Lotnummer: 4274

Schilderij: de connaisseur, olieverf op doek, niet gesigneerd, eerste kwart 20e eeuw, 40 × 29 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4275

Paul Jacob Naftel (1817-1891), eendje bij de waterkant, gouache op papier, l.o. gesigneerd en 1854, 23 × 33 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 4276

Schilderij: 'Tahiti Zonsondergang', olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, verso getiteld -verfverlies-, 92,5 × 74 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4277

Hollandse School: man en vrouw in interieur met bloemenvaas, in 17e-eeuwse stijl, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 19e eeuw -vuil, slijtage in de marges-, 28 × 21,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4294

Roodkrijttekening van bebaarde man en profil, draagt r.o. gestempeld monogram MM, vermoedelijk collectiestempel Musée de Malmaison -vuil-, 38 × 29 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 4304

Twee schilderijen: bloemstillevens, beide olieverf op doek, één r.o. gesigneerd E. Klausen, de ander r.o. gesigneerd F. Raaijmakers, grootste 50 × 65 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4305

Hollandse School: landschap met boerderij, olieverf op doek, niet gesigneerd, eerste helft 20e eeuw -wasbedoeking, craquelé en scheuren in verf-, 35 × 30 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4343

Hollandse School: bootje voor rotskust, pastel en potlood op papier, r.o. gesigneerd J. Kuipers, begin 20e eeuw, 24 × 30,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 4344

Adeleida Jacoba Heyning (1847-1927), bloemstilleven met rozen, olieverf op doek, verso gesigneerd -craquelé-, 37 × 27 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 4345

Twee schilderijen: de bloemenmarkt en Oosterse voorstelling, daarbij oleografie mogelijk naar Arntzenius, 20e eeuw, 30 × 40 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 90

Lotnummer: 4346

Italiaanse School: havengezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Pirelli, midden 20e eeuw, 50 × 70 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4347

Cornelis Wouter Bouter (1888-1966), zonnebloemen in Keulse pot, olieverf op doek, r.o. gesigneerd onder pseudoniem A.J. van Eijbergen, 80 × 60 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4348

Alfons Verstraeten (1922-2017), berglandschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '54, 50 × 60,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4349

Schilderij: spelende kinderen op het strand, olieverf op multiplex, l.o. gesigneerd F. Bohman, tweede helft 20e eeuw, 30 × 40 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 75

Lotnummer: 4352

Alfons Verstraeten (1922-2017), Belgisch straatje, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '57 -enkele doffe plekjes in de vernis-, 75 × 52 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4353

Roesli Hakim (1936), 'Temple', aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1977, 30 × 44 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4373

Schilderij: de gegeselde Christus, olieverf op paneel, niet gesigneerd, lijst draagt naam: C. Saftleven (1606-1681), maar niet van zijn hand, -enkele inschilderingen, paneel gebarsten, kras, verfverlies-, 51 × 42,5 cm

Richtprijs: € 350-450

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 4409

Germ de Jong (1886-1967), twee krijttekeningen: 'Bergtop Corsica', en dorpsgezicht Corsica, beide gesigneerd en gedateerd 1959, 37,5 × 47 cm en 36,5 × 46 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 4515

Balinese School: tafereel in de jungle, aquarel op papier, niet gesigneerd, 20e eeuw, 83 × 46 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 4595

Gouache: lepelaar op boomstronk in het water, niet gesigneerd, mogelijk India, 19e/20e eeuw, 17,5 × 12 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4622

Hollandse School: portret van dame, olieverf op doek, verso gesigneerd Henk Broeze en gedateerd 2000, 50 × 40 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4623

Indonesische School: Balinese Schone, marouflé, r.o. onduidelijk gesigneerd, 48,5 × 39 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5009

Paar pendantportretten: echtpaar, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 19e eeuw -gedoubleerd-, 45,5 × 35 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 5019

Viermaal aquarel/gouache: damesmode, niet gesigneerd, 20e eeuw, 27 × 18 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5020

Eduard Alexander Hilverdink (1846-1891), slotplein met figuren, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -slechte conditie, erg vuil, lijst beschadigd-, 30 × 40 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 5021

Hollandse School: stilleven met bramen, olieverf op paneel, 20e eeuw, 26 × 19 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5024

Paar portretjes: vermoedelijk Lodewijk Christoffel Hondius (1787-1860) en Magdalena Johanna van den Bogaard (1793-1885), olieverf op paneel, midden 19e eeuw -verfverlies, krasjes, marges van lijstjes zichtbaar-, beide circa 16 × 21 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 75

Lotnummer: 5031

Jaap de Ruig (1909-1992), 'De toren van Nijkerk', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en op spieraam gedateerd '81, 50 × 70 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5032

Hollandse School: portretje van een vrouw, uitgesneden uit een groter doek, marouflé, 19e eeuw of ouder -verf dungepoetst, kleine gaatjes-, 17 × 15 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5033

Hollandse School: kippen en duiven op boerenerf, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, eind 19e eeuw -restauratie in het midden-, 21 × 42 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5034

Cornelis Koppenol (1865-1946), grootmoeder met kinderen in de keuken, met wit gehoogde inkttekening, r.o. gesigneerd, 18,5 × 11,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5035

Willem Jacobus Alberts (1912-1990), landschap met grazende koeien, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 49 × 29 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5041

Hollandse School: zeilschepen op het water, olieverf op board, l.o. gesigneerd E. Braspenning, 20e eeuw, 50,5 × 68,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5042

Hollandse School: 'Boschuil', potloodtekening, eerste helft 20e eeuw, r.o. onduidelijk gesigneerd,11 × 8,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5043

Hollandse School: portret van het stoomschip 'Gelria' van de Koninklijke Hollandsche Lloyd, aquarel, r.o. gesigneerd Thorn Leeson en gedateerd 1927, 34 × 44 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5044

Hollandse School: winterse bosweg met paard en wagen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd 'n[aar] L. Apol', 43 × 30 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5045

Hollandse School: 'ruggenaakt', olieverf op paneel onduidelijk gesigneerd, verso met label die het werk toeschrijft aan een Leo van Dam, tweede helft 20e eeuw, 30 × 24 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 5046

Schilderij: bloemenstal, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Van de Walle en gedateerd '35, 30 × 40 cm -restauratie rechts onder-

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5052

Jos Kivits (1945), twee zeilboten voor de kust, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 50 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 65

Lotnummer: 5053

Hollandse School: scheepsportret van de 'Zeekoet', olieverf op doek, r.o. gesigneerd M. Tof en gedateerd '80, 40 × 60 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5054

Engelse School: jonge vrouw aan de toilettafel, olieverf op board, verso gesigneerd Colin Baxter en gedateerd 1871, 24 × 28 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5055

Vier diverse goudkleurige schilderijlijsten, modern -gebruikssporen-, grootste sponningmaat 60 × 92,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5056

Hollandse School: bootje op plas, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Th. Braskamp, eerste helft 20e eeuw, 50 × 70 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5114

Hollandse School: scheepsportret van de Titanic, gouache op papier, r.o. gesigneerd B. Blommers, 40 × 60 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5115

Yuhan Ito (1867-1942), een rivier met brug en bomen, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 32 × 49 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5116

Hollandse School: portret van jonge kadet met paard, aquarel op papier, l.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1827, volgens annotatie verso voorstellend Jan Dirk Schouten 1815-1840 -sterk verbruind-, 46 × 38 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 5140

Adriaan Kikkert (1914-1995), 'Bretagne', aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 43 × 61 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5141

Hollandse School: stilleven van kamerplanten, olieverf op doek, r.o. gesigneerd J. v. Oortmerssen, mogelijk Jacobus van Oortmerssen (1880-1956), 20e eeuw -kleine defecten-, 35 × 50 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5162

Willy Fleur (1888-1967), stilleven, aquarel, r.o. gesigneerd, 42 × 31 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5163

Piet Klaasse (1918-2001), 'Wiel bij Lienden, Betuwe', aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '77, 45 × 60 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40