Categorie: "Modern keramiek"
Lotnummer: 2
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Gert de Rijk (1945-2006), keramische vaas met aan de binnen- en buitenzijde een polychroom decor, op onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '96 herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 15,5 × Ø 16 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 290
Lotnummer: 6
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Jan van der Vaart (1931-2000), groengeglazuurd keramisch masker van roodbakkende klei, op achterzijde gesigneerd en gedateerd '56, 25 × 17 × 6 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 450
Lotnummer: 14
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Gert de Rijk (1945-2006), keramische cache-pot met aan de binnen- en buitenzijde een polychroom decor, op de onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '99, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 20 × Ø 22,5 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 200
Lotnummer: 33
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Kathy Erteman (1952), geglazuurde keramiek schaal, gemonogrammeerd en gedateerd '85, Ø 51,5 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Richtprijs: € 400-600
Lotnummer: 443
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Gert de Rijk (1945-2009), hoge keramische dekselvaas met zwamvormige uitstulpsels, op onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '77, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 50 × Ø 14 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 100
Lotnummer: 447
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Gert de Rijk (1945-2006) en Gerard de Rooy (1938-2006), grote keramische vaas met ingekerfd lijnendecor en blauwgeglazuurd randje, op onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '86, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 44 × Ø 28 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 250
Lotnummer: 1394
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Gérard Grassère (1915-1993), moeder met kind, keramische sculptuur, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 43 × 18 × 16 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 200
Lotnummer: 1426
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Anco van der Haar (1953), serie van negen kei-vormige objecten met lusterglazuur en strependecor, één object op onderzijde gesigneerd en gedateerd '94, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 14 × 22 × 7 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 160
Lotnummer: 1438
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Gert de Rijk (1945-2009), fungi, keramische sculptuur, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, -op diverse plekken gebroken geweest maar gelijmd-, 76 × 45 × 40 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 550
Lotnummer: 3032
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Johnny Rolf (1936), grijze keramische kom op smalle voet, met blauw sterrendecor, gemerkt, 13 × Ø 18 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 70
Lotnummer: 3034
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Benno Premsela (1920-1997), 'Passepartout', keramische vaas uit twee delen, uitvoering Cor Unum, 1993, 38 × 14 × 8 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 80
Lotnummer: 3035
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Gert de Rijk (1945-2009), conische keramische vaas met polychroom beschilderd en ingekerfd lijnendecor, op onderzijde gemonogrammeerd, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht -forse barst en restauraties aan bovenzijde, kleine restauratie aan brede rand-, 44 × Ø 28 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 260
Lotnummer: 3044
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Witgeglazuurde keramische vaas met reliëfdecor: zebra's, ontwerp Bauke Mobach jr. en Klaas Mobach jr., uitvoering Mobach, Utrecht, 1950-1965, 17 × Ø 16,5 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 45
Lotnummer: 3046
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Gert de Rijk (1945-2006), keramische cache-pot met zwart-wit gedroedeld decor onder sgraffito vakverdeling, op onderzijde gemonogrammeerd, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht -twee chipjes van bovenrand, klein scheurvormig bakfoutje in bodem-, 16 × Ø 24 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 60
Lotnummer: 3049
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Tom Eyzenbach (1951), twee geïllustreerde keramische schalen, beide aan onderzijde gesigneerd en gedateerd '91, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 6 × Ø 28 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Richtprijs: € 80-100
Lotnummer: 3060
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Gert de Rijk (1945-2006) en Gerard van Rooy (1938-2006), bruingeglazuurde keramische bolvaas met ingekerfd lijnendecor, op onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '88, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 24 × 25 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 240
Lotnummer: 3062
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Gert de Rijk (1945-2006), keramisch zoutvat met polychroom decor, op onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '83, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 15 × Ø 8,5 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 130
Lotnummer: 3065
Veiling Zondag 30 Juni 2024
André Abram (1937), bruingeglazuurde keramische vaas met polychroom reliëf, op de zijkant en onderzijde gemonogrammeerd, gedateerd 2005, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 33 × 9 × 14 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 80
Lotnummer: 3099
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Vergulde keramiek vaas in de vorm van drie flessen wasverzachter, uitvoering Pols Potten, 35× 23 × 26 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 80
Lotnummer: 3106
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Johanna Greta Mein (1933-2003), keramiek reliëfplaquette: vogels, verso gesigneerd Hannie Mein, 34 × 43 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 50
Lotnummer: 3143
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hans de Jong (1932-2011), keramische kandelaar in de vorm van een figuur -schilfertje-, daarbij: dekseldoosje, gemerkt 'Z' -chipje van deksel-, en organische sculptuur, gemerkt 'MH', formaat kandelaar 14 × 9 × 7 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 50
Lotnummer: 3166
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Willy van Bussel (1951), drie keramiek vaasjes met smalle hals en blauw kristalglazuur -één met gelijmde hals-, 26,5 cm × Ø 13 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Richtprijs: € 600-800
Lotnummer: 3173
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Twee keramische objecten: Betty Muller (1946), staande geometrische vorm, en polychroom geglazuurd dekseldoosje, aan binnenzijde gesigneerd 'Aud H' en gedateerd '87, beide herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht -enkele barstvormige bakfoutjes, klein chipjes van deksel-, 18 × 19 × 17 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 60
Lotnummer: 3175
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Kathy Erteman (1952), zes zwartgeglazuurde aardewerk kommen op voet, gemonogrammeerd en gedateerd '84, en divers keramiek, waaronder drie asymmetrische vaasjes, roze lusterglazuur vaas, etc., hoogte kommen 9 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 65
Lotnummer: 3215
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Grote keramische schaal met blauw- en zwartgeglazuurde binnenzijde, op onderzijde gesigneerd 'Henk' en gedateerd 1987, 11 × Ø 43 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 40
Lotnummer: 3232
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Bernice Schutte (1966), 'Doodekaflex', schaal opgebouwd uit oranjegeglazuurde keramische staanders, rubber cirkel en bandjes, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht -rubber gescheurd langs binnenzijde, één bandje met scheurtje-, 8 × Ø 50 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Richtprijs: € 100-150
Lotnummer: 3259
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Joop Crompvoets (1952), grote keramische schaal met blauwgeglazuurde binnenzijde, gemerkt, 16 × Ø 39 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 75
Lotnummer: 3284
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Vilma Henkelman (1944-2023), grote handgedraaide keramische schaal met zwart spetterdecor -craquelé in glazuur-, 5,5 × Ø 44 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 130
Lotnummer: 3287
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Peter van Poppel (1945-2023), keramische bolvorm met uitstulping en blauwgeglazuurd oog, op onderzijde gesigneerd 'VTR' en gedateerd 1987, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 28 × 26 × 23 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 85
Lotnummer: 3382
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Vier keramische objecten: Len Peperkamp (1942), kandelaar met opengewerkte vormen, op onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '68, vaasje met geometrische fantasiedieren, uitvoering De Vuurvogel, kegelvormig dekseldoosje, gesigneerd Kuik, en flesvaasje in bruintinten, onduidelijk gesigneerd, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, hoogte kandelaar 27 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 40
Lotnummer: 3395
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Gert de Rijk (1945-2009), 'Fruitschaal', witgeglazuurde keramische schaal op voet en zes losse fruitstukken, schaal op onderzijde gemonogrammeerd en gedateerd '78, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht -enkele fruitstukken met gelijmde steeltjes-, formaat schaal 18 × Ø 22 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 120
Lotnummer: 3529
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Paar keramische handgevormde schelpen, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 10 × 19 × 11 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 35
Lotnummer: 4351
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Zeven stuks divers modern keramiek, waaronder uitvoering Zaalberg
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 30
Lotnummer: 4357
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Twee paar aardewerk boekensteunen opgebouwd uit halve cirkels, modern, 16,8 × 16,8 × 11 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 55
Lotnummer: 4360
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Vier keramische vazen: paars-zwartgeglazuurde vaas, uitvoering Mobach, vaas met brede hals en zwart en blauw strependecor, op onderzijde gesigneerd 'Joop W' en gedateerd 1987, hoge vaas met blauw-grijs decor en hoge vaas met reliëfdecor, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, hoogste vaas 56 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 80
Lotnummer: 5098
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Grote zwart- en witgeglazuurde vaas met ingekrast decor, uitvoering Gijb Zaalberg, 38 × Ø 19 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 130
Lotnummer: 5266
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Cilindervormige roodgeglazuurde keramische vaas, uitvoering Mobach, 31 × Ø 24 cm, daarbij: groengeglazuurde keramische kom, uitvoering onbekend, 13 × Ø 25 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 30
Lotnummer: 5424
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Twee witgeglazuurde vazen van roodbakkende klei met sgraffitodecor: grafische voorstelling en Hollandse taferelen, ontwerp Wim Visser, uitvoering Royal Sphinx Maastricht, jaren '50-'60, 40 × 36 cm
Veiling Zondag 30 Juni 2024
Hamerprijs: € 60