Divers Chinees porselein: een blauw-wit kommetje, een famille rose kommetje, een blauw-wit roombordje, een blauw-wit diep bord en een blauw-wit bord, Qianlong -haarlijnen, restauraties-, Ø 23 cm, daarbij een Japans porseleinen theebus -haarlijnen in hals-, 9 cm
Richtprijs: € 60-80
Vijfdelig Japans porseleinen kaststel met polychroom floraal decor, 19e/20e eeuw -één dekselknop gelijmd en één dekselvaas met barst in hals-, hoogte 30 cm
Richtprijs: € 80-100
Vijf diverse Chinees porseleinen borden met blauw-witte decors, 17e en 18e eeuw -defecten-, alle circa Ø 22,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Japans eierschaalporseleinen Kutani theeserviesgedeelte met zilveren monturen, bestaande uit: theepot, roomkan, theebus, zes bedekte kommen en vijf schoteltjes, 19e eeuw -enkele gebruikssporen-, hoogte 14 cm
Richtprijs: € 100-150
Zes Chinees porseleinen diepe borden met blauw-wit bloemdecor, Qianlong -haarlijnen, chips-, Ø 23 cm
Richtprijs: € 100-150
Serie van vijf Chinees porseleinen borden met blauw-wit floraal decor, Qianlong -defecten-, Ø 22,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Chinees porseleinen dubbelbord met monochroom blauw decor, 19e/20e eeuw -bodembarst-, Ø 28,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Drie stuks Japans porselein: Imari wandschotel met famille rose bloemdecor in cartouches -randrestauratie-, Ø 47 cm, en paar theebussen met vogeldecor -één gerestaureerd-, 12 × 10 × 7,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Chinees porseleinen dekselpot met blauw-wit decor, 19e eeuw -bodembarst-, hoogte 22 cm
Richtprijs: € 60-80
Chinees porseleinen famille verte gemberpot met decor van figuren in tuin, gemerkt, 20e eeuw, 19 × Ø 14 cm
Richtprijs: € 70-90
Paar lage zwartgelakte tafelkastjes, ieder met vier lades en twee deurtjes, China, 20e eeuw, 33 × 94 × 25 cm
Richtprijs: € 150-200
Twee Chinese stoelen: één armstoel, de ander een klein formaat stoeltje met lade onder de zitting, beide met snijwerk, begin 20e eeuw -grote stoel met defecte zitting, beide met defecten in het snijwerk-, grote stoel 95 × 57 × 47 cm
Richtprijs: € 80-100
Rijk gesneden Chinese kamferkist met decor: bedrijvigheid in de haven -slotpen ontbreekt-, 60 × 118 × 55 cm
Richtprijs: € 100-150
Vijf hallantaarns, waarvan drie met geslepen ruitjes, en scheepslantaarn -één ruitje gebarsten-, lampje meest rechts op de foto 30 × 23 × 23 cm
Richtprijs: € 120-160
Chinees tapijt met groen fond, 215 × 122 cm
Richtprijs: € 70-90
Wit metalen hanglamp met roze bloemvormige glazen ornamenten -één ornament defect-, 20 × Ø 60 cm
Richtprijs: € 40-60
Achthoekige eiken bijzettafeltje met snijwerk, Oosterse stijl, 20e eeuw -droogtescheur-, 51 × 40 × 39 cm
Richtprijs: € 20-30
Geschilderde voorstelling op papier: Perzisch jachttafereel, illustratie uit een boek, ingelijst, 32 × 24 cm
Richtprijs: € 40-60
Paar Chinese schilderingen op rijstpapier: man en een vrouw, 19e eeuw -foxing, gekreukt-, 21 × 13,5 cm
Richtprijs: € 40-60
Twee zwart-rood gelakte kleine houten kastjes, China, 20e eeuw, 72 × 55 × 39 cm
Richtprijs: € 120-160
Perzisch nomadentapijt, vermoedelijk Luri-Kaskay -versleten maar op egale wijze-, 202 × 128 cm
Richtprijs: € 60-80
Wang Yi Dong (1955), 'Bridal Chamber', kleurenlitho 145/200, r.o. gesigneerd, circa 1993, maat druk 74,5 × 48,5, daarbij: boek over kunstenaar, gesigneerd door kunstenaar
Richtprijs: € 200-300
Verzameling voornamelijk Chinese klederdracht: vier paar lotusschoentjes, twee mutsjes, twee hoeden, laarsjes, Japanse geta sandalen, en twee parasols, deels in vitrinekastjes
Richtprijs: € 120-160
Roodgelakte Chinese tweedeurs bruidskast, eind 20e eeuw -stuk kapregel ontbreekt-, 160 × 105 × 61 cm
Richtprijs: € 80-100
Paar ingelijste Chinese zijden mouwbanden met vogeldecor, 19e/20e eeuw, 59 × 20 cm
Richtprijs: € 60-80
Kikugawa Eizan (1787-1867) twee werken: pijprokende vrouw, en Geisha met bedienden, beide begin 19e eeuw, daarbij: Japanse School: houtblokdruk, vrouw, 19e eeuw, 35,5 × 23,5 cm
Richtprijs: € 150-200
Hetty Ansing (1949), portret van een Indonesische jongen, aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 56 × 36 cm
Richtprijs: € 60-80
Zes diverse steengoed potjes, Zuidoost-Azië, hoogste 8,7 cm
Richtprijs: € 80-100
Paar spekstenen snijstukjes: beide aapjes met waterbakjes, grootste 10,5 × 17 × 7 cm
Richtprijs: € 80-100
Messing theepot met muisje op de deksel, en klooster- of tempelbel met drakendecor, China, 20e eeuw -staartje van muisje afgebroken-, 20 × 20 × 11 cm
Richtprijs: € 50-70
Acht diverse kleine steengoed vaasjes en potjes, Zuidoost-Azië -enkele randbeschadigingen-, hoogste 6 cm
Richtprijs: € 100-150
Twee gesneden stenen beeldjes: beide pareljagende draken, China, tweede helft 20e eeuw, hoogste 11 cm
Richtprijs: € 60-80
Glazen vaas, glazen flesje, en Chinees porseleinen famille rose theepotje, alle 20e eeuw, vaasje 14,5 cm hoog
Richtprijs: € 30-50
Twee Pekingglazen snuifflesjes: één met oranje-wit goudvissendecor, de ander met groen-wit vogeldecor, daarbij: een kunststof snuifflesje met bruin-geel goudvissendecor, alle China, 20e eeuw, grootste 7,6 cm hoog
Richtprijs: € 100-150
Vijf gesneden jade medaillons, China, en één bijlkop, Zuid-Amerika, bijlkop 10 × 5,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Diverse Aziatica: spekstenen beeldhouwwerkjes waaronder theepotje -sommige met kleine chipjes-, stenen pot met metalen beslag, geglazuurde pot vermoedelijk Song, en geglazuurd aardewerk beeld: vrouw op kip
Richtprijs: € 80-100
Japans bronzen champlevé wierookbrandertje, satsuma bedekt schaaltje op drie pootjes, en los gestoken basementje, afmetingen wierookbrandertje 15 × 16 × 11 cm
Richtprijs: € 60-80
Drie diverse Chinese theepotjes, waarvan één met slibdecor van bamboe -deksel slecht passend-, de ander Yixing met geschilderd decor van een draak, het deksel met sculptuur van een draak -chipje aan rand deksel-, gemerkt, de ander Yixing met de tuit in vorm van een vissenbek, gemerkt -knop op deksel ontbreekt- daarbij een Japans groen geglazuurd dekseldoosje in de vorm van een vis, en een blauw-wit Chinees porseleinen kommetje
Richtprijs: € 100-150
Yixing theepot met bamboevormen, 9 × 21 × 12 cm
Richtprijs: € 20-30
Verzameling van acht miniatuur theepotjes in etui, China, modern, elk 4 × 7 × Ø 4 cm
Richtprijs: € 20-30
Chinees verguld houten beeld: hoogwaardigheidsbekleder -defect aan hoofdeksel, restauratie bij voet-, hoogte 19,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Drie steengoed potjes, waarvan één met blauw-wit hertendecor, China, Ming, en de andere twee met celadonglazuur -defecten-, hoogste 8 cm
Richtprijs: € 70-90
Blanc de Chine beeld in de vorm van een arhat, 20e eeuw -vervuiling in glazuur-, hoogte 14,5 cm
Richtprijs: € 70-90
Paar Chinees porseleinen wijnbekertjes -defecten-, en Chinees porseleinen miniatuurvaasje -barst-, 18e eeuw, hoogte bekertjes 7 cm
Richtprijs: € 70-90
Chinees porseleinen famille rose vaas met decor van een draak en een feniks, gemerkt, Nanking, 19e eeuw, hoogte 35 cm -chipje van oor-
Richtprijs: € 60-80
Chinees porseleinen bekervaas met blauw-wit decor van draken omgeven door bloemen -grote breuk, chip ontbreekt-, 19e eeuw, 44,5 × Ø 19,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Schilderij: dorpje tijdens orkaan, olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, tweede helft 20e eeuw, 30 × 40 cm
Richtprijs: € 100-150
Vijf Chinees porseleinen encre-de-Chine schoteltjes en twee kommen met bloemdecor, 18e eeuw -defecten-, schotels Ø 14 cm
Richtprijs: € 40-60
Zeven diverse Chinees porseleinen kommetjes -enkele randchipjes-, en een Japans porseleinen kom -haarlijn-, 6,5 × Ø 12 cm
Richtprijs: € 100-150
Drie Chinees porseleinen schoteltjes en een kommetje met celadonglazuur en erotische decors, 19e/20e eeuw, 5 × Ø 14 cm
Richtprijs: € 120-160