Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Welkom bij Veilinghuis Peerdeman| Utrecht Auctions

Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). We organiseren veilingen van kunst, antiek & design, en zijn gespecialiseerd in Chinees porselein

We zijn telefonisch bereikbaar op werkdagen van 10.00-12.00 en van 13.00-17.00 uur. E-mails worden tijdens kantooruren snel beantwoord, stuur gerust uw vraag naar receptie@veilinghuispeerdeman.nl

Veiling 4 december | Timed online

Vergulde pendule met Cupido, H 48 cm
Hans Wegner, 2 paar fauteuils, AP71
Jan van der Vucht (1603-1637) Christus
••verjaagt de geldwisselaars uit de tempel,
••olieverf, 1627, gesigneerd, 107 x 123 cm
Paar grote Chinese kastkommen, Kangxi,
••18 x 29,5 cm, binnenin springende karper
Paar 1e gehalte zilveren kastanjevazen,
••Hendrik Smits, Amsterdam, 1819, H 30
Gerrit Benner (1897-1981) Zee, 80 x 100
Viool, Johannes Theodorus Cuijpers (1724
••1808), gemerkt, corpuslengte 35 cm

Catalogus online, bieden open

KIJKDAGEN: VR 2 | ZA 3 | 10-17 uur