Eiken porseleinkastje met gefacetteerde ruiten, het interieur met rood velours bekleed -enkele glaslatjes los maar aanwezig-, 109 × 114 × 32 cm, staand op kistvormig kastje met gesneden poten en ornament, Duitsland, tweede/derde kwart 20e eeuw, 55 × 126 × 52 cm -meubelen horen op elkaar te staan, maar zijn ook los van elkaar te gebruiken-
Richtprijs: € 80-100
Aardewerk serviesgedeelte, model 'Jämtlander Haantje, uitvoering Boberg's Fajansfabrik, Gefle, Zweden, bestaande uit: drie ronde dienschaaltjes met oren, verschillende formaten, bedekte dienschaal, ovale dienschaal, diep schaaltje met deksel, twee kommen, juskom, vijf visschaaltjes, diverse formaten, zes dinerborden, drie ontbijtborden, elf gebaksbordjes, één soepkom en schotel, vier mokken, verschillende formaten, zes kopjes en vier schotels, en twee eierdopjes -lichte gebruikssporen, sauskom iets bijgekleurd aan de rand-, daarbij: originele brochure, jaren '60
Richtprijs: € 100-150
Edgar Richard Johannes Fernhout (1912-1974), paar kleurenlitho's: bloemen, beide gesigneerd in de druk, 38 × 32 en 27 × 35 cm
Richtprijs: € 40-60
Corstiaan de Vries (1936-2008), figuur met paradijsvogel, inkttekening op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '75 -roestvlekjes, kleine waterschade-, 62 × 49 cm
Richtprijs: € 60-80
Cécile Okker (XX), plant met roze bloem, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, laatste kwart 20e eeuw, 81 × 54 cm
Richtprijs: € 60-80
Spiegel in notenhouten lijst met rankendecor -spiegelglas verweerd-, 69 × 61 cm
Richtprijs: € 40-60
Met leder beklede fauteuil afgezet met nagels, het kussen voorzien van stoffen bekleding -kussen sleets-, 86 × 69 × 73 cm, en met leder bekleed octagonaal rooktafeltje, met kopspijkers gedecoreerd, staand op vier ronde beuken poten eindigend in octagonale voet gelijkend op het blad, art deco, jaren '20-'30, 60 × Ø 48 cm
Richtprijs: € 70-90
Franse School: pop op stoel, olieverf op doek, verso onduidelijk gesigneerd en gedateerd '88 -paar oppervlakkige krassen-, 100 × 50 cm
Richtprijs: € 80-100
Bertha Bake (1880-1957), paneel voor betimmering of kamerscherm, gebatikt perkament, art nouveau, circa 1910, vergelijkbaar exemplaar in Kunstmuseum Den Haag -onderrand verkleurd-, 89 × 48 cm
Richtprijs: € 200-300
Rijk gesneden Indonesische houten kist met wajangdecor -sleutel ontbreekt-, 10 × 37 × 27 cm
Richtprijs: € 30-50
Twee gesneden houten Kambot verhalenborden, bruin geschilderd met witte accenten, Sepik, Papoea Nieuw Guinea, eind 20e eeuw, 65 × 48 cm
Richtprijs: € 50-70
Paar gepolychromeerde gesneden houten wandbeelden, Indonesië, 20e eeuw -klein stukje afgebroken-, 150 cm
Richtprijs: € 30-50
Balinese School: twee danseressen in interieur, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd 'Md. Cana Asmara', en gedateerd '92 Bali', 119 × 67,5 cm, in originele deels gezwarte en gesneden lijst
Richtprijs: € 120-160
Twee houten Indonesische beschilderde maskers: Topeng, Java, -gebruikssporen, verfverlies-, 20 × 15 cm
Richtprijs: € 100-150
Twee eiken pokastjes met roffeldeurtje en lade, 19e eeuw -beide met slijtages en restauraties-, 78 × 53 × 35 cm
Richtprijs: € 60-80
Vier kandelaars, daarbij: beeldje van een gevleugelde leeuw, hoogste kandelaar 24 cm
Richtprijs: € 40-60
Verzameling van 22 diverse aardewerk tegels met blauw-witte decors van voornamelijk landschappen en tijdverdrijf, 18e/19e eeuw -defecten-
Richtprijs: € 100-150
Balinese School: reigers, uilen en vlinders bij de drinkplaats, acrylverf op doek, m.o. gesigneerd K. Buka, Bali, midden 20e eeuw, in rijk gesneden lijst, 63 × 36,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Balinese School: werkers op het land met in het verschiet een vulkaan, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd: 'W. Rupa Peliatan Bali', in rijk gesneden lijst, 54 × 33 cm
Richtprijs: € 60-80
Divers Japans Imari-porselein: grote wandschotel, twee borden en twee schoteltjes, alle met gecontourneerde rand, 19e eeuw, wandschotel Ø 46 cm
Richtprijs: € 40-60
Rooktafeltje met rond messing blad, en gesneden houten bankje, 57 × Ø 59 en 45 × 70 × 28 cm
Richtprijs: € 60-80
Drie litho's: Carrie Yamaoka (1957), abstracte compositie in grijstinten, Peter Yamaoka (20e eeuw), 'Allegorical spring still life' en onbekende kunstenaar, paar splijtende handschoenen, papiermaat handschoenen 76 × 58 cm
Richtprijs: € 100-150
Messing olielamp en twee metalen olielampen, India, 20e eeuw, grootste 48 × 22 cm
Richtprijs: € 60-80
Rijk gestoken teakhouten kist met decor van arabesken en figuren, Indonesië, 26 × 58,5 × 38 cm
Richtprijs: € 80-100
Bronzen beeld: staand vrouwelijk naakt, met gietersmerk: J.B. Déposée Bronze Garanti Paris, laatste kwart 20e eeuw, 78 × Ø 30 cm inclusief zwart natuurstenen basement
Richtprijs: € 150-200
Eiken nachtkastje met wit marmeren blad, 20e eeuw -chip uit hoek van het blad-, 80 × 40 × 35 cm
Richtprijs: € 50-70
Drie kandelaars: verguld houten altaarkandelaar -zonder pen-, messing vierlichts kandelaar op klauwpootjes en gelijkend exemplaar -ontbrekende onderdelen-, hoogte 70 cm
Richtprijs: € 80-100
Deels wortelnoten gefineerde secretaire, achter de klep deurtje en lades, 20e eeuw -gebruikssporen-, 100 × 76,5 × 45 cm
Richtprijs: € 80-100
Hexagonale messing hallantaarn met glazen ruitjes, 19e eeuw -ruitjes deurtje ontbreken-, afmetingen zonder ophanging 45 × 20 × 20 cm
Richtprijs: € 50-70
Paar gesneden houten hoekstoelen, mogelijk Indonesië, tweede helft 20e eeuw -bekleding direct op houten zitting verlijmd en aan vervanging toe-
Richtprijs: € 80-100
Zes houtsnijwerken: dienblad, drie Balinese vrouwfiguren, wandreliëf: gezicht en houten beeld: yogi man, alle Indonesië, afmeting yogi man 24 × 24 × 24 cm
Richtprijs: € 40-60
Paar ceremoniële staffen met bewerkte benen bovenzijde, mogelijk Batak of Nias, Indonesië, lengte 75 cm
Richtprijs: € 60-80
Rechthoekige eiken en kersen tafel met twee lades onder het blad, 20e eeuw, 74 × 166 × 72 cm
Richtprijs: € 100-150
Houten voorouderbeeld: drie op elkaar staande figuren, Asmat, Irian Jaya, Papoea-Nieuw-Guinea -krimpscheuren, enkele beschadigingen met name aan gezichten en handen-, 78 × 15 × 20 cm
Richtprijs: € 80-100
Turkmeens tapijtje Ersari, circa 1900, 80 × 71 cm
Richtprijs: € 50-70
Hardhouten salontafel met twee lades die naar beide kanten open kunnen schuiven, China, tweede helft 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 40 × 140 × 70 cm
Richtprijs: € 80-100
Vijf tinnen kraantjeskannen: vier beschilderde exemplaren, en één met fenikskoppen, 20e eeuw -gebruikssporen, kleine beschadigingen, één ontbrekend kraantje en onderstel-, hoogste 45 cm
Richtprijs: € 80-100
Eiken dubbelgebogen commode met Louis Seize beslag, 18e eeuw -hang- en sluitwerk vervangen-, 78 × 91 × 52 cm
Richtprijs: € 80-100
Paar tafellampen met verzilverde voet en zalmroze kap, 52 × Ø 25 cm
Richtprijs: € 70-90
Mahonie secretaire met schuingeplaatste klep, het interieur met vakverdeling, 20e eeuw, 98 × 75,5 × 46,5 cm
Richtprijs: € 50-70
Bronskleurige metalen beeldpendule 'Claire de lune' met groen natuurstenen basement -defecten aan geëmailleerde wijzerplaat-, 70 × 30 × 22 cm
Richtprijs: € 100-150
Mahonie nachtkastje met lade en deur, de deur met een bronzen knop in de vorm van een vuist, 19e eeuw -droogtescheuren-, 80,5 × 39,5 × 32,5 cm
Richtprijs: € 30-50
Balustervormige koperen lampvoet met vissendecor, ontwerp Paul Haustein, serie Ikora, uitvoering WMF, Duitsland, circa 1930 -snoer afgeknipt-, 68 × Ø 22 cm
Richtprijs: € 100-150
Eiken commode met marmeren blad, Duitsland, 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 85 × 127 × 57 cm
Richtprijs: € 80-100
Schilderij: vrouwenportret, marouflé, niet gesigneerd, draagt plaatje met monogram en datering 1948, 78 × 48 cm
Richtprijs: € 60-80
Schilderij: naakte vrouw op de rug gezien, olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, modern, 90 × 60 cm
Richtprijs: € 50-70
Rie de Balbian Verster-Bolderheij (1890-1990), vrouw met bril, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '33, 65,6 × 51 cm
Richtprijs: € 60-80
Tweedelige rechthoekige spiegel in vergulde lijst, 100 × 57 cm
Richtprijs: € 80-100
Paar bergères met mosterdgeel beuken frame en gebloemde bekleding, Louis Seize-stijl, tweede helft 19e/20e eeuw
Richtprijs: € 100-150
Dirk Ocker (1882-1958), twee schilderijen: vrouwelijk naakt en vrouwenhoofd -gedoubleerd-, beide olieverf op doek, gesigneerd, 31,5 × 25,5 cm en 50 × 40,5 cm
Richtprijs: € 300-500