Lotnummer: 3501

18kt gouden damesremontoir cilinder-uurwerk, de wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, geguillocheerd achterdeksel met cartouche, eind 19e eeuw, brutogewicht 23,2 gram Ø 2,9 cm -horlogesleutel aanwezig-

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 3502

14kt gouden herenvestzakhorloge, met wit geëmailleerde wijzerplaat, de kast met lijnendecor en gezet met zaadpareltjes, in houten doosje met lade, ook als standaard te gebruiken, brutogewicht 25,8 gram, Ø 34 mm -enkele zaadpareltjes ontbreken-

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 3503

14kt gouden herenvestzakhorloge, mechanisch uurwerk, met witgeëmailleerde wijzerplaat met chronografische seconde-aanduiding, brutogewicht 55,4 gram, Ø circa 4 cm, in doosje

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 3504

Damesremontoir in 18kt gouden kast, de wit email wijzerplaat met Romeinse cijfers, adres: Vacheron & Constantin, Genève, circa 1874, brutogewicht 24,5 gram, Ø 3,2 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 3505

18kt gouden herenzakvesthorloge, Duchéne & Compagnie, de lunette gersierd met zeventig parels, de achterkant beschilderd met voorstelling van Artemis en rondom versierd met twaalf parels en bloemendecor, gedateerd 1748, uurwerk genummerd: 17148, Ø 40 mm, -één parel defect aan de achterzijde en opwindsleuteltje ontbreekt-

Richtprijs: € 1500-2000

Biedstatus: € 1400

Lotnummer: 3506

14kt gouden vestzakhorloge, A.W.C. co Waltham, met witgeëmailleerde wijzerplaat en Romeinse cijfers, de achterdeksel met geguillocheerd decor, brutogewicht: 34,4 gram, Ø 35 mm, -Kroon zit los-

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 270

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 3507

14kt gouden herenvestzakhorloge, de wijzerplaat en achterkant met geguillocheerd decor, brutogewicht: 38,2 gram, Ø 40 mm, -opwind sleuteltje ontbreekt

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 270

Lotnummer: 3508

Zilveren zakhorloge met witgeëmailleerde wijzerplaat, gesigneerd H. Fly London, met snekuurwerk, en zilveren overkast, 18e/19e eeuw -gebruikssporen, wijzer los, werking niet getest-, Ø 5 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 3509

Zilveren herenvestzakhorloge met snek-uurwerk, gemerkt: Pieter. Thijmen, Gouda, 18e eeuw, wit geëmailleerde wijzerplaat, in zilveren beschermkast met gedreven scène van Salomon, en gemerkt: Mauris fecit, Engeland, met sleuteltje, brutogewicht 153,6 gram, 40 mm -defecten en glas afwezig-

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 160

Lotnummer: 3510

Kristallen parfumflacon met 14kt gouden montuur en dop met gegraveerd patroon, binnenstopje aanwezig, 7,5 × Ø 2 cm -deksel gedeukt-

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 3511

18kt gouden potloodhouder met schuifmechaniek, lengte 8,5 cm, gewicht 3,8 gram

Richtprijs: € 180-220

Biedstatus: € 170

Lotnummer: 3512

14kt gouden horlogesleutel gezet met gegraveerd parelmoer, 19e eeuw, brutogewicht 7,4 gram, 6 × 2,8 cm -parelmoer en keur gesleten-

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 3513

14kt gouden vingerhoedje, gewicht 4,6 gram

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 170

Lotnummer: 3514

Glazen parfumflacon met 14kt gouden dopje in foedraal, 9,5 × Ø 2,5 cm -glazen binnenstopje aanwezig-

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 3515

Zilveren signethanger, ajourgezaagd met vogeldecor, zegel met familiewapen in de vorm van een zadloper met rondom de initialen 'H W M', 18e eeuw, gewicht 9,6 gram, 3 × 2,3 × 1,7 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 3516

14kt gouden zakhorloge met blauwe Brequetwijzers chrono seconde-aanduiding, brutogewicht 65,0 gram, Ø 4,5cm, daarbij 14kt roségouden horlogeketting, gewicht ketting 12,2 gram, lengte circa 27 cm -wijzerplaat geoxideerd en kast gedeukt-

Richtprijs: € 600-800

Bieden vanaf: € 550

Lotnummer: 3517

20kt gouden signet bezet met gemonogrammeerde carneool 'SM', brutogewicht 15,8 gram, 2,5 × 3 × 2 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 3518

14kt gouden herenvestzakhorloge, mechanisch uurwerk, witgeëmailleerde wijzerplaat met chronoseconde-aanduiding, brutogewicht 68,8 gram, Ø 4,5 cm -één wijzer ontbreekt, achterdeksel gedeukt-

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 200

Lotnummer: 3519

14kt gouden damesremontoir vermaakt tot polshorloge, mechanisch uurwerk, wit email wijzerplaat, geguillocheerde kast, brutogewicht 16,7 gram, Ø 3,0 cm, in houten uurwerkdoosje

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 3520

18kt gouden zakhorloge, de wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse uuraanduiding, de achterzijde gegraveerd, in imitatie schildpad doosje, Ø 3,5 cm

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 3521

14kt geel- en roségouden zegelwaskoker met bandmotieven en geciseleerd bloemdecor, Frankrijk, eind 18e eeuw, gewicht 27,0 gram, circa 11 × 2 × 1 cm

Richtprijs: € 1200-1600

Biedstatus: € 1200

Total images: 11
Total images: 11
Lotnummer: 3522

Stalen herenpolshorloge, Omega, Seamaster 300 Master Co-Axial Chronometer 007 limited edition 5644/7007, aan originele stalen band met klapsluiting, uurwerk: caliber 8400 automaat, referentienummer: 233.32.41.21.01.001, daarbij: originele doos met kist, nato band en instructieboekjes, geen garantiekaart aanwezig, Ø 41 mm -gebruikssporen-

Richtprijs: € 6000-8000

Bieden vanaf: € 5000

Lotnummer: 3523

Rechthoekig zwart keramisch en verguld stalen damespolshorloge, Rado Diastar Jubilé, quartz uurwerk, zwarte wijzerplaat gezet met vier briljantgeslepen diamantjes, beide zijden van de kast eveneens gezet met 38 briljantgeslepen diamantjes, aan keramisch en verguld stalen schakelband met vouwsluiting, kast 2,2 × 1,8 cm

Richtprijs: € 800-1200

Bieden vanaf: € 750

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 3524

Titanium herenpolshorloge, Maurice Lacroix, Pontos S Extreme Limited Edition 740/999, met zwarte wijzerplaat, aan originele band met gespsluiting, uurwerk: automaat, referentienummer: PT6028, Ø 43mm, -band en doos beschadigd-

Richtprijs: € 1000-1500

Bieden vanaf: € 800

Lotnummer: 3525

18kt gouden damespolshorloge, Rolex, Oyster Perpetual Datejust, automaat, met champagnekleurige wijzerplaat, aan originele 18kt gouden Presidentband, genummerd 8153, jaren '70, daarbij: Rolex Creation doos, Ø 26 mm, brutogewicht 64,5 gram

Richtprijs: € 3000-5000

Biedstatus: € 3300

Lotnummer: 3526

Stalen herenpolshorloge, Maurice Lacroix, Pontos S Diver, met zwarte wijzerplaat en verstelbare ring, aan zwart lederen nato band, uurwerk: ML 115 automaat referentienummer: PT6248-SS001-330, daarbij: originele doos met garantiekaarten en instructieboekje, doos heeft gebruikssporen-

Richtprijs: € 800-1200

Bieden vanaf: € 750

Lotnummer: 3527

18kt witgouden damespolshorloge, Chopard, de wijzerplaat omgeven door achtkantgeslepen diamantjes, aan gesatineerde Milanese band met kliksluiting, referentienummer: 5091, mechanisch uurwerk, daarbij: originele doos met certificaat van echtheid, brutogewicht 49,8 gram, extra stukjes band 2,4 gram, uurwerk 23 × 26 mm -band is ingekort tot circa 17 cm, twee extra stukjes aanwezig-

Richtprijs: € 2000-3000

Bieden vanaf: € 2000

Lotnummer: 3528

Stalen herenpolshorloge, Christiaan van der Klaauw, model Pallas, automaat, drie chronometers en datumaanduiding, aan stalen schakelband, inclusief doos en origineel blauw lederen bandje met klipsluiting, kast Ø 38 mm

Richtprijs: € 1500-2000

Biedstatus: € 1300

Lotnummer: 3529

14kt gouden herenpolshorloge, Anker, automaat, champagnekleurige wijzerplaat, aan stalen rekband, brutogewicht 66,2 gram, Ø 3,5 cm

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 220

Lotnummer: 3530

18kt gouden herenvestzakhorloge, mechanisch uurwerk, witgeëmailleerde wijzerplaat, brutogewicht 78,4 gram, Ø 5 cm -twee wijzers en glasplaat ontbreekt-

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 3531

18kt gouden herenpolshorloge, Cyma, mechanisch uurwerk, wijzerplaat met Arabische uuraanduiding, zonder band, brutogewicht 27 gram, Ø 31 mm -gebruikssporen-

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 3532

14kt gouden herenvestzakhorloge, mechanisch uurwerk, Ancre Spiral Brequet, wit geëmailleerde wijzerplaat met seconde-aanduiding, brutogewicht 75,8 gram, Ø 45 cm -defecten-

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 220

Lotnummer: 3533

Verguld stalen damespolshorloge, Seiko, quartz uurwerk, lichte wijzerplaat met datum, aan stalen schakelband met vouwsluiting

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 3534

14kt gouden damespolshorloge, Geneve, quartz uurwerk, gouden wijzerplaat, aan zwart lederen band, brutogewicht 14,8 gram Ø 2,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 130

Lotnummer: 3535

Bicolor stalen damespolshorloge, Seiko, quartz uurwerk, aan bicolor stalen rekband

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 50

Total images: 10
Total images: 10
Lotnummer: 3536

Stalen herenpolshorloge, Frederique Constant, Runabout Automatic, limited riva edition 0772/1888, aan originele lederen band met vouwsluiting, daarbij: originele doos met miniatuur replica riva, sleutelhanger en boekje, aankoopbewijs aanwezig -lichte gebruikssporen-

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 400

Lotnummer: 3537

Stalen herenpolshorloge, Ebel, 1911 Discovery, aan kunststof band met vouwsluiting, referentienummer: 9750L62, uurwerk: Valjoux 7750 automaat, daarbij: originele doos met garantiekaart, certificaat en boekje, Ø 34 mm, -kussentje ontbreekt en het oranje op de tachymeter ring is bekrast en vervaagd-

Richtprijs: € 600-800

Bieden vanaf: € 500

Lotnummer: 3538

Stalen herenpolshorloge, Omega, DeVille Hour Vision, met zilverkleurige wijzerplaat en dag - maand aanduiding, aan originele band met vouwsluiting, uurwerk: caliber 8601 Co Axial Chronometer met jaarlijkse kalender, referentienummer: 431.33.41.22.02.001, daarbij: Omega doos zonder kussen, mapje met garantie kaart aanwezig, Ø 41 mm -lichte gebruikssporen-

Richtprijs: € 1500-2000

Biedstatus: € 1400

Lotnummer: 3539

Stalen herenpolshorloge, Maurice Lacroix, Lune Masterpiece, met zilverkleurige wijzerplaat en maanstand, aan originele zwart lederen band met vouwsluiting, uurwerk: Caliber ML192 Retrograde power reserve automaat, referentienummer: MP6528, daarbij: Maurice Lacroix service center doos en garantiekaart, Ø 43 mm

Richtprijs: € 2000-3000

Bieden vanaf: € 1500

Lotnummer: 3540

Stalen herenpolshorloge, Pellikaan Timing, Flying Dutchman Perpetuum, met crèmekleurige wijzerplaat, aan originele bruin lederen band met gespsluiting, uurwerk: ETA 2892A2 automaat, Ø 45 mm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Total images: 10
Total images: 10
Lotnummer: 3541

Stalen herenpolshorloge, Tag Heuer, Carrera, met grijze wijzerplaat en dagaanduiding, aan originele grijs lederen band met vouwsluiting, uurwerk: caliber 1887 automaat, referentienummer: CAR2013-0, daarbij: originele doos met garantiekaart en instructieboekje, Ø 43 mm -lichte gebruikssporen-

Richtprijs: € 1500-2000

Bieden vanaf: € 1200

Lotnummer: 3542

Stalen herenpolshorloge, Ebel, 1911 Discovery Chronometer, aan kunststof band met vouwsluiting, referentienummer: 9750L62, uurwerk: Valjoux 7750 automaat, daarbij: originele doos met garantiekaart en instructieboekje, Ø 43mm -kussentje ontbreekt-

Richtprijs: € 700-900

Biedstatus: € 600

Lotnummer: 3543

18kt gouden herenpolshorloge, Türler, met bronskleurige wijzerplaat, aan zwart lederen band met gespsluiting, uurwerk: Cal.320 swiss, brutogewicht: 33,8 gram, Ø 32 mm, -gebruikssporen-

Richtprijs: € 700-900

Bieden vanaf: € 500

Lotnummer: 3544

14kt gouden herenpolshorloge, Baume & Mercier met goudkleurige wijzerplaat en dagaanduiding, aan bruin lederen band met gespsluiting, uurwerk: ETA 2472 automaat, circa 1960, brutogewicht: 45,3 gram, Ø 36 mm, -lichte gebruikssporen-

Richtprijs: € 400-600

Biedstatus: € 400

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 3545

Stalen herenpolshorloge, Longines, Conquest V.H.P, met zwarte wijzerplaat en dagaanduiding, aan originele stalen band met vlindersluiting, uurwerk: quartz referentienummer: 46909918, daarbij originele doos met garantiebewijs en instructieboekje, extra schakels aanwezig, Ø 42 mm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 200

Total images: 10
Total images: 10
Lotnummer: 3546

Stalen herenpolshorloge, Omega, Constellation, met zwarte wijzerplaat en dagaanduiding, aan geïntegreerde stalen band, uurwerk: caliber 1532 quartz, referentienummer: 12310356001001, daarbij: mapje met garantiekaart en pictogramkaart, extra schakels aanwezig, Ø 35 mm -lichte gebruikssporen-

Richtprijs: € 800-1200

Biedstatus: € 700

Lotnummer: 3547

Stalen herenpolshorloge, Longines, Conquest V.H.P. Chronograph, met witte wijzerplaat en dagaanduiding, aan originele stalen band met vlindersluiting, uurwerk: Longines caliber L289.2 quartz, referentienummer: L3.717.4, daarbij: instructieboekje, Ø 42 mm -lichte gebruikssporen-

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 3548

Stalen herenpolshorloge, IWC Schaffhausen, Ingenieur Meca quartz, aan geïntegreerde stalen band, uurwerk: Jaeger-LeCoultre caliber 630 quartz, referentienummer: IW3805, daarbij: originele doos met envelop, garantiekaart en instructieboekjes, extra schakel aanwezig, Ø 36 mm -doos heeft gebruikssporen-

Richtprijs: € 1500-2000

Biedstatus: € 1600

Lotnummer: 3549

Stalen tafelklok, Frederique Constant, Dual time, met zilverkleurige geguillocheerde wijzerplaat en romeinse cijfers, uurwerk: Calibre FC-208 quartz, referentienummer: FC-208MC7TC6, Ø 94 mm, -lichte gebruikssporen-

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 3550

Stalen herenpolshorloge, Longines, Master Collection Retrogade, zilverkleurige geguillocheerde wijzerplaat met dag - maandwijzer, aan originele bruin lederen band met vlindersluiting, uurwerk: Longines caliber L698.2 automaat, referentienummer: L27154783, daarbij: originele doos met garantiekaart en instructieboekje, Ø 44 mm -lichte gebruikssporen-

Richtprijs: € 1200-1600

Bieden vanaf: € 1100