Lotnummer: 5451

Turks tapijt Kars-Kazak -randslijtage-, 232 × 152 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5452

Messing vijflichts kroonluchter met glazen bloemvormige kapjes, 75 × 75 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5453

Zevenlichts kroonluchter met albasten schaal en amberglazen bloemvormige kapjes -ophanghaak ontbreekt-, 75 × 70 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5454

Houten sieradendoos, belijmd met parqueterie, 19e eeuw -fineerschade en één klein binnendekseltje ontbreekt-, 11 × 20 × 15 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5455

Fries roodgelakt houten bedbankje, 20e eeuw -lakschade-, 45 × 83 × 32 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5456

Twee messing evenveeltjespannen -gebruikssporen-, afmetingen steelpan 73 × 30 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 5457

Paar roodgebeitste houten wandtafels, het deels opengewerkte snijwerk met rozen, staand op licht gebogen poten verbonden door kruisregel, vermoedelijk Indonesië -gebruikssporen-, 80 × 121 × 41 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5458

Teakhouten armstoel met rietbespanning, 19e eeuw -gebruikssporen en kleine defecten-, daarbij: kelim kussentje

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5459

Getuft Europees tapijt naar Heriz voorbeeld, Tetex, Dresden, Duitsland -meerdere scheuren aan weerszijden van het medaillon, randslijtage-, 237 × 170 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5460

Toverlantaarn, uitvoering Ivens & Co, begin 20e eeuw, daarbij een uitgebreide verzameling glasplaatjes met diverse onderwerpen en verschillende toebehoren -defecten-

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5461

Indonesisch gesneden houten beeldje: staande vrouw -defect aan hoofdtooi-, hoogte 34 cm, daarbij: paar Indonesische boekensteunen in de vorm van vogels die een noot openbreken -één met scheurtjes in de snavel-

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5462

Mahonie nachtkastje, met roffeldeurtje en uitschuifbaar blad, midden 19e eeuw -enkele restauraties-, 73 × 54 × 48 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5463

Matthijs Hage (1882-1961), Katwijkse vissersvrouw, aquarel, m.o. getiteld en gesigneerd, 33,5 × 21 cm, daarbij: hooiende boeren, aquarel, l.o. gesigneerd -slechte conditie-, 28 × 45 cm, en Engelina Reitsma-Valença (1889-1981), os, tekening, r.o. gesigneerd en gedateerd 1941, 44 × 31 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5464

Drie aardewerk objecten: koekenpan, en twee kommen met oren, waarvan één staand op drie pootjes, 16e tot 18e eeuw -gerestaureerd en/of gereconstrueerd-, grootste 15 × Ø 36 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5465

Eiken panelenkist met drie panelen, onderstel met lade,18e eeuw -hang- en sluitwerk vervangen-, 69 × 100 × 47 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5466

Organola, hulpmiddel om akkoorden te spelen op een harmonium, circa 1900, in houten kist, volgens label van orgelmaker A.S.J. Dekker, afmetingen kist 10 × 93 × 17 cm, herkomst: Museum Catharijneconvent

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5467

Ando Hiroshige (1797-1858), kraanvogel met wilde mosterd, houtblokdruk, 19e eeuw -kleurverlies-, 33 × 11,4 cm, daarbij: boek over de kunstenaar

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5468

Koerdisch tapijtje Mossoul -rand slijtage-, 100 × 100 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 5469

Roodgelakte Chinese wandtafel met lades, 20e eeuw -gebruikssporen-, 85 × 126 × 52 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5470

Vier Chinese houten reliëfpanelen voor aan de wand, 50,5 × 16 cm (het rechthoekige exemplaar)

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 55

Lotnummer: 5471

Salontafel met glazen blad en chinoiseriedecor, modern -gebruikssporen-, 38,5 × 110 × 54,5

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5472

Drie worteldoeken en een ikat

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5473

Blikken locomotief, treinstellen, en rails met transformator, uitvoering Märklin -locomotief en treinstellen in zeer slechte staat-, locomotief 16 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 5474

Drie tentoonstellingsbrochures van Sam Middleton, jaren '60

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5475

Eiken schrijfkist met drie laatjes onder de klep, tweede helft 18e/19e eeuw, 20 × 51 × 63 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5476

Houten kast met twee vakken en twee deurtjes, China, eind 20e eeuw 93 × 106 × 55

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5477

Chinese vogelkooi, zadel, en drie hoedendozen, 20e eeuw, vogelkooi 77 × 48 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5478

Indonesisch houten beeld: twee vissers -hengel ontbreekt-, hoogte 58 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5479

Balinees houten beeld: boogschutter -breuk in boog-, hoogte 27 cm, daarbij: Chinese spekstenen vaas

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5480

Knikloop luchtbuks, 5,5 mm, model Trail NP, uitvoering Benjamin, China, modern, lengte 111 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 5481

Grendelgeweer, midden 20e eeuw, Luik -onklaar gemaakt-, lengte 112 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5482

Percussiemusket, model 1842, Lovell's pattern, vermoedelijk Pakistaanse kopie, niet gemerkt, 130,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5483

Twee houten Indonesische beschilderde maskers, Topeng, Java, -gebruikssporen, verfverlies-, 20 × 15 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5484

Stenen kop, vermoedelijk Dogon, Mali, op granieten basementje, en Afrikaans houten beeldje met twee dierenkoppen, hoogte 17 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5485

Twee verzilverde Marokkaanse Koummya dolken in schedes, één aan draagkoord, 20e eeuw -gebruikssporen-, lengte 56 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5486

Dubbelloops penvuur hagelgeweer, België, eind 19e eeuw, lengte 116 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 5487

Knikloop luchtbuks, model Airsporter .22, uitvoering Birmingham Small Arms, lengte 112 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5488

Hagelgeweer met Comblain type grendel, België, eerste kwart 20e eeuw

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 160

Lotnummer: 5489

Martini-Henry karabijn, vermoedelijk Pakistaanse kopie, lengte 96,5 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 5490

Dubbelloops voorlader jachtgeweer, de kolf met gesneden hertenhoofd reliëf, lengte 117 cm, daarbij: kruithoorn

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 5491

Japans porseleinen Imari serviesgedeelte, 19e/20e eeuw, bestaande uit: theepot, suikerpot -gelijmd, twee scherven missend-, melkkan, tazza, kom, schotel Ø 19 cm, twaalf borden Ø 21,5 cm -defecten-, tien kop-en-schotels -enkele met defecten-, en een losse schotel

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5492

Onderspanner luchtbuks, onbekend model en kaliber, midden 20e eeuw, lengte 113 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5493

Lontslot moukahla, Noord-Afrika, 19e eeuw -kolf gelijmd op meerdere plekken-, lengte 145,5 cm

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5494

Dubbelloops percussie hagelgeweer met gesneden kolf, Luik, circa 1840, lengte 114 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 5495

Percussiemusket met Lovell's pattern-type grendel, vermoedelijk aangepast van oud militair geweer, 19e eeuw, lengte 114 cm

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5496

Percussiemusket, vermoedelijk uitvoering Dresse Laloux & Cie, België, derde kwart 19e eeuw

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5497

Twee mahjongspellen met benen en bamboe stukken, in houten doos, 4 × 17 × 27 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5498

Indonesische kris met kronkelend lemmet, de messing schede met rankendecor in reliëf, 50 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5499

Twee hoornen netsuke: twee ratjes, en man met waaier, beide 19e eeuw, daarbij: gesneden stenen beeldje, varken, grootste 4,2 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5500

Drie messing tsuba's met diverse decors, tweede helft 20e eeuw

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80