Lotnummer: 3051

Drie graniver cactuspotten: één gele, model Walu, en twee oranje, daarbij marmorite schaal, alle ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam -enkele chipjes van pootjes, chipje van onderzijde bovenrand Walu potje, marmorite schaal met krasjes-, 7 × 18 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 3052

Glazen spijkervaasje en spijkerasbak, 11,5 × 10 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 3053

Twee deels rood glazen coupes op organisch gevormde opengewerkte voet, hoogste 32 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 3054

Gefacetteerde paarse glazen vaas, uitvoering Moser, Karlsbad -lichte gebruikssporen-, hoogte 26,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 3055

Edith Hagelstange (1934), blank glazen schaal met brede overhangende rand en over het midden twee rood glazen lijnen, gesigneerd en gedateerd 1990, tevens genummerd 58, 13 × 35 × 28 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 3056

Frank van den Ham (1953), grote glazen schaal met gesatineerd okerkleurige buitenzijde en blauwe binnenzijde met strependecor doorsprenkeld met groen lusterglas, oplage 7/20, gesigneerd en gedateerd 2004 -een enkel randchipje-, 20 × Ø 33,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 3057

Mieke Groot (1949), bolvormige helderglazen vaas met blauwe vlekken aan de bovenzijde, unicaat, gesigneerd, uitvoering Leerdam, 1978, 16 × Ø 18 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 3058

Willem Heesen (1925-2007), groene glazen vaas met geappliceerde glasdraden en staande op drie pootjes, Unica 880844, gesigneerd, uitvoering De Oude Horn, 1988, 26 × 22 × 20 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 3059

Ad Snijders (1929-2010), 'Danae II', olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd '98 -gat in doek midden boven-, 50 × 40 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 3060

Charles Stegeman (1924-2013), boom, kleurpotlood en aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 27 × 18 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 3061

Co Westerik (1924-2018), 'Plantsoen', pen en aquarel op papier, m.o. gesigneerd en gedateerd 1991, 12 × 20 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 180

Lotnummer: 3062

Hollandse School: bedrijvigheid in de haven met in het verschiet een schip, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw -herstelde winkelhaak-, 48 × 70 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 3063

Jacobus Willem 'Ko' Oosterkerk (1928-2012), ''Verzameling' /uit de reeks 'Sporen'/', ets 2/3, l.o. gesigneerd en gedateerd 1987, 55 × 73 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 3064

Walasse Ting (1929-2010), naakte vrouw met bloemen in het haar, litho, épreuve d'artiste, m.b. gesigneerd en gedateerd '76, 56 × 77 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 3065

Witgelakte metalen tafellamp, kopie naar ontwerp van Poul Henningsen, uitvoering onbekend -enkele deukjes-, 55 × Ø 49 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 55

Lotnummer: 3066

Paar éénlichts tafellampen met ronde diffuser in zwart plaatwerk frame, model Moon, uitvoering Dijkstra Lampen, Haarlem, jaren '70, 27,5 × 24 × 12 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 3067

Witte metalen en kunststof tafellamp, model Vertebra, uitvoering Martinelli Luce -gebruikssporen-, hoogte 60 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 3068

Zwartgelakt dressoir met vier deurtjes, model Vision, ontwerp Karel Boonzaaijer, uitvoering Pastoe, jaren '80 -gebruikssporen-, 72 × 144 × 55 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 3069

Jan Hein van Rooy (1940), landschap, ets 7/15, niet gesigneerd, gedateerd 1994, 47 × 59 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 3070

Machiel Hopman (1928-2001), abstracte compositie, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd -stukje verfverlies linksonder-, 80 × 79,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 200

Lotnummer: 3071

Peter van der Heijden (1950), 'Boemerang', litho 2/15, r.o. gesigneerd en gedateerd '76, 47 × 21 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 3072

Gebogen berken krukje met rugleuning, model K65, ontwerp Alvar Aalto, vermoedelijk uitvoering Artek, tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen- 71 × 40 × 35 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 3073

Kees Manders (1913-1979), bouwplaats, aquarel en gouache, l.o. gesigneerd en gedateerd 1968, 30,5 × 41 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 3074

David Hutter (1935-1990), mannelijk naakt vanaf de rug gezien, roodkrijttekening, r.o. gesigneerd, 32 × 23 cm, daarbij: boekwerkje betreffende de kunstenaar

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 3075

Fred Pollack (1943), 'No. 55', gemengde techniek op papier, verso op lijst gesigneerd en gedateerd 2008, 11,5 × 14,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 3076

Peter Vos (1935-2010), 'Artis Natura Magistra', ets, r.o. gesigneerd en gedateerd '79

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 3077

Abstracte rood natuurstenen sculptuur, 20 × 18 × 14 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 3078

Gesatineerde geometrische glazen vaas, model Delta, ontwerp Mart van Schijndel, uitvoering Martech, gesigneerd en gedateerd '81, in originele verpakking met schoonmaakborsteltje, 23 × 19 × 19 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 3079

Eiken en coromandel naaitafeltje met vakverdeling onder het blad, en twee glazen schappen tussen de poten, Haagse School, jaren '20, 73 × 60 × 43 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 180

Lotnummer: 3080

Keimke Kootstra (1948), 'Tuinen van geluk', zeefdruk 18/100, r.o. gesigneerd en gedateerd '95, 37 × 30 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 3081

Ad Snijders (1929-2010), abstracte kleurencompositie, aquarel en gouache op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, 30 × 21,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 3082

Corneille (1922-2010), 'La Chouette', litho e/a, r.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 30 × 23 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 3083

Drie glasobjecten: schotel met oranje slierten en geëtst logo, Unica 664LL, ontwerp Floris Meydam, schaal met stervormige voet, uitvoering Royal Leerdam Crystal, en geelgevlekte kalebasvaas -lichte gebruikssporen-, 7 × 30 × 32 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 3084

Plexiglazen commode met twee schappen, model Ghost Buster, ontwerp Philippe Starck, uitvoering Kartell, modern -gebruikssporen-, 80 × 69 × 41 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 3085

Teakhouten schaarlamp met gebloemde kap, model 332, ontwerp Erik Hansen, uitvoering Le Klint, Parijs, midden 20e eeuw -kap niet origineel-, maat ingeklapt 53 × 65 × 40

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 3086

Messing boeketvormige wandlamp met zeven glazen kelkjes op de lichtbronnen, Frankrijk of Italië, midden 20e eeuw -vermoedelijk oorspronkelijk deels rood gelakt- 62,5 × 41,5 × 31 cm

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 3087

Reinder Homan (1950), bosrand, ets e.d. 31/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '80

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 3088

Vier diverse schalen, uitvoering Alessi, 21e eeuw -gebruikssporen-, rode schaal 9 × 44 × 33 cm, daarbij: zwart kunststof lampje, model Dalù, ontwerp Vico Magistretti, uitvoering Artemide

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 3089

Rob Claus, 'Ik ben de weg kwijt', kleurenets 47/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '75, 21 × 21 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 3090

Tafellamp met gesatineerde opaline kap en donkergelakt houten frame, model Nao, ontwerp Chi Wing Lo, uitvoering Giorgetti, Italië -knop defect, houten draaiknop wel aanwezig-, 54 × 39 × 25 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Lotnummer: 3091

Lucebert (1924-1994), 'Meester', koppermaandag 14/700, 1998, postuum uitgegeven met toestemming van de erven, verso voorzien van stempel, 20 × 35,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 3092

Dirk van Gelder (1907-1990), 'Zoutelande', houtgravure, gemonogrammeerd, getiteld en gedateerd 1951 in de plaat, r.o. gesigneerd in potlood,14 × 23,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 3093

Charles Donker (1940), 'Noordoostenwind', ets, r.o. gesigneerd en genummerd No.11, 33 × 51 cm

Richtprijs: € 180-220

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 3094

Vier matglazen tafellampen, waarvan één met groene binnenzijde, model Mylonit, ontwerp K. Leibel en K. Andreasson, uitvoering IKEA, Zweden, jaren '80, 30 × Ø 12 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 3095

Vijf zeefdrukken: Gijs Keijzer (1933), composities met zwart en kleur, diverse oplages, jaren '80, 41 × 41 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 3096

Glazen wandlamp 'Chartres', ontwerp Willem van Oyen (1921-2004), uitvoering Raak Amsterdam, 37,5 × 20 × 10 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 3097

Johan Hemkes (1894-1988), 'Iere moarn', ets 3/25, l.o. gemonogrammeerd in de druk en gedateerd '61, r.o. gesigneerd in potlood, 30 × 28 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 3098

Drielichts lamp met gebogen witte plexiglas diffuser, model Mezza Chimera, ontwerp Vico Magistretti, uitvoering Artemide, Italië, jaren '70, 80 × 20 × 20 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 3099

Crèmekleurige metalen bureaulamp bestaande uit twee halve bollen, model Bikini, ontwerp Raul Barbieri & Giorgio Marianelli, uitvoering Tronconi Illuminazione, Italië, jaren '80, hoogte 46,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 3100

Henk Lycklama à Nijeholt (hedendaags), onder water gelopen straat met duikende figuren, ets 3/4, gedateerd 5 februari 1997, 20 × 13,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30