Lotnummer: 5401

Wit metalen serveertrolley, bestaande uit dienblad en verrijdbaar onderstel -lichte gebruikssporen en klein beetje roestvorming-, 52 × 75 × 53 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5402

Bureaulamp met zwartgelakte kap en voet, uitvoering Hustadt Leuchter, Duitsland, jaren '70

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5403

Breistoeltje en ottomannetje, beide met goudgele stof met gestippeld reliëfdecor, jaren '30 -bekleding sleets-

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 5404

Zwarte metalen hanglamp, uitvoering Original BTC, Engeland, 40 × Ø 46 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5405

Crèmewit porseleinen serviesgedeelte met blauw-gouden randen, uitvoering Arzberg, bestaande uit: negen dinerborden Ø 24,5 cm, tien diepe borden Ø 24,5 cm, negen dessertborden Ø 21 cm en divers dienservies

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 65

Lotnummer: 5406

Iepen hangoortafel met zwartgelakt onderstel, midden 20e eeuw, 71,5 × 113 × 125 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5407

Vier zwartgelakte houten spijlenstoelen met gele stoffen zitting -gebruikssporen-

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 5408

Paar geelgestoffeerde wingchairs, model 63340, uitvoering Giorgetti -gebruikssporen-

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 5409

Afghaanse kelim met geometrisch decor, 227 × 310 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 70

Lotnummer: 5410

Paar speakers, model 301 series II, uitvoering Bose -niet getest-

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5411

Twee boeken: Scheijen, S. 'Working for Diaghilev'. Tentoonstellingscat. Groninger Museum. 2004. 4to. Met 229 illustraties in kleur; M. Chamot, 'Goncharova: stage designs and paintings'. 1979. Met 95 illustraties. Gebonden

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5412

Kindermof van bont in doos, en zwarte vilten hoed in doos, vroege 20e eeuw -gebruikssporen-

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5413

Lederen dokterstas met linnen beschermhoes -gebruikssporen, zonder sleutel-, 20 × 42 × 14 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5414

Divers oranje blik met sterrendecor: dekseldoosjes en schaaltjes, grootste cilindervormige dekseldoosje 6 × Ø 8 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5415

14 boeken: Lenstra, A. 'Voetballen doe je zó' 1956; Idem, 'Honderd goals!' 1958; H. Sprenger, 'De avonturen van Kick Wilstra en zyne sportieve zonen'; T. van Beers, 'Nou wij, boys!'; H. Molenaar, 'Voetbal'; 'Roy of the Rovers. Football annual 1961'. Enz. (boeken over voetbal en andere sporten) -defecten-

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5416

Fotoalbum G.W. van Engeland, 1892, met 72 portretfoto's, in lederen band -leder rug los-

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5417

Boek: Yk, C. van. De Nederlandsche scheeps-bouw-konst open gestelt, vertoonende naar wat regel ... in Nederland meest alle scheepen werden gebouwd. Amsterdam, 1697. (XVI) 354 (8) pp. Folio. Nieuw gebonden in half leer. Met gegraveerde titel en 19 platen (van 22) - Gegraveerde titel, typografische titel, 11 platen en laatste 2 bladen alle in fotokopie op mooi, licht getint papier-

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 5418

Twee boeken: Iversen, E. Obelisks in exile: The obelisks of Rome (en) The obelisks of Istanbul and England. Copenhagen, 1968-1972. 2 delen. Smal folio. Oorspr. linnen, stofomslag. Met 281 afbeeldingen

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5419

Boek: Willink, C., N. Scheepmaker e.a. '8 realisten': Willink, Van Tongeren, Van der Veen, Erfman, Van Tijn, Van Dis, Meinema, Kanters. Haarlem, 1975. 4to. Oorspr. kartonnage, stofomslag. Met de handtekening van de kunstenaars op het schutblad

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 5420

Vier delen: Van Gogh, V. van. Brieven. Red.: H. van Crimpen en M. Berends-Albert. 's-Gravenhage, 1990. 4 delen. Linnen, cassette

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5421

28 kinderboeken: Chr. van Abkoude (Pietje Bel) (2), A.D. Hildebrandt (9), C.J. Kieviet (Dik Trom) (2), A.M.G. Schmidt (6; rug van 4 bandjes gerepareerd), enz.

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5422

Negen boeken: Duitsland - Die Möbel der Residenz München, 3 delen; Die Möbel der Residenz Ansbach, Die Möbel der Schlösser Nymphenburg und Schleissheim. Enz. Samen 9 delen. 1995-2005. 4to. Gebonden. Rijk geïllustreerd

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5423

Metalen boekenkastje met zes schappen, de schappen beplakt met gehout decor, vermoedelijk uitvoering Tomado, 170 × 98 × 29 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 5424

Wandsculptuur met geometrisch art decomotief, gekleurd aluminium op board, ongesigneerd, 99 × 39 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 5425

Verzameling voorraadblikken, waaronder: Verkade, beschuitblikken, en twee hangende voorraadblikken 'zout' en 'soda'

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5426

Metalen precisieweegschaal tot 500 centigram, adres: M. Kolkman, Amsterdam, 51 × 47 × 28 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5427

Twee boeken: Jong, C. de (1762-1838) (luitenant commandant van 'Den Beschutter'), 'Reize in en door het Kanaal in 1785 en 1786'. (XVI) 396 pp. Met 2 uitslaande platen; Idem, (bevelvoerder van 'Den Brak'), 'Derde reize naar de Middellandsche Zee in 1786, 1787 en 1788'. Deel 2 (van 2). 292 pp. Met uitslaande plaat. Samen 2 delen. Half linnen -watervlek in de binnenmarge van beide delen-

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5428

Boek: Edmund Dulac's Picture book. London, Hodder and Stoughton, (1915). 4to. Oorspr. linnen. Met 18 platen in kleur -roestvlekken in voorwerk en op sneden-

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5429

Boek: Murray, M. A treatise on ship-building and navigation. With an English abridgment of Duhamel's Treatise on naval architecture. To which is now added a Supplement containing a translation of Bouguer and Duhamel's method of finding the center of gravity. 2nd edition. London, (1764-)1765. (XII) 342; (IV) 70; 117 pp. 4to. Nieuwe band. Met 23 uitslaande platen -hier en daar watervlekken, vrnl. in de marges-

Richtprijs: € 600-800

Bieden vanaf: € 550

Lotnummer: 5430

Zeven prentenboeken: (Smit, C.A.), 'Corina's ABC'. 1947; Piet Worm, 'De drie paardjes' & 'De drie gekroonde paardjes'. 2 boeken. 1959. Met gelithografeerde illustraties in kleur; 'Bobo. Geschiedenis van een aap'. 1955; Enz. Verschillende formaten

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5431

20 Kuifje-albums -lichte gebruikssporen-

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5432

Elf boeken: E. Benezit, 'Dictionnaire des Peinters, Sculptures, Dessinateurs et Graveurs', 1966, acht delen, daarbij: Pieter A. Scheen, 'Nederlandse beeldende kunstenaars 1750-1950'. 's-Gravenhage, 1970. 2 delen; Idem, 'Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750-1880'. 's Gravenhage, 1981. Oordspr. banden

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5433

Twee delen: Snouckaert van Schauberg, W., e.a. De Nederlandsche ridderorden. 's-Gravenhage, 1937. 2 delen. 4to. Blauwe lederen banden, platten en rug verguld -lichte slijtagesporen langs de randen van de banden-

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5434

Twee delen: Havard, H. La céramique hollandaise. Histoire des faïences de Delft, Haarlem, Rotterdam, Arnhem, Utrecht etc. et des porcelaines de Weesp, Loosdrecht, Amsterdam et La Haye. Amsterdam, 1909. 2 delen. Groot 4to. Half leer uit de tijd. Met 35 platen en meer dan 500 illustraties

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 5435

Tijdschrift Ver-Sacrum, met litho van Koloman Moser: 'Ein decorativer Fleck in Roth und Grün', zes boeken, waaronder twee delen gebonden 'Jugend, Münchner illustrierte wochenschrift für kunst und leben', en drie kopergravures -defecten-

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5436

Zwart-witgelakte metalen boekenkast, uitvoering Tomado, jaren '60 -lak sleets-, 177 × 98 × 25 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5437

Staand horloge in handbeschilderde houten kast, met adres A. A. L. Mora, Zweden, aan binnenzijde deur gedateerd 1847 -slijtage, gebruikssporen-, 194 × 45 × 30 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 5438

Kersengefineerde naaldhouten commode, vermoedelijk Oostenrijk, vroeg biedermeier -enkele kleine fineerschades-, 87 × 101 × 50 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5439

Drie typemachines: één uitvoering Urania, Duitsland, jaren '20 in houten kist, afmetingen kist 58 × 35 × 31 cm, en twee uitvoering Remington, waarvan één in koffer, afmetingen koffer 15 × 34 × 34 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5440

Twee kelims, een Turkse en een Kaukasische -zeer sleets, gaten-, 273 × 190 en 142 × 106 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 5441

Delfts aardewerk serviesgedeelte met blauw-wit floraal decor, uitvoering De Porceleyne Fles, 1918, beschilderd door P.J. Gerbrands, bestaande uit: twaalf dinerborden, tien diepe borden, negen ontbijtborden, één soepterrine, vier bedekte terrines, één schaal op voet, één sauskom, vier dienschalen van diverse formaten -craquelé, verkleuringen, gebruikssporen-, grootste dienschaal 50 × 41,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5442

Eiken tafel op sabelpoten met lade -ladetrekker afgebroken-, 74 × 124 × 80 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5443

Voetenbankje met florale bekleding, staand op cabriolepoten, 48 × 42 × 42 cm, en notengefineerde theestoof, staand op bolklauwpoten -defecten-, 47,5 × 27 × 27 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5444

Twee mandkroonlampjes met goudkleurige monturen, 20e eeuw, Ø 37 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5445

Fauteuil met gebloemde stof, inclusief poef

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5446

Glazen eierlamp aan goudkleurig montuur, modern, 40 × Ø 20 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5447

Ronde vierlichts plafondlamp met messing monturen en glazen kap, circa 52 × Ø 47 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5448

Polychroom beschilderd kaststel, uitvoering Vieux Rhodes, Boch, vijf glazen karaffen, vier kristallen champagnecoupes en een dekselbokaal, met diverse slijpsels en graveringen -gebruikssporen-

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 5449

Eiken theekastje met los dienblad en drie gefacetteerd beglaasde klapdeurtjes, daaronder open plateau, circa 1900 -rechterdeurtje sluit niet goed-, 75 × 74 × 47,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5450

Aardewerk serviesgedeelte met bruin decor, uitvoeringen Arabia, Finland, midden 20e eeuw, bestaande uit: vijf theekop-en-schotels, vier koffiekop-en-schotels, twaalf gebaksbordjes, drie borden, vier eierdoppen, en twee dienschalen

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30