Lotnummer: 5001

Zwart lederen dressuurpaardenzadel, gemerkt Kentaur Elektra,17,5 inch, daarbij lederen schofttuig, binnensingel, rugriem, culeron, lendenriem, broek en broekriemen, ongebroken watertrens en vier stijgbeugels inclusief beugelriemen

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5002

Turkse kelim, tweede helft 19e eeuw -diverse oude reparaties-, 145 × 124 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5003

Diepe fauteuil met wieltjes onder de poten, uitvoering Howard & Sons, Berners Street, Londen, gestempeld op achterpoot, eerste kwart 20e eeuw -moet opnieuw gestoffeerd worden-, 92 × 74 × 100 cm

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 5004

Turkse kelim, in twee delen geweven -verknipt-, 220 × 145 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5005

Eiken kist met smeedijzeren beslag, voorzien van wielen, 19e eeuw, 75 × 123 × 63 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5006

Oosterse zijden doek in goud en blauw, met olifantenmotief, 238 × 205 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5007

Armstoel met houten frame, en met ribbelstof beklede zitting en leuningen, jaren '50 -gebruikssporen-

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5008

Palissander ééndeurs kussenkast, modern, 178 × 118 × 62 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 5009

Kersenhouten kinderstoel met rieten zitting, tweede/derde kwart 19e eeuw -restauratie aan kapregel-

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5010

Drie Hindelooper beschilderde kinderstoelen met rieten zitting

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5011

Kerststal met twee kamelen, twee olifanten, twee ossen, één ezel, zes schapen, drie wijzen, één herder, Maria, en Jozef -Christuskind ontbreekt-, afmetingen stal 50 × 67 × 50 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5012

Eiken en noten kussen/rankenkast, 20e eeuw, 194 × 184 × 72 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5013

Groengelakte houten duwslee met snijwerk en geschilderd winterlandschapje op de zijkanten, 58 × 73 × 53 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5014

Vierdeurs eiken hoekkast met tandlijst en paneeldeuren, 19e eeuw, 206 × 90 × 90 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5015

Twee Hindelooper beschilderde kinderstoeltjes -beschildering sleets, één rieten zitting moet opnieuw bespannen-

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5016

Vier oude houten flessenkratten

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5017

Beschilderde spanen doos met bloemdecor en papieren afbeelding van spelende kinderen op het deksel, Noord-Europa, 19e eeuw -horizontale krimpscheuren-, 17 × 39 × 24 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5018

Roodgelakte houten slee, 60 × 107 × 50 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5019

Eiken tweedeurskast, Hollands, circa 1700 -restauraties-, 166 × 147 × 64 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 400

Lotnummer: 5020

Zwart persianer jasje, uitvoering Max Heymans, Amsterdam -klein deel op de naad van de schouder open-, daarbij: bont stola

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5021

Teakhouten dressboy, 20e eeuw

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5022

Beuken kinderstoeltje met rietbespanning, uitvoering Thonet, gemerkt met papieren label, zithoogte 32 cm, en vijf poppenmeubeltjes, eerste helft 20e eeuw

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5023

Divers Delfts blauw aardewerk, waaronder: boterpot -oren gelijmd-, papbordjes en kannen

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5024

Hindelooper beschilderde houten blaasbalg, in het medaillon een herbergscène met een vrolijke drinker, op de keerzijde een wapenschild met een rode leeuw, 19e eeuw -leer grotendeels vergaan, defecten-, lengte 54 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5025

Divers tin, waaronder: kraankan, 18e-eeuwse kandelaar -gedeukt-, klepkan gedateerd 1882, en maatcilinders

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5026

Turkmeense ensi Tekke -defecten, reparaties, steunweefsel opgenaaid aan achterkant-, 163 × 125 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5027

Eiken tafel met lades onder het blad, 75 × 175 × 81 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5028

Diverse tinnen schalen, borden, en dekselpot, grootste schaal Ø 60 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5029

Klein formaat eiken panelenkist met smeedijzeren beslag, 18e eeuw, 47 × 88 × 44 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5030

Gekuipte thee-emmer met koperen binnenbak, 34 × 32 × 26 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5031

Gebogen beukenhouten stoeltje met hoge rechte rugleuning en rotan bespanning, uitvoering Thonet, gemerkt onder zitting

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5032

Vier aardewerk bordjes, drie met blauw-witte decors en één met polychroom bloemdecor, 18e/19e eeuw -alle met randdefecten, één doorboord-, alle Ø 23 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5033

Balustervormige aardewerk vaas met blauw-wit decor, molen bij het water, 20e eeuw -chip van voet-, 55 × Ø 26 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5034

Eén rechthoekige en één vierkante eiken salontafel, beide 20e eeuw, grootste 46 × 122 × 52,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5035

Beuken kinderstoel met rieten zitting en rug, gestempeld, uitvoering Thonet -defecten-, zithoogte 55 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5036

Indiaas tapijt Bidjar, 311 × 200 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5037

Apothekersbalans in mahonie kast, adres: Becker's Sons, Brummen, gedateerd 1967, inclusief gewichtjes, 39 × 40 × 20 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5038

Divers messing: keteltjes, melkbusje, stoof, kandelaar, etc., hoogte kandelaar 72 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5039

Eiken tweedeurs legkast, staand op slofpoten, 18e/19e eeuw -gebruikssporen, kleine defecten-, 158 × 165 × 49 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5040

Messing lampvoet en opengewerkte lampvoet met crèmewitte kap, 20e eeuw, hoogte 50 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5041

Eiken ééndeurs hoekkastje, Engeland, 19e eeuw -gebruikssporen, krimpscheuren aan achterzijde-, 140 × 67 × 40,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5042

Een eiken en een notenhouten stoel, beide met snijwerk in de rug -noten stoel met wat oude houtwormschade-

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5043

Vier diverse Kaukasische soumakkussens -enkele kleine gaatjes-

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5044

Hollandse School: driemaster op zee, olieverf op doek, r.o. gesigneerd J. v. Koelen, 60 × 80 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5045

Ru van Rossem (1924-2007), 'Johanna op Lesbos', aquatint 12/35, r.o. gesigneerd, 50 × 60 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5046

Roland Topor (1938-1997), mythisch wezen met man, litho 161/190, r.o. gesigneerd 61,5 × 45,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5047

Hollandse School: vrouw in interieur, olieverf op doek, r.o. deels achter lijst onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw -deukje met scheurtje in doek-, 42 × 32 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5048

Mahonie wandlectuurbak, het front met ingelijst borduurwerk met bloemdecor, 19e eeuw, 45 × 43 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5049

Facetgeslepen spiegel in vergulde lijst, modern, 140 × 85 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5050

Spiegeltje in pâtelijst met afgeronde hoeken, Frankrijk, 19e eeuw -kleine slijtageplekjes-, 56,5 × 47 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30