Max Himpe (1920-1975), portret van een jonge vrouw met rood haar, olieverf op doek, niet gesigneerd, 50 × 40 cm
Richtprijs: € 100-150
Hollandse School: de molen bij Wijk bij Duurstede, kopie naar Jacob van Ruisdael, olieverf op doek, verso met opschrift [D.] 'P. Duursma', begin 20e eeuw -vuil, doek niet op spanning-, 81 × 98 cm
Richtprijs: € 150-200
Samengesteld messing pendulestel, de pendule met decor: hertenjacht, op achterzijde gemerkt 'Mod. depositato 1870', met twee zevenlichts kandelabers gedragen door putti, hoogte pendule 46 cm
Richtprijs: € 100-150
Paar olielampen met klokwerkmechanisme, -voeten ontbreken, mechanisme geoxideerd-, Charles Dix, hoogte 24 cm, Ø reservoir 9,5 cm
Richtprijs: € 120-160
Mahonie sidetable met centraal twee deurtjes en aan weerszijde twee laatjes, 20e eeuw, 85 × 142 × 40 cm
Richtprijs: € 70-90
Verzilverd bestekgedeelte, model 70/700, ontwerp Jan Eisenloeffel, uitvoering Gero, bestaande uit: twee soeplepels, twee opscheplepels, één rijstlepel, één aardappellepel, twee juslepels, vier grote messen, één klein mes, één klein kartelmesje, elf grote vorken, vier kleine vorken, negen grote lepels, zes kleine lepels en zes koffielepeltjes, eerste helft 20e eeuw -gebruikssporen-
Richtprijs: € 200-300
Verzameling damasten tafellinnen in diverse patronen, voornamelijk servetten maar ook enkele tafellakens -één reeks servetten met bruine vlekjes-
Richtprijs: € 80-100
Acht diverse poppen, waaronder uitvoering Schildpad -gebruikssporen en defecten-
Richtprijs: € 30-50
Hugo von Habermann (1849-1929), vrouw met hoed, krijt op papier, l.o. gesigneerd -papier gevlekt en verlijmd-, 41 × 31 cm
Richtprijs: € 80-100
Spiegel in vergulde en gehoute lijst, eind 19e/20e eeuw -defecten aan lijst-, 151 × 80 cm
Richtprijs: € 80-100
Porseleinen serviesgedeelte beschilderd met paars bladdecor en goudkleurige bies, op gecontourneerd dienblad met messing banden -gebruikssporen, schildering en vergulding iets sleets-, 65 × 40 cm
Richtprijs: € 80-100
Porseleinen tête-à-tête op dienblad met bloemdecor en gouden rand, 19e eeuw, Frankrijk, dienblad -defecten, deksel melkkan ontbreekt-, 36 × 31 cm
Richtprijs: € 80-100
Notenhouten tafeltje met etagère en gesneden florale ornamenten, staand op wieltjes -stoffering bovenblad en etagère aan vervanging toe-, 71 × 77 × 63 cm
Richtprijs: € 50-70
Aardewerk serviesgedeelte met zwart-wit transferdecor: berglandschappen, uitvoering Société Céramique, Maastricht, bestaande uit: twaalf dinerborden Ø 25 cm, twaalf diepe borden Ø 25 cm, twaalf dessertborden Ø 21 cm, twaalf kop-en-schotels, theepot, roomstel, sauskom en drie terrines
Richtprijs: € 200-300
Afghaans tapijt Ersari, circa 1900 -sleetse plekjes-, 160 × 110 cm
Richtprijs: € 60-80
Ovale mahonie hangoortafel, tweede helft 20e eeuw, 75 × 170 × 39 cm
Richtprijs: € 60-80
Zeven mahonie stoelen, waarvan één armstoel, met sabelpoten en olijfgroene velours bekleding, Hollands, biedermeier
Richtprijs: € 150-200
Afghaans tapijt Ersari met Hatchlu-indeling, 193 × 156 cm
Richtprijs: € 250-350
Eiken lectuurbak en handdoekenrek met glazen regels, beide begin 20e eeuw -gebruikssporen-, hoogte handdoekenrek 79 cm
Richtprijs: € 50-70
Oude radio in mahonie kast, uitvoering AGA, type 3031, jaren '50 -krassen, werking niet getest-, 22 × 39 × 19 cm
Richtprijs: € 40-60
Paar eiken archiefkastjes met roffeldeurtje, 73 × 49 × 43 cm
Richtprijs: € 150-200
Diverse polychrome voorraadblikken, waaronder: Droste en Van Melle, grootste 26 × 25 × 19 cm
Richtprijs: € 40-60
Alberta Johanna Smetz (1893-1953), paar pendanten, ara's, gouache en aquarel op papier, één l.o. gemonogrammeerd, 20,5 × 16,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Verzameling damasten servetten in diverse patronen
Richtprijs: € 50-70
Drie kleurenlitho's: zichten op Amsterdam en Woerden, 19e eeuw
Richtprijs: € 40-60
Metalen wandrekje met drie legplanken -gebruikssporen-, 80 × 65 cm
Richtprijs: € 30-50
Zes boeken uitgegeven door het Mercatorfonds, Antwerpen. 1987-1996. 4to. Oorspr. linnen, stofomslag, foedraal. 'Prinsen en poorters in de Bourgondische Nederlanden 1384-1530' (auteur: W. Prevenier); 'Robert Campin, de Meester van Flémalle' (A. Châtelet); 'Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden 1585-1630' (J. Briels); 'De Onze-Lieve-Vrouwekathedraal van Antwerpen' (W.Aerts); 'Het impressionisme en fauvisme in België' (S. Goyens de Heusch); 'Magritte' (D. Sylvester)
Richtprijs: € 120-160
Vier geweitjes van reeën op schildjes en twee losse hertgeweien, lengte 54 cm
Richtprijs: € 60-80
Drie gravures van plaatsen uit Zeeland: Arnemuiden, Brouwershaven, en West-Kapelle en Sint Maartensdijk, uit: Zelandia Illustrata, eind 17e eeuw -één glasplaatje gebarsten-, 17 × 25 cm
Richtprijs: € 80-100
Gietijzeren ovale cocotte, uitvoering Staub -enkele lichte gebruikssporen-, binnenmaat 31 × 24,5 cm
Richtprijs: € 40-60
Vacuümpomp, uitvoering Vacuubrand -barstje aan de buitenzijde, van de plastic oil mist filter-, 20 × 22,5 × 38 cm
Richtprijs: € 350-450
Metalen stellingkast, ontwerp Friso Kramer voor Asmeta, De Bijenkorf, jaren '50, met in totaal zes staanders, veertien planken, vier achterwandjes en acht zijwandjes -lak sleets, kleine roestplekjes-, 196 × 190 × 25,5 cm
Richtprijs: € 400-600
Twee staande lampen: een zwartgelakt metalen lamp met crèmewitte kap en een gebronsd metalen in hoogte verstelbare leeslamp, modern, zwarte lamp 147 cm
Richtprijs: € 40-60
Eiken stoeltje met rode gestoffeerde zitting, de rugleuning met gestileerde organische vorm, de armleuningen met houtsnijwerk, jugendstil -zitting doorgezakt-, 63 × 52 × 52
Richtprijs: € 60-80
Leny Noyen-Pander (1939-2019), vrouw in zomerjurk met schaaltje kersen, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '86, 70 × 50 cm
Richtprijs: € 150-200
Hollandse School: meisje met rode strikken in het haar, olieverf op karton, niet gesigneerd, 30 × 21 cm
Richtprijs: € 80-100
Jan Kelderman (1914-1990), 'Concarneau haven Bretagne', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 × 70 cm
Richtprijs: € 150-200
Gerrit Willem van Yperen (1882-1955), stuwmeer met in het verschiet een stad, vermoedelijk Noord-Frankrijk, aquarel, r.o. gesigneerd
Richtprijs: € 100-150
Geert Geerligs (1919-1989), gezicht op een jachthaven, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 25 × 41 cm
Richtprijs: € 80-100
Dolf Zwerver (1923-2010), jongetje kijkt naar tuinbeeld, litho 216/250, l.o. gesigneerd en gedateerd 2002, 19,5 × 24 cm
Richtprijs: € 30-50
Henk Valstar (1929-2015), zonder titel, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -restauratie linksonder-, 75 × 75cm
Richtprijs: € 70-90
Hans Bayens (1924-2003), mijnwerkersgezin, litho, r.o. gesigneerd, 1956, 38 × 47 cm
Richtprijs: € 40-60
Anneke Boot (1945), 'Houtschillerij, Veluwe', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, verso getiteld, 46 × 69 cm
Richtprijs: € 80-100
José Alvarez Niebla (1945-2021), zonder titel, gouache en krijt op papier, r.o. gesigneerd, 59 × 79 cm
Richtprijs: € 60-80
Harry van Kruiningen (1906-1996), 'Reis door Israël - 1959', kleurenets, l.o. gesigneerd, 31 × 41 cm
Richtprijs: € 100-150
Metalen en zwartgelakt houten wandsysteem, model CSS, ontwerp George Nelson, uitvoering Mobilier International, Frankrijk, jaren '60, bestaande uit: vier staanders, 251 cm hoog, drie kastjes, zes planken, en een zakje montagemateriaal
Richtprijs: € 400-600
Drie stuks geglazuurd keramiek: lichtgrijs bord, uitvoering Westraven, rode vaas, uitvoering Han Boerrigter, donkerblauw-zwarte vaas, niet gesigneerd, rode vaas 17 × Ø 15 cm, bord Ø 24,5 cm
Richtprijs: € 50-70
Twee kinderboeken: Brunhoff, Jean de. 'Histoire de Babar, le petit éléphant' & 'Les vacances de Zéphir'. Paris, (1931-1936). Folio. Geïllustr. kartonnage, linnen rug -boekblok van eerste titel los en enige andere defecten-
Richtprijs: € 100-150
Twee bolle vazen en een bord, geglazuurd in lichtgrijze tinten, alle uitvoering De Vuurvogel, Milsbeek, diameters tussen 17,5 en 24 cm
Richtprijs: € 70-90
Metalen lectuurtafeltje, vermoedelijk uitvoering Tomado -bovenblad verroest-, 53 × 50 × 26 cm
Richtprijs: € 20-30