Lotnummer: 56

Hollandse School: figuren in interieur, sepiatekening, r.o. gesigneerd B. Martini, naar Cornelis Troost (1696-1750), 18e/19e eeuw, 24 × 21 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 60

Jacobus Hermanus Redelaar (1871-1951), versierde kalender met winterlandschapje en rococo-ornamenten, aquarel op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd feb. 1910, 38 × 27,5 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 63

Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), sleepboot 'Java' in de haven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 49 × 79 cm

Richtprijs: € 700-900

Biedstatus: € 750

Lotnummer: 64

David Schulman (1881-1966), 'Zicht op het Singel, Amsterdam', olieverf op board, r.o. gesigneerd, herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, Keizersgracht, Amsterdam, 50 × 70 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 500

Lotnummer: 65

Herman Paradies (1883-1966), gezicht op het Poortgebouw te Rotterdam gezien vanaf de Binnenhavenbrug, aquarel en gouache, r.o. gesigneerd -verbruind, volgrecht van toepassing-, 59 × 159 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Bieden vanaf: € 1400

Lotnummer: 87

Han Snel (1925-1998), Balinese schone met lotusbloem in het haar, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '54, 70 × 60 cm

Richtprijs: € 1200-1600

Biedstatus: € 1000

Lotnummer: 88

Willem Jan Pieter van der Does (1889-1966), Indonesisch straatgezicht met ossenkar, marouflé, l.o. gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 49 × 74 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Biedstatus: € 1400

Lotnummer: 91

Cornelis Willem 'Kees' Momma (1965), heuvelachtig akkerlandschap met donkere wolken en regenbogen, gouache en pen op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '95, 19 × 25 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 93

S. Toyo (1935-2000), hanengevecht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1975 -beetje verfverlies langs de randen-, 82,5 × 54 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Bieden vanaf: € 800

Lotnummer: 127

Gijsbertus Johannes van Overbeek (1882-1947), paard-en-wagen aan de kade, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 × 100 cm

Richtprijs: € 600-800

Biedstatus: € 500

Lotnummer: 192

Suzanne Meunier (1888-1974), vrouw aan het strand, aquarel, l.o. gesigneerd, herkomst: aangekocht bij drs. J.C. van Schaik op de PAN, 28 × 22,5 cm

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 217

Aris Knikker (1887-1962), landschap met twee vissers in een bootje, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40,5 × 80 cm

Richtprijs: € 250-350

Biedstatus: € 200

Lotnummer: 226

Louis Cabié (1854-1939), Mediterraan kustgezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1921 -craquelé, restauraties, vlekken in lucht-, 33 × 46 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 230

Kopie naar Tamara de Lempicka (1898-1980), Adam en Eva met wolkenkrabbers in de achtergrond, olieverf op doek, niet gesigneerd, modern, 100 × 75 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 232

Jacques Doucet (1924-1994), zonder titel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd, 13,5 × 15 cm

Richtprijs: € 400-600

Biedstatus: € 350

Lotnummer: 233

Kopie naar Tamara de Lempicka (1898-1980), portret van Tadeusz Lempitski, olieverf op doek, niet gesigneerd, 60 × 50 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 234

Christiaan 'Chris' le Roy (1884-1969), koolmeesjes op zonnebloemen, gouache op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1930, 39,3 × 29,5 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Bieden vanaf: € 800

Lotnummer: 245

Twee portretminiaturen in houten lijst, jongeman en jonge vrouw, aquarel, 19e eeuw -vlekken, lijstje vrouw met sporen van houtworm-, Ø 7,5 en 6 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 247

Francesco Tozelli (1749-1822), portretminiatuur van jonge man, gouache, l.o. gesigneerd, in BWGG medaillonlijstje met verso ajourgezaagd monogram op haarwerk achtergrond, maat geheel 6,2 × 5 cm

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 475

Lotnummer: 248

Portretminiatuur: oudere dame, aquarel, gemonogrammeerd LvO, gedateerd en geschilderd 1926, het zilveren medaillon bezet met pareltjes en aan achterzijde gegraveerd monogram en datering: 1846-1926, in foedraal, 9 × 9 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 295

Johannes Evert Akkeringa (1861-1942), 'kinderen in de duinen', olieverf op paneel, l.o. gesigneerd -verso met papieren label: E.J. van Wisselingh & Co., Rokin, Amsterdam, No. 1905X-, H 31,5 × B 39 cm

Richtprijs: € 4000-6000

Biedstatus: € 3500

Lotnummer: 296

Eugène Verboeckhoven (1798-1881), rustende herder en herderin bij vee in landschap, olieverf op doek, l.o. gesigneerd met daaronder een annotatie (schilder van de figuren?) -slechte conditie-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 30,5 × 36,5 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 400

Lotnummer: 297

Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945), gezicht op de Leuvehaven te Rotterdam, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1902, gedoubleerd, 51 × 71 cm -verso resten van papieren tentoonstellingslabel Milwaukee Art Society, en papieren kaartje MacConnal - Mason Art Gallery, London, inclusief kopie aankoopfactuur MacConnal - Mason, 7 mei 1998)

Richtprijs: € 8000-12000

Bieden vanaf: € 7000

Lotnummer: 301

Constant Artz (1870-1951), eendenfamilie aan de waterkant, aquarel, r.o. gesigneerd, 35,5 × 52 cm

Richtprijs: € 500-700

Biedstatus: € 400

Lotnummer: 302

Jacobus Pelgrom (1811-1861), ijspret met koek en zopie bij Hollands vestingstadje, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 20 × 34 cm

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 308

Aquarel: twee koetsiers bij de bushalte, niet gesigneerd, uit lijst gehaald, achterop lijst een geschreven notitie: 'Harm Kamerlingh Onnes, gegeven? aan Truus', 17,3 × 11,4 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 313

Cornelis Raaphorst (1875-1954), vier spelende kittens bij een mand van wilgentenen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 39 × 48 cm, herkomst: kunsthandel M. Wolff, Amsterdam

Richtprijs: € 1500-2000

Biedstatus: € 1200

Lotnummer: 314

Albert Jurardus Van Prooyen (1834-1898), boerenerf met figuren en pluimvee, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 11 × 19 cm, herkomst: Christies, 20 oktober 1976, no. 299

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 140

Lotnummer: 315

Omgeving Marie Henri Mackenzie (1878-1961), wachtende koetsier, olieverf op doek, r.o. restanten van een onleesbare signatuur, de lijst draagt naamplaatje G.H. Breitner, maar niet van zijn hand -gemaroufleerd-, 35 × 53 cm

Richtprijs: € 600-800

Bieden vanaf: € 500

Lotnummer: 316

Mogelijk Sebastian Wegmayr (1776-1857), bloemstilleven in glazen vaas met kever, rups, en twee vlinders, gouache op papier, op plaatje toegeschreven aan Cornelis van Spaendonck (1756-1840) -klein beetje verfverlies-, 32 × 25,5 cm

Richtprijs: € 800-1200

Bieden vanaf: € 750

Lotnummer: 317

Willem Bastiaan Tholen (1860-1931), meisje met wit overschort op bruggetje, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 14 × 17 cm

Richtprijs: € 600-800

Biedstatus: € 550

Lotnummer: 322

Han van Meegeren (1889-1947), geit, pastelkrijt op papier, r.o. gesigneerd, 53 × 35 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 323

Giuseppe Arigliano (1917-1999), kustgezicht Ligurië, Italië, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40,5 × 50,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 325

Jaap ter Haar (1922-1998), 'Golfclub', gouache op board, r.o. gesigneerd -beschadigde aankoopbon bevestigd op de achterzijde-, 39 × 18,5 cm

Richtprijs: € 500-700

Biedstatus: € 400

Lotnummer: 326

Jan Hendrik Verheijen (1778-1846), stadsgracht met bruggetje, huizen en figuren in bootje, aquarel, gesigneerd, 18,5 x 14 cm

Richtprijs: € 400-600

Biedstatus: € 350

Lotnummer: 327

Europese School: vrouw met hoed, olieverf op paneel, l.o. onduidelijk gesigneerd, 12,5 × 8 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 328

Omgeving van Hoynck van Papendrecht (1858-1933), of Jacob Hendrik Geerlings (1859-1931), cavalerist op het strand, aquarel, niet gesigneerd, 13,5 × 11 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 130

Lotnummer: 330

Paar pendantportretjes in lijst: gegoed stel, aquarel en potlood op papier, mannenportret r.o. onduidelijk gesigneerd H. [...] en gedateerd 1799, -vrouwenportret zonder glas, beide met vouwlijnen-, beide 13 × 9,8 cm zonder lijst

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 341

Miniatuurportret: vrouw in blauwe jurk, in verguld bronzen lijstje, eind 19e eeuw, r.m. gesigneerd Vernier -kleine verkleuring bovenin-, 12 × 9,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 385

Hollandse School: tweemaster met waterschip, inkttekening, niet gesigneerd, 18e eeuw, 24,3 × 31,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 386

Hollandse School: haringbuis bij kust, inkt op papier, niet gesigneerd, eerste helft 19e eeuw, 12 × 18 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 387

Hollandse School: fregat op de Zuiderzee, inkt op papier, niet gesigneerd, circa 1800, papierformaat 19 × 25

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 439

Kopie naar het origineel van Benjamin West: Cornelia, moeder van de Gracchi, wijst haar kinderen aan als haar juwelen, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd J. Louis David, maar niet van zijn hand, circa 1800, 11 × 13 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 527

Paar pendantportretten: man en vrouw, olieverf op doek -gedoubleerd-, 19e eeuw, 69 × 57,5 cm

Richtprijs: € 800-1200

Bieden vanaf: € 600

Lotnummer: 534

Adrianus Eversen (1818-1897), stadsgezicht met figuren, bedelaar en kerktoren in de achtergrond, aquarel op papier, r.o. gemonogrammeerd, 22 × 31 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Lotnummer: 535

Jacobus Perkois (1756-1804), jagers maken een praatje bij de herberg, aquarel op papier, gesigneerd op paal en gedateerd 1790, 32 × 24 cm

Richtprijs: € 600-800

Biedstatus: € 550

Lotnummer: 539

Vier gouaches: 17e- en 18e-eeuwse kostuums, niet gesigneerd, 20e eeuw, 27 × 17 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 570

Hollandse School: kantklossende vrouw in interieur met een hondje aan haar voeten, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd Van Mieris, maar niet van zijn hand, 17e/18e eeuw -verticale barst in paneel-, 47,5 × 41 cm

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 400

Lotnummer: 571

Inkttekening: echtpaar op bankje, circa 1900, 13,5 × 10 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 572

Schilderij: schrijvende vrouw aan tafel met hond aan haar zijde, olieverf op doek, r.o. resten van signatuur, 19e eeuw, 34 × 27,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 200