Lotnummer: 40
Veiling Zondag 25 September 2022

Hollandse/Europese School: portret van een jongeman in landschap, pastel, niet gesigneerd, eerste helft 19e eeuw, 52 x 42 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 44

Vermoedelijk Belgische school: stilleven met flessen en trompet, olieverf op doek, niet gesigneerd, 20e eeuw -twee kleine restauraties-, 96 x 83,5 cm

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 45

Ben Viegers (1886-1947), roeibootje aan steiger, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd-, 58,5 x 49 cm

Richtprijs: € 1200-1600

Lotnummer: 46

Dirk Peter van Lokhorst (1848-1894/1914), koeien en schapen op het land met herder en boer, olieverf op doek, gesigneerd -impasto's op vachten bijgewerkt bij restauratie-, 99 x 147 cm

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 81

Charles Bernardus Dankmeyer (1861-1923), haven bij nacht, olieverf op board, gesigneerd, 58 x 84 cm

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 87

Leo Eland (1884-1952), figuren in Indonesisch landschap, olieverf op board, gesigneerd, 38,5 x 29 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 88

Hollandse School: bloemstilleven, olieverf op paneel, gemonogrammeerd W.J.B. en gedateerd 1853, 39 x 31 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 89

Henri Welter (1886-1948), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd onder pseudoniem H. Endlich, 29 x 39 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 130

Britse School: matroos, olieverf op paneel, gesigneerd Ezra Weir, gemonogrammeerd en gedateerd 1857, 174 x 47 x 4 cm

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 181

Hollandse School: Hollands landschap met boerderijtje, twee wandelaars en een visser, marouflé, niet gesigneerd, 19e eeuw, 43,5 x 54 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 182

Mogelijk Josef Hoffmann (1831-1904), berglandschap, olieverf op karton, verso toegeschreven aan en gedateerd 1903, 33,5 x 41,5 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 194

Hendrik Schaap (1878-1955), man met handkar in stad, gouache op papier, gesigneerd, 22,5 x 25,5 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 199

Otto Boudewijn de Kat (1907-1995), de conversatie, olieverf op doek, niet gesigneerd, achterop een tentoonstellingssticker Frans Halsmuseum / De Hallen: 'Tentoonstelling O. de Kat, 1978, Conversatie, 1965' -volgrecht van toepassing-, 60 x 68,5 cm

Richtprijs: € 4000-6000

Lotnummer: 200

Harry Maas (1906-1982), twee jonge vrouwen aan de oever, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1962, 78 x 98 cm

Hamerprijs: € 950

Lotnummer: 204

Steven Hendrik Wijnhoven (1898-1969), boerenhuisje met boom, olieverf op board, gesigneerd, 24 x 26 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 208

Charles Frederick Allbon (1856-1926), schepen op het water voor de Engelse kust, aquarel op papier, gesigneerd, 23 x 48,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 251

Alfred Hohenstein (1854-1928), 'Amsterdam Strassenjungen', olieverf op doek, gesigneerd -craquelé, twee kleine stukjes verf ontbreken rechtsonder-, 41 x 51 cm

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 252

Isaac Israëls (1865-1934), ezeltje rijden op het strand van Scheveningen, olieverf op schilderskarton, gesigneerd, 46 x 56 cm

Hamerprijs: € 35000

Lotnummer: 254

Dirk Filarski (1895-1964), 'Stilleven met paardje', olieverf op doek, gesigneerd, verso getiteld -volgrecht van toepassing-, 99 x 78,5 cm

Hamerprijs: € 1600

Lotnummer: 255

Adriaan Terhell (1863-1949), gezicht op Zutphen met de Sint Walburgiskerk, aquarel, gesigneerd met pseudoniem J. le Blanc, 25 x 34,5 cm

Hamerprijs: € 80