18kt gouden herenpolshorloge Baume & Mercier, met mechanisch uurwerk, de geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, aan zwarte lederen band -gebruikssporen-, Ø 3,3 cm
Richtprijs: € 700-900
Stalen herenpolshorloge, Barigo, Penta, 5 in 1 analoog horloge met kompas, hoogtemeter, barometer, thermometer en alarm, aan zwart lederen band met gespsluiting, uurwerk: quartz, daarbij originele doos met instructiekaarten en cd Ø 48 mm
Richtprijs: € 150-200
Stalen herenpolshorloge, Oris, Artelier Translucent Skeleton, met doorzichtige wijzerplaat, aan originele bruin lederen band met vouwsluiting, uurwerk: SW 200-1 automaat, referentienummer: 0173476844051-072170FC, daarbij: originele doos met garantiekaart en instructieboekje, Ø 40,5 mm, -lichte gebruikssporen-
Richtprijs: € 1500-2000
Total images: 10 |
Total images: 10 |
Stalen horloge, Klokers, KLOK-01-D2, te gebruiken als zak en polshorloge, uurwerk: quartz, referentienummer: KLOK-01-D2 04-MC3, Ø 44mm
Richtprijs: € 120-160
Stalen zakhorloge, Longines, Lépine, 180th Anniversary Edition, met witte wijzerplaat en donkerblauwe Brequet wijzers, Romeinse cijfers en sub seconden wijzer, aan zilveren horlogeketting, daarbij: originele doos met garantiekaart en boekje, Ø 56 mm
Richtprijs: € 350-550
Stalen herenpolshorloge, I.W.C. Schaffhaussen, met kleurige wijzerplaat en dagaanduiding, aan zwarte after market band met vouwsluiting, uurwerk: Caliber 8541 automaat, referentienummer: 803A, circa 1963, 36 Ø mm, -lichte gebruikssporen-
Richtprijs: € 600-800
Robuuste 1e gehalte zilveren schakelarmband met piratenschedel bij de sluiting, gewicht 130 gram, lengte 20 cm
Richtprijs: € 80-100
Collier van een 1e gehalte zilveren plaatje met Lenca cultuur symboliek met rood email, aan drie rijen gecultiveerde zoetwaterparels, de twee sluitplaatjes met rood email, aan haaksluiting, uitvoering Casa de Oro, Honduras, 38 cm
Richtprijs: € 150-200
2e gehalte zilveren schakelarmband met veiligheidskettinkje, gewicht 50,4 gram, 19 cm
Richtprijs: € 30-50
Twee zilveren signetten met familiewapen, 18e eeuw, het ovaalgevormde signet vermoedelijk meester: Jan Roozenburg, Schoonhoven, 1793, gewicht 58 gram, Ø 3,5 cm
Richtprijs: € 100-150
2e gehalte zilveren schakelarmband, gewicht 33,6 gram, 21 cm
Richtprijs: € 30-50
Twee zilveren signetten, één met monogram, de ander met familiewapen, daarbij: zilveren ongegraveerd signet met ebbenhouten greep ingelegd met goud, gewicht zilver 35 gram, houten signet 6 cm
Richtprijs: € 100-150
1e gehalte zilveren armband met geëmailleerde bladvormige schakels, circa 19 cm, daarbij: 1e gehalte zilveren groengeëmailleerde zodiac-hanger: leeuw, beide meester: David Andersen, Noorwegen
Richtprijs: € 100-150
Gehamerde zilveren broche gezet met takje bloedkoraal, brutogewicht 8,0 gram, 8,5 cm
Richtprijs: € 80-100
2e gehalte zilveren broche gezet met cabochongeslepen maansteen, meester: Fa. Gebr. Reggers, Amsterdam, circa 1930, 6,5 cm, brutogewicht 5,17 gram
Richtprijs: € 60-80
2e gehalte zilveren tafelklokje met wit email banden en wijzerplaat, brutogewicht 443 gram, nettogewicht zilver circa 350 gram, 13,8 gram x 7,5 × 4 cm -loopt niet-
Richtprijs: € 250-350
Gehamerde 2e gehalte zilveren klemarmband met ajourgezaagde motieven in de scharniersluiting, meester: Menno Meyer, Rotterdam, circa 1980, gewicht 26,0 gram, binnenmaat 6,5 cm
Richtprijs: € 70-90
3e gehalte zilveren schakelcollier, met deels getordeerde schakels, aan dubbelhartvormige haaksluiting, gewicht 45,2 gram, lengte 60 cm
Richtprijs: € 100-150
1e gehalte zilveren staafjescollier met cilindervormige hanger met glas, meester: Björn Weckström, Lapponia, geëxposeerd in de expositie voor moderne Finse juwelen bij Schaap en Citroen in 1977, brutogewicht 41 gram circa 70 cm
Richtprijs: € 100-150
Set van 1e gehalte zilveren collier en armband van rechthoekige open schakels aan haaksluiting, eind 20e eeuw, gewicht 68,0 gram, lengte collier circa 44 cm, armband 20 cm
Richtprijs: € 80-100
1e gehalte zilveren bladbroche met groen geëmailleerde bladeren, ontwerp Aksel Holmsen, Noorwegen, 1970, 3,5 cm
Richtprijs: € 70-90
14kt gouden schakelcollier van staafjes en gesatineerde bollen, gewicht 23,2 gram, 80 cm
Richtprijs: € 800-1200
1e gehalte zilveren kandelaar met pijphouder, meester: Ela Denmark, Egon Laundsen -pijphouder iets verbogen-, 145 gram, 11 cm
Richtprijs: € 80-100
Stalen damespolshorloge met 18kt gouden bezel, Tissot, met witte wijzerplaat en zwarte indexen, aan rood lederen band met gespsluiting, ontwerp: Ettore Sottsass, 1988 -gebruikssporen-, Ø 35 mm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 250-350
1e gehalte zilveren gourmet schakelarmband, gewicht 144 gram, 20 cm
Richtprijs: € 100-150
1e gehalte zilveren collier van staafschakels en ronde hanger met amber, ontwerp Niels Erik From, uitvoering NE From, Denemarken, circa 1960, gemerkt, bruto gewicht 23 gram, lengte 46 cm, hanger 4,5 cm,
Richtprijs: € 200-300
1e gehalte zilveren armband met schepvormige schakels met balletje, en 1e gehalte zilveren speld met gelijksoortige schakels, ontwerp Erik Niels From, uitvoering EN From, Denemarken, circa 1940, gemerkt, gewicht armband 18 cm, speld 4,5 cm
Richtprijs: € 200-300
1e gehalte zilveren stijve armband met amber, ontwerp Niels Erik From, uitvoering NE From, Denemarken, circa 1960, gemerkt, bruto gewicht 29 gram, Ø 5,5 cm
Richtprijs: € 100-150
2e gehalte zilveren slangcollier waaraan een hanger van een schelp in zilveren montuur, brutogewicht 34,2 gram, 72 cm
Richtprijs: € 40-60
Zes verguld 1e gehalte zilveren theelepels met gekleurde email steeltjes, in originele cassette, en paar 2e gehalte zilveren vorkjes, de email steeltjes met kroontjes, meester Egon Laundsen, Ela Denmark, bruto gewicht 86 gram, 11 cm
Richtprijs: € 100-150
Verzameling vestzakhorloges, waaronder: 14kt gouden vestzakhorloge Longines en vestzakhorloge Waltham, W.M. Ellerly
Richtprijs: € 800-1200
BWGG lorgnet aan onedel gevlochten horlogeketting hoornen loep en een ovaal doosje bezet met agaat en koperen montuur, lorgnet 13 × Ø 4 cm
Richtprijs: € 200-300
Drie zilveren signetten met familiewapen, 19e eeuw gewicht 38 gram, circa 3 × 2 cm,
Richtprijs: € 70-90
Zilveren rozenkrans, lengte 50 cm, gewicht 36 gram
Richtprijs: € 30-50
2e gehalte zilveren kinderbeker met oor, gegraveerd: 'Monique', 2e gehalte zilveren lekbakje, en 1e gehalte zilveren demiparure, bestaande uit paar oorhangers en schakelcollier, gewicht 121 gram, collier 50 cm -pootje lekbakje gebroken-
Richtprijs: € 60-80
Elf zilveren en gouden dasspelden, diverse gehaltes en modellen, daarbij: BWZG hanger, in paars doosje
Richtprijs: € 120-160
14kt gouden vingerhoed en schaarschede, gewicht 5,6 gram
Richtprijs: € 200-300
Parelcollier van gecultiveerde zoetwaterparels, geknoopt, en een collier van imitatieparels met zilveren slot bezet met geslepen blauwe steen, lengte parelcollier 146 cm
Richtprijs: € 50-70
Vijf diverse 2e gehalte zilveren orangistenknopen met gedreven decor, daarbij bij zes knopen met gedreven decor van driemaster en één gegraveerd met bloem, 18e eeuw, gewicht 29 gram, grootste knoop Ø 2,3 cm
Richtprijs: € 180-220
1e gehalte zilveren zakhorloge, geëmailleerde wijzerplaat met bloemdecor, achterdeksel met cartouche, 3e gehalte zilveren damesremontoir aan 3e gehalte zilveren jasseron schakelcollier, daarbij: 3e gehalte zilveren herenvestzakhorloge, witgeëmailleerde wijzerplaat, aan onedele horlogeketting -sleutels aanwezig-
Richtprijs: € 60-80
Diverse zilveren sieraden, waaronder: 1e gehalte zilveren entouragehanger, gezet met simuli voor robijn, saffier en diamant, antieke knoopring, 3e gehalte zilveren damesremontoir, acht BWZG knoopjes, BWZG rammelaar en jasseron schakelcollier waaraan twee BWZG breidoppen in de vorm van laarsjes, brutogewicht 104,4 gram, hanger 3,5 × 2 cm
Richtprijs: € 100-150
Twee 3e gehalte zilveren damesremontoirs, één met vergulde details vermaakt tot polshorloge, daarbij: 3e gehalte zilveren herenvestzakhorloge, spiral Brequet uurwerk, wit geëmailleerde wijzerplaat met gouden wijzers en seconde-aanduiding, brutogewicht 116 gram, vestzakhorloge Ø 48 mm
Richtprijs: € 100-150
Divers klein zilver waaronder: 1e gehalte zilveren schakelarmband en ring, beide meester: Niels Erik From, Denemarken, paar 1e gehalte eetstokjes, 2e gehalte armband met bedels en zes koffielepels, brutogewicht 282 gram
Richtprijs: € 200-300
Twee parfumflacons met 14kt gouden dop, één met kristallen buik en één met porseleinen buik, 9,5 en 10 cm hoog -doppen gedeukt en gescheurd, porselein gelijmd, glas met chip-
Richtprijs: € 150-200
Diverse zilveren sieraden, diverse gehaltes, waaronder lang jasseron schakelcollier, brutogewicht 142 gram, lengte collier 130 cm
Richtprijs: € 80-100
Twee Oostenrijkse Thalers, 1780 vermaakt tot hanger, één met pampel, daarbij: 1e gehalte zilveren hanger van drie scharnierende segmenten, gewicht 101 gram, hanger 8 × 6 cm
Richtprijs: € 80-100
Diverse zilveren sieraden, waaronder: collier met kroontje, hanger gezet met zilveren gulden, Wilhelmina, 1929, diverse armbanden en broches, brutogewicht 119,4 gram
Richtprijs: € 120-160
Diverse zilveren streeksieraden, waaronder Zeeuwse knopen, gewicht 62,9 gram -gebreken en gebruikssporen-
Richtprijs: € 60-80
Divers klein zilverwerk, diverse gehaltes, waaronder vijf breischedes en 2e gehalte zilveren miniatuur: steelpan, brutogewicht 64 gram
Richtprijs: € 120-160
Diverse zilveren sieraden, diverse gehaltes, waaronder drie colliers met natuurstenen hangers, brutogewicht 137 gram
Richtprijs: € 150-200