Grijsgelakte hangoortafel, 20e eeuw -slijtage aan verf-, uitgeklapt 76,5 × 184 × 108 cm
Richtprijs: € 60-80
Diverse champagnes -vulniveau's in orde, leeftijden onbekend-
Richtprijs: € 20-30
Diverse messing en metalen objecten, waaronder: sloten, theepot, petroleumkan en kandelaars
Richtprijs: € 100-150
Vijf goudkleurige schilderijlijsten, grootste 72 × 62 cm
Richtprijs: € 70-90
Koeienhuid, Ikea, Zweden, 190 × 200 cm
Richtprijs: € 60-80
Divers keramiek: porseleinen beeldengroepjes naar 18e-eeuws voorbeeld, aardewerk wijwaterbakjes, etc.
Richtprijs: € 150-200
Aardewerk serviesgedeelte, model Edme, uitvoering Wedgwood, bestaande uit: twee koffiepotten, theepot, twee roomkannetjes, drie dekschalen met ramskoppen waarvan één met deksel, losse deksel, twee asbakken, vijf bonbonschoteltjes, drie eierdopjes, botervloot, twee diverse ovale dienschalen, saucière, twaalf vierkante broodschaaltjes, vijf dinerborden, zes soepkommen met acht onderschotels, vier koffiekop-en-schotels, één theekop-en-schotel, elf losse schotels, dertien mokkakop-en-schotels, drie losse mokkaschoteltjes, één compoteschaaltje, en negen papschaaltjes
Richtprijs: € 100-150
Porseleinen serviesgedeelte met rood-gouden bies, uitvoering P.T. Tirschenreuth, derde kwart 20e eeuw, bestaande uit: vijftien dinerborden, twaalf diepe borden, twaalf dessertborden, vier ontbijtborden, twaalf kop-en-schotels, drie dekselterrines, twee saucières, en vier dienschalen -enkele haarlijnen en chips, maar over het algemeen in goede staat-
Richtprijs: € 70-90
Porseleinen serviesgedeelte met vergulde randen en donkergrijs rozendecor, model München, uitvoering Königlich Tettau, Beieren, bestaande uit: elf dinerborden Ø 25 cm, twaalf diepe borden Ø 23 cm, twaalf dessertborden Ø 21,5 cm, tien kopjes met twaalf schoteltjes, koffiepot, theepot -deksel gelijmd-, roomstel, twee terrines en twee ovale dienschalen
Richtprijs: € 150-200
Wit porseleinen serviesgedeelte met gouden bies, model Sèvres, uitvoering Thomas, begin 20e eeuw, bestaande uit: drie diverse ovale dienschalen, twee tazza's, één grote ronde kom, drie ovale broodschaaltjes, twee diverse ovale dekselschalen, losse deksel, elf ontbijtborden, zeven soepborden, en dertien dinerborden -gouddecor sleets-, daarbij: twee dienschalen en een punchbowl, versierd met parelrand, uitvoering Rosenthal
Richtprijs: € 150-200
Schilderij: ovaal portret van een jonge vrouw in blauwe jurk, olieverf op doek, niet gesigneerd, 19e eeuw -twee gaten en klein deukje in doek-, 68 × 55 cm
Richtprijs: € 80-100
Drie schilderijen: golfers en caddies, olieverf op doek, r.o. gesigneerd 'E. B[...]ghoff', 20e eeuw, 24 × 19 cm
Richtprijs: € 70-90
Eiken hoekkast met paneeldeuren en gecanneleerde stijlen, 19e eeuw -gebruikssporen-, 186 × 70 × 70 cm
Richtprijs: € 80-100
Ron van Zyl (1950), naakte vrouw, teakhouten beeld, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, Zuid-Afrika -barst in hout-, hoogte 87 cm
Richtprijs: € 150-200
Houten koekplank met decor: soldaat te paard -gebruikssporen-, 50,5 × 34 cm
Richtprijs: € 60-80
Jan Buys (1909-1985), strand Katwijk, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22,5 × 27 cm
Richtprijs: € 80-100
Soester spiegel in mahonie lijst, 74 × 45 cm
Richtprijs: € 30-50
Paar eiken ledikanten, de voet- en hoofdeindes gestoffeerd met gestreepte rozenstof, 20e eeuw -gebruikssporen, lichte slijtage aan stof- 123 x 110 x 200
Richtprijs: € 100-150
Ovale spiegel in zwarte lijst met zilverkleurig reliëfdecor, 70 × 60 cm
Richtprijs: € 40-60
Ovale spiegel in mahonie lijst, van oorsprong onderdeel van een toilettafel, 19e eeuw, 74 × 53,5 cm
Richtprijs: € 50-70
Schilderij: twee huizen in heuvellandschap, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 23 × 28 cm
Richtprijs: € 60-80
Johannes Cornelis van Essen (1854-1936), paard en wagen op landweg, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd -twee gaatjes rechts onderin-, 14 × 22,5 cm
Richtprijs: € 70-90
Facetgeslepen Soester spiegel, 19e eeuw, 85 × 45,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Polystone beeld: Narcissus of Dionysos, naar Romeins bronzen voorbeeld uit Pompeii, 63 × Ø 27 cm
Richtprijs: € 60-80
Eiken kastje, gedecoreerd met twee uiltjes, het bovenste deurtje met facetgeslepen ruitjes en gordijntje, art deco -lichte gebruikssporen-, 119 × 58 × 40 cm
Richtprijs: € 100-150
Hendrik Schaap (1878-1955), stadsgezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1926 -craquelé-, 43 × 23 cm
Richtprijs: € 200-300
Reliëfplaquette: de leeuwenjacht, gepatineerd brons, niet gesigneerd, 19e eeuw, 27 × 35 cm
Richtprijs: € 100-150
Twee spiegels in vergulde houten lijsten, één facetgeslepen, 20e eeuw, 63 × 43 cm
Richtprijs: € 70-90
Gesneden eiken raamrooster met dubbele adelaar -oude houtwormgaatjes-, 24,5 × 41 cm
Richtprijs: € 50-70
Divers kleingoed: vaas met polychroom transferdecor, uitvoering Rosenthal, metalen vrouwenbeeldje, aardewerk vaas met blauw-wit vogeldecor, uitvoering Royal Copenhagen, Jasperware schoteltje, miniatuur doofpotje, metalen fotolijst, en vier aardewerk tegels met diverse blauw-witte decors
Richtprijs: € 70-90
Mahonie kapspiegeltje, 19e eeuw -deel houten achterplaat ontbreekt, defecten-, 53 × 46 × 23 cm
Richtprijs: € 30-50
Palissandergefineerd speeltafeltje, het blad belijmd met blauw laken, tweede helft 19e eeuw -afwerking vlekkerig, laken aan vervanging toe-, 74 × 91 × 45 cm
Richtprijs: € 40-60
Franse School: drie erotische drukken, vermoedelijk etsen, verso toegeschreven aan Paul Emile Becat, tezamen ingelijst, elk 8,5 × 12 cm
Richtprijs: € 150-200
Dick van Luijn (1896-1981), rietkraag, ets 6/15, r.o. gesigneerd, 27 × 17 cm
Richtprijs: € 50-70
Dick van Luijn (1896-1981), visser in bootje, ets 7/20, r.o. gesigneerd, 24 × 16 cm
Richtprijs: € 50-70
Adriaan van Ostade (1610-1685), 'De messenslijper', ets, mogelijk nagedrukt door Bernard Picart vanaf de originele koperplaat, 18e eeuw, 9,5 × 8 cm
Richtprijs: € 80-100
Jan Korthals (1916-1972), 'Rue de Bièvre, Paris', viltstifttekening, r.o. gesigneerd -verkleuring-, 30 × 22,5 cm, en Bob Lokhorst (1900-1972), Parijs' straatgezicht, tekening/aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '33, 19 × 14,5 cm
Richtprijs: € 70-90
Maarten Langbroek (1918-1985), zes katjes op een rij, ets, r.o. vermoedelijk postuum gesigneerd 'Atelier Maarten Langbroek', 1979, 12 × 21 cm
Richtprijs: € 150-200
Hollandse School: studietekening: honden, potlood op papier, niet gesigneerd, 31,5 × 24 cm
Richtprijs: € 20-30
Poppe Damave (1921-1988), havengezicht Duinkerken, aquarel, r.o. gesigneerd -vocht- en roestvlekjes-, 22,5 × 23,5 cm
Richtprijs: € 30-50
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925), winters dorpsgezicht met ophaalbrug, aquarel, r.o. gesigneerd, 25 × 22 cm
Richtprijs: € 60-80
Facetgeslepen Soester spiegel, de bovenkant beschilderd met twee putti, 20e eeuw, 80 × 33 cm
Richtprijs: € 20-30
Polychroom beschilderde aardwerk steelvaas, vierhoekig vaasje, en kom -randchip-, alle drie uitvoering Koninklijke Tichelaar, Makkum, hoogte steelvaas 39,5 cm
Richtprijs: € 120-160
Eiken boekenkastje met beglaasde deurtjes en drie planken, 20e eeuw -bovenblad bekrast-, 107 × 73 × 27,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Glasserviesgedeelte gedecoreerd met korenaren, bestaande uit: zes grote waterglazen, vijf kleine waterglazen, één wijnglas, vier coupejes en veertien port- en likeurglaasjes in diverse formaten, 20e eeuw
Richtprijs: € 60-80
Negen polychrome aardewerk bloemtegels met fleur-de-lis hoekmotieven, 17e eeuw -enkele beschadigingen-, 13 × 13 cm
Richtprijs: € 300-500
Marius Johan van Dugteren (1889-1974), dorpsgezicht, olieverf op board, r.o. gesigneerd -kleine beschadigingen-, 32 × 45 cm
Richtprijs: € 30-50
Driedelig aardewerk polychroom beschilderd kaststel, uitvoering Koninklijke Tichelaar, Makkum -staart vogel gebroken, kleine defecten-, hoogte dekselvaas 32 cm
Richtprijs: € 60-80
Vier Dinky Toys: Foden 14-ton tanker 'Regent' nr. 942 -in doosje-, Foden diesel 8-wheel wagon nr. 901 -in doosje van nr. 903-, Austin Atlantic convertible nr. 106 -één band ontbreekt, in gehavend doosje-, en Ford Fordor sedan nr. 170 -in licht gehavend doosje-
Richtprijs: € 100-150
Verzameling postzegels, uitgiften en jaarcollecties, postfris, jaren '80 en '90
Richtprijs: € 50-70