Categorie: "Modern keramiek"

<<

Lotnummer: 5180

Olaf Stevens (1954), witte keramische vaas met decor van Nederlandse vlaggen met tulpmotieven, gesigneerd en gedateerd '91, Gorinchem, 34 × Ø 20 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 5312

Zeven keramische objecten waaronder dekselvaas (het deksel is los van de vaas gefotografeerd), voornamelijk jaren '80-'90 -gebruikssporen-

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5318

Verzameling divers keramiek: cache-pots, flesjes, schaaltjes, vaasjes, gemberpotjes en grote vaas, alle uitvoering Mobach, Utrecht -gebruikssporen-, 26 × Ø 25 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 5513

Hanna Mobach (1934), drie gemodelleerde tegels met abstracte composities, waarvan twee gemonteerd op metalen plaat, verso gesigneerd op label, grootste tegel 38 × 38 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

<<