Lotnummer: 3001

Adèle Marie Breteler-Unger (1929), 'Le bleu garçon', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '86, 100 × 90 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 3002

Tom Claassen (1964), twee beelden: ypjes, kunststof, beide onderop gesigneerd -één met gelijmde vleugel-, 14 × 16 × 20 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 3003

Zwartgelakt houten beeldje van vogel: Eames House Bird, ontwerp Charles & Ray Eames, uitvoering Vitra, 21e eeuw -defecten in lak en deukjes-, 27,5 × 24 × 8 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 3004

Zes vintage Swatch horloges, waaronder Rubin Sam 100, automaat, aan bruin lederen band en Time To Move, automaat aan groen kunststof band, 1992, en de Swatch Skin

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 3005

Glazen vaas met geëtst decor van een naakte vrouw met waaier op zwarte achtergrond, de achterzijde met groen en zwart lijnendecor, uitvoering Karl Palda, Tsjechoslowakije, art deco, hoogte 27 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 3006

Iriserende groene glazen vaas met golvende rand en vier paarsblauwe geappliqueerde ribben, circa 1900, 9,5 × Ø 19,5 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 3007

Wit-groene plateel schenkkan met bruine stipjes in de hals, uitvoering Dordtsche Kunstpotterij D.K.P. -enkele schilfers-, hoogte 17 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3008

Paars glazen flesvaas, ontwerp Chris Lebeau, uitvoering Glasfabriek Leerdam, circa 1924-'25, gemerkt -enkele oppervlakkige krasjes-, hoogte 35 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 3009

Jan Cornelis Snoeck (1927-2018), drie keramische sculpturen en een dekseldoosje, dekseldoosje uitvoering Plateelbakkerij Schoonhoven -craquelé, enkele chipjes-, 22 × 26 × 5 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3010

Paars glazen kalebasvaas, ontwerp Chris Lebeau, uitvoering Glasfabriek Leerdam, circa 1924-'25, gemerkt -krasjes-, hoogte 40 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 3011

Charles Eyck (1897-1983), terracotta schaal met ingekrast dierendecor, gesigneerd en gedateerd 1946, uitvoering Tegelen, Ø 42 cm

Hamerprijs: € 850

Lotnummer: 3012

Jeroen Hermkens (1960), 'Versailles', kleurenlithografie 38/90, r.o. gesigneerd en gedateerd 1992, 65 × 47 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 3013

Driedelige verzilverde bloemsteker in de vorm van lotus, uitvoering Reed & Barton, glazen schaal, uitvoering Holmegaard, Denemarken, en grijsroze geglazuurde aardewerk dekselvaas, 32 × 18 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 3014

Drie cognacglazen, servies 'Carex', ontwerp Andries Dirk Copier, 1935, uitvoering Glasfabriek Leerdam, alle met etsmerk, 11 × Ø 9,5 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 3015

Drie verguld stalen stijve armbanden met geëmailleerd lijnen- en blokkenmotief, uitvoering Michaela Frey, Oostenrijk, jaren ' 80, twee met binnenmaat 6,7 cm, één met binnenmaat 7,2 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 3016

Vijf gepatineerd bronzen dierfiguurtjes, alle in de stijl van Walter Bosse, maar niet allemaal van zijn hand, midden 20e eeuw, 4,5 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3017

Stalen damespolshorloge, Bruno Ninaber, met wisselbaar zwart, wit en stalen banddeel

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 3018

Kleine bronzen sculptuur: zittende naakte jongen bij helling, met monogram JC, nummer 9/100, 7,5 × 15,5 × 4 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3019

Collier 'De open Halsbuis' uitgevoerd in aluminium met draaibaar mechaniek, ontwerp en uitvoering Frans van Nieuwenborg en Martijn Wegman, Leiden, 1972, in originele doos met lederen foedraal

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 3020

Vier wijnglazen, servies 'D', ontwerp Karel Petrus Cornelis de Bazel, uitvoering Glasfabriek Leerdam, alle met etsmerk -twee met miniem randschilfertje-, 13 × Ø 7,3 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 3021

Zes vintage Swatch horloges, waaronder: Blue Matic, automaat aan groene kunststof band, Wall Street, chrono, aan zwart lederen band, en Scuba 200

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 3022

Gestileerde aluminium armband met magneetsluiting en gestileerd collier met verguld aluminium bollen en magneetsluiting, Clic Creations, collier C131G, armband A1, binnenmaat armband 6 cm, collier circa 44 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 3023

Zes vintage Swatch horloges, waaronder 'red ahead', automaat, circa 1990, aan rood lederen band, en Chrono Black Motion 1991, aan zwart lederen band, Timeless Zone 1993, aan blauw lederen band

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 3024

Gesatineerd glazen schaal met centraal millefiori decor, vermoedelijk Murano, eind 20e eeuw, 8,5 Ø × 37 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3025

Twee glazen vazen: één met grijs-wit strependecor, ontwerp Gunnel Sahlin, de ander met blauwe, witte en zwarte slierten, ontwerp Anna Ehrner, beide uitvoering Kosta Boda, Zweden, 29 × 15 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3026

Dikwandige helder glazen vaas met geëtst decor van een turner op de brug en lint met tekst: 'Vrank. Vrij. Vroom. Vroed.', en onderschrift '1908 L.S. 'Voorwaarts' 1943', ontwerp A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 18 × Ø 16 cm, zie collectie van het Nationaal Glasmuseum Leerdam voor een vaas met vergelijkbare gravering uit 1948

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 3027

Fons van Laar (1959), 'Het waslijntje', pasteuze olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 2004, 35 × 80 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3028

Zwarte kunststof bureaustoel met blauw lederen bekleding, en bijbehorende ottoman, ontwerp Ferdinand Alexander Porsche, uitvoering Poltrona Frau, Italië, maat bureaustoel 98 × 63 × 92 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 3029

Mieke Tromp (1935), vier vrouwen in klederdracht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '64, 25 × 60 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3030

Fon Klement (1930-2000), 'Rouge', boardsnede, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 25 × 25 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 3031

Fon Klement (1930-2000), 'Les Oeillets', boardsnede, r.o. gesigneerd en gedateerd '96 of '98, 25 × 25 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 3032

Vitrine bestaand uit gestapelde plexiglazen blokken, het onderste blok voorzien van lamp, het geheel staand op een zwartgelakt houten basement, 227 × 48 × 48 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 3033

Robert Terwindt (1940-2019), 'Poppenkast', gouache, r.o. gesigneerd, daarbij: catalogus met werken van de kunstenaar, 69 × 48 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3034

Boek: 'Poppetgom', Lucebert e.a., bestaande uit blik met boek en opblaasbaar kunststof kussen, ongeopend, uitgave Stichting 'Octopus', Deventer, circa 1970, 29 × 20 × 9 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 3035

Pavel Vajsejtl (1978), glazen vaas met blauwe en paarse banen, gesigneerd en gedateerd 2004, 13,5 × Ø 19,5 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 3036

Keramische vaas met polychroom koeiendecor, ontwerp Jan Snoeck, 30 × 20 × 7,5 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3037

Colin Pearson (1923-2007), geglazuurde keramische vaas met twee oren, gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 32 × 33 × 11 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 3038

Oranje-bruin geglazuurd aardewerk vaasje, uitvoering Mobach, Utrecht, tweede kwart 20e eeuw, 16,5 × Ø 20 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 3039

Bruingeglazuurde aardewerk bedekte vaas met sgraffito decor, 30 × Ø 23 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3040

Leo Broos (1942), grijs-zwarte vaas, rakugestookt, gemerkt, 28 × Ø 23 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3041

Drie stuks aardewerk: trompetvaas, decor Z 502, oorkan, decor Muvelee, en blauwgeglazuurde oorkan, decor Smaragd, alle uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, hoogste 19,5 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 3042

Helder- en blauw glazen vaas en kom met vergulde rand, model 49885 en 59885, ontwerp Ann Wahlström, uitvoering Kosta Boda -lichte gebruikssporen, minieme krasjes in vergulding-, 13 × 26,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3043

Willem Heesen (1925-2007), blauwe glazen schaal op hoge standring, centraal een gele bloem, gesigneerd, 11,5 × Ø 34 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 3044

Jan Makkes (1935-1999), bloemstilleven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, jaren '80, 80 × 60 cm, daarbij: een monografie van Jan Makkes

Hamerprijs: € 280

Lotnummer: 3045

Vijf meerkleurige glasobjecten: drie vogeltjes en twee bollen, modern, Tsjechië, 39 × Ø 13 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 3046

Vijf meerkleurige glasobjecten: presse-papiers en vaasjes, één gelabeld Royal Leerdam, 5,5 × 13 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 3047

A.D. Copier (1901-1991), dikwandige groengrijze tincraquelé glazen schaal, serica 72, uitvoering Glasfabriek Leerdam, vals gesigneerd 'Chris Lebeau - Februari 1929 - Böhmen - no. 44 - V', 9,5 × Ø 25 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 3048

Matglazen kom balancerend op marmeren plaatje, ontwerp en uitvoering Bert Frijns -klein chipje in de rand-, 11 × Ø 19,5 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 3049

Glazen schaal met banen van antimooncraquelé, model Serica 76, ontwerp Floris Meydam, uitvoering Glasfabriek Leerdam, jaren '50, Ø 22,5 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 3050

Twee meerkleurige glasobjecten: kom, model Satellite, en dikwandig vaasje, beide ontwerp Bertil Vallien, uitvoering Kosta Boda, Zweden, modern, 10 × 16 cm

Richtprijs: € 100-150