Nr. | Omschrijving |
Hamerprijs |
1001 | Chinees porseleinen famille rose schotel met centraal decor van twee vogels op tak, daaromheen bloemen en kostbaarheden, Yongzheng/Qianlong, Ø 28,5 cm | € 800 |
1002 | Chinees porseleinen famille rose bord met floraal decor, 18e eeuw -chips en haarlijn-, Ø 22,5 cm | € 60 |
1003 | Paar Chinees porseleinen famille rose kommen met feniks- en tuindecor, beide gemerkt, 19e/20e eeuw -randschilfers-, 6 × 13,5 cm | € 230 |
1004 | Zes Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met polychroom landschapsdecor en deels vergulde rand, vroeg Qianlong -defecten-, Ø schotel 11,5 cm | € 3000 |
1005 | Chinees porseleinen famille rose bord met bloemenmanddecor, aan achterzijde een rand met golven, gemerkt met artemisiablad, Guangxu -randchipjes, bakfout in standring-, Ø 21,5 cm | € 550 |
1006 | Chinees porseleinen kom en schotel met famille rose decor van twee figuren uit de Wu Shuang Pu, Daoguang zegelmerk en periode -kommetje met gefixeerde haarlijnen, schoteltje met haarlijn en minieme randschilfer-, 6,5 × Ø 14 cm | € 550 |
1007 | Drie Chinees porseleinen famille rose borden met decor van bladeren, bloemen, vogels en vlinders, Qianlong -alle met randchips-, Ø 22,5 cm | € 500 |
1008 | Vier Chinees porseleinen famille rose kommetjes en schoteltjes met decor van westerlingen in haven, naar voorbeeld van Meissen, 18e eeuw -defecten-, schoteltje Ø 11,5 cm | € 650 |
1009 | Chinees porseleinen encre de Chine theeservies met decor van de godin Juno, bestaande uit: theepot, theebus, melkkan, vijf koppen en één schotel, Qianlong -defecten-, theepot 13 × 19 × 11 cm | € 500 |
1010 | Twee Chinees porseleinen Amsterdams bont kommetjes en schoteltjes met decor van 'Het wonder van Zaandam'; een stier die schrikt van een vliegerende jongen, doodt een boer en zijn hoogzwangere vrouw, maar het kind komt levend ter wereld, onderop de datum 29 augustus 1647 -één kopje en beide schotels gelijmd, andere kopje met schilfers, één schotel wat kleiner en licht afwijkend van decor, set mogelijk samengesteld-, Ø 11,7 cm | € 900 |
1011 | Chinees porseleinen vaas met famille rose figurendecor, met draken en tempelhonden, Kanton, tweede helft 19e eeuw, 43 × Ø 25 cm | € 800 |
1012 | Palissander Chinees plantentafeltje met natuurstenen blad, 47 cm hoog, blad Ø 28 cm | € 110 |
1013 | Paar Chinees porseleinen famille rose borden met decor van bloemenmand, 18e eeuw -enkele minieme randschilfers- Ø 22,5 cm | € 325 |
1014 | Paar Chinees porseleinen ovale famille rose schaaltjes op hoge rand, het decor met personen op terras, Tongzhi zegelmerk en periode, aangekocht bij Christie's, veiling 19-11-1996, lot 180 -slijtage aan het glazuur-, 19 × 15 × 6 cm | € 1000 |
1015 | Paar Chinees porseleinen diepe borden met famille rose decor van vogels op bloementakken, Qianlong -beide met randschilfertjes, één met een wat grotere chip-, Ø 22,7 cm | € 1100 |
1016 | Chinees porseleinen famille rose kom met decor van hanen op rots, bloemen en een vleermuis, Daoguang zegelmerk en mogelijk periode -randchips-, 9,5 × Ø 23,5 cm | € 750 |
1017 | Chinees porseleinen famille rose bord met decor van pioenrozen en vlinder, Qianlong -haarlijnen-, Ø 22 cm, en Chinees porseleinen bordje met famille rose floraal decor, Qianlong -randchipje-, Ø 19 cm | € 450 |
1018 | Drie Chinees porseleinen famille rose kommetjes en schoteltjes met bloemdecor, Yongzheng -de drie schoteltjes en een kommetje met haarlijn-, 4 × Ø 11,5 cm | € 650 |
1019 | Chinees porseleinen famille rose trekpotje met bloem- en honddecor, 18e eeuw -schilfers-, 10,5 × Ø 8,5 cm | € 425 |
1020 | Paar Chinees porseleinen borden met famille rose decor: vrouw met hert en zotje, één bord gemerkt, 19e/20e eeuw -één bord met stervormige barst-, Ø 22,5 cm | € 100 |
1021 | Chinees porseleinen famille rose bedekte pot met bloem- en bamboedecor, 19e eeuw -chips langs de rand en slijtage aan het decor-, 22 × 21 cm | € 300 |
1022 | Chinees porseleinen vaas met qianjiang cai decor van figuren op terras en karakters, begin 20e eeuw, 42 × Ø 20 cm | Not sold |
1023 | Houten plantentafel met gesneden bloesemdecor en natuurstenen blad, China -gelijmd-, 52 × 32 × 32 cm | € 90 |
1024 | Chinees porseleinen famille verte bord met decor van figuren in tuin, gemerkt met blad, 19e/20e eeuw, Ø 23,5 cm | € 250 |
1025 | Paar Chinees porseleinen kommen met Amsterdams bont decor: vogels tussen bloemen en bloemenmanden, binnenin een klein landschapje met visser, 18e eeuw -haarlijn-, 7 × Ø 14,5 cm | € 250 |
1026 | Chinees porseleinen famille verte kom met floraal decor en bladvormige cartouches, Chenghua gemerkt, Kangxi, Ø 15,5 cm | € 700 |
1027 | Twee Chinees porseleinen gemberpotten met famille verte bloemdecor, 17e/18e eeuw -randdefecten-, hoogte 13 cm | € 190 |
1028 | Chinees porseleinen famille verte pot met floraal decor, Kangxi, 16 × Ø 20 cm | € 450 |
1029 | Vier Chinees porseleinen Amsterdams bont kommetjes en schoteltjes met bloemenmanddecor, 18e eeuw -twee schoteltjes met een haarlijn-, 3,5 × Ø 10 cm | € 170 |
1030 | Vier Chinees porseleinen melk-en-bloed borden met tuindecor, Kangxi -enkele randschilfers, één bord met haarlijn-, Ø 21,5 cm | € 450 |
1031 | Gecraqueleerde Chinees porseleinen schotel met ijzerrood decor van een feniks tussen bladranken, eind 19e eeuw, Ø 40 cm | € 500 |
1032 | Staande houten Boeddha met mozaïek belijmd, Birma, 20e eeuw -slijtage-, 123 cm | € 180 |
1033 | Notenhouten vierdeurs boekenkast met gestoken beelden en aan onderzijde panelen met decors van figuren en dieren, circa 1900, 220 × 220 × 58 cm | € 900 |
1034 | Acht Chinees porseleinen borden met Imari bloemdecor, Qianlong -haarlijnen en chips-, Ø 23,5 cm | € 210 |
1035 | Vijfdelig Japans porseleinen Imari kaststel met decor van ossen bij huis, 18e eeuw -één deksel gerestaureerd, enkele haarlijnen-, hoogte 24 cm | € 450 |
1036 | Zes Chinees porseleinen Imari halfdiepe borden, decor: vogels in een vijver met lotus, 18e eeuw -chipjes, één bord met haarlijn in de bodem-, Ø 22,3 cm | € 550 |
1037 | Paar Chinees porseleinen Imari halfhoge kommetjes en schoteltjes met floraal decor, 18e eeuw -één kom met barst, één schotel met haarlijn, de ander met randchip-, 7 × Ø 14 cm | € 180 |
1038 | Paar Japans porseleinen Imari verte steelvazen met prunusdecor, 18e eeuw -één met halsrestauratie en grote chip aan onderzijde de ander met kleine randschilfers-, hoogte 24 cm | Not sold |
1039 | Drie Chinees porseleinen Amsterdams bont kommetjes en schoteltjes met bloemenmanddecor, eerste helft 18e eeuw -één kommetje met haarlijn-, 3,5 × Ø 10 cm | € 130 |
1040 | Zes Chinees porseleinen Imari borden, decor: vogel op stok, 18e eeuw -haarlijnen en chips-, Ø 22,8 cm | € 325 |
1041 | Vijf diverse Chinees porseleinen Amsterdams bont kommen, 18e eeuw -enkele chipjes, glazuurschilfers en haarlijnen-, grootste 7 × Ø 15 cm | € 230 |
1042 | Acht Chinees porseleinen borden met polychroom strooibloemdecor omgeven door guirlandes, 18e eeuw -twee met haarlijn, alle met chips-, Ø 23 cm | € 260 |
1043 | Driedelig porseleinen famille rose kaststel met hanendecor, bestaande uit: twee trompetvazen, en een dekselvaasje -gelijmd, haarlijnen, knop van deksel ontbreekt-, uitvoering Samson, Frankrijk, 19e eeuw, hoogte dekselvaas 23 cm | Not sold |
1044 | Vijfdelig Chinees porseleinen famille rose kaststel met decor van twee fazanten tussen pioenrozen, Qianlong -deksels zitten geplakt met plakgum, één dekselvaas met haarlijn in de hals, de randen van de trompetvazen zijn licht gerestaureerd of bijgekleurd-, hoogte 23 cm | € 2700 |
1045 | Vier Chinees porseleinen capucijner kommetjes en zes schoteltjes met blauw-wit decor: twee kraanvogels bij boom, 18e eeuw -één schoteltje met chipje en haarlijn-, Ø 10 cm | € 425 |
1046 | Vierdelige Chinese lakwerk mimiset met bloemdecor in cartouches, 20e eeuw -kleine defecten-, grootste 61 × 56 × 41 cm | € 170 |
1047 | Witgeglazuurde keramische kom met donkerbruin gestileerd decor, Nishapur, Perzië, 10e eeuw -gerestaureerd, staat niet recht-, 8 × Ø 19,5 cm | Not sold |
1048 | Drie krisheften van nijlpaardtand, Sulawesi, op houten basementen -de lichte met chip van onderzijde-, 12,5 × 12 cm inclusief basement | € 280 |
1049 | Groengeglazuurde keramische kom met ingekraste decoratie, Perzië, laat 13e eeuw -gerestaureerd-, 9,5 × 25 cm | € 180 |
1050 | 'Sari-ware' keramische kom met polychrome blad- en bloemmotieven, Noord-Perzië, 10e/11e eeuw -gerestaureerd-, 6,5 × Ø 17,5 cm | Not sold |
1051 | Keramische kom met groen-geel-bruin decor van vogels, Nishapur, Perzië, 10e eeuw -gerestaureerd-, 8,5 × Ø 19 cm | Not sold |
1052 | Klein terracotta kommetje met randtekst in het wit, Perzië -defecten-, 3 × Ø 6 cm | € 60 |
1053 | Geelgroengeglazuurde keramische kom met bruin gestileerd decor, Perzië, 10e-14e eeuw -gerestaureerd-, 6,5 × Ø 22 cm | Not sold |
1054 | Keramische kom met wit-bruin decor: florale motieven en een vogel in het midden, vermoedelijk Nishapur, Perzië, 11e eeuw -gerestaureerd-, 6,5 × Ø 19,5 cm | Not sold |
1055 | Twee krisheften, één van mammoet-ivoor, de bruinere van nijlpaardtand, Sumatra -de bruinere met chip van rugornament-, hoogte 12,5 cm inclusief basement | € 375 |
1056 | Glazen flesje met uitlopende lip en één oor -bodempatina binnenin-, 12 × Ø 9,5 cm | € 100 |
1057 | Keramische schotel met lusterglazuur en vogeldecor, Hispano-Moresque, 17e eeuw -enkele krasjes en randbeschadigingen-, 6 × Ø 30 cm | € 500 |
1058 | BWZG reliëfplaquette: man en vrouw met huis in de achtergrond en kruiken aan hun voeten, India of Perzië, vermoedelijk 19e eeuw, 10 × 10 cm | Not sold |
1059 | Ethiopisch handschrift met een bijbelfragment op perkament, 28 bladen in rode en bruine inkt, houten platten, met lederen etui, 19e eeuw. Met vier illustraties -een aantal bladen moeilijk leesbaar door watervlekken; lederen riempjes vervangen door wollen draden-, 6,8 × 5,2 cm | Not sold |
1060 | Rond metalen schild met deels goudkleurig reliëfdecor van vogels en Arabische teksten, Indo-Perzië, 19e eeuw, Ø 50,7 cm, herkomst: Galerie Des Arts, Breda, 2 april 1980 | € 550 |
1061 | Paar bronzen Japanse tempelkandelaars in originele tomobako met opschrift, daarbij: messing tangetje en bakje voor lontjes -deksel defect, één ijzeren wig vervangen door hout-, kandelaars 76 × Ø 31 cm | Not sold |
1062 | Chinese marmeren Boeddha zittend op zetel, de voet op lotussteunen, Tang-stijl -defecten-, 41 × 20 × 13,5 cm | € 200 |
1063 | Mahonie commode met onder het blad één lade waaronder twee deuren geflankeerd door zuilen, staand op klauwpoten, Hollands, directoire -droogtescheuren in blad en flanken, defecten aan fineer-, 87,5 × 102,5 × 51 cm | € 250 |
1064 | Barometer op mahonie plank, tevens voorzien van alcoholthermometer met Réaumurschaal, adres: Bourjaunaux, Parijs, eerste helft 19e eeuw, 103 × 16 cm | € 120 |
1065 | Bakbarometer met timpaankap, biesintarsia en tinnen schaalplaten, gesigneerd Stoppani & Zoon, Amsterdam, circa 1800, 125 cm | € 260 |
1066 | Bakbarometer met tinnen schaalplaat in mahonie kast, adres: Roselli / Rose, Schiedam, tweede helft 20e eeuw, 130 × 23 × 10 cm | € 100 |
1067 | Houten modelschip op steun: driemaster Rhoda-Mary, 75 × 56 cm | € 130 |
1068 | Chinees bubinga klepbureau, de klep met automatisch uitschuivende steunen, twee lades waaronder twee deurtjes, de panelen met gesneden geluksmotieven -krasjes, slot ontbreekt-, eind 20e eeuw, 160 × 91 × 44 cm | € 100 |
1069 | Paar bronzen bustes: vrolijke oude man en vrouw, niet gesigneerd, 19e eeuw, op zuilvormige albasten basementen, 26 × 10,5 cm | Not sold |
1070 | Paar deels vergulde en deels gepatineerde bronzen kandelaars, staand op drie klauwpoten, Frankrijk, Charles Dix, 34 cm | Not sold |
1071 | Vijfdelig Delfts aardewerk kaststel met blauw-wit bloemdecor, de deksels met zittende honden, uitvoering De Vergulde Blompot, gemerkt PVB naar eigenaar Pieter Verburgh of schilder Paulus Verburgh, circa 1770 -glazuurslijtages en enkele restauraties-, 44 cm | € 1200 |
1072 | Driedelig Delfts aardewerk kaststel met blauw-wit bloemenvaasdecor, uitvoering De Porceleyne Schotel, 1764-1773 -geen deksels, chips en restauraties-, hoogste vaas 22,5 cm | € 100 |
1073 | Vier Delfts aardewerk bordjes met blauw-wit floraal decor, 18e eeuw -randschilfers en -chips-, Ø 19,5 cm | € 150 |
1074 | Delfts aardewerk vaas met blauw-wit decor: bloemen en vogels, met aan weerszijden een wapenschild -restauraties en defecten-, 17e/18e eeuw, 33 × Ø 24 cm | € 1400 |
1075 | Toegeschreven aan Pieter Symonsz. Potter (1597-1652), boereninterieur met vrouw, kind en hond, olieverf op paneel, niet gesigneerd -geparketteerd, enkele inschilderingen-, 41 × 53 cm | € 1000 |
1076 | Vier Delfts aardewerk borden met blauw-wit hanendecor, gemerkt, Augustijn Reygens voor In De Vergulde Boot, tweede helft 17e eeuw -één gerestaureerd-, Ø 22,5 cm | € 300 |
1077 | Enkele zeeslakkenschelpen en een fossiel | € 170 |
1078 | Glazen eierlamp met geëtste inscriptie, uitvoering Val St. Lambert, België, daarna waarschijnlijk geëxporteerd naar Cochin, India, door koopman S. Koder, circa 1900, 45 × Ø 24 cm | € 65 |
1079 | Kristallen éénlichts zakkroon, hoogte inclusief ophanging 109 × Ø 49 cm | € 120 |
1080 | Kroonluchter met kristallen pegels, zes interne lichtpunten, en zes externe lichtpunten gedragen door messing adelaars, 100 × Ø 55 cm | € 150 |
1081 | Zeslichts kroonluchter met kristallen pegels, omringd door messing guirlandes, 70 × Ø 30 cm | Not sold |
1082 | Bronzen beeldje: kopie naar de Venus van Milo, niet gemerkt, 19e eeuw, 30 cm | Not sold |
1083 | Leopold Harzé (1831-1893), 'Gros René', brons, gesigneerd, de voet met tekst: Mon Dieu! Qu' a tes appas je suis accoquine', Brussel, hoogte 28 cm | € 180 |
1084 | Bronzen beeld: vrouw met twee kinderen, niet gesigneerd, 20e eeuw, 27 cm hoog inclusief zwart marmeren basement | Not sold |
1085 | Jos Oehlen (1953), 'Bankje', brons, l.a. gemonogrammeerd, 12 × 27 × 17 cm | Not sold |
1086 | Bronzen beeld: de overwinning, gemonogrammeerd TV, met gietersmerk: Schmäke Düsseldorf, 20e eeuw, 26 × 21 × 15 cm | € 150 |
1087 | Jos Oehlen (1953), 'Danseres', brons, l.a. gemonogrammeerd, 70 × 15 × 8 cm | € 1000 |
1088 | Bronzen beeld: jonge vrouw met mand, niet gesigneerd, 20e eeuw, 42,5 cm hoog inclusief rood marmeren basement | Not sold |
1089 | Mogelijk Paul Elshout (1949-2018), staande man met zijn uitgerukte hart in zijn opgeheven rechterhand, brons op natuurstenen basement, gemonogrammeerd P.E., hoogte inclusief basement 61 cm | Not sold |
1090 | Eppo de Haan (1949), halfgelaat, brons, gesigneerd, 15,5 cm hoog | € 450 |
1091 | Pieter E. Stolp (1920-2002), fantasiewezen, keramisch object met ijzerdraad -enkele barstvormige bakfouten in basement-, 52 × 18 × 16 cm | Not sold |
1092 | Jos Oehlen (1953), 'Dansers', brons, r.a. gemonogrammeerd en op onderzijde met stift gesigneerd, 33 × 37 × 8 cm | Not sold |
1093 | Pieter E. Stolp (1920-2002), 'Liefde en Geborgenheid', brons, 44 × 15 × 12 cm | € 250 |
1094 | Eiken boekenkast opgebouwd uit vijf beglaasde delen, een basement met lade en een topstuk met opstaande rand, model Lebus Book Case, uitvoering Lebus, Engeland, jaren '20-'30 -gebruikssporen, een deur los-, 218 × 88 × 42 cm | Not sold |
1095 | Diverse schelpen, waaronder grote zeeslakken | € 110 |
1096 | Delfts aardewerk lampvoet met molen- en havendecor in cartouches omgeven door bloemen, met messing monturen en stoffen kap, midden 20e eeuw, 75 cm | € 80 |
1097 | Palissandergefineerde speeltafel, tweede helft 19e eeuw -groen laken recentelijk vervangen-, 77 × 92 × 46 cm | € 180 |
1098 | Barometer en contrabarometer in mahonie kast met tinnen schaalplaten, tevens voorzien van alcoholthermometer met Réaumur- en Fahrenheitschalen, adres: Anthony Christoffel Reballio, Rotterdam, laatste kwart 18e eeuw, 120 × 31 × 10 cm | € 400 |
1099 | Barometer op mahonie plank bekroond door verguld bronzen lauwerkrans, tevens voorzien van alcoholthermometer met Celsius- en Réaumurschaal, adres: Bodeur, Parijs, tweede kwart 19e eeuw -kwikkolom met luchtbellen en te laag peil-, 103 × 12 cm | Not sold |
1100 | Koloniale houten kist met ajourgezaagd messing beslag, in het interieur één zijvak op onderstel van later datum, 18e/19e eeuw -één scharnier defect, geen sleutel aanwezig-, hoogte zonder onderstel 34 × 87,5 × 41 cm | Not sold |
1101 | Twee mahoniehouten modellen in vorm koepel met beltoren, onderste deel met een deurtje, vervaardigd uit diverse houtsoorten, modern, 65 × Ø 27 cm | € 600 |
1102 | Wortelnoten kruisvoetkabinetje, de bovenkast met twee deuren waarin ieder een halve ster ingelegd, het onderstel met gedraaide poten verbonden door regel -lichte scheurvorming in het fineer van de deuren, slijtage aan de bovenrand-, 152 × 108 × 54 cm | € 375 |
1103 | Eiken driedeurs breakfront linnenkast, begin 20e eeuw -zonder sleutel-, 220 × 218 × 64 cm | Not sold |
1104 | Deels mahoniegefineerd eiken staand horloge, de polychroom beschilderde wijzerplaat met bloemen- en landschapsdecor, Engels, 19e eeuw -gebruikssporen, zonder ketting-, hoogte 238 cm | Not sold |
1105 | Barometer in eiken kast, tevens voorzien van kwikthermometer, adres: Philip Harris Ltd., Birmingham, midden 20e eeuw, 122 × 18 × 15 cm | € 80 |
1106 | Witte porseleinen kom met blauwe gekroonde 'W' onder Griekse rand, Doornik (Tournai), circa 1815-1830, deze kom is een deel van het servies dat Koning Willem I heeft besteld voor zijn Brusselse paleizen -kleine defecten-, 14 × 30 cm | € 180 |
1107 | Mahonie klapbuffetje, met onder het blad een tinnen spoelbak en twee klapbladen, daaronder twee kleine lades en een roffeldeur, het geheel met verguld bronzen beslag, Hollands, transition -kleine fineerschades-, maten ingeklapt 85 × 75 × 55 cm | € 500 |
1108 | Vergulde en groengelakte houten kroonluchter, Frankrijk, 19e eeuw -gebruikssporen-, circa 55 × Ø 85 cm | € 270 |
1109 | Delfts aardewerk pauwenschotel, de Porceleyne Claauw, en bord Delfts aardewerk bord met chinoiseriedecor, 18e eeuw -randschilfers-, Ø 36 cm | € 80 |
1110 | Vierdeurs eiken broodkast, 17e/18e eeuw, 181 × 110 × 60 cm | € 850 |
1111 | Paar naaldhouten ornamenten: pijnappels, 33 × 13 × 13 cm | € 170 |
1112 | Kleine eiken secretaire, Engeland, 18e eeuw -restauraties-, 100 × 80 × 50 cm | € 190 |
1113 | Notenhouten kist met intarsia: bloemen en zuilen, het interieur met acht lades en een afsluitbaar vak, met vier losse bolpoten, Oostenrijk, circa 1700 -met beschadigingen-, 52 × 128 × 62 cm | Not sold |
1114 | Ikat met dierendecor -sleetse plekken- en ikatfragment met figurendecor, 114 × 122 en 96 × 41 cm | Not sold |
1115 | Turkmeense of Oezbeekse geborduurde doek Suzani Bochara met bloemmotieven in zijde -vlekkerig, verkleuring, kleine scheurtjes-, 230 × 185 cm | € 300 |
1116 | Notengefineerde porseleinkast met hoge deuren waaronder een lade met gebogen front, staand op bolklauwpoten en bekroond door gesneden ornament met slang, 238 × 186 × 47 cm | Not sold |
1117 | Uitgebreid Chinees porseleinen serviesgedeelte met blauw-wit bloemdecor, en deels met capucijner rand, Qianlong, bestaande uit: 26 dinerborden, negen diepe borden, zes dessertbordjes, zeven papbordjes, drie saucières, twee bedekte schaaltjes op onderschotels, bladvormig schaaltje met oor, zes platte dienschalen, twee diepe dienschalen, en één zoutschaaltje -enkele delen gelijmd, alle met defecten, waaronder haarlijnen en chips-, grootste dienschaal Ø 26 cm | € 2100 |
1118 | Bronskleurige metalen zuilvormige tafellamp met kap, hoogte inclusief kap 91 cm | € 45 |
1119 | Mahonie bijzettafel op gecanneleerde driespantpoot, 19e eeuw, 74 × Ø 74 cm | Not sold |
1120 | Zuilvormige zwarte metalen lampvoet met zilverkleurige accenten en geplisseerde kap, hoogte inclusief kap 102 cm | € 40 |
1121 | Eiken klaptafel, het blad met opstaande rand, staand op gedraaide poten -gebruikssporen, kleine defecten-, 60 × Ø 60 cm | Not sold |
1122 | Houten schaaktafeltje, gefineerd met verschillende houtsoorten, met twee lades aan de voorkant en twee laatjes aan de zijkant, staand op gedraaide poten met tussenregel -gebruikssporen-, 66 × 64 × 44 cm | € 150 |
1123 | Chinese met leer overspannen houten kruik aan draagtouw, ingelegd met bagua-tekens, 19e eeuw, 35 ×14 cm | € 75 |
1124 | Afrikaanse bronzen ring, gebruikt als geldeenheid, Mbole, Congo -gebruikssporen-, 10 × Ø 22 cm | € 130 |
1125 | Afrikaanse bronzen ring, gebruikt als geldeenheid, Mbole, Congo -gebruikssporen-, 12 × Ø 21 cm | € 100 |
1126 | Afrikaanse bronzen ring, gebruikt als geldeenheid, Mbole, Congo, jaren '60 -deukjes en gaatje-, 15 × Ø 28 cm | € 120 |
1127 | Afrikaanse bronzen ring in de vorm van een enkelband met afbeelding van man en vrouw, gebruikt als geldeenheid of bruidsschat, 4 cm × Ø 17 cm | Not sold |
1128 | Afrikaanse bronzen ring en halve ring met decor van een vrouw, gebruikt als geldeenheid of bruidsschat -gebruikssporen-, halve ring: 20 × 9 × 12 cm | € 130 |
1129 | Vier stuks koperwerk met gegraveerde decors: drie cache-pots en één schaal, alle Islamitische wereld, 19e eeuw -deuken, grootste pot met gaten in bodem-, schaal Ø 38, 7 cm | € 40 |
1130 | Ovale neolithische granieten maalsteen, voor het malen van graan, Termit Massif, Niger, 5e millenium v.Chr., 34 × 30 cm | € 400 |
1131 | Eiken boekenkast met zes planken, en onderin verticale vakverdeling, 20e eeuw, 203 × 83,5 × 40,5 cm | € 200 |
1132 | Gezwarte houten armstoel met getorste spijlen en pinakels, gedecoreerd met renaissancemotieven, de rode bekleding met Latijnse tekstfragmenten uit Horatius, 129 × 65 × 62 cm | € 90 |
1133 | Paar groen lederen oorfauteuils, 100 × 80 × 80 cm | € 400 |
1134 | Perzisch kussen Kaskay -sleets-, 60 × 65 cm | € 50 |
1135 | Mahonie dienblad met gecontourneerde rand en staande op pootjes, 18e eeuw -restauraties-, herkomst: Yu & van Os, Amsterdam, 6 × 48,5 × 33 cm | € 80 |
1136 | Kaukasische bidsoumak, 147 × 80 cm | € 150 |
1137 | Ronde mahonie salontafel met geschulpte poot, Hollands, biedermeier, 54 × Ø 101 cm | € 120 |
1138 | Twee Chinese padoek bijzettafels, waarvan één met etagère, 20e eeuw -krasjes-, grootste 56 × 68,5 × 45,5 cm | € 120 |
1139 | Paar zitkussens bekleed met antieke Turkse soumaks, aangeschaft in Istanbul in 1971, 103 × 50 × 10 cm | € 200 |
1140 | Vierkante poef bekleed met Perzisch tapijtfragment Kamseh, aangeschaft in Istanbul in 1971, 64 × 51 × 22 cm | € 100 |
1141 | Gesneden en gepolychromeerd houten paneel: Shiva en een consort, India, 62 × 29 × 8 cm | Not sold |
1142 | Kaukasisch bidkleed Kazak met ingeknoopte datering, eind 19e eeuw -hoeken wat gerafeld-, 147 × 110 cm | € 950 |
1143 | Chinese hardhouten salontafel, de opengewerkte gesneden randen met gelukstekens, 20e eeuw -kleine defecten-, 48 × 107 × 107 cm | Not sold |
1144 | Drie Chinese hardhouten armstoelen met opengewerkte gesneden paneeltjes in de rugleuning, 20e eeuw -gebruikssporen-, 100 × 60 × 48 cm | Not sold |
1145 | Paar Chinese donkergebeitste iepen 'horseshoe chairs' met rotan bekleding, 19e eeuw -gebruikssporen, enkele defecten aan het rotan, beits sleets-, 96 × 56 × 46 cm | Not sold |
1146 | Kaukasisch soumakkussentje Leshgi met vogel- en dierendecor, 39 × 31 cm | € 120 |
1147 | Perzisch kussentje Belouche, 38 × 34 cm | Not sold |
1148 | Groot Deventer tapijt met floraal decor -gebruikssporen-, 490 × 400 cm | Not sold |
1149 | Wortelnoten schrijfmeubeltje met afneembaar schrijfkistje als bovenzijde en onderstel met drie lades, het geheel met gebogen front, 18e eeuw -vermoedelijk ooit met ornament aan de bovenzijde-, 92 × 61 × 32 cm | € 290 |
1150 | Map met circa 30 illuminatieprenten, voornamelijk stadsgezichten, 18e eeuw, alle circa 25 × 35 cm | € 2600 |
1151 | Romeyn de Hooghe (1645-1708) 'Entrée du Roy dans Dunquerque', 1658 of 1662. Ets naar A.Fr. van der Meulen, circa 1682. Op de voorgrond Lodewijk XIV te paard, die in een lange stoet op de stad Duinkerken afrijdt, op de achtergrond de stad en haven van Duinkerken, 32 × 131 cm -18 cm van het bovenste deel van de ets afgesneden, de legenda tot aan de plaatrand afgesneden- | Not sold |
1152 | Officierssabel in stalen schede, model M1852, -sleets- lengte 105 cm | € 140 |
1153 | Damasten tafelkleed, 137 × 197 cm, acht servetten 70 × 65 cm, en zes vingerdoeken 36,5 × 40 cm, dessin Vlinder, ontwerp Chris Lebeau, uitvoering Van Dissel, Eindhoven, begin 20e eeuw -vlekjes- | € 400 |
1154 | Damast tafellinnen met zwanendecor, uitvoering Van Dissel, Eindhoven, gemerkt VD, begin 20e eeuw, bestaande uit tafellaken, 270 × 160 cm, en zes servetten, circa 70 × 67 cm | € 500 |
1155 | Indonesisch zwaard met gestoken benen heft, midden Java, 19e eeuw, 75 cm | € 300 |
1156 | Maçonnieke ceremoniële ponjaard met parelmoer heft, de kling met symbolen uit de vrijmetselarij, de pareerstang en pommel met skull-and-bones motief, in schede -symbolen enigszins verweerd-, 71,5 × 9 cm | € 475 |
1157 | Testament, 1626, handgeschreven (32 regels) op perkament, 19 × 49 cm | € 95 |
1158 | Martinus Schouman (1770-1848), schepen op ruwe zee, aquarel, l.o. gesigneerd -roestvlekjes-, 16,5 × 23,5 cm | Not sold |
1159 | Marius Bauer (1867-1932), drie etsen: 'a quiet nook', no. 31, 'Cafe in Adrianople' no. 24, 'Merchants' no. 37, alle r.o. gemonogrammeerd, 7 × 14 cm | € 100 |
1160 | Paar glas-in-lood hanglampen, Tiffany-stijl, laatste kwart 20e eeuw -onderste decoratie van één lamp ontbreekt-, kap 50 × 40 cm | Not sold |
1161 | Paar bronzen signaalkanonnen op houten affuiten, met heraldisch wapen op de loop, gedateerd 1630, maar eind 19e/begin 20e eeuw -affuiten gammel-, lengte kanon 49 cm, totale grootte 30 × 70 × 35 cm | € 500 |
1162 | Beschilderd houten en stoffen model van een Spaans galjoen, circa 1900 -defecten- 76 × 70 × 36 cm | Not sold |
1163 | Bronzen signaalkanon op houten affuit, met heraldisch wapen op de loop, gedateerd 1630, maar eind 19e/begin 20e eeuw, lengte kanon 49 cm, totale grootte 29 × 61 × 33 cm | € 210 |
1164 | Chinees gebeitst houten altaar met vier laatjes en twee deurtjes met prunusdecor, eind 19e/begin 20e eeuw -gebruikssporen-, 108 × 25 × 34,5 cm | Not sold |
1165 | Turkmeense pendjerelik met geometrisch decor in ikatstijl en klein Perzisch kussentje Belouche in Mina Khani-stijl, 30 × 138 cm | € 95 |
1166 | Chinees gezwart houten dressoir, 20e eeuw -gebruikssporen, sleetse plekken-, 85 × 140 × 50 cm | Not sold |
1167 | Tinnen vaas met twee oren en bloemdecor in reliëf, gesigneerd J.R. Hannig, onderop met fabrieksmerk van Franz-Xaver Dautzenberg, Krefeld, jugendstil, circa 1900, 46 × Ø 18 cm | € 100 |
1168 | Mahonie boekenkast met twee open vakken en centraal twee deuren met snijwerk, ontwerp H.P. Berlage, vermoedelijk uitvoering 't Binnenhuis, circa 1901 -aan bovenzijde ingekort, de dekplank mogelijk niet origineel en aan rechter achterzijde is er een hoek uitgesneden, roedes niet aanwezig, kleine chipjes van houtsnijwerk-, 122 × 168 × 38,5 cm | Not sold |
1169 | Perzisch kussen Kaskay -sleets-, 72 × 55 cm | Not sold |
1170 | Koloniale houten kist met ebben of palissander bies en bronzen beslag, staande op onderstel met twee lades, 19e eeuw, 102 × 112 × 64 cm | Not sold |
1171 | Kaukasische loper Shirwan -sleets-, circa 1900, 420 × 105 cm | Not sold |
1172 | Naaldhouten kist met bol deksel, smeedijzeren monturen en sluitwerk, op onderstel, 19e eeuw -onderstel van later datum, sleutel aanwezig-, 56 × 38 × 76 cm | € 140 |
1173 | Houten kerfsnee schooltas, gemonogrammeerd AM, 17e/18e eeuw -gebruikssporen-, 42 × 15 × 9,5 cm | Not sold |
1174 | Jan Sierhuis (1928-2023), 'Picknick', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 100 × 90 cm | Not sold |
1175 | Notenhouten driedeurs kast, 17e/18e eeuw, 181 × 103 × 42 cm | € 600 |
1176 | Jan Gilling (1930), 'Batakhuizen op Samosir', olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '95, 45 × 55 cm | Not sold |
1177 | Kees Andrea (1941-2006), verklede stier met toreador, olieverf op board, r.b. gesigneerd, aangeschaft tijdens de overzichtstentoonstelling in Pulchri Studio Den Haag 1990, verso met pamflet, 49 × 39 cm | € 300 |
1178 | Eugène Brands (1913-2002), 'Dorp bij avond', gouache op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '67, tevens verso gesigneerd -punaisegaatjes, met plakband in passe-partout geplakt-, 26 × 36 cm | € 550 |
1179 | Chris ten Bruggen Kate (1920-2003), 'Noord-Frans landschap', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, verso gedateerd 1979 -volgrecht van toepassing-, 60 × 80 cm | € 2200 |
1180 | Lucebert (1924-1994), compositie met gezicht en ezel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '84, 40 × 57 cm | Not sold |
1181 | Wim Izaks (1950-1989), compositie met figuren en gezicht, aquarel op papier, niet gesigneerd, 29 × 39 cm | € 150 |
1182 | Boers eikenhouten opbergmeubel met schappen, haakjes en groter vak onderin, 18e/19e eeuw, 106 × 90 × 35 cm | € 180 |
1183 | Johannes Franciscus van der Vlis (1838-1906), figuren bij hooistapel aan het water, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -oppervlaktevuil, doek niet op spanning-, 43,5 × 58 cm | Not sold |
1184 | Friese stoelklok met maanaanduiding, beschilderde kast en achterplaat met zeemeerminnen, 19e eeuw -gedeeltelijk overgeschilderd-, 60 × 40 × 24 cm | € 250 |
1185 | Koperen beddenpan met koperen steel, 18e eeuw, deksel Ø 31,5 cm, lengte totaal circa 110 cm | € 70 |
1186 | Koperen graanmaatkan, '4 Gallon', Engeland, 19e eeuw -gebruikssporen-, 50 × 36 × 37 cm | € 90 |
1187 | Theo Mackaay (1950), twee vrouwen in landschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1999, 101 × 101 cm | € 1100 |
1188 | Houten scheepsmodel: schoenerbrik op basement, tweede helft 20e eeuw, 73,5 × 90 × 32 cm | Not sold |
1189 | Eiken schouwombouw met mascarons, knorrenrand, blad- en parellijst, geflankeerd door atlanten, tweede helft 19e eeuw, 137 × 160 × 73 cm | € 450 |
1190 | Geëmailleerde gietijzeren kachel, verlichting geplaatst achter het ruitje, uitvoering Godin, art nouveau, 84 × 39 × 34 cm | € 120 |
1191 | Polychroom beschilderde Friese stoelklok met loden fretten, datum- en maanaanduiding, de houten achterplaat met zeemeerminnen, modern, 76 × 41 × 26 cm | € 60 |
1192 | Koperen beddenpan aan houten steel, het deksel met decor van Adam en Eva in het paradijs -decor sleets-, 108 × Ø 37 cm | Not sold |
1193 | Smeedijzeren standaard met driespantpoot en knoop in de stam, 153 cm | € 100 |
1194 | Frans Ruwel (1912-1987), mediterraan havengezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 45 × 55 cm | € 150 |
1195 | Lucebert (1924-1994), compositie met vormen en ogen, gemengde techniek op papier, m.o. gesigneerd en r.o. gedateerd '84, 38 × 28 cm | Not sold |
1196 | Corneille (1922-2010), 'Oiseau', litho 85/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 31 × 27 cm | € 160 |
1197 | Fred Pollack (1943), zonder titel, olieverf op mdf, verso gesigneerd en gedateerd 2005, 40 × 36 cm | € 350 |
1198 | Lucebert (1924-1994), drie figuren, gemengde techniek op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '81, 21 × 26 cm | Not sold |
1199 | Lucebert (1924-1994), figuur, gemengde techniek op papier, l.b. gesigneerd en r.b. gedateerd '81, 20 × 18 cm | Not sold |
1200 | Corneille (1922-2010), compositie met rood en blauw, lithografie 15/25, r.o. gesigneerd en gedateerd 1962 -kleuren iets vervaagd-, 11,5 × 8 cm | € 180 |
1201 | Vierkante gietijzeren haardplaat met reliëfdecor: herbergscène, Frankrijk, 43 × 43 cm | € 50 |
1202 | Dick van Luijn (1896-1981), bloemstilleven, olieverf op board, r.o. gesigneerd, 33 × 43 cm | € 25 |
1203 | Kurt Hinrichsen (1901-1963), gezicht op een boomgaard met wijnranken en kerktoren in het verschiet, marouflé, r.o. gesigneerd, 48 × 31 cm | Not sold |
1204 | Salvador Dali (1904-1989), 'De fee', uit: 'Les Amours de Cassandre', litho 114/145, r.o. gesigneerd, 37 × 27 cm | € 425 |
1205 | Mahonie spijlenstoof met messing ketel -scheurtje naast hengsel-, 35 × Ø 32 cm | € 95 |
1206 | Notenhouten penantkastje met één lade en één deurtje, Zuid-Europa, 17e/18e eeuw, 83 × 64 × 30 cm | € 200 |
1207 | Jan Sierhuis (1928-2023), 'Het Gesprek', acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '95, 45 × 55 cm | Not sold |
1208 | Corneille (1922-2010), blauwe vogel op rood gras, zeefdruk, r.b. gesigneerd en gedateerd '72, 63 × 50 cm | Not sold |
1209 | Heidi Daamen (1940), keramische dekselpot met sgraffito en deels geglazuurde polychrome figuren, 27 × 22 cm | € 120 |
1210 | Eiken en naaldhouten kast met schrijfcompartiment en vier deurtjes, 20e eeuw met oudere delen, 164 × 87 × 34 cm | € 150 |
1211 | Amedeo Clemente Modigliani (1884-1920), liggend vrouwelijk naakt, litho 132/300, r.o. gesigneerd in de druk en voorzien van blinddrukstempel 'France litho', postuum uitgegeven, 44 × 68 cm | € 120 |
1212 | Achtlichts messing kroonluchter met acanthusbladdecor en roze matglazen bloemvormige kapjes, 80 × Ø 80 cm | € 180 |
1213 | Opklapbaar mahonie keukentrapje, 19e eeuw, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 57 × 38 × 53 cm | € 160 |
1214 | Eiken gatelegtafel met onder het blad één lade, Engeland, 18e eeuw, maat uitgeklapt 70 × 136 × 112 | € 260 |
1215 | Kaukasisch tapijt Kuba Gymyl, circa 1900, 198 × 155 cm | € 550 |
1216 | Paar beweegbare smeedijzeren wandlusters met haken op de uiteinden, neogotiek, 34 × 46 cm | € 150 |
1217 | Louis Stutterheim (1873-1943), 'Boerderijen aan de Eem', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, verso getiteld, 40,5 × 60,5 cm | € 180 |
1218 | Belgische School: koeien in heuvellandschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -kleine gaatjes en stukjes verfverlies-, 25,5 × 41 cm | € 150 |
1219 | Eiken credenskastje met gestoken en gepolychromeerde figuren, neogotiek, 165 × 112 × 53 cm | € 325 |
1220 | Eiken kerkconsole met twee cherubijnen en centraal corpus Christi op het Heilig Hart met onderschrift 'Pater in manus tuas comendo spiritum meum', 18e eeuw -hoekje ontbreekt-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 39 × 38 × 24 cm | € 260 |
1221 | Schilderij: bloem- en fruitstilleven, olieverf op doek, niet gesigneerd, 19e/20e eeuw, 90 × 70 cm | Not sold |
1222 | Houten scheepsmodel in glazen kast: klipper, model circa 1900, kast modern, afmeting kast: 39,5 × 51 × 17 cm | € 120 |
1223 | Notenhouten butlertray -twee ornamentjes ontbreken-, blad 79 × 49 cm | € 90 |
1224 | Gerard Altmann (1877-1940), koeien in weiland bij boom, olieverf op doek, l.o. gesigneerd -gelige aanslag-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 33 × 47 cm | € 170 |
1225 | Staartklok met scheepjesmechaniek en dubbele kap, 19e eeuw -aanpassingen- | € 180 |
1226 | Latoenkoperen reliëfplaquette in eiken lijst: oogstdragende vrouw, neorenaissance, circa 1900, 64 × 22,5 cm | Not sold |
1227 | Pieter Adrianus Bouter (1887-1968), schapen en herderin op de heide, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 60 cm | € 160 |
1228 | Eiken buffetkast met gesneden en gepolychromeerde decors, circa 1900, 239 × 140 × 52 cm | Not sold |
1229 | Miniatuur houten bureautje, 20e eeuw, 29,5 × 36 × 17,5 cm | € 230 |
1230 | Jan Simon Knikker sr. (1889-1957), boer met koeien in de polder, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 × 40 cm | € 160 |
1231 | Friese staartklok in licht eiken kast, modern, 135 × 42 cm | Not sold |
1232 | Gesneden en gepolychromeerd houten reliëf: Sint Joris en de draak, 20e eeuw, 111 × 32 × 4 cm | € 60 |
1233 | Paulin-André Bertrand (1852-1940), Frans dorpsgezicht met schaapskudde, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, herkomst: aangekocht bij drs. J.C. van Schaik op de PAN, 55 × 73 cm | € 1000 |
1234 | Evert Pieters (1856-1932), vee op straat in een landelijk dorpje, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 × 60 cm | € 425 |
1235 | Paar goudgeschilderde houten en metalen wandlusters met ieder twee kaarsenhouders, Louis Seize-stijl -reparaties, kleine stukken ontbreken-, 47 × 22 × 16 cm | Not sold |
1236 | Paar tweelichts messing wandappliques met strik- en bloemdecor, Louis Seize-stijl, 19e eeuw, 70 × 32 × 15 cm | € 130 |
1237 | Grote gefacetteerde spiegel in geprofileerde eiken lijst met afgeronde bovenhoeken, 20e eeuw, 116 × 166 cm | Not sold |
1238 | Eiken halbank, 18e eeuw, 122 × 148 × 54 cm | Not sold |
1239 | Bronzen twintiglichts kroonluchter met acanthusbladdecor, de vijftien geslepen glazen lampenkapjes bekroond door bronzen ornament, 90 × Ø 90 cm | € 450 |
1240 | Herman Müller (1873-1937), zaaier, gepatineerd brons, gesigneerd -kleine deukjes in basement-, hoogte 37 cm | Not sold |
1241 | Kleine mahonie tafel, het blad gefineerd met satijnhout en omrand met purperhart, daaronder een lade, staand op gecanneleerde poten, vermoedelijk koloniaal van oorsprong, 19e eeuw -marriage, krassen in blad-, 75 × 77 × 53 cm | Not sold |
1242 | Perzisch ateliertapijt, mogelijk Tabriz of Bachtiar, begin 20e eeuw, 215 × 131 cm | € 200 |
1243 | Engels staand horloge in eiken kast, adres: Simpson, Yarmouth, 19e eeuw -slinger ontbreekt-, 217 × 51 × 23 cm | Not sold |
1244 | Schilderij: fruitstilleven, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -gedoubleerd, inschilderingen-, 70 × 90 cm | Not sold |
1245 | Paul Arntzenius (1883-1965), stilleven met fles, kruik en kalebassen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, -enkele lichte schades-, 70 × 90 cm | € 350 |
1246 | Paar boeketten in latoenkoperen vazen, de bloemen van beschilderd blik, 19e eeuw -kleine defecten-, 67 × 25 cm | € 375 |
1247 | Kleine koloniale teakhouten compagniekist met messing beslag, 19e eeuw, 38 × 70 × 34 cm | € 270 |
1248 | Eiken dekenkist, de voorkant met gesneden panelen met bloemdecor, initialen PP en gedateerd 1788 -gebruikssporen, sleutel aanwezig-, 131 × 57 × 73 cm | € 160 |
1249 | Europese School: de engel en Tobias met de vis, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 17e eeuw, 48 × 24 cm | € 300 |
1250 | Spiegel in rijk geornamenteerde verguld houten lijst, bekroond door vaasornament met meandermotieven, de stijlen met ranken omwonden, Louis Quinze/Seize -enkele defecten aan verguldsel-, 167 × 72,5 cm | € 1700 |
1251 | Cornelis Bernudes Buys (1808-1872), stilleven met fruit en porselein, olieverf op paneel, r.b. gesigneerd en gedateerd 1856, 26,3 × 34,4 cm | Not sold |
1252 | Toegeschreven aan Geo Poggenbeek (1853-1903), boom, olieverf op karton, niet gesigneerd, verso met latere annotatie met de kunstenaarsnaam, 23,5 × 14 cm | € 200 |
1253 | Hollandse School: Dordrecht bij nacht, olieverf op doek, niet gesigneerd -craquelé-, 25 × 33 cm | Not sold |
1254 | Johannes Bosboom (1817-1891), kerkinterieur, sepia, r.o. gesigneerd, 11,5 × 19 cm | Not sold |
1255 | Paar drielichts wandkandelaars op messing schildvormige wandplaat -één bobèche ontbreekt, druppelvangers licht afwijkend-, 40 × 34 × 25 cm | Not sold |
1256 | Hollandse School: stilleven met fruit en berkenmeier, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e19e eeuw -gedoubleerd-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 63 × 50 cm | € 1100 |
1257 | Fortunato Anjos (1908-2000), vrouw met kandelaar, marouflé, r.o. gesigneerd, 55 × 45 cm | Not sold |
1258 | Toegeschreven aan Willem Jacob Herreyns (1743-1827), Christus aan het kruis, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e eeuw, verso opschrift: 'G. Herreyns pinxit Piet-Règ-Suecice Anno 1787', refererend aan zijn aanstelling als hofschilder van de Zweedse koning Gustav III -gedoubleerd, enkele kleine beschadigingen-, 208 × 90 cm | Not sold |
1259 | Aris Knikker (1887-1962), doorkijkje met eenden, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 39 × 26,5 | € 120 |
1260 | Hollandse School: biddende heremiet contempleert het offer van Christus, naar Jan Adriaensz. van Staveren (1614-1669), olieverf op paneel, 19e eeuw, 46 × 35 cm | € 180 |
1261 | Paar mahonie armstoelen met groene velours bekleding, Hollands, Louis Seize-stijl en mogelijk periode, 101 × 58 × 55 cm | Not sold |
1262 | Messing lantaarnklok, de wijzerplaat met Romeinse cijfers en gegraveerd acanthusbladdecor, het belhek met twee gekruiste zeewezens, adres: John Drury, Londen, circa 1900 -wijzers afgebroken, sluitinkje rechterdeurtje afgebroken, ornament bovenop ontbreekt, geen slinger noch gewichten-, 35 × 15 × 15 cm | € 170 |
1263 | Paar vijflichts messing kandelabers, 19e eeuw, 54 × Ø 34 cm | Not sold |
1264 | Engelse tafelklok in mahonie kast met bronzen beslag en fretwerk, de wijzerplaat met maanaanduiding, verzilverde cijferring en gemerkt David Pain, London, no. 523, met gegraveerde achterplatine, 18e eeuw, kast mogelijk van later datum -loopt goed-, 61 × 39 × 25 cm | € 1300 |
1265 | Turkmeense pendjerelik Saryk, 19e eeuw, 30 × 95 cm | Not sold |
1266 | Marmeren coupe op hoge voet met gesneden bladerdecor, 20e eeuw -enkele breukjes, coupe en rand verstevigd met kit-, 34,5 × Ø 20 cm | Not sold |
1267 | Eiken wandtafel met onder het blad drie lades met messing beslag, Engeland, vroeg 18e eeuw, 74 × 165 × 52 cm | € 325 |
1268 | Verguld messing/latoenkoperen altaarkandelaar -defecten-, 90 cm hoog exclusief pen | € 50 |
1269 | Karel Baerwaldt (1862-1922), stilleven met druiven en tinnen kan, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 50 cm | € 80 |
1270 | Hollandse School: landschap met figuren en kerk, aquarel op papier, l.o. gesigneerd W. Uppink, maar vermoedelijk niet van zijn hand -licht verkleurd-, 34,5 × 25 cm | Not sold |
1271 | Aris Knikker (1887-1962), boerderij aan de waterkant, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -meerdere restauraties in de lucht-, 29 × 39 cm | € 120 |
1272 | Ingekleurde kopergravure: Gouda, uit het boek Civitates Orbis Terrarum, door Georg Braun en Frans Hogenberg, eind 16e/begin 17e eeuw -papier gebruind-, 17,5 × 49 cm | € 85 |
1273 | Spiegel in vergulde lijst, bekroond door ornament met allerlei muziekinstrumenten, Louis Seize-stijl -spiegel verweerd-, 190 × 88 × 10 cm | € 1400 |
1274 | Houten gueridon met achthoekig blad en etagère tussen de ranke bolklauwpoten, tweede helft 19e eeuw, 66 × Ø 40 cm | Not sold |
1275 | Francisco José de Goya y Lucientes (1746-1828), ¡Que Guerrero!, ook bekend als 'Disparate conocido', ets / aquatint, uit de reeks 'Los disparates', gemaakt 1815-1824, gedrukt door François Liénard, Parijs, 1877, 22 × 33 cm | € 250 |
1276 | Schilderij: Italianiserend landschap met figuren bij ruïnes, olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd FN en gedateerd 1840, de lijst met verso label van de firma D. Sala & Zoonen, Leiden, 49,5 × 67 cm | € 250 |
1277 | Schilderij: stilleven met fruit en landschap in de achtergrond, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -bedoekt-, 50 × 76 cm | € 180 |
1278 | Paar gepatineerd bronzen siervazen met vergulde grepen, staand op Sienamarmeren basementen met vergulde monturen, Frankrijk, 19e/20e eeuw, 38 × Ø 16,5 cm | Not sold |
1279 | Bronzen beeld: 'Spinario', naar Romeins voorbeeld, gemerkt Musée du Louvre, op rood marmeren voet, 36 × 25,5 × 18,5 cm | Not sold |
1280 | Tweedeurs eiken kastje met twee lades, en messing beslag, Engeland, 18e eeuw -krimpscheuren in bovenblad en zijkanten, kleine defecten-, 94 × 110 × 53 cm | € 160 |
1281 | Achtlichts messing kaarsenkroon, de stam met Maria met Kind, neogotiek, 75 × Ø 75 cm | € 850 |
1282 | Turks tapijt Bergama, 190 × 121 cm | € 60 |
1283 | Iers staand horloge in mahonie kast, de kap bekroond door gebroken fronton met bronzen ornament in de vorm van een adelaar, de messing wijzerplaat met verzilverde cijferring, verguld metalen hoekstukken, seconde-, minuut-, uur-, dag-, datum- en maanaanduiding, slagwerk op enkele bel, gesigneerd: Francis Kerr, Loughgall, werkzaam rond 1770-1784 -enkele defecten aan fineer-, hoogte circa 230 cm | Not sold |
1284 | Paar niervormige rozenhoutgefineerde tafeltjes met bronzen beslag en bloemvormig inlegwerk in veld van parqueterie, 20e eeuw, 69 x 42 x 32 cm | € 800 |
1285 | Vijf gravures van historische Nederlandse figuren: 'Willem de I. Prins van Oranje', 'Maurits Prins van Oranje', 'Frederik Hendrik Prins van Oranje', 'Willem de II. Prins van Oranje', en 'Willem de III. Prins van Oranje', graveur Pieter Tanjé, uitgave 1748 en 1749 -alle verbruind-, alle circa 37 × 23 cm | € 150 |
1286 | Omgeving B.C. Koekkoek (1803-1862), boslandschap met figuren op zandweg, olieverf op doek, l/m.o. gesigneerd Koekkoek -gedoubleerd, inschilderingen-, 68 × 90 cm | € 2400 |
1287 | Paar bronzen tazza's op Sienamarmeren basementen, 19e eeuw -chipjes onderaan-, 31 × 25 × 17 cm | € 260 |
1288 | Bronzen beeld: Pan met schaap op zijn schouders en staf in de hand, bij een boomstronk waaraan een panfluit hangt, niet gesigneerd, Frankrijk, tweede kwart 19e eeuw, kopie naar een Romeins marmeren beeld uit 130-150 n.Chr. (Prado inv.nr. E000029), op zijn beurt een kopie naar Hellenistisch voorbeeld uit circa 150 v.Chr., 39,5 × 19 × 12 cm inclusief Sienamarmeren basement | Not sold |
1289 | Mahoniegefineerd klapbuffet, ingelegd met rozenhout, geblokte biezen en vaasvormige marqueterie, en voorzien van messing profielen, Hollands, directoire -klep los, defecten-, 99 × 120 × 58 cm | Not sold |
1290 | Hollandse School: portret van Catharina Constantia Wilhelmina van Hangest barones d'Yvoy, née gravin van Limburg Stirum (1834-1871), aquarel op papier met wit opgehoogd, l.o. onduidelijk gesigneerd -gebruind, foxing-, 25 × 18 cm | € 80 |
1291 | Gesneden beukenhouten armstoel met stoffen zitting en rugleuning, staand op cabriolepoten met kruisvoet, 103 × 65 × 61 cm | € 45 |
1292 | Wortelnotengefineerd vierdeurs hoekkabinet, gedecoreerd met rocaillemotieven, Louis Quinze -aanpassingen van later datum, oude houtwormschade in kapornament-, 238 × 90 × 90 cm | Not sold |
1293 | Grisaille: vrouw en putti bij urn, olieverf op doek, niet gesigneerd, vroeg 19e eeuw -gedoubleerd-, 43 × 117,5 cm | € 650 |
1294 | Johannes Hilverdink (1813-1902), schepen in een haven aan een duinachtige kust, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -klein krasje op doek, miniem verfverlies op voorgrond-, 80 × 127 cm | € 1800 |
1295 | Wit en zwart marmeren porticopendule, het geheel met verguld bronzen beslag, adres: Bianchi & Cie, Parijs, laatste kwart 18e eeuw -defecten en ontbrekende delen-, 51 × 33 cm | € 450 |
1296 | Halvemaanvormig kastje ingelegd met diverse houtsoorten, waaronder rozenhout, met lade en twee roffeldeurtjes, Zeeuws, Louis Seize -defecten aan fineer maar enkele stukjes aanwezig- 81 × 49 × 98 cm | € 2600 |
1297 | Mahonie vierdeurs hoekkabinet met gebroken fronton en vaasornament, de deuren gedecoreerd met vaas- en roosornamenten, Louis Seize -aanpassingen van later datum-, 250 × 92 × 92 cm | € 1300 |
1298 | Europese School: Penelope werkt aan haar kleed, in afwachting van de terugkeer van Odysseus, olieverf op doek, niet gesigneerd, 19e eeuw -gedoubleerd-, 65 × 54 cm | Not sold |
1299 | Hermann Kern (1838-1912), groenteboer, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd -krassen-, 47 × 31,5 cm | Not sold |
1300 | Mahonie armstoel met bronzen beslag, de velours bekleding met diverse patronen in banen, empire-stijl, circa 1900, 98 × 66 × 61 cm | € 250 |
1301 | Hollandse School: ruiter in landschap met molen bij maanlicht, olieverf op doek, niet gesigneerd, circa 1900 -verfverlies-, 45 × 35 cm | € 85 |
1302 | Johan Heinrich Neuman (1819-1898), portret van Maria Emalia Bosch (1843-1863), olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd f.1863 -gedoubleerd-, 89 × 70 cm | € 2300 |
1303 | Paar gepatineerd bronzen kandelaars met vergulde acanthusbladeren onderaan de stam, staand op drie klauwpoten, Frankrijk, tweede helft 19e eeuw, 39 cm | € 180 |
1304 | Gipsen sculptuur: bokkenrijdende putti, eerste helft 20e eeuw -enkele kleine schades-, 50 × 45 × 16 cm | € 95 |
1305 | Houten kastje met inlegwerk, lade en twee deurtjes, vermoedelijk Zuid-Duitsland/Italië, 19e eeuw -sporen van de tand des tijds-, 95 × 88 × 44 cm | € 375 |
1306 | Grote kristallen kroonluchter met twaalf tweelichts armen en acht lampen aan bovenzijde, 135 × Ø 100 cm | € 1700 |
1307 | Grote verguld bronzen kolompendule, met diverse palmet- en laurierranden en op het basement een mascaron van Selene, adres: Auguste Marchandy bronzier à Paris, het uurwerk gemerkt [Claude] Hémon, circa 1820, 64 × 30 × 20 cm | Not sold |
1308 | Hollandse School: 'Vigilante', trompe l'oeil met brieven, inkt op papier, aan onderzijde gesigneerd Hendrik Kremer scripat 1782 (7D-5M) -defect aan rechterzijde-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 32,5 × 40,5 cm | € 200 |
1309 | Ovale mahonie spinnenkoptafel, Willem III, inclusief twee tussenbladen van later datum, 75 × 138 × 110 cm | € 80 |
1310 | Zes mahonie stoelen met messing biezen, de gebronsd houten rugregel in de vorm van pijlen en boog met adelaar erboven, de kapregel en de drie zijden onder de zitting hebben ingelegde florale motieven, staande op klauwpootjes, directoire -enkele kleine delen messing ontbreken, lichte gebruikssporen-, 88,5 × 45 × 46 cm | € 2500 |
1311 | Turks zijden tapijt -sleetse plek-, 300 × 200 cm | € 260 |
1312 | Amsterdams staand horloge in noten en wortelnoten kast, staand op klauwpoten, de wijzerplaat met aanduiding van uren, minuten, seconden, kalender en maanstand, voorzien van wekkerwerk en slagwerk op uren en halfuren, de messing wijzerplaat met verzilverde cijferring, voorzien van gegoten hoekstukken, voorstellende de vier jaargetijden, gesigneerd Jan Tinkingh (Jan Tenking), Amsterdam, circa 1740, hoogte circa 285 cm | Not sold |
1313 | Gravure met plattegrond van de stad Groningen, door Frans Hogenberg, 1575 en/of 1657, 33,5 × 45 cm | € 160 |
1314 | Gegraveerde landkaart: 'Noordt Hollandt. (op het westen gericht). Fredrick de Wit excudit. Circa 1684, oudgekleurd, 45 × 55 cm | € 150 |
1315 | Paar pendant portretten van een man en een vrouw, olieverf op doek, niet gesigneerd, Engeland, circa 1870 -portret van de man kleine barstjes in de verf, beide met een beetje craquelé-, 30,5 × 25,5 cm | € 375 |
1316 | Driedelig zamak en aardewerk pendulestel, circa 1900, hoogte 50 cm | € 120 |
1317 | Hardhouten commode, de twee kleine en drie grote lades met messing beslag, Nederlands-Indië, 19e eeuw, 71 × 95 × 46 cm | Not sold |
1318 | Twee paar verguld messing wandlusters: één paar tweelichts, het andere paar éénlichts, alle rococo-stijl, 20e eeuw, circa 27,5 cm hoog | € 100 |
1319 | Twee aquatinten: 'Gezigt van een Kaffersche woonplaats, aan de zuidkust van Afrika', en 'Bijeenkomst van den Hoog ed. Gestr. Heer Generaal J.W. Janssens, etc.', uitgegeven door Evert Maaskamp, 1810 -beetje verkleurd-, 30 × 42 cm | Not sold |
1320 | Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987), zicht op Rheden, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 × 91 cm | € 375 |
1321 | Gegraveerde landkaart: 'Nieuwe kaart van Suriname, vertonende de stromen en land-streken van Suriname, Comowini, Cottica en Marawini . met naauwkeurige aanwijzinge van alle de steden, sterktens en plantagien'. Amsterdam, J. Ottens, circa 1715, oudgekleurd. De Joodse plantages rondom het 'Ioods dorp en sinagoge' worden duidelijk aangegeven, 40 × 50 cm | € 1100 |
1322 | Antonius Bernardus Dirckx (1878-1927), twee schilderijen: bloementuinen, olieverf op paneel, l.o. en r.o. gesigneerd -craquelé-, 20 × 30 cm | € 375 |
1323 | Vermoedelijk Wilhelmus Lammers (1857-1913), kippen op boerenerf, olieverf op paneel, l.o. gemonogrammeerd, 15 × 18 cm | € 200 |
1324 | Messing kandelaar op driehoekige voet met drie klauwpootjes, Spanje, eind 17e/18e eeuw, 35 cm | Not sold |
1325 | Mahonie hoekkastje met tandlijst en roffeldeurtje, Hollands, Louis Seize -defecten aan tandlijst en fineer, pootje aan achterzijde gerepareerd- 86 × 48 × 48 cm | € 110 |
1326 | Damesfauteuil met rijk gestoken goudkleurige rug en onderstel, het rug- en zitkussen bekleed met geblokte stof, Louis Seize-stijl, 19e eeuw -lakwerk sleets-, 78 × 62,5 × 62 cm | Not sold |
1327 | Gerard Voorduin (1830-1910), 'Het fregat 'Adolf' met stoomvermogen neemt bij Dungeness de loods over', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, verso met notitie en gedateerd 1867 -restauraties, gedoubleerd-, het schilderij wordt genoemd in de Pieter Scheen, 49,5 × 69,5 cm | Not sold |
1328 | Wortelnotengefineerde eendeurs porseleinkast, Louis Quinze, 220 × 120 × 50 cm | Not sold |
1329 | Porseleinen serviesgedeelte met polychroom strooibloemdecor, uitvoering KPM, Berlijn, eerste helft 19e eeuw, bestaande uit: zes borden met opengewerkte rand, sauskom met lepel, en vier diverse dienschotels -enkele kleine chips-, grootste dienschaal Ø 31 cm | € 200 |
1330 | Zes Chinees porseleinen serviesdelen met blauw-wit decor van herten en kippen, Kangxi gemerkt en gemonogrammeerd SIX, modern, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, grootste Ø 26,5 cm | € 650 |
1331 | Negen glazen met geslepen kelk en knoop in de stam, waarvan drie donkergroene, eerste helft 19e eeuw, 12,5 × Ø 8 cm | € 80 |
1332 | Paar vuurvergulde bronzen kandelaars, Frankrijk, eind 19e eeuw, 25 × Ø 14 cm | Not sold |
1333 | Vier tinnen gortkokers en twee tinnen tabakspotten -één tabakspot met gescheurd deksel- | € 85 |
1334 | Kaart van Nederland: 'Comitatus Hollandiae', ingekleurde kopergravure, Balthazaro Florentino a Berckenrode, 1629, 40,5 × 52,5 cm | € 200 |
1335 | Peter J. Sterkenburg (1955-2000), zeilbootjes bij een havenhoofd, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 28,5 × 38,5 cm | € 850 |
1336 | Hollandse School: botters op ruwe zee bij molen, olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gesigneerd, 17,8 × 24 cm | € 110 |
1337 | Everhardus Koster (1817-1892), landschap met Hollandse lucht, inkt en potloodtekening, r.o. gesigneerd, 10 × 17,5 cm | € 150 |
1338 | Vier kopergravures: gezichten op Franse buitenhuizen, afkomstig uit Description des Nouveaux Jardins de la France et ses Anciens Chateaux, naar ontwerp van Constant Bourgeois, begin 19e eeuw, 22 × 30 cm | € 130 |
1339 | Vier kopergravures: gezichten op Franse buitenhuizen, afkomstig uit Description des Nouveaux Jardins de la France et ses Anciens Chateaux, naar ontwerp van Constant Bourgeois, begin 19e eeuw, 17 × 23 cm | € 100 |
1340 | Kwartrond eiken hoekkastje met gecanneleerde zijstijlen en biesintarsia in de deur, Louis Seize-stijl en mogelijk periode -geen sleutel, kast dient aan de muur bevestigd te worden-, 86 × 44 × 44 cm | € 180 |
1341 | Gerardus Dominicus Hoogendoorn (1892-1948), portret van Henriëtte Constance Momma (1885-1960), olieverf op doek, l.o. gesigneerd, verso getiteld, 62,5 × 47 cm | € 120 |
1342 | Herman Jacob Slothouwer (1809-1885), portret van Debora Johanna Wagner-de Bruijn, pastel op papier, l.o. gemonogrammeerd, tweede kwart 19e eeuw, 49 × 37 cm | € 180 |
1343 | Lage mahonie breistoel op wieltjes, 19e eeuw, 88 × 60 × 56 cm | Not sold |
1344 | Bronzen lectuurhouder met reliëfdecor van Pan en renaissance motieven, aan onderzijde onduidelijk gemerkt, tweede helft 19e eeuw, 34 × 42,5 × 18 cm | € 140 |
1345 | Gravure Amsterdam: 'Amstel.lust.', Leon Schenk, circa 1720, 48 × 56 cm | € 170 |
1346 | Hollandse School, paar ovale pendantportretten: Angela Alexandra van der Niepoort (1774-1814), en haar eerste man David Joan van den Burgh (1769-1800), beide olieverf op doek, beide niet gesigneerd, met verso annotaties -gedoubleerd, enkele inschilderingen, vernis verkleurd- 36 × 29 cm | € 1300 |
1347 | Ovale mahonie kapspiegel met klein vakje in de voet, tweede helft 19e eeuw, 73 × 66 × 25 cm | Not sold |
1348 | Notenhouten commode met gecontourneerd blad, 18e eeuw -defecten-, 80 × 94 × 50 cm | Not sold |
1349 | Verguld bronzen kroonluchter, de vijf armen elk met twee lichtpunten gedragen door vrouw, op de stam drie putti, 85 × Ø 70 cm | € 500 |
1350 | Paar ananasvormige kristallen dekselcoupes staande op vierkante voeten en een geslepen kristallen coupe op ronde voet, alle 19e eeuw -enkele lichte gebruikssporen-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, hoogte dekselcoupes 26 cm, coupe 19 × Ø 21,5 cm | € 130 |
1351 | Ovale mahoniegefineerde tafel met opstaande rand, ingelegde geblokte biezen en schelpvormige marqueterie in het blad, tevens voorzien van lade en glazen blad, tweede helft 19e eeuw, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 77 × 99 × 73 cm | € 250 |
1352 | Indiaas zijden tapijt Kashmir met floraal decor in vakverdeling, 195 × 155 cm | € 220 |
1353 | Engels staand horloge in wortelnoten kast met marqueterie van bloemen en vogels, de kap voorzien van ajourgezaagd rankendecor, de vierkante messing wijzerplaat met verzilverde cijferring, verguld metalen hoekstukken, seconde-, minuut-, uur-, datumaanduiding, rondom de datumaanduiding gegraveerd decor van oorlogsattributen, gesigneerd: G. Somersall, Londen, 18e eeuw -kast samengesteld-, 227 × 45 × 26 cm | € 1000 |
1354 | Paar verguld houten drielichts wandlusters, Louis Seize-stijl, begin 20e eeuw -defecten aan vergulding-, 60 × 33 × 25 cm | € 150 |
1355 | Gegraveerde landkaart van Groot-Rusland: 'Carte nouvelle de tout l'Empire de la Grande Russie dans l'estat ou il s'est trouve à la mort de Pierre le Grand'. Amsterdam, R. & I. Ottens, circa 1730, oudgekleurd. Toont het gebied van Amsterdam tot Kamchatka en van Nova Zembla tot Mongolië. Het cartouche verbeeldt de Russische volken die Peter de Grote geschenken aanbieden, 48 × 46 cm | € 375 |
1356 | Grote spiegel in goudkleurige lijst met afgeronde bovenhoeken, bekroond door kuif met voluten, 20e eeuw -gebruikssporen, schade aan ornamenten-, 122 × 84 | € 425 |
1357 | Bronzen buste: Dante Alighieri, op Sienamarmeren basement, niet gesigneerd, 19e eeuw, totale hoogte 24 cm | Not sold |
1358 | Wortelnoten secretaire, achter de klep lades, vakjes en uitschuifbare schapjes, met ingelegde biezen en intarsia, Hollands, circa 1900 -gebruikssporen, enkele vochtvlekjes-, 101 × 83 × 49 cm | Not sold |
1359 | Gegraveerde landkaart van Afrika: 'Novissima et perfectissima Africae descriptio per Fredericum de Witt amstelodami'. Ex off. R. & I. Ottens, circa 1740, oudgekleurd -licht gebruind-, 49 x 57 cm | € 190 |
1360 | Kopie naar Gerard van Nijmegen (1735-1808), zelfportret bij leeg canvas, olieverf op doek, niet gesigneerd, verso opschrift: 'Gerard van Nijmegen 32 jaren 1769' -hoofd ingeschilderd, gedoubleerd-, 83 × 68 cm | Not sold |
1361 | Plantentafeltje met albasten blad op ijzeren en messing onderstel met klauwpoten, eerste helft 20e eeuw -blad ligt los-, 78 × Ø 37 cm | € 160 |
1362 | Groot formaat damspiegel in goudkleurige houten lijst met gestoken kuif en facetgeslepen spiegel, Louis Quinze-stijl -enkele defecten aan steekwerk-, 290 × 50 cm | € 550 |
1363 | Paar crèmewitte gipsen pijnappelvormige tafellampen met crèmewitte kappen -enkele vlekjes in kappen-, 67 × Ø 55 cm | € 30 |
1364 | Paar witgeschilderde houten piëdestals met gecanneleerde stam, 113 × 27 × 27 cm | € 150 |
1365 | Paar mahonie voltaires met geruite crèmewitte bekleding, tweede helft 19e eeuw | € 80 |
1366 | Kaart van Andalusië: 'Andaluzia continens Sevillam et Cordubam', kopergravure, Willem Janszoon Blaeu, 1640, verso met tekstpagina's, maat drukplaat 38 × 49,5 cm | Not sold |
1367 | Groen- en goudgeschilderde drielichts wandkandelaar, 20e eeuw, 64 × 60 × 30 cm | Not sold |
1368 | Wortelnotengefineerd topbureau, de opstand met bespiegelde deurtjes, het interieur met vele vakjes en drie laatjes, de dubbelgebogen onderkast met drie lades, Louis Quinze -aanpassingen van later datum, gebruikssporen, kleine defecten-, 238 × 134 × 66 cm | Not sold |
1369 | Soester spiegel in notenhouten lijst, 98 × 55,5 cm | € 35 |
1370 | Gegraveerde landkaart van Malta: 'Insularum Maltae et Gozae qui equitum S.Ioannis Hierosolimitani sedes principalis. Exhibita J.B. Homan, Norimbergae'. 1720, gedeeltelijk oud gekleurd. In de linkerhoek een gezicht op en een plattegrond van Valetta met een grote afbeelding van een Maltezer ridder -beide benedenhoeken iets beschadigd-, 49 × 59 cm | € 300 |
1371 | Gegraveerde landkaart van Overijssel: 'Transisalania, vulgo Over-Yssel. Auctore N. ten Have, emendata a R. et I. Ottens Amstelodami', circa 1740, oud gekleurd, 45 × 57 cm | € 70 |
1372 | Ingekleurde gravure Rotterdam: 'Nieuwe platte grond vande stad Rotterdam gelegen aan de rivieren de Maas en de Rotte', J. Covens & Zoon, Amsterdam, 1768, 40,5 × 48 cm | € 250 |
1373 | Hollandse School: reizigers in een Italianiserend landschap met klooster, olieverf op paneel, 19e eeuw -vermaakt geweest tot schilderijklok, scheurtje tussen panelen, kras, enkele inschilderingen-, 75 × 59 cm | € 260 |
1374 | Hollandse School: figuren bij watermolen, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -gedoubleerd, inschilderingen-, 54,4 × 44,3 cm | Not sold |
1375 | Houten wijntafeltje met gedraaide voet, staand op drie sabelpoten, eind 18e eeuw -mogelijk marriage, droogtescheuren, stukje fineer bij pootbevestiging ontbreekt- 76 × Ø 50 cm | € 150 |
1376 | Crèmewitgelakte schouwspiegel met gesneden guirlandes en bovenin schildering op doek: twee putti, eind 19e eeuw, 220 × 92 cm | € 150 |
1377 | Wit marmeren kolompendule met verguld bronzen wijzerplaat en witgeëmailleerde cijferring, eerste helft 19e eeuw -enkele defecten-, 43 × 22 × 13 cm, onder stolp -barst- | € 150 |
1378 | Wortelgefineerd ladekastje met orgelgebogen front, Hollands, eerste helft 18e eeuw -gebruikssporen, scheuren-, 99 × 76 × 54 cm | € 350 |
1379 | Twaalflichts verguld bronzen kroonluchter met glazen pegels, uitvoering Baccarat, gemerkt in bobèches -klein defect aan glas rondom stam-, 100 × Ø 70 cm | € 350 |
1380 | Turkmeens tapijt Tekke-Bochara, 230 × 130 cm | € 95 |
1381 | Schildpadbelijmde consoleklok met verguld bronzen beslag, Frankrijk, Louis Quinze -klein defect aan email-, inclusief console, klok 80 × 45 × 20 cm, console 33 × 47 × 27 cm | Not sold |
1382 | Perzisch tapijtje Meshkin, 150 × 100 cm | € 50 |
1383 | Mahonie coulissetafel met twee tussenbladen, de drie vierspantpoten op messing wieltjes -krasjes, kleine defecten-, totale lengte 340 × 107 cm | € 500 |
1384 | Indiaas zijden en katoenen tapijt Kashmir, 290 × 178 cm | € 280 |
1385 | Indonesische ikat met dierendecor, de rand met letters en datering 1913 -enkele gaatjes en herstellingen-, 244 × 155 cm | Not sold |
1386 | Indonesische ikat met schorpioenen-, vissen- en paardendecor, circa 1900 -enkele kleine gaatjes-, 225 × 147 cm | Not sold |
1387 | Engels staand horloge in mahonie kast, de kap voorzien van ajourgezaagde voluutvormige ornamenten uitlopend in rozenknopjes, de kast en kap geflankeerd door gecanneleerde zuilen voorzien van vergulde messing monturen, de messing wijzerplaat met verzilverde cijferring, verguld metalen hoekstukken, seconde-, minuut-, uur-, dagaanduiding, en kalender- en maanmechaniek, gesigneerd: Robert Lough I, Londen, werkzaam rond 1770-1781, inclusief aandrijfslinger -lichte fineerschade, gewichten met defe | € 2300 |
1388 | Spiegeltje in goudgeschilderde houten lijst, Louis Quatorze-stijl -lijst defect-, 35 × 22,5 cm | € 80 |
1389 | Paar verguld bronzen vierlichts wandappliques, barokstijl, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 30 × 36 × 31 cm | € 500 |
1390 | Gefacetteerde schouwspiegel in goudkleurige pâte lijst, modern, 230 × 130 cm | Not sold |
1391 | Notenhouten handspiegel met gesneden rand en handvat met prunusdecor, Zwarte Woud, circa 1900, 33 × 18 cm | € 50 |
1392 | Badkuip in beukenhouten geraamte, vermoedelijk Luik, 18e eeuw -sporen van de tand des tijds, opbouw ontbreekt-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 53 × 135 × 64 cm | € 160 |
1393 | Ingekleurde gravure: landkaart van het Vorstendom Lüneburg 'Ducatis Luneburgici', 1765, 59 × 50 cm | Not sold |
1394 | Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), havengezicht, aquarel, r.o. gesigneerd, 22 × 63 cm | Not sold |
1395 | Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), havengezicht, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 15 × 40 cm | € 140 |
1396 | Friese stoelklok met datum en maanaanduiding, de loden fretten bovenin met een beschilderd wapenschildje: zwemmend zwaantje, eind 19e/20e eeuw, 75 × 40 × 25 cm | € 200 |
1397 | Antoine Calbet (1860-1942), 'Deux amies', gemengde techniek op papier, l.o. gesigneerd, 31 × 24 cm | € 280 |
1398 | Gegraveerde landkaart van Frans Noord-Amerika door Nicolas de Fer (1646-1720): 'Carte de la Nouvelle France, ou s voit le cours des grandes rivières de S. Laurens et de Mississippi ... & se trouvent les états et peuples de Floride, de la Louïsiana, de la Virginie, etc. Recueillis pour l'Établissement'de la Compagnie Françoise Occident'. 1719. Oud gekleurd. Met een detailkaart van Louisiana en van de Golf van Mexico -beide benedenhoeken iets beschadigd en licht gebruind-, 50 × 56 cm | € 500 |
1399 | Mogelijk Petrus van der Velden (1837-1913), de wol opdraaien, inkttekening, l.o. gesigneerd, 35 × 28 cm | € 80 |
1400 | Mahonie kabinet, de bovenkast met medaillons, strikornamenten en pilasters, de dubbelgebogen onderkast met drie lades, het geheel op bolklauwpoten, Hollands, transition, 228 × 180 × 65 cm | Not sold |
1401 | Polychroom beschilderde Friese stoelklok met verguld loden fretten en zeemeerminnen aan weerszijden, 18e eeuw -defect aan bovenzijde fret-, 70 × 33 × 25 cm | Not sold |
1402 | Maarten 't Hart (1950), 'Interieur N.H.-kerk te IJhorst', olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1976, 23 × 29 cm | € 650 |
1403 | Hollandse School: portret van Daniel Maximiliaan Marie van Hangest baron d'Yvoy van Mijdrecht (1827-1892), potloodtekening, niet gesigneerd, 19e eeuw -beetje foxing-, 37 × 23,5 cm | € 65 |
1404 | Twee aquarellen: landschappen met figuren, aquarel, beide l.o. gemonogrammeerd R.L., één verso met annotatie 'R. Laurier', beide 13 × 20 cm | € 55 |
1405 | Ernest Marie Pernelle (1861-1950), 'Hameau près Saint Bernard du Sault, Indre', olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, verso getiteld, 23 × 33 cm | Not sold |
1406 | Jacques Zon (1872-1932), werkende vrouw in bloementuin, olieverf op board, l.o. gesigneerd, 20 × 30 cm | Not sold |
1407 | Delfts aardewerk wandbord met portretvoorstelling, naar Rembrandt, uitvoering De Porceleyne Fles, 20e eeuw, Ø 54 cm -verso met tekst: 'van J.C. Oosterwijk aan Cor van Rijn, Uit achting en waardering, Oosterwijk - Boka, 1970'- | Not sold |
1408 | Arnold Wittkamp (1827-1900), gezicht op Delft bij maanlicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, circa 1860-1880 -gedoubleerd-, 50 × 75 cm | € 425 |
1409 | Naar Jean Antoine Houdon (1741-1828), levensgrote buste van Voltaire, brons, niet gesigneerd, 57 × 47 × 34 cm | Not sold |
1410 | Wortelnotengefineerde gecontourneerde theetafel met lade, het geheel op bolklauwpoten, 19e eeuw, Frankrijk -fineerschade en restauraties-, 75 × 98 × 59 cm | Not sold |
1411 | Dorus Arts (1901-1961), boerenerf met kippen, olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd, 21 × 29 cm, daarbij: folder over de kunstenaar | Not sold |
1412 | Jacques Zon (1872-1932), man met kruiwagen, olieverf op board, l.o. gesigneerd, 20 × 30 cm | € 140 |
1413 | Hollandse School: stilleven met appels, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, begin 20e eeuw, mogelijk Hein Kever | € 65 |
1414 | Wijnand Bastiaan van Horssen (1863-1931), kinderen op het ijs, olieverf op paneel, niet gesigneerd, verso met stempel en genummerd label welke correspondeert met een bijgeleverde tentoonstellingscatalogus van Museum Rijswijk in 1985, 23,3 × 34 cm | € 425 |
1415 | Wortelnotengefineerde dubbelgebogen commode met vitrineopstand, staand op klauwpoten, Hollands, 18e eeuw -gebruikssporen, fineerschade, krimpscheuren, enkele missende stukjes lijst, één kapot ruitje-, 285 × 98 × 37 cm | € 300 |
1416 | Zestienlichts bronzen kroonluchter met gesatineerd glazen kapjes -gebruikssporen, armen los, enkele gebreken-, 105 × Ø 85 cm | € 150 |
1417 | Indiaas zijden tapijt Kashmir, 192 × 119 cm | € 200 |
1418 | Negen stoelen met rode stoffen bekleding en opengewerkt bloemdecor in de rug, Chippendale-stijl, 20e eeuw, 99 × 51,5 × 45 cm | Not sold |
1419 | Verguld messing tienlichts kaarsenkroon met kristallen pegels, de kaarshouders gedragen door zwanen, 19e eeuw, het middendeel met elektrische verlichting van later datum, 120 × Ø 90 cm | € 2100 |
1420 | Grote partij dubbelgebakken aardewerk patroontegels, art nouveau, Japans geïnspireerd, circa 1910, bestaande uit: vierkante tegels met bruin bloemdecor, 14 × 14 × 1,5 cm, vierkante randtegels met blauw bloemdecor, 14 × 14 × 1,5 cm, en smalle randtegels met blauw bloemdecor, 14 × 7 × 1,5 cm, totale oppervlakte circa 15 vierkante meter, 430 × 345 cm -één hoektegel ontbreekt, aankoopnota en beschrijving bijgevoegd- | Not sold |
1421 | Ronde mahonie tafel en vier mahonie stoelen met gestreepte velours bekleding, tweede helft 19e eeuw, tafel 78 × Ø 128 cm | Not sold |
1422 | Deventer tapijt -sleets, vlekken-, 420 × 322 cm | Not sold |
1423 | Eiken klaptafeltje op driepoot, 19e eeuw, 70 × Ø 80,5 cm | € 100 |
1424 | Bruin lederen oorfauteuil met notenhouten frame en bijbehorende voetenbank, Louis Seize-stijl -gebruikssporen-, samen circa 115 × 70 × 200 cm | € 325 |
1425 | Provinciaals staand horloge in eiken kast, eind 18e eeuw, 246 × 56 × 25 cm | € 180 |
1426 | Afrikaans bronzen beeld: vrouw met kruik op het hoofd, Benin, 20e eeuw, hoogte 81 cm | € 150 |
1427 | Kees Roovers (1890-1978), portret van een vrouw met fruitschaal in haar handen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '21, 66 × 56 cm | Not sold |
1428 | Afrikaans zittend figuur op kruk, Ewe, Ghana, 20e eeuw, 39 × 20,5 × 23 cm | Not sold |
1429 | Vergulde messing Atmos 540 tafelklok met witte cijferring, genummerd 617586, met glazen kast, uitvoering Jaeger-LeCoultre, Zwitserland, 1980-1998, 22,5 × 20 × 15,5 cm | € 650 |
1430 | Gesneden houten fetisjbeeld met door touw omwonden stalen spijkers, 20e eeuw, 48 × 20 × 20 cm | € 60 |
1431 | Eiken vierdeurs kastje met gestoken decor in Hollandse renaissance-stijl, staand op bolpoten, 20e eeuw -gebruikssporen, kleine defecten-, 150 × 81 × 45 cm | € 120 |
1432 | Utagawa Hiroshige (1797-1858), vier delen uit Honderd gezichten op de Edo: nummer 9, Yatsukoji, nummer 20, de veerpont bij Kawaguchi en de Zenkôji Tempel, nummer 77, de Inari brug met berg Fuji in het verschiet, en 109, de kust bij Samezu, alle Japanse houtblokdrukken in kleur, uniform ingelijst, 34,5 × 23 cm | € 325 |
1433 | Utagawa Kuniyoshi (1797-1861), twee werken: Enya Hankan Takasada, en Kira Yoshinaka, Japanse houtblokdrukken in kleur -beide verbruind en met vlekjes-, 36 × 24 cm | € 210 |
1434 | Utagawa Hiroshige (1797-1858), drie werken: de kleine inham van Hikisa bij Horie Kanzanji, de kersenbloesems bij Arashiyama, en de Okitsu rivier en Satta pas -vouwen en vlekken-, alle Japanse houtblokdrukken in kleur, circa 36 × 22,5 cm | € 850 |
1435 | Eiken halbank met twee bijbehorende hoekstoelen, het decor met ranken en centraal een cornucopia, neo-rococo -kuif defect, kleine defecten-, afmetingen bank 93 × 152 × 39 cm, hoekstoelen 85 × 50 × 50 cm | € 600 |
1436 | Friese kortstaartklok in eiken kast, met maanaanduiding, de beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers en plattelandsscènes, 19e eeuw -één ruitje gebroken, wijzerplaat opnieuw beschilderd, kleine defecten-, 125 × 38 × 22 cm | € 180 |
1437 | Johan Hendrik Pootjes (1882-1944), stilleven met pop en borrelglaasje, marouflé, r.o. gesigneerd en Batavia, 25 × 31 cm | € 60 |
1438 | Lucia Wittig-Keijser (1875-1958), 'Hollandsche vruchten', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 × 50 cm | € 240 |
1439 | Jan Rijlaarsdam (1911-2007), marktgezicht met figuren, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 × 50 cm | € 750 |
1440 | Tweedelige eiken boekenkast met vier beglaasde deuren, Hollandse renaissance-stijl, 20e eeuw, 225 × 166 × 42 cm | € 150 |
1441 | Vitroporseleinen ontbijt/dinerserviesgedeelte, decor Basket, uitvoering Villeroy & Boch, bestaande uit: zes dinerborden, zeven ontbijtborden, zeven soepkommen en schotels, taartschaal, vleesschaal, sauskom op onderschotel, drie dessertschaaltjes, rond serveerschaaltje, suikerpot en melkkan op onderschotel, peper- en zoutvaatjes, vier eierdopjes, vijf koffiekoppen met zes schotels -kleine defecten-, sauskom: 18,5 × 9,5 × 9 cm | € 325 |
1442 | Paar Afrikaanse houten tweelingbeeldjes, Anago, Benin, 20e eeuw, 27 × 9 cm | € 150 |
1443 | Afrikaans houten beeld: vruchtbaarheidsbeeld, Yoruba, Nigeria -blauwe verfresten, krimpscheuren-, exclusief basement 20 × 11 cm | € 60 |
1444 | Friese staartklok met polychroom beschilderde wijzerplaat en verguld houten ornamenten, 20e eeuw, 146 × 41 × 20 cm | € 40 |
1445 | Utagawa Hiroshige (1797-1858), vier delen uit Honderd gezichten op de Edo: nummer 66, Kojimachi en het Benkei kanaal, nummer 70, de riviermonding bij Nakagawa, nummer 103, de brug bij Senju, en nummer 108, de kust bij Shiba, alle Japanse houtblokdrukken in kleur, uniform ingelijst, 34,5 × 23 cm | € 1600 |
1446 | Anneke Boot (1945), populieren, gouache op papier, l.o. gesigneerd, 19 × 28 cm | € 60 |
1447 | Japans papieren knipselwerk, 'kiri-e', wanddecoratie met planten en bloemen, laatste kwart 20 eeuw -defecten in blaadjes-, 50 × 30 cm | € 150 |
1448 | Jan Roëde (1914-2007), zonder titel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '46, 25 × 20 cm | Not sold |
1449 | Jaap Nanninga (1904-1962), compositie met vormen, houtskool op papier, r.o. gesigneerd, jaren '50 -enkele roestvlekjes-, 26 × 22 cm | € 250 |
1450 | Jaap Nanninga (1904-1962), abstracte compositie, houtskool op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '57 -roestvlekjes-, 22 × 25,5 cm | € 230 |
1451 | Arie Leeflang (1906-1956), portret van Henriëtte Muntz, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, l.b. getiteld en gedateerd '42, 35 × 32,5 cm | € 270 |
1452 | David Schulman (1881-1966), gezicht op de Merwede bij Gorinchem, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '56, H 84 × B 118 cm | € 500 |
1453 | Eiken porseleinkast met gecontourneerde kap, tweede helft 18e eeuw, 200 × 128 × 39 cm | Not sold |
1454 | Paar kleine kristallen gembercoupes met ruitslijpsel, staand op vierkante voet, 19e eeuw -enkele minieme chipjes-, 20 × Ø 8 cm | € 100 |
1455 | Twaalf slingerglaasjes met dubbele witte slinger in de stam, Engeland, circa derde kwart 18e eeuw -vier met chipje van voet, formaten variëren een beetje-, circa 13 × Ø 6,5 cm | € 300 |
1456 | Mahonie theekistje met ingelegd geschakeerd lijnendecor, het deksel aan de binnenzijde bekleed met groen leder, het theecompartiment met lood, circa 1800 | € 280 |
1457 | Diverse schelpen, waaronder nautilusschelpen -één defect- | € 425 |
1458 | Gepatineerd bronzen zeslichts kroonluchter, voorzien van albasten kapjes, de stam omringd door putti met bloemslinger -één kapje met randchip-, 80 × Ø 75 cm | € 250 |
1459 | Afrikaans zittend bronzen koningsbeeld, Benin-stijl, tweede helft 20e eeuw, 60 ×15 × 17 cm | Not sold |
1460 | Perzische loper, omgeving Heriz, circa 1900 -lichte slijtages-, 244 × 106 cm | € 290 |
1461 | Mahonie buffetkast met beglaasde opstand en gesneden bladmotieven, uitvoering Meubelfabriek Nederland J.A. Huizinga Westersingel Groningen, gemerkt met plaatje op onderste plank, circa 1900, 178 × 116 × 43 cm | Not sold |
1462 | Paar glazen karaffen en vier schoteltjes met verguld en geëtst decor van bloemen, art nouveau -lichte gebruikssporen aan stoppen-, hoogte karaffen 19 cm | € 110 |
1463 | Witgelakte geornamenteerde driezits bank met gecapitonneerde blauw fluwelen bekleding, Frankrijk, 20e eeuw | Not sold |
1464 | Mahonie klapstoel met rode stoffen rugleuning en zitting, Engeland, 20e eeuw, 101 × 50,5 × 53 cm, daarbij: cilindervormig kussentje | Not sold |
1465 | Notengefineerde rankenkast met centraal een bloemguirlande onder de kapregel, en onderin twee lades, staand op bolpoten, 19e eeuw, 216 × 186 × 63 cm | Not sold |
1466 | Elies Auer (1952), 'Barricade', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd, op spieraam nogmaals gesigneerd en op label gedateerd 2009, 80 × 100 cm | € 150 |
1467 | Birgit Sauer (1972), 'Ergon 31', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '95, herkomst: Galerie Bastiaans, Boxmeer, 100 × 100 cm | Not sold |
1468 | Dora Tuynman (1926-1979), compositie in zwart en wit, inkt op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '61, 64 × 49 cm | € 1200 |
1469 | Gerard Verdijk (1934-2005), 'Two spots determing space XXI', acrylverf op doek, niet gesigneerd, herkomst: Galerie Bastiaans, Boxmeer, daarbij: zes diverse boekwerken over de kunstenaar, 80 × 70 cm | Not sold |
1470 | Zwartgelakt mdf bergmeubel met deurtjes en open vak, model Ianus, uitvoering Tecno, Italië, -voorzien van glazen plaat op bovenblad-, 91 × 203 × 50 cm | Not sold |
1471 | Frans van Straaten (1963), lezende vrouw op trap, brons, gemerkt, op natuurstenen basement, totale hoogte 120,5 cm | € 1100 |
1472 | Zwartgelakte mdf sidetable met glazen etagère, uitvoering Tecno, Italië, moden, 85 × 243 × 50 cm | € 150 |
1473 | Donkergrijze metalen vloerlamp met matglazen schaal, model Tebe, ontwerp Ernesto Gismondi, uitvoering Artemide, Italië -lamp is een beetje wankel-, 190 × 49 cm | € 100 |
1474 | Loungefauteuil, model 670, en ottoman, model 671, beide met zwart lederen bekleding in multiplex kuip, ontwerp Charles en Ray Eames, uitvoering Herman Miller -bekleding defect, één armleuning met scheur, ottoman met scheur- | € 2000 |
1475 | Salontafel in de vorm van liggende bronzen beer met glazen blad op zijn poten, België, jaren '70 -enkele glasschades-, 43 × Ø 85 cm | € 325 |
1476 | Perzisch tapijt Kirman -sleetse plekken-, 400 × 265 cm | Not sold |
1477 | Grote kroonluchter met kristallen pegels en vele armen aan centrale bol -sommige glazen kaarshulzen defect, één arm verstevigd met staalkabel-, 110 × Ø 110 cm | € 600 |
1478 | Ronde zwartgelakte tafel op metalen voet, model T334, uitvoering Tecno, Italië, modern, 70 × Ø 180 cm | € 250 |
1479 | 14 zwart gestoffeerde stoelen op wieltjes model PS148, uitvoering Tecno, Italië -rubber van sommige wieltjes afgesleten- | Not sold |
1480 | Paar speakers, model Active Super MK III, uitvoering Pied Piper, in beukengefineerde kast, met bijbehorende snoeren, modern, 120 × 21 × 30 | € 170 |
1481 | Piet Berghs (1948), abstracte sculptuur, Belgisch hardsteen, gemonogrammeerd, staand op Belgisch hardstenen sokkel -volgrecht van toepassing-, beeld: 82 × 44 × 18 cm, sokkel: 90 × 32 × 25 cm | € 1800 |
1482 | Gebrandschilderd glas-in-loodraam, Amsterdamse School, circa 1910-1930, 91 × 51 cm inclusief houten frame -één glaasje met barst- | € 900 |
1483 | Stratos Fountoulis (1954), abstracte compositie, gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 60,5 × 61 cm inclusief lijst | Not sold |
1484 | Anton Heijboer (1924-2005), 'Life Two', ets, m.o. gesigneerd, tevens in ets gesigneerd en gedateerd 1985, 53 × 42 cm | € 270 |
1485 | Gebrandschilderd glas-in-loodraam met voorstelling van een vrouw omringd door gestileerde planten, uitvoering Atelier Leur, Bussum, r.o. gesigneerd, art deco, 133 × 79 cm | € 150 |
1486 | Paar met zwart leder beklede bureaustoelen op draaibaar metalen onderstel -gebruikssporen-, 90 × 64 × 60 cm | € 80 |
1487 | Wout Maters (1931-2017), zonder titel, brons, natuurstenen basement, gesigneerd, hoogte inclusief basement circa 62 cm | Not sold |
1488 | Grote grijsgelakte stalen kluis met sleutel, uitvoering Lips, tweede helft 20e eeuw, 105 × 69 × 62 cm | € 150 |
1489 | Hoge zwartgelakte kast met roldeur, binnenin één lade en vier planken, uitvoering Denka, Denemarken, jaren '80 -gebruikssporen-, 210 × 50 × 50 cm | Not sold |
1490 | Relaxfauteuil met zwarte lederen bekleding, op zwarte ronde metalen poot, uitvoering Jori Yoga -kleine defecten-, 73 × 116 × 74 cm | € 450 |
1491 | Zwartgelakt mdf driedeurs bergmeubel, uitvoering Tecno, Italië, modern, 91 × 124 × 50 cm | Not sold |
1492 | Uitschuifbare vogeloogesdoorngefineerde ronde tafel met tussenblad, op enkele poot, verzwaard met natuurstenen voet, model Balance, ontwerp Arnold Merckx, uitvoering Arco, jaren '80, 74 × Ø 132 cm | € 325 |
1493 | Zes verchroomd draadstalen stoelen, ontwerp Cees Braakman, uitvoering Pastoe, jaren '60 -meerdere breuken in draadstaal- 81 × 50,5 × 55 cm | € 650 |
1494 | Perzisch tapijt Keshan -kleine reparatie in rand-, 420 × 320 cm | Not sold |
1495 | Paar groengelakte gietijzeren tuinvazen -gebruikssporen-, 32 × 41 cm | € 160 |
1496 | Gietijzeren veldkruis met engel -verweerd-, hoogte vanaf het grondniveau 150 × 88 cm | € 210 |
1497 | Paar betonnen tuinbankjes, gedragen door zeewezens, elk 44 × 135 × 40 cm | € 180 |
1498 | Betonnen tuinornament: stoel met eierlijst rondom de zitting, 82 × 43 × 52 cm | € 20 |
1499 | Betonnen tuinbeeld met fonteinaansluiting: twee putti met kruik en schelp, 78 cm | € 180 |
1500 | Betonnen tuinbeeld op sokkel: putto met bloemenmand, totale hoogte 114 cm | € 70 |
1501 | Zandstenen heiligenbeeld: Barbara van Nicomedië -in tweeën gebroken-, delen samen ± 153 cm | Not sold |
1502 | Gietijzeren veldkruis met corpus Christi -verweerd-, hoogte vanaf het grondniveau 130 × 70 cm | € 75 |
1503 | Kinderbakfiets | € 85 |
1504 | Gietijzeren veldkruis met palmtakken en doornenkroon -verweerd-, hoogte vanaf het grondniveau 128 × 68 cm | € 90 |
1505 | Groen- en witgelakt gietijzeren wand- of tuinornament in de vorm van een pijl, 153 × 30 cm | € 40 |
1506 | Afrikaans natuurstenen beeld: vier hoofden en twee handen, 90 × 80 × 50 cm | € 20 |
1507 | Gietijzeren veldkruis met Maria -verweerd-, hoogte vanaf het grondniveau 70 × 42 cm | € 75 |
1508 | Gietijzeren veldkruis met het hoofd van Jezus met doornenkroon -verweerd-, hoogte vanaf het grondniveau 138 × 74 cm | € 90 |
1509 | Bromfiets, model Crown, uitvoering RAP / Stokvis, voorzien van Puch motorblok, jaren '60 -schuurvondst, niet getest, deels overgespoten, geen papieren aanwezig- | € 350 |
1510 | Bronzen tuinfontein in de vorm van twee putti in een nis die een kruik leeggieten, 118 × 70 × 50 cm | € 350 |
1511 | Gietijzeren veldkruis met Maria en twee engelen -verweerd-, hoogte vanaf het grondniveau 120 × 64 cm | € 85 |
1512 | Roodgelakte metalen brievenbus -gebruikssporen-, 110 × 38 × 35 cm | € 110 |
1513 | Groengelakt gietijzeren tuinbankje met houten latten, 20e eeuw -gebruikssporen-, 69 × 122 × 48 cm | € 110 |
1514 | Witte polyetheen stoel uit één stuk, model Kite, ontwerp Kashim Rashid, uitvoering Label, Nederland, circa 2004 -lichte gebruikssporen-, 87 × 82 × 89 cm | € 160 |
1515 | Tuintafel met marmeren blad op gietijzeren onderstel, 20e eeuw -gebruikssporen, blad vervuild-, 74 × 105 × 60 cm | € 80 |
1516 | Betonnen tuintafel, de poot met puttidecor, 76 × Ø 125 cm | € 20 |
1517 | Betonnen (tuin)ornament: vaas met bloemen en fruit, 63 × 34 × 34 cm | € 55 |
1518 | Tafel samengesteld uit marmeren blad en witgelakte metalen zuilen, 20e eeuw -het blad met enkele (opgevulde) gaten, gebruikssporen, roestvorming-, 72 × 225 × 80 cm | € 250 |
1519 | Neuchâteloise met geëmailleerde wijzerplaat, de beschilderde kast met blauw bloemdecor op lichtblauwe ondergrond en voorzien van verguld bronzen beslag, bovenop met blindstempel 'AIOC', Zwitserland, 18e eeuw -bovenste stukje kuif afgebroken maar aanwezig-, hoogte inclusief console 100 cm | € 600 |
1520 | Neuchâteloise met geëmailleerde wijzerplaat, de beschilderde kast met bloemdecor op gele ondergrond en voorzien van bronzen beslag, Zwitserland, eind 18e eeuw -zonder console, oude houtwormschade, defecten aan email, glas voor wijzerplaat ontbreekt, touwtje voor slingerophanging defect-, hoogte 75 cm | € 200 |
1521 | Diverse schelpen, waaronder drie nautilusschelpen | € 450 |
1522 | Vier Delfts aardewerk borden met blauw-wit chinoiserie tuindecor en gele rand, tweede helft 18e eeuw -enkele randchips-, Ø 23 cm | Not sold |
1523 | Vijf Delfts aardewerk spreukborden met blauw-wit decor: de tekst 'Ziet wat hier van Agteren Staat' en verso: 'Bid Eer gij Aant Eeten gaat', vroeg 18e eeuw -één gelijmd, alle met kleine randschilfers-, Ø 22,8 cm | Not sold |
1524 | Eiken porseleinkast met beglaasde uitsparing onder de gecontourneerde kap, de gebogen onderkast op bolklauwpoten, Hollands, 19e eeuw -gebruikssporen, enkele beschadigingen aan lijstwerk, één ruitje ontbreekt-, 230 × 170 × 50 cm | € 350 |
1525 | Mandplafonnière met kristallen pegels en messing ornamenten in de vorm van strikken en guirlandes -één fitting los-, Ø 75 cm | € 650 |
1526 | Paar goudkleurige bronzen wandlampen, de twee lichtpunten gedragen door vrouw, 37 × 24 × 20 cm | € 210 |