Lotnummer: 21
Veiling Zondag 4 December 2022

Set damast tafellinnen, bestaande uit: twee tafellakens (circa 187 x 165 cm en 170 x 160 cm) en twaalf servetten (63 x 63 cm) met dessin Roos, ontwerp Chris Lebeau, uitvoering E.J.F. van Dissel & Zn, Eindhoven, circa 1906 -één tafellaken met gebruikssporen-

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 22

Wandpiano met twee pedalen in zwartgepolitoerde kast, adres: Steck -laatst gestemd in 2017-, daarbij: in hoogte verstelbare metalen pianokruk met zwarte skai bekleding, en een koperkleurig pianolampje, 125 x 155 x 65 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 23

Octagonaal mahonie tafeltje met intarsia in de vorm van klimop, staand op gedraaid onderstel, 19e eeuw, 70 x 70 x 72 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 24

Hollandse School: winterlandschap met figuren op heide, olieverf op doek, gemonogrammeerd A.S., 19e eeuw -restauratie-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 47 x 60 cm

Richtprijs: € 800-1200

Bieden vanaf: € 700

Lotnummer: 25

Ab Salm (1801-1876), weids landschap met jagers, olieverf op doek, gesigneerd, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 47,5 x 60 cm

Richtprijs: € 3500-4500

Bieden vanaf: € 3000

Lotnummer: 26

Polychroom beschilderd klavechord, kopie naar 18e-eeuws origineel in het Kunstmuseum te Den Haag, adres: Koos Van der Vecht, Enkhuizen, 1981, 80 x 116 x 38 cm

Richtprijs: € 400-600

Biedstatus: € 300

Lotnummer: 27

Cornelis de Bruin (1870-1940), twee zeilschepen op zee, olieverf op paneel, gesigneerd, 58 x 77 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 28

Zhang Xianming (1970), kwetterende vogeltjes in een bamboestruik, gongbi-schildering op papier, gesigneerd en bestempeld met zegel, herkomst: TJ Art te Singapore, aangekocht in 2006, 81 x 81 cm

Richtprijs: € 500-700

Biedstatus: € 450

Lotnummer: 29

Chinees porseleinen bord met Amsterdams bont decor: Europese figuren in landschap, vermoedelijk naar Meissen voorbeeld, 18e eeuw, 3 x Ø 23 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Lotnummer: 30

Chinees porseleinen famille rose kom met polychroom bloesembomendecor, Chenghua gemerkt, 19e/20e eeuw -haarlijn-, 6 Ø17 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 31

Chinees porseleinen famille verte vaas met rondom figurendecor, 19e/20e eeuw -randschilfers-, 35,5 cm

Richtprijs: € 250-350

Biedstatus: € 210

Lotnummer: 32

Ronde Chinees porseleinen famille verte plaquette met decor van twee vogels bij rozentak, Kangxi -afkomstig uit een scherm of meubel-, Ø21 cm

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 270

Lotnummer: 33

Paar Chinees porseleinen Chine de commande famille rose dubbelborden met prieeldecor, naar ontwerp van Cornelis Pronk, circa 1740, Ø 26 cm

Richtprijs: € 4000-6000

Bieden vanaf: € 3500

Lotnummer: 34

Paar Chinees porseleinen borden met Amsterdams bont floraal decor met twee kwartels, in kakiemon-stijl, gemerkt met artemisiablad, 18e eeuw -één bord met haarlijnen en randschilfers, de ander met butsje in de rand-, 21.5 Ø cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 35

Chinees porseleinen Imari bedekte schenkkan met bloemdecor, het losse deksel met tinnen duimrust, 18e eeuw -deksel met haarlijnen-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 22 x 18 x 14 cm

Richtprijs: € 350-450

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 36

Paar Chinees porseleinen Imari papbordjes met bloemdecor, 18e eeuw -randchipjes, haarlijn, resten van verlijmd ophangmechanisme achterzijde-, Ø 17 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 37

Drie Chinees porseleinen famille rose diepe borden met tabaksbladdecor, Qianlong -haarlijnen, één gelijmd-, 20 Ø cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 38

Chinees porseleinen famille rose schoteltje met decor van twee lange lijzen bij een tafel, Yongzheng -randschilfertjes-, 2 x Ø 11,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 39

Chinees porseleinen Imari theepot met floraal decor, 18e eeuw -minieme schilfer van tuit-, 12,5 x 17 x 10 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 40

Chinees porseleinen Amsterdam bont theepot met bloemenmanddecor, de tuit in de vorm van een wezen, Qianlong -schilfer van deksel-, 10 x 18 x 10 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120