Zoekresultaat voor: "Charles van Wijk"
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Jan van der Vaart (1931-2000), groengeglazuurd keramisch masker van roodbakkende klei, op achterzijde gesigneerd en gedateerd '56, 25 × 17 × 6 cm
Hamerprijs: € 450
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Zeven groen/blauwe glazen flesjes en een losse braamnop -enkele defecten-, inclusief aankoopfactuur van een 'lichtgroen glazen flesje, Anatolia 4e-5e eeuw', aangekocht bij Jacques Schulman, Amsterdam, 1975, hoogste 9 cm
Hamerprijs: € 350
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Vuistbijl gemaakt van vuursteen, bodemvondst, prehistorie, 17 × 9 cm
Hamerprijs: € 70
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Ossip Snoeck (1952), 'Das Veränderliche Bildfeld', geassembleerde sculptuur van karton, ijzerdraad en andere materialen, r.b. gesigneerd en r.o. gedateerd '02
Richtprijs: € 400-600
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Glazen karaf, model Aubépines, met gebruind reliëfdecor van meidoornbloesem, uitvoering René Lalique, meegeperst merk 'R. Lalique', circa 1914 -stop ontbreekt, aanslag in bodem-, herkomst: Lalique Gallery, Doesburg, 2021, hoogte 28 cm
Richtprijs: € 800-1200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Miniatuurportret: Charles Edward Stuart (1720-1788), in kuras, ook wel bekend als 'Bonnie Prince Charlie' of 'The Young Pretender', naar origineel van Laurent Pécheux, 18e eeuw, 6,5 × 5,5 cm
Hamerprijs: € 325
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Japans porseleinen bord met gecontourneerde rand en Kakiemon-decor van een vogel op bloesemtak, Fuku zegelmerk, 18e eeuw, Ø 22 cm
Hamerprijs: € 850
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen botervloot op onderschotel, het geheel met blauw-wit decor van vaas in tuin, Qianlong, afmetingen inclusief onderschotel 8 × 15 × 12 cm
Hamerprijs: € 220
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Porseleinen bord met polychroom beschilderd decor van Anna Hilmayer, één van de 36 Beierse schoonheden die zijn geschilderd voor de 'Galerie van Schoonheden' van koning Lodewijk I van Beieren, naar origineel van Joseph Karl Stieler, uitvoering Hutschenreuther, 20e eeuw, Ø 25 cm
Richtprijs: € 150-200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Twee Chinese iepen stoelen met gesneden medaillons in de rugleuning -resten van rode lak-, zithoogte 51 cm, breedte 61 cm
Richtprijs: € 180-220
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Lydia van Schagen (1905-1996), stilleven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 × 80 cm
Hamerprijs: € 450
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Johannes Hendrikus 'Joop' Moesman (1909-1988), surrealistische voorstelling, gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd 1930, herkomst: collectie Galerie Jas, Utrecht -horizontale vouw aan boven en onderzijde, enkele vlekken en punaisegaatjes in de hoeken, volgrecht van toepassing-, 106 × 70 cm
Richtprijs: € 4000-6000
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinese School: vogels bij rozenstruik, uitsnede van een behang, aquarel en gouache op papier, 18e eeuw, vergelijkbaar behang is te vinden in landhuis Oud-Amelisweerd -kreukels en enkele defecten-, 85 × 57 cm
Hamerprijs: € 700
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen trompetvaas met blauw-wit decor van figuren in tuin, gemerkt, Kangxi -randchipjes in hals, glazuurschilfers van voetrand-, 15,5 cm
Hamerprijs: € 1100
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen dubbelbord met blauw-wit decor: figuren in landschap, de rand met servetwerk en vier cartouches met figuren, Kangxi gemerkt en periode -randchip van achterzijde-, Ø 27 cm
Hamerprijs: € 1200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Paar Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit decor: 'Oproer van Rotterdam', jade gemerkt, Kangxi -één met gelijmde rand, ander met chipje en haarlijn-, Ø 11 cm
Hamerprijs: € 650
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Kleine Chinees porseleinen plooischotel met blauw-wit landschapsdecor en bloemen in perken, gemerkt, Kangxi -chip van achterzijde-, Ø 21 cm
Richtprijs: € 600-800
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen dubbelbord met gecontourneerde en geribbelde rand, waarop blauw-wit decor van figuren op pad langs het water, aan 2e gehalte zilveren hengsel, Kangxi -gelijmd, randchips-, Ø 27 cm, en Chinees porseleinen diep bord, de gecontourneerde rand met blauw-wit bloemdecor en vissen in cartouches, in het plat bloemen op rotsen, gemerkt met bloem, Kangxi -randchips, gelijmd-, Ø 21 cm
Richtprijs: € 200-300
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Emmanuel Villanis (1858-1914), 'Prise de Corsaire', brons, gesigneerd en voorzien van gietersstempel 'Societé des Bronzes de Paris', hoogte 85 cm
Hamerprijs: € 3400
Total images: 10 |
Total images: 10 |
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Vier Chinees porseleinen borden met blauw-wit figurendecor: Liu Bei trouwt met de zus van Sun Quan, scène uit de 'Romance of the Three Kingdoms', Chenghua gemerkt, Kangxi -randschilfertjes, één bord met randchipje en gerelateerde haarlijn, één bord met een kleine haarlijn van circa 1 cm-, Ø 21 cm
Hamerprijs: € 3100
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen pot met blauw-wit decor van planten en insecten, Wanli -barst in schouder van circa 18 cm-, hoogte 16 cm
Hamerprijs: € 170
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Indiase schildering: 'Lakshman verwijdert een splinter uit de voet van Rama', 20e eeuw, 31 × 22 cm
Hamerprijs: € 50
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinese School: mand met druiventros, aquarel, voorzien van opschrift en zegels -defecten-, 29 × 22,5 cm
Hamerprijs: € 80
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Japans porseleinen dubbelbord met blauw-wit Kakiemon-decor van een tijger bij bamboe, de golvende rand met draken en tempelleeuwen, gemerkt, circa 1700, Ø 24,5 cm
Hamerprijs: € 800
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Paar Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit decor van krijgers, gemerkt, Kangxi -één kommetje met miniem schilfertje-, 4 × Ø 10 cm
Hamerprijs: € 650
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Platte hexagonale Chinees porseleinen Imari theepot met floraal decor, Kangxi, voorzien van zilveren tuit en ketting -schilfers-, 7 × 16 × 10 cm
Hamerprijs: € 500
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees kraakporseleinen bord met blauw-wit decor van een vogel op rots, Wanli -paar randschilfers-, Ø 21 cm
Hamerprijs: € 120
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen Imari trekpotje met blauw-wit bloemdecor, 18e eeuw -schilfer van tuit-, hoogte 11,5 cm
Hamerprijs: € 160
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit floraal decor, Jade gemerkt, Kangxi -dekseltje afwijkend, chipje van tuit, craquelé-, 10 × 8 × 10 cm
Hamerprijs: € 80
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Twee octagonale Chinees porseleinen Imari theepotjes, het ene met bloemdecor, het andere met afwisselend bloemdecor en landschapsdecor, 18e eeuw -grootste met chipje van tuit, beide met glazuurslijtages op hoeken-, 12 × Ø 10 cm
Hamerprijs: € 425
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen Imari bord met decor: parasoldames, naar ontwerp van Cornelis Pronk, circa 1740, Ø 22,5
Hamerprijs: € 1200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Paar balustervormige porseleinen bedekte vazen met famille rose decor: vogel in een landschap met bloemen, voorzien van bronzen monturen, mogelijk Samson, Frankrijk, begin 20e eeuw, 55 cm
Hamerprijs: € 1100
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Ronde Chinese houten reliëfplaquette met voorstelling van een oorlogstafereel, 20e eeuw, Ø 61 cm
Richtprijs: € 150-200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Japans porseleinen schotel met blauw-wit bloemenvaasdecor, Arita, circa 1700 -chip aan onderzijde van rand, slijtages in glazuur-, Ø 35,5 cm
Hamerprijs: € 200
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen vaas met qianjiang cai decor van figuren op terras en karakters, begin 20e eeuw, 42 × Ø 20 cm
Hamerprijs: € 250
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Mahonie hekjeskabinet met vier deuren, voorzien van gesneden rozetten en guirlandes, Hollands, Louis Seize -defecten-, 245 × 160 × 57 cm
Hamerprijs: € 500
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen dubbelbord met opgehoogd plat en blauw-wit decor van figuren en bloemen, Yongzheng -haarlijn-, 25,5 cm
Hamerprijs: € 750
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees kraakporseleinen klapmutskommetje met blauw-wit decor van kostbaarheden en perziken, Wanli, 5 × Ø 14,5 cm
Hamerprijs: € 130
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees kraakporseleinen schotel met blauw-wit decor van vogels bij de waterkant, de rand met kostbaarheden in cartouches, Wanli -kleine randschilfers-, Ø 31,4 cm
Hamerprijs: € 475
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Messing kroonluchter behangen met net van kralen en daaronder een mand van pegels, 80 × Ø 65 cm
Hamerprijs: € 350
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Paar Chinees porseleinen Imari borden met bloemdecor, 18e eeuw -één bord met klein chipje van achterzijde-, Ø 23 cm
Hamerprijs: € 100
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor van bloemen, kraanvogels, bloesemtakken en kostbaarheden, eerste helft 18e eeuw, Ø 23 cm
Hamerprijs: € 120
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Johannes Hendrikus 'Joop' Moesman (1909-1988), surrealistische weergave van een vis, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1930, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht -punaisegaatjes in de hoeken, kleine vouw aan linkerzijde en linkeronderhoek, enkele deukjes links onder, vouw rechtsboven en rechtsonder, volgrecht van toepassing-, 61 × 112 cm
Richtprijs: € 4000-6000
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Wit marmeren hoofd van Medusa, met gepolijst gezicht, naar model van Rondanini -hoekje van vleugel gelijmd-, 56 × 40 × 27 cm
Hamerprijs: € 500
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Chinees porseleinen vaasje met blauw-wit decor van lange lijzen en zotje, gemerkt, Kangxi -hals ingekort en voorzien van zilveren montuur-, hoogte 14 cm
Richtprijs: € 200-300
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Negendelige Chinees porseleinen hors d'oeuvre set met blauw-wit decor van gestileerde wezens, 18e/19e eeuw, de middelste schaal met papieren label: 'Collectie Jacob Gieling' -enkele defecten-, geheel Ø 35,5 cm
Hamerprijs: € 220
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Notengefineerd bureau met bloemmarqueterie, eind 19e/begin 20e eeuw -poten van later datum, lichte gebruikssporen, gevulde krimpscheuren op zijkanten, laken op blad aan vervanging toe-, 79 × 150 × 86 cm
Richtprijs: € 100-150
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Paar Delfts aardewerk slakommen met rocailles in de rand en blauw-wit decor van een figuur in landschap, in cartouche, en daaromheen florale motieven, gemerkt voor Jan Jansz. van der Kloot van 'De Romeijn', derde kwart 18e eeuw, 8,5 × 24 × 24 cm
Hamerprijs: € 900
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Paar coromandel armstoelen met roze-beige gestreepte bekleding, uitvoering 't Woonhuys, Amsterdamse School, circa 1910-1920 -poten licht gedeukt, lichte slijtage aan bekleding-, -opbrengst ten bate van het Rijksmuseum Amsterdam-
Hamerprijs: € 350
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Auke Sonnega (1910-1963): Balinese schone en profil, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '54 -volgrecht van toepassing-, 50 × 40 cm
Hamerprijs: € 8000