Lotnummer: 5351

Max Himpe (1920-1975), portret van een jonge vrouw met rood haar, olieverf op doek, niet gesigneerd, 50 × 40 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5352

Hollandse School: de molen bij Wijk bij Duurstede, kopie naar Jacob van Ruisdael, olieverf op doek, verso met opschrift [D.] 'P. Duursma', begin 20e eeuw -vuil, doek niet op spanning-, 81 × 98 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5353

Samengesteld messing pendulestel, de pendule met decor: hertenjacht, op achterzijde gemerkt 'Mod. depositato 1870', met twee zevenlichts kandelabers gedragen door putti, hoogte pendule 46 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5354

Paar olielampen met klokwerkmechanisme, -voeten ontbreken, mechanisme geoxideerd-, Charles Dix, hoogte 24 cm, Ø reservoir 9,5 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5355

Mahonie sidetable met centraal twee deurtjes en aan weerszijde twee laatjes, 20e eeuw, 85 × 142 × 40 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5356

Verzilverd bestekgedeelte, model 70/700, ontwerp Jan Eisenloeffel, uitvoering Gero, bestaande uit: twee soeplepels, twee opscheplepels, één rijstlepel, één aardappellepel, twee juslepels, vier grote messen, één klein mes, één klein kartelmesje, elf grote vorken, vier kleine vorken, negen grote lepels, zes kleine lepels en zes koffielepeltjes, eerste helft 20e eeuw -gebruikssporen-

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5357

Verzameling damasten tafellinnen in diverse patronen, voornamelijk servetten maar ook enkele tafellakens -één reeks servetten met bruine vlekjes-

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5358

Acht diverse poppen, waaronder uitvoering Schildpad -gebruikssporen en defecten-

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5359

Hugo von Habermann (1849-1929), vrouw met hoed, krijt op papier, l.o. gesigneerd -papier gevlekt en verlijmd-, 41 × 31 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5360

Spiegel in vergulde en gehoute lijst, eind 19e/20e eeuw -defecten aan lijst-, 151 × 80 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5361

Porseleinen serviesgedeelte beschilderd met paars bladdecor en goudkleurige bies, op gecontourneerd dienblad met messing banden -gebruikssporen, schildering en vergulding iets sleets-, 65 × 40 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5362

Porseleinen tête-à-tête op dienblad met bloemdecor en gouden rand, 19e eeuw, Frankrijk, dienblad -defecten, deksel melkkan ontbreekt-, 36 × 31 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5363

Notenhouten tafeltje met etagère en gesneden florale ornamenten, staand op wieltjes -stoffering bovenblad en etagère aan vervanging toe-, 71 × 77 × 63 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5364

Aardewerk serviesgedeelte met zwart-wit transferdecor: berglandschappen, uitvoering Société Céramique, Maastricht, bestaande uit: twaalf dinerborden Ø 25 cm, twaalf diepe borden Ø 25 cm, twaalf dessertborden Ø 21 cm, twaalf kop-en-schotels, theepot, roomstel, sauskom en drie terrines

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5365

Afghaans tapijt Ersari, circa 1900 -sleetse plekjes-, 160 × 110 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5366

Ovale mahonie hangoortafel, tweede helft 20e eeuw, 75 × 170 × 39 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5367

Zeven mahonie stoelen, waarvan één armstoel, met sabelpoten en olijfgroene velours bekleding, Hollands, biedermeier

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5368

Afghaans tapijt Ersari met Hatchlu-indeling, 193 × 156 cm

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 5369

Eiken lectuurbak en handdoekenrek met glazen regels, beide begin 20e eeuw -gebruikssporen-, hoogte handdoekenrek 79 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5370

Oude radio in mahonie kast, uitvoering AGA, type 3031, jaren '50 -krassen, werking niet getest-, 22 × 39 × 19 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5371

Paar eiken archiefkastjes met roffeldeurtje, 73 × 49 × 43 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 5372

Diverse polychrome voorraadblikken, waaronder: Droste en Van Melle, grootste 26 × 25 × 19 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5373

Alberta Johanna Smetz (1893-1953), paar pendanten, ara's, gouache en aquarel op papier, één l.o. gemonogrammeerd, 20,5 × 16,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5374

Verzameling damasten servetten in diverse patronen

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5375

Drie kleurenlitho's: zichten op Amsterdam en Woerden, 19e eeuw

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5376

Metalen wandrekje met drie legplanken -gebruikssporen-, 80 × 65 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5377

Zes boeken uitgegeven door het Mercatorfonds, Antwerpen. 1987-1996. 4to. Oorspr. linnen, stofomslag, foedraal. 'Prinsen en poorters in de Bourgondische Nederlanden 1384-1530' (auteur: W. Prevenier); 'Robert Campin, de Meester van Flémalle' (A. Châtelet); 'Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden 1585-1630' (J. Briels); 'De Onze-Lieve-Vrouwekathedraal van Antwerpen' (W.Aerts); 'Het impressionisme en fauvisme in België' (S. Goyens de Heusch); 'Magritte' (D. Sylvester)

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 5378

Vier geweitjes van reeën op schildjes en twee losse hertgeweien, lengte 54 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 5379

Drie gravures van plaatsen uit Zeeland: Arnemuiden, Brouwershaven, en West-Kapelle en Sint Maartensdijk, uit: Zelandia Illustrata, eind 17e eeuw -één glasplaatje gebarsten-, 17 × 25 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5380

Gietijzeren ovale cocotte, uitvoering Staub -enkele lichte gebruikssporen-, binnenmaat 31 × 24,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5381

Vacuümpomp, uitvoering Vacuubrand -barstje aan de buitenzijde, van de plastic oil mist filter-, 20 × 22,5 × 38 cm

Richtprijs: € 350-450

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 5382

Metalen stellingkast, ontwerp Friso Kramer voor Asmeta, De Bijenkorf, jaren '50, met in totaal zes staanders, veertien planken, vier achterwandjes en acht zijwandjes -lak sleets, kleine roestplekjes-, 196 × 190 × 25,5 cm

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 5383

Twee staande lampen: een zwartgelakt metalen lamp met crèmewitte kap en een gebronsd metalen in hoogte verstelbare leeslamp, modern, zwarte lamp 147 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5384

Eiken stoeltje met rode gestoffeerde zitting, de rugleuning met gestileerde organische vorm, de armleuningen met houtsnijwerk, jugendstil -zitting doorgezakt-, 63 × 52 × 52

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 65

Lotnummer: 5385

Leny Noyen-Pander (1939-2019), vrouw in zomerjurk met schaaltje kersen, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '86, 70 × 50 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5386

Hollandse School: meisje met rode strikken in het haar, olieverf op karton, niet gesigneerd, 30 × 21 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5387

Jan Kelderman (1914-1990), 'Concarneau haven Bretagne', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 × 70 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5388

Gerrit Willem van Yperen (1882-1955), stuwmeer met in het verschiet een stad, vermoedelijk Noord-Frankrijk, aquarel, r.o. gesigneerd

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5389

Geert Geerligs (1919-1989), gezicht op een jachthaven, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 25 × 41 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5390

Dolf Zwerver (1923-2010), jongetje kijkt naar tuinbeeld, litho 216/250, l.o. gesigneerd en gedateerd 2002, 19,5 × 24 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5391

Henk Valstar (1929-2015), zonder titel, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -restauratie linksonder-, 75 × 75cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5392

Hans Bayens (1924-2003), mijnwerkersgezin, litho, r.o. gesigneerd, 1956, 38 × 47 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5393

Anneke Boot (1945), 'Houtschillerij, Veluwe', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, verso getiteld, 46 × 69 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5394

José Alvarez Niebla (1945-2021), zonder titel, gouache en krijt op papier, r.o. gesigneerd, 59 × 79 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5395

Harry van Kruiningen (1906-1996), 'Reis door Israël - 1959', kleurenets, l.o. gesigneerd, 31 × 41 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 5396

Metalen en zwartgelakt houten wandsysteem, model CSS, ontwerp George Nelson, uitvoering Mobilier International, Frankrijk, jaren '60, bestaande uit: vier staanders, 251 cm hoog, drie kastjes, zes planken, en een zakje montagemateriaal

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 5397

Drie stuks geglazuurd keramiek: lichtgrijs bord, uitvoering Westraven, rode vaas, uitvoering Han Boerrigter, donkerblauw-zwarte vaas, niet gesigneerd, rode vaas 17 × Ø 15 cm, bord Ø 24,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5398

Twee kinderboeken: Brunhoff, Jean de. 'Histoire de Babar, le petit éléphant' & 'Les vacances de Zéphir'. Paris, (1931-1936). Folio. Geïllustr. kartonnage, linnen rug -boekblok van eerste titel los en enige andere defecten-

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5399

Twee bolle vazen en een bord, geglazuurd in lichtgrijze tinten, alle uitvoering De Vuurvogel, Milsbeek, diameters tussen 17,5 en 24 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5400

Metalen lectuurtafeltje, vermoedelijk uitvoering Tomado -bovenblad verroest-, 53 × 50 × 26 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20