Catalogus zondag 21 april 2024 Veilinghuis Peerdeman

Nr.Omschrijving Hamerprijs
4001Frank van den Ham (1952), drie glazen bolvormige wandobjecten met grafisch vierkanten- en strependecor, niet gesigneerd, Ø 25 × 9 cm€ 80
4002Messing wandlampje, gedecoreerd met eikentakken, modern, lengte 57 cm€ 25
4003Twee fauteuils -gebruikssporen, lichte slijtage aan de armleuningen-, 95 × 72 × 70 cm€ 90
4004Theo Mackaay (1950), twee liggende vrouwen bij het venster, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1997, 140 × 160 cm€ 3400
4005Groene kelkvormige tafellamp met gesatineerd glazen stam, art deco stijl en vermoedelijk periode -overgeschilderd-, 35 × Ø 26 cm€ 25
4006Rood marmeren klokkenstel -de wijzerplaat gecraqueleerd-, klok 22 × 25 × 11 cmNot sold
4007Diverse houten maskers: één met ingeslagen spijkers -delen afgebroken-, één met schelpjes in het voorhoofd -hoorn gebroken-, Dan-masker, gepolychromeerd masker op standaard, en geel dansmaskertje, Java, daarbij: kralenmuts€ 65
4008Wortelnotengefineerde ladekast met vijf lades, waarvan één geheime lade in het basement, biedermeier, -gebruikssporen, enkele krimpscheuren-, 97 × 127 × 56 cm€ 150
4009Afrikaans gesneden houten stoeltje met vruchtbaarheidssymbolen, de zitting bekleed met buffelhuid, 20e eeuw -zitting ingedeukt-, 75 × 41 × 37 cm€ 130
4010Drie stoelen: mahonie armstoel met lichtbeige velours bekleding, biedermeier, mahonie armstoel, modern, en gebogen beukenhouten stoel met rotan zitting en rugleuningNot sold
4011Grote tweedeurs mahonie linnenkast, biedermeier -defecten aan profiel onderaan basement, krimpscheuren in zijkanten-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 227 × 210 × 70 cm€ 160
4012Divers kleingoed: messing kandelaar met zeven armen, tinnen schotel, tinnen kan, aardewerk bordje, etc. kandelaar 52 cm hoog€ 90
4013Mahoniegefineerde secretaire à abattant met bovenin een compartiment met twee deurtjes, daaronder een schrijfcompartiment met twee planken en zes laatjes, en onderin drie lades, 19e eeuw -gebruikssporen, defecten, aanpassingen van later datum-, 174,5 × 96,5 × 50 cmNot sold
4014Aardewerk serviesgedeelte, model Edme, uitvoering Wedgwood, Engeland, bestaande uit: twaalf dinerborden Ø 26 cm, elf ontbijtborden Ø 23 cm, soepterrine op onderschotel, drie bedekte soepterrines, twee terrines zonder deksel, grote vleesschaal, twee grote visschalen, elf soepkommen met zestien schotels, vijf theekoppen met twaalf schotels, zeven koffiekoppen met elf schotels, vier eierdoppen, grote en kleine suikerpot en suikerschaaltje -randschilfers, krasjes, craquelé, gebruikssporen, ve€ 425
4015Turkmeense chuval Yomut, en Perzisch bidkleedje Belouche -beide sleets-, 71 × 107 en 132 × 85 cmNot sold
4016Grote ovale eiken kloostertafel, staande op twee gedraaide poten eindigend in kruisvorm, en zes stoelen met biezen zittingen -lichte gebruikssporen-, 78 × 225 × 90 cm€ 250
4017Perzisch tapijt Hamadan met botehmotieven -sleets-, 203 × 139 cmNot sold
4018Drie scheepsklokken, tafelmodel barometer, drie kistjes met knopen en een inktstel in de vorm van een zeilboot, 20e eeuw -gebruikssporen-, 29 × 10 × 16 cm€ 110
4019Mahoniegefineerd kaptafeltje met vier lades en spiegelopstand, Engeland, 20e eeuw -gebruikssporen, vlekjes, spiegel verweerd-, 165 × 89 × 50 cmNot sold
4020Verzameling geweien van reeën op houten schildjes, veelal met uitsparing op achterzijde voor onderkaak, diverse groottes -enkele met defecten of missende onderkaken-€ 80
4021Vier modelschepen, diverse modellen en schalen, modern -enkele defecten en missende onderdelen-, 105 × 75 × 10 cm€ 65
4022Mahonie meidenkast, achter de deuren vijf planken en twee lades, Hollands, 19e eeuw -gebruikssporen, één poot gelijmd-, 190 × 135 × 51 cm€ 85
4023Paar koperen wandlantaarns -slechts één ruitje aanwezig-, 75 × 27 × 30 cm€ 190
4024Grote mahonie linnenkast, het interieur met zes planken en twee lades, Hollands, biedermeier -gebruikssporen-, 225 × 157 × 53 cmNot sold
4025Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), zeesleper 'Zeeland' in de kleuren van Bureau Wijsmüller uit IJmuiden, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1958, 50 × 70 cm€ 110
4026Franse School: zeilboten op het water, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd C. Debrun, 20e eeuw, 12 × 26 cm€ 65
4027Hollandse School: platbodem met fregat in het verschiet, inkt op papier, r.o. gesigneerd J.K. Kam, circa 1800, 16,5 × 22,5 cm€ 60
4028Evert Moll (1878-1955), havengezicht, olieverf op schilderkarton, r.o. gesigneerd, 20 × 24,5 cmNot sold
4029Standaardkompas met houten behuizing, en houten stuurwiel, beide 20e eeuw, Ø stuurwiel 82 cm€ 290
4030Zes kleurenlitho's: Engelse stads- en havengezichten, grootste: 24 × 16 cm€ 40
4031Giovanni Battista Grandi (1886-1963), paarden in de haven van St. Petersburg, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1912 -doek gebobbeld, verfverlies-, 90 × 180 cm€ 950
4032Iepen houtsnijwerk: acanthusbladeren en gecentreerd een urn, 18e eeuw -scheuren, beschadigingen-,120 × 36 cm€ 450
4033Groot formaat tafelglobe met interne verlichting op houten standaard, vermoedelijk jaren '50, 50 × 35 × 33 cm -enkele defecten aan beplakking-€ 60
4034Glazen staatkundige globe, belijmd met bedrukt papier en van binnen voorzien van lampje, op donkergebeitste beukenhouten voet, Ø 20 cm€ 50
4035Afrikaans palissander beeld: hoofd van een vrouw met hoofddeksel, 20e eeuw, 42 × 15 × 9 cm€ 40
4036Notenhouten humidor, 20e eeuw, 33 × 212 × 9,5 cmNot sold
4037Messing telescoop op standaard, en drie glazen thermometers in houten cassette, telescoop 33 × 34,5 cm€ 40
4038Messing scheepsklok met hakenkruis op de wijzerplaat, en scheepskompas in houten kist -luchtbel-, beide ±20 cm€ 300
4039Drie flessen sterke drank: Blanton's original single barrel bourbon whiskey, 750 ml, Plantation XO Barbados rum 20th anniversary, 700 ml, Kopke Christmas ruby port, 750 ml, en twee flessen bordeaux: Château Guinaud, 1999, in kistje€ 220
4040Bronzen handbel met ijzeren klepel, 24 × Ø 14 cm€ 25
4041Mahoniegefineerd bureau met olijfgroen lederen blad en messing greepjes, tweede helft 20e eeuw, 75 × 123 × 76 cm€ 60
4042Messing schijnwerper met richtbediening aan houten wandplaat, en messing machinetelegraaf, beide 20e eeuw, hoogte telegraaf 120 cm€ 280
4043Gegraveerde landkaart van Zweden: 'Regni Sueciae ... tabula generalis. Edita Ioh.Bapt. Homanno Norimbergae', circa 1720, oudgekleurd -lichte watervlek in bovenste twee hoeken-, 50 × 57 cm€ 150
4044Gegraveerde landkaart van Friesland: 'Frisiae dominium, vernacule Friesland ... Naar de nieuwste afmeetingen getekend en uitgegeven door Fr. Halma'. Leeuwarden, 1718, oudgekleurd, 52 × 59 cm€ 120
4045Gegraveerde landkaart: 'Novissima Delflandiae, Schielandiae ut Voornae, Overflackeae Goereae Iselmondae tabula. Auctore B.Fl. a Berckenrode'. Amsterdam, Fred. de Witt, circa 1680, oudgekleurd -licht gebruind en roestvlekken-, 55 × 46 cm€ 95
4046Gegraveerde landkaart van Zuid-Holland: 'Nova atque emendata descriptio Suydt Hollandiae. Edita a Fr. de Wit', circa 1680, oudgekleurd -de twee bladen sluiten in het midden niet precies aan elkaar-, 45 × 55 cm€ 90
4047Gegraveerde plattegrond van Rotterdam: 'Tabula Roterodami novissima. Amstelodami, J. Allard', circa 1720 -gebruind, marges tot aan de plaatrand afgesneden-, 48 × 57€ 1200
4048Gravure: Stad Dordrecht, door Braun en Hogenberg, 1775, H 32 × 52,5 cm€ 130
4049Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), scheepsportret van een driemaster, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1951, 70 × 50 cm€ 80
4050Standaardkompas met houten behuizing, en houten stuurwiel, beide 20e eeuw, Ø stuurwiel 114 cm€ 650
4051Scheepskompas in messing behuizing, voorzien van lantaarntje, 27 × Ø 20 cm€ 110
4052Barometer en scheepklok in bronskleurige kast, beide met adres: Schatz -barometer geoxideerd, glas van klok los-, 10 × Ø 15 cm€ 85
4053Twee koperkleurige tafelklokken onder glazen stolpen, uurwerk aangedreven door batterij, adres: Kundo, Kieninger & Obergfell, West-Duitsland, jaren '60/'70 -twee pootjes ontbreken-, 23 × 13,5 × 23 cm€ 45
4054Beschilderd scheepsmodel van fregat met houten basement, tweede kwart 19e eeuw -defecten aan tuigage, deels ervan los aanwezig, pootje basement ontbreekt- 35 × 49 × 18 cmNot sold
4055Wortelnoten schrijfkist met inlegwerk, circa 1800 -vele defecten-, 50 × 25 × 17,5 cmNot sold
4056Tonvormig mahonie pijpenkastje met twee deurtjes, begin 20e eeuw, 46 × Ø 25 cm€ 65
4057Eiken sidetable met drie lades, Hollands, 20e eeuw, 75 × 181 × 40 cm€ 180
4058Grote verzameling strooiers, voornamelijk tin, daarbij: dekselpot€ 190
4059Messing haardfender met blikken bodem, 19e eeuw -deukjes-, 20 × 81 × 30 cm€ 80
4060Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), scheepsportret van de driemaster 'Magdalene', olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1956, 66 × 100 cm€ 160
4061Pieter van Schaik (1910-1991), havengezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -kleine lacune rechtsboven-, 60 × 100 cm€ 180
4062Handbeschilderd paneel: Rotterdamsche Lloyd, 60 × 35,5 cm€ 40
4063Zeventien bladen met elk twee gezichten op buitenplaatsen of steden, waaronder Utrecht, door Hendrik Spilman (1721-1784) naar Jan de Beijer (1703-1780), uit 'Het verheerlijkt Nederland', uitgegeven door Isaak Tirion, Amsterdam, circa derde kwart 18e eeuw, 17 × 11 cm, uniform ingelijst€ 300
4064Gegraveerde landkaart van Spanje: 'Totius regnorum Hispaniae et Portugalliae descriptio. Auct. F. de Wit', circa 1700, oudgekleurd, 47 × 57 cm€ 140
4065Gegraveerde landkaart: 'Drentia comitatus. Auctore C. Pynacker'. Amstelodami, P. Schenk et G. Valk, circa 1700, oudgekleurd, 39 × 53 cm€ 140
4066Gegraveerde landkaart van de provincie Groningen: 'Tabulae dominii Groeningae quae et complectitur maximam partem Drentiae. Emendata a F. de Wit', circa 1680, oudgekleurd -enkele roestvlekken-, 47 × 56 cm€ 110
4067Vier prenten: twee stadsplattegronden en twee kaarten van de Zuiderzee, modern, 40 × 55 cm€ 60
4068Mahonie topbureau, de beglaasde opstand met roedeverdeling, 20e eeuw -twee stukken profiel linksonder los maar aanwezig-, 234 × 125 × 56 cm€ 85
4069Diverse porselein: beeldengroepjes, tabakspot met kabouter op deksel, en Limoges, daarbij schelplampje met de drie Gratiën -enkele kleine defecten-, formaat lampje 22 × 13 × 13 cm€ 65
4070Verzameling glazen inktpotten etc. -gebruikssporen-€ 40
4071Vijf stuks verzilverd: koektrommel, ovaal dienblad, cabaret, dienschaal, en taartschep -cabaret met inscriptie-, dienblad 37 × 24 cmNot sold
4072Twee tafellampen: één met zilverkleurige, één met koperkleurige voet, modern, 47 × Ø 14 cmNot sold
4073Grote verzilverde kandelaber, modern -gebruikssporen-, 64 × 45 × 45 cmNot sold
4074Twee reiswekkers: één met acanthusbladdecor in reliëf, adres: Junghans, en één in geborstelde messing kast, adres: Jonelle, beide 20e eeuw, grootste 15 × 13 × 10 cm€ 55
4075Verzilverde soeplepel, de steel met houtdecor, 20e eeuw, lengte 35 cmNot sold
4076Tien polychroom beschilderde gipsen huisjes, de Nederlandse Collectie, uitvoering Lilliput Lane, eind 20e eeuw, -enkele kleine beschadigingen- 13 × 7 × 5 cm€ 40
4077Twee muntenbalansjes in doosje, zak-sextantje, en twee kompassen, 19e en 20e eeuw€ 110
4078Goudweegschaaltje in houten doosje met vijf gewichtjes -roestvorming, doosje beschadigd-, 16,5 × 9 × 3,5 cmNot sold
4079Koperen en messing tabaksdoosje met gegraveerd decor van dansers en vogels, Nederlands-Indië, 19e eeuw, 4 × 15 × 6 cm€ 40
4080Parelmoerbelijmde toneelkijker, Silette Pronto analoge camera, Pro-Tessar Carl Zeiss objectief, etc. -gebruikssporen-€ 30
4081Dertien gesneden meerschuim pijpen, de meesten in foedraal, 19e en 20e eeuw -defecten-, grootste 25 cm lang€ 240
4082Diverse benen objecten: twee kalenders en een voorouderbeeldje, Sumatra, en een paar beeldjes, Indonesië, lengte 31 cm€ 60
4083Vijf keramische objecten: paar plateel bordjes, paar bokvormige plastieken en een herdenkingsbord: inhuldiging Koningin Wilhelmina, uitvoering Petrus Regout, Maastricht -kleine defecten-Not sold
4084Bronzen afgietsel van takjes op groen marmeren basement, en twee bronzen legpenningen: 'de bruiloft te Kana' en 'laat de kinderen tot Mij komen', 3 × 15 × 10 cmNot sold
4085Negen porseleinen schoteltjes en één kopje, alle met blauw-wit Saksisch decor, uitvoering Meissen, 19e eeuw -defecten-, schotels Ø 9,8 cm€ 170
408615 aardewerk cloisonné tegels, thema's: het Koninklijk Huis en de Tweede Wereldoorlog in Nederland, alle uitvoering Westraven, Utrecht -enkele hoek- en randbeschadigingen-, 15 × 15 cm€ 120
4087Aardewerk wandschotel met blauw-wit decor: figuren bij paard, op de rand figuren en bloemen in vakverdeling, uitvoering Tichelaar, Makkum, midden 20e eeuw, Ø 34,3 cm€ 110
4088Twee Afrikaanse banden in de vorm van enkelbanden met afbeelding van man en vrouw, gebruikt als geldeenheid of bruidsschat, laatste helft 20e eeuw, 5 × Ø 10 cm€ 60
4089Zespersoons verzilverd bestekgedeelte Zilva Pleet 90, Begeer, Voorschoten, bestaande uit: zes grote messen, zes grote couverts, zes kleine couverts, zes vismessen, soepdienlepel, drie groentelepels, slacouvert, dienlepeltje en dienvorkje, lengte soepdienlepel 31 cm€ 40
4090Kunststof globe, 26 × Ø 35 cm€ 30
4091Negen wandelstokken met diverse sierknoppen, waaronder: zonnewijzer, kunststof parkiet in BWGG band, cloisonné bal, etc., langste 92 cm€ 90
4092Polychroom beschilderd houten ladekastje met decor van schip en opschrift: 'Captain A. Stevens, HMS Kent 1862', Engeland, 19e eeuw -beschildering mogelijk van later datum-, 80 × 91 × 50 cm€ 210
4093Ongelabelde hemelglobe, lesmodel voor navigatieoefeningen, bedrukt papier op kunststof kern, los liggend in metalen houder, uitvoering Paul Räth, Duitsland, derde kwart 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, Ø 34 cm€ 200
4094Zilverkleurige theodoliet in houten kist, met toebehoren, adres: A. Barthélemy, Parijs, 19e/begin 20e eeuw, afmetingen kist 14,5 × 58,5 × 22,5 cmNot sold
4095Vijf flessen Italiaanse rode wijn€ 90
4096Drie houten scheepsmodellen, 20e eeuw -enkele defecten-, 64 × 73 × 21 cm€ 80
4097Gipsen globe op gietijzeren standaard, circa 1900 -defecten-, 54 × Ø 32 cm€ 70
4098Turkmeense chuval Yomut -verkleurd, reparatie-, 74 × 122 cmNot sold
4099Rechthoekige notenhouten tafel gedragen door sfinxen, en zes stoelen met bloemenmand en hoornen des overvloeds in de kapregel en kariatiden in de rug, 82 × 132 × 118 cm€ 350
4100Twee scheepsklokken en een barometer in messing behuizing, scheepsklokken met adres: Smiths, 20e eeuw -gebruikssporen-, 10 × Ø 20 cm€ 120
4101Naaldhouten kist, 19e eeuw, 60 × 81 × 54 cm€ 60
4102Drie diverse tafelklokjes, twee met adres: Warmink, alle 20e eeuw, afmetingen grootste 23 × 18 × 13 cm€ 130
4103Notenhouten klepsecretaire, 20e eeuw -lakwerk sleets-, 101 × 110 × 55 cmNot sold
4104Grote mohair teddybeer met gele strik en geluid, uitvoering Steiff, Duitsland, halverwege 20e eeuw -iets vervuild en van kleur verschoten-, 54 × 51 × 40 cm€ 140
4105Gepolychromeerd houten beeld: druivenplukster, 43 × 20 × 16 cm€ 35
4106Rode monochrome aardewerk tafellampvoet, en aardewerk tafellampvoet met blauw bloemdecor, eind 20e eeuw, 46 × 12,5 × 12,5 cm€ 60
4107Blikken speelgoed: trommelend beertje, ijscoman, auto, politiewagen, vogel en eend -defecten-, ijscoman: 10 × 10,5 × 6 cmNot sold
4108Hollandse School: twee meisjes in de branding, olieverf en balpen op board, l.o. onduidelijk gesigneerd 'Albers'?, 14 × 19,5 cm€ 65
4109Johannes Eerdmans (1950), stilleven met email kannetje en drie kersen, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 × 18 cm€ 270
4110Polychroom beschilderd houten Colon beeld: agent, Ivoorkust, 20e eeuw, daarbij mechanische blikken clown -slijtage, textiel vergaan-, 31 × 8 × 8 cmNot sold
4111Porseleinen beeldgroepje: 'Oh schreck', ontwerp en uitvoering Karl Ens, Duitsland, 20e eeuw, 14,5 × 9,5 cm€ 30
4112Polychroom beschilderd plateel wandbord, decor Blauwrand, ontwerp Theodoor Colenbrander, uitvoering Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, Den Haag, 1888-1889 -craquelé, twee randchipjes-, Ø 22,5 cm€ 210
4113Turquoisegeglazuurde keramische kom met zwart floraal en vissendecor, Perzië, 19e/20e eeuw -craquelé-, 8,5 × Ø 19,5 cm€ 80
4114Polychroom beschilderde houten sculptuur: twee ijsvogels met visje op tak, modern -één vinnetje van visje afgebroken-, 14 × 11 × 44 cm€ 80
4115Bronzen beeldje: twee vrienden, gemonogrammeerd 'MM' en gedateerd '88, 16 cm€ 90
4116Sandy Brown (1946), geglazuurde keramiek schaal met polychroom decor met driehoek, gesigneerd in de schaal, Ø 29 cmNot sold
4117Apothekersweegschaal, 20e eeuw, en brievenweegschaal, 19e eeuw, beide met deel van de gewichten, apothekersweegschaal 51 × 41 × 23 cm€ 40
4118Blikken speelgoedauto met opwindmechaniek, Schuco Examico 4001 -met sleutel, voorruit missend-, speelgoedauto: 'cartransporter', Dinky Toys 582, en speelgoedauto: 'lorry-mounted crane', Dinky Supertoys 972 -gebruikssporen-, lengte grootste circa 24 cm€ 75
4119Grote majolica wandschotel met polychroom groteskendecor en centraal een wapenschild, naar eind 16e-eeuws voorbeeld uit het Patanazzi-atelier in Urbino, Italië -geheel gerestaureerd-, Ø 51 cm€ 85
4120Twee bestickerde lederen koffers, 20e eeuw -gebruikssporen-, 17 × 54 × 36 cm€ 55
4121Keramiek vaas met horizontaal ribbeldecor en lila-turkoois glazuur, uitvoering Mobach, Utrecht, 31 × Ø 17 cmNot sold
4122Miniatuur stoffenwinkeltje en apotheek, met losse attributen, 20e eeuw -verkleuring, kleine defecten-, 31 × 69 × 21 cmNot sold
4123Eiken boekenkast met twee openslaande glas-in-looddeuren, Hollands, 20e eeuw, 130 × 91 × 31cm€ 150
4124Divers messing, waaronder: vijzels, beeldje: hond, tangen en onderzetter€ 40
4125Diverse porseleinen serviesdelen met kaartmotief, Queen's China, Staffordshire, Engeland, bestaande uit: vier kopjes, drie schoteltjes en vier schaaltjes, daarbij: twee bordjes, Elizabethan, Staffordshire, Engeland, Exclusively for Tiffany & Co., grootste bordje Ø 21 cmNot sold
4126Zeven ringalbums: 'De avonturen door Birre Beer'. Tekststrip. 499 stroken getekend door Ton Beek, verschenen in het Algemeen Handelsblad (jaren '50) of in Trouw (jaren '60). In 7 albums geplakt, 16 × 24 cm€ 40
4127Vierpas aardewerk tegeltableau met decor van een haven, tinnen kraantjeskan op onderschotel met brander, en tinnen schenkkannetje -beide kannen met defecten-, 25,5 × 25,5 cm€ 35
4128Twee zamak beeldjes: eenden, modern, afmetingen grootste 17 × 31 × 15 cmNot sold
4129Twee kleurenlitho's in lijsten: bloemen, H 32,5 × 26 cm€ 20
4130Twee litho's: Jan Hein van Rooy (1940), 'Kuddegeest' en 'Stieren', 9/15, r.o. gesigneerd en gedateerd 1999, 33 × 43 cm€ 60
4131Adrianus Cyriacus Bleys (1842-1912), boeket in vaas, pastel op karton, l.o. gesigneerd -waterschade in marges-, 46,5 × 31,5 cm€ 130
4132Hollandse School: straatgezicht, olieverf op doek, niet gesigneerd, 49 × 39 cm€ 35
4133Adrianus Cyriacus Bleys (1842-1912), papavers in vaas, pastel op papier, r.o. gesigneerd, 55 × 35 cmNot sold
4134Vier gietijzeren polychroom beschilderde papegaaien, eind 20e eeuw -enkele plekjes verfverlies-, 36 × 12 cm€ 60
4135Zamak eenlichts tafellamp, de glas-in-loodkap met floraal decor in Tiffany-stijl, tweede helft 20e eeuw, 47 × Ø 24 cm€ 75
4136Witgeschilderde houten piëdestal met gecanneleerde stam, 104 × 25 × 25 cm€ 40
4137Goudgelakt houten stoeltje met rotan zitting, eind 19e/20e eeuw -enkele beschadigingen aan rotan-, 86 × 43 × 39 cmNot sold
4138Cok Hees (20e eeuw), koeien in weids landschap, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 80 cmNot sold
4139Aardewerk pot en twee kruiken, mogelijk Duitsland, 18e/19e eeuw, 36 × Ø 30 cm€ 60
4140Reinier Homan (1950), 'Eikenlaan in de sneeuw', ets 31/75, l.o. gesigneerd en gedateerd '00, 14 × 45 cm€ 60
4141Elf porseleinen beelden: twee Siamese katten, panda, fazant, flamingo's, etc., diverse uitvoeringen, hoogte Siamese katten 35 cm€ 160
4142Edith Pijpers (1886-1963), gier op tak, houtsnede, r.o. gesigneerd in potlood, 30 × 20 cm€ 65
4143Kunststof reclamedisplay 'Flipje', van de jamfabriek De Betuwe, 52 × 24 × 17 cm€ 250
4144Zes keramische koekjespotten met metalen monturen en diverse decors, Duitsland, 20e eeuw -gebruikssporen, craquelé, enkele haarlijntjes etc.-, 15 × 14 × 26 cm€ 200
4145Hugo Rabaey (1948), twee geglazuurde keramische vazen en kom, rakugestookt, gemonogrammeerd, grootste vaas 18,5 × Ø 19 cm€ 40
4146Glazen aderlaatglaasje, twee kolfglazen, vijf vogeldrinkflesjes, trechter, vijf bruin glazen apothekersflesjes, en drie Luikse melkflesjes€ 40
4147Drie groengeglazuurde aardewerk vaasjes, waarvan één ontwerp Hildo Krop, gemerkt 104 en [?]10, en lichtblauw vaasje met kameleonmotieven, alle uitvoering Eskaf, Steenwijk, alle circa 1930, afmetingen hoogste 16 × Ø 14 cm€ 130
4148Divers aardewerk en porselein, waaronder: drie kop-en-schotels, Rörstrand, porseleinen serviesdelen met gele en blauwe biezen, etc., hoogte theepot 17 cm€ 100
4149Richard Batterham (1936-2021), keramisch vaasje en kommetje, de kom met gesneden zijdes, daarbij enkele andere stukken gebruikskeramiek in zijn stijl maar mogelijk niet van zijn hand, jaren '60-'70, met kopie aankoopbewijs, formaat vaasje: 16 × Ø 10 cm€ 100
4150Porseleinen serviesgedeelte met blauw-witte bies en gouden rand bestaande uit: zestien kop-en-schotels en twaalf gebaksbordjes, uitvoering Royal Canterbury, Engeland, modern€ 45
4151Aardewerk serviesgedeelte met groen en blauwe rand, model Elisabeth, uitvoering Rörstrand, Zweden, circa 1960, bestaande uit: negen dinerborden, zeven ontbijtborden, negen diepe borden, twee halfdiepe borden, zes taartborden, twee bedekte terrines, saladeschaal, vleesschaal, en zes soepkommen, terrine 16 × Ø 15 cm€ 200
4152Acht keramische dekseldoosjes, divers gedecoreerd, Duitsland/Oost-Europa, 20e eeuw -gebruikssporen, enkele kleine beschadigingen-, 14 × 23 × 15 cm€ 80
4153Paar natuurstenen boeksteunen met messing staande vogels, art nouveau-stijl, modern, -lichte krasjes-, 22,5 × 14 × 10 cm€ 100
415413 delen: Brehms Tierleben. 4. neubearbeitete Auflage hrsg. von O. zur Strassen. Leipzig, 1911-1920. 13 delen. Oorspr. half leer. Met 13 kaarten, 279 platen in kleur en 3231 illustraties -bovenste kapitaaltje van één band beschadigd-€ 65
4155Grijsgroengeschilderde houten keukenkast met vier beglaasde deuren in de bovenkast, vier uitschuifbare plateaus en vier paneeldeuren in de onderkast, modern, 224,5 × 211 × 58 cm€ 300
4156Hollandse School: interieur met vazen, pastel, r.o. gemonogrammeerd AWK en gedateerd 19-12-'31, 54 × 44 cm€ 40
4157Schilderij: pointillistisch terras met gedekte tafel, olieverf op karton, r.o. gesigneerd onder pseudoniem Jos Pauwels, 20e/21e eeuw, 52 × 67 cm€ 300
4158Ori Ben-Zeëv (1949), 'In Festo Corporis Christi', schildering op bladmuziek, r.o. gesigneerd en verso nogmaals gesigneerd en gedateerd 1988, 42 × 24 cmNot sold
4159Twee theaterposters: Théatre de l'Opera '1er bal masqué', en 'Expostion H.G. Ibels à la Bodinière, daarbij reclameposter voor circus Harry Belli, eerste helft 20e eeuw, circusposter 57,5 × 40 cmNot sold
4160Bronzen lampvoet met Chinoiseriedecor, staand op drie olifantenkoppen, in de onderzijde ook een fitting, circa 1900 -fitting bovenin en kap niet aanwezig, stoffering in de voet vergaan-, hoogte 159 cm€ 300
4161Gefacetteerde ovalen spiegel in lijst gedecoreerd met strikornament en guirlandes, 20e eeuw, 49 × 53 cm€ 45
4162Vier ingelijste merklappen, 19e eeuw -enkele schades, vervuiling-, 49 × 49 cmNot sold
4163Beuken armstoel met geborduurde bekleding -barstje in leuning-, 108 × 68 × 80 cmNot sold
4164Gipsen sculptuur: vrouwelijk borstbeeld, op achterzijde onduidelijk gesigneerd, eerste helft 20e eeuw, 27 × 22 × 11 cm€ 65
4165Gepolychromeerde kunststof miniatuurmannequin, met opschrift 'C.L. Les dessous de chipie, Sacramento co', eerste helft 20e eeuw, 48 × 23 × 13 cm€ 35
4166Zeven kleien pijpjes, waarvan vijf met figuur van hoofden -bodemvondsten, deels incompleet-, grootste 19 cm langNot sold
4167Twee Sawankhalok dekseldoosjes en een celadon lampvoet -deksel van het grote dekseldoosje gebroken en gelijmd, houten basement van lampvoet met defecten-, 30 × Ø 14 cm€ 50
4168Karaf en zes bijbehorende glazen op voet van groen bubbelglas, uitvoering La Verrerie de Biot, Frankrijk, met etsmerk, hoogte karaf 21 cm€ 65
4169Koperen miniatuur doofpot -dekselknop gesoldeerd-, hoogte 19 cmNot sold
4170Porseleinen vaas met decor van de Viborg Kathedraal 4686, uitvoering Royal Copenhagen, Denemarken, witgeglazuurd aardewerk gemberpot, uitvoering Mobach, Utrecht, zamak kandelaar met porseleinen tussenstukjes, Chinees porseleinen qianjiang cai zeepdoos, Republiek, messing notenkraker, Schwarzwalder snijstukje: beer in de vorm van een houder, etc. -kleine defecten-, notenkraker: 14 × 5 cm€ 65
4171Zeven boeken geïllustreerd door Rie Cramer: januari, maart, april, mei, september, november en december. 's-Gravenhage, 1938-1939. 4to. Oorspr. half linnen -lichtjes beduimeld-€ 35
4172Messing tafelklokje, adres: Jaeger Electric, elektrisch klokje, adres: General Electric -loopt-, opwindbare tafelstopwatch, adres: Junghans -loopt-, elektrische bel en duivenklok, hoogte grootste klokje 25 cm€ 50
4173Crèmewitgelakt buffetkastje met twee vitrinedeurtjes en galerijrandjes, goudkleurige accenten en koperen beslag, begin 20e eeuw -twee knopjes afgebroken, knopjes en sleutels bijgevoegd-, 202 × 95 × 37,5 cm€ 90
4174Paar blikken olielantaarns, uitvoering J. Pintsch, Berlijn, 32 × 13 × 13 cm€ 55
4175Groengeschilderde inbouw specerijkast, de porseleinen bakken met Nederlandse teksten, circa 1930 -gebruikssporen-, 77 × 41 × 18 cmNot sold
4176Blikken brandweerladderwagen, bemand door vier brandweerlieden, 17 × 44 × 15 cm€ 120
4177Klein teddybeertje met belletje om zijn hals, uitvoering Steiff, gemerkt in oor en in halsband, zittend 14 cm hoog€ 280
4178Staalgravure in lijstje: 'L'Éléphant', uitgegeven door: Adolphe Deros, Brussel, H 14,5 × B 21 cm€ 40
4179Drie rakugestookte keramische dieren: vogel, egel en olifant, rakugestookt keramisch ladekastje, zeepstenen snijstuk: vogel, gesigneerd Didani Mosaya en '95, etc., keramische vogel: 23 × 10 × 10 cmNot sold
4180Benen dominospel in houten doosje€ 25
4181Twee borden met polychroom floraal decor, gemerkt, uitvoering De Porceleyne Fles, Delft, Ø 23,5 cm€ 230
4182Zes pluche diertjes: kangoeroe, schildpad, varkentje, kalkoen, lammetje en bambi, alle uitvoering Steiff, Duitsland, daarbij: hondje met opwindmechanisme en aardewerken Heubach Köppelsdorf popje -alle met gebruikssporen, enkele lichte schades-, 23 × 11 × 22 cm€ 200
4183Vijf polychroom beschilderde beeldjes: bloemendragertjes, 19e eeuw -enkele kleine defecten aan bloemetjes-, 11 × 5 × 5 cm€ 60
4184Blikken speelgoed stoommachine, 20e eeuw -gebruikssporen, roestvorming-, 15 × 22 × 21 cm€ 30
4185Aardewerk schotel met blauw-groen-oranje bloemdecor, ontwerp Charles Catteau, uitvoering Boch Frères, art deco, 1925 -chip van standring-, Ø 27 cmNot sold
4186Acht polychroom beschilderde houten figuren en bloemen, Erzgebirge, Duitsland, jaren '50 en later -kleine defecten-, 13 cm€ 65
4187Verzameling glazen snoepjes en eitjes, daarbij: kikkertje en 'oranje appeltje', uitvoering Royal Leerdam Crystal, 12 × Ø 10 cm€ 100
4188Bronzen beeldje: lezend figuur, buisvormige chromen sculptuur, zeepstenen beeldje: hoofd op marmeren basement, gietijzeren beeldje: paard op metalen basement, glazen kubus en agaat kikker€ 250
4189Vijf kunststof koeien en één keramische koevormige spaarpot, uitvoering Cow Parade, begin 21e eeuw -wit kunststof iets vergeeld-, 20 × 31 × 9 cm€ 110
4190Perzische tapijtje Afshar en Koerdisch tapijtje Jaff, grootste 152 × 120 cm€ 100
4191Hardhouten tafel met lade, 78 × 180 × 91 cm€ 60
4192Vijf mahonie stoelen met lichtblauwe zitting, modern, 93 × 47 × 56 cm€ 60
4193Handgemaakte stoommachine met dynamo -gebruikssporen-, 62 × 60 × 60 cm€ 200
4194Verweerde eiken betaaltafel, 72 × 100 × 77 cm€ 40
4195Houten voedertrog met metalen monturen, 14 × 37 × 66 cm€ 55
4196Uitgebreid porseleinen serviesgedeelte 'Botanica', uitvoering Villeroy & Boch -gebruikssporen en defecten-€ 500
4197Koerdisch tapijtje, 72 × 69 cm€ 30
4198Eiken betaaltafel, 73 × 116 × 72 cm€ 40
4199Kirgizisch tapijtje in Belouche-stijl, en Koerdisch tapijtje, grootste 50 × 48 cm€ 20
4200Voorraadblik in de vorm van locomotief met tender, mogelijk voor koffie en/of thee, circa 1920 -enkele missende onderdelen, gebruikssporen, oxidatie-, afmeting locomotief: 33 × 60 × 21 cm€ 200
4201Verweerde houten bank -gammel-, 85 × 179 × 52 cm€ 160
4202Divers kleingoed met ridderbeeldje en paar messing en natuurstenen kandelaars en marmeren klokje€ 110
4203Verzameling geweien van reeën op houten schildjes veelal met uitsparing op achterzijde voor onderkaak, diverse groottes -enkele met defecten of missende onderkakenNot sold
4204Divers kleingoed, waaronder: classicistisch hoofd, paar messing kandelaars, Engeland, 19e eeuw, barometer, verrekijker en 3e gehalte zilveren schaaltje€ 45
4205Vier messing obelisken, 36 cm€ 150
4206Grote plateel cache-pot, decor 'Isolde', Arnhemse Fayencefabriek, 20e eeuw -gebruikssporen, stervormige barst in zijde, 27 × Ø 35 cmNot sold
4207Vier stuks mat plateel: grote cache-pot, oorvaas, balustervormige vaas, en bord, series Mat Bloemen en Mat Vogels, alle uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, circa 1920 -kleine defecten, enkele haarlijnen-, afmetingen cache-pot 20 × Ø 23 cm€ 140
4208Grote verzameling schelpen, voornamelijk Noord-Europese soorten€ 25
4209Verzameling Smurfen, deels in originele dozen€ 200
4210Engels staand horloge in eiken kast, boven de wijzerplaat een schildering: landschap met ruïne, adres: John Reed, Brampton, 210 × 56 × 29 cmNot sold
4211Perzische dubbele tas Afshar, 100 × 51 cmNot sold
4212Perzische dubbele tas Belouche, 122 × 55 cmNot sold
4213Zes kleurenlitho's in drie lijsten: schelpen, grote lijst 29 × 43 cm€ 50
4214Teakhouten tuinbankje, eind 20e eeuw. 72 x 81 x 45€ 200
4215Bajonet in lederen schede, bajonet in metalen schede, wandelstok met steekwapen in de stok, en kostuumzwaard in Romeinse stijl -roest en slijtage-, 65 cm€ 375
4216Langwerpige Perzische tas of kussen Belouche, 117 × 50 cmNot sold
4217Eiken kist met vier panelen en snijwerk in het front, 18e eeuw -verlijming deksel heeft losgelaten-, 63 × 134 × 60 cm€ 65
4218Schilderijtje: twee kinderen op het strand, olieverf op paneel, l.o. onduidelijk gesigneerd 'Rev[?]t, eind 20e eeuw, 19,5 × 24,5 cmNot sold
4219Twee mahonie voltaires, de ene met blauw-wit gestreepte bekleding, de ander met gecapitonneerde groene bekleding -verkleurd-, daarbij: mahonie krukje met gros-point bekleding, staand op cabriolepoten -alle met gebruikssporen-, afmetingen grootste voltaire 117,5 × 80 × 77 cmNot sold
4220Verzameling iconen in mandje: Hodegetria, Glykophilousa, Christus als leraar, etc., 20e eeuw en reproducties€ 70
4221Eiken bankje, 19e eeuw, 89 × 91 × 45 cm€ 230
4222Twee zwarte metalen lantaarns, waarvan één met gloeilamp, hoogte 43 cm€ 20
4223Eduardo Beneyto Martinez (20e eeuw), Spaanse havenstad, olieverf op schilderspaneel, l.o. gesigneerd, 17 × 22 cmNot sold
4224Rode zijden schouderdoek met supplementair geweven zilverdraad tumpal- en diamantmotieven, tweede helft 20e eeuw, Bali -erg vuil, waterschade-, 205 × 80 cm, en zijden fragment met metaaldraad borduurwerk, Bali -kleine defecten-, 20,5 × 14 cm€ 40
4225Facsimile: 'Den Alblasserwaard, en vyf heeren landen ...', omgeven door verschillende familiewapens, diverse bladen op linnen geplakt, 1977, 125 x 164 cm€ 50
4226Hollandse School: diverse vogels, insecten en planten, potlood en aquarel, 19e eeuw -verbruind- 27,5 × 38,5 cm€ 50
4227Messing staande lampvoet, circa 1900 -deukjes-, hoogte 171 cmNot sold
4228Boek: Schölvinck, L.C.A.M. Kostbaar goed van grote pracht: Chinees en Japans exportporselein uit de 17e en 18e eeuw. Assen, 2010. Oorspr. kartonnage. Geïllustreerd in kleur€ 130
4229Johan Braackensiek (1858-1940), twee studies van een witte haan, potlood en aquarel, geplakt op drager, drager r.o. gesigneerd en gedateerd 1906, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 30 × 41,5 cm inclusief passe-partout€ 70
4230Rechthoekige mahonie bijzettafel en twee bijbehorende vierkante bijzettafels, alle met gestoken rand en op gebogen klauwpoten -bladen met kringen en verkleuringen, verfspetters-, begin 20e eeuw, 122 × 39 × 40 cm€ 85
4231Koperen doofpot, stoof, kistje en creamware dekselkom -chip van standring-€ 40
4232Kristallen vaas op vierkante voet, 21 × Ø 22 cmNot sold
4233Koerdisch tapijtje Jaff, midden 20e eeuw, 73 × 73 cmNot sold
4234Eiken dekenkist met gestoken decor, het interieur met vak voorzien van deksel, Hollands, 19e eeuw -gebruikssporen, enkele defecten-, 66 × 129 × 54 cm€ 80
4235Smeedijzeren wildrekje, tinnen schenkkan, spanen tonnetje etc. -gebruikssporen, deukje-, 40 × 25 cm€ 45
4236Mahoniegefineerd kamergemak met tamboerdeurtje, uitschuifblaadje en twee lades, staand op gecanneleerde poten, Hollands, Louis Seize, 18e eeuw -defecten, losse onderdelen bijgevoegd-, 78 × 65 × 42 cmNot sold
4237Paar verzilverde kratervormige wijnkoelers -doorgepoetst, één met corrosiegaatje bovenin de wand-, 26 × Ø 22 cm€ 40
4238Gipsen corpus Christi aan verguld houten kruis, onder glazen stolp, 48 × Ø 17,5 cm€ 25
4239Diverse schelpen€ 70
4240Drie diverse porseleinen kop-en-schotels met polychroom landschapsdecor, Frankrijk of Italië, eerste helft 19e eeuw -gebruikssporen en enkele chips-, bedekte kop-en-schotel 12 × Ø 15,7 cm€ 30
4241Twee kleine bronzen vrouwenbustes op houten basementjes, vermoedelijk 19e eeuw, 12 × 4 × 4 cm€ 50
4242Negen blauwgeglazuurde porseleinen paardjes, modern, 7 × 9 × 3 cm€ 35
4243Oude speelkaart in lijstje: hartenkoning, volgens opschrift achterzijde: 'Lattmann, Goslar, Duitsland, 1870', H 9 × B 6 cm€ 45
4244Verzameling munten, voornamelijk Europese landen, daarbij: religieuze medaille en bronzen legpenning, 17e-20e eeuw€ 500
4245Carla Klein (1970), 'Tweespan', bronzen penning, gemonogrammeerd, 1991, Ø 8,5 cm€ 120
4246Drie sculpturen: balspelende jongeman, rokende jongen, man in klederdracht, modern, 20 × Ø 8 cm€ 40
4247Twee porseleinen musicerende aapjes, en terrine met vogel- en insectendecor, beide uitvoering Meissen -aapjes en deksel terrine defect-, daarbij: bloemendragertje en beeldengroepje, 13 × 20 × 13 cm€ 850
4248Twee tafelaanstekers in de vorm van naakte vrouwen, vijf zakaanstekers waarvan één met horloge, en één sigarensnijder in de vorm van een buitenhuis met naakt figuur -gebruikssporen-, grootste tafelaansteker 20,5 × 9 × 9 cm€ 120
4249Bijouteriedoos en diverse bijouterieën, waaronder: natuursteen en een medaille van het Rode Kruis 1940-1945€ 95
4250Sigarenkist Balmoral, blikken tabaks- en sigarendoosjes, houten brievenstandaard, Indonesië, houtsnijwerk in fles: kaartende heren, vier messing koebellen, en lederen zweep, fles 23 × 9 × 9 cmNot sold
425154 aardewerk KLM huisjes, waarvan 46 uit een oude serie gevuld door Rynbende, en acht door Bols -enkele nog gevuld-, 10 × 4,5 × 4 cm€ 290
4252Mahonie etagère met gedraaide stijlen, tweede helft 19e eeuw, 59 × 55 × 13 cm€ 30
4253Vier verzilverde kandelaars met getorste delen in stammen, 20e eeuw -twee bobèches ontbreken-, hoogte 25 cmNot sold
4254Tafelklok met messing wijzerplaat, adres: John Page, London, tweede helft 20e eeuw€ 30
4255Eiken correspondentiekistje -vakverdeling ontbreekt-, kunststof doos met goudkleurig inlegwerk: vechtende beer en bizon, uitvoering Couroc of Monterey, en marmeren doos met decor van verzilverde beeldjes: beer en bizon, 23 × 11 × 12 cmNot sold
4256Twee gietijzeren polychroom beschilderde klokkenmannetjes, Duitsland, 20e eeuw -enkele missende onderdelen-, 41 × 21 × 13 cm€ 65
4257Klein ijzeren schaafje met hol-bolverstelling, 15 × 27 × 5 cm€ 55
4258Palissandergefineerde buffetkast met marqueterie en draaiwerk, 20e eeuw, 200 × 122 × 34 cm€ 120
4259Mahonie theestoof met koperen binnenbak, Hollands, circa 1830, 52 × Ø 37 cm€ 80
4260Butlerspiegel met omlijsting van gekleurde stalen krullen, modern, Ø 78 cm€ 110
4261Spiegel in vergulde ornamentlijst met hoekrozetten, Frankrijk, begin 20e eeuw -vergulding sleets, enkele beschadigingen-, 139 × 77 cm€ 220
4262Kinderkruidenierskastje en een porseleinen kinderserviesje op dienblad -defecten-, kastje 31 × 33,5 × 10,5 cm€ 20
4263Plateel aardewerk bord met oranje-groen decor, begin 20e eeuw, 27,5 cm€ 35
4264Vergulde wijnfleshouder met decanteermechanisme, op houten voet, gemerkt Tourneur Modèle Déposé, 20e eeuw -gebruikssporen, vilt bij halshouder beetje los-, 23 × 25 × 14,5 cm€ 425
4265Gepatineerd zamak beeld: Amor, gebaseerd op een beeld van Auguste Moreau, 20e eeuw, 52 × 28 × 23 cm€ 55
4266Mahonie sidetable met twee lades, modern, 80 × 90 × 40 cmNot sold
4267Notenhouten hangoortafeltje met lade, liervormig onderstel en wieltjes -gebruikssporen-, 74 × 34 × 53 cm€ 30
4268Divers damasten tafellinnen: twee tafellakens en een servet met meanderrand en Franse lelies, 200 × 160, 120 × 160 en 55 × 55 cm -alle drie gemonogrammeerd MM en met verbruiningen-, tafellaken met bloemdecor, 225 × 160 cm -gemonogrammeerd MM, verbruiningen-, en zes servetten met schuine streepjes, 60 × 55 cm -gemonogrammeerd M-€ 60
4269Eiken dagobertstoel met gestoken leeuwenmascaron in de kruisverbinding en leeuwenkoppen op de rugleuning, circa 1900, 92 × 65 × 45 cm€ 4300
4270Hollandse School: bloemstilleven, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd E Reekers, tweede helft 20e eeuw, 82 × 62 cm€ 80
4271Schildering op leer: Engelse jacht, 20e eeuw, niet gesigneerd -verf ietwat dun-, 30 × 25 cmNot sold
4272Elise Mahler (1856-1924), de stadspoort van Rothenburg, kleurenaquatint, r.o. gesigneerd, 13,5 × 19,5 cm€ 55
4273Mahonie verstelbare vloerlamp, zogenoemde 'guéridon porte-lumière', staand op driespantpoot, adres: Frédéric Massin, Rue de Faubourg St. Honoré, Parijs -zonder kap, geëlektrificeerd-, hoogte 134 cm€ 220
4274Schilderij: de connaisseur, olieverf op doek, niet gesigneerd, eerste kwart 20e eeuw, 40 × 29 cm€ 80
4275Paul Jacob Naftel (1817-1891), eendje bij de waterkant, gouache op papier, l.o. gesigneerd en 1854, 23 × 33 cm€ 100
4276Schilderij: 'Tahiti Zonsondergang', olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, verso getiteld -verfverlies-, 92,5 × 74 cm€ 60
4277Hollandse School: man en vrouw in interieur met bloemenvaas, in 17e-eeuwse stijl, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 19e eeuw -vuil, slijtage in de marges-, 28 × 21,5 cm€ 850
4278Vijf diverse prenten, waarvan twee in ovale striklijst -enkele kleine defecten aan lijsten-, striklijsten 66 × 48 cm€ 60
4279Zamak beeldje: golfende vrouw, naar Joseph d'Asté (1872-1940), tweede helft 20e eeuw, op natuurstenen basement, 35 × 22 × 12 cmNot sold
4280Tafelklokje in eiken kast, uitvoering HAU, begin 20e eeuw, 29,5 × 20,5 × 10,5 cm€ 25
4281Twee boeken: Herschel, J.F.W. 'Handleiding bij de beoefening der sterrekunde. Uit het Engelsch vertaald door J.W. Ermerius, Hoogleeraar te Groningen'. Deel 2 (van 2). Groningen, W. van Boekeren, 1840. Oud omslag, onafgesneden. Met 2 platen en figuren in de tekst; R.S. Ball (hoogleeraar in de sterrenkunde te Cambridge), 'Het sterrenland'. 2de druk. 1910. Gebonden. Met 98 figuren€ 30
4282Bronzen sculptuur: rustende man bij boomstam eerste helft 20e eeuw -mogelijk missend element links voor de voeten-, 27 × 20 × 10 cmNot sold
4283Paar tafellampjes in de vorm van stijgbeugels, met witte plissé klemkapjes, uitvoering Eichholtz, modern, 30 × Ø 20 cm€ 30
4284Diverse glazen en kristallen karaffen, daarbij: metalen houder voor twee champagneglazen, Moët & Chandon, hoogste karaf 35,5 cmNot sold
4285Houten wandelstok met hoornen handvat, 20e eeuw, 78 × 15 cmNot sold
4286Twee delen: Dictionnaire de l'Académie Française. 8ème édition. Paris, 1932-1935. 2 delen. 4to. Oorspr. half leerNot sold
4287Noten en mahonie buffetkast met opstand, versierd met gestoken bloemdecors en gezwarte accenten -gebruikssporen-, 190 × 139 × 50 cmNot sold
4288Zes messing wandlampjes met kristallen pegels, 35 × Ø 16 cm€ 80
4289Gravure: portret van generaal Buonaparte, 19e eeuw, 37 × 27,5 cm€ 50
4290Bronzen vijzel met twee oren, reliëfdecor en inscriptie: 'Heinrick ter Horst me fecit anno 1607', maar niet van de hand van Henrick ter Horst (geboren circa 1610, actief vanaf circa 1621), vermoedelijk eind 19e eeuw, 14 × Ø 19 cm, inclusief stamperNot sold
4291Mahoniekleurige gedraaide houten piëdestal, tweede helft 20e eeuw -plateau enigszins bekrast-, 90 × Ø 25 cm€ 45
4292Piet Klaasse (1918-2011), 'Dravers', litho 39/100, r.o. gesigneerd en gedateerd '97, 40 × 60 cm€ 50
4293Mart Kempers (1924-1993), bloemen in een nisje, lithografie 28/80, l.o. onder nisje gesigneerd en gedateerd '86, 60 × 80 cm€ 60
4294Roodkrijttekening van bebaarde man en profil, draagt r.o. gestempeld monogram MM, vermoedelijk collectiestempel Musée de Malmaison -vuil-, 38 × 29 cm€ 350
4295Kloskant: Wilhelmina en Hendrik 1901-1926, in lijst, 38 × 24 cm€ 25
4296Robert Dighton (1752-1814), John Parsons hoofd van Oxford, ingekleurde gravure, 27 × 22 cmNot sold
4297Twee gravures: 'Willem de V. Prins van Oranje, Erfstadhouder', en 'Carolina Princesse van Oranje', graveur Pieter Tanjé, uitgave 1755 -beide verbruind-, maat drukplaat 51 × 34 cm€ 75
4298Tafelklok in eiken kast, 20e eeuw, 47 × 27 × 15 cm€ 95
4299Paar messing kraagkandelaars, modern, hoogte 21,5 cm€ 65
4300Divers verzilverd: twee terrines à double usage, roomkan op vaste onderschotel, twee rozenstekers, kleine bedekte terrine met lepel, dienblad met opengewerkte rand, en twaalf onderzetters, breedte grootste dienschaal 30 cm€ 70
4301Mahoniegefineerde miniatuurladekast met zes lades, 19e eeuw -gebruikssporen, achterkant van één lade ontbreekt-, 55 × 38 × 16 cmNot sold
4302Mahoniegefineerde trumeau met spiegelachterwand en marmeren blad, 19e eeuw -met beschadigingen-, 80 × 46 × 40 cm€ 80
4303Mahonie secretaire met opstand, Duitsland, tweede helft 19e eeuw -enkele kleine defecten aan ladetrekkers achter klep-, 175 × 101 × 53 cm€ 60
4304Twee schilderijen: bloemstillevens, beide olieverf op doek, één r.o. gesigneerd E. Klausen, de ander r.o. gesigneerd F. Raaijmakers, grootste 50 × 65 cm€ 60
4305Hollandse School: landschap met boerderij, olieverf op doek, niet gesigneerd, eerste helft 20e eeuw -wasbedoeking, craquelé en scheuren in verf-, 35 × 30 cm€ 60
4306Zamak beeld: twee dansende bacchanten met een putto, tweede helft 20e eeuw, op natuurstenen basement, afmetingen inclusief basement 54 × Ø 23 cm€ 90
4307Aardewerk terrine met lustertransferdecor, daarbij: paar witgeglazuurde aardewerk schalen met opengewerkte rand, ovale aardewerk schaal op onderschotel, Hackwood, en creamware theepot met zes kop-en-schotels, Leedsware, Engeland, hoogte terrine circa 32 cm€ 60
4308Gewolkt amber glazen lampvoet, uitvoering George Davidson, Delfts aardewerk lampvoet met messing monturen, rode glazen vaas in goudkleurige zamak houder, witte glazen vaas, blauw glazen vaasje, plateel vaas, model Belona, uitvoering Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda, bruin geglazuurd bol vaasje, model Unique, uitvoering Plazuid, Gouda, en turkoois geglazuurde aardewerk vaas, 21 × Ø 22 cm€ 110
4309Twee delen: Cats, J. Alle de wercken. Bezorgd door J. van Vloten. Zwolle, 1861. 2 delen. Gr. 4to. Nieuw linnen banden. Met portret, plaat en meer dan 400 staalgravures -deel 2 mist het titelblad-Not sold
4310Gepatineerd bronzen beeld: twee steigerende paarden, niet gesigneerd, 26 × 30 cm€ 40
4311Paar kratervormige bronzen siervazen, tweede helft 20e eeuw, 30 × Ø 17 cm€ 110
4312Paar zamak vazen in Griekse stijl op Issogne-marmeren basementen, met decor van harpspelende vrouw en fluitspelende man, de handvatten gedecoreerd met mannenhoofden, 19e eeuw, 30 × 18 cm€ 95
4313Drie verguld metalen zeslichts plafondlampjes met bladdecor, 20e eeuw, 11 × Ø 25 cm€ 170
4314Gepolychromeerd bronzen beeld: jockey te paard, tweede helft 20e eeuw, 32 × 36 × 14 cm€ 210
4315Polychroom gedecoreerd aardewerk wandbord, met bloemenmanddecor, uitvoering Tichelaar, Makkum, Ø 35,5 cm, daarbij: polychroom gedecoreerd aardewerk wandbordje met vogeldecor, uitvoering Tichelaar, Makkum, Ø 23,5 cm€ 75
4316Kristallen vaas met gesatineerd decor: steigerend paard, uitvoering Moser, Tsjechië, daarbij drie keramische vazen, 30 × Ø 20 cm€ 65
4317Verzameling inktblotters, waaronder verzilverde, natuurstenen en messing exemplaren -gebruikssporen, enkele beschadigingen-€ 80
4318Messing replica Engelse lantaarnklok, naar 18e-eeuws voorbeeld van Thomas Moore, Ipswich, 20e eeuw -geen slinger-, 37 × 17 × 19 cm€ 55
4319Drie Delfts aardewerk borden: één met gecontourneerde rand en blauw-wit bloemenmanddecor, één met floraal- en vogeldecor, en een bord met gebouw te Den Haag, alle uitvoering de Porceleyne Fles, 20e eeuw -craquelé-, Ø 41 cm€ 150
4320Divers kleingoed, waaronder: verbandtrommel, allerlei voorwerpen gemaakt uit granaathulzen, klokje uit de USSR en prentje€ 120
4321Klein stenen gevelornament: pilaster met kapiteel uit fantasie-orde -defect aan zijkant basement-, 48 × 15 × 15 cmNot sold
4322Drie kanonskogels€ 90
4323Twee kanonskogels€ 70
4324Twaalf terracotta haardstenen met reliëfdecor: ruiters te paard, 10 × 15 × 3,5 en één met reliëfdecor: portretten, 9 × 13,5 × 7 cmNot sold
4325Stoelklokje en staartklokje, beide in de stijl van Warmink, tweede helft 20e eeuw, 53 × 18 × 15 cm€ 25
4326Blikken reclameklok: 'St. Raphaël Quinquina', Frankrijk -roestvorming, modern uurwerk-, Ø 48 cm€ 80
4327Tinnen schaal met reliëfdecor: Diana en edelhert, eind 19e/begin 20e eeuw -mogelijk verzilverd geweest, voorzien van ophangoog-, 38 × 28 cm€ 100
4328Barometer in gestoken houten montuur, 20e eeuw, lengte 47 cmNot sold
4329Drie ingelijste gravures: 'Die Stat Groeningen, anno domini 1544', 'Rotterdam', en nogmaals Groningen, 27 × 22 cm€ 210
4330Druipstenen reliëf: veemarkt, gesigneerd C.F. Becker, vermoedelijk Savonnière, circa 1900 -minieme defecten-, reliëf 8 × 11 cm€ 40
4331Glas-in-lood lampenkap met libellendecor, Tiffany-stijl, 24 × Ø 54 cm€ 60
4332Notenhouten kaarttafel met gezwarte accenten, en paar bijbehorende stoelen, Willem III, formaat tafel: 75 × 78 × 80 cmNot sold
4333Kolompendule met verguld bronzen en email wijzerplaat, in wit marmeren kast, Charles Dix -één wijzer ontbreekt, defecten aan email en marmer-, 46 × 27 × 13 cmNot sold
4334Tafelklok in notengefineerde kast, met maanaanduiding en Romeinse cijferring, adres: Thomas Leeds, London, tweede helft 20e eeuw, 41 × 29 × 19 cm€ 150
4335Aardewerk serviesdelen, model Edme, Wedgwood, Engeland, bestaande uit: zes soepkommen en acht schotels, vier theekop-en-schotels, grote bloemenvaas met wijnrankdecor, bloemenvaas, en zeven soepkommen en schotels, model Queen's Ware Traditional, Wedgwood, Engeland, vaas 27,5 ×15,5 cm Ø€ 100
4336Turks zijden tapijt Hereke met vogel- en bloemdecor -(egaal) verkleurd-, 133 × 85 cmNot sold
4337Eiken tafel met onder het blad vier lades, Engeland, eerste helft 20e eeuw -scheur in blad-, 79 × 122 × 119 cmNot sold
4338Vier mahonie stoelen met gele velours bekleding, en ronde open rugleuning, biedermeier-stijl, circa 1900 -stof beetje verkleurd en sleets, twee stoelen instabiel-, 92 × 46 × 42 cmNot sold
4339Vijfdelig verzilverd dienservies met geschulpte rand, uitvoering Christofle, Frankrijk, 1862-1935, bestaande uit: twee dekselterrines, één ronde dienschaal, twee diverse ovale dienschalen -alle met gebruikssporen-, grootste schaal 56 × 38 cm€ 350
4340Turkmeense chuval Yomut, circa 1870 -sleetse plekken-, 77 × 111 cmNot sold
4341Ronde mahonie tafel met vier bijbehorende stoelen, tweede helft 19e eeuw, 74 × Ø 106 cmNot sold
4342Perzisch tapijt Tabriz, 200 × 152 cm€ 80
4343Hollandse School: bootje voor rotskust, pastel en potlood op papier, r.o. gesigneerd J. Kuipers, begin 20e eeuw, 24 × 30,5 cmNot sold
4344Adeleida Jacoba Heyning (1847-1927), bloemstilleven met rozen, olieverf op doek, verso gesigneerd -craquelé-, 37 × 27 cm€ 140
4345Twee schilderijen: de bloemenmarkt en Oosterse voorstelling, daarbij oleografie mogelijk naar Arntzenius, 20e eeuw, 30 × 40 cm€ 150
4346Italiaanse School: havengezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Pirelli, midden 20e eeuw, 50 × 70 cmNot sold
4347Cornelis Wouter Bouter (1888-1966), zonnebloemen in Keulse pot, olieverf op doek, r.o. gesigneerd onder pseudoniem A.J. van Eijbergen, 80 × 60 cm€ 80
4348Alfons Verstraeten (1922-2017), berglandschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '54, 50 × 60,5 cmNot sold
4349Schilderij: spelende kinderen op het strand, olieverf op multiplex, l.o. gesigneerd F. Bohman, tweede helft 20e eeuw, 30 × 40 cm€ 160
4350Mahonie chaise longue met grijs-blauwe velours bekleding, biedermeier, 19e eeuw -velours verschoten, klein mahonie randje ontbreekt aan de onderkant-, 190 × 58 × 86 cm€ 95
4351Perzisch kussen en tapijtje, beide Belouche, 88 × 50 cm€ 30
4352Alfons Verstraeten (1922-2017), Belgisch straatje, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '57 -enkele doffe plekjes in de vernis-, 75 × 52 cm€ 230
4353Roesli Hakim (1936), 'Temple', aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1977, 30 × 44 cmNot sold
4354Divers aardewerk: borden en schotels, uitvoeringen Delfts, Makkumer, en Harlinger, grootste schotel Ø 36 cm€ 90
4355Wortelnotengefineerde ladekast met dubbelgebogen front, het geheel op bolklauwpoten, Hollands, 20e eeuw -gebruikssporen, enkele beschadigingen, blad iets sleets-, 74 × 92 × 43 cmNot sold
4356Halfmodel van een schip op mahonie wandplaat, 65 × 20 cm€ 50
4357Twee porseleinen luipaarden, 20e eeuw, afmetingen grootste 37 × 26 × 30 cm€ 170
4358Aziatische souvenirs, waaronder: kandelaar, schep, twee palissander beelden, messing theeset -incompleet-, en kleine Afrikaanse kora, 40 cm€ 60
4359Wortelnotengefineerd staartklokje met maanaanduiding, modern, 102 × 26,5 × 17 cmNot sold
4360Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952), vier bronzen beeldjes: driemaal zittend vrouwelijk naakt, en vrouw met kind op hoge stoel, 22 cm€ 150
4361Vijf stuks plateel: kalebasvormig vaasje, oorvaas, tafeljardinière, bloemensteker, en hoge vaas, alle uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, begin 20e eeuw -enkele kleine defecten-, afmetingen jardinière 32 × 15 × 15 cm€ 250
4362Drie mahonie theekistjes, een parelmoer theekistje en een mahonie lepeldoosje, 19e eeuw€ 160
4363Dwarsfluit in koffer, adres: Yamaha€ 100
4364Verzameling divers keramiek: cache-pots, vaasjes, gemberpotten en een olielampje, alle uitvoering Mobach, Utrecht -gebruikssporen-, grootste cache-pot 14 × Ø 15 cm€ 160
4365Divers keukengerei, waaronder plooi-ijzers en puddingvormen, 19e eeuw, 45 cmNot sold
4366Twee koperen schenkkannen en een emmertje, Perzië, begin 20e eeuw -gebruikssporen, butsen, etc.-, 35 cmNot sold
4367Witgeschilderd gestoken houten heiligenbeeld: Madonna met Kind, 19e eeuw -defecten en ontbrekende delen-, hoogte 37 cm€ 45
4368Gepatineerd brons beeldje: zittend meisje leest boek, niet gesigneerd, modern, 32 × 27 × 18 cm€ 85
4369Steengoed baardmankruik met zegel op de buik, Duitsland, 17e/18e eeuw -gebruikssporen, barsten, scheuren-, 25 × Ø 24 cm€ 100
4370Vijf keramische objecten: cache-pots, schalen en een vaas, enkele gemerkt, Nederland, jaren '80-'90, 22 Ø 18 cm€ 30
4371Diverse metalen objecten waaronder wildrekje haalijzer, treeft en messing bak, wildrekje 34 × 34 × 24 cmNot sold
4372Comtoise, de email wijzerplaat met Arabische cijfers, Frankrijk, 19e eeuw, hoogte met slinger 143 cm€ 60
4373Schilderij: de gegeselde Christus, olieverf op paneel, niet gesigneerd, lijst draagt naam: C. Saftleven (1606-1681), maar niet van zijn hand, -enkele inschilderingen, paneel gebarsten, kras, verfverlies-, 51 × 42,5 cm€ 350
4374Vier Afrikaanse messing beelden op basement: springende luipaard, gesigneerd Bralima, Kinshasa, 20e eeuw 23 × 29 cm€ 90
4375Divers kleingoed: groengeglazuurde aardewerk spaarvarken, messing telescoop, paar blauwgeglazuurde fu-dogs, en één aardewerk olielampje in de vorm van een vogel, fu-dogs 21 cm hoog€ 110
4376Twee Delfts aardewerk tegels met blauw-wit decor: hertje en scheepje, één tegel met decor 'de trekschuit', uitvoering Westraven, Utrecht, en zes kop-en-schotels met goudkleurig en floraal decor -gebruikssporen-€ 50
4377Koperen knopvijzel met stamper en glazen karafje met glasemaille beschildering en tinnen montuur, hoogte karafje circa 16 cm€ 120
4378Bronzen sculptuur: zittend vrouwelijk naakt, niet gesigneerd, 14 × 13 × 11 cm€ 130
4379Acht bronzen en tinnen bureauartikelen: inktstellen en postzegeldoosjes, 20e eeuw -gebruikssporen-, 5 × 19 × 10 cmNot sold
4380Afrikaans raffia weefsel met geometrisch patroon, Kuba, Congo -bevestigd op bekleed triplex-, 62 × 36,5 cm€ 70
4381Twee Afrikaanse messing beelden op houten basement, kruikdragende vrouw en manddragende vrouw, 20e eeuw, 48 cm€ 150
4382Bronzen hengselpot met smalle opening, het hengsel met knoop, en bronzen kookpot op drie poten met hengsel, grote pot 19 × Ø 19 cmNot sold
4383Twee Afrikaanse bronzen beelden: vrouw met kind, en landbouwer, bezig met het oogsten van millet, Burkina Faso, daarbij: verkoopcatalogus, Stichting African Cultural Center, Rotterdam, 1992, hoogste 69 cm€ 100
4384Blauwgelakte houten mangelbak, koekjespotten, dekselvazen, etc., 11 × 38 × 60 cm€ 80
4385Polychroom beschilderde comtoiseklok, de slinger met mechaniek van een vrouw die met haar bezem een jongen probeert te verjagen uit de appelboom, wijzerplaat gesigneerd David à Chambon, inclusief twee gewichten en sleutel€ 85
4386Donkergebeitst houten gestoken meubelelement: mand met fruit, bloemen en voluten, 18e/19e eeuw -enkele beschadigingen en reparaties-, 26 × 73 cm€ 160
4387Paar gepolychromeerde houten grutto's, en paar kunststof eenden, lichaamslengte circa 35 cm€ 85
4388Zes Delfts aardewerk borden: vier met blauw-wit floraal en chinoiseriedecor, één met blauw-wit floraal decor en gele rand en één met polychroom decor: vogel op tak, alle 18e eeuw -randbeschadigingen, chips, één bordje met gelijmde scherf-, Ø 26 cm€ 150
4389Achtkantige Fries aardewerk stoof en kolenbakje, met blauw-wit decor: boer met koeien in landschap, tevens voorzien van naam en datum: 'Johanna Nagtegaal, 1860' -craquelé, schilfers en chips- 10 × 13,5 × 13,5 cm€ 40
4390Zes verguld metalen drielichts plafondlampjes met bladdecor, 20e eeuw, 10 × Ø 19 cm€ 260
4391Verzameling divers keramiek: cache-pots, vaasjes en gemberpotten, veelal uitvoering Westraven, Utrecht, 20e eeuw -gebruikssporen, craquelé, barstjes etc.-, 18 × 16 cm€ 110
4392Zwart natuurstenen schildpad en roodgelakte houten paardensculptuur met messing beslag, 20e eeuw -schildpad met krasjes en chipjes-, 43 × 45 × 12 cm€ 80
4393Negenpas tegeltableau met blauw-wit decor: de eendenjacht, in gips gezet, 20e eeuw -twee tegels gebarsten, enkele hoek- en randschades-, 38 × 38 cm€ 90
4394Drie majolica tegeltjes met polychrome decors, Spanje, tegeltjes 7 × 6,5 cm en 6,5 × 6,5 cm, in gipsen zetting 16,5 × 33 cmNot sold
4395Chinese octagonale koperen bewerkte dekseldoos, voor de Indonesische markt, circa 1930, 29 × 13 cm€ 50
4396Vijf messing bokors in diverse formaten, Indonesië, grootste 14,5 × Ø 26,5 cm€ 30
4397Divers roodbakkend aardewerk, deels met polychrome decors -kleine beschadigingen-, hoogste pot 24 cm€ 170
4398Houten koekoeksklok gedecoreerd met vogeltjes en eikenbladeren, Duitsland, 20e eeuw -enkele kleine defecten-, 68 × 45 × 21 cm€ 110
4399Herdenkingsbord 50 jaar Société Céramique Maestricht 1863-1911, ontwerp Henri Verstijnen -cijfers vervaagd-, Ø 37 cm€ 55
4400Afrikaans gesneden houten paneel met dorpsgezicht, 20e eeuw, 40 × 43,5 cmNot sold
4401Achtlichts houten en messing kroonluchter met messing reflectoren bij de lichtbronnen, begin 20e eeuw, 77 × 57 cmNot sold
4402Lederen en suède paardenzadel, Iberisch schiereiland -lichte gebruikssporen-, inclusief zadelhoes, daarbij: paar met metaal beslagen houten stijgbeugels€ 200
4403Kaukasische loper Karabach met figurendecor -vuil-, 264 × 115 cm€ 95
4404Aardewerk serviesgedeelte, model Edme, decor Rosalind, uitvoering Wedgwood, Engeland, 20e eeuw, bestaande uit: vier ontbijtborden, zes theekoppen en vijf schotels, vier taartbordjes, vier cakebordjes, en suikerschaaltje, ontbijtbord: 20,5 cm€ 95
4405Eiken commode met vier lades, eind 18e/19e eeuw, 76 × 77 × 57 cm€ 60
4406Divers glaswerk waaronder bedekte kristallen bowl met lepel -enkele beschadigingen-, 32 × Ø 26 cm€ 60
4407Aardewerk koffie- en theeserviesgedeelte met rood transferdecor 'Burgenland', uitvoering Villeroy & Boch, bestaande uit: theepot, roomstel, drie theekop-en-schotels en drie koffiekop-en-schotels€ 30
4408Mahoniegefineerd klapbuffet, met lichtgekleurde biezen, Hollands, tweede helft 19e eeuw -gebruikssporen, restauraties, het blad onder de klep en bladen met deformatie-, 97 × 116 × 59 cmNot sold
4409Germ de Jong (1886-1967), twee krijttekeningen: 'Bergtop Corsica', en dorpsgezicht Corsica, beide gesigneerd en gedateerd 1959, 37,5 × 47 cm en 36,5 × 46 cm€ 100
4410Vier Japans porseleinen beelden: twee mannen en twee vrouwen in traditionele kleding, en porseleinen pop: danser of strijder in traditionele kleding, modern, 26 × 15 cm€ 40
4411Lage zwarte lakwerk driedeurs kast met vogel- en bamboedecor, China, modern -craquelé-, 85 × 150 × 50 cm€ 100
4412Geborduurde Indiase spiegeltjesdoek met vogeldecor, derde kwart 20e eeuw, 150 × 84 cmNot sold
4413Twee lampen en een vaas: lamp op email cloisonné voet, lamp op opaline voet met strijdwagendecor, en Oost-Duitse porseleinen vaas met bloemdecor -geen lampenkappen-€ 100
4414Divers messing, India en Indonesië€ 45
4415Diverse houten beelden uit oosterse landen€ 95
4416Chinese zwart en rood lakwerk rieten voedselmand met bloemdecor, bestaande uit drie delen, 21e eeuw, 40 × Ø 27 cm€ 30
4417Vier stuks Sawankhalok aardewerk, alle met lusvormige oortjes, 14e/15e eeuw, grootste 29 × Ø 17 cm€ 160
4418Drie Perzische tegels, waarvan één stervormig, Qajar, 19e eeuw -enkele kleine beschadigingen-, 25 × 25 cm€ 250
4419Rode en witte benen schaakstukken, en houten schaakbord -één schaakstuk met scheur, één witte pion met afwijkend bolletje-€ 55
4420Grote verzameling voornamelijk tinnen inktstellen, -gebruikssporen, krassen, deuken-Not sold
4421Diverse schelpen€ 80
4422Houten speelkistje, plankje met rijwielplaatjes, pennenset met 14kt gouden punt etc. op verzilverd dienbladNot sold
4423Sierdolk, de pareerstang met getweestaarte uiteinden, het heft en de schede deels bezet met glasstenen -roest, defecten-, 39,5 × 13 cm€ 55
4424Paar polychroom gedecoreerde aardewerk kastkommen met bloem- en vogeldecor, 7,5 × Ø 18 cm, en paar borden met decor van een papegaai op tak, uitvoering Tichelaar Makkum, Ø 24,5 cm€ 50
4425Grote hoeveelheid Royal Leerdam Crystal glazen: voornamelijk serie Flamingo, in originele en veelal ongeopende verpakkingen€ 150
4426Verzameling glasdia's, slides voor toverlantaarns, stereoscoopkaarten, negatieven en toebehoren -gebruikssporen, enkele defecten-€ 130
4427Vier Anker-bouwdozen met baksteentjes -niet compleet- en wat bijbehorend drukwerk€ 65
4428Divers glas, waaronder: vaasjes, geslepen glas en dienblaadje -hier en daar een chipje-€ 55
4429Vier tweelichts bronzen wandlampen, de wandplaat in de vorm van een gekroonde tweekoppige adelaar, 33 × 38 × 18 cm€ 120
4430Divers kleingoed, waaronder: lampvoet, (verzilverd) metaalwerk en geëmailleerde thermometer€ 60
4431Zwarte faux lederen reiskist met metalen monturen en blauwgewolkte binnenzijde, tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen, sluiting defect-, 33,5 × 93 × 53,5 cm€ 20
4432Hardhouten deur met deels opengewerkt snijwerk in reliëf, Zuidoost-Azië, 20e eeuw -gebruikssporen-, 134 × 78 cmNot sold
4433Albasten piëdestal met gebeeldhouwde stam: vrouw met parasol, met ingebouwde lichtbron, vermoedelijk Indonesië -werking lichtbron niet gecontroleerd-, 93 × Ø 30 cmNot sold
4434Chinees porseleinen famille rose vaas met decor van vele figuren en een onsterfelijke, 19e/20e eeuw -haarlijn in hals-, hoogte 61,5 cmNot sold
4435Driedelige padoek mimiset met gestoken bloem- en bamboedecor, China, 20e eeuw, 65 × 45 × 30 cm€ 150
4436Chinees rood lakwerk kruk met vier opengewerkte cartouches en bloemdecor, 20e eeuw, 44 × zitting 26 cm€ 70
4437Chinees porseleinen paraplubak met polychroom decor: vier hoogwaardigheidsbekleders, 19e/20e eeuw -gelijmd-, 62 × Ø 24 cm€ 170
4438Drie Boeddha's: bronzen hoofd, met zilver bekleed beeld, en staand metalen beeld, hoogte 45 cm€ 350
4439Paar Chinees porseleinen famille rose hu-vazen met decor van de acht onsterfelijken, Qianlong zegelmerk, 20e eeuw, hoogte 37 cmNot sold
4440Groot formaat Japans porseleinen sakéfles, vermaakt tot tafellamp, 20e eeuw, 32 × Ø 27 cmNot sold
4441Paar houten beelden: reiger met kreeftje, art deco, en een beeld van een danseres, beide Indonesië -enkele kleine stukjes houtverlies-, hoogte danseres 43 cmNot sold
4442Diverse cloisonné Aziatica: kikker, dekselvaas, en drie balustervormige vazen, daarbij: champlevé oorvaas, alle 20e eeuw, hoogte grootste vaas 39 cm€ 160
4443Japans porseleinen famille rose schotel, het decor met twee vrouwen in een tuin, 20e eeuw, Ø 36,5 cm -chipje-Not sold
4444Twee paar polychroom beschilderde Chinees aardewerken gemberpotten, 20e eeuw -een deksel gebroken en gelijmd-, 17 × Ø 16 cmNot sold
4445Zeer brede rolschildering: velerlei dorpsscènes, aquarel op papier, China, 20e eeuw, 800 × 27 cm€ 70
4446Japans porseleinen Imari schotel, 19e eeuw, Ø 47 cmNot sold
4447Paar Japans porseleinen vazen met polychroom bloemdecor en rondom de buik cartouches met landschapsdecor, gemerkt, 19e eeuw -één hals gerestaureerd-, 26 × Ø 16 cm€ 55
4448Chinees houtsnijwerk: drie dikke mannen drinken op een boot, 7,5 × 32 × 11 cmNot sold
4449Twee Chinees porseleinen borden en één schotel met blauw-wit bloemenmanddecor, de blauwe rand met prunusdecor, 18e eeuw -defecten-, schotel Ø 27,5 cm€ 110
4450Paar Chinees porseleinen bedekte bolvormige potten, decor: vogels in een tuin met chrysanten en magnolia's op blauw fond, 19e eeuw, hoogte circa 22 cm€ 425
4451Lakwerk doos met verguld decor, staand op klauwpootjes -één pootje defect-, China, 19e eeuw, 16 × 23,5 × 17 cm€ 170
4452Twee krissen waarvan één in BWZG schede -beide zonder heft-, en twee etnografische messen in lederen schedes€ 75
4453Diverse Aziatica: blanc de Chine Guanyin, polychrome Guanyin op lotustroon, gesneden houten beeld van os, koperen Jambupati Boeddha, en vierdelig porseleinen kaststelletje, Nanking -alle met defecten-, hoogte grootste Guanyin 47 cm€ 120
4454Paar Chinese bronzen plaquettes in standaard, decor: pareljagende draak, 19e/20e eeuw, Ø 15,8 cm, in houder 21 cmNot sold
4455Verzameling cloisonné Aziatica, waaronder: tafelklokje, twee paar eieren, vier paar vaasjes, en een hengselmandje, hoogte klokje 42 cm€ 180
445621 diverse Chinees porseleinen borden met blauw-witte decors, alle 18e eeuw -defecten-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, grootste Ø 26 cm€ 800
445716 flessen witte wijn: Château Baret, Pessac-Leognan, 2010 -vulniveau: alle base neck-€ 95
4458Lp's, voornamelijk klassieke muziek€ 180
445915 flessen rosé wijn: Château de Mirambeau, Bordeaux, en Domaine de Saint Ser, Côtes de Provence€ 75
4460Vierslags zwart lakwerk paneel met een voorstelling van het mythische verhaal van de Aapkoning, 20e eeuw -twee ophangpunten ontbreken, lichte gebruikssporen-, één paneel 115 x 26,5 cm€ 130
4461Groot formaat Japans Imari plooivaas met draak- en leeuwdecor in cartouches omgeven doro bloemen, 20e eeuw, 83 × 47 cmNot sold
4462Faux-bamboe bijzettafel met bruin kunstlederen blad, tweede helft 20e eeuw -enkele kringen-, 56 × 75 × 75 cmNot sold
4463Houten plantentafeltje met Oosters snijwerk, 20e eeuw, 34 × Ø 33 cm€ 20
4464Divers messing, waaronder ghendi's, Indonesië -enkele herstellingen-€ 90
4465Japanse bruingepatineerde bronzen vaas -deuken aan voet- en Chinees porseleinen balustervaasje met famille rose decor vermaakt tot lampvoet -barst in de hals- 19e/20e eeuw, 27 × 20 × 13 cm€ 210
4466Roodgelakt huisaltaar waarop verguld houten taoïstische god, midden 20e eeuw -slijtage, vingers van rechterhand gebroken-, 60 × 31 × 21,5 cmNot sold
4467Diverse Aziatica: twee paar cloisonné dekselpotten en een paar cloisonné eieren, 20e eeuw, hoogte eieren 43 cm€ 190
4468Vijfpersoons Japans eierschaalporseleinen theeservies met decor van 'duizend bloemetjes', 20e eeuw -gebruikssporen-€ 65
4469Japans porseleinen Imari waterschaal met bloemdecor in vakken, en drie schaaltjes, Thailand, begin 20e eeuw -kleine defecten-, Ø 28 cm€ 60
4470Zes Chinees porseleinen borden met gecontourneerde rand en blauw-wit decor: chrysanten op rots, Kangxi -defecten-, Ø 23,5 cm€ 300
4471Chinees porseleinen steelvaas met polychroom figurendecor, Kanton, begin 20e eeuw, 31 × Ø 18 cm€ 180
4472Chinees porseleinen vaasje met blauw-wit decor van figuren en landschappen, voorzien van messing dekseltje, Qianlong -defecten in hals, oorspronkelijke deksel ontbreekt-, hoogte zonder deksel 18,5 cm€ 300
4473Chinees porseleinen olielamp met blauw-wit takdecor, 19e eeuw -defecten-, Chinees porseleinen gemberpot met tuinscènes in cartouches en met prunusdecor omgeven -deksel ontbreekt-, en Japans Imari schaaltje, 20 × 16,5 cm€ 50
4474Chinees, Japans en Europees porselein: kommen, balustervaasjes, gemberpotjes etc., 18e-20e eeuw -defecten-, 18 × Ø 8 cm€ 40
4475Drie stuks Chinees porselein, alle met bloemdecor, Qianlong: Imari schotel -barst-, en twee diverse diepe borden, schotel Ø 29,5 cm€ 150
4476Vijf Chinees porseleinen Imari kastkommen met tuindecor, 18e eeuw -decors sleets, defecten-, 7,5 × Ø 15 cm€ 500
4477Vier Chinees porseleinen diepe borden met blauw-wit tuindecor, Qianlong -chips en haarlijnen-, Ø 22,5 cm€ 130
4478Chinees porseleinen gelobd schaaltje met Qianjiang cai decor van twee vrouwen in landschap, 20e eeuw -randschilfers-, 5,5 × 17,5 × 12,5 cmNot sold
4479Hoge Chinees porseleinen of soft paste balustervormige vaas met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong -haarlijnen-, en kleinere balustervormige vaas met blauw-wit bloem- en kostbaarhedendecor, Kangxi gemerkt, 19e eeuw -deksels ontbreken-, hoogste 26 cm€ 170
4480Paar Chinees porseleinen gelobde diepe borden met blauw-wit krabben- en vissendecor, één gemerkt 'Lang leven', Kangxi -gemerkte bord met stervormige barst in de bodem, randschades-, Ø 21 cm€ 450
4481Drie Chinees famille rose porseleinen borden met decor van personen op terras en vlinders, Kanton, 19e eeuw -één gelijmd-, en Chinees porseleinen gemberpot met bloemdecor op zwart fond, modern, Ø 24 cm€ 120
4482Drie Japanse rolschilderingen van dezelfde kunstenaar: vrouw trekt haar schoen aan, twee runderen in landschap, en een rokende vrouw, alle gesigneerd, 20e eeuw, in tomobako -vier jikusaki afgebroken-, 178 × 40 cm€ 100
4483Paar Japans porseleinen Imari borden met bloemenvaasdecor, 18e eeuw -glazuurcraquelé-, Ø 28,5 cm, met eikenhouten standaards€ 180
4484Vijf diverse Chinees porseleinen kommetjes: één met Imari verte 'cherry pickers' decor, drie met Amsterdams bont decor, en één met Imari decor, alle 18e eeuw -haarlijnen en chips-, cherry pickers kom 7 × Ø 14 cm€ 130
4485Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor, voor de buitenlandse markt, circa 1800, op houten standaard, Ø 25 cm€ 90
4486Zes Chinees porseleinen kommetjes en vier schoteltjes met verschillende blauw-witte decors, waaronder twee setjes, 18e eeuw -defecten-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 5,5 × Ø 13,5 cm€ 500
4487Japanse scroll: fazantenpaar, gesigneerd, totale lengte 170 × 58 cm€ 60
4488Chinese scroll met voorstelling van wandelaar in landschap, 20e eeuw -één dopje van lat ontbreekt, kleine defecten-, 190 × 51 cm€ 30
4489Grote Chinees porseleinen punchkom met blauw-wit floraal decor, Qianlong -defecten-, 16,5 × Ø 41,5 cm€ 180
4490Vier Chinees porseleinen borden met bloemenvaasdecor, 18e eeuw, Ø 23 cm -drie gelijmd, defecten-Not sold
4491Chinees rechthoekig bronzen wierookvat met reliëfdecor van golven en dieren, mascarons aan weerszijde, gemerkt, 20e eeuw, 9,5 × 33 × 17 cm€ 55
4492Chinees porseleinen gemberpot met blauw-wit decor van figuren in tuin, vier Chinees porseleinen scroll gewichten met blauw-witte decors, en Chinees porseleinen octagonaal schaaltje met bloemdecors in cartouches, 20e eeuw -één bal los-, gemberpot 14 × 13 cm€ 70
4493Diverse boeken: munten, waaronder 'Gold coins of the world', drie uitgaves van 'Standard catalog of world coins', enkele kleine boekjes, en een serie veilingcatalogi van muntenveiling Schulman€ 65
4494Twaalf Chinese Wan Shou Wu Jiang rood porseleinen borden, en vier soeplepels, vier famille noir kommen en zes soeplepels, vier kommen, twee schoteltjes en kommetje met blauw-wit decor bloemdecor, paar wierookpotjes met blauw-wit bloemdecor, en paar kommen met blauw-wit bloem- en vogeldecor, 20e eeuw, bord Ø 20 cm€ 40
4495Chinese polychroom gedecoreerde zwart lakwerk salontafel met onder de glasplaat hardsteen reliëf inlegwerk in het blad: musicerende vrouwen op een terras, de rand met parelmoer inlegwerk -stoffig onder de glasplaat, kleine defecten-, 46 × 96 × 58 cm€ 100
4496Aziatische souvenirs, waaronder gesneden houten beelden, Indonesië, batikstempel, houten doos en dienblad met parelmoer inlegwerk, etc. doos: 21 × 12,5 × 7,5 cm€ 60
4497Grote met canvas beklede reiskoffer met houten banden, rechtopstaand openklapbaar tot kledingkast, monogram v.D. -gebruikssporen-, 142 × 53 × 60 cm€ 120
4498Perzische loper Karadja -ingekort-, 312 × 78 cmNot sold
4499Chinese zwart lakwerk sieradendoos, gedecoreerd met natuurstenen en parelmoer inlegwerk, decor: zittende vrouw met waaier in tuin, eind 20e eeuw, 28 × 20,5 × 9,5 cm€ 35
4500Metalen dienblad met zilveren inlegwerk, Midden-Oosten, 20e eeuw -roestplekken, slijtage-, 72 × 43 cm€ 30
4501T-vormige draagdoek met geborduurd decor van figuren, China, 20e eeuw -verkleuringen-, 140 × 75 cmNot sold
4502Grote Chinese padoek kist, de panelen met gesneden gelukstekens, 20e eeuw -randen verkleurd, slot bijgevoegd-, 54 × 101 × 53 cmNot sold
4503Perzische loper Karadja, 377 × 91 cm€ 130
4504Guillaume le Roy (1938-2008), compositie met rechthoek voorzien van lijnen, houtsnede 4/10, verso m.o. gesigneerd en gedateerd '86, 80 × 120 cmNot sold
4505Guillaume le Roy (1938-2008), compositie met zwart, blauw en oranje, houtsnede, l.o. gesigneerd en gedateerd '93 -lichte vochtschade aan achterzijde-, 80 × 120 cmNot sold
4506Guillaume le Roy (1938-2008), compositie met rechthoek in zwart, wit en bruin, houtsnede 3/10, verso m.o. gesigneerd en gedateerd '86 -iets gebobbeld door vochtschade-, 80 × 120 cmNot sold
4507Chinese kamferkist met gesneden decor: jonken -slot defect-, 57 × 101 × 49 cm€ 75
4508Keisuke Ueno (1958), zonder titel, grijze keramische tegel, de geglazuurde abstracte compositie met horloge en verpakkingsmateriaal, verso gesigneerd en gedateerd '87, 53 × 44 cm€ 85
4509Keisuke Ueno (1958), zonder titel, grijze keramische tegel met geglazuurde abstracte compositie, verso gesigneerd en gedateerd '87, 53 × 45 cm€ 85
4510Twee Perzische miniaturen in één lijst, gouache op doek, één miniatuur 32,5 × 22,5 cmNot sold
4511Drie gepatineerde beelden: zamak beeld van Shijo Kingo, zamak beeld van twee Japanse makaken, en een koperen boeddha in lotushouding, op houten basement, afmetingen Shijo Kingo 37 × 27 × 23 cm€ 80
4512Marius Bauer (1867-1932), figuren in een tempel, ets, r.o. gesigneerd, 22 × 20 cm€ 70
4513Eiken tweedeurs panelenkast, 19e eeuw, 175 × 101 × 52 cm€ 45
4514Twee Chinese zijde op zijde geborduurde lopers met decor van bloemenvazen en vlinders, beide in lijst, 20e eeuw, inclusief lijst 62 × 26,5 cmNot sold
4515Balinese School: tafereel in de jungle, aquarel op papier, niet gesigneerd, 20e eeuw, 83 × 46 cmNot sold
4516Paar Chinees porseleinen dekselpotten met blauw-wit decor van krijgers, 20e eeuw, gemerkt, 37 × Ø 22 cm€ 160
4517Twee kalligrafiepenselen, Japan, op metalen basementen, hoogste 71 cmNot sold
4518Bronzen beeld: vogel met kikker onder zijn klauw, hoogte€ 130
4519Cilindrisch Yixing theepotje met geglazuurde appliques -klein randchipje-, 9 × 9 × 19 cm€ 20
4520Donkerbruin Yixing theepotje met drakendecor in reliëf en beweegbare draak in het deksel, 10 × 11 cm€ 25
4521Chinese Yixing theepot met reliëfdecor van draak en karper, het deksel met bewegende drakenkop en uitstekende tong, deksel gemerkt, hoogte 10 cm€ 60
4522Chinees porseleinen schoteltje met goudkleurig en polychroom decor van vrouw in landschap, daarbij vijf Japans Imari kommetjes, 19e eeuw -één kommetje gebroken en gelijmd-, Ø 10,5 cm€ 80
4523Vier Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit floraal decor, gemerkt, Kangxi, paar kommetjes met blauw-wit gearceerd decor, Kangxi, en Chinees porseleinen kastvaasje met blauw-wit drakendecor, gemerkt, 19e eeuw -enkele defecten-, hoogte vaasje 14 cm€ 425
4524Chinees porseleinen snuifflesje met blauw-wit floraal decor, 20e eeuw, lepeltje los maar aanwezig, 8 × 3 × 3 cmNot sold
4525Chinees porseleinen potje met blauw-wit drakendecor, 19e eeuw -haarlijn, decor uitgelopen-, 9 × Ø 10 cmNot sold
4526Houten snuiffles met gesneden decors, in met stenen ingelegd metalen montuur, China, 19e eeuw, 10,5 × 6,5 cm€ 55
4527Zes Japans porseleinen kommetjes en schoteltjes met polychroom floraal decor, 18e eeuw -twee kommetjes met haarlijn-, 4,5 × 10,5 cmNot sold
4528Drie Chinees porseleinen miniatuurvaasjes -twee met aanslag-, 6 cm€ 130
4529Chinees porseleinen famille verte zoutvat met reliëfdecor van vogels en bloesem, 18e eeuw -gelijmd-, 5 × 8,5 × 7,2 cm€ 60
4530Vier diverse Chinees porseleinen kastvazen met blauw-witte decors, deels Kangxi gemerkt, 19e eeuw -één deksel ontbreekt, één balustervormige vaas met haarlijn in de hals, één trompetvaas met randschade-, hoogste 20,5 cm€ 475
4531Elf diverse Chinese miniatuur Yixing trekpotjes, twee geëmailleerde snuifflesjes, porseleinen snuifflesje met driemasterdecor, miniatuur porseleinen kastvaasje met blauw-wit decor -defect-, en bronzen olielampje, op tinnen dienblad, art nouveau, 41 × 24 cm€ 40
4532Twee houten bidplanken met gekalligrafeerde teksten uit de Koran, Senegal, hoogste 41 × 14 cm€ 80
4533Miniatuurschildering: musicerende vrouw, aquarel op papier, Perzië/India, 12 × 6,5 cmNot sold
4534Miniatuurschildering: Radha Krishna, aquarel op papier, Perzië/India, 8,5 × 6 cm€ 30
4535Zandkleurige Yixing trekpot in de vorm van een peulvrucht, gemerkt, China, 20e eeuw -klein chipje van voet-, 10 × 20 × 7 cm€ 30
4536Chinees vierkant Yixing theepotje, gemerkt, 20e eeuw -één missende mascaron-, 12 × 13 × 9 cmNot sold
4537Tibetaanse benen kangling met zilveren mondstuk en monturen, lengte 31,5 cm€ 180
4538Twee bronzen beeldjes: vierarmige godheden, vermoedelijk India, grootste 16 cmNot sold
4539Twee Indonesische houtsnijwerken, 35 × 15 × 6 cm€ 30
4540Benen gebedsmolentje met papiertje binnenin, Tibet of Nepal, en benen reliëfje: fluitspelende vrouw, India€ 25
4541Twee gesneden walnoten, waarvan één als snuiffles, en benen snuiffles, alle met figurendecor, Azië, 20e eeuw, benen snuiffles 9 × 2,6 × 2,6 cmNot sold
4542Diverse beeldjes, waaronder Boeddha, grootste 16 cm€ 100
4543Diverse natuurstenen sculptuurtjes, voornamelijk dieren, 20e eeuw -enkele kleine beschadigingen-, neushoorn 8 × 18 × 5 cm€ 25
4544Indonesisch houten beeld: vrouw staand op demoon -paar kleine breukjes-, hoogte 23,5 cmNot sold
4545Diverse Chinese beeldjes van hout, porselein en speksteen, en een bronzen pijpje, lengte pijpje 18 cm€ 30
4546Spiegel in houten lijst, deels opgehoogd met goud, 20e eeuw -gebruikssporen-, 61 × 29,5 cm€ 20
4547Chinees natuurstenen beeld: Guanyin, 20e eeuw, 56 × 20 × 13 cm€ 100
4548Pawukon Palintangan astrologische kalender, aquarel op katoen, Bali, Indonesië, tweede helft 20e eeuw, 60 × 42 cmNot sold
4549Paar messing tafellampen met Aziatische figuren, modern, 44 × 10 × 10 cm€ 95
4550Chinees bronzen beeld: hoofd van Guanyin, 20e eeuw, 22 × Ø 14 cm€ 45
4551Bronzen beeld met vier gezichten: Brahma of Phra Phrom, vermoedelijk Thailand, 27 × Ø 16 cm€ 95
4552Chinees porseleinen famille rose bord met bloemenmanddecor, 18e eeuw -randschilfers-, Ø 22,5 cm€ 170
4553Verzameling Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes, met blauw-witte en famille rose decors, alle 18e eeuw -één defect schoteltje, enkele haarlijnen- Ø 11 cm€ 650
4554Chinees porseleinen swatow kom met blauw-wit decor, 17e -chip-, Ø 21 cmNot sold
4555Chinese bronzen munt 1851-1861, en vier messing munten, modern, Ø 4,5 cm€ 20
4556Chinees porseleinen kom met blauw-wit karperdecor, gemerkt, 19e eeuw -haarlijn en bakfout-, 6,5 × Ø 10,5 cm, en paar Japans porseleinen bolvormige vaasjes met blauw-wit floraal decor, 19e/20e eeuwNot sold
4557Chinese rolschildering: gezin aan tafel, 20e eeuw -verkleuringen-, 21,5 × 161 cmNot sold
4558Paar ronde Chinees porseleinen dekseldoosjes met blauw-wit bloemdecor, 19e eeuw, Ø 3,5 cm€ 30
4559Vier faux bloemstukjes gemaakt van natuursteen, glas, kunststof en stofomwonden ijzerdraad, in cloisonné en natuurstenen cache-pots, China, modern, afmetingen grootste 34 × 25 × 30 cm€ 60
4560Drie Chinees porseleinen famille rose schoteltjes met pioenroosdecor -één met randchip-, en een verguld famille rose schoteltje met bloemenmanddecor, 18e eeuw, Ø 11,5 cm€ 210
4561Vier diverse krisheften en één losse kling, lengte kling 34,5€ 65
4562Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor van bloemen bij een rots, 18e eeuw -defecten-, Ø 23 cmNot sold
4563Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor van ruiters te paard, de binnenzijde met decor van figuur onder een boom, 17e eeuw -haarlijn-, 6 × Ø 14,5 cm€ 65
4564Drie Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit floraal decor, en paar kommetjes en schoteltjes met vergelijkbaar blauw-wit floraal decor, alle gemerkt, 19e eeuw -defecten-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 5 × Ø 13,5 cm€ 375
4565Drie Chinees porseleinen kommen en één schotel, met diverse blauw-witte decors, 17e-19e eeuw -hexagonale kom gebroken maar gelijmd, enkele randchips, schotel met haarlijn-, Ø 20,5 cm€ 290
4566Zes Chinees porseleinen kopjes en acht schoteltjes met blauw-wit peterseliedecor, 19e eeuw -defecten-, Ø schoteltjes 12,6 cm€ 375
4567Kris in houten schede, het BWZG heft in de vorm van een garuda, 51,5 × 16 cm, en kris in koperen schede met koperen heft ingelegd met cabochongeslepen natuurstenen -beide met defecten-€ 425
4568Cilindervormige Chinees porseleinen cache-pot met blauw-wit transferdecor, 19e/20e eeuw, 20 × Ø 20,5 cmNot sold
4569Paar Chinese zijde op zijde geborduurde mouwstukken met vleermuisdecor, het passe-partout geborduurd met zotjes, begin 20e eeuw, en zijde op zijde geborduurd tafellopertje met voorstelling van figuren in tuin, beide in lijst, 20e eeuw -grootste met lijst 69 × 45 cmNot sold
4570Chinees opengewerkt zwartgelakt snijstuk met geluksmotieven, 20e eeuw, 149 × 20,5 cm€ 60
4571Tibetaanse messing lantaarn -deuken-, Japanse gietijzeren theepot, messing dekselpot en kistje€ 130
4572Porseleinen lampvoet in de vorm van Shou Lao, 20e eeuw, hoogte 50,5 cmNot sold
4573Gesneden houten beeld: Guanyin op de lotus, eerste helft 20e eeuw -enkele krimpscheuren, missende vinger, reparatie aan onderzijde-, 41 × 21 × 20€ 60
4574Chinees porseleinen gemberpot met kurk en blauw-wit floraal decor, gemerkt, 19e/20e eeuw, 17 × 15 cm€ 220
4575Paar Chinees porseleinen Imari borden met tuinendecor, 18e eeuw -één met grote chip, de ander met kleine chip- Ø 22,7 cm€ 130
4576Drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: bloemen in cartouches, Wanli -één bord met krammenreparatie-, Ø 20,5 cm€ 120
4577Acht diverse Chinees en Japans porseleinen kommetjes met blauw-witte decors, 19e eeuw -defecten-, 6 × Ø 8 cm€ 375
4578Drie diverse Chinees porseleinen borden en drie kommen, 18e en 19e eeuw -defecten-, grootste bord Ø 23,5 cm€ 45
4579Paar Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, 18e eeuw -één met bodembarst en chips, de ander met kleine randschilfers-, Ø 22,8 cm€ 240
4580Zes Chinees porseleinen capucijner kommen en zes schotels met famille rose decor: vogel in bloementuin met vlinder, 18e eeuw -enkele randschilfers, beschildering soms iets sleets-, Ø 12 cm€ 750
4581Paar Chinees porseleinen papbordjes met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong -één met haarlijn, beide met chips-, Ø 16 cm€ 50
4582Vier Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit decor van bloemen en insecten op rotsen, Kangxi, gemerkt met zegel -kleine defecten, één gelijmd-, Ø 12,8 cm€ 60
4583Chinees porseleinen famille rose bord met decor van een vaas met bloesemtakken, de rand met vlinder- en bloemdecor, 19e/20e eeuw -decor licht versleten-, Ø 24 cm€ 50
4584Twee diverse Chinees porseleinen gemberpotjes en een mirror black vaas, 19e/20e eeuw, hoogte vaas 23 cm€ 260
4585Chinees porseleinen kastkom met blauw-wit bloemdecor, Qianlong, 9,5 × Ø 20,5 cm -twee randchips-, en twee diverse Chinees porseleinen kommetjes met blauw-witte landschapsdecors, 19e eeuw, Ø 11 cm -haarlijnen-€ 140
4586Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor van twee feniksen, Qianlong -enkele minieme randchipjes-, Ø 23 cmNot sold
4587Chinese bronzen spiegel met decor van mythische honden en karakter, 21e eeuw -krasjes-, Ø 18 cmNot sold
4588Chinees bronzen beeldje: zittende man, 18 cmNot sold
4589Grote Chinees porseleinen theepot met blauw-wit pagode decor, Qianlong, -kleine schilfers en sterbarst in de flank- 15 × 25 × 13 cm€ 140
4590Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor: figuren in tuin, 19e eeuw -chipje van deksel en bovenrand-,11 × 14 × 12 cmNot sold
4591Drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit floraal decor, alle 18e eeuw -één bord gebroken en gelijmd, één met haarlijn, het grootste bord met gaatjes van ontbrekend montuur-, Ø 31,5 cm€ 40
4592Zeven glazen snuifflesjes met achterglasschilderingen, 20e eeuw -enkele kurkjes van dopjes ontbreken-, grootste 10,5 × 10,5 × 3,5 cm€ 80
4593Javaans bronzen beeldje: zwijntje, 20e eeuw, op houten basement, 15 × 26 × 12 cm€ 95
4594Bronzen handbel vajraghanta, gebruikt voor boeddhistische en hindoeïstische rituelen, Oost-Java, Indonesië, 19e eeuw, 22 × Ø 8,5 cmNot sold
4595Gouache: lepelaar op boomstronk in het water, niet gesigneerd, mogelijk India, 19e/20e eeuw, 17,5 × 12 cm€ 45
4596Bronzen wierookbrander op vier pootjes, met meanderrand en drakendecor in reliëf, vermoedelijk Japan, 14 × Ø 15 cm€ 90
4597Chinees porseleinen plat van een schotel met blauw-wit decor van vogel aan het water, Wanli -stukken rand niet aanwezig-, Ø 23,5 cm€ 70
4598Divers Japans lakwerk waaronder: portretten, doosjes, etc., dienblad 33 × 22,5 cm€ 110
4599Diverse Aziatica, voornamelijk beeldjes, vaasje 21 cm hoog€ 120
4600Paar Japans porseleinen dekselpotten, twee metalen Japanse kokers, zes Chinees porseleinen famille rose schoteltjes, en drie Worcester aardewerk kommetjes met twee schoteltjes, dekselpotten 9 × Ø 10,5 cm€ 110
4601Divers Chinees en Japans porselein met blauw-witte decors, veelal replica's naar antiek voorbeeld, alle modern, grootste Ø 28 cm€ 1000
4602Utagawa Hiroshige (1797-1858), vijf Japanse houtdrukken uit diverse series, mogelijk latere uitgaves, alle uniform ingelijst, één zonder glas, 23 × 35 cm€ 100
4603Japanse School: roze en blauwe bloemen, aquarel op rijstpapier, begin 20e eeuw, niet gesigneerd, 16 × 13 cm€ 20
4604Japanse houtblokdruk: samoerai gezeten op houten bank in een tuinkamer onder de blauwe regen, gesigneerd, 32 × 24 cm€ 55
4605Diverse sculpturen uit oosterse landen€ 85
4606Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor bloemen en kostbaarheden, de rand met verguld decor van lotusbloemen en citrusvruchten, Yongzheng/Qianlong -één met barst en randchip, ander met randschilfers en onregelmatigheden in het glazuur rond de rand-, Ø 23 cm€ 140
4607Vijf Japans porseleinen Imari kommetjes en vijf schoteltjes met floraal decor, 18e eeuw -randschilfers, kleine defecten-, Ø 10,5 cm€ 260
4608Vierdelig Chinees porseleinen kaststel, bestaande uit: twee balustervormige dekselvaasjes en twee trompetvaasjes, daarbij: één los dekseltje, 19e eeuw -enkele kleine defecten-, hoogte trompetvaasje 11 cm€ 230
4609Vijf Chinees porseleinen famille rose schoteltjes met bloemguirlandes langs de rand -defecten-, Ø 15,5 cmNot sold
4610Chinees aardewerk schaal, met celadonglazuur en ingekrast decor, 17e/18e eeuw -craquelé, enkele kleine defecten-, 8 × Ø 34 cm€ 270
4611Paar Chinees porseleinen polychrome tempelleeuwen, 20e eeuw -scherf van één basement-, 21 × 7 × 5 cmNot sold
4612Chinees porseleinen dekselpot met blauw-wit bloemdecor -chip van knop-, en een paar vazen met polychroom figurendecor, alle eind19e/begin 20e eeuw, hoogte dekselpot 23 cm€ 50
4613Vier Chinees porseleinen kommetjes en drie schoteltjes met 'Lowestoft' famille rose bloemdecor, Qianlong -defecten-, 4 × Ø 12 cm€ 190
4614Chinees porseleinen gemberpot, en Chinees porseleinen bord met Lowestoft decor -beide met defecten, deksel niet origineel-, afmetingen gemberpot 17,5 × Ø 16 cmNot sold
4615Paar Japans porseleinen kommetjes en schoteltjes met floraal decor, 18e eeuw -haarlijnen-, en een Chinees porseleinen famille rose schoteltje met drakendecor -chip en haarlijn-, 3,5 × Ø 11 cm€ 55
4616Chinees porseleinen kommetje en drie schoteltjes met diverse blauw-witte decors, 18e eeuw -defecten-, 4 × 11,5 cm€ 110
4617Paar Chinees porseleinen melk-en-bloed bordjes met floraal decor, 18e eeuw -één gelijmd, ander met randschades-, en Chinees porseleinen kom met blauw-wit bloemdecor in reliëfcartouches, gemerkt, Kangxi -defecten-, 7 × Ø 15 cm€ 200
4618Vier Chinees porseleinen beslagkommen met diverse blauw-witte decors en capucijner rand, bestemd voor de Oosterse markt, 19e eeuw -kleine defecten-, 9 × 28 cmNot sold
4619Japanse rolschildering: kraanvogels en schildpad bij rots met ondergaande zon, aquarel op papier, r.o. gesigneerd -gebruind, craquelé, defecten-, 98 × 33,5 cmNot sold
4620Grote rode cloisonné dekselvaas met vogel- en bloemdecor, China, 20e eeuw, 39 × Ø 32 cm€ 130
4621Chinees octagonaal zwart lakwerk ladekastje met vier kleine en vier grote laatjes, op basement, het decor met vogel- en bloemmotieven, 20e eeuw -lakverlies, kleine defecten-, 102 × Ø 35 cm€ 150
4622Hollandse School: portret van dame, olieverf op doek, verso gesigneerd Henk Broeze en gedateerd 2000, 50 × 40 cmNot sold
4623Indonesische School: Balinese Schone, marouflé, r.o. onduidelijk gesigneerd, 48,5 × 39 cm€ 60
4624Drie Zuid-Amerikaanse weefselfragmenten, in lijst, vermoedelijk Peru, grootste 21 × 16 cm€ 100
4625Drie Chinees porseleinen hoofdkussens met decors: pareljagende draak, bloemen en vogels, en geometrisch patroon, 20e eeuw, 14 × 11 × 6,5 cmNot sold
4626Chinees hardhouten bijzettafel met twee étagères, 20e eeuw -krassen en beschadigingen-, 83 × 47,5 × 26 cmNot sold
4627Paar Chinees porseleinen gemberpotten met blauw-wit landschapsdecor, 18e/19e eeuw, hoogte 15 cm€ 80
4628Beschilderd gietijzeren naambord met karperdecor: 'Golden River, Stationsweg 1' -met plantaardig aangroeisel-, 44 × 32,5 cm€ 35
4629Houten voedertrog, begin 20e eeuw -gebruikssporen-, 18 × 112 × 44 cm€ 55
4630Chinees bronzen strijkijzer met houten handvat, 18e/19e eeuw, 30 × 14 cm€ 90
4631Turkse kelim Shirvan, modern, 205 × 118 cm€ 60