Lotnummer: 5101

Twee opengewerkte messing beddenpannen met graveerwerk, aan getorste stelen, 18e/19e eeuw -gebruikssporen-, 120 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5102

Twee houten deuren met smeedijzeren raster -exclusief scharnierdelen-, 156 × 52 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 5103

Smeedijzeren staande kapstok voor tegen de wand met esculaap, 180 × 63 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 70

Lotnummer: 5104

Houten kozijn van een bovenlicht, afkomstig uit een Amsterdams grachtenpand, 43 × 55,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5105

Verzameling blikken en trommels, waaronder: beschuit- en broodtrommels, paar koektrommels met opschriften 'Choc. Beschuitjes' en 'Zoute Krakelingen'

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5106

Witgelakte buffetkast, de bovenkast met beglaasde deuren, modern -gebruikssporen-, 225 × 120 × 60 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5107

Aardewerk serviesdelen, model Peony, uitvoering Jet ter Steege, modern, bestaande uit: vijf bewaarbussen, melkkan, drie koffiemokken, cakeschaal, suikerpot, roomkan, vier dinerborden, vier ontbijtborden, twee diepe borden, textiel, daarbij: witgelakt wandbordenrek, modern, 77 × 58 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5108

Kristallen glasserviesgedeelte, deels uitvoering Thomas Webb, alle Engeland, bestaande uit: vijf gefacetteerde schaaltjes, negentien diverse wijnglazen, waarvan twee met gegraveerd everzwijn, zeven coupes, en een kom met olijfslijpsel -gebruikssporen-, laatstgenoemde Ø 12 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5109

Creamware serviesgedeelte, model Edme, decor 'Rosalind', uitvoering Wedgwood, bestaande uit: 16 soepkommen met onderschotels, en vier dienschalen

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5110

Vier diversen reiskisten -gebruikssporen-, afmetingen grootste 60 × 100,5 × 51 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5111

Tafel met rood marmeren blad op zwartgelakt metalen onderstel met goudkleurige ornamenten, 20e eeuw -lijmresten op het blad, enkele chipjes-, 80 × 109,5 × 55,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5112

Drie steelpannetjes met koperen buitenzijde, Frankrijk, 20e eeuw -gebruikssporen-, grootste Ø 24 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5113

32 diverse tegels, de meeste met blauw-wit decor: figuur in landschap, en enkele met mangaanpaars vogeldecor, alle 19e eeuw -defecten, vuil, cementresten-

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5114

Drie tafellampen -één zonder kap-

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5115

Twee tafeltjes: de één met gecontourneerd blad, Hollands, biedermeier, de ander grijsgelakt op cannelurepoten -lichte gebruikssporen-, 70 × 85 × 50 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5116

Drie Delfts aardewerk schotels met blauw-witte florale decors, 18e en 19e eeuw -randbeschadigingen-, Ø 35,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 5117

Rond eiken wijntafeltje, Frankrijk, 19e eeuw -opklapmechanisme vastgezet, iets wankel, gebruikssporen-, 57 × Ø 71,5 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5118

Twee aardewerk schotels met polychroom floraal decor, eind 18e eeuw -randbeschadigingen-, Ø 34 cm en Ø 31,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 5119

Diverse huishoudelijke attributen: glazen wasbord, bedpan, thermometer, etc. 61 × 32 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5120

Vijf borden met blauw-witte transferdecors van hoogtepunten uit Napoleon Bonapartes leven, uitvoering Société Céramique, Maastricht -twee dubbele paren-, Ø 23 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5121

Vijf koekplanken met gestoken decors: dieren, personen en bloemen, één met inscriptie aan de zijkant: 'G. de Raad, no. 1', 19e/20e eeuw, 71,5 × 10,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5122

Twee Perzische tapijtjes Karadja en Belouche -beide met wat uitrafeling aan de korte kanten-, 127 × 84 en 144 × 83 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5123

Grijsgelakt grenen bureau met drie lades, modern -gebruikssporen, linkerzijde slechts gedeeltelijk gelakt-, 78 × 83 × 85 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5124

Met leder beklede reiskist, 19e eeuw -rechter handvat ontbreekt, defecten-

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5125

Kaukasisch tapijt Karabach -sleets-, 180 × 95 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5126

Eiken dekenkist met ijzeren beslag, staand op slofpoten, 18e/19e eeuw -gebruikssporen-, 66 × 145 × 57 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5127

Tafelvoetbalspel, uitvoering Arco-Falk, Milaan -gebruikssporen-, 100 × 70 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5128

Doorleefde eiken tweedeurs kast met smeedijzeren beslag, 18e eeuw of ouder -oude houtwormsporen-, 182 × 120 × 35 cm

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 5129

Patrijspoort, Ø 40 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5130

Zeven diverse messing tafellampvoetjes in de stijl van kandelaars, eind 20e eeuw, hoogste 32 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5131

Aardewerk voorraadkruik met handvatten, 20e eeuw -gebruikssporen-, 68 × Ø 40 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5132

Schilderij: twee jonge uilen en slakken op een muurtje, olieverf op doek, gemonogrammeerd DG en gedateerd '74, 35 × 45 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 5133

Jan Goedhart (1893-1975), Hr.Ms. De Ruyter op zee, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 39,5 × 60 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 5134

Gelithografeerd reclamebord: 'Wollen Aabe dekens voorkomen rheumatiek' -beetje verkleurd-, 49 × 65 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5135

Gefacetteerde rechthoekige spiegel in houten lijst met gesneden bloem- en bladdecor, Schwarzwald, onderaan gedateerd 1906, 50 × 75 inclusief lijst

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5136

Rechthoekige spiegel in eenvoudige massief coromandel lijst -lak op lijst heeft wat verzadiging verloren-, 128,5 × 53,5 cm inclusief lijst

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5137

Schouwspiegel in goudkleurige lijst, de kuif met pijl-en-boog, bloemen en strik, eind 19e eeuw -defecten-, 198 × 110 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 5138

Houten hoeketagère met resten van eerdere beschildering, 108 × 29 × 29 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5139

Houten wandconsole met gesneden drakenkop, 20e eeuw, 65 × 54 × 37 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 70

Lotnummer: 5140

Crèmewitte en goudkleurige omlijsting voor schouwspiegel, in drie delen -defecten-, breedte 144 cm, verticale delen ruim 220 cm lang

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5141

Piet van Wijngaerdt (1873-1964), 'Landschap aan de Sloterweg, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, verso getiteld en nogmaals gesigneerd, 66 × 81 cm, herkomst: Collectie Werners-Sandbergen, Museum Pension (later Museum Hotel), Amsterdam, tussen 1915 en 1930 direct van de kunstenaar verworven

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 5142

Eiken hoekkastje met beglaasde deur en rocaille, 180 × 60 × 60 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5143

Divers messing- en koperwerk: strijkbout, blaasbalg, vijzel, etc. daarbij: stijgbeugel en beschilderd kerfsnede stoofje

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5144

Leadwood beeld: naakte vrouw met tamboerijn, r.o. gesigneerd R. (Ron) van Zijl en gedateerd '93, Zuid-Afrika

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5145

Divers speelgoed: poppenkleding, poppenmeubels, mandje, etc. -veel gebruikssporen en defecten-

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5146

Eiken hangoortafel met één lade, op gedraaide poten met tussenregels, 19e/20e eeuw, ingeklapt 76 × 93 × 42 cm, uitgeklapt 76 × 93 × 126 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5147

Divers speelgoed: twee houten garages, houten vrachtwagen -defect-, grote verzameling diverse autootjes en diertjes, en 'The Amazing V-X hydraulic drive rocket'

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5148

Paar lijstdelen met gesneden schelpvormig ornament, beide circa 110 cm breed

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5149

Kandelaars en olielampjes: smeedijzeren 'rush light', Ierland, 18e eeuw, smeedijzeren 'Betty' olielampjes, 18e eeuw, paar tinnen kandelaars en messing olielamp, 50 × Ø 20 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5150

Vier tinnen schalen, tien tinnen borden en een koperen kookpot, Ø 50 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100