Drie Chinees porseleinen Imari borden met bloemdecor, Qianlong -één gelijmd, één met chips en haarlijn- Ø 22,5 cm, daarbij een Chinees porseleinen Imari diep bord met bloemdecor in roze, Qianlong, Ø 22,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Twee Chinees porseleinen famille rose borden, de één met decor van eend -chip met gerelateerde haarijn-, de ander met floraal decor, beide 18e eeuw, Ø 22,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Paar Chinees porseleinen famille rose vazen, en paar Kantonees porseleinen vazen met figuren decor, 19e/20e eeuw, 28 en 24 cm hoog
Richtprijs: € 150-200
Chinees porseleinen famille rose kom met bloem- en feniksdecor, gemerkt, 19e eeuw -twee haarlijnen-, en Chinees porseleinen kom met blauw-wit floraal decor, Guangxu gemerkt en periode -gelijmde randchip en gerelateerde haarlijn-, 8 × Ø 19 cm
Richtprijs: € 100-150
Twee Chinees porseleinen borden met blauw-wit Wanli-stijl decor, eerste helft 18e eeuw -randchipjes-, en Chinees porseleinen dubbelbord met blauw-wit floraal decor, eerste helft 18e eeuw -randchipje-, Ø 28 cm
Richtprijs: € 150-200
Drie diverse stukken Aziatisch porselein: Chinees Imari dekselkannetje -defecten aan glazuur, chip van voet-, Japans Imari dekselvaas, en Chinees bord met blauw-wit decor in Wanli-stijl, alle 18e eeuw, afmetingen dekselvaas 26 × Ø 14 cm
Richtprijs: € 70-90
Divers Chinees encre-de-Chine porselein: vijf kopjes en een pattipan met engelendecor en monogram, en drie kopjes met decor van Juno, 18e eeuw -alle met defecten-, daarbij: kom van later datum -defect-, afmetingen kom 7 × Ø 14 cm
Richtprijs: € 150-200
Chinees porseleinen famille rose beeld van een man met kraanvogels op zijn jas, gemerkt aan onderzijde, 19e/20e eeuw -scepter gerestaureerd-, hoogte 30,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Divers Chinees porselein: twee kommetjes, drie schoteltjes met capucijner onderkant, en Imari schoteltje, Kangxi en 18e eeuw -haarlijnen en kleine randchipjes-
Richtprijs: € 70-90
Chinees porseleinen kastkom met blauw-wit floraal decor in cartouches met reliëf, Jade gemerkt, 19e eeuw -twee randchipjes met gerelateerde haarlijnen-, 11,5 × Ø 21 cm, en Chinees porseleinen dubbelbord met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong -barst-, Ø 28 cm
Richtprijs: € 150-200
Divers Aziatisch houtwerk: acht bewaardozen en een bordenrekje, 20e eeuw, grootste 62 × Ø 34 cm
Richtprijs: € 100-150
Japans lakwerk kastje met klepvakje en negen lades, circa 1900 -defecten- 36 × 29,7 × 13,8 cm
Richtprijs: € 40-60
Smeedijzeren ngbele, betaalmiddel voornamelijk voor bruidsschatten, Topoke, Congo, 174,5 × 41,5
Richtprijs: € 100-150
Japanse houtblokprint: twee personen met konijntje -verschoten van kleur-, 18,5 × 27 cm
Richtprijs: € 60-80
Gesneden teakhouten naaitafeltje, Indonesië, 19e/20e eeuw -poten gammel-, 70 × 47 × 37 cm
Richtprijs: € 30-50
Grote Oosterse metalen schotel met opengewerkte rand, rijk decor van pauwen, dieren en bloemen, 20e eeuw, Ø 79 cm
Richtprijs: € 60-80
Tekening: portret van een vrouw, pastel op papier, niet gesigneerd, jaren '90, 23 × 23 cm
Richtprijs: € 30-50
13 flessen rode wijn: Château Haut-Bardoulet, Saint-Émilion, 1975 -vulniveau: 5× top shoulder, 8× high shoulder-
Richtprijs: € 70-90
Diverse houten basementen en bordenstandaards
Richtprijs: € 70-90
Divers oosters kleingoed: Thomas Webb email vaas, papier-maché vaas, twee papier-maché potten, koperen vaas, drie diverse gevlochten dozen, Chinees porseleinen beker met deksel en een paar houten fu-dogs als onderstel
Richtprijs: € 100-150
Verzameling etnografica en souvenirs, Afrika en Oceanië
Richtprijs: € 200-300
Grote verzameling diverse porseleinen deksels, voornamelijk Chinees, en enkele Japanse en Europese exemplaren -uiteenlopende condities-
Richtprijs: € 300-500
Chinees groengeglazuurd terracotta paard, Tang-stijl, modern, 43 × 44 cm
Richtprijs: € 80-100
Drie beelden: metalen Boeddha hoofd, stenen Boeddha hoofd, en een stenen staande vrouw, alle tweede helft 20e eeuw, grootste hoofd 46 cm
Richtprijs: € 150-200
Grote Japans porseleinen schotel met polychroom decor: vrouwen in landschap, in de cartouches vogels en landschappen, 19e/20e eeuw -enkele minimale gebruikssporen-, Ø 46 cm
Richtprijs: € 150-200
Chinese messing munt, 20e eeuw, naar ouder model, Ø 6 cm
Richtprijs: € 20-30
Ceremoniële hoofdtooi of haarsieraad, Yao stam, China, 19e/20e eeuw, Ø 17 cm
Richtprijs: € 100-150
Metalen slot, Nepal, 19e eeuw, lengte 44 cm
Richtprijs: € 100-150
Steengoed kom en porseleinen bord, beide met floraal decor, vermoedelijk Anamees, bord Ø 22,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Bronzen vaas en wierookbrander, beide met email cloisonné -dier op deksel gelijmd-, wierookbrander 23,5 × 18 × 13 cm
Richtprijs: € 50-70
Thais steengoed kom met visdecor, Sukhothai, 14e-16e eeuw -glazuurslijtage-, 7 × Ø 25 cm
Richtprijs: € 70-90
Gietijzeren tetsubin met bloemvormig knopje, Japan, 14 × Ø 14 cm
Richtprijs: € 70-90
Jade theepot, bi-schijf, beide China, en Maori oorlogsknuppel, Nieuw-Zeeland, modern, lengte knuppel 28,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Thais porseleinen Bencharong dekselpot met opschrift in goud, vrij vertaald: 'Ter gelegenheid van de verjaardag van Sujin Boriharnwanaket 2006', op houten basement, hoogte pot 25 cm
Richtprijs: € 30-50
Twee paar Japans porseleinen Imari kastvazen met floraal decor, 19e eeuw -één grote deksel met chip van binnenrand en barst, een kleinere deksel met gelijmde tempelleeuw-, hoogte 43 en 37 cm
Richtprijs: € 150-200
Divers Chinees porselein: twee gemberpotten, kommetjes en schoteltjes, koffiekopje met oor, 18e eeuw en later, borden Ø 22,5 cm
Richtprijs: € 200-300
Chinees porseleinen famille rose diep bord met landschapsdecor, 18e eeuw -defecten aan glazuur-, Ø 22 cm, en famille rose schotel met landschapsdecor -haarlijn-, Ø 29 cm
Richtprijs: € 50-70
Goudgeschilderd houten Boeddhabeeld, 20e eeuw, -scheuren in basement- 71 × 58 × 41 cm
Richtprijs: € 100-150
Verzameling diverse Aziatische bewaardozen en een mand, 20e eeuw, hoogste 40 × Ø 28 cm
Richtprijs: € 80-100
Tegel met polychrome voorstelling van vogel op bloesemtak omgeven door rand met prunusbloemen, in Japanse stijl, in messing lijst 56 × 36 cm
Richtprijs: € 70-90
Nest van vijf huwelijksdozen, palmblad en bamboe met decor van schelpen, Lombok, circa 1930 -sporen van de tand des tijds-, 49 × 54 × 46 cm
Richtprijs: € 250-350
Tibetaanse thangka met centraal vermoedelijk de witte Tara, 70,5 × 54,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Tibetaans wandtapijtje met bloem- en vissendecor, 122 × 61 cm
Richtprijs: € 60-80
Drie Tibetaanse dungchen -één mondstuk mist-, langste 207 cm
Richtprijs: € 100-150
13 flessen rode wijn: Château La Fleur Nardon, Saint-Émilion, 1978 -vulniveau: 7× top shoulder, 6× high shoulder, sommige etiketten vuil of beschadigd-
Richtprijs: € 70-90
Diverse stuks etnografische kledingstukken, sieraden en attributen, Centraal- en Oost-Azië
Richtprijs: € 80-100
Verzameling bodemvondsten: diverse soorten gebroken aardewerk, waaronder slibdecor, blauw-wit glazuur, en groen glazuur, 16e tot 18e eeuw
Richtprijs: € 20-30
Verzameling van 50 aardewerk tegels, voornamelijk met blauw-witte decors, waaronder: zeewezens, figuren, bloemen, scheepjes en landschappen, plus enkele mangaanpaarse tegels met Bijbelse voorstellingen -mortelresten, defecten-
Richtprijs: € 500-700
Gladloops percussiepistool, midden 19e eeuw -oude oxidatie-, lengte 30,5cm
Richtprijs: € 100-150
Drie messing tsuba's met diverse decors, tweede helft 20e eeuw
Richtprijs: € 100-150