Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Welkom bij Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions

Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). We organiseren veilingen van kunst, antiek & design, en zijn gespecialiseerd in Chinees porselein

Telefonisch zijn we bereikbaar op werkdagen van 10.00-12.00 en van 13.00-17.00 uur.
E-mails worden tijdens kantooruren snel beantwoord, stuur gerust uw vraag naar receptie@veilinghuispeerdeman.nl

Veiling 18 feb | Timed online

Collectie werken Jan van der Vaart
M.C. Escher, houtsnede, 1931
Andreas Schelfhout, olieverf op paneel
Bronzen mythologische Pan, 19e eeuw
Kandelabers à double usage, 19e eeuw
Bolvormig Yixing trekpotje, 18e eeuw
Zilveren nautilusbeker, circa 1900
Chinese klapmutskommen, Kangxi

3500 lotnummers kunst, antiek, design
Deze veiling is gesloten.

Hamerprijzen staan in de catalogus

Aankomende veiling: 21 april

Catalogus online: 7 april