Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Welkom bij Veilinghuis Peerdeman| Utrecht Auctions

Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). We organiseren veilingen van kunst, antiek & design, en zijn gespecialiseerd in Chinees porselein

We zijn telefonisch bereikbaar op werkdagen van 10.00-12.00 en van 13.00-17.00 uur. E-mails worden tijdens kantooruren snel beantwoord, stuur gerust uw vraag naar receptie@veilinghuispeerdeman.nl

Veiling 25 sept | Preview

Kunst, antiek, design, sieraden, zilver

Isaac Israëls (1865-1934), ezeltje rijden
••op strand van Scheveningen, olieverf op
••schilderskarton, gesigneerd, 46 x 56 cm
Lucie Rie (1902-1995), hoge steengoed
••vaas, gemonogrammeerd, H 17 cm
B.C. Koekoek, beschilderd zilveren snuif-
••doosje, met inscriptie, 1848, 7 x 10 cm
Pendulestel, Louis Seize, 52 x 35 cm
Grote aardewerk vaas, Rozenburg, 46 cm
Ben Hoezen (1935), sculptuur, 158 cm

Catalogus & bieden v.a. 11 sept

Lees alles over deze veiling