Lotnummer: 3451

Signet met onyx zegel waarin een intaglio van een paard, het heft van heliotroop, beide gehouden in BWZG montuur, daarbij: natuurstenen pillendoosje met BWGG montuur, signet 6,5 cm -pillendoosje defect-

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 3452

Vier paar 14kt gouden oorstekers, waarvan één paar gezet met diamantje en één gezet met granaatje, enkele poussettes onedel, brutogewicht 5,6 gram, grootste Ø 0,6 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 3453

BWGG, gemerkt 9kt, herenpolshorloge, mechanisch uurwerk, gele wijzerplaat, daarbij BWGG, gemerkt 9kt, damespolshorloge, aan BWGG schakelband, brutogewicht 31,8 gram -schakelband gebroken-

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 3454

Drie 14kt gouden ringen, één gezet met gefacetteerde granaat, één met topaas, en de ander met zes diamantjes, mt. 19, 18 en 18,5, brutogewicht 8,8 gram

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 180

Lotnummer: 3455

Paar armbanden van olifantenhaar met gouden montuur, brutogewicht 3,8 gram -beide armbanden in twee stukken gebroken-

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 3456

14kt gouden Venetiaans schakelcollier, lengte 48 cm, gewicht 3,0 gram

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 3457

Enkele 14kt gouden manchetknoop met Zeeuwse knoop, en BWGG horlogeketting waaraan signet met tijgeroog brutogewicht 10,2 gram -horlogeketting defect-

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 3458

14kt witgouden Venetiaans schakelcollier met kubushangertje gezet met een robijn, saffier, smaragd en diamantje, lengte circa 18,5 cm, gewicht 4,0 gram

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 140

Lotnummer: 3459

14kt gouden speld gezet met parel, 14kt gouden hanger met jade bol, en 14kt gouden daskettinkje, brutogewicht 5,2 gram

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 3460

Drie BWGG ringen, één gezet met cabochongeslepen mosagaat, één rijring gezet met drie gefacetteerde granaatjes, en één gezet met ovaal cabochongeslepen granaat, brutogewicht 6,6 gram

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 210

Lotnummer: 3461

Divers sloopgoud, veelal 18kt, waaronder een hangertje met diamantje en zaadpareltjes, brutogewicht 28,6 gram - enkele pareltjes van hangertje missen-

Richtprijs: € 1000-1500

Bieden vanaf: € 900

Lotnummer: 3462

Paar 14kt bicolor gouden oorstekers en een 14kt geelgouden hanger gezet met simuli, brutogewicht 1,4 gram

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 3463

Verguld zilveren speld met porseleinen portretje omgeven door zaadpareltjes, en BWGG speld gezet met gefacetteerde rookkwarts, brutogewicht 4,8 gram, circa 5 en 6 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 3464

Sloopgoud, waaronder defect schakelcollier, gewicht 7,0 gram

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 3465

BWGG art deco hanger gemaakt van sluiting voor achtstrengs collier, ook te dragen als broche, gezet met elf achtkantgeslepen diamanten, 21 roosgeslepen diamantjes en onyx, waaraan een matglazen hanger met in platina en 14kt witgoud gezette camee, 41 diamantjes en onyx, brutogewicht 12,0 gram, 6 × 2,5 cm,

Richtprijs: € 600-800

Bieden vanaf: € 550

Lotnummer: 3466

14kt gouden damespolshorloge, Lasita, mechanisch uurwerk, goudkleurige wijzerplaat, aan bruin lederen band, brutogewicht 8,4 gram, circa 1,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 3467

Stalen herenpolshorloge, Omega, Seamaster Electronic Chronometer, met zwarte wijzerplaat, aan geïntegreerde stalen band met vouwsluiting van ander merk, uurwerk: Omega Quartz Cal.1250, referentienummer: 198.0005, 42 Ø mm -originele vouwsluiting wel aanwezig, veel gebruikssporen-

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 250

Lotnummer: 3468

2e gehalte zilveren damespolshorloge Pontiac, bruine wijzerplaat, aan 2e gehalte zilveren platte gourmet schakelband, 2e gehalte zilveren kruisbroche/hanger gezet met paarse steen aan zilveren anker schakelcollier, signethanger gezet met heliotroop en agaat, en 2e gehalte zilveren ring, brutogewicht 102 gram

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 3469

Bloedkoralen staafjescollier, lengte 45 cm, en bloedkoralen collier van gepolijste reststukjes, lengte 95 cm, beide aan gouden kapittelslotje

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 3470

14kt gouden broche met cirkels en bolvormige pampel, 19e eeuw, daarbij BWGG rouwbroche, brutogewicht 6,8 gram, grootste Ø 2,8 cm -bolvormige pampel gedeukt-

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 3471

En chûte geregen parelcollier van gecultiveerde parels, aan 1e gehalte zilveren sluiting, zilveren signethanger en 14kt gouden broche gezet met cirkel van zaadpareltjes, brutogewicht broche 3,0 gram, lengte collier 44 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 3472

Paar 14kt gouden hartvormige hangertjes -grootste met deukje-, gewicht 0,8 gram

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 3473

Twee 14kt gouden bandringen, breedste mt. 17, andere mt. 18, gewicht 7,0 gram

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 230

Lotnummer: 3474

Drie BWGG bandringen, mt. 17-18, gewicht 6,2 gram

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 140

Lotnummer: 3475

Verguld zilveren filigrainbroche gezet met een gesneden jade plaquette met bloemmotief, brutogewicht 17,2 gram, 5 × 3,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 3476

Platina ring, 14kt gouden ring en 14kt witgouden solitairring, mt. 16, 16,5 en 16,25, brutogewicht 11,4 gram, -alle ringen missen de centrale stenen-

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 400

Lotnummer: 3477

14kt gouden bandring, mt.17 en 14kt witgouden bandring, mt. 18, gewicht 2,6 gram

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 3478

Set van 1e gehalte zilveren manchetknopen en dasklem, gedecoreerd met vis welke volledig pavé is gezet met diamant, brutogewicht 27,4 gram, manchetknoop 1,8 × 1,2 cm, in juwelierscassette

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 3479

14kt gouden anker schakelcollier, waaraan een 14kt gouden hanger gezet met bergkristal, brutogewicht 4,6 gram, circa 50 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 140

Lotnummer: 3480

Diverse zilveren bijouterieën: broches, oorbellen en ring, diverse gehaltes, brutogewicht 70,9 gram

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 3481

1e gehalte zilveren broche met twee dolfijnen, meester Georg Jensen, Denemarken, daarbij BWZG slagbroche gezet met synthetische spinel, brutogewicht 9,0 gram, dolfijnen 4 × 2 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 3482

2e gehalte zilveren bedelarmband, waaraan 19 diverse bedels en drie losse bedels, gewicht 35,0 gram, circa 18 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 3483

BWZG zakhorlogekast zonder uurwerk, gedecoreerd met mascarons en BWZG broche gezet met simuli, brutogewicht 31 gram, broche 3,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 3484

14kt gouden gourmet schakelcollier waaraan een BWGG ovale hanger, gemerkt 8kt, met parel, daarbij: BWGG hanger en gouden schakel, brutogewicht 6,0 gram, lengte collier circa 40 cm

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 3485

Drie 14kt gouden ringen, waarvan één gezet met schelpcamee, één met gefacetteerde granaat, en één met groene steen, mt. 17 en 17,5, brutogewicht 9,8 gram -defecten-

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 140

Lotnummer: 3486

18kt gouden hanger met parel, en BWGG cirkelvormige hanger gezet met vier roosgeslepen diamantjes, brutogewicht 3,8 gram

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 3487

14kt roségouden ring gezet met markiesgeslepen opaal, omgeven met zaadpareltjes, mt. 15,5, en 14kt gouden ring gezet met simuli, mt. 15,5, brutogewicht 3,8 gram -solitair vermaakt en keuren weggesleten-

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 140

Lotnummer: 3488

14kt gouden klaverhangertje gezet met achtkantgeslepen diamantje, daarbij: gouden tegenoog, brutogewicht 0,8 gram, klaver Ø 0,8 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 3489

18kt gouden Venetiaans schakelcollier, gewicht 6,0 gram, 60 cm

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 280

Lotnummer: 3490

Wit BWGG hangertje gezet met diamantje en pareltje, en enkele witgouden oorclip gezet met parel en diamant, brutogewicht 3,8 gram

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 3491

Drie 14kt geelgouden bandringen, twee mt. 18,5 één mt. 19, gewicht 11,3 gram -inscripties aan binnenzijde-

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 400

Lotnummer: 3492

Diverse zilveren sieraden, diverse gehaltes, waaronder: bedelarmband waaraan vijf bedels, en grote hartvormige hanger, gewicht 64 gram, 19 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 3493

Drie diverse 14kt gouden damespolshorloges, waaronder: Prisma, Quartz, met zwart lederen bandje, brutogewicht 41,8 gram -gebruikssporen-

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 3494

1e gehalte zilveren gourmet schakelarmband met hartvormige sluiting, Engeland, 20e eeuw, met zes zilveren bedels, waaronder: te openen appel met liefdespaar, 49 gram, lengte 18,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 3495

Statenbijbel met goud op snee, de lederen band met 20kt gouden klamp, voorin gedateerd 1797, 15 × 9 × 6 cm

Richtprijs: € 250-350

Biedstatus: € 220

Lotnummer: 3496

Vijfdelige 18kt gouden naaiset, bestaande uit: schaartje met schede, naaldenkoker, vingerhoedje, priem en naald, gewicht zonder schaartje 27 gram, lengte naaldenkoker 7,2 cm

Richtprijs: € 1200-1600

Bieden vanaf: € 1200

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 3497

Herenvestzakhorloge in 18kt gouden kast, de wit email wijzerplaat met Romeinse cijfers, laat 19e eeuw, brutogewicht 23,6 gram, Ø 3,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 3498

Kerkbijbeltje: Het Nieuwe Testament, Psalmen, Evangelische Gezangen, etc. Amsterdam, 1884. 12mo. Lederen bandje, sneden verguld en gouden slotje, 11,5 × 7 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 3499

14kt gouden damesremontoir met witgeëmailleerde wijzerplaat en geguillocheerd achterdeksel, brutogewicht 18,2 gram, circa Ø 3cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 3500

14kt gouden herenvestzakhorloge, Etern, geguillocheerde kast, met chronografische seconde-aanduiding op zes uur, brutogewicht 54,6 gram, 5,5 x 4, 5 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250