Lotnummer: 5101
Veiling Zondag 30 November 2025

Eiken partnerdesk met groen lederen blad, met bronzen beslag, aan beide zijden zes laden, twee uitschuifplanken en middenlade -fineerverlies op het blad, krassen en kleine defecten, van één handvat ontbreekt de handgreep-, 77 × 130 × 110 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 5102

Drie tapijtjes: Turkmeense pendjerelik, Koerdisch tapijtje, en Perzisch tapijtje Belouche, pendjerelik 40 × 112 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 5103

Rond eiken klaptafeltje op driespantpoot, Engeland, 19e eeuw, 67 × Ø 75 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 5104

Aardewerk serviesgedeelte, model Edme, decor Edme Plain, uitvoering Wedgwood, bestaande uit: koffiepot, theepot, groot en klein roomkannetje, vierkante cakeschaal, zes eierdopjes, twaalf grote petit-fourschotels, vijf kleinere petit-fourschotels, vijf theekop-en-schotels, vijf koffiekop-en-schotels, en een losse schotel -binnenzijde kopjes beetje verkleurd-

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5105

Ronde tafel met palissandergefineerd blad en mahonie poot -samengesteld-, 74 × Ø 114 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 5106

Paar iepenhouten armstoelen, George II-stijl, met opengewerkte rugleuning, de zitting bekleed met stof, 19e eeuw -stof sleets, lichte verkleuringen-, 103 × 65 × 61 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 5107

Afghaans tapijt Ersari -sleets, op een plek doorgesleten-, 425 × 255 cm

Hamerprijs: € 110

Total images: 10
Total images: 10
Lotnummer: 5108

Driedelig aardewerk en messing klokkenstel met goud gehoogd floraal decor, Frankrijk, 19e eeuw -slingerveer defect, slinger aanwezig-, hoogte klok 50 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 5109

Mahoniegefineerde trumeau met bronzen beslag en marmeren blad, staand op klauwpoten, de achterzijde gezet met kwikspiegel, empire -spiegel met breuken, blad met gerestaureerde breuk, iets instabiel-, 77 × 73 × 41 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 5110

Polystone beeld op basement: zittende engel, en albasten buste van een jonge vrouw -krassen en chips-, hoogte engel 36 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 5111

Witte porseleinen Madonna met Kind, gemerkt met blindmerk 'H.P. Simon Dresden', 20e eeuw, 33 × 26 × 15 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 5112

Schilderij: Ecce Homo, olieverf op paneel, eerste helft 20e eeuw, 47, × 21,5 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 5113

Gestoken houten beeld: Madonna van Nuremberg, Duitsland, 19e eeuw -klein stukje van de mouw afgebroken-, hoogte 77 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5114

Eikenhouten luierkabinetje, 19e eeuw -deuren open, geen sleutel-, 159 × 92 × 38 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 5115

Paar blauw-witte aardewerk tabakspotten, uitvoering Tichelaar, Makkum, 34 × Ø 22 cm inclusief messing deksel

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 5116

Celadon lampvoet op houten basement, en goudkleurige houten lampvoet, beide met lampenkappen, 20e eeuw -houten lamp sleets en oude houtwormgaatjes-, hoogte 58 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 5117

Drie diverse balgcamera's, uitvoeringen Kodak en Conley, de grootste 14 × 23,5 × 18 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 5118

Twee beschilderde porseleinen plaquettes: portret van vrouw met parelketting, en jongensportret, beide gesigneerd J. Ginestet en gedateerd respectievelijk 1881 en '81-'89, grootste 22 × 15,5 cm, herkomst: familie uit Auch, Frankrijk

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 5119

Vijf diverse damespolshorloges, waaronder: Ancre en Cyl, twee quartz uurwerken en drie handopwinduurwerken -gebruikssporen, defecten-, quartz uurwerk 3,2 Ø cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 5120

Vier opaline (parfum)flacons en een blauw glazen flacon, hoogste 18 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 5121

Vallende platencamera: model Klito No. 3, uitvoering Ensign

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5122

Elf kristallen en glazen (parfum)flacons, 19e en 20e eeuw -enkele met een defect-, hoogste 16 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5123

Tweezijdig houten vitrinekastje gevuld met speelgoedautootjes, 51,5 × 23 × 18 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5124

Verzameling speldjes, veelal levensmiddelen, daarbij: verzameling oude ansichtkaarten, veelal beschreven

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 5125

Orakelbot met inscripties en gesneden decoraties, Batak, Sumatra, 37 × 20 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5126

Miniatuur staand horloge in blauw-wit Delfts aardewerk kast, uitvoering De Porceleyne Fles/Joost Thooft en Labouchère, 1900 -grote chip van de kap-, 42,5 × 12,5 × 8,5 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 5127

Polychroom gipsen heiligenbeeld: Sint Anna met de jonge Maria, 20e eeuw -defecten en verfverlies-, 80 × 35 × 23 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 5128

Keramiek beeld: Madonna met Kind, hoogte 58 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 5129

Koperen tienlichts altaarkandelaar met druivenrankendecor, staand op drie bolpoten, 90 × Ø 35 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 5130

Bloemmahoniegefineerde eendeurs vitrinekast met opengewerkte kuif, biedermeier, 19e eeuw -kleine defecten-, 198 × 105 × 53 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 5131

Twee vierpas tegeltableaus: polychroom beschilderd met goudsbloemen, de ander met gestileerd floraal decor, beide gemonteerd op plaat, 17e eeuw -restauraties-, circa 27 × 27 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 5132

Vierpas tegeltableau: polychroom decor van bloemen, gemonteerd op houten plaat, eerste helft 17e eeuw -randschades-, 26,5 × 26,5 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 5133

Vierpas tegeltableau: Haarlemse tegels met floraal decor in oranje en blauw, gemonteerd op houten plaat, eerste helft 17e eeuw -randschades, restauraties-, 25,5 × 26 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5134

Twee zespas tegeltableaus: gele vogel in mangaanpaarse kooi, eind 18e/19e eeuw -beide met defecten, één met licht afwijkende tegel-, 26 × 39 cm

Hamerprijs: € 230

Lotnummer: 5135

Twee sets van vier tegels, beide in gips gezet: de ene met vier valkeniers -drie tegels met vergeelde restauraties-, de andere met drie landschapjes en één figuur

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 5136

Theodorus van Oorschot (1910-1989), stilleven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 × 60 cm, herkomst: Roelofs Kunsthandel, Amsterdam

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 5137

Franse School: zittend meisje met tamboerijn, pastel op papier, r.o. gesigneerd Gh. Lejeune, tweede helft 19e eeuw, 60 × 50 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 5138

In hoogte verstelbare smeedijzeren kienspaanhouder, en smeedijzeren kerkkandelaar, beide 18e eeuw, hoogte kienspaanhouder 154,5 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5139

Schilderij: Madonna met Kind, olieverf op doek, 19e eeuw, 65 × 47,5 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 5140

Italiaanse School: kopie van Andrea del Sarto's Caritas uit 1518, marouflé, niet gesigneerd, 20e eeuw, 70 × 58 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 5141

Vier beschilderde gipsen heiligenbeelden -defecten-, hoogste 145 cm

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 5142

Oosters-orthodoxe icoon: Moeder Gods Hodegetria, waarschijnlijk 19e eeuw -bruine plekjes-, 40 × 29,5 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 5143

Wim Cadée (1875-1956), portret van een man, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 47, 17 × 11 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 5144

Gesneden eikenhouten paneel: Maria met kind in gotische nis, neogotiek, 34 × 19 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5145

Hollandse School: 'Zicht op Aarschot', olieverf op doek, verso getiteld, r.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1976, 70 × 90 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5146

Engelse School: havengezicht bij avondlicht, olieverf op doek, niet gesigneerd, 19e/20e eeuw, 23 × 33 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 5147

Schilderij: amoureuze scène, olieverf op metaal, l.o. gesigneerd Denis?, vermoedelijk 20e eeuw, 14,5 × 11 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 5148

Weens Stutzuhr met albasten zuilen en beeldje, gezwarte houten kast en geguillocheerde wijzerplaat, het uurwerk met repetitie, 19e eeuw, 55 × 30 × 14,5 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5149

Wortelgefineerde klepsecretaire met drie laden, op hoge bolklauwpoten, 20e eeuw -waterkringen op blad-, 104 × 83 × 53 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5150

Schilderij: Maria met Kind, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Benson, 20e eeuw -craquelé en verfverlies-, 61 × 51 cm

Hamerprijs: € 75