Wit metalen serveertrolley, bestaande uit dienblad en verrijdbaar onderstel -lichte gebruikssporen en klein beetje roestvorming-, 52 × 75 × 53 cm
Richtprijs: € 50-70
Bureaulamp met zwartgelakte kap en voet, uitvoering Hustadt Leuchter, Duitsland, jaren '70
Richtprijs: € 100-150
Breistoeltje en ottomannetje, beide met goudgele stof met gestippeld reliëfdecor, jaren '30 -bekleding sleets-
Richtprijs: € 40-60
Zwarte metalen hanglamp, uitvoering Original BTC, Engeland, 40 × Ø 46 cm
Richtprijs: € 40-60
Crèmewit porseleinen serviesgedeelte met blauw-gouden randen, uitvoering Arzberg, bestaande uit: negen dinerborden Ø 24,5 cm, tien diepe borden Ø 24,5 cm, negen dessertborden Ø 21 cm en divers dienservies
Richtprijs: € 80-100
Iepen hangoortafel met zwartgelakt onderstel, midden 20e eeuw, 71,5 × 113 × 125 cm
Richtprijs: € 100-150
Vier zwartgelakte houten spijlenstoelen met gele stoffen zitting -gebruikssporen-
Richtprijs: € 200-300
Paar geelgestoffeerde wingchairs, model 63340, uitvoering Giorgetti -gebruikssporen-
Richtprijs: € 300-500
Afghaanse kelim met geometrisch decor, 227 × 310 cm
Richtprijs: € 100-150
Paar speakers, model 301 series II, uitvoering Bose -niet getest-
Richtprijs: € 60-80
Twee boeken: Scheijen, S. 'Working for Diaghilev'. Tentoonstellingscat. Groninger Museum. 2004. 4to. Met 229 illustraties in kleur; M. Chamot, 'Goncharova: stage designs and paintings'. 1979. Met 95 illustraties. Gebonden
Richtprijs: € 40-60
Kindermof van bont in doos, en zwarte vilten hoed in doos, vroege 20e eeuw -gebruikssporen-
Richtprijs: € 40-60
Lederen dokterstas met linnen beschermhoes -gebruikssporen, zonder sleutel-, 20 × 42 × 14 cm
Richtprijs: € 40-60
Divers oranje blik met sterrendecor: dekseldoosjes en schaaltjes, grootste cilindervormige dekseldoosje 6 × Ø 8 cm
Richtprijs: € 20-30
14 boeken: Lenstra, A. 'Voetballen doe je zó' 1956; Idem, 'Honderd goals!' 1958; H. Sprenger, 'De avonturen van Kick Wilstra en zyne sportieve zonen'; T. van Beers, 'Nou wij, boys!'; H. Molenaar, 'Voetbal'; 'Roy of the Rovers. Football annual 1961'. Enz. (boeken over voetbal en andere sporten) -defecten-
Richtprijs: € 40-60
Fotoalbum G.W. van Engeland, 1892, met 72 portretfoto's, in lederen band -leder rug los-
Richtprijs: € 50-70
Boek: Yk, C. van. De Nederlandsche scheeps-bouw-konst open gestelt, vertoonende naar wat regel ... in Nederland meest alle scheepen werden gebouwd. Amsterdam, 1697. (XVI) 354 (8) pp. Folio. Nieuw gebonden in half leer. Met gegraveerde titel en 19 platen (van 22) - Gegraveerde titel, typografische titel, 11 platen en laatste 2 bladen alle in fotokopie op mooi, licht getint papier-
Richtprijs: € 200-300
Twee boeken: Iversen, E. Obelisks in exile: The obelisks of Rome (en) The obelisks of Istanbul and England. Copenhagen, 1968-1972. 2 delen. Smal folio. Oorspr. linnen, stofomslag. Met 281 afbeeldingen
Richtprijs: € 80-100
Boek: Willink, C., N. Scheepmaker e.a. '8 realisten': Willink, Van Tongeren, Van der Veen, Erfman, Van Tijn, Van Dis, Meinema, Kanters. Haarlem, 1975. 4to. Oorspr. kartonnage, stofomslag. Met de handtekening van de kunstenaars op het schutblad
Richtprijs: € 60-80
Vier delen: Van Gogh, V. van. Brieven. Red.: H. van Crimpen en M. Berends-Albert. 's-Gravenhage, 1990. 4 delen. Linnen, cassette
Richtprijs: € 60-80
28 kinderboeken: Chr. van Abkoude (Pietje Bel) (2), A.D. Hildebrandt (9), C.J. Kieviet (Dik Trom) (2), A.M.G. Schmidt (6; rug van 4 bandjes gerepareerd), enz.
Richtprijs: € 50-70
Negen boeken: Duitsland - Die Möbel der Residenz München, 3 delen; Die Möbel der Residenz Ansbach, Die Möbel der Schlösser Nymphenburg und Schleissheim. Enz. Samen 9 delen. 1995-2005. 4to. Gebonden. Rijk geïllustreerd
Richtprijs: € 80-100
Metalen boekenkastje met zes schappen, de schappen beplakt met gehout decor, vermoedelijk uitvoering Tomado, 170 × 98 × 29 cm
Richtprijs: € 80-100
Wandsculptuur met geometrisch art decomotief, gekleurd aluminium op board, ongesigneerd, 99 × 39 cm
Richtprijs: € 80-100
Verzameling voorraadblikken, waaronder: Verkade, beschuitblikken, en twee hangende voorraadblikken 'zout' en 'soda'
Richtprijs: € 70-90
Metalen precisieweegschaal tot 500 centigram, adres: M. Kolkman, Amsterdam, 51 × 47 × 28 cm
Richtprijs: € 30-50
Twee boeken: Jong, C. de (1762-1838) (luitenant commandant van 'Den Beschutter'), 'Reize in en door het Kanaal in 1785 en 1786'. (XVI) 396 pp. Met 2 uitslaande platen; Idem, (bevelvoerder van 'Den Brak'), 'Derde reize naar de Middellandsche Zee in 1786, 1787 en 1788'. Deel 2 (van 2). 292 pp. Met uitslaande plaat. Samen 2 delen. Half linnen -watervlek in de binnenmarge van beide delen-
Richtprijs: € 150-200
Boek: Edmund Dulac's Picture book. London, Hodder and Stoughton, (1915). 4to. Oorspr. linnen. Met 18 platen in kleur -roestvlekken in voorwerk en op sneden-
Richtprijs: € 50-70
Boek: Murray, M. A treatise on ship-building and navigation. With an English abridgment of Duhamel's Treatise on naval architecture. To which is now added a Supplement containing a translation of Bouguer and Duhamel's method of finding the center of gravity. 2nd edition. London, (1764-)1765. (XII) 342; (IV) 70; 117 pp. 4to. Nieuwe band. Met 23 uitslaande platen -hier en daar watervlekken, vrnl. in de marges-
Richtprijs: € 600-800
Zeven prentenboeken: (Smit, C.A.), 'Corina's ABC'. 1947; Piet Worm, 'De drie paardjes' & 'De drie gekroonde paardjes'. 2 boeken. 1959. Met gelithografeerde illustraties in kleur; 'Bobo. Geschiedenis van een aap'. 1955; Enz. Verschillende formaten
Richtprijs: € 50-70
20 Kuifje-albums -lichte gebruikssporen-
Richtprijs: € 40-60
Elf boeken: E. Benezit, 'Dictionnaire des Peinters, Sculptures, Dessinateurs et Graveurs', 1966, acht delen, daarbij: Pieter A. Scheen, 'Nederlandse beeldende kunstenaars 1750-1950'. 's-Gravenhage, 1970. 2 delen; Idem, 'Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750-1880'. 's Gravenhage, 1981. Oordspr. banden
Richtprijs: € 70-90
Twee delen: Snouckaert van Schauberg, W., e.a. De Nederlandsche ridderorden. 's-Gravenhage, 1937. 2 delen. 4to. Blauwe lederen banden, platten en rug verguld -lichte slijtagesporen langs de randen van de banden-
Richtprijs: € 80-100
Twee delen: Havard, H. La céramique hollandaise. Histoire des faïences de Delft, Haarlem, Rotterdam, Arnhem, Utrecht etc. et des porcelaines de Weesp, Loosdrecht, Amsterdam et La Haye. Amsterdam, 1909. 2 delen. Groot 4to. Half leer uit de tijd. Met 35 platen en meer dan 500 illustraties
Richtprijs: € 150-200
Tijdschrift Ver-Sacrum, met litho van Koloman Moser: 'Ein decorativer Fleck in Roth und Grün', zes boeken, waaronder twee delen gebonden 'Jugend, Münchner illustrierte wochenschrift für kunst und leben', en drie kopergravures -defecten-
Richtprijs: € 30-50
Zwart-witgelakte metalen boekenkast, uitvoering Tomado, jaren '60 -lak sleets-, 177 × 98 × 25 cm
Richtprijs: € 80-100
Staand horloge in handbeschilderde houten kast, met adres A. A. L. Mora, Zweden, aan binnenzijde deur gedateerd 1847 -slijtage, gebruikssporen-, 194 × 45 × 30 cm
Richtprijs: € 200-300
Kersengefineerde naaldhouten commode, vermoedelijk Oostenrijk, vroeg biedermeier -enkele kleine fineerschades-, 87 × 101 × 50 cm
Richtprijs: € 100-150
Drie typemachines: één uitvoering Urania, Duitsland, jaren '20 in houten kist, afmetingen kist 58 × 35 × 31 cm, en twee uitvoering Remington, waarvan één in koffer, afmetingen koffer 15 × 34 × 34 cm
Richtprijs: € 70-90
Twee kelims, een Turkse en een Kaukasische -zeer sleets, gaten-, 273 × 190 en 142 × 106 cm
Richtprijs: € 100-150
Delfts aardewerk serviesgedeelte met blauw-wit floraal decor, uitvoering De Porceleyne Fles, 1918, beschilderd door P.J. Gerbrands, bestaande uit: twaalf dinerborden, tien diepe borden, negen ontbijtborden, één soepterrine, vier bedekte terrines, één schaal op voet, één sauskom, vier dienschalen van diverse formaten -craquelé, verkleuringen, gebruikssporen-, grootste dienschaal 50 × 41,5 cm
Richtprijs: € 200-300
Eiken tafel op sabelpoten met lade -ladetrekker afgebroken-, 74 × 124 × 80 cm
Richtprijs: € 100-150
Voetenbankje met florale bekleding, staand op cabriolepoten, 48 × 42 × 42 cm, en notengefineerde theestoof, staand op bolklauwpoten -defecten-, 47,5 × 27 × 27 cm
Richtprijs: € 50-70
Twee mandkroonlampjes met goudkleurige monturen, 20e eeuw, Ø 37 cm
Richtprijs: € 50-70
Fauteuil met gebloemde stof, inclusief poef
Richtprijs: € 80-100
Glazen eierlamp aan goudkleurig montuur, modern, 40 × Ø 20 cm
Richtprijs: € 30-50
Ronde vierlichts plafondlamp met messing monturen en glazen kap, circa 52 × Ø 47 cm
Richtprijs: € 80-100
Polychroom beschilderd kaststel, uitvoering Vieux Rhodes, Boch, vijf glazen karaffen, vier kristallen champagnecoupes en een dekselbokaal, met diverse slijpsels en graveringen -gebruikssporen-
Richtprijs: € 80-100
Eiken theekastje met los dienblad en drie gefacetteerd beglaasde klapdeurtjes, daaronder open plateau, circa 1900 -rechterdeurtje sluit niet goed-, 75 × 74 × 47,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Aardewerk serviesgedeelte met bruin decor, uitvoeringen Arabia, Finland, midden 20e eeuw, bestaande uit: vijf theekop-en-schotels, vier koffiekop-en-schotels, twaalf gebaksbordjes, drie borden, vier eierdoppen, en twee dienschalen
Richtprijs: € 40-60