Lotnummer: 2001
Timed online, sluiting: 14:00

Paar 2e gehalte zilveren kandelaars met vierkante voet, gegraveerd met guirlandes en bloemen, afgezet met parelranden, meester: D.J. Aubert, 's-Gravenhage, laat 20e eeuw, brutogewicht 2031 gram, 24 cm x 12 × 12 cm -één iets scheef-

Richtprijs: € 350-550

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 2002
Timed online, sluiting: 14:00

Schuitvormige 2e gehalte zilveren broodmand met ajourgezaagd spijlendecor, twee grepen, en afgezet met parelrand, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1948, gewicht 664 gram, circa 12 × 34 × 23 cm

Richtprijs: € 350-550

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 2003
Timed online, sluiting: 14:00

Ronde 2e gehalte zilveren koektrommel op onderschotel, beide afgezet met parelrand, meester: A. Presburg, Haarlem, 1961, gewicht 613 gram, trommel 7 × Ø 12,5 cm, schotel Ø 17,5 cm -gebruikssporen-

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 2004
Timed online, sluiting: 14:00

Paar kleine 1e gehalte zilveren kandelaars met vierkante voet, gegraveerd met guirlandes en bloemen, afgezet met parelranden, meester: D.J. Aubert, 's-Gravenhage, 1993, brutogewicht 257 gram, 10,7 × 5,4 × 5,4 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 2005
Timed online, sluiting: 14:00

Twee 2e gehalte zilveren hengselmandjes, waarvan één op voet, meester: Jacobus Schalkwijk, Rotterdam, 1821, 7,5 × 10 × 8 cm, de ander 1833, 4,5 × 8,5 × 7,5 cm, gewicht 142 gram -gebruikssporen-

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 2006
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren rechthoekige koektrommel met kabel- en filetranden, meester: Johannes Mattheus van Kempen Jr., Utrecht, 1851, brutogewicht 483 gram

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 2007
Timed online, sluiting: 14:00

Gefacetteerde kristallen bokaal met 2e gehalte zilveren deksel en voet, Nederland, 19e eeuw -glas momenteel los van voet-, 36 × Ø 13 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 2008
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren cabaret met geschulpte rand, staand op drie krulpootjes, meester: Northern Goldsmiths Company, Birmingham, 1932, gewicht 1014 gram, 3 × Ø 31 cm

Richtprijs: € 600-800

Bieden vanaf: € 600

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 2009
Timed online, sluiting: 14:00

Geëlektrificeerde 2e gehalte zilveren warmwaterketel met geribd decor en houten knop en hengsel, meester: Willem Christiaan & Willem Gerard & Carl Bonebakker, Amsterdam, 1919, winkeliersmerk: A. Bonebakker, Amsterdam, brutogewicht 1771 gram, 17 × 25 × 13 cm

Richtprijs: € 700-900

Bieden vanaf: € 600

Lotnummer: 2010
Timed online, sluiting: 14:00

Samengesteld gelobd vijfdelig 1e en 2e gehalte zilveren theeservies, bestaande uit: theepot, suikerpot, roomkan, lepelvaasje en schaal, diverse meesters, veelal Begeer, Utrecht, circa 1900, gewicht 1053 gram, theepot 15 × 20 × 10 cm

Richtprijs: € 600-800

Bieden vanaf: € 600

Lotnummer: 2011
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren taartschep met getorste steel en gegraveerd met bladdecor, meester: H.M. Mansvelt, Rotterdam, 1925, en 2e gehalte zilveren taartschep gegraveerd met bloemdecor, meester: Adrianus Kuijlenburg, Schoonhoven, 1861, gewicht 112 gram, 23,5 × 7 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 2012
Timed online, sluiting: 14:00

Driehoekig 1e gehalte zilveren zoutvat met gegoten mascarons, vermeil binnenzijde en drie pootjes in de vorm van vrouwfiguren, renaissancestijl, Birmingham, 1873, gewicht 270 gram, 5 × 12 × 12 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 2013
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren soepdienlepel, puntfilet, meester: Koninklijke Kempen, Begeer & Vos, Utrecht, 1923, gewicht 241 gram, 29 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 2014
Timed online, sluiting: 14:00

Drie 1e gehalte rechthoekige zilveren fotolijsten waarvan één met kabelrand, 20e eeuw, brutogewicht 750 gram, 19 × 14 × 1,2 cm

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 2015
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte rond zilveren dienblad met geschulpte rand, Zwitserland, 20e eeuw, gewicht 265 gram, Ø 24 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 140

Lotnummer: 2016
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren theepot op komfoor, gecanneleerd model, gezwart houten greep, knop en pootjes, meester: Koninklijke van Kempen, Begeer & Vos, Voorschoten, 1923-1925, brutogewicht 686 gram, theepot 14 × 26 × 11 cm -knopje iets beschadigd-

Richtprijs: € 350-550

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 2017
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren roomstel op onderschotel, kardinaalsmodel, meester Koninklijke Van Kempen en Begeer, Voorschoten, 20e eeuw, gewicht 456 gram, circa 7 × 20 × 14 cm

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 2018
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren aspergetang, dubbelfilet, meester: Willem Christiaan, Willem Gerard & Carl Bonebakker, Amsterdam, 1896, winkeliersmerk: A. Bonebakker & Zoon, Amsterdam gewicht 188 gram, 24 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 2019
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren broodmand met spijlen, ajourgezaagde motieven en geciseleerde rocaille op de uitstaande rand, meester: Walker & Hall, Chester, 1919, gewicht 607 gram, 10 × 36 × 22 cm

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 375

Lotnummer: 2020
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren aspergetang, parelrand, meester: Willem Christiaan, Willem Gerard & Carl Bonebakker, Amsterdam, 1886, winkeliersmerk: A. Bonebakker & Zoon, Amsterdam, gewicht 216 gram, 24 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 180

Lotnummer: 2021
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte schuitvormig zilveren dienblad met ajourgezaagde galerij, afgezet met parelrand, meester: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven, 1902, gewicht 858 gram, 4,5 × 42 × 24 cm -krasjes-

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Lotnummer: 2022
Timed online, sluiting: 14:00

Zes 2e gehalte zilveren viscouverts, Haags lof, meester: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam en Zeist en B.H. Driesen, Utrecht, 1921-1929, gewicht 564 gram, 21 cm

Richtprijs: € 400-600

Biedstatus: € 375

Lotnummer: 2023
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren slacouvert, parelrand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1894, gewicht 203 gram, 25 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 2024
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren eierlepel, parelrand, meester: B.H. Driesen, Schoonhoven/Utrecht, 1913, en kaasschaaf met 2e gehalte zilveren pistoolheft, Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten, 1925-1961, brutogewicht 180 gram, 23 × 5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 2025
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren soepdienlepel, parelrand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1899, gewicht 194 gram, 28 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 2026
Timed online, sluiting: 14:00

Gladde 2e gehalte zilveren lepeldoos met houten interieur, Duitsland, circa 1930, brutogewicht 303 gram, 5,5 × 15,5 × 8,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 2027
Timed online, sluiting: 14:00

Zes viscouverts met 3e gehalte bewerkt zilveren heften, 19,8 cm

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 2028
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren strooibus met gestileerde bloemmotieven, 1921, gewicht 227 gram, 21 × Ø 18 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Total images: 11
Total images: 11
Lotnummer: 2029
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren bouilloire, het komfoor met ajourgezaagd spijlendecor, het geheel gedecoreerd met parelranden, meester: Jan Buysen, Amsterdam, 1805, winkeliersmerk: Diemont, brutogewicht ketel 1106 gram, komfoor 677 gram, afmeting circa 40 × 28 × 16 cm, daarbij: bijpassende melkkan en theebus, beide meester: Pierre Hyacinthe la Ruelle, Amsterdam, 1807, brutogewicht samen 501 gram, herkomst: Juwelier Antiquair Premsela & Hamburger, Amsterdam

Richtprijs: € 3000-5000

Bieden vanaf: € 2500

Lotnummer: 2030
Timed online, sluiting: 14:00

Paar 1e gehalte zilveren zuilvormige kandelaars, meester: F.H. Adams & Holman, Birmingham, 1958, brutogewicht 1165 gram, hoogte 24,5 cm -lichte deukjes-

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Lotnummer: 2031
Timed online, sluiting: 14:00

Drie 2e gehalte zilveren roomlepels: lepel met roosgedecoreerde steel, 1947, lepel met rechte bak, meester: J. Schrijfsma, Sneek, 1857, en lepel met ajourgezaagd klavertje, 1918, gewicht 56 gram, circa 11 cm -lepel met klavertje heeft restauraties-

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 2032
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren sigarettenetui met niëllo decor van bladranken, gemonogrammeerd op het deksel, Rusland, 84 zolotniki, 1881, gewicht 94 gram, 3 × 9 × 5,5 cm -gebruikssporen-

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 2033
Timed online, sluiting: 14:00

Elf 3e gehalte zilveren ijslepels met gegraveerde 'O', ontwerp Th. Bernhardt, uitvoering Koch & Bergfeld, Bremen, 20e eeuw, gewicht 275 gram, 13,8 cm -bak met lichte resten van vergulding-

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 140

Lotnummer: 2034
Timed online, sluiting: 14:00

Vier 1e gehalte zilveren zuilvormige tafelkandelaartjes, staand op vierkante voet met parelranden, meester: Th. van Ravenstein, Haarlem, 1998 -één met gedeukte bovenzijde-, 12,5 × 6,5 × 6,5 cm, brutogewicht 669 gram

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 2035
Timed online, sluiting: 14:00

Schuitvormig 2e gehalte zilveren dienblad met ajourgezaagde galerij, afgezet met parelrand, meester: J.F. Plas, Alkmaar, 1916, gewicht 563 gram, 4,5 × 35,5 × 21 cm -deukjes-

Richtprijs: € 350-550

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 2036
Timed online, sluiting: 14:00

Vierdelig 2e gehalte zilveren theeservies met houten grepen, kardinaalsmodel, meester: Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1929, bestaande uit: theepot, roomstel en bedekte suikerpot, brutogewicht 1152 gram, hoogte theepot 16,5 cm

Richtprijs: € 700-900

Bieden vanaf: € 650

Lotnummer: 2037
Timed online, sluiting: 14:00

Rechthoekig zilveren snuifdoosje in de vorm van een kist met gegraveerd decor en stippelgravering aan onderzijde: 'T.D. 1829', onduidelijk gekeurd, eind 18e/begin 19e eeuw, 2,5 × 4 × 2,2 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 2038
Timed online, sluiting: 14:00

Drie 2e gehalte zilveren roomlepels: lepel met ajourgezaagde steel, meester: gebroeders Huisman, Schoonhoven, 1910, lepel met eikelvormige knop, meester: Anne Gerbens Kijlstra, Drachten, circa 1900, en lepel met getorste steel met kwast, 1905, gewicht 59 gram, circa 12 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 2039
Timed online, sluiting: 14:00

Rechthoekige 1e gehalte zilveren snoepjesdoos met filetrand, meester: wed. J. Voet, Haarlem, 1912, gewicht 190 gram, 5 × 8,5 × 5,8 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 260

Lotnummer: 2040
Timed online, sluiting: 14:00

Kristallen strooier met 2e gehalte zilveren montuur en dop, daarbij: kristallen theebus met zilveren montuur en dop met geciseleerd bloemdecor, grootste 16 × Ø 8 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 2041
Timed online, sluiting: 14:00

Paar zilveren strooilepels met ajourgezaagde bak, de gekrulde grepen bekroond door vogeltje, meester: Bartholomeus Smits, Schoonhoven, 1777, gewicht 55 gram, lengte 13 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 2042
Timed online, sluiting: 14:00

Mesje en vorkje met zilveren heft, het vorkje met banddecor, het mesje met gegraveerd bloemdecor, 18e eeuw, brutogewicht 44 gram, 16,5 en 14,8 cm -keuren uitgesleten, ex. collectie Wttewaal-

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 2043
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren strooilepel met ajourgezaagde ovale bak en gebogen steel, meester: P. van Gelderen, Schoonhoven, 1821-1834, gewicht 24,6 gram, 13,8 × 7,3 cm -restauratie bij aanzet steel-

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 2044
Timed online, sluiting: 14:00

Ovaal 2e gehalte zilveren blaadje met ajourgezaagde galerij, op vier klauwpootjes, meester: G.L.J. Reeser, 's-Gravenhage, 1902-1925, gewicht 269 gram, 3,5 × 22 × 15,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 140

Lotnummer: 2045
Timed online, sluiting: 14:00

Ovaal 2e gehalte zilveren dienblad staand op vier poten, de buitenste rand in de vorm van bamboe en gedreven decor van vierklauwige vliegende draken, het centrale plat gegraveerd met chrysanten, China, 19e/20e eeuw, gemerkt, 3,5 × 34 × 25,5 cm, gewicht 1042 gram

Richtprijs: € 700-900

Bieden vanaf: € 600

Lotnummer: 2046
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren schaal op voet met ajourgezaagde motieven en geciseleerd bloemdecor, meester: Mappin & Webb, Sheffield, 1897, gewicht 415 gram, 11 × Ø 23cm

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 2047
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren sigarettenhouder met vermeil binnenzijde en geguillocheerd decor, meester: Adie Brothers, Birmingham, 20e eeuw, gewicht 183 gram, 12,5 × 8,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 2048
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren strooilepel met houten steel, gemerkt voor Roelof Helweg, Amsterdam, maar niet door hem vervaardigd, brutogewicht 31,5 gram, lengte 19 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 2049
Timed online, sluiting: 14:00

Zilveren punchlepel met getorste steel van walvisbalein, meester: Adrianus Bonebakker, Amsterdam, 1791, ook voorzien van de gekroonde O als herkeuringsteken geslagen in 1807, brutogewicht 45 gram, 40 × 10 cm -bak gedeukt en klein scheurtje-

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 2050
Timed online, sluiting: 14:00

3e gehalte zilveren punchlepel met gezwart houten steel, meester: J.F. Evers, Amsterdam, 1789-1811, brutogewicht 86 gram, 40 × 12,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180