Mahonie butlertray, uitvoering Reprodux, Bevan-Funnell, Brighton, Engeland, eind 20e eeuw -gebruikssporen, vochtschade op blad-, blad 60 × 47 cm
Richtprijs: € 30-50
Grote en extra brede iepen Windsor stoel, de rugleuning met opengewerkt 'kerstboom'-decor, Engeland, midden 19e eeuw -gebruiksslijtage-, 117 × 69 × 67 cm
Richtprijs: € 250-350
Paar alpaca altaarkandelaars -één randornamentje afgebroken, pennen verwijderd-, 104 × Ø 35 cm
Richtprijs: € 100-150
Jasper Siliacus (1916-2003), oorlogsschepen op zee, aquarel en gouache op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd mei '77, 25 × 27,5 cm, verso met label: 'Aangeboden door de staf en cursisten HK-31 van de marinestafschool op 16 december 1982'
Richtprijs: € 80-100
Hollandse School: bootjes op de vaart, olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw -kras naast linker scheepje-, 24 × 30 cm
Richtprijs: € 30-50
Henri Frédéric Boot (1877-1963), boten aangemeerd op het IJ, aquarel en krijt op papier, r.o. gesigneerd, 18 × 28 cm
Richtprijs: € 100-150
Peter de Rijcke (1945), 'Hoorn', ets 2/50, l.o. gesigneerd en gedateerd '86, 20 × 25 cm
Richtprijs: € 60-80
Culemborg: 'De stad Culemborg te zien van de Schalkwijksche zijde'. Gravure door C. Philips naar D. van de Burg, 1752, 18 × 44 cm
Richtprijs: € 50-70
Boris O'Klein (1893-1985), 'Chacun son tour', kleurenets, r.o. gesigneerd, 17 × 45 cm
Richtprijs: € 60-80
Coob Zeeman (1955), 'Oprukkende kuifwolk, Wadden', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd, 30,5 × 50 cm
Richtprijs: € 50-70
Willem George Frederik Jansen (1871-1949), 'Oude haven, Rotterdam', r.o. gesigneerd, verso getiteld en gedateerd 1910 -craquelé, vervaagd-, 30 × 40 cm
Richtprijs: € 100-150
Hendrik Pieter Groen (1886-1964), Rotterdams havengezicht met schip aan kade bij graanevelatoren, marouflé op board, r.o. gesigneerd, 26,5 × 36,5 cm
Richtprijs: € 120-160
Willem de Zwart (1862-1931), vijf etsen: vissers op het strand, dinerende heren, vrouw bij waterput, boerderij, en drie figuren, twee etsen gesigneerd -papier gedeeltelijk gebruind-
Richtprijs: € 120-160
Teakhouten toonbank met lade, twee deuren en bovenop een tafelvitrine, 20e eeuw, 100 × 131 × 56 cm
Richtprijs: € 150-200
Nanne Balyon (1960), Kurhaus Scheveningen, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 40 × 60 cm
Richtprijs: € 150-200
Gerrit Stegeman (1858-1940) bootje op een plas, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 31 × 48 cm
Richtprijs: € 60-80
Hugo Liebe (1912-1996), 'Gezicht op Den Helder', aquarel, r.o. gesigneerd, 32 × 48 cm
Richtprijs: € 80-100
Hollandse School: boerenhoeve aan het water, marouflé, verso gesigneerd 'Jan Oud' en gedateerd '43, 26 × 32 cm
Richtprijs: € 30-50
Vermoedelijk Albertus Gerardus Bilders (1838-1865), landschap met heuvel en rustende figuur, potlood op papier, m.o. gemonogrammeerd GB, getiteld Berg en gedateerd 186?, 15,5 × 27 cm
Richtprijs: € 40-60
Drie gezichten op Utrecht, uit: Willem Barents, Kabinet van Nederlandsche Outheeden en Gezigten, Amsterdam, 1725, te weten 'Buitensingel', 'Katryne Poort' en 'Ste Marie kerk', in moderne lijsten
Richtprijs: € 50-70
Eikenhouten tantalus met messing beslag en drie kristallen karaffen met ruitslijpsel, voorzien van labels -een fles afwijkend, de halzen met chips-, 31 × 34,5 × 13 cm
Richtprijs: € 80-100
Mahonie hoekkastje met gecanneleerde stijlen, 19e eeuw -gebruikssporen-, 106 × 60 × 60 cm
Richtprijs: € 50-70
Grote en extra brede iepen Windsor stoel, de rugleuning met gedeeltelijk opengewerkt 'kerstboom'-decor, Engeland, tweede helft 19e eeuw -gebruiksslijtage-, 112 × 69 × 49 cm
Richtprijs: € 250-350
Jaap Ploos van Amstel (1926-2022), 'Twee fregatten langszij', gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd, 48,5 × 37 cm
Richtprijs: € 60-80
Willem Vaarzon Morel (1931), marineschepen in de haven van Den Helder, aquarel, r.o. gesigneerd, met potlood bijgeschreven 'voor Riet en Anton', 28 × 39 cm -sticker op achterzijde 'Den Helder, jaren '50'-
Richtprijs: € 60-80
Ceremonieel tenue Korps Mariniers, pak voor officieren, de jas met halssnoer, kwasten en sjerp, de broek met rode biezen, met label gedateerd 1966 -paspop niet inbegrepen-
Richtprijs: € 60-80
Beuken paspop met wit linnen buste, eerste helft 20e eeuw, hoogte 163 cm
Richtprijs: € 80-100
Gravure: Vijfpolderkaart, 'De Zype', 'Beemster', 'De Purmer', 'De Wormer', 'Caerte van Waterland', Peter Kaerius, uitg. Henricus Hondius, circa 1631, 47 × 63 cm
Richtprijs: € 150-200
Deels ingekleurde gravure: 'Nieuwe kaart van het Nederkwartier, en van het kwartier van Montfoort des Stichts van Utrecht', uitg. Isaak Tirion, Amsterdam, 18e eeuw -verkleurd en foxing-, 35 × 40 cm
Richtprijs: € 100-150
Winnifred Bastian (1946), 'Bootjes Hastings', litho 9/12, l.o. gesigneerd -vochtschade op passe-partout-, 28 × 42 cm
Richtprijs: € 20-30
Hollandse School, twee werken: gladdekse tweemaster, achterop lijst toegeschreven aan J.C.L. Hoebé en gedateerd 1839, en zeilboten op het water, potlood en aquarel op papier, l.o. gemonogrammeerd G.L.,19e eeuw, 16 × 22 en 17 × 26 cm
Richtprijs: € 40-60
Met papier belijmde globe op houten basement, 37 × Ø 25 cm
Richtprijs: € 40-60
Mahoniegefineerd naaldhouten piëdestal met messing monturen -paar vlekken op bovenblad-, 105 × 29 × 29 cm
Richtprijs: € 50-70
Twee houten blokken en een scheepslamp 'bakboord' -deukjes-, daarbij: onderdeel van katrol, afmetingen lamp 35 × 25 × 25 cm
Richtprijs: € 100-150
Polychroom beschilderde Friese stoelklok met verguld loden fretten en zeemeerminnen aan weerszijden -overschilderingen en defecten aan fret-, 72 × 36 × 26 cm
Richtprijs: € 60-80
Gegraveerde landkaart 'Nieuwe kaart der provincie van Gelderland'. Amsterdam, I. Tirion, circa 1750, oudgekleurd, 34 × 39 cm
Richtprijs: € 80-100
Ingekleurde kopergravure: 'Ziricksee', panorama van Zierikzee, door Casper Merian (1627-1686), tweede helft 17e eeuw, 11 × 32 cm
Richtprijs: € 30-50
Ingekleurde kopergravure: panorama van 's Gravenhage, uit het boek 'Beschryvinge van 's Gravenhage' van Gysbert de Cretser, begin 18e eeuw -enkele licht verbruinde plekken en vouwen-, 28 × 38 cm
Richtprijs: € 30-50
Winnifred Bastian (1946), 'Zeilschepen in Amsterdam', litho 10/10, l.o. gesigneerd, 29 × 40 cm
Richtprijs: € 80-100
Cornelis 'Cees' Bolding (1897-1979), 'Storm op oceaan', marouflé, r.o. gesigneerd, 58 × 76 cm
Richtprijs: € 100-150
Hendrik van Steenwijck (1864-1937), 'Ochtend op zee', olieverf op schilderskarton, l.o. gesigneerd -drager is vervormd-, 24 × 40 cm
Richtprijs: € 100-150
Drie Perzische kussens Shiraz en Belouche, grootste 57 × 57 cm
Richtprijs: € 40-60
Naaldhouten halbank met hoge rugleuning en vak onder de zitting, circa 1928 -gebruikssporen, enkele oude houtwormgaatjes-, 151 × 162 × 51 cm
Richtprijs: € 100-150
Haantjescomtoise met spillegang en draadslinger, circa 1800
Richtprijs: € 120-160
Anton Pieck (1895-1987), Cuneratoren te Rhenen, ets, r.o. gesigneerd -papier iets gebobbeld, vochtplekje-, 38 × 22 cm
Richtprijs: € 80-100
Bergen op Zoom: 'Siège de Bergopzom par les troupes de France, commandées par le maréchal de Lowandal', oudgekleurde opticaprent, circa 1750, 23 × 43
Richtprijs: € 40-60
's-Gravenhage: 'Vue de la cour extérieure à la Haye', opticaprent gegraveerd door J. Wagner naar C. Pronk, oudgekleurd, Augsburg, 18e eeuw, 30 × 43 cm
Richtprijs: € 50-70
Dokkum: gegraveerd gezicht op Dokkum, oudgekleurd. Naar F.B. Werner (1690-1778), Augsburg, J. Chr. Leopold, 18de eeuw, 20 × 29 cm
Richtprijs: € 60-80
Vier diverse uniformen Korps Mariniers, zowel wollen uniformen als tropenuniformen -zonder pet-
Richtprijs: € 50-70
Paar goudkleurige bronzen vierlichts hangende wandkandelabers met wijnrankendecor, Frankrijk, tweede helft 19e eeuw, circa 40 × Ø 40 cm
Richtprijs: € 80-100