Lotnummer: 5351

Twee smeedijzeren haardhalen, 17e/18e eeuw, grootste 97 cm lang

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5352

Alain Bonnaud (20e eeuw), twee schilderijen: bosgezichten, olieverf op paneel, beide l.o. gesigneerd -twee krasjes-, 18 × 11 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5353

Eiken wandkapstok met gestoken en beschilderd decor van paarden, volkskunst, circa 1900 -samengesteld uit oudere delen, oude houtwormgaatjes-, 40 × 182 × 11 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5354

Paar drielichts messing wandkandelabers, 19e eeuw, 38 × 35 × 22 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5355

Divers aardwerk: drie Delfts aardewerk borden met blauw-witte decors in Chinese stijl, 18e eeuw -defecten-, en een Makkumer aardewerk wandschotel met plooirand en polychroom bloemdecor, 20e eeuw, Ø 39 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5356

Paar Delfts aardewerk dekselpotten met blauw-wit floraal decor, uitvoering Pieter van den Briel, 't Fortuyn, 18e eeuw -defecten, volledig gerestaureerd-, 43 × 20 × 17 cm, daarbij: Delfts aardewerk vaas met blauw-wit landschapsdecor -afgeslepen rand-

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5357

Aardewerk schotel met blauw-wit floraal- en vogeldecor, uitvoering Plateelbakkerij Ram, Arnhem, gemerkt, Ø 40 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5358

Twee Delfts aardewerk bordjes met blauw-wit hertendecor -één met haarlijn, één gelijmd, beiden met randchips-, daarbij: Delfts aardewerk pauwenbord, uitvoering De Porceleyne Claeuw -randchips en randrestauratie- Ø 23 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5359

Drie diverse aardewerk 'Juliana' schotels, uitvoering Aluminia, Kopenhagen, Ø 24,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5360

Aardewerk serviesgedeelte met blauwe-wit bloemdecor, decor Tournay, uitvoering Petrus Regout, Maastricht, circa 1900, bestaande uit: zeven dinerborden, vijf diepe borden, zes ontbijtborden, bedekte soepterrine en groenteterrine, sauskom, twee vleesschalen, twee ronde dienschalen en saladeschaal -lichte vlekjes, verkleuringen en craquelé-, dinerbord Ø 26,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5361

Twee diverse aardewerk kommen met polychrome bloemdecors, 18e eeuw -gerestaureerd-, grote kom 13 × Ø 30 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5362

Aardewerk serviesdelen, diverse uitvoeringen en decors, veelal uitvoering Henriot Quimper, Frankrijk -defecten-, hoogte koffiepot 20 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5363

Grote aardewerk schalen, twee visschalen en mand op onderschotel, diverse decors en uitvoeringen, waaronder Wedgwood -kleine beschadigingen-, grootste schaal 47 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5364

Negen diverse aardewerk potten, waaronder drie Keulse potten -gebruikssporen-, afmetingen grootste 25 × Ø 23 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5365

Verzameling koper en messing keukengerei: schuimspanen, pannen, puddingvormen etc. -gebruikssporen, butsjes-

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5366

Twee koperen pianokandelaars met bloemmotieven, gemonteerd op eiken plaatje, art nouveau, 20 × 8 × 22 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5367

Klein polychroom beschilderd Fries stoelklokje met aan weerszijden vergulde messing fretten en zeemeerminnen, 20e eeuw -zijraampjes zitten los-, hooge 30 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 5368

Wandklok op blauw-witte aardewerk schotel, Ø 37 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5369

Aardewerk plaquette in de vorm van een vogelkooi, Makkum -pootje gerestaureerd-, 25 × 26 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 55

Lotnummer: 5370

Twee messing zeslichts bolkronen, en glazen eierlamp -kleine defecten-, hoogte bolkroon 46 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5371

Aardewerk serviesgedeelte, decor: Fruit Basket, Mason, Engeland, bestaande uit: grote rechthoekige dekselcoupe op onderschotel, twee kleine rechthoekige dekselcoupes op onderschotel, twee ronde dekselkommen, koffiekan, roomstel, grote kom, asbakje, onderschotel met drie uitsparingen, drie visitekaarthouders, vier ovale schaaltjes, mok op onderschotel -haarlijnen in mok-, negen eierdoppen, klein dekselpotje, elf dinerborden, tien ontbijtborden, twee kleine diepe borden, tien grote diepe borden, zes kommetjes, veertien diverse kop-en-schotels, twee losse schotels, en zes losse koppen -enkele borden en kop-en-schotels met aanslag en craquelé-, en deel decor: Strathmore, bestaande uit: ronde dekselschaal, grote kom, saucière op onderschotel, ovale dienschaal, zeven dinerborden, acht ontbijtborden, en acht diepe borden

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 5372

Zwartgelakt bureau plat met verguld bronzen beslag, de voorzijde met lade, Louis Quinze-stijl, tweede helft 19e eeuw -fineerlaag bovenblad ontbreekt, bovenblad los, zwarte afwerklaag van later datum-, 78 × 130 × 83 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5373

Geprepareerde koeienhuid met witte, zwarte en bruine vlekken, 205 × 170 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5374

Rechthoekige hardhouten tafel met twee lades, 20e eeuw -achterkant van een lade defect-, 76 × 200 × 100 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 5375

Teakhouten geldkistje met gesneden decor, en een metalen geldkistje -gebruikssporen en roestplekken-, afmetingen houten kistje 21 × 48 × 24 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5376

Eenvoudig uitgevoerde grenen kerfsnede mangelplank -veelvuldig gebruikt-, 50 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5377

Divers koperen en gietijzeren kookgerei: twee treeften, gietijzeren koekenpan, koperen kookpot met deksel, en drie diverse spatels, 17e eeuw en later, afmetingen koekenpan 60 × 30 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5378

Perzisch tapijtje Belouche, circa 1900 -sleets, hoek gerepareerd-, 155 × 88 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5379

Teakhouten compagniekist met messing beslag, twee sloten -zonder sleutel-, en staande op gezwart houten bolpoten, 19e eeuw -gebruikssporen-, 62 × 124 × 62 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 5380

Vijf diverse gietijzeren wafelijzers in een houten butte -gebruikssporen-, afmetingen butte 35 × Ø 39 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5381

Notenhouten stoel met rietbespanning in de rug en velours zitting, Louis Quatorze-stijl, 20e eeuw -bekleding zitting aan vervanging toe-

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5382

Zes etsen en gravures van diverse kunstenaars, waaronder Johannes Graadt van Roggen en Chris van der Woerd -gebruind-, grootste 18,5 × 11 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5383

Een notenhouten theetafel met uitneembaar glazen blad, staand op gebogen poten, Queen Anne-stijl, circa 1900 -randbeschadigingen-, 76 × 83 × 53 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5384

Divers koperen en gietijzeren kookgerei: twee gietijzeren treeften, twee messing ketels waarvan een met deksel, één ijzeren (vlees)vork, en twee grote lepels, 17e eeuw en later, grootste ketel 26 × Ø 50 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 5385

Verzameling van 22 ingelijste etsen en gravures, meest met gezichten op plaatsen in de omgeving Utrecht, waaronder Houten, Vleuten, Montfoort -verkleuringen en vuil-, daarbij: vier prenten over de Tocht naar Chatham

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5386

Drie driearmige messing wandkandelaars, en vier tweearmige messing wandkandelaars, diverse formaten -gebruikssporen-, hoogte grootste 43 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5387

Indiaas tapijt Bidjar, 290 × 195 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5388

Vermoedelijk Jac. van Nievelt (1864-1915), bouwplaats, marouflé, verso met ingekraste naam, 24 × 32 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5389

Arnold Hendrik Koning (1860-1945), twee werken: boerenerf, marouflé, r.o. gemonogrammeerd, 23,5 × 33 cm, en figuren voor stadspoort, olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd, 26 × 36,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 65

Lotnummer: 5390

Hollandse School: hooischelven, aquarel, l.o. gesigneerd 'Jan Oud', 23 × 36 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5391

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978), dorpsstraatje, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd -vervuild-, 25 × 31 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5392

Hollandse School: stilleven met fruit en kalebas, aquarel op papier, niet gesigneerd, 19e/20e eeuw, 27 × 36 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5393

Hollandse School: gezicht op de werf van Koopman aan de Riedijk te Dordrecht, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd J. Versluys, begin 20e eeuw, 34,5 × 40 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5394

Schilderij: portret van koning Karl XII of XIII van Zweden, olieverf op doek, niet gesigneerd, achterop getiteld en gedateerd 'Rex Carl 1791' -slechte conditie: craquelé en verfverlies-, 47 × 35 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5395

Delfts aardewerk plaquette met blauw-wit decor: schaapskudde, naar Anton Mauve, 25,5 × 40,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 5396

Gerard Johannes Koekkoek (1871-1956), vijver in Laren, litho, l.o. in potlood gesigneerd -papier gebruind-, 30 × 38 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5397

Zilverkleurige signaaltrompet -gedeukt en restauratie-, en gezwarte houten klarinet -defect-

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5398

Divers aardewerk met lichtgroen randje sommige met mandvormig reliëf: dienschalen, paar strooiers, en paar natfruitscheppen, uitvoering Wedgwood, 19e eeuw -twee stuks met een randchip-

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5399

Mahonie wandtafel met twee lades, 20e eeuw -gebruikssporen-, 75 × 140 × 39,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5400

Hindelooper beschilderde dekenkist, uitvoering Firma Roosje, Hindeloopen, circa 1980 , 53 × 100 × 50 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80