Lotnummer: 6068
Timed online, sluiting: 18:00

Eiken roltopbureau met groen vilten schrijfblad, eerste helft 20e eeuw -beschadigingen, slotje ontbrekend-, 123 × 137 × 92 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6067
Timed online, sluiting: 18:00

Zes crucifixen en twee messing kandelaars, alle 20e eeuw, grootste crucifix 51 × 21 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 6066
Timed online, sluiting: 18:00

Danielle Coeterier (1970), drie stenen sculpturen: 'Bogus', 'Manna', en 'Watervogel', alle speksteen en op hardstenen basement, niet gesigneerd -één basement met chip, facturen aankoop ingezien-

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 6065
Timed online, sluiting: 18:00

Eiken meubelfries: centraal een moeder met twee kinderen, daaromheen acanthusranken en vogels, 17e/18e eeuw, 14 × 110 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 6064
Timed online, sluiting: 18:00

Gezwart houten pianokruk, met in hoogte verstelbare zitting, op driehoekig onderstel, de poten versierd met messing ornamenten, art deco -bekleding sleets, gebruikssporen-, 47 × Ø 36 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 6063
Timed online, sluiting: 18:00

Eiken panelenkist, het front met kerfsnede decor, 18e eeuw -zonder sleutel-, 70 × 132 × 56 cm, herkomst: Museum Catharijneconvent

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 6062
Timed online, sluiting: 18:00

Laag eiken bolpoottafeltje, 19e eeuw -kier in blad-, 53 × 70 × 54 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 6061
Timed online, sluiting: 18:00

Twee Perzische tassen, een tasfront, kussen en een pendjerelik, Ersari en Belouche, kussen 40 × 40 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 6060
Timed online, sluiting: 18:00

Gefineerd ladekastje, uitvoering Reprodux, Bevan-Funnell, Brighton, Engeland, tweede helft 20e eeuw -krasjes, gebruikssporen-, 81 × 88 × 50 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6059
Timed online, sluiting: 18:00

Twee aardewerk schotels met 'Pijnacker' Imaridecors, tweede helft 20e eeuw, uitvoering De Porceleyne Fles, daarbij: porseleinen bassin met goudvissendecor, 20e eeuw grootste schotel Ø 41 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6058
Timed online, sluiting: 18:00

Chinees tapijt met rood-blauw bloemdecor op lichtbeige fond -lichte gebruikssporen-, 310 × 215 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6057
Timed online, sluiting: 18:00

Gecapitonneerde bruin faux lederen bureaustoel met gestoken armleuningen, modern, 106 × 58 × 66 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6056
Timed online, sluiting: 18:00

Zes eiken stoelen met gebogen leuningen, ontwerp Bill Stephens, uitvoering Knoll -gebruikssporen, zittingen vastgeschroefd, één stoel met afwijkende bekleding-

Richtprijs: € 250-350

Biedstatus: € 200

Lotnummer: 6055
Timed online, sluiting: 18:00

Aardewerk serviesgedeelte, model Edme, uitvoering Wedgwood, Engeland, bestaande uit 15 dinerborden Ø 26 cm, 26 diepe borden Ø 22 cm, tien dinerborden Ø 22,5 cm, twee ovale schalen, bedekte terrine op voet, twee bedekte terrines, tazza, 15 compôte schaaltjes, vier suikerschaaltjes op voet, paar lage kandelaars, paar hoge kandelaars, vaas, suikerschaaltje, suikerpot, roomkan, vierkante schaal, theepot, koffiepot, sauskom op onderschotel, negen dessertschaaltjes, negen bekers, zes eierdoppen, peper- en zoutstel, negen koffiekopjes, theekop en grote theekop en tien schotels -gebruikssporen-

Richtprijs: € 400-600

Biedstatus: € 450

Lotnummer: 6054
Timed online, sluiting: 18:00

Naaldhouten tafel op gedraaide poten, onder het blad voorzien van een lade -oppervlak blad sleets, vochtvlekjes-, 77 × 156 × 91 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6053
Timed online, sluiting: 18:00

Ronde eikenhouten tafel met kantelblad, op onderstel met drie poten, 75 × Ø 101 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 6052
Timed online, sluiting: 18:00

Notengefineerde rankenkast, in het binnenwerk twee lades, en onder de deuren één lade, 19e eeuw -gebruikssporen, krimpscheuren, panelen licht verbogen-, 202 × 194 × 74 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 6051
Timed online, sluiting: 18:00

Metalen zweefmolen met zes bakken, op houten basement met elektrische aandrijving, vermoedelijk uitvoering Trix -niet getest, gebruikssporen-, 75 × 60 × 60 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 6050
Timed online, sluiting: 18:00

Bordeauxrode kunststof trapauto, model Citroën, uitvoering Toys Toys, modern, 43 × 90 × 49 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 6049
Timed online, sluiting: 18:00

Metalen zweefmolen met vier vliegtuigen, op houten basement met elektrische aandrijving, uitvoering Trix -niet getest, gebruikssporen, één vleugelmoer ontbreekt-, 100 × Ø 131 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 6048
Timed online, sluiting: 18:00

Zespersoons verzilverd bestek, puntfilet-achtig, uitvoering Keltum, bestaande uit grote en kleine couverts plus messen, en divers dienbestek, in cassette -één vorkje afwijkend, één vorkje missend-

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6047
Timed online, sluiting: 18:00

Remy Ludolphy (hedendaags), negen schilderijen: insecten, schaaldieren en bloemen, alle olieverf op doek, niet gesigneerd

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6046
Timed online, sluiting: 18:00

Paar gezwarte metalen zuilvormige vloerlampen met vierkante kappen, modern, 150 × 35 × 35 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 6045
Timed online, sluiting: 18:00

Tafellampje met melkglazen kapje, naar ontwerp van Wilhelm Wagenfeld, uitvoering onbekend -krasjes-, 46 × Ø 23 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 65

Lotnummer: 6044
Timed online, sluiting: 18:00

Hollandse School: boerderij met kalveren, olieverf op doek, r.o. gesigneerd J. Stad, 20e eeuw 60 × 80 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6043
Timed online, sluiting: 18:00

Crème lederen tweezits bank en bijbehorende fauteuil, uitvoering Leolux -gebruikssporen-, afmetingen bank 72 × 166 × 90 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 6042
Timed online, sluiting: 18:00

Atelier P. Dupont (1870-1911), besneeuwde roeiboten in een vaart, ets, r.o. atelierstempel

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 6041
Timed online, sluiting: 18:00

Hendrik Johannes Haverman (1857-1928), moeder met kind, krijt op papier, r.b. gesigneerd, 25,5 × 30,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 6040
Timed online, sluiting: 18:00

Soester spiegeltje in mahonie lijst -krasjes op de lijst-, inclusief lijst 54 × 32 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6039
Timed online, sluiting: 18:00

Spiegeltje in goudkleurige lijst met strikornament, Louis Seize-stijl, tweede helft 19e eeuw, 62 × 34 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 6038
Timed online, sluiting: 18:00

Piet Spijker (1905-1972), 'Venezia, Piazza San Marco', aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 33 × 38 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6037
Timed online, sluiting: 18:00

Frans Hogerwaard (1882-1921), 'Sacré-Coeur', olieverf op doek, r.o. gesigneerd -verfverlies-, 29,3 × 51,5 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 6036
Timed online, sluiting: 18:00

Hollandse School: nettenboeters, sepia op papier, volgens aankoopnota kunstuitleen Amsterdam getekend door Joop Willems, 46 × 35 cm -kopie aankoopnota kunstuitleen bijgevoegd-

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6035
Timed online, sluiting: 18:00

Dirk de Vries Lam (1869-1937), het Zuiderspui met waterpoort in Enkhuizen, aquarel, r.o. gesigneerd, 47 × 31 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6034
Timed online, sluiting: 18:00

Jan Kagie (1885-1971), 'Den Hoorn - Texel', aquarel en gouache op papier, r.o. gesigneerd -lichte roestvlekjes-, 38 × 45 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6033
Timed online, sluiting: 18:00

Rechthoekige spiegel in gepatineerde vergulde lijst -beschadigingen-, 131 × 92 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6032
Timed online, sluiting: 18:00

Jan Sirks (1885-1938), gezicht op een molen, ets, r.o. gesigneerd, 28 × 37 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 6031
Timed online, sluiting: 18:00

Schilderij: berggezicht, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd Jo Sherwood (1941) en gedateerd '92, 21 × 29 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6030
Timed online, sluiting: 18:00

Hollandse School: Martinikerk te Groningen vanaf de Grote Markt gezien, r.o. onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw, 35 × 27,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 65

Lotnummer: 6029
Timed online, sluiting: 18:00

Hollandse School: weerspiegeling in stadsgracht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd J. van Elst, 30 × 24 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 6028
Timed online, sluiting: 18:00

Pieter Adriaan Schipperus (1840-1929), 'Bloemendal 30-1-1901', aquarel, l.o. gesigneerd, 23,5 × 16,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6027
Timed online, sluiting: 18:00

Arnold van de Laar (1886-1974), huis in het bos bij winterschemering, marouflé, niet gesigneerd, 26 × 37 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6026
Timed online, sluiting: 18:00

Hollandse School: scheepsportret van de koftjalk 'Maria Jacoba Helena', niet gesigneerd, olieverf op metaal, 19e/20e eeuw -vochtschade-, 26 × 42 cm

Richtprijs: € 250-350

Bieden vanaf: € 200

Lotnummer: 6025
Timed online, sluiting: 18:00

Schilderij: mannelijk naakt, marouflé, niet gesigneerd, 20e eeuw, 81 × 41 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 6024
Timed online, sluiting: 18:00

Paar ronde kersengefineerde nachtkastjes, met schuifplank en deurtje, modern -gebruikssporen-, 57 × Ø 70 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 6023
Timed online, sluiting: 18:00

Twee bollampen, de één staand model met twee verchroomde bollen, de ander tafelmodel met één kunststof bol, beide tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen-, 141 cm en 45 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 6022
Timed online, sluiting: 18:00

Jan van Lokhorst (1837-1893), landschap met koeien, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd -vuil en op plekken dun in de verf-, 21 × 34 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 6021
Timed online, sluiting: 18:00

Hollandse School: gezicht op Dordrecht, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd H. Brugman, 20e eeuw, 40 × 50 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6020
Timed online, sluiting: 18:00

Schilderij: Frans straatgezicht, olieverf op board, r.o. onduidelijk gesigneerd, 56 × 67 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 6019
Timed online, sluiting: 18:00

Tien metalen fotolijstjes waarvan enkele met bol glas, grootste 18,5 × 24 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50