Timed online, sluiting: 18:00
Teakhouten tafel met twee lades onder het blad, modern, 78 × 220 × 108 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Afghaans tapijt met Hatchlu-indeling, 193 × 156 cm
Richtprijs: € 120-160
Timed online, sluiting: 18:00
Draaifauteuil met mosterdgele lederen bekleding en aluminium poot, model DS-231, uitvoering De Sede, jaren '70 -leder doorleefd-
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Notenhouten armstoel met velours bekleding, 20e eeuw, 115 × 55 × 55 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Messing beeld: vrouwenfiguur op messing sokkel, 50,5 × Ø 7,5 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken wandtafel met twee lades, 20e eeuw, 77 × 125 × 40 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Eikenhouten schuiftafel op bolpoten in Hollandse renaissance-stijl, 20e eeuw, 78 × 110 × 74 cm, daarbij een iepenhouten theetafeltje met lade, Holland, Louis Seize -gebruikssporen, enkele profiellijstjes missend, scheur in blad- 76 × 68 × 45 cm, daarbij een hardhouten rijk gesneden naaitafeltje, Indonesië, midden 20e eeuw, 67 × 50 × 38 cm
Richtprijs: € 180-220
Timed online, sluiting: 18:00
Mahoniegefineerde tafel op vierspantpoot met gelobd ornament in de stam, modern blad op 19e-eeuwse voet, 67 × 100 × 87 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Schilderij: magnolia's in glazen vaas, olieverf op doek, niet gesigneerd -randschade-, 88 × 71 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Figuratief Perzisch tapijt met centraal een zittende jonge man, daaromheen dieren, planten, woestijn en een inscriptie: Surat Majnun [het gezicht van Majnun], naar het liefdesverhaal van Layla en Majnun, daaronder de naam Ebn Badkar Konar -roze huidtinten verkleurd-, 140 × 83 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Hoogpolig Scandinavisch rya (wand)tapijt of sprei met geel-oranje spiraaldecor, voorzien van ophangregel, 150 × 100 cm
Richtprijs: € 200-300
Timed online, sluiting: 18:00
Indiaas wandtapijt met in kettingsteek geborduurde dierenmotieven, 186 × 116 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Verguld metalen vierlichts kroonluchter met kristallen schaal -kapjes ontbreken-, 75 × Ø 65 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Metalen tweelichts hanglamp met stoffen kap, één fitting onder de kap en één fitting in de plafondplaat, jaren '20 -stoffen kap aan vervanging toe-, 88 × Ø 50 cm
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Schoorsteenstuk met bloemenvaas op balustrade, olieverf op doek, 19e/20e eeuw, 107 × 80,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Messing plafonniere met bloemguirlandes en kristallen kralensnoeren, Ø 40 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Marja de Lange (1938-2016), geabstraheerd landschap met figuren, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '99, 70 × 80 cm
Richtprijs: € 200-300
Timed online, sluiting: 18:00
Zeslichts messing bolkroon, 45 × Ø 47 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Hoogpolig Scandinavisch rya (wand)tapijt of sprei, voorzien van ophangregel, 190 × 130 cm
Richtprijs: € 300-500
Timed online, sluiting: 18:00
Hoogpolig Scandinavisch rya (wand)tapijt of sprei met decor van gevleugelde paarden, voorzien van ophangregel, 240 × 150 cm
Richtprijs: € 800-1200
Timed online, sluiting: 18:00
Goudkleurige metalen achtlichts plafondlamp met bladerdecor, 20 × Ø 90 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Hoogpolig Fins rya (wand)tapijt of sprei, patroon 'Liekki', ontwerp Akseli Gallen-Kallela, 1900, als doe-het-zelf-pakket geleverd door Suomen Käsityön Ystävät, voorzien van ophangregel, 200 × 140 cm
Richtprijs: € 600-800
Timed online, sluiting: 18:00
Metalen tweelichts hanglamp met stoffen kap, het montuur met geponste en ajourgezaagde motieven, in de stijl van Jac. van den Bosch, art deco -moet gereinigd worden, kap aan vervanging toe-
Richtprijs: € 200-300
Timed online, sluiting: 18:00
17 diverse lijmklemmen -gebruikte staat-, maten tussen 8 × 20 cm en 20 × 110 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Eikenhouten bank en fauteuil, beide bekleed met grijs-blauwe stof, model Mette, ontwerp Henry Schubel en Arnold Madsen voor Bovenkamp, Hilversum, jaren '50 -bekleding van beide defect, linker leuning van bank met deuk-, bank 82 × 166 × 77 cm
Richtprijs: € 600-800
Timed online, sluiting: 18:00
Vier tapijtjes: 2× Belouche, Mossoul en Ersari, grootste 84 × 48 cm
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Verchroomd metalen badkamerrek, hoogte 127 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Vier witte en één zwarte glasvezel stoelen met zwarte draadstalen onderstellen, model Eames Fiberglass Side Chair DSR, ontwerp Charles & Ray Eames, uitvoering Herman Miller, de zwarte gemerkt in reliëf, bij de witte restanten van stickers zichtbaar -enkele dopjes van onderstellen gebroken-, daarbij: vier losse blauw vilten zitkussens, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 400-600
Timed online, sluiting: 18:00
Ronde uitschuifbare eettafel met wit trespa blad en chroomkleurige voet, uitvoering Pastoe, jaren '70, 74 × Ø 120 cm
Richtprijs: € 250-350
Timed online, sluiting: 18:00
Gretha Pieck (1898-1920), vier werken: koperplaat 'Dierenbescherming', verso met annotatie 'tekening van Gretha Pieck'; portret van haar vader A.F. Pieck, houtskooltekening, r.o. gemonogrammeerd en verso geannoteerd en tevens met portret van Adri Pieck; studie van vogeltjes, litho; studie van lelies, aquarel, beide met atelierstempel, portret 36,5 × 33 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Chroomkleurige in hoogte verstelbare vloerlamp, model HE, ontwerp Hans Eichenberger, Duitsland, jaren '50/'60, in hoogste stand 185 cm
Richtprijs: € 120-160
Timed online, sluiting: 18:00
Divers damasten tafellinnen, waaronder tafelkleden en servetten -gebruikssporen, verkleuringen-
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Octagonale plexiglazen wandtafel met glazen blad, tweede helft 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 70 × 111 × 35 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Hans Steiner (Bern 1907-1962), 34 oorspronkelijke zw/w foto's, op de achterzijde het stempel van zijn studio, 1947-1948, circa 18 × 18 cm (23 foto's) en 18 × 22 cm: onder andere Alkmaar, Amsterdam, Scheveningen, Volendam en Schiphol. Daarbij: 30 fotoreproducties van foto's gemaakt op verre reizen, 4 op Schiphol, de meeste in kleur, de blanco achterzijden geauthoriseerd met een stempel
Richtprijs: € 250-350
Timed online, sluiting: 18:00
Beukenhouten fauteuil met bruin lederen zitting, ontwerp Yngve Ekstrom, uitvoering Swedese, Zweden, jaren '70, 72 × 74 × 83 cm
Richtprijs: € 300-500
Timed online, sluiting: 18:00
Witgelakte bedbank met lade, ontwerp Ruud Jan Kokke, uitvoering Auping, modern -gebruikssporen-, 47 × 123,5 × 35 cm
Richtprijs: € 120-160
Timed online, sluiting: 18:00
Glazen sidetable met messing poten, ontwerp en uitvoering Peter Ghyczy, gemerkt, 73 × 150 × 40 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Afrikaans houten 'tree of life' sculptuur, Makonde, Tanzania -lichte slijtage-, 31 × 12 × 10 cm
Richtprijs: € 120-160
Timed online, sluiting: 18:00
Beeldengroep, klei en hout, afgewerkt in poederblauw en versierd met hout, schelpen en botfragmenten, Afrika, 20e eeuw, 39 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Serie van twaalf geslepen kristallen wijnglazen, 19e eeuw, 11 × Ø 6 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Gehout drankkastje met in de afgeronde voorzijde één deurtje en drie lades, in de flank nog verlicht vak en een dranklade, art deco-stijl, laatste kwart 20e eeuw, 75 × 124 × 60 cm
Richtprijs: € 250-350
Timed online, sluiting: 18:00
Donkerbruin porseleinen theeservies, bestaande uit: theepot, roomstel en vier kop-en-schotels, uitvoering Han Knaap / St. Maarten Porcelein, Rhenen, 1952
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Drie boeken: Thorbecke, Ellen. 'Hong Kong photographed and depicted'. Shanghai, (1938). 4to. Oorspr. geïllustreerde kartonnage, stofomslag. Met 15 tekeningen in kleur door Fr. Schiff -omslag beschadigd-; 'The Life of Shanghai'. 1934. Linnen. Met talrijke foto's; Fr. Secker, 'Schen'. 1932. Linnen. Met foto's, herkomst: collectie oud-diplomaat en ambassadeur Roland van den Berg (1930-2019), werkzaam te Beijing, 1962-1966, te Seoul, 1978-1982, weer te Beijing, 1986-1992, en te Tokio, 1992-1995
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Gepolychromeerde houten totempaal: naakte vrouw -grote krimpscheur in zijkant-, 175 cm
Richtprijs: € 250-350
Timed online, sluiting: 18:00
Zwart lederen chaise-longue met verchroomd metalen buisframe, model Karel Doorman, ontwerp Rob Eckhardt, uitvoering Gebroeders van der Stroom -gebruikssporen, leer iets droog, sommige delen mogelijk met lederverf behandeld-, 87 × 185 × 75 cm
Richtprijs: € 200-300
Timed online, sluiting: 18:00
Hollandse School, paar aquarellen: rivierlandschappen, beide gesigneerd Jansen en gedateerd 56, 19e eeuw -beide met bruine vlekjes-, 20 × 28 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Paar wandconsoles met eiken wandsteunen en mahoniegefineerde bovenbladen van later datum, 36 × 64 × 31 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Vier verchroomde buisframe stoelen met bruine skai bekleding, jaren '60 -defecten, roestvorming-, 83 × 44 × 44 cm
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Geprepareerde rendierhuid, circa 150 × 85 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
RVS tweezitsbank met stoffen bekleding, model 4735, ontwerp Gerard Vollenbrock, uitvoering Gelderland, jaren '80 -stoffering aan vervanging toe-, 76 × 155 × 83 cm
Richtprijs: € 300-500