Lotnummer: 5251

Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961), vijf etsen: portretten, waaronder zelfportret, alle gesigneerd -enkele met roestvlekken-, grootste 39 × 25 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5252

13 diverse gegraveerde kaarten, waaronder Noord- en Zuid-Amerika, Australië en het Middellandse zeegebied, 19e eeuw -defecten-, grootste 48,5 × 58,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5253

31 opticaprenten, gekleurd, 18de eeuw. Frankrijk (7), Venetië (7), London (2), Nederland (6, Utrecht Amsterdam, Enkhuizen), enz. (Granada, Wenen, Praag, Constantinopel, Cochinchine) -stoffige en matige exemplaren-

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 5254

Verzameling van 25 internationale menukaarten, jaren '60 en '70, waaronder Rive Gauche, Georgetown, Four Seasons, New York, Baumaniere, Les Baux en Provence, etc.

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5255

Ets: ecce homo, naar Rembrandt van Rijn, gereproduceerd in opdracht van Museum het Rembrandthuis, 2014, 35 × 45 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5256

Adri Pieck (1894-1982), hooiende boeren, houtskooltekening, niet gesigneerd, 34,5 × 43,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5257

Gegraveerde landkaart: 'Nieuwe kaart van het zuid oostelykste deel van Holland, behelzende de landen van Heusden, Altena, de Alblasserwaard, Krimpenerwaard, de Vyf Heeren Landen, enz.' Amsterdam, I. Tirion, 1749, oudgekleurd, 34 × 39 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5258

Spotprent: 'Vereeniging Volksonderwijs - Willem van Oranje: Laat af! Gij hebt reeds genoeg kwaad gesticht! - ... Oorlof mijn arme schapen ...', door Louis Raemaekers (1869-1956), gedrukt bij Drukkerij Kotting, Amsterdam, circa 1917 -schades in marge, kreukels en met plakband geplakte scheuren-, 65 × 42 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5259

Willem van den Berg (1886-1970), twee studietekeningen: man met hark, houtskool, 21 × 14 cm, en Beierse boerin, aquarel, 16 × 9,5 cm, beide gemonogrammeerd en gedateerd '55

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 5260

Adri Pieck (1894-1982), drie werken: portret van haar zus Betty Pieck, gouache, l.o. gesigneerd en verso geannoteerd; portret van haar zus Marie Pieck, aquarel, r.o. gesigneerd en verso geannoteerd; en portret van haar moeder E.M.M. Pieck-Binnendijk, gouache, l.o. gesigneerd en verso geannoteerd, 48 × 31 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5261

Sam Drukker (1959), drie litho's: vrouwelijk naakt, alle gesigneerd, 1992, 67 × 50 en 77 × 57 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5262

Adri Pieck (1894-1982), drie werken: vrouwelijk naakt, potlood op papier, r.o. met atelierstempel; dame op stoel, houtskooltekening, r.o. met atelierstempel; en oudere heer op stoel, houtskooltekening, r.o. met atelierstempel, 46 × 30 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5263

Twee handgekleurde opticaprenten: Parijs, 'Vue perspective de l'hotel Royal des Invalides' en 'Vista en Prespectiva de la S.ta Iglesia Cathedral de Florencia con la Procession Solemne de la fiesta de el Curpus Cristi', 18e eeuw -vlekken en gebruikssporen-, 27 × 41,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5264

Zes diverse gegraveerde kaarten en plattegrond, 17e en 18e eeuw -defecten-, afmetingen kaart Limburg 47,5 × 60 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5265

Adri Pieck (1894-1982), vijf werken: 'Donar', aquarel, r.o. gesigneerd en verso geannoteerd; 'Wij feliciteren U!', potlood op papier, l.o. gesigneerd en r.o. gedateerd 3 juli 1910, verso geannoteerd 'Voor moeders 45ste verjaardag'; en drie verschillende illustraties, gemengde technieken, 24 × 32,5 cm

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5266

Handgekleurde gravure: kaart van de stad Utrecht, Isaak Tirion, 1757, 17 × 30 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5267

Toyohara Chikanobu (1838-1912), drie losse Japanse houtdrukken -enkele vouwen langs de randen, vegen, vlekjes-, 31 × 23 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 75

Lotnummer: 5268

Drie tentoonstellingsposters van het Stedelijk Museum Amsterdam uit de jaren '80: Kazimir Malevich; Oskar Schlemmer; en '60'80, grootste is 82 × 115 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 5269

Nicolaas Joseph 'Niek' Molenaar (1929-1994), twee katten, pastel op karton, r.b. gesigneerd en gedateerd '77 -karton wat gerafeld rechtsboven-, 46 × 84 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5270

Antoni Tàpies (1923-2012), zonder titel, ets, r.o. gesigneerd -verkleuringen-, 49 × 64 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5271

Map met diverse werken van Jan Baas, Henk van der Haar, Cornelis Spermon e.a., herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5272

Map met diverse werken van Leon Janssen, Jorg Remé, Loek Lafeber en Frits Hesseling, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5273

Frans Brinkhorst (1941-2008), negen keer dezelfde zeefdruk: liggende koeien, alle r.o. in potlood gesigneerd en gedateerd '93, uit oplage van 240 -één uitgesneden-, 90 × 70 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 5274

Blad uit een handgeschreven kerkmissaal: in rode en zwarte inkt en vier versierde initialen in kleur, op perkament, mogelijk Spanje, 18e eeuw, 41 × 61 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5275

Melle (1908-1976), twee tekeningen: manfiguren, beide inkt op papier, r.o. gesigneerd -één ingelijst-, grootste 60,5 × 43 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 5276

Vijf foto's op karton: aanleg van de spoorbrug te Dordrecht en het station, door Julius Perger, 's-Gravenhage, 1872 -één kartonnen hoek gescheurd-, 30,5 × 48 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 5277

Hugo Verkerk (1946), negen zeefdrukken in map: 7× Hollandse melkkoeien en 2× tulpen, alle gesigneerd, 70 × 50 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5278

Melle (1908-1976), twee tekeningen: manfiguur, en twee honden, beide inkt op papier, r.o. gesigneerd, grootste 50 × 64,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 5279

Negenpersoons verzilverd (100) bestek met dienbestek, Haags lof, uitvoering Sola, Zeist, bestaande uit grote couverts, kleine couverts, grote messen, kleine messen, viscouverts, fruitcouverts, fruitmessen, theelepels, drie soeplepels, aardappellepel, slabestek, vlalepel, visschep, sauslepel, vleesvork, jamlepel, botermesje, twee vleesvorkjes, in cassette

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 5280

Drie gekuipte houten emmers, en een messing emmer -gebruikte staat-, afmetingen grootste 30 × Ø 33 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5281

Twee gekleurde gravures Brabant: 'Carte particuliere d'une partie de la Hollande, et du Brabant Hollandois', door Covens en Mortier, Amsterdam, 18e eeuw, 43 × 56 cm, en 'The Marquisate and plan of Bergen op Zoom with the French camp and attacks. By an engineer. 1747' -vouwen en vlekjes-, 26 × 20 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5282

Turkmeens tapijtje Ersari met moskeedecor -enkele kleine defecten/gebruikssporen-, en Perzisch tapijtje Shiraz, 100 × 75 en 77 × 77 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5283

Wortelnotengefineerde schrijftafel met hangoren -blad met waterkringen-, 74 × 98 × 59 cm, en eiken gatelegtafeltje -gebruikssporen-, 74 × 110 × 71 cm, beide 20 eeuw

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5284

Nederland: 27 kleine, gegraveerde gezichtjes, 18e eeuw -vlekken-, ingelijst (20 prentjes uniform ingelijst, circa 17 x 20 cm)

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5285

Diverse pluche teddyberen en dieren -sleets-, daarbij houten kinderstoeltje met biezen zitting

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 5286

Kristallen bedekte coupe op voet, kaasstolp. zuurstel, treef, vaas, taartschaal met twaalf taartbordjes -minieme chips-, hoogte coupe circa 34 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5287

Drie stuks keramiek en drie stuks glaswerk: biscuit vaas, dekselbakje met haas, verchroomde meerdelige vaas, rookglazen asbak, en twee spijkervaasjes, biscuit vaas, daarbij een vergulde keramiek lepel, 33,5 × 30 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 65

Lotnummer: 5288

Dienblad met divers kleingoed: groen glazen fles, acht drinkglazen, mineralen, kerstversieringen, etc. maat dienblad 51,5 × 41 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5289

Hugo Thijmen Douwes Dekker (1933-1994), mannelijk naakt, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '92, 60 × 40 cm, daarbij: map met schetsen, tekeningen en twee geschilderde landschappen door dezelfde kunstenaar

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5290

Twee aquarellen: aangezichten en plattegronden van Toscaanse landhuizen 'Podere dette la' en 'Podere detto del collo', verso met etiket '1860' -verkleuringen-, beide 40 × 26 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5291

Delfts aardewerk knobbelvaas met chinoiseriedecor, 20e eeuw, en porseleinen tafelolielamp met blauw-wit decor -gebruikssporen-, hoogte vaas 43 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5292

Metalen bureaulamp met glazen Tiffany-stijl kapje, bajonetfitting, hoogte 50,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 55

Lotnummer: 5293

Grote aardewerk lampvoet met verweerd gouddecor, modern, hoogte inclusief kapbevestiging 82 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5294

Drie Japans metalen actiefiguren, Mekando Robot en UFO Warrior Dai Apolon, diverse uitvoeringen, waaronder: Bullmark, circa 1970, -gebruikssporen en defecten-, 25 × 17 × 7 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 5295

Zonnebril, Porsche design by Carrera

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5296

Marianne Letterie (1945), bronzen legpenning: 'Badplaats Kijkduin voltooid', keerzijde: 'Voorjaar 1986', voor Verenigde Bedrijven B. Meijer B.V., Ø 9,5 cm, in cassette

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5297

Drie porseleinen vaasjes en een kom, door de Duitse keramisten Horst Göbbels, Sebastian Scheid, en Karin Bablok (2x), hoogste 13 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5298

Koperen drukplaat voor een gravure: interieur van de Sint-Walburgiskerk te Zutphen, niet gesigneerd, 20e eeuw, 23,8 × 17,9 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5299

Vier groene en drie blank glazen roemers, 19e/20e eeuw, hoogte groene glazen 17 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5300

Negen zeeblauwe kristallen port- of sherryglaasjes, 12,5 cm, en negen kristallen portglaasjes met uraniumglazen kelk -enkele fritjes aan de voeten-, 12 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50