Lotnummer: 5201

Paar opaline vazen, paar porseleinen flacons -één defect-, zes glazen en vier aardewerk kommetjes, hoogte vazen 31 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5202

Twee schaakspellen, damspel, en dominospel -gebruikssporen-

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5203

Toon Verplak (1901-1966), winters boslandschap, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 36 × 24 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5204

Augustinus van der Linde (1890-1983), 'Een oud verhaal op een oud plankje', olieverf op paneel, verso gesigneerd, getiteld en gedateerd 1961, 33 × 18 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5205

A.C.W. Terhell (1863-1949), 'Botters op het strand', gouache, l.o. gesigneerd, 19 × 14 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5206

Mangaanpaars zespas tegeltableau met haan, naar 18e-eeuws voorbeeld, modern -tegels verlijmd op achterplaat-, 13 × 13 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5207

Max Himpe (1920-1975), portret van een man in groene jas, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 × 45 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5208

Een grote en een kleine houten verstelbare schildersezel, modern -gebruikssporen-, in laagste stand 160 × 57,5 × 59 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5209

Henk Bellaard (1896-1975), 'Parijs', aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1953, 31 × 40 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 5210

Hollandse School: Volendammer visser, olieverf op doek, r.o. gesigneerd J. Derksen, 38 × 28 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5211

Willem de Zwart (1861-1931), interieur met figuur aan tafel, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 29 × 19,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 350

Lotnummer: 5212

Adrianus Johannes van Eck (1907-1974), schepen in de Rotterdamse haven, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, -craquelé, enkele inschilderingen, iets vervuild-, 70 × 51 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5213

Pieter Johannes Niesten (1842-1918), sloot bij boerenerf, aquarel, l.o. gesigneerd -roestvlekjes-, 43 × 28 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5214

Jean Duroeulx (1898-1967), gezicht op een haven, marouflé, r.o. gesigneerd, 21,5 × 28,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5215

Pieter Johannes Niesten (1842-1918), twee schilderijen: Hollands stadsgezicht, olieverf op paneel, 37 × 26 cm en molen bij water, olieverf op karton, beide l.o. gesigneerd, 27 × 36 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5216

Hollandse School: bootje in de dorpssloot, olieverf op doek, r.o. gesigneerd J. v.d. Zande, 17 × 23 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5217

Italiaanse School: portret van een boer, olieverf op doek, niet gesigneerd -restauraties-, 45 × 37 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5218

Bronzen beeldje: staand vrouwelijk naakt, op voet gesigneerd E. Talasescu, 39 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5219

Ets: portret van een voorname heer met hoed, naar Jean Auguste Dominique Ingres (1780-1867), door Pietro Fontana, 35 × 26 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5220

Vijf opgehoogde miniaturen: huwelijk van Napoleon en Marie Louise, kopie naar schilderij van Georges Rouget (1783-1869), 9 × 3,5 cm; tweemaal vrouw met snaarinstrument, 15 × 10 cm; en twee ovale portretjes, 8,5 × 6,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5221

Teakgefineerde wandpiano, adres August Förster, Tsjechoslowakije, inclusief mahonie bankje met zalmroze velours bekleding, 143 × 114 × 54 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 5222

Hendrikus J. van Langen (1874-1964), handwerkende vrouw bij het vuur, marouflé, l.o. gesigneerd, 23 × 17 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5223

Johannes Hendricus Jurres (1875-1946), studietekening van Salomon, l.o. gesigneerd, 30,5 × 16 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5224

Twee schilderijtjes: lezende vrouwen, olieverf op paneel, respectievelijk r.b. en r.o. gesigneerd J.H. Thomas, 20e eeuw, beide 24 × 18 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5225

Friese staartklok in meekrapkleurige kast, de polychroom beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor en latoenkoperen ornamenten, aan de zijkanten geschilderde jachttaferelen, 20e eeuw -met één gewicht-, 165 × 46,5 × 42 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5226

Paar vijf-armige deels verguld metalen en rood marmeren kandelaars, de hoogste kaarsenhouders amateuristisch geëlektrificeerd, 20e eeuw, hoogte 51 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5227

Mahoniegefineerd kapspiegeltje met eierlijst -kleine defecten-, 57 × 42 × 28 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5228

Iepenwortelgefineerde dubbelgebogen commode met opengeslagen knieën, staand op bolklauwpoten, tweede helft 20e eeuw -fineerschade-, 72 × 88 × 50 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5229

Wit porseleinen koffie- en theeservies met gouden bies, bestaande uit koffiepot, mokkapot, luie baker, spoelkom, drie mokkakopjes en zes schotels, twee dekselpotjes -samengesteld, defecten, één deksel gerestaureerd-, hoogte koffiepot 27 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5230

Divers kleingoed: zilveren tastevin, miniatuurportretje, Afrikaanse beeldjes, luie baker, uitvoering Wedgwood -defecten-, etc.

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5231

Vijfdelig Frans porseleinen kaststelletje met wapendecor, uitvoering Samson, 19e eeuw, 15,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5232

25 aardewerk KLM-huisjes -drie leeg-

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 5233

Divers kleingoed: schildpad en parelmoer borsteltje met inscriptie 'Kais. Wilh. Gedächtnis Kirche Berlin, twee glazen flaconnetjes met metalen monturen, antiek bronzen handvat met leeuwendecor, zilveren rammelaar, en hoornen pijpje met gesneden vos

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 65

Lotnummer: 5234

Vier stuks divers glas: hoog rookglazen bloemenvaasje, cilindrisch iriserend vaasje met rood geblokt decor, ontwerp Isgard Wohlgemuth-Moje, op onderzijde gesigneerd en gedateerd 1987, groene glazen bal, en hoge blauwe vaas

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 5235

'Pas op! Daar brandt licht'. 1946. Geïllustreerde kartonnen doos, met 2 platen: een verlichte straat bij nacht, de tweede plaat met puzzelstukjes die de ramen en andere lichtbronnen kunnen verduisteren, 37 × 20 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5236

Spiegel in aardewerk lijst met rijk bloemdecor, tweede helft 20e eeuw -hier en daar een bloemblaadje afgebroken-, 83 × 60 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5237

Drie goudkleurige gesneden houten beelden van een staand horloge: Atlas en twee Famen, hoogte 29 cm vanaf de bol, staande op een houten plank

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 110

Lotnummer: 5238

Paar neoclassicistische gravures: 'Posidippe' en 'Antinoüs en idole Egyptienne', naar het beeld Osiris-Antinoüs uit de Villa Hadriana, uit: 'Musée Français: Recueil des plus beaux tableaux, statues, et bas-reliefs qui existaient au Louvre avant 1815', Parijs, circa 1830, 42 × 31 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5239

Geplooide aardewerk wandschotel met blauw-geel decor: putto met Nederlandse vlag, uitvoering Koninklijke Tichelaar, Makkum, Ø 32 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5240

Ronde koperen reliëfplaquette met decor van schaatsers, vermoedelijk voor de 2e Olympische Winterspelen in Sankt Moritz, Zwitserland, in 1928, uitvoering Huguenin Frères, in houten omlijsting, 30 × 30 cm en Ø 24,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5241

Paar Delfts aardewerk kastvazen met blauw-wit decor, vermaakt tot lampvoeten -defecten-, hoogte 37 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5242

Grote Delfts aardewerk schotel met gelobde rand en blauw-wit pauwendecor, uitvoering Plateelbakkerij Ram, Arnhem -klein bakfoutje rechtsonder-, daarbij: polychroom beschilderd bord met vogeldecor, uitvoering Tichelaar, Makkum, Ø 54 cm × 10,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5243

Haardsteen met decor: drie putti waarvan twee op stokpaarden, 10 × 13 × 10 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5244

Oranje-memorabilia: bordjes, blikken, bekers, vlaggen, sterke drank, etc.

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5245

Twee messing akers, waarvan één op pootjes -scheurtje in die met pootjes-

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5246

Vier mahonie stoofjes met messing banden en hengsels, 19e eeuw, 13 × Ø 27 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5247

Friese staartklok in eiken kast, met boven de wijzerplaat een geschilderd dorpsgezichtje, 19e eeuw

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5248

Afgietsel van een runderschedel met grote hoorns, vermoedelijk van een Texas Longhorn, breedte circa 170 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 5249

Verzameling divers tin, veelal 18e eeuw, bestaande uit: borden, klepkannen, bekers, lepel, etc.

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 5250

Verzameling houten wolhouders en dekseldoosjes, hoogste doos 17 × Ø 13,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60