Lotnummer: 5451

Twee kroonluchters: bronskleurig éénlichts kroonluchtertje, modern, en zeslichts kroonluchter met kristallen pegels, 20e eeuw 70 × Ø 60 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5452

Perzisch tapijt met figuratief decor: figuren en dieren in landschap, de rand met vogel- en bloemdecor, 135 × 110 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5453

16-pas Delfts aardewerk tegeltableau met blauw-witte tulpentegels met Wanli hoekmotief, 1640-1660 -defecten, meerdere tegels gerestaureerd-, tegels 13 × 13 cm

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 5454

Vier aardewerk schotels, waarvan één paar met blauw-wit chinoiseriedecor -beide gelijmd-, en twee schotels met diverse polychrome florale decors -één gebarsten-, 18e/19e eeuw, circa Ø 35 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5455

Smeedijzeren salontafeltje, het blad met vijftien polychrome tegels met vogeldecor, 41 × 74 × 47 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5456

Salontafel met houten onderstel en vierkant leistenen blad, 31 × 85 × 85 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5457

Diverse smeedijzeren grendels

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5458

Vijflichts helder glazen Venetiaanse kroon met bladmotieven -één gebroken bladornament aanwezig, twee ontbreken-, afmetingen inclusief ophanging circa 75 × Ø 42 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5459

Metalen plantentafeltje met glazen blad, 92 × Ø 50 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5460

Klein staand horloge met maanstand, tweede helft 20e eeuw, adres: Warmink, met plaatje 'Aangeboden door het gezamenlijk personeel 1 mei 1972' -gebruikssporen-, 205 × 48 × 28 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5461

12 fotografieën: Inhuldiging koningin Wilhelmina in de Nieuwe Kerk te Amsterdam, 1898 (3), bezoek aan Rotterdam, 1899 (4), Aankomst station te Wolfheze, 1891, enz.; tussen 23 × 29 cm en 18 × 21 cm, gemonteerd

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5462

Ingekleurde gravure: 'Deze Nieuwe Kaart van GOOILANDT word met schuldige eerbiedigheidt aan den wel Ed. Gestr. Heere den heere en Mr. HENRICK BICKER Schepen der stadt Amsterdam Raadt en Adv. Fiscaal ter Admiraliteit aldaar Meestersknaap van Gooilandt enz. enz. enz. opgedragen door zijn Ed. Gestr. onderdanigste dienaars Reinier & Iosua Ottens', 1740 -foxing en opschrift in inkt-, 82 × 52 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5463

Theo Beerendonk (1905-1979), vrouw met vogel, ets, l.o. gesigneerd, 21 × 16,5 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5464

Jan Frans Cantre (1886-1931), twee houtblokdrukken: 'Susanna en de ouderlingen', en figuren met molen op de achtergrond, één r.o. gesigneerd en gedateerd 1922 -roestvlekjes, randen ietwat gescheurd-, 53 × 37 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 5465

Geïllustreerde uitgave, door H. van Kruiningen, (=H.A. Janssen, geb. Kruiningen 1906-1996). Amsterdam, Le Canard, 1954-1956. Folio. Oorspr. omslag en extra roodgekleurde omslag. Met 8 lithografieën in kleur, gesigneerd door de kunstenaar. 'Elfde zang van het Epos van Gilgamesj';. Beperkte oplage 87/150. -vergeeld, waterschade-

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5466

Ans Wortel (1929-1996), 'Alleen maar om te zeggen hoe onuitsprekelijk lief kleine kinderen zijn', gemengde techniek op papier, r.b. gesigneerd en gedateerd Bergen '74, 79,5 × 55 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5467

Carel Lodewijk Dake Jr. (1886-1946), 'The Tomb of Omar Kayyam', monotypie, tweemaal r.o. in potlood gesigneerd, 42 × 54 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 5468

Fumio Fujita (1933), pagode tussen de bomen, houtblokdruk 184/200, m.o. gesigneerd en gedateerd 1985, 18 × 18 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5469

Vijf gravures: vier kopergravures van Cornelis II van Dalen (1638-1664), beelden uit de tuinen van De Medici en Borghese, 17e eeuw, alle circa 24 × 14 cm en houtgravure uit Guillaume du Choul, 'Discorso del S. Gvglielmo', 16e eeuw, afmetingen pagina 28 × 20 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5470

Willem van Dort Sr. (1875-1949), twee schilderijen, havengezicht en arbeider, olieverf op doek, beide r.o. gesigneerd -vervuild, craquelé, verfverlies-, 69 × 88 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 5471

Verzameling pluche knuffeldieren en handpoppen waaronder Steiff

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 110

Lotnummer: 5472

Verzameling messing 'bell' gewichten, Engeland, 19e/20e eeuw -loodgevuld, gebruikssporen-, hoogste 22 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 5473

Twee hanglampen met ijzeren monturen en persglazen bollen, art nouveau-stijl, afmetingen grootste circa 74 × Ø 30 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 140

Total images: 11
Total images: 11
Lotnummer: 5474

Tien grafische werken op papier van diverse kunstenaars, waaronder: Klaas Gubbels (1934), Armando (1929-2018), en Kees Andrea (1914-2006), veelal in opdracht gemaakt als nieuwjaarswens voor Steendrukkerij Amsterdam, diverse formaten

Richtprijs: € 400-600

Biedstatus: € 325

Lotnummer: 5475

Witte aluminium vitrine met vier glazen schappen, uitvoering Siletsy -twee gaten in achterwand geboord-, 197,5 × 122,5 × 56 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5476

Geëlektrificeerde hangolielamp, 110 × Ø 35 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5477

Diverse houten speelgoedvrachtwagens

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5478

Vijf glazen vazen, waaronder uitvoering Davidson, Engeland en Eneryda Glasbruk, Zweden, 27 × Ø 8 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5479

Zeven aardewerk potten, deels met deksel, Azië, daarbij: steengoed kruik met twee oren, hoogte 26 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5480

Divers kristal met ruitslijpsel: bedekte coupe, dekselpot, waterkan, drie diverse kommen, strooiertje, mosterdpotje op onderschoteltje, etc.

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5481

Verzameling Alessi keukenspullen

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 95

Lotnummer: 5482

Grote verzameling aardewerk schenkkannen

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 5483

Divers dikwandig glas: zes asbakken, drie vazen en twee schalen -enkele oppervlaktekrasjes en kleine beschadigingen-, oranje vaas 28 cm hoog

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5484

Diverse treintjes en spoordelen, voornamelijk HO-spoor, waaronder: Märklin 3054 Electrische Locomotief, twee sets, uitvoeringen Bub en Mettoy -incompleet-, en drie grote schaal wagons

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5485

Twee vergulde korenaarhanglampen, één vijflichts en één drielichts, afmetingen vijflichts circa 85 × Ø 45 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 95

Lotnummer: 5486

Wandkleed met gedrukt decor: vogels in het bos, aan pijlvormig ophangsysteem, modern, afmeting wandkleed 185 × 193 cm, lengte ophangsysteem 224 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5487

Verzilverde zeevruchtenschaal met deksel, uitvoering Cassetti, Florence -klein scheurtje in rand van schaal-, 69 × 29 cm, daarbij: zes verzilverde viscouverts en zes aardewerk visborden

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 130

Lotnummer: 5488

Verzameling wajang koelit poppen en twee wajang klitek poppen, grootste circa 81 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5489

Rood lakwerk sidetable op gedraaid houten onderstel, modern -defecten in lakwerk-, 91 × 224 × 50 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5490

Koninklijk Huis - Grote verzameling aangelegd tijdens de levens van de drie koninginnen: honderden prentbriefkaarten en foto's, gelegenheidsuitgaven, feestgidsen, extra bulletins, kaartspellen, reclamemateriaal, rijmprenten, menu's, borduurwerk, legpuzzels (2), affiche-formaat proclamaties, knip- en bouwboek 'Het huisje van prinses Beatrix', enz.

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 5491

Metalen brandkastje, inclusief meerdere losse sloten en sleutels, en schroeven voor wandbevestiging, uitvoering LIPS, 46 × 49 × 41 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 75

Lotnummer: 5492

Europese katoenen omslagdoek met paisleymotieven in diverse kleurtinten, 19e eeuw -enkele gaatjes-, 346 × 159 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5493

Affiche: 'Opland', pseudoniem van Robert Wout (1928-2001), 'Geen nieuwe kernwapens in Europa', Den Haag 29 oktober (1983) -zeer lichte en kleine ouderdomsvlekjes-, 61 × 33 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5494

Diverse beschilderde aardewerk (thee)serviesgedeeltes, voornamelijk theepotten

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5495

Acht diverse flessen rode wijn, alle Bordeaux: tweemaal Château Le Fournet, St. Emilion, 1947 -vulniveau: mid shoulder en low shoulder, etiketten verweerd-, Château Cadillac Fronsac, 1955 -high shoulder-, Château Mouton, 1959 -high shoulder-, Château Laurensanne, 1959 -high shoulder-, Château Maine-Gazin, 1959 -top shoulder-, Château Montbrun, Margaux, 1966 -base neck-, en Château Ségur, Haut-Médoc, 1975 -base neck-

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5496

Lederen koffer, grote en kleine rieten manden, waaronder een bakkersmand -gebruikssporen, enkele losse stukjes-, 47 × 77 × 51 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5497

Twee boeken: Mesdag - Zilcken, Ph. 'H.W. Mesdag, the painter of the North Sea'. London, 1896. Groot 4to. Oorspr. linnen (stoffig, rug beschadigd). Met geëtst portret en 10 etsen door Zilcken (roestvlekjes in de marge); J. Poort, Hendrik 'Willem Mesdag (1831-1915). Oeuvrecatalogus'. 1989. Gr. 8vo. Linnen. Met afbeeldingen van alle werken

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5498

Automaton met speelmechaniek onder stolp: dame die aan bloem ruikt en met een waaier wappert, uitvoering onbekend, delen speelmechaniek gemerkt Thorens, maat inclusief stolp 40 × 35 × 25 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Lotnummer: 5499

2e gehalte zilveren speeldoosje met zingend vogeltje bekleed met kleurrijke echte veren, het geheel met gedreven decor van putti, mogelijk uitvoering Karl Griesbaum, circa 1900, met bijbehorend vogelvormig sleuteltje -getest, werkt-, 5,5 × 10,5 × 7,5 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Bieden vanaf: € 900

Lotnummer: 5500

Metalen speeldoosje met zingend vogeltje bekleed met kleurrijke echte veren, het geheel met reliëfdecor van putti, mogelijk uitvoering Karl Griesbaum, circa 1900, met bijbehorend vogelvormig sleuteltje -getest, fluit, maar vogel beweegt niet altijd goed-, 4,5 × 9,8 × 6,2 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Bieden vanaf: € 900