Gerard van Lerven (1885-1966), bloemstilleven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 58 × 41 cm
Richtprijs: € 100-150
Hindelooper beschilderd tweedeurs kastje -achterwand ontbreekt-, butte, volgens briefje beschilderd door Stallman, rietgedekte armstoel en trapje -zichtbaar gebruikt-, kastje 112 × 100 × 44 cm
Richtprijs: € 120-160
Grote bolvormige aardewerk flesvaas met blauw-wit cherubijn- en bladrankendecor, modern, 40 × Ø 35 cm
Richtprijs: € 30-50
Gravure: kaart van Wymbritseradeel, 'Wymbritsera deel. De Zevende Grietenije van Wester Goo Benevens de Jurisdictien der Steeden, Sneek en Ielst', Bernardus Schotanus Steringa, uitgegeven door Francois Halma, 1718 -vouw in het midden, vergeeld, vlekjes-, 53 × 62 cm
Richtprijs: € 100-150
Kleine staartklok met op de wijzerplaat een landschapsdecor, modern, 82 × 22 × 26 cm
Richtprijs: € 30-50
Vier paar diverse messing tafelkandelaars op vierkante voet, 19e eeuw, hoogte circa 28 cm
Richtprijs: € 60-80
Zes beeldjes: diverse vrouwfiguren, kindjes in Hollandse klederdracht en hertje -enkele beschadigingen-, 29 cm
Richtprijs: € 80-100
Zeven boeken: Motley, J.L. 'The rise of the Dutch Republic'. London, 1862. 3 delen; Idem, 'History of the United Netherlands from the death of William the Silent to the Twelve Years' Truce - 1609'. The Hague, 1867. 4 delen. Met kaart en 2 portretten. Samen 7 delen. Uniform half leer -kleine defectjes aan de banden-
Richtprijs: € 100-150
Divers aardewerk met slibdecor: drie kommen en twee schotels, 17e eeuw en later -gerestaureerd en/of gereconstrueerd-, afmetingen hoge kom 9,5 × Ø 24 cm
Richtprijs: € 70-90
Vier diverse polychroom gedecoreerde aardewerk wandbordjes, ovale schaal, twee diverse wandborden, en twee tegels in één lijstje, uitvoering Koninklijke Tichelaar, Makkum, grootste wandbord Ø 4,5 cm
Richtprijs: € 40-60
Vier messing vijzels met stampers en een gekuipt houten tabakspot met messing banden -gebruikssporen-, 19 × 14 × 10 cm
Richtprijs: € 100-150
Verzameling koperen of bronzen Afrikaanse manilla armbanden, gebruikt als betaalmiddel
Richtprijs: € 50-70
Zeven diverse aardewerk potjes, kruikjes en kannen -enkele met defecten-
Richtprijs: € 100-150
Polychroom beschilderde aardwerk steelvaas, vierhoekig vaasje, en kom -randchip-, alle drie uitvoering Koninklijke Tichelaar, Makkum, hoogte steelvaas 39,5 cm
Richtprijs: € 70-90
Vijf gekuipte eiken en mahonie emmers met koperen banden, 20e eeuw, en eiken gekuipt tonnetje met ijzeren banden -gebruikssporen-, 17e eeuw, hoogte 24 cm
Richtprijs: € 100-150
Verzameling van acht messing strijkbouten met houten grepen en één standaard -gebruikssporen-, 20e eeuw
Richtprijs: € 60-80
Vilma Henkelman (1944-2023), drie keramische dekselpotten, alle gemonogrammeerd -een met chipje aan de binnenrand-, 22 × Ø 22 cm
Richtprijs: € 50-70
Vijf diverse aardewerk schalen en vormen, 19e eeuw -gebruikssporen-, 15 × Ø 29 cm
Richtprijs: € 120-160
19 zwart-witfoto's van de Leidsche stadstram, in lijst -verkleurd-, 8,5 × 14 cm per foto
Richtprijs: € 20-30
Hardhouten sculptuur van een schildpad, 23 × 30 × 47 cm
Richtprijs: € 70-90
Gravure: 'Friedrich des Zweiten Ankunft im Elisium - Allen wahren verehrern dieses grossen Monarchen gewidmet' door Johann Andreas Kunze, 1788 -foxing-, 56 × 46 cm
Richtprijs: € 70-90
Fries schippertje in eiken kast, 20e eeuw -barst in glas-, 77 × 23 × 17 cm
Richtprijs: € 30-50
Set aardewerk keukenpotten, blauw-wit gedecoreerd, jaren '30 -deksels en één klein potje met chips en breuken-
Richtprijs: € 50-70
Zeven aardewerk voorraadpotten met zwarte banen, Maastricht, diverse uitvoeringen, circa 1900 -defecten-, hoogste 16,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Negen diverse keramische cache-pots in hoekige vormen, waaronder uitvoering Mobach
Richtprijs: € 50-70
Groengepatineerd metalen sculptuur: 'Per Laborem', naar origineel van E. Picault, nagietsel, 20e eeuw, 44,5 × 15,5 × 13 cm
Richtprijs: € 100-150
Gemarmerde gietijzeren tuinvaas, 32 × Ø 27 cm
Richtprijs: € 50-70
Pendule in natuurstenen kast met bronzen ornamenten, circa 1900, 43 × 25 × 15 cm
Richtprijs: € 60-80
Drie keramische vazen, de grijze onduidelijk gemonogrammeerd, twee circa 50 cm en één circa 32 cm hoog
Richtprijs: € 40-60
Zes helderglazen en drie matglazen lampenkappen, waarvan vijf in armatuur, eerste helft 20e eeuw, 28 cm
Richtprijs: € 80-100
Vier stuks keramiek: twee dekselpotten, onduidelijk gesigneerd; pot, met twee merkjes; en veelhoekige schaal, met twee merkjes, schaal 38 × 28 cm
Richtprijs: € 40-60
'Der Zahnbrecher von Gerard Honthorst', lithografie op Chine van Fr. Hanfstaengel. Dresden, 1836, 36 × 48 cm
Richtprijs: € 100-150
Friese staartklok, de wijzerplaat met geschilderd brugdecor, 19e eeuw, 97 × 32,5 × 18 cm
Richtprijs: € 60-80
RVS wijnkoeler in de vorm van een peer, Italië, jaren '60, twee bolvormige ijsemmers, model Stella, uitvoering Guzzini, RVS cocktailshaker, en glazen whiskykaraf -alle met gebruikssporen-, hoogte wijnkoeler 36 cm
Richtprijs: € 40-60
Verzameling divers aardewerk: zeven kommen, en een komfoor, 16e tot 18e eeuw -alle gerestaureerd en/of gereconstrueerd-, afmetingen komfoor 13 × 24 × 18 cm
Richtprijs: € 70-90
Paar gespiegelde bronzen en natuurstenen boekensteunen in de vorm van hond bij vogel, gesigneerd BARRIE, 11 × 22 × 11 cm
Richtprijs: € 80-100
Zes keramische maandbordjes: april 2x, september 2x, februari en november, ontwerp: Björn Wiinblad, uitvoering Nymölle, Denemarken, jaren '70, Ø 15 cm
Richtprijs: € 80-100
Verzameling houten kluwenhouders, etc.
Richtprijs: € 60-80
Twee diverse bronzen vijzels en een stamper, 18e/19e eeuw, 13 cm
Richtprijs: € 60-80
Vierdelig 'black basalt ware' rouwservies, uitvoering Hackwood, circa 1900, bestaande uit: theepot, roomstel en kom, afmetingen kom 9 × Ø 18 cm
Richtprijs: € 70-90
Drie sets natuurstenen geode boekensteunen, hoogste 15 cm
Richtprijs: € 50-70
Divers glas: waaronder een veil graphite vaas, ontwerp Horst Tüselmann, uitvoering Peill & Putzter, vijf diverse vazen en een lichtpaarse schenkkan met bubbels, grootste vaas 30 × Ø 18,5 cm
Richtprijs: € 50-70
Vierdelige grijs-marmeren bureauset, bestaande uit een inktstel, een brievenhouder, een stempel en een blotter -knop blotter gelijmd-, 9 × 28 × 18 cm
Richtprijs: € 30-50
Diverse keramische vazen en schalen
Richtprijs: € 30-50
Aardewerk serviesgedeelte, model Windsor, decor Christmas, uitvoering Wedgwood, bestaande uit: vier dinerborden, vier ontbijtborden, vier kommetjes, vier kop-en-schotels, daarbij: groot bod en vier kleine schaaltjes decor Windsor, modern
Richtprijs: € 40-60
Vier messing plafonnieres met kristallen kralensnoeren -binnenwerk ontbreekt, metaaldraad verbogen, grootste circa 40 × 26 × 16 cm
Richtprijs: € 100-150
Gepatineerde metalen kroonluchter voor zes stompkaarsen, 70 × Ø 57 cm
Richtprijs: € 70-90
Ernst Roth (1879-1964), koperen drukplaat: achterhuizen aan het water, r.o. in spiegelschrift gesigneerd, 25,5 × 30,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Gerard Johannes Koekkoek (1871-1956), houtblok voor de druk 'Zeeuwse hoogaars' -barst-, 65 × 35,5 cm, daarbij: zinken etsplaatje
Richtprijs: € 150-200
Eikenhouten tafel vermaakt tot sidetable, 20e eeuw -krimpscheur blad, kringen- 73 × 159 × 33 cm
Richtprijs: € 60-80