Lotnummer: 5649

Hollandse School: stilleven met Aziatica, aquarel, r.o. gesigneerd Jan Oud en gedateerd '73, 35 × 46 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5648

Twee ingelijste Chinese zijden borduurwerken met figurendecors, 19e/20e eeuw, 63,5 × 33,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 5647

Gelamineerde houten handboog, uitvoering Jules Doizon, Hornu, België, eind 19e eeuw -enkele scheurtjes-, 200 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5646

Schellekoord met glaskralen, lengte circa 230 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5645

Bodemvondsten: olielampjes, amuletten, armband, ring, etc. daarbij: schenkkan bekroond door liggend figuur, Peru, modern -meerdere objecten met defecten-, schenkkan 18 × 13,5 × 12,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 5644

Drie Chinees porseleinen cache-pots op onderschotels, het geheel met vol blauw-wit bloemdecor, niet gemerkt, 19e eeuw -alle delen defect, één onderschotel van afwijkend formaat-, grootste schotel Ø 24 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 5643

Grote verzameling divers Japans Imari porselein, kommetjes en schoteltjes, 18e eeuw -defecten-

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 5642

Diverse Chinees en Japans porseleinen borden en kommen, 18e eeuw en later -defecten en restauraties-, bord met karakterdecor Ø 19 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5641

Drie Chinees porseleinen beslagkommen met diverse blauw-witte decors en capucijner rand, bestemd voor de Oosterse markt, 19e eeuw -één met gelijmde chip-, 8,5 × Ø 27 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5640

Zeven diverse Japans keramiek flesjes met opschrift: 'Japansoya', daarbij: Japanse keramiek fles met karakters

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 5639

Tien Japans porseleinen Imari dekselvazen met floraal decor, 19e eeuw -defecten- hoogste 29 cm, en twee puntflessen -één gerestaureerd-

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 5638

Serie van drie Chinees porseleinen papbordjes met blauw-wit decor: pioenroos en prunus, daarbij: één Chinees porseleinen papbordje met blauw-wit decor: bamboe en pioenroos, alle 18e eeuw -alle met defecten-, Ø 16 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5637

Twee diverse Chinees porseleinen borden, de eerste met floraal decor -randchip-, Ø 23,5 cm, de ander met decor van landschap -haarlijnen-, Ø 22,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5636

Paar Chinees porseleinen kommen met bloemdecor in blauw-wit met goud, Qianlong -beide met haarlijn-, Ø 15 cm, daarbij twee Chinees porseleinen kommen met blauw-wit decor, de één met zegelmerk, de ander Kangxi gemerkt, 19e eeuw -randchipje-, Ø 14,5 cm en Ø 12,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5635

Drie diverse Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: vogel op rots met bloemen, 17e en 18e eeuw -defecten-, grootste bord Ø 28 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5634

Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw-wit decor en capucijner buik, Kangxi -hals defect, restauratie aan voetrand-, hoogte 27,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 5633

Twee Chinees porseleinen dubbelborden met diverse blauw-witte chrysantendecors, gemerkt met artemisiablad, Kangxi -één met haarlijn en chip, de ander met defecten aan standring-, Ø 28 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5632

Verzameling van zeven porseleinen miniatuurvaasjes, twee miniatuurmosterdpotjes, China en Japan, 18e en 19e eeuw -defecten, deksels mosterdpotjes niet origineel-, hoogte grootste vaasje 7 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5631

Paar Chinees porseleinen Imari borden met decor van chrysanten en rotspartij, 18e eeuw -haarlijnen, chips en geplakte breuken-, Ø 21 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5630

Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor van kostbaarheden, Qianlong -haarlijn-, Ø 22,5 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 5629

Vijf diverse Chinees porseleinen borden met blauw-witte florale decors, alle 18e eeuw -alle met defecten-, grootste Ø 23 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 5628

Chinees porseleinen bord met blauw-wit bloemdecor, Qianlong -enkele randchips-, Ø 22 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5627

Zes Chinees porseleinen famille rose kommetjes met floraal decor in het exterieur en landschapsdecor in de ziel, 18e eeuw -randchips, haarlijn, één kommetje gebroken-, 4,5 × Ø 9 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5626

Paar Europees porseleinen famille rose borden met decor van vogels en een vaas met pioenen, uitvoering Samson, Frankrijk, 19e eeuw, Ø 23 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 5625

Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit bloesemdecor, Qianlong -randdefecten-, Ø 22 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 5624

Chinees porseleinen bord met gecontourneerde rand en blauw-wit landschapsdecor in cartouches, Yongzheng/Qianlong -bodembarsten, randchips-, Ø 25,5 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 5623

Chinees porseleinen bord met blauw-wit floraal decor, Kangxi, gemerkt met lozenge -gekramd, randdefecten-, Ø 22 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5622

Chinees porseleinen bord met blauw-wit bloemdecor, 18e eeuw -chips, bakfoutjes-, Ø 23 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5621

Chinees porseleinen famille rose bord met floraal decor, 18e eeuw -randbeschadigingen-, Ø 23 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5620

Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit kostbaarhedendecor, Yongzheng/Qianlong -beide met haarlijn en randchipjes-, Ø 23 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5619

Serie van vier Chinees porseleinen borden met anhua en blauw-wit bloemdecor, Qianlong -defecten-, Ø 23 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 5618

Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor van een bloemenmand in een tuin, Qianlong -haarlijn-, Ø 28 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 5617

Paar Chinees porseleinen dubbelborden met blauw-wit decor van een rivierlandschap, Qianlong -één gelijmd-, Ø 28 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 5616

Schilderij: herder in landschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 'Floris '88', 39 × 49 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 5615

Chinese School: spelende zotjes, achterglasschildering, 20e eeuw, 54 × 86 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5614

Hollandse School: Flamboyant te Indonesië, aquarel op papier, l.o. onduidelijk gesigneerd, 25 × 35 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5613

Paar Chinese zijden borduurwerken met vogels en bloemen, 20e eeuw, 120 × 35 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5612

Japans aardewerk chawan, 'bleu de Hue' dekselpotje, twee Bencharong zoutschaaltjes -randdefecten-, en een doucai beker -gelijmd-, afmetingen chawan 8,5 × Ø 12,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5611

Steengoed pot, Sawankhalok -zonder deksel-, flesvaas, Sukhothai, en witgeglazuurd kommetje en bord, beide China -bord met defecten-, Ø 18 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5610

Divers Chinees en Japans porselein, 18e eeuw en later -defecten, deels gelijmd-, hoogte knobbelvaas 17 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 5609

Twee stuks cloisonné: kom en dekseldoosje, beide met decor van pareljagende draak, kom circa 1900, maat kom 6,5 × Ø 20 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5608

Bruingepatineerde bronzen vaas, Japan, 20e eeuw -gebruikssporen, oxidatie-, 27 x Ø 19 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5607

Diverse Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit decor, bestaande uit: set van drie kommetjes en vijf schotels, set van twee kommetjes en vijf schoteltjes, kommetje met bijbehorend schoteltje en los schoteltje en papbordje, alle 18e eeuw -defecten-, papbordje Ø 15 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 5606

Chinees porseleinen kommetje en schoteltje met famille rose decor van boeketten omgeven door bloemguirlandes, 18e eeuw -schoteltje haarlijn, randschilfers-, schotel Ø 12,1 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5605

Chinees porseleinen kom en vier kommetjes, met 'Lowestoft' bloemdecor, tweede helft 18e eeuw -grote kom met haarlijn, enkel kommetje met chip en haarlijn-, Ø 14 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 5604

Chinees porseleinen octagonaal kommetje en schoteltje met blauw-wit bloem- en landschapsdecor, Chinees porseleinen schoteltje met blauw-wit bloemdecor in cartouches, en Chinees porseleinen bordje met blauw-wit tuindecor, 18e/19e eeuw -chips en haarlijnen-, bordje Ø 16 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 5603

Parelmoeren en zilveren tabaksdoos met fijn gegraveerd decor en monogram, 18e/19e eeuw -deksel en bodem zijn los, parelmoeren bodemplaat is gebroken-, 3,5 × 12 × 6,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5602

Paar bronzen Japanse penkandelaars met draakje om de bovenkant van de stam gewikkeld, staand op drie pootjes, 19e eeuw -één pen afgebroken-, 23 × Ø 7 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 5601

Vierkant Chinees porseleinen bord, 19e eeuw, porseleinen steelvaas -rand gerestaureerd-, en een Chinees porseleinen kommetje, hoogte vaas 18 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Total images: 11
Total images: 11
Lotnummer: 5600

Drie Chinees porseleinen schoteltjes en een kommetje met celadonglazuur en erotische decors, 19e/20e eeuw, 5 × Ø 14 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 110