Lotnummer: 5401

Gerard van Lerven (1885-1966), bloemstilleven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 58 × 41 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5402

Hindelooper beschilderd tweedeurs kastje -achterwand ontbreekt-, butte, volgens briefje beschilderd door Stallman, rietgedekte armstoel en trapje -zichtbaar gebruikt-, kastje 112 × 100 × 44 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 5403

Grote bolvormige aardewerk flesvaas met blauw-wit cherubijn- en bladrankendecor, modern, 40 × Ø 35 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5404

Gravure: kaart van Wymbritseradeel, 'Wymbritsera deel. De Zevende Grietenije van Wester Goo Benevens de Jurisdictien der Steeden, Sneek en Ielst', Bernardus Schotanus Steringa, uitgegeven door Francois Halma, 1718 -vouw in het midden, vergeeld, vlekjes-, 53 × 62 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5405

Kleine staartklok met op de wijzerplaat een landschapsdecor, modern, 82 × 22 × 26 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5406

Vier paar diverse messing tafelkandelaars op vierkante voet, 19e eeuw, hoogte circa 28 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5407

Zes beeldjes: diverse vrouwfiguren, kindjes in Hollandse klederdracht en hertje -enkele beschadigingen-, 29 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 65

Lotnummer: 5408

Zeven boeken: Motley, J.L. 'The rise of the Dutch Republic'. London, 1862. 3 delen; Idem, 'History of the United Netherlands from the death of William the Silent to the Twelve Years' Truce - 1609'. The Hague, 1867. 4 delen. Met kaart en 2 portretten. Samen 7 delen. Uniform half leer -kleine defectjes aan de banden-

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 5409

Divers aardewerk met slibdecor: drie kommen en twee schotels, 17e eeuw en later -gerestaureerd en/of gereconstrueerd-, afmetingen hoge kom 9,5 × Ø 24 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5410

Vier diverse polychroom gedecoreerde aardewerk wandbordjes, ovale schaal, twee diverse wandborden, en twee tegels in één lijstje, uitvoering Koninklijke Tichelaar, Makkum, grootste wandbord Ø 4,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5411

Vier messing vijzels met stampers en een gekuipt houten tabakspot met messing banden -gebruikssporen-, 19 × 14 × 10 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5412

Verzameling koperen of bronzen Afrikaanse manilla armbanden, gebruikt als betaalmiddel

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5413

Zeven diverse aardewerk potjes, kruikjes en kannen -enkele met defecten-

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5414

Polychroom beschilderde aardwerk steelvaas, vierhoekig vaasje, en kom -randchip-, alle drie uitvoering Koninklijke Tichelaar, Makkum, hoogte steelvaas 39,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5415

Vijf gekuipte eiken en mahonie emmers met koperen banden, 20e eeuw, en eiken gekuipt tonnetje met ijzeren banden -gebruikssporen-, 17e eeuw, hoogte 24 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5416

Verzameling van acht messing strijkbouten met houten grepen en één standaard -gebruikssporen-, 20e eeuw

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5417

Vilma Henkelman (1944-2023), drie keramische dekselpotten, alle gemonogrammeerd -een met chipje aan de binnenrand-, 22 × Ø 22 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5418

Vijf diverse aardewerk schalen en vormen, 19e eeuw -gebruikssporen-, 15 × Ø 29 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 5419

19 zwart-witfoto's van de Leidsche stadstram, in lijst -verkleurd-, 8,5 × 14 cm per foto

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5420

Hardhouten sculptuur van een schildpad, 23 × 30 × 47 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5421

Gravure: 'Friedrich des Zweiten Ankunft im Elisium - Allen wahren verehrern dieses grossen Monarchen gewidmet' door Johann Andreas Kunze, 1788 -foxing-, 56 × 46 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5422

Fries schippertje in eiken kast, 20e eeuw -barst in glas-, 77 × 23 × 17 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5423

Set aardewerk keukenpotten, blauw-wit gedecoreerd, jaren '30 -deksels en één klein potje met chips en breuken-

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5424

Zeven aardewerk voorraadpotten met zwarte banen, Maastricht, diverse uitvoeringen, circa 1900 -defecten-, hoogste 16,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5425

Negen diverse keramische cache-pots in hoekige vormen, waaronder uitvoering Mobach

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5426

Groengepatineerd metalen sculptuur: 'Per Laborem', naar origineel van E. Picault, nagietsel, 20e eeuw, 44,5 × 15,5 × 13 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5427

Gemarmerde gietijzeren tuinvaas, 32 × Ø 27 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5428

Pendule in natuurstenen kast met bronzen ornamenten, circa 1900, 43 × 25 × 15 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5429

Drie keramische vazen, de grijze onduidelijk gemonogrammeerd, twee circa 50 cm en één circa 32 cm hoog

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5430

Zes helderglazen en drie matglazen lampenkappen, waarvan vijf in armatuur, eerste helft 20e eeuw, 28 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 110

Lotnummer: 5431

Vier stuks keramiek: twee dekselpotten, onduidelijk gesigneerd; pot, met twee merkjes; en veelhoekige schaal, met twee merkjes, schaal 38 × 28 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5432

'Der Zahnbrecher von Gerard Honthorst', lithografie op Chine van Fr. Hanfstaengel. Dresden, 1836, 36 × 48 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5433

Friese staartklok, de wijzerplaat met geschilderd brugdecor, 19e eeuw, 97 × 32,5 × 18 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5434

RVS wijnkoeler in de vorm van een peer, Italië, jaren '60, twee bolvormige ijsemmers, model Stella, uitvoering Guzzini, RVS cocktailshaker, en glazen whiskykaraf -alle met gebruikssporen-, hoogte wijnkoeler 36 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5435

Verzameling divers aardewerk: zeven kommen, en een komfoor, 16e tot 18e eeuw -alle gerestaureerd en/of gereconstrueerd-, afmetingen komfoor 13 × 24 × 18 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5436

Paar gespiegelde bronzen en natuurstenen boekensteunen in de vorm van hond bij vogel, gesigneerd BARRIE, 11 × 22 × 11 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5437

Zes keramische maandbordjes: april 2x, september 2x, februari en november, ontwerp: Björn Wiinblad, uitvoering Nymölle, Denemarken, jaren '70, Ø 15 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5438

Verzameling houten kluwenhouders, etc.

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5439

Twee diverse bronzen vijzels en een stamper, 18e/19e eeuw, 13 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5440

Vierdelig 'black basalt ware' rouwservies, uitvoering Hackwood, circa 1900, bestaande uit: theepot, roomstel en kom, afmetingen kom 9 × Ø 18 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5441

Drie sets natuurstenen geode boekensteunen, hoogste 15 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5442

Divers glas: waaronder een veil graphite vaas, ontwerp Horst Tüselmann, uitvoering Peill & Putzter, vijf diverse vazen en een lichtpaarse schenkkan met bubbels, grootste vaas 30 × Ø 18,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5443

Vierdelige grijs-marmeren bureauset, bestaande uit een inktstel, een brievenhouder, een stempel en een blotter -knop blotter gelijmd-, 9 × 28 × 18 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5444

Diverse keramische vazen en schalen

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5445

Aardewerk serviesgedeelte, model Windsor, decor Christmas, uitvoering Wedgwood, bestaande uit: vier dinerborden, vier ontbijtborden, vier kommetjes, vier kop-en-schotels, daarbij: groot bod en vier kleine schaaltjes decor Windsor, modern

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 55

Lotnummer: 5446

Vier messing plafonnieres met kristallen kralensnoeren -binnenwerk ontbreekt, metaaldraad verbogen, grootste circa 40 × 26 × 16 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5447

Gepatineerde metalen kroonluchter voor zes stompkaarsen, 70 × Ø 57 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5448

Ernst Roth (1879-1964), koperen drukplaat: achterhuizen aan het water, r.o. in spiegelschrift gesigneerd, 25,5 × 30,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5449

Gerard Johannes Koekkoek (1871-1956), houtblok voor de druk 'Zeeuwse hoogaars' -barst-, 65 × 35,5 cm, daarbij: zinken etsplaatje

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5450

Eikenhouten tafel vermaakt tot sidetable, 20e eeuw -krimpscheur blad, kringen- 73 × 159 × 33 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40