decor Christmas, uitvoering Wedgwood, bestaande uit: vier dinerborden, vier ontbijtborden, vier kommetjes, vier kop-en-schotels, daarbij: groot bod en vier kleine schaaltjes decor Windsor, modern | € 40-60 |
5446 | Vier messing plafonnieres met kristallen kralensnoeren -binnenwerk ontbreekt, metaaldraad verbogen, grootste circa 40 × 26 × 16 cm | € 100-150 |
5447 | Gepatineerde metalen kroonluchter voor zes stompkaarsen, 70 × Ø 57 cm | € 70-90 |
5448 | Ernst Roth (1879-1964), koperen drukplaat: achterhuizen aan het water, r.o. in spiegelschrift gesigneerd, 25,5 × 30,5 cm | € 60-80 |
5449 | Gerard Johannes Koekkoek (1871-1956), houtblok voor de druk 'Zeeuwse hoogaars' -barst-, 65 × 35,5 cm, daarbij: zinken etsplaatje | € 150-200 |
5450 | Eikenhouten tafel vermaakt tot sidetable, 20e eeuw -krimpscheur blad, kringen- 73 × 159 × 33 cm | € 60-80 |
5451 | Turks tapijt Kars-Kazak -randslijtage-, 232 × 152 cm | € 80-100 |
5452 | Messing vijflichts kroonluchter met glazen bloemvormige kapjes, 75 × 75 cm | € 40-60 |
5453 | Zevenlichts kroonluchter met albasten schaal en amberglazen bloemvormige kapjes -ophanghaak ontbreekt-, 75 × 70 cm | € 80-100 |
5454 | Houten sieradendoos, belijmd met parqueterie, 19e eeuw -fineerschade en één klein binnendekseltje ontbreekt-, 11 × 20 × 15 cm | € 50-70 |
5455 | Fries roodgelakt houten bedbankje, 20e eeuw -lakschade-, 45 × 83 × 32 cm | € 60-80 |
5456 | Twee messing evenveeltjespannen -gebruikssporen-, afmetingen steelpan 73 × 30 cm | € 50-70 |
5457 | Paar roodgebeitste houten wandtafels, het deels opengewerkte snijwerk met rozen, staand op licht gebogen poten verbonden door kruisregel, vermoedelijk Indonesië -gebruikssporen-, 80 × 121 × 41 cm | € 120-160 |
5458 | Teakhouten armstoel met rietbespanning, 19e eeuw -gebruikssporen en kleine defecten-, daarbij: kelim kussentje | € 80-100 |
5459 | Getuft Europees tapijt naar Heriz voorbeeld, Tetex, Dresden, Duitsland -meerdere scheuren aan weerszijden van het medaillon, randslijtage-, 237 × 170 cm | € 60-80 |
5460 | Toverlantaarn, uitvoering Ivens & Co, begin 20e eeuw, daarbij een uitgebreide verzameling glasplaatjes met diverse onderwerpen en verschillende toebehoren -defecten- | € 80-100 |
5461 | Indonesisch gesneden houten beeldje: staande vrouw -defect aan hoofdtooi-, hoogte 34 cm, daarbij: paar Indonesische boekensteunen in de vorm van vogels die een noot openbreken -één met scheurtjes in de snavel- | € 30-50 |
5462 | Mahonie nachtkastje, met roffeldeurtje en uitschuifbaar blad, midden 19e eeuw -enkele restauraties-, 73 × 54 × 48 cm | € 60-80 |
5463 | Matthijs Hage (1882-1961), Katwijkse vissersvrouw, aquarel, m.o. getiteld en gesigneerd, 33,5 × 21 cm, daarbij: hooiende boeren, aquarel, l.o. gesigneerd -slechte conditie-, 28 × 45 cm, en Engelina Reitsma-Valença (1889-1981), os, tekening, r.o. gesigneerd en gedateerd 1941, 44 × 31 cm | € 100-150 |
5464 | Drie aardewerk objecten: koekenpan, en twee kommen met oren, waarvan één staand op drie pootjes, 16e tot 18e eeuw -gerestaureerd en/of gereconstrueerd-, grootste 15 × Ø 36 cm | € 60-80 |
5465 | Eiken panelenkist met drie panelen, onderstel met lade,18e eeuw -hang- en sluitwerk vervangen-, 69 × 100 × 47 cm | € 80-100 |
5466 | Organola, hulpmiddel om akkoorden te spelen op een harmonium, circa 1900, in houten kist, volgens label van orgelmaker A.S.J. Dekker, afmetingen kist 10 × 93 × 17 cm, herkomst: Museum Catharijneconvent | € 80-100 |
5467 | Ando Hiroshige (1797-1858), kraanvogel met wilde mosterd, houtblokdruk, 19e eeuw -kleurverlies-, 33 × 11,4 cm, daarbij: boek over de kunstenaar | € 120-160 |
5468 | Koerdisch tapijtje Mossoul -rand slijtage-, 100 × 100 cm | € 50-70 |
5469 | Roodgelakte Chinese wandtafel met lades, 20e eeuw -gebruikssporen-, 85 × 126 × 52 cm | € 100-150 |
5470 | Vier Chinese houten reliëfpanelen voor aan de wand, 50,5 × 16 cm (het rechthoekige exemplaar) | € 50-70 |
5471 | Salontafel met glazen blad en chinoiseriedecor, modern -gebruikssporen-, 38,5 × 110 × 54,5 | € 80-100 |
5472 | Drie worteldoeken en een ikat | € 50-70 |
5473 | Blikken locomotief, treinstellen, en rails met transformator, uitvoering Märklin -locomotief en treinstellen in zeer slechte staat-, locomotief 16 cm | € 70-90 |
5474 | Drie tentoonstellingsbrochures van Sam Middleton, jaren '60 | € 30-50 |
5475 | Eiken schrijfkist met drie laatjes onder de klep, tweede helft 18e/19e eeuw, 20 × 51 × 63 cm | € 40-60 |
5476 | Houten kast met twee vakken en twee deurtjes, China, eind 20e eeuw 93 × 106 × 55 | € 120-160 |
5477 | Chinese vogelkooi, zadel, en drie hoedendozen, 20e eeuw, vogelkooi 77 × 48 cm | € 80-100 |
5478 | Indonesisch houten beeld: twee vissers -hengel ontbreekt-, hoogte 58 cm | € 50-70 |
5479 | Balinees houten beeld: boogschutter -breuk in boog-, hoogte 27 cm, daarbij: Chinese spekstenen vaas | € 50-70 |
5480 | Knikloop luchtbuks, 5,5 mm, model Trail NP, uitvoering Benjamin, China, modern, lengte 111 cm | € 100-150 |
5481 | Grendelgeweer, midden 20e eeuw, Luik -onklaar gemaakt-, lengte 112 cm | € 80-100 |
5482 | Percussiemusket, model 1842, Lovell's pattern, vermoedelijk Pakistaanse kopie, niet gemerkt, 130,5 cm | € 200-300 |
5483 | Twee houten Indonesische beschilderde maskers, Topeng, Java, -gebruikssporen, verfverlies-, 20 × 15 cm | € 100-150 |
5484 | Stenen kop, vermoedelijk Dogon, Mali, op granieten basementje, en Afrikaans houten beeldje met twee dierenkoppen, hoogte 17 cm | € 40-60 |
5485 | Twee verzilverde Marokkaanse Koummya dolken in schedes, één aan draagkoord, 20e eeuw -gebruikssporen-, lengte 56 cm | € 100-150 |
5486 | Dubbelloops penvuur hagelgeweer, België, eind 19e eeuw, lengte 116 cm | € 150-200 |
5487 | Knikloop luchtbuks, model Airsporter .22, uitvoering Birmingham Small Arms, lengte 112 cm | € 100-150 |
5488 | Hagelgeweer met Comblain type grendel, België, eerste kwart 20e eeuw | € 200-300 |
5489 | Martini-Henry karabijn, vermoedelijk Pakistaanse kopie, lengte 96,5 cm | € 120-160 |
5490 | Dubbelloops voorlader jachtgeweer, de kolf met gesneden hertenhoofd reliëf, lengte 117 cm, daarbij: kruithoorn | € 150-200 |
5491 | Japans porseleinen Imari serviesgedeelte, 19e/20e eeuw, bestaande uit: theepot, suikerpot -gelijmd, twee scherven missend-, melkkan, tazza, kom, schotel Ø 19 cm, twaalf borden Ø 21,5 cm -defecten-, tien kop-en-schotels -enkele met defecten-, en een losse schotel | € 150-200 |
5492 | Onderspanner luchtbuks, onbekend model en kaliber, midden 20e eeuw, lengte 113 cm | € 120-160 |
5493 | Lontslot moukahla, Noord-Afrika, 19e eeuw -kolf gelijmd op meerdere plekken-, lengte 145,5 cm | € 180-220 |
5494 | Dubbelloops percussie hagelgeweer met gesneden kolf, Luik, circa 1840, lengte 114 cm | € 150-200 |
5495 | Percussiemusket met Lovell's pattern-type grendel, vermoedelijk aangepast van oud militair geweer, 19e eeuw, lengte 114 cm | € 180-220 |
5496 | Percussiemusket, vermoedelijk uitvoering Dresse Laloux & Cie, België, derde kwart 19e eeuw | € 200-300 |
5497 | Twee mahjongspellen met benen en bamboe stukken, in houten doos, 4 × 17 × 27 cm | € 80-100 |
5498 | Indonesische kris met kronkelend lemmet, de messing schede met rankendecor in reliëf, 50 cm | € 50-70 |
5499 | Twee hoornen netsuke: twee ratjes, en man met waaier, beide 19e eeuw, daarbij: gesneden stenen beeldje, varken, grootste 4,2 cm | € 100-150 |
5500 | Drie messing tsuba's met diverse decors, tweede helft 20e eeuw | € 100-150 |
5501 | Gladloops percussiepistool, midden 19e eeuw -oude oxidatie-, lengte 30,5cm | € 100-150 |
5502 | Verzameling van 50 aardewerk tegels, voornamelijk met blauw-witte decors, waaronder: zeewezens, figuren, bloemen, scheepjes en landschappen, plus enkele mangaanpaarse tegels met Bijbelse voorstellingen -mortelresten, defecten- | € 500-700 |
5503 | Verzameling bodemvondsten: diverse soorten gebroken aardewerk, waaronder slibdecor, blauw-wit glazuur, en groen glazuur, 16e tot 18e eeuw | € 20-30 |
5504 | Diverse stuks etnografische kledingstukken, sieraden en attributen, Centraal- en Oost-Azië | € 80-100 |
5505 | 13 flessen rode wijn: Château La Fleur Nardon, Saint-Émilion, 1978 -vulniveau: 7× top shoulder, 6× high shoulder, sommige etiketten vuil of beschadigd- | € 70-90 |
5506 | Drie Tibetaanse dungchen -één mondstuk mist-, langste 207 cm | € 100-150 |
5507 | Tibetaans wandtapijtje met bloem- en vissendecor, 122 × 61 cm | € 60-80 |
5508 | Tibetaanse thangka met centraal vermoedelijk de witte Tara, 70,5 × 54,5 cm | € 100-150 |
5509 | Nest van vijf huwelijksdozen, palmblad en bamboe met decor van schelpen, Lombok, circa 1930 -sporen van de tand des tijds-, 49 × 54 × 46 cm | € 250-350 |
5510 | Tegel met polychrome voorstelling van vogel op bloesemtak omgeven door rand met prunusbloemen, in Japanse stijl, in messing lijst 56 × 36 cm | € 70-90 |
5511 | Verzameling diverse Aziatische bewaardozen en een mand, 20e eeuw, hoogste 40 × Ø 28 cm | € 80-100 |
5512 | Goudgeschilderd houten Boeddhabeeld, 20e eeuw, -scheuren in basement- 71 × 58 × 41 cm | € 100-150 |
5513 | Chinees porseleinen famille rose diep bord met landschapsdecor, 18e eeuw -defecten aan glazuur-, Ø 22 cm, en famille rose schotel met landschapsdecor -haarlijn-, Ø 29 cm | € 50-70 |
5514 | Divers Chinees porselein: twee gemberpotten, kommetjes en schoteltjes, koffiekopje met oor, 18e eeuw en later, borden Ø 22,5 cm | € 200-300 |
5515 | Twee paar Japans porseleinen Imari kastvazen met floraal decor, 19e eeuw -één grote deksel met chip van binnenrand en barst, een kleinere deksel met gelijmde tempelleeuw-, hoogte 43 en 37 cm | € 150-200 |
5516 | Thais porseleinen Bencharong dekselpot met opschrift in goud, vrij vertaald: 'Ter gelegenheid van de verjaardag van Sujin Boriharnwanaket 2006', op houten basement, hoogte pot 25 cm | € 30-50 |
5517 | Jade theepot, bi-schijf, beide China, en Maori oorlogsknuppel, Nieuw-Zeeland, modern, lengte knuppel 28,5 cm | € 60-80 |
5518 | Gietijzeren tetsubin met bloemvormig knopje, Japan, 14 × Ø 14 cm | € 70-90 |
5519 | Thais steengoed kom met visdecor, Sukhothai, 14e-16e eeuw -glazuurslijtage-, 7 × Ø 25 cm | € 70-90 |
5520 | Bronzen vaas en wierookbrander, beide met email cloisonné -dier op deksel gelijmd-, wierookbrander 23,5 × 18 × 13 cm | € 50-70 |
5521 | Steengoed kom en porseleinen bord, beide met floraal decor, vermoedelijk Anamees, bord Ø 22,5 cm | € 100-150 |
5522 | Metalen slot, Nepal, 19e eeuw, lengte 44 cm | € 100-150 |
5523 | Ceremoniële hoofdtooi of haarsieraad, Yao stam, China, 19e/20e eeuw, Ø 17 cm | € 100-150 |
5524 | Chinese messing munt, 20e eeuw, naar ouder model, Ø 6 cm | € 20-30 |
5525 | Grote Japans porseleinen schotel met polychroom decor: vrouwen in landschap, in de cartouches vogels en landschappen, 19e/20e eeuw -enkele minimale gebruikssporen-, Ø 46 cm | € 150-200 |
5526 | Drie beelden: metalen Boeddha hoofd, stenen Boeddha hoofd, en een stenen staande vrouw, alle tweede helft 20e eeuw, grootste hoofd 46 cm | € 150-200 |
5527 | Chinees groengeglazuurd terracotta paard, Tang-stijl, modern, 43 × 44 cm | € 80-100 |
5528 | Grote verzameling diverse porseleinen deksels, voornamelijk Chinees, en enkele Japanse en Europese exemplaren -uiteenlopende condities- | € 300-500 |
5529 | Verzameling etnografica en souvenirs, Afrika en Oceanië | € 200-300 |
5530 | Divers oosters kleingoed: Thomas Webb email vaas, papier-maché vaas, twee papier-maché potten, koperen vaas, drie diverse gevlochten dozen, Chinees porseleinen beker met deksel en een paar houten fu-dogs als onderstel | € 100-150 |
5531 | Diverse houten basementen en bordenstandaards | € 70-90 |
5532 | 13 flessen rode wijn: Château Haut-Bardoulet, Saint-Émilion, 1975 -vulniveau: 5× top shoulder, 8× high shoulder- | € 70-90 |
5533 | Tekening: portret van een vrouw, pastel op papier, niet gesigneerd, jaren '90, 23 × 23 cm | € 30-50 |
5534 | Grote Oosterse metalen schotel met opengewerkte rand, rijk decor van pauwen, dieren en bloemen, 20e eeuw, Ø 79 cm | € 60-80 |
5535 | Gesneden teakhouten naaitafeltje, Indonesië, 19e/20e eeuw -poten gammel-, 70 × 47 × 37 cm | € 30-50 |
5536 | Japanse houtblokprint: twee personen met konijntje -verschoten van kleur-, 18,5 × 27 cm | € 60-80 |
5537 | Smeedijzeren ngbele, betaalmiddel voornamelijk voor bruidsschatten, Topoke, Congo, 174,5 × 41,5 | € 100-150 |
5538 | Japans lakwerk kastje met klepvakje en negen lades, circa 1900 -defecten- 36 × 29,7 × 13,8 cm | € 40-60 |
5539 | Divers Aziatisch houtwerk: acht bewaardozen en een bordenrekje, 20e eeuw, grootste 62 × Ø 34 cm | € 100-150 |
5540 | Chinees porseleinen kastkom met blauw-wit floraal decor in cartouches met reliëf, Jade gemerkt, 19e eeuw -twee randchipjes met gerelateerde haarlijnen-, 11,5 × Ø 21 cm, en Chinees porseleinen dubbelbord met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong -barst-, Ø 28 cm | € 150-200 |
5541 | Divers Chinees porselein: twee kommetjes, drie schoteltjes met capucijner onderkant, en Imari schoteltje, Kangxi en 18e eeuw -haarlijnen en kleine randchipjes- | € 70-90 |
5542 | Chinees porseleinen famille rose beeld van een man met kraanvogels op zijn jas, gemerkt aan onderzijde, 19e/20e eeuw -scepter gerestaureerd-, hoogte 30,5 cm | € 100-150 |
5543 | Divers Chinees encre-de-Chine porselein: vijf kopjes en een pattipan met engelendecor en monogram, en drie kopjes met decor van Juno, 18e eeuw -alle met defecten-, daarbij: kom van later datum -defect-, afmetingen kom 7 × Ø 14 cm | € 150-200 |
5544 | Drie diverse stukken Aziatisch porselein: Chinees Imari dekselkannetje -defecten aan glazuur, chip van voet-, Japans Imari dekselvaas, en Chinees bord met blauw-wit decor in Wanli-stijl, alle 18e eeuw, afmetingen dekselvaas 26 × Ø 14 cm | € 70-90 |
5545 | Twee Chinees porseleinen borden met blauw-wit Wanli-stijl decor, eerste helft 18e eeuw -randchipjes-, en Chinees porseleinen dubbelbord met blauw-wit floraal decor, eerste helft 18e eeuw -randchipje-, Ø 28 cm | € 150-200 |
5546 | Chinees porseleinen famille rose kom met bloem- en feniksdecor, gemerkt, 19e eeuw -twee haarlijnen-, en Chinees porseleinen kom met blauw-wit floraal decor, Guangxu gemerkt en periode -gelijmde randchip en gerelateerde haarlijn-, 8 × Ø 19 cm | € 100-150 |
5547 | Paar Chinees porseleinen famille rose vazen, en paar Kantonees porseleinen vazen met figuren decor, 19e/20e eeuw, 28 en 24 cm hoog | € 150-200 |
5548 | Twee Chinees porseleinen famille rose borden, de één met decor van eend -chip met gerelateerde haarijn-, de ander met floraal decor, beide 18e eeuw, Ø 22,5 cm | € 60-80 |
5549 | Drie Chinees porseleinen Imari borden met bloemdecor, Qianlong -één gelijmd, één met chips en haarlijn- Ø 22,5 cm, daarbij een Chinees porseleinen Imari diep bord met bloemdecor in roze, Qianlong, Ø 22,5 cm | € 60-80 |
5550 | Serie van zes Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor, 18e eeuw -haarlijnen en defecten-, Ø 22 cm | € 80-100 |
5551 | Divers Chinees porselein: een blauw-wit kommetje, een famille rose kommetje, een blauw-wit roombordje, een blauw-wit diep bord en een blauw-wit bord, Qianlong -haarlijnen, restauraties-, Ø 23 cm, daarbij een Japans porseleinen theebus -haarlijnen in hals-, 9 cm | € 60-80 |
5552 | Vijfdelig Japans porseleinen kaststel met polychroom floraal decor, 19e/20e eeuw -één dekselknop gelijmd en één dekselvaas met barst in hals-, hoogte 30 cm | € 80-100 |
5553 | Vijf diverse Chinees porseleinen borden met blauw-witte decors, 17e en 18e eeuw -defecten-, alle circa Ø 22,5 cm | € 80-100 |
5554 | Japans eierschaalporseleinen Kutani theeserviesgedeelte met zilveren monturen, bestaande uit: theepot, roomkan, theebus, zes bedekte kommen en vijf schoteltjes, 19e eeuw -enkele gebruikssporen-, hoogte 14 cm | € 100-150 |
5555 | Zes Chinees porseleinen diepe borden met blauw-wit bloemdecor, Qianlong -haarlijnen, chips-, Ø 23 cm | € 100-150 |
5556 | Serie van vijf Chinees porseleinen borden met blauw-wit floraal decor, Qianlong -defecten-, Ø 22,5 cm | € 60-80 |
5557 | Chinees porseleinen dubbelbord met monochroom blauw decor, 19e/20e eeuw -bodembarst-, Ø 28,5 cm | € 100-150 |
5558 | Drie stuks Japans porselein: Imari wandschotel met famille rose bloemdecor in cartouches -randrestauratie-, Ø 47 cm, en paar theebussen met vogeldecor -één gerestaureerd-, 12 × 10 × 7,5 cm | € 60-80 |
5559 | Chinees porseleinen dekselpot met blauw-wit decor, 19e eeuw -bodembarst-, hoogte 22 cm | € 60-80 |
5560 | Chinees porseleinen famille verte gemberpot met decor van figuren in tuin, gemerkt, 20e eeuw, 19 × Ø 14 cm | € 70-90 |
5561 | Paar lage zwartgelakte tafelkastjes, ieder met vier lades en twee deurtjes, China, 20e eeuw, 33 × 94 × 25 cm | € 150-200 |
5562 | Twee Chinese stoelen: één armstoel, de ander een klein formaat stoeltje met lade onder de zitting, beide met snijwerk, begin 20e eeuw -grote stoel met defecte zitting, beide met defecten in het snijwerk-, grote stoel 95 × 57 × 47 cm | € 80-100 |
5563 | Rijk gesneden Chinese kamferkist met decor: bedrijvigheid in de haven -slotpen ontbreekt-, 60 × 118 × 55 cm | € 100-150 |
5564 | Vijf hallantaarns, waarvan drie met geslepen ruitjes, en scheepslantaarn -één ruitje gebarsten-, lampje meest rechts op de foto 30 × 23 × 23 cm | € 120-160 |
5565 | Chinees tapijt met groen fond, 215 × 122 cm | € 70-90 |
5566 | Wit metalen hanglamp met roze bloemvormige glazen ornamenten -één ornament defect-, 20 × Ø 60 cm | € 40-60 |
5567 | Achthoekige eiken bijzettafeltje met snijwerk, Oosterse stijl, 20e eeuw -droogtescheur-, 51 × 40 × 39 cm | € 20-30 |
5568 | Geschilderde voorstelling op papier: Perzisch jachttafereel, illustratie uit een boek, ingelijst, 32 × 24 cm | € 40-60 |
5569 | Paar Chinese schilderingen op rijstpapier: man en een vrouw, 19e eeuw -foxing, gekreukt-, 21 × 13,5 cm | € 40-60 |
5570 | Twee zwart-rood gelakte kleine houten kastjes, China, 20e eeuw, 72 × 55 × 39 cm | € 120-160 |
5571 | Perzisch nomadentapijt, vermoedelijk Luri-Kaskay -versleten maar op egale wijze-, 202 × 128 cm | € 60-80 |
5572 | Wang Yi Dong (1955), 'Bridal Chamber', kleurenlitho 145/200, r.o. gesigneerd, circa 1993, maat druk 74,5 × 48,5, daarbij: boek over kunstenaar, gesigneerd door kunstenaar | € 200-300 |
5573 | Verzameling voornamelijk Chinese klederdracht: vier paar lotusschoentjes, twee mutsjes, twee hoeden, laarsjes, Japanse geta sandalen, en twee parasols, deels in vitrinekastjes | € 120-160 |
5574 | Roodgelakte Chinese tweedeurs bruidskast, eind 20e eeuw -stuk kapregel ontbreekt-, 160 × 105 × 61 cm | € 80-100 |
5575 | Paar ingelijste Chinese zijden mouwbanden met vogeldecor, 19e/20e eeuw, 59 × 20 cm | € 60-80 |
5576 | Kikugawa Eizan (1787-1867) twee werken: pijprokende vrouw, en Geisha met bedienden, beide begin 19e eeuw, daarbij: Japanse School: houtblokdruk, vrouw, 19e eeuw, 35,5 × 23,5 cm | € 150-200 |
5577 | Hetty Ansing (1949), portret van een Indonesische jongen, aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 56 × 36 cm | € 60-80 |
5578 | Zes diverse steengoed potjes, Zuidoost-Azië, hoogste 8,7 cm | € 80-100 |
5579 | Paar spekstenen snijstukjes: beide aapjes met waterbakjes, grootste 10,5 × 17 × 7 cm | € 80-100 |
5580 | Messing theepot met muisje op de deksel, en klooster- of tempelbel met drakendecor, China, 20e eeuw -staartje van muisje afgebroken-, 20 × 20 × 11 cm | € 50-70 |
5581 | Acht diverse kleine steengoed vaasjes en potjes, Zuidoost-Azië -enkele randbeschadigingen-, hoogste 6 cm | € 100-150 |
5582 | Twee gesneden stenen beeldjes: beide pareljagende draken, China, tweede helft 20e eeuw, hoogste 11 cm | € 60-80 |
5583 | Glazen vaas, glazen flesje, en Chinees porseleinen famille rose theepotje, alle 20e eeuw, vaasje 14,5 cm hoog | € 30-50 |
5584 | Twee Pekingglazen snuifflesjes: één met oranje-wit goudvissendecor, de ander met groen-wit vogeldecor, daarbij: een kunststof snuifflesje met bruin-geel goudvissendecor, alle China, 20e eeuw, grootste 7,6 cm hoog | € 100-150 |
5585 | Vijf gesneden jade medaillons, China, en één bijlkop, Zuid-Amerika, bijlkop 10 × 5,5 cm | € 100-150 |
5586 | Diverse Aziatica: spekstenen beeldhouwwerkjes waaronder theepotje -sommige met kleine chipjes-, stenen pot met metalen beslag, geglazuurde pot vermoedelijk Song, en geglazuurd aardewerk beeld: vrouw op kip | € 80-100 |
5587 | Japans bronzen champlevé wierookbrandertje, satsuma bedekt schaaltje op drie pootjes, en los gestoken basementje, afmetingen wierookbrandertje 15 × 16 × 11 cm | € 60-80 |
5588 | Drie diverse Chinese theepotjes, waarvan één met slibdecor van bamboe -deksel slecht passend-, de ander Yixing met geschilderd decor van een draak, het deksel met sculptuur van een draak -chipje aan rand deksel-, gemerkt, de ander Yixing met de tuit in vorm van een vissenbek, gemerkt -knop op deksel ontbreekt- daarbij een Japans groen geglazuurd dekseldoosje in de vorm van een vis, en een blauw-wit Chinees porseleinen kommetje | € 100-150 |
5589 | Yixing theepot met bamboevormen, 9 × 21 × 12 cm | € 20-30 |
5590 | Verzameling van acht miniatuur theepotjes in etui, China, modern, elk 4 × 7 × Ø 4 cm | € 20-30 |
5591 | Chinees verguld houten beeld: hoogwaardigheidsbekleder -defect aan hoofdeksel, restauratie bij voet-, hoogte 19,5 cm | € 100-150 |
5592 | Drie steengoed potjes, waarvan één met blauw-wit hertendecor, China, Ming, en de andere twee met celadonglazuur -defecten-, hoogste 8 cm | € 70-90 |
5593 | Blanc de Chine beeld in de vorm van een arhat, 20e eeuw -vervuiling in glazuur-, hoogte 14,5 cm | € 70-90 |
5594 | Paar Chinees porseleinen wijnbekertjes -defecten-, en Chinees porseleinen miniatuurvaasje -barst-, 18e eeuw, hoogte bekertjes 7 cm | € 70-90 |
5595 | Chinees porseleinen famille rose vaas met decor van een draak en een feniks, gemerkt, Nanking, 19e eeuw, hoogte 35 cm -chipje van oor- | € 60-80 |
5596 | Chinees porseleinen bekervaas met blauw-wit decor van draken omgeven door bloemen -grote breuk, chip ontbreekt-, 19e eeuw, 44,5 × Ø 19,5 cm | € 60-80 |
5597 | Schilderij: dorpje tijdens orkaan, olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, tweede helft 20e eeuw, 30 × 40 cm | € 100-150 |
5598 | Vijf Chinees porseleinen encre-de-Chine schoteltjes en twee kommen met bloemdecor, 18e eeuw -defecten-, schotels Ø 14 cm | € 40-60 |
5599 | Zeven diverse Chinees porseleinen kommetjes -enkele randchipjes-, en een Japans porseleinen kom -haarlijn-, 6,5 × Ø 12 cm | € 100-150 |
5600 | Drie Chinees porseleinen schoteltjes en een kommetje met celadonglazuur en erotische decors, 19e/20e eeuw, 5 × Ø 14 cm | € 120-160 |
5601 | Vierkant Chinees porseleinen bord, 19e eeuw, porseleinen steelvaas -rand gerestaureerd-, en een Chinees porseleinen kommetje, hoogte vaas 18 cm | € 100-150 |
5602 | Paar bronzen Japanse penkandelaars met draakje om de bovenkant van de stam gewikkeld, staand op drie pootjes, 19e eeuw -één pen afgebroken-, 23 × Ø 7 cm | € 100-150 |
5603 | Parelmoeren en zilveren tabaksdoos met fijn gegraveerd decor en monogram, 18e/19e eeuw -deksel en bodem zijn los, parelmoeren bodemplaat is gebroken-, 3,5 × 12 × 6,5 cm | € 100-150 |
5604 | Chinees porseleinen octagonaal kommetje en schoteltje met blauw-wit bloem- en landschapsdecor, Chinees porseleinen schoteltje met blauw-wit bloemdecor in cartouches, en Chinees porseleinen bordje met blauw-wit tuindecor, 18e/19e eeuw -chips en haarlijnen-, bordje Ø 16 cm | € 60-80 |
5605 | Chinees porseleinen kom en vier kommetjes, met 'Lowestoft' bloemdecor, tweede helft 18e eeuw -grote kom met haarlijn, enkel kommetje met chip en haarlijn-, Ø 14 cm | € 70-90 |
5606 | Chinees porseleinen kommetje en schoteltje met famille rose decor van boeketten omgeven door bloemguirlandes, 18e eeuw -schoteltje haarlijn, randschilfers-, schotel Ø 12,1 cm | € 60-80 |
5607 | Diverse Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit decor, bestaande uit: set van drie kommetjes en vijf schotels, set van twee kommetjes en vijf schoteltjes, kommetje met bijbehorend schoteltje en los schoteltje en papbordje, alle 18e eeuw -defecten-, papbordje Ø 15 cm | € 100-150 |
5608 | Bruingepatineerde bronzen vaas, Japan, 20e eeuw -gebruikssporen, oxidatie-, 27 x Ø 19 cm | € 70-90 |
5609 | Twee stuks cloisonné: kom en dekseldoosje, beide met decor van pareljagende draak, kom circa 1900, maat kom 6,5 × Ø 20 cm | € 100-150 |
5610 | Divers Chinees en Japans porselein, 18e eeuw en later -defecten, deels gelijmd-, hoogte knobbelvaas 17 cm | € 60-80 |
5611 | Steengoed pot, Sawankhalok -zonder deksel-, flesvaas, Sukhothai, en witgeglazuurd kommetje en bord, beide China -bord met defecten-, Ø 18 cm | € 100-150 |
5612 | Japans aardewerk chawan, 'bleu de Hue' dekselpotje, twee Bencharong zoutschaaltjes -randdefecten-, en een doucai beker -gelijmd-, afmetingen chawan 8,5 × Ø 12,5 cm | € 60-80 |
5613 | Paar Chinese zijden borduurwerken met vogels en bloemen, 20e eeuw, 120 × 35 cm | € 60-80 |
5614 | Hollandse School: Flamboyant te Indonesië, aquarel op papier, l.o. onduidelijk gesigneerd, 25 × 35 cm | € 60-80 |
5615 | Chinese School: spelende zotjes, achterglasschildering, 20e eeuw, 54 × 86 cm | € 100-150 |
5616 | Schilderij: herder in landschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 'Floris '88', 39 × 49 cm | € 20-30 |
5617 | Paar Chinees porseleinen dubbelborden met blauw-wit decor van een rivierlandschap, Qianlong -één gelijmd-, Ø 28 cm | € 50-70 |
5618 | Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor van een bloemenmand in een tuin, Qianlong -haarlijn-, Ø 28 cm | € 40-60 |
5619 | Serie van vier Chinees porseleinen borden met anhua en blauw-wit bloemdecor, Qianlong -defecten-, Ø 23 cm | € 150-200 |
5620 | Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit kostbaarhedendecor, Yongzheng/Qianlong -beide met haarlijn en randchipjes-, Ø 23 cm | € 70-90 |
5621 | Chinees porseleinen famille rose bord met floraal decor, 18e eeuw -randbeschadigingen-, Ø 23 cm | € 60-80 |
5622 | Chinees porseleinen bord met blauw-wit bloemdecor, 18e eeuw -chips, bakfoutjes-, Ø 23 cm | € 60-80 |
5623 | Chinees porseleinen bord met blauw-wit floraal decor, Kangxi, gemerkt met lozenge -gekramd, randdefecten-, Ø 22 cm | € 70-90 |
5624 | Chinees porseleinen bord met gecontourneerde rand en blauw-wit landschapsdecor in cartouches, Yongzheng/Qianlong -bodembarsten, randchips-, Ø 25,5 cm | € 30-50 |
5625 | Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit bloesemdecor, Qianlong -randdefecten-, Ø 22 cm | € 80-100 |
5626 | Paar Europees porseleinen famille rose borden met decor van vogels en een vaas met pioenen, uitvoering Samson, Frankrijk, 19e eeuw, Ø 23 cm | € 50-70 |
5627 | Zes Chinees porseleinen famille rose kommetjes met floraal decor in het exterieur en landschapsdecor in de ziel, 18e eeuw -randchips, haarlijn, één kommetje gebroken-, 4,5 × Ø 9 cm | € 100-150 |
5628 | Chinees porseleinen bord met blauw-wit bloemdecor, Qianlong -enkele randchips-, Ø 22 cm | € 30-50 |
5629 | Vijf diverse Chinees porseleinen borden met blauw-witte florale decors, alle 18e eeuw -alle met defecten-, grootste Ø 23 cm | € 300-500 |
5630 | Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor van kostbaarheden, Qianlong -haarlijn-, Ø 22,5 cm | € 30-50 |
5631 | Paar Chinees porseleinen Imari borden met decor van chrysanten en rotspartij, 18e eeuw -haarlijnen, chips en geplakte breuken-, Ø 21 cm | € 40-60 |
5632 | Verzameling van zeven porseleinen miniatuurvaasjes, twee miniatuurmosterdpotjes, China en Japan, 18e en 19e eeuw -defecten, deksels mosterdpotjes niet origineel-, hoogte grootste vaasje 7 cm | € 100-150 |
5633 | Twee Chinees porseleinen dubbelborden met diverse blauw-witte chrysantendecors, gemerkt met artemisiablad, Kangxi -één met haarlijn en chip, de ander met defecten aan standring-, Ø 28 cm | € 70-90 |
5634 | Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw-wit decor en capucijner buik, Kangxi -hals defect, restauratie aan voetrand-, hoogte 27,5 cm | € 150-200 |
5635 | Drie diverse Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: vogel op rots met bloemen, 17e en 18e eeuw -defecten-, grootste bord Ø 28 cm | € 80-100 |
5636 | Paar Chinees porseleinen kommen met bloemdecor in blauw-wit met goud, Qianlong -beide met haarlijn-, Ø 15 cm, daarbij twee Chinees porseleinen kommen met blauw-wit decor, de één met zegelmerk, de ander Kangxi gemerkt, 19e eeuw -randchipje-, Ø 14,5 cm en Ø 12,5 cm | € 100-150 |
5637 | Twee diverse Chinees porseleinen borden, de eerste met floraal decor -randchip-, Ø 23,5 cm, de ander met decor van landschap -haarlijnen-, Ø 22,5 cm | € 60-80 |
5638 | Serie van drie Chinees porseleinen papbordjes met blauw-wit decor: pioenroos en prunus, daarbij: één Chinees porseleinen papbordje met blauw-wit decor: bamboe en pioenroos, alle 18e eeuw -alle met defecten-, Ø 16 cm | € 80-100 |
5639 | Tien Japans porseleinen Imari dekselvazen met floraal decor, 19e eeuw -defecten- hoogste 29 cm, en twee puntflessen -één gerestaureerd- | € 80-100 |
5640 | Zeven diverse Japans keramiek flesjes met opschrift: 'Japansoya', daarbij: Japanse keramiek fles met karakters | € 50-70 |
5641 | Drie Chinees porseleinen beslagkommen met diverse blauw-witte decors en capucijner rand, bestemd voor de Oosterse markt, 19e eeuw -één met gelijmde chip-, 8,5 × Ø 27 cm | € 100-150 |
5642 | Diverse Chinees en Japans porseleinen borden en kommen, 18e eeuw en later -defecten en restauraties-, bord met karakterdecor Ø 19 cm | € 60-80 |
5643 | Grote verzameling divers Japans Imari porselein, kommetjes en schoteltjes, 18e eeuw -defecten- | € 200-300 |
5644 | Drie Chinees porseleinen cache-pots op onderschotels, het geheel met vol blauw-wit bloemdecor, niet gemerkt, 19e eeuw -alle delen defect, één onderschotel van afwijkend formaat-, grootste schotel Ø 24 cm | € 200-300 |
5645 | Bodemvondsten: olielampjes, amuletten, armband, ring, etc. daarbij: schenkkan bekroond door liggend figuur, Peru, modern -meerdere objecten met defecten-, schenkkan 18 × 13,5 × 12,5 cm | € 100-150 |
5646 | Schellekoord met glaskralen, lengte circa 230 cm | € 80-100 |
5647 | Gelamineerde houten handboog, uitvoering Jules Doizon, Hornu, België, eind 19e eeuw -enkele scheurtjes-, 200 cm | € 80-100 |
5648 | Twee ingelijste Chinese zijden borduurwerken met figurendecors, 19e/20e eeuw, 63,5 × 33,5 cm | € 60-80 |
5649 | Hollandse School: stilleven met Aziatica, aquarel, r.o. gesigneerd Jan Oud en gedateerd '73, 35 × 46 cm | € 40-60 |
5650 | Paar Chinees porseleinen balustervormige vazen met blauw-wit bloemdecor, Kangxi gemerkt, 19e eeuw, 18 × Ø 9 cm | € 100-150 |
5651 | Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: bamboe, pioenrozen en prunus, Qianlong -defecten-, 11,5 × Ø 26,5 cm | € 60-80 |
5652 | Paar Chinees porseleinen vazen met decor van bruine draken in reliëf, gemerkt, Nanking, 19e/20e eeuw, hoogte 21 cm | € 100-150 |
5653 | Chinees porseleinen Imari miniatuurtheepot -schilfers-, kwispedoor -hals defect-, en scheerbekken -randchip-, 18e eeuw, Ø scheerbekken 5 cm | € 80-100 |
5654 | Chinees porseleinen bordje met blauw-wit decor van een tuin, Qianlong, 18e eeuw -randchips-, Ø 16,5 cm | € 30-50 |
5655 | Twee Chinees porseleinen achtkantige kommetjes met blauw-wit decor van bloemen en lijzen, twee 18e eeuw en één Japans, 19e eeuw, gemerkt -chips, haarlijnen-, 5,7 cm | € 50-70 |
5656 | Chinees porseleinen kom met geribbelde rand en blauw-wit landschapsdecor, 18e/19e eeuw -haarlijn en chips-, Ø 16,5 cm | € 150-200 |
5657 | Chinees porseleinen famille rose roombordje met decor van pioenrozen, Qianlong -sleets-, Ø 16 cm | € 50-70 |
5658 | Drie Chinees porseleinen kommetjes met blauw-wit floraal decor, Kangxi -defecten-, en drie afwijkende schoteltjes met blauw-wit decor, Yongzheng, kommetjes 5 cm hoog, schoteltjes Ø 9 cm | € 100-150 |
5659 | Vier diverse Chinees porseleinen diepe borden met blauw-witte decors, alle 18e eeuw -defecten-, circa Ø 23 cm | € 60-80 |
5660 | Verzameling van negen porseleinen miniatuurflesjes met blauw-witte decors, 18e eeuw -defecten-, grootste 7,1 cm hoog | € 100-150 |
5661 | Twee diverse Chinees porseleinen theepotjes met blauw-witte decors, 19e eeuw -één deksel gebroken, de ander niet origineel, opgevulde chips-, 16 × 16 × 5 cm | € 60-80 |
5662 | Vijf Chinees porseleinen lepels met blauw-wit landschapsdecor, gemerkt, 19e eeuw, 19 × 9 cm | € 100-150 |
5663 | Chinees porseleinen Imari schenkkannetje met bloemdecor, 18e eeuw -schade aan het tuitje, dekseltje ontbreekt-, 13 cm | € 100-150 |
5664 | Chinees porseleinen balustervormige vaas met blauw-witte florale decors, Kangxi -hals defect, deksel ontbreekt-, hoogte 22 cm | € 100-150 |
5665 | Chinees porseleinen kommetje met blauw-wit decor van huis en boom in landschap, 18e eeuw -bakfoutjes-, Ø 11 cm, daarbij twee Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit decor van pagode en treurwilg in landschap, circa 1800, Ø 12 cm -chip aan standring, bakfoutjes- | € 60-80 |
5666 | Japans blauw-groengeglazuurde wierookbrander, de opengewerkte deksel met leeuwtje, speciaal zand en wierook bijgevoegd, in presenteerdoos, 20e eeuw, herkomst: collectie oud-diplomaat en ambassadeur Roland van den Berg (1930-2019), werkzaam te Beijing, 1962-1966, te Seoul, 1978-1982, weer te Beijing, 1986-1992, en te Tokio, 1992-1995, 14 × Ø 15 cm | € 40-60 |
5667 | Zes stuks Aziatisch keramiek: porseleinen zoutschaaltje, dekseldoosje, en kommetje, softpaste dekseldoosje, en aardewerk vaasje en ghendi -meerdere stuks met defecten-, hoogte ghendi 9,8 cm | € 80-100 |
5668 | Grote verzameling divers Japans Imari porselein, kommetjes en schoteltjes, 18e eeuw -defecten- | € 200-300 |
5669 | Hiroshige Ando (1797-1858), de lotusvijver in Ueno Tokio, 22,5 × 35 cm, en Ogata Gekko (1859-1920), vrouw op bootje | € 100-150 |
5670 | Chinese School: kalligrafie, inkt op papier, gesigneerd, 20e eeuw, 62 × 32 cm | € 40-60 |
5671 | Chakra Tangkha, gouache, Tibet, 20e eeuw, 68 × 27,5 cm | € 100-150 |
5672 | Voorouderportret met meerdere figuren, gouache, China, 20e eeuw, 150 × 93 cm | € 100-150 |
5673 | Twee Japanse houtblokdrukken: Utagawa Toyokuni III (1786-1865), Ohatsu maakt haar zwaard schoon, en Utagawa Yoshitora (actief circa 1840-1880), vrouw op bank, 35,5 × 24,5 cm | € 80-100 |
5674 | Japanse houtblokdruk, pijprokende krijger in een interieur, gesigneerd, 20e eeuw, 24 × 33 cm | € 30-50 |
5675 | Tibetaanse thangka, lijmverf op textiel, 19e/20e eeuw -ingelijst-, 71 × 64 cm | € 80-100 |
5676 | Mexicaanse School: drie schilderijen met heiligen, 19e eeuw -defecten-, lijst 27 × 23 cm | € 80-100 |
5677 | Mahoniegefineerd tweedeurs kastje met marmeren blad en bronzen beslag, 19e eeuw, 103 × 68 × 34 cm | € 100-150 |
5678 | Verzameling diverse bewaardoosjes, mahjongspel, en lampions | € 80-100 |
5679 | Thermometer in gestoken houten kast, daarop een messing plaatje met hertengewei, begin 20e eeuw, 45 × 23 × 18 cm | € 70-90 |
5680 | Chinese Yixing dekselpot met geëmailleerd decor, gemerkt, 19e/20e eeuw, hoogte 16 cm | € 60-80 |
5681 | Schippertje met ajourgezaagde staart, 80 × 22 × 16,5 cm | € 40-60 |