Lotnummer: 5151

Kerfsnede kistje met sigarencaroussel, 15 × 24,5 × 14 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5152

Mahoniegefineerde naaldhouten wandtafel met één lade, het blad met leder bekleed, modern -fineerschade-, 74 × 88 × 61 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5153

Samengesteld porseleinen serviesgedeelte met gouden en blauwe bies: gedeelte met decor 'Else', uitvoering Rosenthal Kronach Bavaria, bestaande uit: twintig dinerborden Ø 26 cm, twaalf diepe borden Ø 26 cm, tien dessertborden Ø 21 cm, twee juskommen -één beschadigd- en divers dienservies; gedeelte met decor 'Hortense', uitvoering Rosenthal Kronach Bavaria, diverse dienschalen; gedeelte uitvoering Jos ten Berg's Handelsmaatschappij Utrecht: zes schoteltjes Ø 14 cm, en drie schoteltjes Ø 13 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 5154

Mahonie bureau op gecanneleerde poten, onder het blad met lederen schrijfgedeelte drie lades -gebruikssporen, blad en leder sleets, slot los en één handgreep los-, 20e eeuw, 90 × 203 × 100 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5155

Zes iepen stoelen met crèmewitte bekleding en gesneden rozetjes in de spijlen, 19e eeuw -gebruikssporen, vlekken in bekleding-

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5156

Reiskoffer met twee houten banden, uitvoering LIPS, Dordrecht, begin 20e eeuw -gebruikt-, 23 × 71 × 41 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5157

Gietijzeren kachel, gemerkt 'Kampioen', 57 × 30 × 32 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5158

Indiaas tapijt -enige verkleuringen-, 340 × 244 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5159

Mahoniegefineerde commode met torsen op de hoeken, midden 19e eeuw -enkele hoekornamentjes ontbreken, en andere gebruikssporen-, 84 × 98 × 48 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5160

Mahonie kast met marmeren bovenblad, daaronder één lade en twee deurtjes, tweede helft 19e eeuw -gebruikssporen, één achterpoot te kort-, 102 × 107 × 47 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 5161

Twee diverse aardewerk lampvoeten met florale- en insectendecors, op messing voeten, 20e eeuw, hoogste 47 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5162

Drielichts bouillottelamp met donkergroene kap en messing voet met palmetdecor, 58 × Ø 39 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 65

Lotnummer: 5163

Duplex aardglobe met verlichting, uitvoering Columbus Verlag, Berlijn, jaren '70, 43 × 37 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5164

Kleingoed: paar miniatuur kraagkandelaartjes, paar verzilverde bokaaltjes, miniatuur wijwateremmertje, en twee treenware wolhoudertjes

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5165

Aardewerk kinderserviesgedeelte, uitvoering Petrus Regout, Maastricht, daarbij enkele stukken divers, waaronder: Wedgwood -gebruikssporen en verkleuringen-

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5166

Messing skeletklok 'De Yorkse Kathedraal klok', uitvoering The Franklin Mint Craft Guild, onder glazen stolp, inclusief sleutel en montagehandleiding, totale hoogte 29 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 55

Lotnummer: 5167

Drie Japanse actiefiguren: Choujin Bibyun, Bashaan, en Zusheen, alle uitvoering Takatoku, circa 1970, 16 × 12,5 × 8 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 130

Lotnummer: 5168

Japanse Satsuma broche met een decor van haan en bloemen, in verzilverd montuur, 5,5 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5169

Twaalf 2e gehalte zilveren ijslepeltjes, in cassette, en zes verzilverde viscouverts, in doos

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5170

Henk van Bommel (1938), bronzen gietpenning met compositie van een viertal molens, keerzijde met molensteen, gemonogrammeerd HB, Ø 9,8 cm, daarbij een bronzen plaque in de vorm van een bloem,aan de achterzijde voorzien van de tekst 'Haagwinde Calystegia Sepium', gemonogrammeerd HB, Ø 9 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5171

Drie stuks Swarovski: 'Chinese zodiac dragon', 'Baby crocodile', en klein groen draakje, twee in doos, draak 8.3 × 12,2 × 8,3 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5172

Twee diverse bronzen penningen en een plaquette: Th. Smekens, 1913; Paul van der Haert, 1925; en Expositie Wereldtentoonstelling Gent 1913, Ø 6,9 en plaquette 6,6 × 6,7 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5173

Stalen herenpolshorloge, Eterna-matic, Centenaire, met linnen wijzerplaat en dagaanduiding, aan stalen band met vouwsluiting, referentienummer: 144T, uurwerk: cal. 1439U automaat, circa 1960, Ø 34,5 mm -gebruikssporen-

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5174

Drie Japans metalen actiefiguren: StarZinger, Jan-Coogo GA-86, sir-Jogo GA-87, uitvoering Poppy, daarbij: Don-Hakka, Italiaanse uitvoering, circa 1980, 16,5 × 10 × 4,5 cm, -gebruikssporen op dozen-, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 190

Lotnummer: 5175

Zwarte microscoop in beuken kast, adres: Dr. C.E. Bleeker N.V., Zeist, daarbij: doosjes met glaasjes en extra oculair -gebruikssporen-, 31 × 14 × 19 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 5176

Bronzen beeld: danseres, met gietersmerk: J.B. Déposée Bronze Garanti Paris, art nouveau-stijl, eind 20e eeuw, 44 × Ø 13 cm inclusief zwart natuurstenen basement

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5177

Bronskleurige metalen beeldpendule met romantisch koppel onder palmboom, eind 19e eeuw -enkele palmbladeren afgebroken-, 46 × 31 × 12 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5178

Twee bronzen beelden: een danseres in de stijl van Chiparus, en een man met twee ganzen, modern, hoogste 35 cm inclusief basement

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5179

Drie handgekleurde opticagravures: 'Gesigt van het Huys de Oranje Zaal', 'Gesigt van de Vijferberg na het Hof in s. Gravenhage' -beetje vlekkerig, geen glas in lijst- en 'Le pont du Doelen à Amsterdam', 18e eeuw -vouwen en verkleuringen-, 28 × 41 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5180

Vier polychroom gedecoreerde porseleinen en twee opaline olielampen vermaakt tot elektrische tafellampen met romantische decor, 19e eeuw -enkele lampen behoeven nieuwe bedrading, één met barst in reservoir-, hoogte grootste lamp inclusief kapsteun 70 cm

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5181

Eiken meidenkast met lade bovenin, biedermeier -gebruikssporen, tweede slot in deur gezet-, 153 × 94 × 46 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5182

Arnold Hendrik Koning (1860-1945), twee werken: akker met boer, marouflé, gemonogrammeerd, 19,5 × 29,5 cm, en winters landschap met twee boerderijen, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 × 40 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 110

Lotnummer: 5183

Johan Hemkes (1894-1988), 'Woonschuit', litho 37/100, r.o. in potlood gesigneerd, 27 × 27 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5184

Thomas Tekes Oostenga (1812-1865), interieur, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1859, 30,5 × 41 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 160

Lotnummer: 5185

Herman Romijn (1892-1959), besneeuwde tuin met boerderij, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50,5 x 40,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5186

Arie Leeflang (1906-1956), kerkinterieur met preekstoel, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 41 × 37 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5187

Twee ingekleurde opticaprenten: 'Wintergezigt op de Buyten Amstel tot Amsterdam', 31 × 43 cm, en 'Vue perspective de l'Eglise de St. Jean et St. Paul à Venice', 26 × 42 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5188

Hendrik Pieter Groen (1886-1964), twee bloemstillevens, olieverf op karton, één r.o. gesigneerd, 32 × 27 en 30 × 24 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5189

Houten lessenaar met gedraaide stam en gecontourneerd blad, staand op driespantvoet, 19e eeuw -enkele oude houtwormgaatjes-, hoogte 141 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5190

Houten handwerktafeltje met gestoffeerde bovenzijde en laatje, 19e eeuw -gebruikssporen-, hoogte 87 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5191

Paar houten armstoelen met lichtbeige velours bekleding, Louis Quinze-stijl, 20e eeuw -afwerklaag met enige gebruikssporen-

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5192

Theodoor Goedvriend (1879-1969), riviergezicht in de winter, olieverf op board, l.o. gesigneerd, 39 × 58 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5193

Messing bureaulamp, 31 × 28 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5194

Messing bureaulamp met bladdecor, 36 × 27 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5195

Wortelnotengefineerde porseleinkast, laatste kwart 20e eeuw, 228 × 182 × 47 cm

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5196

Uitgebreid porseleinen theeservies met paars bloemdecor: 'China purper', uitvoering August Wernecke, Duitsland, onder andere bestaande uit: zeventien koffiekop-en-schotels, achttien theekop-en-schotels, twee koffiepotten, drie theepotten, tien gebaksbordjes, achttien petit-four schaaltjes, en diverse dienschalen -gebruikssporen en enkele kleine defecten-

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 5197

Alexander Franciscus Willem Emile van Schoonhoven van Beurden (1883-1963), winters havengezicht met bootjes, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1939, 55 × 85 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5198

Jacques Mels (1899-1974), stadsgezicht Amsterdam, aquarel en krijt op papier, l.o. gesigneerd, 55 × 37 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5199

Hollandse School: gezicht op de Sint-Clemens-Maria-Hofbauerkerk in Hilversum, aquarel, r.o. gesigneerd 'Jan Oud' en gedateerd '45, 30 × 36 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5200

Coenraad Matthias Garms (1863-1944), binnentuin, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -gedoubleerd-, 30,5 × 23,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35