Paar opaline vazen, paar porseleinen flacons -één defect-, zes glazen en vier aardewerk kommetjes, hoogte vazen 31 cm
Richtprijs: € 60-80
Twee schaakspellen, damspel, en dominospel -gebruikssporen-
Richtprijs: € 60-80
Toon Verplak (1901-1966), winters boslandschap, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 36 × 24 cm
Richtprijs: € 50-70
Augustinus van der Linde (1890-1983), 'Een oud verhaal op een oud plankje', olieverf op paneel, verso gesigneerd, getiteld en gedateerd 1961, 33 × 18 cm
Richtprijs: € 50-70
A.C.W. Terhell (1863-1949), 'Botters op het strand', gouache, l.o. gesigneerd, 19 × 14 cm
Richtprijs: € 100-150
Mangaanpaars zespas tegeltableau met haan, naar 18e-eeuws voorbeeld, modern -tegels verlijmd op achterplaat-, 13 × 13 cm
Richtprijs: € 40-60
Max Himpe (1920-1975), portret van een man in groene jas, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 × 45 cm
Richtprijs: € 70-90
Een grote en een kleine houten verstelbare schildersezel, modern -gebruikssporen-, in laagste stand 160 × 57,5 × 59 cm
Richtprijs: € 80-100
Henk Bellaard (1896-1975), 'Parijs', aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1953, 31 × 40 cm
Richtprijs: € 20-30
Hollandse School: Volendammer visser, olieverf op doek, r.o. gesigneerd J. Derksen, 38 × 28 cm
Richtprijs: € 80-100
Willem de Zwart (1861-1931), interieur met figuur aan tafel, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 29 × 19,5 cm
Richtprijs: € 200-300
Adrianus Johannes van Eck (1907-1974), schepen in de Rotterdamse haven, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, -craquelé, enkele inschilderingen, iets vervuild-, 70 × 51 cm
Richtprijs: € 80-100
Pieter Johannes Niesten (1842-1918), sloot bij boerenerf, aquarel, l.o. gesigneerd -roestvlekjes-, 43 × 28 cm
Richtprijs: € 30-50
Jean Duroeulx (1898-1967), gezicht op een haven, marouflé, r.o. gesigneerd, 21,5 × 28,5 cm
Richtprijs: € 70-90
Pieter Johannes Niesten (1842-1918), twee schilderijen: Hollands stadsgezicht, olieverf op paneel, 37 × 26 cm en molen bij water, olieverf op karton, beide l.o. gesigneerd, 27 × 36 cm
Richtprijs: € 50-70
Hollandse School: bootje in de dorpssloot, olieverf op doek, r.o. gesigneerd J. v.d. Zande, 17 × 23 cm
Richtprijs: € 30-50
Italiaanse School: portret van een boer, olieverf op doek, niet gesigneerd -restauraties-, 45 × 37 cm
Richtprijs: € 200-300
Bronzen beeldje: staand vrouwelijk naakt, op voet gesigneerd E. Talasescu, 39 cm
Richtprijs: € 70-90
Ets: portret van een voorname heer met hoed, naar Jean Auguste Dominique Ingres (1780-1867), door Pietro Fontana, 35 × 26 cm
Richtprijs: € 80-100
Vijf opgehoogde miniaturen: huwelijk van Napoleon en Marie Louise, kopie naar schilderij van Georges Rouget (1783-1869), 9 × 3,5 cm; tweemaal vrouw met snaarinstrument, 15 × 10 cm; en twee ovale portretjes, 8,5 × 6,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Teakgefineerde wandpiano, adres August Förster, Tsjechoslowakije, inclusief mahonie bankje met zalmroze velours bekleding, 143 × 114 × 54 cm
Richtprijs: € 300-500
Hendrikus J. van Langen (1874-1964), handwerkende vrouw bij het vuur, marouflé, l.o. gesigneerd, 23 × 17 cm
Richtprijs: € 80-100
Johannes Hendricus Jurres (1875-1946), studietekening van Salomon, l.o. gesigneerd, 30,5 × 16 cm
Richtprijs: € 60-80
Twee schilderijtjes: lezende vrouwen, olieverf op paneel, respectievelijk r.b. en r.o. gesigneerd J.H. Thomas, 20e eeuw, beide 24 × 18 cm
Richtprijs: € 70-90
Friese staartklok in meekrapkleurige kast, de polychroom beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor en latoenkoperen ornamenten, aan de zijkanten geschilderde jachttaferelen, 20e eeuw -met één gewicht-, 165 × 46,5 × 42 cm
Richtprijs: € 80-100
Paar vijf-armige deels verguld metalen en rood marmeren kandelaars, de hoogste kaarsenhouders amateuristisch geëlektrificeerd, 20e eeuw, hoogte 51 cm
Richtprijs: € 60-80
Mahoniegefineerd kapspiegeltje met eierlijst -kleine defecten-, 57 × 42 × 28 cm
Richtprijs: € 30-50
Iepenwortelgefineerde dubbelgebogen commode met opengeslagen knieën, staand op bolklauwpoten, tweede helft 20e eeuw -fineerschade-, 72 × 88 × 50 cm
Richtprijs: € 80-100
Wit porseleinen koffie- en theeservies met gouden bies, bestaande uit koffiepot, mokkapot, luie baker, spoelkom, drie mokkakopjes en zes schotels, twee dekselpotjes -samengesteld, defecten, één deksel gerestaureerd-, hoogte koffiepot 27 cm
Richtprijs: € 70-90
Divers kleingoed: zilveren tastevin, miniatuurportretje, Afrikaanse beeldjes, luie baker, uitvoering Wedgwood -defecten-, etc.
Richtprijs: € 80-100
Vijfdelig Frans porseleinen kaststelletje met wapendecor, uitvoering Samson, 19e eeuw, 15,5 cm
Richtprijs: € 70-90
25 aardewerk KLM-huisjes -drie leeg-
Richtprijs: € 200-300
Divers kleingoed: schildpad en parelmoer borsteltje met inscriptie 'Kais. Wilh. Gedächtnis Kirche Berlin, twee glazen flaconnetjes met metalen monturen, antiek bronzen handvat met leeuwendecor, zilveren rammelaar, en hoornen pijpje met gesneden vos
Richtprijs: € 80-100
Vier stuks divers glas: hoog rookglazen bloemenvaasje, cilindrisch iriserend vaasje met rood geblokt decor, ontwerp Isgard Wohlgemuth-Moje, op onderzijde gesigneerd en gedateerd 1987, groene glazen bal, en hoge blauwe vaas
Richtprijs: € 40-60
'Pas op! Daar brandt licht'. 1946. Geïllustreerde kartonnen doos, met 2 platen: een verlichte straat bij nacht, de tweede plaat met puzzelstukjes die de ramen en andere lichtbronnen kunnen verduisteren, 37 × 20 cm
Richtprijs: € 30-50
Spiegel in aardewerk lijst met rijk bloemdecor, tweede helft 20e eeuw -hier en daar een bloemblaadje afgebroken-, 83 × 60 cm
Richtprijs: € 100-150
Drie goudkleurige gesneden houten beelden van een staand horloge: Atlas en twee Famen, hoogte 29 cm vanaf de bol, staande op een houten plank
Richtprijs: € 120-160
Paar neoclassicistische gravures: 'Posidippe' en 'Antinoüs en idole Egyptienne', naar het beeld Osiris-Antinoüs uit de Villa Hadriana, uit: 'Musée Français: Recueil des plus beaux tableaux, statues, et bas-reliefs qui existaient au Louvre avant 1815', Parijs, circa 1830, 42 × 31 cm
Richtprijs: € 40-60
Geplooide aardewerk wandschotel met blauw-geel decor: putto met Nederlandse vlag, uitvoering Koninklijke Tichelaar, Makkum, Ø 32 cm
Richtprijs: € 30-50
Ronde koperen reliëfplaquette met decor van schaatsers, vermoedelijk voor de 2e Olympische Winterspelen in Sankt Moritz, Zwitserland, in 1928, uitvoering Huguenin Frères, in houten omlijsting, 30 × 30 cm en Ø 24,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Paar Delfts aardewerk kastvazen met blauw-wit decor, vermaakt tot lampvoeten -defecten-, hoogte 37 cm
Richtprijs: € 70-90
Grote Delfts aardewerk schotel met gelobde rand en blauw-wit pauwendecor, uitvoering Plateelbakkerij Ram, Arnhem -klein bakfoutje rechtsonder-, daarbij: polychroom beschilderd bord met vogeldecor, uitvoering Tichelaar, Makkum, Ø 54 cm × 10,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Haardsteen met decor: drie putti waarvan twee op stokpaarden, 10 × 13 × 10 cm
Richtprijs: € 30-50
Oranje-memorabilia: bordjes, blikken, bekers, vlaggen, sterke drank, etc.
Richtprijs: € 100-150
Twee messing akers, waarvan één op pootjes -scheurtje in die met pootjes-
Richtprijs: € 30-50
Vier mahonie stoofjes met messing banden en hengsels, 19e eeuw, 13 × Ø 27 cm
Richtprijs: € 30-50
Friese staartklok in eiken kast, met boven de wijzerplaat een geschilderd dorpsgezichtje, 19e eeuw
Richtprijs: € 50-70
Afgietsel van een runderschedel met grote hoorns, vermoedelijk van een Texas Longhorn, breedte circa 170 cm
Richtprijs: € 40-60
Verzameling divers tin, veelal 18e eeuw, bestaande uit: borden, klepkannen, bekers, lepel, etc.
Richtprijs: € 150-200
Verzameling houten wolhouders en dekseldoosjes, hoogste doos 17 × Ø 13,5 cm
Richtprijs: € 80-100