Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Welkom bij Veilinghuis Peerdeman| Utrecht Auctions

Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). We organiseren veilingen van kunst, antiek & design, en zijn gespecialiseerd in Chinees porselein

We zijn telefonisch bereikbaar op werkdagen van 10.00-12.00 en van 13.00-17.00 uur. E-mails worden tijdens kantooruren snel beantwoord, stuur gerust uw vraag naar receptie@veilinghuispeerdeman.nl

Veiling 3 juli | Gesloten

Kunst, antiek, design, sieraden, zilver

Paar houten engelen, barok, 85 cm
Chinese kom, Kangxi, Ø 19 cm
Hendrik van de Sande Bakhuyzen
••(1795-1860), olieverf, 44 x 52 cm
Albasten poppenhuisservies, ca 1700
Mogelijk Willem Dalens (1628-1675),
••Utrecht, Domtoren, gedateerd 1668,
••monogram WD, olieverf, 47 x 63 cm
Dirk Filarski (1885-1964), kerkplein
••Italië, olieverf op doek, 53 x 63 cm

Hamerprijzen staan in de catalogus

Bekijk de catalogus voor naverkoop