Lotnummer: 5301

Eiken porseleinkastje met gefacetteerde ruiten, het interieur met rood velours bekleed -enkele glaslatjes los maar aanwezig-, 109 × 114 × 32 cm, staand op kistvormig kastje met gesneden poten en ornament, Duitsland, tweede/derde kwart 20e eeuw, 55 × 126 × 52 cm -meubelen horen op elkaar te staan, maar zijn ook los van elkaar te gebruiken-

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5302

Aardewerk serviesgedeelte, model 'Jämtlander Haantje, uitvoering Boberg's Fajansfabrik, Gefle, Zweden, bestaande uit: drie ronde dienschaaltjes met oren, verschillende formaten, bedekte dienschaal, ovale dienschaal, diep schaaltje met deksel, twee kommen, juskom, vijf visschaaltjes, diverse formaten, zes dinerborden, drie ontbijtborden, elf gebaksbordjes, één soepkom en schotel, vier mokken, verschillende formaten, zes kopjes en vier schotels, en twee eierdopjes -lichte gebruikssporen, sauskom iets bijgekleurd aan de rand-, daarbij: originele brochure, jaren '60

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5303

Edgar Richard Johannes Fernhout (1912-1974), paar kleurenlitho's: bloemen, beide gesigneerd in de druk, 38 × 32 en 27 × 35 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5304

Corstiaan de Vries (1936-2008), figuur met paradijsvogel, inkttekening op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '75 -roestvlekjes, kleine waterschade-, 62 × 49 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5305

Cécile Okker (XX), plant met roze bloem, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, laatste kwart 20e eeuw, 81 × 54 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5306

Spiegel in notenhouten lijst met rankendecor -spiegelglas verweerd-, 69 × 61 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5307

Met leder beklede fauteuil afgezet met nagels, het kussen voorzien van stoffen bekleding -kussen sleets-, 86 × 69 × 73 cm, en met leder bekleed octagonaal rooktafeltje, met kopspijkers gedecoreerd, staand op vier ronde beuken poten eindigend in octagonale voet gelijkend op het blad, art deco, jaren '20-'30, 60 × Ø 48 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5308

Franse School: pop op stoel, olieverf op doek, verso onduidelijk gesigneerd en gedateerd '88 -paar oppervlakkige krassen-, 100 × 50 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 70

Lotnummer: 5309

Bertha Bake (1880-1957), paneel voor betimmering of kamerscherm, gebatikt perkament, art nouveau, circa 1910, vergelijkbaar exemplaar in Kunstmuseum Den Haag -onderrand verkleurd-, 89 × 48 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 5310

Rijk gesneden Indonesische houten kist met wajangdecor -sleutel ontbreekt-, 10 × 37 × 27 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5311

Twee gesneden houten Kambot verhalenborden, bruin geschilderd met witte accenten, Sepik, Papoea Nieuw Guinea, eind 20e eeuw, 65 × 48 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5312

Paar gepolychromeerde gesneden houten wandbeelden, Indonesië, 20e eeuw -klein stukje afgebroken-, 150 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5313

Balinese School: twee danseressen in interieur, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd 'Md. Cana Asmara', en gedateerd '92 Bali', 119 × 67,5 cm, in originele deels gezwarte en gesneden lijst

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5314

Twee houten Indonesische beschilderde maskers: Topeng, Java, -gebruikssporen, verfverlies-, 20 × 15 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5315

Twee eiken pokastjes met roffeldeurtje en lade, 19e eeuw -beide met slijtages en restauraties-, 78 × 53 × 35 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5316

Vier kandelaars, daarbij: beeldje van een gevleugelde leeuw, hoogste kandelaar 24 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 5317

Verzameling van 22 diverse aardewerk tegels met blauw-witte decors van voornamelijk landschappen en tijdverdrijf, 18e/19e eeuw -defecten-

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5318

Balinese School: reigers, uilen en vlinders bij de drinkplaats, acrylverf op doek, m.o. gesigneerd K. Buka, Bali, midden 20e eeuw, in rijk gesneden lijst, 63 × 36,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5319

Balinese School: werkers op het land met in het verschiet een vulkaan, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd: 'W. Rupa Peliatan Bali', in rijk gesneden lijst, 54 × 33 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5320

Divers Japans Imari-porselein: grote wandschotel, twee borden en twee schoteltjes, alle met gecontourneerde rand, 19e eeuw, wandschotel Ø 46 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 5321

Rooktafeltje met rond messing blad, en gesneden houten bankje, 57 × Ø 59 en 45 × 70 × 28 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5322

Drie litho's: Carrie Yamaoka (1957), abstracte compositie in grijstinten, Peter Yamaoka (20e eeuw), 'Allegorical spring still life' en onbekende kunstenaar, paar splijtende handschoenen, papiermaat handschoenen 76 × 58 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5323

Messing olielamp en twee metalen olielampen, India, 20e eeuw, grootste 48 × 22 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5324

Rijk gestoken teakhouten kist met decor van arabesken en figuren, Indonesië, 26 × 58,5 × 38 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 70

Lotnummer: 5325

Bronzen beeld: staand vrouwelijk naakt, met gietersmerk: J.B. Déposée Bronze Garanti Paris, laatste kwart 20e eeuw, 78 × Ø 30 cm inclusief zwart natuurstenen basement

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 160

Lotnummer: 5326

Eiken nachtkastje met wit marmeren blad, 20e eeuw -chip uit hoek van het blad-, 80 × 40 × 35 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5327

Drie kandelaars: verguld houten altaarkandelaar -zonder pen-, messing vierlichts kandelaar op klauwpootjes en gelijkend exemplaar -ontbrekende onderdelen-, hoogte 70 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5328

Deels wortelnoten gefineerde secretaire, achter de klep deurtje en lades, 20e eeuw -gebruikssporen-, 100 × 76,5 × 45 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5329

Hexagonale messing hallantaarn met glazen ruitjes, 19e eeuw -ruitjes deurtje ontbreken-, afmetingen zonder ophanging 45 × 20 × 20 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5330

Paar gesneden houten hoekstoelen, mogelijk Indonesië, tweede helft 20e eeuw -bekleding direct op houten zitting verlijmd en aan vervanging toe-

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 65

Lotnummer: 5331

Zes houtsnijwerken: dienblad, drie Balinese vrouwfiguren, wandreliëf: gezicht en houten beeld: yogi man, alle Indonesië, afmeting yogi man 24 × 24 × 24 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5332

Paar ceremoniële staffen met bewerkte benen bovenzijde, mogelijk Batak of Nias, Indonesië, lengte 75 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5333

Rechthoekige eiken en kersen tafel met twee lades onder het blad, 20e eeuw, 74 × 166 × 72 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5334

Houten voorouderbeeld: drie op elkaar staande figuren, Asmat, Irian Jaya, Papoea-Nieuw-Guinea -krimpscheuren, enkele beschadigingen met name aan gezichten en handen-, 78 × 15 × 20 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5335

Turkmeens tapijtje Ersari, circa 1900, 80 × 71 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5336

Hardhouten salontafel met twee lades die naar beide kanten open kunnen schuiven, China, tweede helft 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 40 × 140 × 70 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5337

Vijf tinnen kraantjeskannen: vier beschilderde exemplaren, en één met fenikskoppen, 20e eeuw -gebruikssporen, kleine beschadigingen, één ontbrekend kraantje en onderstel-, hoogste 45 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 5338

Eiken dubbelgebogen commode met Louis Seize beslag, 18e eeuw -hang- en sluitwerk vervangen-, 78 × 91 × 52 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5339

Paar tafellampen met verzilverde voet en zalmroze kap, 52 × Ø 25 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5340

Mahonie secretaire met schuingeplaatste klep, het interieur met vakverdeling, 20e eeuw, 98 × 75,5 × 46,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5341

Bronskleurige metalen beeldpendule 'Claire de lune' met groen natuurstenen basement -defecten aan geëmailleerde wijzerplaat-, 70 × 30 × 22 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5342

Mahonie nachtkastje met lade en deur, de deur met een bronzen knop in de vorm van een vuist, 19e eeuw -droogtescheuren-, 80,5 × 39,5 × 32,5 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5343

Balustervormige koperen lampvoet met vissendecor, ontwerp Paul Haustein, serie Ikora, uitvoering WMF, Duitsland, circa 1930 -snoer afgeknipt-, 68 × Ø 22 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5344

Eiken commode met marmeren blad, Duitsland, 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 85 × 127 × 57 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5345

Schilderij: vrouwenportret, marouflé, niet gesigneerd, draagt plaatje met monogram en datering 1948, 78 × 48 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5346

Schilderij: naakte vrouw op de rug gezien, olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, modern, 90 × 60 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5347

Rie de Balbian Verster-Bolderheij (1890-1990), vrouw met bril, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '33, 65,6 × 51 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5348

Tweedelige rechthoekige spiegel in vergulde lijst, 100 × 57 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5349

Paar bergères met mosterdgeel beuken frame en gebloemde bekleding, Louis Seize-stijl, tweede helft 19e/20e eeuw

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 5350

Dirk Ocker (1882-1958), twee schilderijen: vrouwelijk naakt en vrouwenhoofd -gedoubleerd-, beide olieverf op doek, gesigneerd, 31,5 × 25,5 cm en 50 × 40,5 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 200