Lotnummer: 5151

Grijsgelakte hangoortafel, 20e eeuw -slijtage aan verf-, uitgeklapt 76,5 × 184 × 108 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5152

Diverse champagnes -vulniveau's in orde, leeftijden onbekend-

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5153

Diverse messing en metalen objecten, waaronder: sloten, theepot, petroleumkan en kandelaars

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5154

Vijf goudkleurige schilderijlijsten, grootste 72 × 62 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 55

Lotnummer: 5155

Koeienhuid, Ikea, Zweden, 190 × 200 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5156

Divers keramiek: porseleinen beeldengroepjes naar 18e-eeuws voorbeeld, aardewerk wijwaterbakjes, etc.

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5157

Aardewerk serviesgedeelte, model Edme, uitvoering Wedgwood, bestaande uit: twee koffiepotten, theepot, twee roomkannetjes, drie dekschalen met ramskoppen waarvan één met deksel, losse deksel, twee asbakken, vijf bonbonschoteltjes, drie eierdopjes, botervloot, twee diverse ovale dienschalen, saucière, twaalf vierkante broodschaaltjes, vijf dinerborden, zes soepkommen met acht onderschotels, vier koffiekop-en-schotels, één theekop-en-schotel, elf losse schotels, dertien mokkakop-en-schotels, drie losse mokkaschoteltjes, één compoteschaaltje, en negen papschaaltjes

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 170

Lotnummer: 5158

Porseleinen serviesgedeelte met rood-gouden bies, uitvoering P.T. Tirschenreuth, derde kwart 20e eeuw, bestaande uit: vijftien dinerborden, twaalf diepe borden, twaalf dessertborden, vier ontbijtborden, twaalf kop-en-schotels, drie dekselterrines, twee saucières, en vier dienschalen -enkele haarlijnen en chips, maar over het algemeen in goede staat-

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5159

Porseleinen serviesgedeelte met vergulde randen en donkergrijs rozendecor, model München, uitvoering Königlich Tettau, Beieren, bestaande uit: elf dinerborden Ø 25 cm, twaalf diepe borden Ø 23 cm, twaalf dessertborden Ø 21,5 cm, tien kopjes met twaalf schoteltjes, koffiepot, theepot -deksel gelijmd-, roomstel, twee terrines en twee ovale dienschalen

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5160

Wit porseleinen serviesgedeelte met gouden bies, model Sèvres, uitvoering Thomas, begin 20e eeuw, bestaande uit: drie diverse ovale dienschalen, twee tazza's, één grote ronde kom, drie ovale broodschaaltjes, twee diverse ovale dekselschalen, losse deksel, elf ontbijtborden, zeven soepborden, en dertien dinerborden -gouddecor sleets-, daarbij: twee dienschalen en een punchbowl, versierd met parelrand, uitvoering Rosenthal

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5161

Schilderij: ovaal portret van een jonge vrouw in blauwe jurk, olieverf op doek, niet gesigneerd, 19e eeuw -twee gaten en klein deukje in doek-, 68 × 55 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5162

Drie schilderijen: golfers en caddies, olieverf op doek, r.o. gesigneerd 'E. B[...]ghoff', 20e eeuw, 24 × 19 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5163

Eiken hoekkast met paneeldeuren en gecanneleerde stijlen, 19e eeuw -gebruikssporen-, 186 × 70 × 70 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5164

Ron van Zyl (1950), naakte vrouw, teakhouten beeld, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, Zuid-Afrika -barst in hout-, hoogte 87 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5165

Houten koekplank met decor: soldaat te paard -gebruikssporen-, 50,5 × 34 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5166

Jan Buys (1909-1985), strand Katwijk, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22,5 × 27 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5167

Soester spiegel in mahonie lijst, 74 × 45 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5168

Paar eiken ledikanten, de voet- en hoofdeindes gestoffeerd met gestreepte rozenstof, 20e eeuw -gebruikssporen, lichte slijtage aan stof- 123 x 110 x 200

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5169

Ovale spiegel in zwarte lijst met zilverkleurig reliëfdecor, 70 × 60 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5170

Ovale spiegel in mahonie lijst, van oorsprong onderdeel van een toilettafel, 19e eeuw, 74 × 53,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5171

Schilderij: twee huizen in heuvellandschap, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 23 × 28 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5172

Johannes Cornelis van Essen (1854-1936), paard en wagen op landweg, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd -twee gaatjes rechts onderin-, 14 × 22,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5173

Facetgeslepen Soester spiegel, 19e eeuw, 85 × 45,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5174

Polystone beeld: Narcissus of Dionysos, naar Romeins bronzen voorbeeld uit Pompeii, 63 × Ø 27 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 55

Lotnummer: 5175

Eiken kastje, gedecoreerd met twee uiltjes, het bovenste deurtje met facetgeslepen ruitjes en gordijntje, art deco -lichte gebruikssporen-, 119 × 58 × 40 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5176

Hendrik Schaap (1878-1955), stadsgezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1926 -craquelé-, 43 × 23 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 180

Lotnummer: 5177

Reliëfplaquette: de leeuwenjacht, gepatineerd brons, niet gesigneerd, 19e eeuw, 27 × 35 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 5178

Twee spiegels in vergulde houten lijsten, één facetgeslepen, 20e eeuw, 63 × 43 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5179

Gesneden eiken raamrooster met dubbele adelaar -oude houtwormgaatjes-, 24,5 × 41 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5180

Divers kleingoed: vaas met polychroom transferdecor, uitvoering Rosenthal, metalen vrouwenbeeldje, aardewerk vaas met blauw-wit vogeldecor, uitvoering Royal Copenhagen, Jasperware schoteltje, miniatuur doofpotje, metalen fotolijst, en vier aardewerk tegels met diverse blauw-witte decors

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5181

Mahonie kapspiegeltje, 19e eeuw -deel houten achterplaat ontbreekt, defecten-, 53 × 46 × 23 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5182

Palissandergefineerd speeltafeltje, het blad belijmd met blauw laken, tweede helft 19e eeuw -afwerking vlekkerig, laken aan vervanging toe-, 74 × 91 × 45 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 5183

Franse School: drie erotische drukken, vermoedelijk etsen, verso toegeschreven aan Paul Emile Becat, tezamen ingelijst, elk 8,5 × 12 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5184

Dick van Luijn (1896-1981), rietkraag, ets 6/15, r.o. gesigneerd, 27 × 17 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5185

Dick van Luijn (1896-1981), visser in bootje, ets 7/20, r.o. gesigneerd, 24 × 16 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5186

Adriaan van Ostade (1610-1685), 'De messenslijper', ets, mogelijk nagedrukt door Bernard Picart vanaf de originele koperplaat, 18e eeuw, 9,5 × 8 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5187

Jan Korthals (1916-1972), 'Rue de Bièvre, Paris', viltstifttekening, r.o. gesigneerd -verkleuring-, 30 × 22,5 cm, en Bob Lokhorst (1900-1972), Parijs' straatgezicht, tekening/aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '33, 19 × 14,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5188

Maarten Langbroek (1918-1985), zes katjes op een rij, ets, r.o. vermoedelijk postuum gesigneerd 'Atelier Maarten Langbroek', 1979, 12 × 21 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5189

Hollandse School: studietekening: honden, potlood op papier, niet gesigneerd, 31,5 × 24 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5190

Poppe Damave (1921-1988), havengezicht Duinkerken, aquarel, r.o. gesigneerd -vocht- en roestvlekjes-, 22,5 × 23,5 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5191

Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925), winters dorpsgezicht met ophaalbrug, aquarel, r.o. gesigneerd, 25 × 22 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5192

Facetgeslepen Soester spiegel, de bovenkant beschilderd met twee putti, 20e eeuw, 80 × 33 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5193

Polychroom beschilderde aardwerk steelvaas, vierhoekig vaasje, en kom -randchip-, alle drie uitvoering Koninklijke Tichelaar, Makkum, hoogte steelvaas 39,5 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5194

Eiken boekenkastje met beglaasde deurtjes en drie planken, 20e eeuw -bovenblad bekrast-, 107 × 73 × 27,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5195

Glasserviesgedeelte gedecoreerd met korenaren, bestaande uit: zes grote waterglazen, vijf kleine waterglazen, één wijnglas, vier coupejes en veertien port- en likeurglaasjes in diverse formaten, 20e eeuw

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5196

Negen polychrome aardewerk bloemtegels met fleur-de-lis hoekmotieven, 17e eeuw -enkele beschadigingen-, 13 × 13 cm

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 290

Lotnummer: 5197

Marius Johan van Dugteren (1889-1974), dorpsgezicht, olieverf op board, r.o. gesigneerd -kleine beschadigingen-, 32 × 45 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5198

Driedelig aardewerk polychroom beschilderd kaststel, uitvoering Koninklijke Tichelaar, Makkum -staart vogel gebroken, kleine defecten-, hoogte dekselvaas 32 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5199

Vier Dinky Toys: Foden 14-ton tanker 'Regent' nr. 942 -in doosje-, Foden diesel 8-wheel wagon nr. 901 -in doosje van nr. 903-, Austin Atlantic convertible nr. 106 -één band ontbreekt, in gehavend doosje-, en Ford Fordor sedan nr. 170 -in licht gehavend doosje-

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 110

Lotnummer: 5200

Verzameling postzegels, uitgiften en jaarcollecties, postfris, jaren '80 en '90

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 20