Lotnummer: 5251

18 boeken en 17 kleinere werken: Nederlandse kunstschilders. Verschillende formaten (14 gebonden). M. Bauer, I. Israels, Jongkind, J. Kaal, Otto de Kat, Matthijs Maris, en anderen

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5252

Twee grote aardewerk schotels: één met polychroom bloemdecor, 18e eeuw -gelijmd-, en één met blauw-wit decor, 20e eeuw, grootste schotel Ø 40 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5253

Divers kerfsnede objecten, waaronder: doosjes, koekplanken en stoofjes, afmeting grootste doos 12,5 × 35,5 × 24 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5254

Zachthouten koekoeksklokkast zonder uurwerk, 19e eeuw -defecten-, lengte 95 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 140

Lotnummer: 5255

Eiken mangelplank met kerfsnede decor, gedateerd 1728 -enkele oude houtwormgaatjes-, 69 × 11,5 × 8 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5256

Steengoed kruik met tekst: H. Bootz Amsterdam, en een Westerwald kruik met bloemdecor en opschrift '1 1/2', 19e eeuw, hoogste 33 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5257

Zes keramische vazen, waaronder uitvoering Willem Coenraad Brouwer, Adco, de Rijn, en Terraco de Draak -gebruikssporen, één de Rijn vaasje met barstje-, 23 × Ø 12,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5258

20 porseleinen borden met blauw-wit decor: Jule after, jaartallen: 1× 1968, 1× 1970, 1× 1972, 2× 1973, 3× 1974, 3× 1975, 1× 1976, 1× 1979, 1× 1980, 2× 1981, 1× 1989, 1× 1990 en 2× 1990, daarbij zeven andere porseleinen borden met blauw-wit decor, vrijwel alle uitvoering Royal Copenhagen, Denemarken, Ø 18 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5259

Postzegelverzameling: Wereldnatuurfonds / WWF, in bewaaralbums

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 5260

Vier boeken: Italiaanse architectuur: Venetian Palazzi; Venetian villas; Decoratieve kunsten in Venetië; Villa's en palazzi in Rome; Enz. 4 delen. 4to. Gebonden. Rijk geïllustreerd. Daarbij: G. Hubert, 'La sculpture dans l'Italie napoléonienne'. 1864. 4to.Met 225 afbeeldingen

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5261

161 stripalbums. Onder andere Morris & Goscinny, 'Lucky Luke' (51), Toon van Driel, 'Stamgasten' (14), Franquin 'Guust Flater' (5), Jan Kruis, 'Jan, Jans en de kinderen' (8), G. de Jager, 'De familie Doorzon' (7), W. vandersteen, 'Suske en Wiske' (9), Goscinny - Uderzo, 'Asterix' (19) enz.

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5262

56 kinderboeken: J. Nowee, Arendsoog (17 boeken); C. Beke, Pim Pandoer (7), W. van der Heide (10 boeken), W.E. Johns, Biggles (7 pockets), Junior Pocketboeken (10 boekjes)

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5263

Twee eiken kerfsnede mangelplanken, één voorzien van tekst, 18e eeuw, de ander van later datum -gebruikssporen-, 77 × 13 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5264

Diverse messing kandelaars, tinnen kraankan op komfoor, vijzel, koperen puddingvorm en gehoute messing brandemmer

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5265

Dertien diverse donkergroene wijnglazen, 19e eeuw, hoogste 14 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 5266

Drie aardewerk tegels met mangaanpaarse religieuze decors, vermoedelijk 19e eeuw -beschadigingen-, 13 × 13 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5267

Verzameling carte-de-visite (85) en carte-de-cabinet (26) portretfoto's, onder andere van vooraanstaande Nederlandse families als Van Bylandt, Bosch van Drakestein, Van Rijckevorsel etc.; daarbij: een aantal familiefoto's en andere kiekjes

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 5268

Boek: (Swaan, J.S.) De invloed en de grenzen der vermakelijkheden voor de jeugd. Leesboek. Uitgeg. door de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. Amsterdam, 1815. (IV) 66 pp. Oorspr. omslag. Prijs voor Willmpje Lipjes, Dordrecht 1836

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5269

Verzilverd bestekgedeelte, model Noblesse, uitvoering Gerritsen, bestaande uit: twaalf viscouverts, twaalf dinermessen, twaalf dessertmessen, twaalf toespijslepeltjes, tien fruitmesjes en divers diengerei - zonder vorken en lepels-

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5270

Houten bord met tweezijdig opschrift: 'Stilte kerkdienst', op staander, 154 × 55 × 55 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5271

Hollandse School: kopie naar 'De zieke vrouw' van Jan Steen, olieverf op doek, r.b. gemonogrammeerd JS, begin 20e eeuw -lichte craquelévorming, doek staat niet op spanning-, 79 × 62 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5272

Crucifix met verzilverde Corpus Christi, op basement met reliekjes, in de achterzijde een vakje met twee religieuze documenten -beide documenten gescheurd, kruis gelijmd-, 55 × 21 × 12 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5273

Driedelig natuurstenen pendulestel met verguld metalen Art Nouveau motieven, begin 20e eeuw -één greep van de pendule afgebroken, enkele onderdelen verbogen-, afmetingen pendule 45 × 24 × 15 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5274

Eiken roltopbureautje, circa 1900 -enkele defecten- 119 × 102 × 51 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5275

Goudkleurige schilderijlijst met florale motieven, sponningmaat 35,5 × 25,5 cm, dagmaat 32 × 23 cm -scheurtjes, kleine defecten-

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5276

Kleine vergulde schilderijlijst, Louis Quinze-stijl, sponningmaat 24,2 × 30,4 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 5277

Nicolaas van Vulpen Wiertz (1915-1991), bloemstilleven, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 81 × 60,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5278

Drie etsen: Toon de Jong (1879-1955), 'De hut van Mie', 'Laren' en 'De Bunschotertjes', etsen, r.o. gesigneerd, 15 × 38 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5279

Met aluminium beklede hutkoffer met leren grepen -gedeukt-, 51 × 101 × 49 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5280

Eiken panelenkist met gecanneleerde stijlen, samengesteld uit 17e-eeuwse en nieuwere delen, 72 × 117 × 54 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5281

Balinese School: feestdag met parade, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd G.S.T. Kon. Sunaka, tweede helft 20e eeuw, 115 × 190 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5282

Chinese rozenhouten offerandetafel, de porseleinen tegel met landschapsdecor, Chinees tafelschermpje met natuurstenen scherm, houten offerandetafel ingelegd met spiegeltjes, India, Chinese houten offerandetafel, de rand met vruchten en bloemen, en hardhouten kantelspiegel, Indonesië, 20e eeuw, 34 × 34 × 14,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 5283

Gesneden houten beeld: Hanuman met aapjes, Bali, tweede helft 20e eeuw, 57 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5284

Twee Balinese benen snijstukken: vrouw staand op ossenkop, hoogte 23 cm, en vrouw staand op drakenkop, hoogte 18 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5285

Drie houtsnijwerken en paar gesneden boekensteunen, Indonesië, 20e eeuw, 30 × 14 × 10 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5286

Diverse aziatica: twee Batik doeken met wajangdecor, Indonesië, en een pijl-en-boog, Sepik, Papoea Nieuw-Guinea, lengte boog 58 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 5287

Twee Balinese houten beelden: moeder met zogend kind, en een eend -chipje van snavel-, hoogte 23 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5288

Verzameling modelvoertuigen en modelkits, veelal Revell, modern

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5289

Chinese achterglasschildering met decor van vogels op rots, 51 × 34 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 5290

Gesneden houten reliëfpaneel met vogel- en rankendecor, eind 18e eeuw -gebarsten, enkele oude houtwormgaatjes-, 139 × 22 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5291

Metalen vloerstaande lamp, beschilderd met steenimitatie, de drie pilaren eindigend in dierenkoppen, staand op natuurstenen voet, 180 × Ø 50 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5292

Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994), 'Magnolia', houtsnede 13/75, r.o. gesigneerd, 40 × 50 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 5293

Albertus Jan Marinus van Dijk (1892-1967), vuurtoren in de golven, gouache, l.o. gemonogrammeerd, 29,5 × 59 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 5294

16-pas Delfts aardewerk tegeltableau met een voorstelling van een vogelkooi met twee vogels, samengesteld uit twee tegeltableaus, tweede helft 18e eeuw -één tegel gerestaureerd, defecten-, tegels ieder 13 × 13 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 5295

Paar Indonesische houten mannenbustes, Bali, hoogste 25 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5296

Verzameling beschilderde houten wajang golek hoofden, daarbij: twee krissen

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 5297

Balinese School: voedsel prepareren, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd J.W. Kuplir Ubud, Bali -gemaroufleerd- 88,5 × 143,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5298

Italiaanse School: gezicht op Rouen met brug en kathedraal, en gezicht op de haven van Cádiz, beide olieverf op paneel, één gesigneerd C. Granci, de ander met naamplaatje op de lijst, 19e eeuw, 16 × 31 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 110

Lotnummer: 5299

Paar gesneden houten beelden, biddend echtpaar in traditionele kleding, Bali, tweede helft 20e eeuw

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 5300

Gesneden houten buste: djanger danseres, gesigneerd A. Fatimah, Bali, midden 20e eeuw, hoogte 39 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50