Lotnummer: 1
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Europese School: portret van man in grijsblauwe jas met passer in de hand, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 18e eeuw -craquelé, kleine verkleurde retouches, gedoubleerd-, 79,5 x 79 cm

Hamerprijs: € 1400

Lotnummer: 7
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Hermanus Petrus Antonius Gunneweg (1846-1934), geiten in een duinlandschap, olieverf op doek, gesigneerd -gedoubleerd-, 67 x 111 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 50
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Marqueterie van boomschors en hout: bloemen in Japanse stijl, 46,5 x 34 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 133
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Samson Schames (1898-1967), bloemstilleven, gouache en pastelkrijt op papier, gesigneerd en gedateerd '50, 35 x 28 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 134
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Vermoedelijk Edmond Lempereur (1876-1909), drie strandgezichten: twee kinderen op het strand, de pieren bij Trouville, en vrouwen in meerdere poses, alle potlood en aquarel op papier, niet gesigneerd, verso voorzien van label: '023844 Ville D'Albi - Musée Henri da Toulouse-Lautrec - 100 Fr.', en passe-partout gelabeld 'Toulouse-Lautrec 1864-1901', 15,5 x 23, 5 cm

Richtprijs: € 200-300

Niet verkocht: beschikbaar tegen de laagste richtprijs, stuur een e-mail naar receptie@veilinghuispeerdeman.nl

Lotnummer: 135
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Dirk Boode (1891-1957), vissersechtpaar, gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd 1937, 32 x 26 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 150
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Omgeving Victor Gilbert (1847-1935), portret van vrouw in interieur, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 21,5 x 15 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 151
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Toegeschreven aan Pieter van Bloemen (1657-1720), liggende koe, roodkrijttekening, niet gesigneerd, verso met label, herkomst: particuliere verzameling Bilthoven, 13,5 x 19 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 153
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Europese School: tweespan voortgetrokken door mythologische dieren, gemend door een cherubijn met bloemen in zijn handen, gewassen inkttekening, deels in blauw, 16e/17e eeuw, verso met twee collectiestempels, één van graaf Rey De Villette (1864-1934), de ander Hans van Leeuwen (1911-2010), en annotatie: 'Lambert van Noort 1520-1571', 14 x 29,5 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 154
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Italiaanse School: Castel Sant'Angelo Rome, gewassen inkttekening, 17e eeuw, verso annotatie in inkt: 'Martin?', 14 x 26 cm

Hamerprijs: € 375

Lotnummer: 156
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Julian De Vriendt (1842-1935), studieportret van grootvorstin Elisabeth van Hessen-Darmstadt, houtskool op papier, niet gesigneerd, verso toegeschreven en getiteld, herkomst: op 15 oktober 1998 aangeboden geweest bij Christies Amsterdam -roestvlekken-, 43 x 25 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 168
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Europese School: ruïnes uit de klassieke oudheid in een Italianiserend landschap, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e eeuw -verkleurde retouches, gedoubleerd-, 92,5 x 79 cm

Hamerprijs: € 750

Lotnummer: 170
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Naar Godfried Schalcken (1643-1706), twee figuren steken kaars aan met gloeiend stuk hout, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -gemaroufleerd-, 58 x 49 cm

Hamerprijs: € 800

Lotnummer: 173
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Afina Catherina Gesina Goudschaal (1877-1956), miniatuurportret van grootmoeder met kind, gesigneerd en gedateerd 1926, 5 x 7 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 174
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Afina Catherina Gesina Goudschaal (1877-1956), miniatuurportret van een jongen, gesigneerd en gedateerd 1927, 8 x 6 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 228
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Adriaan de la Rivière (1857-1941), marktscène, olieverf op paneel, gesigneerd, 27 x 31,5 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 229
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Mogelijk Jan Jacob Zuidema Broos (1833-1882), de kwakzalver, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 19e eeuw, verso in potlood toegeschreven aan 'J. Broos, circa 1830', 20,5 x 24 cm

Richtprijs: € 600-800

Lotnummer: 230
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Wouter van Smorenburg (1878-1918), Hollands waterlandschap met een aangemeerd bootje, olieverf op doek, gesigneerd, 17 x 23 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 231
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Mogelijk Willem Dalens (1628-1675), gezicht op de stad Utrecht met figuren op de voorgrond, olieverf op paneel, gemonogrammeerd WD en gedateerd 1668 -gerestaureerd, kopie restauratierapport bijgevoegd-, een schilderij met overeenkomstig afbeelding, toegeschreven aan Willem van Drielenburgh (1632-1687), bevindt zich in de collectie van het Centraal Museum Utrecht, zoals afgebeeld in J. de Meyere 'Utrecht op Schilderijen', uitg. Kwadraat, Utr. 1988, pag. 46, het huidige werk wordt door het RKD toegeschreven aan mogelijk Willem Dalens, 46,5 x 63 cm

Richtprijs: € 4000-6000

Lotnummer: 232
Veiling Zondag 3 Juli 2022

Franse School: meisje met hoofddoek en strik, pastelkrijt op papier, niet gesigneerd, 19e eeuw, 40,5 x 33,5 cm

Hamerprijs: € 210