Reisgrammofoon in met zwart faux leder beklede koffer, model Electron, uitvoering Edison Bell, inclusief Edison Bell weergever, 1928-1930, 18,5 × 29,5 × 40 cm, daarbij: plaat 'Mooiste aller vrouwen'
Richtprijs: € 80-100
Reisgrammofoon in met faux leder bekleed koffertje, model Grafonola Viva Tonal Nr. 100, uitvoering Colombia, tweede helft jaren '20 -koffertje sleets-, 13 × 32 × 22
Richtprijs: € 40-60
Reisgrammofoon in met zwart kunstleder beklede draagkoffer, uitvoering His Masters Voice, jaren '20
Richtprijs: € 80-100
Reisgrammofoon in met zwart kunstleder beklede draagkoffer, model Micro Perophone, Engeland, jaren '20
Richtprijs: € 60-80
Grammofoonspeler in zwarte lakwerk behuizing met chinoiseriedecor, model Black Box Luxury, uitvoering Pye, 1953-1956, 29 × 43 × 36 cm
Richtprijs: € 500-700
Bakeliet reisgrammofoon, Type 3902 Porteldisc 'Hoedendoos', uitvoering Philips, 1939, 15 × Ø 26 cm, daarbij: losse draaischijf van vergelijkbaar, maar iets afwijkend type
Richtprijs: € 120-160
Bakeliet reisgrammofoon, Type 3902 Porteldisc 'Hoedendoos', uitvoering Philips, 1939 -magneet niet werkend- 15 × Ø 26 cm
Richtprijs: € 120-160
Bakeliet reisgrammofoon, Type 3902 Porteldisc 'Hoedendoos', uitvoering Philips, in originele houten bekisting, 1939, oorspronkelijk geleverd door Van Vianen, Amsterdam, maat bekisting 17 × 32 × 32 cm
Richtprijs: € 200-300
Reisgrammofoon in faux krokodillenlederen koffer, model 99, uitvoering onbekend, inclusief Ercé weergever, Italië, jaren '30, maat ingeklapt 12,5 × 36 × 28 cm, daarbij één door de artiest gesigneerde plaat van José Lucchesi
Richtprijs: € 80-100
Twaalf boeken: Ord-Hume, A.W.J.G. 'Musical box. A history and collector's guide'. 1980; J. van Witteloostuijn en R. Maas, 'Muziek uit stekels en gaten. Over mechanische instrumenten, Harfenuhren, enz.' 1984; Q. David Bowers, 'Nickelodeon theatres and their music'. 1986; W. Reiss, 'Johann Strauss meets Elvis: Musikautomaten aus zwei Jahrhunderten'. 2003. Fr. Leuschner, 'Treasures of technology in museums of the world'. 1983. Enz.; Verschillende formaten (7 gebonden). Geïllustreerd
Richtprijs: € 60-80
Reisgrammofoon in faux lederen koffer met automatische afslag, model Eagle 40B, uitvoering Colombia, circa 1930 -veer gebroken-, 16 × 29 × 38 cm
Richtprijs: € 120-160
Vier boeken: Hoover, C.A. 'Music machines - American style. 1971; Chr. Pearce, 'Honderd jaar jukebox'. 1989; H. Krijnen en F.D. Doornberg, 'Jukeboxen & speelautomaten', 1989; J.Cl. Baudot (Red.), 'Muntautomaten: verzameling Jean-Claude Baudot'. 1982. En 4 kleinere werken
Richtprijs: € 50-70
Drie diverse dictafoons: één draadrecorder, uitvoering Samas, met daarbij extra opnamedraad, één Ediphone, uitvoering Edison, en één Audograph, uitvoering Gray, '50, draadrecorder 16 × 27 × 25,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Draadrecorder in met rood faux leder beklede draagkoffer, model 80-1, uitvoering Webster, Chicago, 1947, oorspronkelijk geleverd door La Maison Bleue, 105-110V, 19,5 × 29 × 44 cm
Richtprijs: € 200-300
Twee elektrische grammofoonspelers: de één model No.42, uitvoering Philips, de ander uitvoering Colombia, beide jaren '30/'40
Richtprijs: € 100-150
Elektrische radio/platenspeler in bakeliet behuizing met verstelbare snelheid, model Cobra-Matic, uitvoering Zenith, 1951, 25,5 × 39 × 50 cm
Richtprijs: € 100-150
Zeer compacte reisgrammofoon in blikken behuizing, model Luxus, uitvoering MGN, Sovjet-Unie, jaren '40
Richtprijs: € 120-160
Reisgrammofoon in vinyl draagkoffer, uitvoering De Bijenkorf, jaren '40, maat ingeklapt 17 × 22 × 9 cm
Richtprijs: € 80-100
Reisgrammofoon met kartonnen hoorn, uitvoering Polly Portable Phonograph Co., tweede helft jaren '20, inclusief instructies op kartonnen plaat -handvat defect-, maat ingeklapt 8 × 28 × 28 cm
Richtprijs: € 100-150
Cassetterecorder en speler in taps toelopende kunststof behuizing, met ingebouwde versterker, uitvoering Clarke & Smith, Engeland, circa 1980
Richtprijs: € 60-80
Reisgrammofoon in houten bekisting, met Thorens motor en draaitafel, uitvoering Zung Cheng, China, jaren '20, 26 × 31,5 × 31,5 cm
Richtprijs: € 150-200
Vier boeken: Wieffering, F. 'Glorieuze orgeldagen' 1965; G. Oost, e.a. Er staat een orgel in: 60 belangrijke orgels uit alle provincies van Nederland'. 1983; R. de Waard, 'Het draaiorgel'. 1987; H. Rambachher en O. Wernet, 'Waldkircher Orgelbauer'. 1984; En: 12 kleinere werken
Richtprijs: € 40-60
Kleine platenspeler in kunststof behuizing, model G71Y10, ontwerp Benjamin Carson, uitvoering Hartig, 1959, en: reisplatenspeler met stereo aansluiting, in rood-witte draagkoffer, uitvoering Philips, 1960-1965
Richtprijs: € 60-80
Elf boeken: Cervelli, L. 'La Galleria Armonica. Catalogo del Museo degli strumenti musicali di Roma'. 1994. R. Midgley, 'Encyclopedie van muziekinstrumenten'. 1977; John G. Murdoch & Co., Ltd. London, 'Catalogue of small musical goods'. Circa 1920; Enz. Verschillende formaten
Richtprijs: € 60-80
Reisgrammofoon in zwarte draagkoffer, gemerkt 'Ultraphone', en geleverd bij Ultrafoonhuis Den Haag, jaren '30, maat opengeklapt 50 × 30 × 49 cm
Richtprijs: € 100-150
Zes boeken: Concertgebouw 's-Gravenhage. 'Programma's van het eerste - tiende abonnementsconcert o.l.v. van Willem Mengelberg'. 1906-1907. Oorspr. omslagen ontworpen door Th. Neuhuys meegebonden. In één band. E. van Zoeren, 'De muziekuitgeverij A.A. Noske (1896-1926)'. 1987; K.Ph. Bernet Kempers (Red.) 'Willem Andriessen 1887-1964'. Enz.
Richtprijs: € 50-70
Reisgrammofoon in zwarte faux lederen koffer, model NT-3, uitvoering H.K.T.R., Sovjet-Unie, 1935, maat ingeklapt 30 × 41 × 17 cm
Richtprijs: € 120-160
Twee diverse grammofoonspelers met in het basement ingebouwde hoorns, de één model Standard Model E, spindle 1/2 inch, uitvoering Colombia, 1910-1915, 25 × 31 × 39 cm, de ander model Pigmy Grand, uitvoering The Grammophone Co., circa 1909, 25 × 40 × 38 cm
Richtprijs: € 100-150
Staande grammofoonspeler in eikenhouten kast, model Polydor Alum, uitvoering Polyphon, 1920-1925, 106 × 50 × 51 cm
Richtprijs: € 120-160
Circa 130 grammofoonplaten, veelal in verzamelmappen, zang en orkest, voordracht, instrumentaal, jazz, foxtrot, Hongaars, Indisch, en Hawaii
Extra item info
Richtprijs: € 60-80
Radio in houten kast, model Granada, uitvoering Blaupunkt, Duitsland, 1960/1961, 37,5 × 54,5 × 24 cm
Richtprijs: € 300-500
Reisplatenspeler met vier snelheden en ingebouwde versterker, model AG1912495, uitvoering Philips, 1956/1957 -rubber slipmat en vinyl bekleding defect-, 23 × 41 × 40 cm
Richtprijs: € 80-100
Draadrecorder in metalen behuizing, model 181, ontwerp Egon Penker, uitvoering Webster, Chicago, 1953 -getest, werkt niet-, 22,5 × 28 × 26,5 cm
Richtprijs: € 200-300
Twee Tefifon-spelers, waarvan één met ingebouwde radio, die laatste met zes 'Tefi's' beide Duitsland, jaren '50, grootste 36 × 70 × 32 cm
Richtprijs: € 80-100
Circa 100 78 toerenplaten, diverse genre's
Extra item info
Richtprijs: € 100-150
Grammofoonplaten (Ø 25 cm): populaire muziek (zang en instrumentaal), bijna allemaal met hoes (onder andere The Everly Brothers, Catharina Valente, Duke Ellington, Doris Day en Zarah Leander). En enige andere grammofoonplaten (Ø 20 cm)
Richtprijs: € 70-90
Twee losse radioluidsprekers: één Marconi LK 50 naaldluidspreker, de ander Brown H3 met verstelbaar membraan, beide circa 1930, Marconi 44 × 41 × 22 cm
Richtprijs: € 60-80
Klein enkelgolfs radiootje in houten kast, model 35a 'Luistervink', uitvoering Philips, 1945 -kast met beschadigingen-, 21 × 21 × 8 cm, daarbij: twee luidsprekers, één uitvoering Philips, de ander uitvoering Wigo, beide midden 20e eeuw
Richtprijs: € 150-200
Elektrische grammofoonspeler in houten ombouw, model 229, uitvoering Colombia, Verenigde Staten, jaren '30 -omgebouwd naar 220 volt voeding-, 16 × 38 × 34 cm
Richtprijs: € 80-100
Elektrische platenspeler in faux slangenlederen draagkoffer, met drie snelheden, model T, uitvoering Garrard, Engeland, 1952, 17 × 36,5 × 33 cm
Richtprijs: € 40-60
Radio/grammofoonspeler met Perpetuum Ebner platenspeler, model KY595PS, uitvoering Erres, Nederland, 1958-1959 -radio speelt grammofoonbedrading los, missend achterdeksel-, 31,5 × 49,5 × 29 cm
Richtprijs: € 40-60
Buizenradio, type 3650W, uitvoering Loewe Opta, Duitsland, midden 20e eeuw, 34 × 57 × 29 cm
Richtprijs: € 100-150
Twee dictafoons: één werkend op rollen, model A12, uitvoering The Dictaphone Co., met daarbij vier rollen, de ander werkend op band, model 5, uitvoering Tandberg, maat 17 × 38 × 29 cm
Richtprijs: € 60-80
Twee diverse schijvendictafoons in blikken behuizingen, beide tweede kwart 20e eeuw, grootste 17 × 40 × 38 cm
Richtprijs: € 60-80
Twee platenspelers: één in draagkoffer, uitvoering Philips, de ander in bakeliet ombouw, uitvoering Assmann, Duitsland, beide midden 20e eeuw
Richtprijs: € 60-80
Twee diverse dictafoons in bakeliet kasten: één werkend op vellen kunststof, model Dictonel, de ander werkend op platen, model Recordon, beide midden 20e eeuw, Dictonel 14 × 34 × 37 cm
Richtprijs: € 60-80
Grote verzameling grammofoonplaten, diverse genre's
Richtprijs: € 150-200
Twee Tefifon cassettespelers, waarvan één ook te gebruiken als platenspeler, daarbij: radio-ontvanger, luidspreker, en versterker met ingebouwde luidspreker, grootste Tefifon 22 × 44 × 36,5
Richtprijs: € 80-100
Dictafoon in blikken ombouw, de onderkast met zes wasrollen, Cameo Model CB, 72 × 39 × 26, daarbij: blikken dictafoon, model 12, beide uitvoering Dictaphone Co. New York, jaren '30 -geen spreekhoorns aanwezig-
Richtprijs: € 60-80
Grammofoonspeler in grote ombouwkast, uitvoering Angelica, Duitsland, jaren '20 -geëlektrificeerd-, 88 × 76 × 49 cm
Richtprijs: € 80-100