Zoekresultaat voor: "antiquair Zeist"

Lotnummer: 8
Veiling Zondag 4 December 2022

Japans porseleinen Imari olie- en azijnstel, 18e eeuw -hals azijnkan gelijmd-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 17 x Ø 8 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 140

Lotnummer: 12

Commode met fineer in diverse houtsoorten en rood marmeren bovenblad, de vier lades met bronzen beslag, 18e eeuw -bovenblad gelijmd-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 80 x 100 x 55 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Bieden vanaf: € 800

Lotnummer: 17

Verguld porseleinen thee- en koffieservies met polychroom beschilderde decors van exotische dieren, uitvoering Locré & Russinger, Parijs, empire, bestaande uit: koffiekan, theekan, spoelkom, kandijkom, roomkan en twaalf kop-en-schotels, daarbij nog drie losse schotels -enkele defecten-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 29 x 20 x 13 cm

Richtprijs: € 4000-6000

Bieden vanaf: € 4000

Lotnummer: 20

Polychroom beschilderde porseleinen beeldgroep: twee maagden maken Cupido wakker, ontwerp Pierre Stephan, uitvoering Derby, Engeland, gemerkt aan onderzijde V195 -gelijmd-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 35 x 16 x 18 cm

Richtprijs: € 350-450

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 24

Hollandse School: winterlandschap met figuren op heide, olieverf op doek, gemonogrammeerd A.S., 19e eeuw -restauratie-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 47 x 60 cm

Richtprijs: € 800-1200

Bieden vanaf: € 700

Lotnummer: 25

Ab Salm (1801-1876), weids landschap met jagers, olieverf op doek, gesigneerd, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 47,5 x 60 cm

Richtprijs: € 3500-4500

Bieden vanaf: € 3000

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 35

Chinees porseleinen Imari bedekte schenkkan met bloemdecor, het losse deksel met tinnen duimrust, 18e eeuw -deksel met haarlijnen-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 22 x 18 x 14 cm

Richtprijs: € 350-450

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 41

Opaline zoutschaaltje met polychroom bloemdecor, 18e/19e eeuw, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 5 x Ø 10,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 44

Zesdelig Chinees porseleinen poudre bleu kaststel de cartouches met famille rose vogeldecor, bestaande uit vier dekselvazen en twee trompetvazen en één extra deksel, 18e eeuw -defecten-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 23 x 10.5 cm

Richtprijs: € 1200-1600

Bieden vanaf: € 1000

Lotnummer: 50

Zeven Chinees porseleinen famille rose borden met bloemdecor omgeven door kostbaarheden in cartouches, 18e eeuw -defecten, één gebroken, maar stukken aanwezig-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, Ø 22,5 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 400

Lotnummer: 55

Zes Chinees porseleinen Imari papbordjes met tuindecor, Qianlong -enkele randchips-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 3.5 x 7Ø cm

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 68

Paar Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit decor van lange lijzen in tuin, Wanli gemerkt, Kangxi -beide met randschilfertje, één met twee haarlijnen-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 1,5 x Ø 10,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 89

Drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: vier figuren bij een rots, Kangxi/Yongzheng -één met haarlijn-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 4 x 21 Ø cm

Richtprijs: € 1500-2000

Bieden vanaf: € 1500

Lotnummer: 92

Chinees porseleinen poudre bleu bord met floraal decor in cartouches, gemerkt met ruit, Kangxi, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 3.5 x 22Ø cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 107

Grote Chinees kraakporseleinen schotel met blauw-wit decor: bloemenmand, de rand met vruchten en kostbaarheden in vakverdeling, Wanli -een haarlijn in de rand, enkele randschilfers-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 8 x Ø 49 cm

Richtprijs: € 3000-5000

Biedstatus: € 3000

Lotnummer: 118

Chinees porseleinen klapmutskom met blauw-wit decor: vier scènes uit de 'Romance of the Western Chamber', Kangxi gemerkt en periode -drie minieme randschilfers-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 10 x 20Ø cm

Richtprijs: € 3000-5000

Biedstatus: € 3000

Lotnummer: 120

Chinees kraakporseleinen bordje met blauw-wit decor: centraal een fazantenpaar omgeven door granaatappels, Wanli -kleine randschilfers-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 4 x 20.5 Ø cm

Richtprijs: € 250-350

Biedstatus: € 260

Lotnummer: 134

Chinees porseleinen famille rose punchkom met mandarijnendecor: twee scènes met figuren en dieren en twee kleinere cartouches met onsterfelijken, Qianlong -haarlijn en kleine stervormige barst in bodem-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 12 x 29 Ø cm

Richtprijs: € 1000-1500

Bieden vanaf: € 1000

Lotnummer: 135

Paar Chinees porseleinen famille rose borden met decor van pioenrozen en een altaarvaas, gemerkt met een wit dier in email, vermoedelijk een haas, Yongzheng/Qianlong, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, 4 x 23Ø cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 137

Drie Chinees porseleinen borden en drie diepe borden, alle met famille rose bloemdecor, Qianlong -één bord met haarlijn, enkele randschilfers-, herkomst: nalatenschap oud-antiquair Zeist, Ø 23 cm

Richtprijs: € 600-800

Bieden vanaf: € 500