18 boeken en 17 kleinere werken: Nederlandse kunstschilders. Verschillende formaten (14 gebonden). M. Bauer, I. Israels, Jongkind, J. Kaal, Otto de Kat, Matthijs Maris, en anderen
Richtprijs: € 60-80
Twee grote aardewerk schotels: één met polychroom bloemdecor, 18e eeuw -gelijmd-, en één met blauw-wit decor, 20e eeuw, grootste schotel Ø 40 cm
Richtprijs: € 80-100
Divers kerfsnede objecten, waaronder: doosjes, koekplanken en stoofjes, afmeting grootste doos 12,5 × 35,5 × 24 cm
Richtprijs: € 100-150
Zachthouten koekoeksklokkast zonder uurwerk, 19e eeuw -defecten-, lengte 95 cm
Richtprijs: € 80-100
Eiken mangelplank met kerfsnede decor, gedateerd 1728 -enkele oude houtwormgaatjes-, 69 × 11,5 × 8 cm
Richtprijs: € 50-70
Steengoed kruik met tekst: H. Bootz Amsterdam, en een Westerwald kruik met bloemdecor en opschrift '1 1/2', 19e eeuw, hoogste 33 cm
Richtprijs: € 40-60
Zes keramische vazen, waaronder uitvoering Willem Coenraad Brouwer, Adco, de Rijn, en Terraco de Draak -gebruikssporen, één de Rijn vaasje met barstje-, 23 × Ø 12,5 cm
Richtprijs: € 80-100
20 porseleinen borden met blauw-wit decor: Jule after, jaartallen: 1× 1968, 1× 1970, 1× 1972, 2× 1973, 3× 1974, 3× 1975, 1× 1976, 1× 1979, 1× 1980, 2× 1981, 1× 1989, 1× 1990 en 2× 1990, daarbij zeven andere porseleinen borden met blauw-wit decor, vrijwel alle uitvoering Royal Copenhagen, Denemarken, Ø 18 cm
Richtprijs: € 80-100
Postzegelverzameling: Wereldnatuurfonds / WWF, in bewaaralbums
Richtprijs: € 150-200
Vier boeken: Italiaanse architectuur: Venetian Palazzi; Venetian villas; Decoratieve kunsten in Venetië; Villa's en palazzi in Rome; Enz. 4 delen. 4to. Gebonden. Rijk geïllustreerd. Daarbij: G. Hubert, 'La sculpture dans l'Italie napoléonienne'. 1864. 4to.Met 225 afbeeldingen
Richtprijs: € 60-80
161 stripalbums. Onder andere Morris & Goscinny, 'Lucky Luke' (51), Toon van Driel, 'Stamgasten' (14), Franquin 'Guust Flater' (5), Jan Kruis, 'Jan, Jans en de kinderen' (8), G. de Jager, 'De familie Doorzon' (7), W. vandersteen, 'Suske en Wiske' (9), Goscinny - Uderzo, 'Asterix' (19) enz.
Richtprijs: € 150-200
56 kinderboeken: J. Nowee, Arendsoog (17 boeken); C. Beke, Pim Pandoer (7), W. van der Heide (10 boeken), W.E. Johns, Biggles (7 pockets), Junior Pocketboeken (10 boekjes)
Richtprijs: € 80-100
Twee eiken kerfsnede mangelplanken, één voorzien van tekst, 18e eeuw, de ander van later datum -gebruikssporen-, 77 × 13 cm
Richtprijs: € 100-150
Diverse messing kandelaars, tinnen kraankan op komfoor, vijzel, koperen puddingvorm en gehoute messing brandemmer
Richtprijs: € 40-60
Dertien diverse donkergroene wijnglazen, 19e eeuw, hoogste 14 cm
Richtprijs: € 120-160
Drie aardewerk tegels met mangaanpaarse religieuze decors, vermoedelijk 19e eeuw -beschadigingen-, 13 × 13 cm
Richtprijs: € 70-90
Verzameling carte-de-visite (85) en carte-de-cabinet (26) portretfoto's, onder andere van vooraanstaande Nederlandse families als Van Bylandt, Bosch van Drakestein, Van Rijckevorsel etc.; daarbij: een aantal familiefoto's en andere kiekjes
Richtprijs: € 80-100
Boek: (Swaan, J.S.) De invloed en de grenzen der vermakelijkheden voor de jeugd. Leesboek. Uitgeg. door de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. Amsterdam, 1815. (IV) 66 pp. Oorspr. omslag. Prijs voor Willmpje Lipjes, Dordrecht 1836
Richtprijs: € 30-50
Verzilverd bestekgedeelte, model Noblesse, uitvoering Gerritsen, bestaande uit: twaalf viscouverts, twaalf dinermessen, twaalf dessertmessen, twaalf toespijslepeltjes, tien fruitmesjes en divers diengerei - zonder vorken en lepels-
Richtprijs: € 30-50
Houten bord met tweezijdig opschrift: 'Stilte kerkdienst', op staander, 154 × 55 × 55 cm
Richtprijs: € 80-100
Hollandse School: kopie naar 'De zieke vrouw' van Jan Steen, olieverf op doek, r.b. gemonogrammeerd JS, begin 20e eeuw -lichte craquelévorming, doek staat niet op spanning-, 79 × 62 cm
Richtprijs: € 100-150
Crucifix met verzilverde Corpus Christi, op basement met reliekjes, in de achterzijde een vakje met twee religieuze documenten -beide documenten gescheurd, kruis gelijmd-, 55 × 21 × 12 cm
Richtprijs: € 60-80
Driedelig natuurstenen pendulestel met verguld metalen Art Nouveau motieven, begin 20e eeuw -één greep van de pendule afgebroken, enkele onderdelen verbogen-, afmetingen pendule 45 × 24 × 15 cm
Richtprijs: € 60-80
Eiken roltopbureautje, circa 1900 -enkele defecten- 119 × 102 × 51 cm
Richtprijs: € 100-150
Goudkleurige schilderijlijst met florale motieven, sponningmaat 35,5 × 25,5 cm, dagmaat 32 × 23 cm -scheurtjes, kleine defecten-
Richtprijs: € 40-60
Kleine vergulde schilderijlijst, Louis Quinze-stijl, sponningmaat 24,2 × 30,4 cm
Richtprijs: € 40-60
Nicolaas van Vulpen Wiertz (1915-1991), bloemstilleven, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 81 × 60,5 cm
Richtprijs: € 70-90
Drie etsen: Toon de Jong (1879-1955), 'De hut van Mie', 'Laren' en 'De Bunschotertjes', etsen, r.o. gesigneerd, 15 × 38 cm
Richtprijs: € 100-150
Met aluminium beklede hutkoffer met leren grepen -gedeukt-, 51 × 101 × 49 cm
Richtprijs: € 40-60
Eiken panelenkist met gecanneleerde stijlen, samengesteld uit 17e-eeuwse en nieuwere delen, 72 × 117 × 54 cm
Richtprijs: € 50-70
Balinese School: feestdag met parade, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd G.S.T. Kon. Sunaka, tweede helft 20e eeuw, 115 × 190 cm
Richtprijs: € 200-300
Chinese rozenhouten offerandetafel, de porseleinen tegel met landschapsdecor, Chinees tafelschermpje met natuurstenen scherm, houten offerandetafel ingelegd met spiegeltjes, India, Chinese houten offerandetafel, de rand met vruchten en bloemen, en hardhouten kantelspiegel, Indonesië, 20e eeuw, 34 × 34 × 14,5 cm
Richtprijs: € 150-200
Gesneden houten beeld: Hanuman met aapjes, Bali, tweede helft 20e eeuw, 57 cm
Richtprijs: € 100-150
Twee Balinese benen snijstukken: vrouw staand op ossenkop, hoogte 23 cm, en vrouw staand op drakenkop, hoogte 18 cm
Richtprijs: € 40-60
Drie houtsnijwerken en paar gesneden boekensteunen, Indonesië, 20e eeuw, 30 × 14 × 10 cm
Richtprijs: € 40-60
Diverse aziatica: twee Batik doeken met wajangdecor, Indonesië, en een pijl-en-boog, Sepik, Papoea Nieuw-Guinea, lengte boog 58 cm
Richtprijs: € 40-60
Twee Balinese houten beelden: moeder met zogend kind, en een eend -chipje van snavel-, hoogte 23 cm
Richtprijs: € 70-90
Verzameling modelvoertuigen en modelkits, veelal Revell, modern
Richtprijs: € 100-150
Chinese achterglasschildering met decor van vogels op rots, 51 × 34 cm
Richtprijs: € 20-30
Gesneden houten reliëfpaneel met vogel- en rankendecor, eind 18e eeuw -gebarsten, enkele oude houtwormgaatjes-, 139 × 22 cm
Richtprijs: € 50-70
Metalen vloerstaande lamp, beschilderd met steenimitatie, de drie pilaren eindigend in dierenkoppen, staand op natuurstenen voet, 180 × Ø 50 cm
Richtprijs: € 80-100
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994), 'Magnolia', houtsnede 13/75, r.o. gesigneerd, 40 × 50 cm
Richtprijs: € 150-200
Albertus Jan Marinus van Dijk (1892-1967), vuurtoren in de golven, gouache, l.o. gemonogrammeerd, 29,5 × 59 cm
Richtprijs: € 150-200
16-pas Delfts aardewerk tegeltableau met een voorstelling van een vogelkooi met twee vogels, samengesteld uit twee tegeltableaus, tweede helft 18e eeuw -één tegel gerestaureerd, defecten-, tegels ieder 13 × 13 cm
Richtprijs: € 200-300
Paar Indonesische houten mannenbustes, Bali, hoogste 25 cm
Richtprijs: € 50-70
Verzameling beschilderde houten wajang golek hoofden, daarbij: twee krissen
Richtprijs: € 40-60
Balinese School: voedsel prepareren, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd J.W. Kuplir Ubud, Bali -gemaroufleerd- 88,5 × 143,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Italiaanse School: gezicht op Rouen met brug en kathedraal, en gezicht op de haven van Cádiz, beide olieverf op paneel, één gesigneerd C. Granci, de ander met naamplaatje op de lijst, 19e eeuw, 16 × 31 cm
Richtprijs: € 40-60
Paar gesneden houten beelden, biddend echtpaar in traditionele kleding, Bali, tweede helft 20e eeuw
Richtprijs: € 60-80
Gesneden houten buste: djanger danseres, gesigneerd A. Fatimah, Bali, midden 20e eeuw, hoogte 39 cm
Richtprijs: € 70-90