Vier diverse aardewerk potten en twee voorraadflessen, grootste 45 × Ø 23 cm
Richtprijs: € 60-80
Schilderij: bomen in de wind, olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, mogelijk Houwine Colenbrander (1937-2020), en gedateerd 2005, 59 × 79 cm
Richtprijs: € 70-90
Hollandse School: eendenfamilie aan de waterkant, olieverf op board, l.o. gemonogrammeerd CA en gedateerd 1916, 32 × 36 cm
Richtprijs: € 80-100
Hollandse School: drie landschapjes met dieren, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 24,5 × 30 cm
Richtprijs: € 80-100
Paar ijzeren vuurbokken, de uiteinden in de vorm van zuiltjes op een schild met fleur de lis, 48 × 24 × 42 cm
Richtprijs: € 100-150
Rieten prullenmandje in houder opgebouwd uit meerdere hertengeweien, 65 × Ø 35 cm
Richtprijs: € 100-150
Eiken ééndeurs hoekkastje, Engeland, 19e eeuw -gebruikssporen, krimpscheuren aan achterzijde-, 140 × 67 × 40,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Twee aardewerk hengselpotjes, en een grape met slibdecor, 17e eeuw en later -gerestaureerd en/of gereconstrueerd, defecten-, grootste 27 × Ø 19 cm
Richtprijs: € 80-100
Albasten cache-pot op hoge getorste voet, 125 × Ø 35 cm
Richtprijs: € 100-150
Mahoniegefineerd roltopbureau met drie lades, 18e eeuw -defecten en restauraties-, 113 × 114 × 64 cm
Richtprijs: € 80-100
Twee tinnen kannen: eikeltjeskan en engelenkan, eikeltjeskan gemerkt met 'C', 'G', en een sterretje, 18e/19e eeuw -gebruikssporen, restauratie-, 27 cm
Richtprijs: € 100-150
Gekuipt dienblad met messing banden en vier getorste kandelaars, blad 52 × 35,5 cm
Richtprijs: € 30-50
Jan Heesterman (1890-1947), twee schilderijen: avondlucht, olieverf op karton, r.o. gemonogrammeerd, 12,5 × 15,5 cm, en boerenerf, marouflé, r.o. gemonogrammeerd, 12 × 15,5 cm
Richtprijs: € 70-90
Philip en Glyn Martin (hedendaags), 'Widecombe-in-the-Moor', litho 477/850, r.o. gesigneerd, 15 × 19 cm
Richtprijs: € 30-50
Hollandse School: huis in dorpsstraat, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd M. Ste[r?], 22 × 16,5 cm
Richtprijs: € 40-60
Henk Bellaard (1896-1975), huis met erf, olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd, 35 × 45 cm
Richtprijs: € 100-150
Anton Smeerdijk (1885-1965), wasdag, gouache en aquarel op papier, r.o. gesigneerd -papier gebruind-, 37 × 54 cm
Richtprijs: € 150-200
Henk Bellaard (1896-1975), straatje met beek, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 × 40 cm
Richtprijs: € 80-100
Schilderij: boerenerf, olieverf op doek, r.o. gesigneerd A. Reynders, 49 × 69 cm
Richtprijs: € 100-150
Cor Bouter (1888-1966), herder bij schaapskooi, olieverf op doek, r.o. gesigneerd onder pseudoniem C. Verschuur -miniem verfverlies langs de bovenrand-, 40 × 59 cm
Richtprijs: € 150-200
Mogelijk Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933), boerenschuur langs de dijk, marouflé, niet gesigneerd, verso toegeschreven aan, 29,5 × 42 cm
Richtprijs: € 70-90
Hollandse School: herfstbos, marouflé, l.o. gesigneerd 'Jan Oud', 23 × 28 cm
Richtprijs: € 40-60
Bronzen grape met smeedijzeren hengsel, vermoedelijk 17e eeuw -gaatje-, afmetingen grape circa 26 × Ø 30 cm
Richtprijs: € 100-150
Kwartrond iepen en eiken wandkast met deur en twee legplanken, 18e/19e eeuw -gebruikssporen-, 95 × 38 × 40 cm
Richtprijs: € 30-50
Vier diverse aardewerk kruikjes, 15e tot 18e eeuw -restauraties en defecten-, grootste 24 × Ø 14 cm
Richtprijs: € 80-100
Gerard Cornelis Krol (1882-1950), 'Octobermorgen Delden', marouflé, l.o. gesigneerd -craquelé-, 39 × 47 cm
Richtprijs: € 150-200
Schilderij: boerderij aan bosweg, marouflé, niet gesigneerd, 20e eeuw -verf erg pasteus aangebracht-, 36 × 55 cm
Richtprijs: € 70-90
Henk Bellaard (1896-1975), glooiend landschap, olieverf op doek, r.o. gemonogrammeerd, 30 × 45 cm
Richtprijs: € 80-100
Bruingelakte beukenhouten fauteuil met blauwe bekleding, Louis Quinze-stijl, tweede helft 20e eeuw, 92 × 65 × 75 cm
Richtprijs: € 40-60
Twee piëdestals met getorste stam: één eiken met octagonale voet en blad -krimpscheuren-, 107,5 × 27 × 27 cm, en één mahonie met ronde voet en blad, 93 × Ø 29 cm
Richtprijs: € 70-90
Mahonie halvemaan-speeltafeltje met twee lades, het blad bekleed met groen vilt, Hollands, Louis Seize -gebruikssporen-, 77 × 85 × 43 cm
Richtprijs: € 70-90
Mahonie schrijfdoos met koperen hoeken en biezen, het interieur met twee glazen potjes met koperen deksels, 19e eeuw -schuifslotje schrijfblad missend, krimpnaad deksel, watervlekken-, 16,5 × 40 × 25 cm
Richtprijs: € 80-100
Gefacetteerde spiegel in goudkleurige lijst met bovenin een geschilderd waterlandschap, 20e eeuw -gebruikssporen-, 153 × 92 cm
Richtprijs: € 100-150
Frits Goosen (1943), jager met hond in heuvellandschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40,5 × 50,5 cm
Richtprijs: € 300-500
Schilderij: riviergezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd 'Bourgeois' en gedateerd '83 -kleine vuiltjes-, 40 × 50 cm
Richtprijs: € 40-60
Eéndeurs eiken spinde, 19e eeuw -gebruikssporen-, 154 × 114 × 51 cm
Richtprijs: € 100-150
Zes opaline en melkglazen tafelolielampen, waarvan drie met beschildering en één met glasemaille -niet alle glaasjes en kapjes aanwezig-, hoogte witte lamp 59 cm
Richtprijs: € 100-150
Johanna Louise Antoinette 'Jo' Vermijne (1886-1966), drie werkjes: bloemstilleven, aquarel, 21 × 26 cm; stadsgezicht met kar en zeilboot, pastel, 1916, 23 × 31 cm; en stilleven, kleurpotlood, 20 × 45 cm; alle gesigneerd
Richtprijs: € 50-70
Divers buitenlands munt- en briefgeld, voornamelijk Europa, in gehoute ijzeren geldkist
Richtprijs: € 20-30
Serie van vijf aardewerk borden met blauw-witte florale decors -één gebroken, alle met defecten-, daarbij: één los aardewerk bord met blauw-wit decor -gelijmd-, Ø 23 cm
Richtprijs: € 70-90
Divers zilverwerk, 2e en 3e gehalte, waaronder: tweelichts kandelaar, Duitsland, 20e eeuw, en een gezwart houten flessenbak met zilveren montuur -deukjes en gebruikssporen-, nettogewicht: 112 gram, kandelaar 11 × 18,5 × 8 cm
Richtprijs: € 200-300
Twee Japans metalen actiefiguren, Guruguru Medaman, uitvoering: Takatoku, circa 1970, -gebruikssporen-, 17 × 13 × 8 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 30-50
Diverse bijouterieën, waaronder: landschapsagaat in zilveren montuur aan zilveren hanger, zilveren oorstekertjes met hartjes en bedel met slapend katje, Givenchy oorclips, Monet broche, reclamespeldje waarvan één van The Beatles, halfedelsteen hangers, etc. -defecten-
Richtprijs: € 80-100
Tien diverse Tartanware voorwerpen
Richtprijs: € 100-150
Divers kleingoed: bronzen vijzel met stamper, met zilverdraad omwonden porseleinen schaaltje, porseleinen kop-en-schotel met vergulde biezen en tekst -vergulde biezen sleets-, houten brievenkistje in middeleeuwse stijl, porseleinen pijp, en kristallen gelegenheidsglas
Richtprijs: € 70-90
Tweeëntwintig KLM-huisjes, sommige nog gevuld, 10 × 4,5 × 4 cm
Richtprijs: € 100-150
Gepatineerd keramiek beeld: moeder met twee kinderen, niet gesigneerd, 20e eeuw -enkele kleine beschadigingen-, 32 × 10 × 5 cm
Richtprijs: € 40-60
Diverse bodemvondsten, waaronder: pelgrimsinsigne, gespen en vingerhoedjes
Richtprijs: € 70-90
Stalen polshorloge, Luxor, Luna, met maanstand, aan grijs lederen band, referentienummer: 15539, uurwerk: ETA 955-122 Quartz, jaren 90, daarbij: originele doos, Ø 34 mm
Richtprijs: € 40-60
Negen zeeblauwe kristallen port- of sherryglaasjes, 12,5 cm, en negen kristallen portglaasjes met uraniumglazen kelk -enkele fritjes aan de voeten-, 12 cm
Richtprijs: € 70-90