Hollandse School: stilleven met Aziatica, aquarel, r.o. gesigneerd Jan Oud en gedateerd '73, 35 × 46 cm
Richtprijs: € 40-60
Twee ingelijste Chinese zijden borduurwerken met figurendecors, 19e/20e eeuw, 63,5 × 33,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Gelamineerde houten handboog, uitvoering Jules Doizon, Hornu, België, eind 19e eeuw -enkele scheurtjes-, 200 cm
Richtprijs: € 80-100
Schellekoord met glaskralen, lengte circa 230 cm
Richtprijs: € 80-100
Bodemvondsten: olielampjes, amuletten, armband, ring, etc. daarbij: schenkkan bekroond door liggend figuur, Peru, modern -meerdere objecten met defecten-, schenkkan 18 × 13,5 × 12,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Drie Chinees porseleinen cache-pots op onderschotels, het geheel met vol blauw-wit bloemdecor, niet gemerkt, 19e eeuw -alle delen defect, één onderschotel van afwijkend formaat-, grootste schotel Ø 24 cm
Richtprijs: € 200-300
Grote verzameling divers Japans Imari porselein, kommetjes en schoteltjes, 18e eeuw -defecten-
Richtprijs: € 200-300
Diverse Chinees en Japans porseleinen borden en kommen, 18e eeuw en later -defecten en restauraties-, bord met karakterdecor Ø 19 cm
Richtprijs: € 60-80
Drie Chinees porseleinen beslagkommen met diverse blauw-witte decors en capucijner rand, bestemd voor de Oosterse markt, 19e eeuw -één met gelijmde chip-, 8,5 × Ø 27 cm
Richtprijs: € 100-150
Zeven diverse Japans keramiek flesjes met opschrift: 'Japansoya', daarbij: Japanse keramiek fles met karakters
Richtprijs: € 50-70
Tien Japans porseleinen Imari dekselvazen met floraal decor, 19e eeuw -defecten- hoogste 29 cm, en twee puntflessen -één gerestaureerd-
Richtprijs: € 80-100
Serie van drie Chinees porseleinen papbordjes met blauw-wit decor: pioenroos en prunus, daarbij: één Chinees porseleinen papbordje met blauw-wit decor: bamboe en pioenroos, alle 18e eeuw -alle met defecten-, Ø 16 cm
Richtprijs: € 80-100
Twee diverse Chinees porseleinen borden, de eerste met floraal decor -randchip-, Ø 23,5 cm, de ander met decor van landschap -haarlijnen-, Ø 22,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Paar Chinees porseleinen kommen met bloemdecor in blauw-wit met goud, Qianlong -beide met haarlijn-, Ø 15 cm, daarbij twee Chinees porseleinen kommen met blauw-wit decor, de één met zegelmerk, de ander Kangxi gemerkt, 19e eeuw -randchipje-, Ø 14,5 cm en Ø 12,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Drie diverse Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: vogel op rots met bloemen, 17e en 18e eeuw -defecten-, grootste bord Ø 28 cm
Richtprijs: € 80-100
Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw-wit decor en capucijner buik, Kangxi -hals defect, restauratie aan voetrand-, hoogte 27,5 cm
Richtprijs: € 150-200
Twee Chinees porseleinen dubbelborden met diverse blauw-witte chrysantendecors, gemerkt met artemisiablad, Kangxi -één met haarlijn en chip, de ander met defecten aan standring-, Ø 28 cm
Richtprijs: € 70-90
Verzameling van zeven porseleinen miniatuurvaasjes, twee miniatuurmosterdpotjes, China en Japan, 18e en 19e eeuw -defecten, deksels mosterdpotjes niet origineel-, hoogte grootste vaasje 7 cm
Richtprijs: € 100-150
Paar Chinees porseleinen Imari borden met decor van chrysanten en rotspartij, 18e eeuw -haarlijnen, chips en geplakte breuken-, Ø 21 cm
Richtprijs: € 40-60
Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor van kostbaarheden, Qianlong -haarlijn-, Ø 22,5 cm
Richtprijs: € 30-50
Vijf diverse Chinees porseleinen borden met blauw-witte florale decors, alle 18e eeuw -alle met defecten-, grootste Ø 23 cm
Richtprijs: € 300-500
Chinees porseleinen bord met blauw-wit bloemdecor, Qianlong -enkele randchips-, Ø 22 cm
Richtprijs: € 30-50
Zes Chinees porseleinen famille rose kommetjes met floraal decor in het exterieur en landschapsdecor in de ziel, 18e eeuw -randchips, haarlijn, één kommetje gebroken-, 4,5 × Ø 9 cm
Richtprijs: € 100-150
Paar Europees porseleinen famille rose borden met decor van vogels en een vaas met pioenen, uitvoering Samson, Frankrijk, 19e eeuw, Ø 23 cm
Richtprijs: € 50-70
Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit bloesemdecor, Qianlong -randdefecten-, Ø 22 cm
Richtprijs: € 80-100
Chinees porseleinen bord met gecontourneerde rand en blauw-wit landschapsdecor in cartouches, Yongzheng/Qianlong -bodembarsten, randchips-, Ø 25,5 cm
Richtprijs: € 30-50
Chinees porseleinen bord met blauw-wit floraal decor, Kangxi, gemerkt met lozenge -gekramd, randdefecten-, Ø 22 cm
Richtprijs: € 70-90
Chinees porseleinen bord met blauw-wit bloemdecor, 18e eeuw -chips, bakfoutjes-, Ø 23 cm
Richtprijs: € 60-80
Chinees porseleinen famille rose bord met floraal decor, 18e eeuw -randbeschadigingen-, Ø 23 cm
Richtprijs: € 60-80
Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit kostbaarhedendecor, Yongzheng/Qianlong -beide met haarlijn en randchipjes-, Ø 23 cm
Richtprijs: € 70-90
Serie van vier Chinees porseleinen borden met anhua en blauw-wit bloemdecor, Qianlong -defecten-, Ø 23 cm
Richtprijs: € 150-200
Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor van een bloemenmand in een tuin, Qianlong -haarlijn-, Ø 28 cm
Richtprijs: € 40-60
Paar Chinees porseleinen dubbelborden met blauw-wit decor van een rivierlandschap, Qianlong -één gelijmd-, Ø 28 cm
Richtprijs: € 50-70
Schilderij: herder in landschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 'Floris '88', 39 × 49 cm
Richtprijs: € 20-30
Chinese School: spelende zotjes, achterglasschildering, 20e eeuw, 54 × 86 cm
Richtprijs: € 100-150
Hollandse School: Flamboyant te Indonesië, aquarel op papier, l.o. onduidelijk gesigneerd, 25 × 35 cm
Richtprijs: € 60-80
Paar Chinese zijden borduurwerken met vogels en bloemen, 20e eeuw, 120 × 35 cm
Richtprijs: € 60-80
Japans aardewerk chawan, 'bleu de Hue' dekselpotje, twee Bencharong zoutschaaltjes -randdefecten-, en een doucai beker -gelijmd-, afmetingen chawan 8,5 × Ø 12,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Steengoed pot, Sawankhalok -zonder deksel-, flesvaas, Sukhothai, en witgeglazuurd kommetje en bord, beide China -bord met defecten-, Ø 18 cm
Richtprijs: € 100-150
Divers Chinees en Japans porselein, 18e eeuw en later -defecten, deels gelijmd-, hoogte knobbelvaas 17 cm
Richtprijs: € 60-80
Twee stuks cloisonné: kom en dekseldoosje, beide met decor van pareljagende draak, kom circa 1900, maat kom 6,5 × Ø 20 cm
Richtprijs: € 100-150
Bruingepatineerde bronzen vaas, Japan, 20e eeuw -gebruikssporen, oxidatie-, 27 x Ø 19 cm
Richtprijs: € 70-90
Diverse Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit decor, bestaande uit: set van drie kommetjes en vijf schotels, set van twee kommetjes en vijf schoteltjes, kommetje met bijbehorend schoteltje en los schoteltje en papbordje, alle 18e eeuw -defecten-, papbordje Ø 15 cm
Richtprijs: € 100-150
Chinees porseleinen kommetje en schoteltje met famille rose decor van boeketten omgeven door bloemguirlandes, 18e eeuw -schoteltje haarlijn, randschilfers-, schotel Ø 12,1 cm
Richtprijs: € 60-80
Chinees porseleinen kom en vier kommetjes, met 'Lowestoft' bloemdecor, tweede helft 18e eeuw -grote kom met haarlijn, enkel kommetje met chip en haarlijn-, Ø 14 cm
Richtprijs: € 70-90
Chinees porseleinen octagonaal kommetje en schoteltje met blauw-wit bloem- en landschapsdecor, Chinees porseleinen schoteltje met blauw-wit bloemdecor in cartouches, en Chinees porseleinen bordje met blauw-wit tuindecor, 18e/19e eeuw -chips en haarlijnen-, bordje Ø 16 cm
Richtprijs: € 60-80
Parelmoeren en zilveren tabaksdoos met fijn gegraveerd decor en monogram, 18e/19e eeuw -deksel en bodem zijn los, parelmoeren bodemplaat is gebroken-, 3,5 × 12 × 6,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Paar bronzen Japanse penkandelaars met draakje om de bovenkant van de stam gewikkeld, staand op drie pootjes, 19e eeuw -één pen afgebroken-, 23 × Ø 7 cm
Richtprijs: € 100-150
Vierkant Chinees porseleinen bord, 19e eeuw, porseleinen steelvaas -rand gerestaureerd-, en een Chinees porseleinen kommetje, hoogte vaas 18 cm
Richtprijs: € 100-150
Drie Chinees porseleinen schoteltjes en een kommetje met celadonglazuur en erotische decors, 19e/20e eeuw, 5 × Ø 14 cm
Richtprijs: € 120-160