Lotnummer: 6468
Timed online, sluiting: 18:00

Zwart lederen elektrische sta-op-stoel, uitvoering Prominent

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6467
Timed online, sluiting: 18:00

Engels staand horloge in eiken kast, de wijzerplaat met Romeinse cijfers, adres: 'John Burges, Wigen', marriage, grotendeels 20e eeuw, 113 × 48 × 25 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6466
Timed online, sluiting: 18:00

Teakgefineerd wandsysteem, model Royal System, ontwerp Poul Cadovius, uitvoering Cado, bestaande uit: vijf zwarte stalen staanders, en 24 schappen -klein beetje roestvorming, gebruikssporen-

Richtprijs: € 1000-1500

Biedstatus: € 900

Lotnummer: 6465
Timed online, sluiting: 18:00

Vier boeken: Zilver - Douwes, J.J. en A.J. Bruitsman, 'Zilveren meesterwerken uit de Zaanstreek. Een historische biografie van de Joodse zilversmedenfamilie S.I. Vet & Zn.' 2019; J. Pijzel-Dommisse, 'Haags goud en zilver: edelsmeedkunst uit de hofstad'. 2005; H, Vreeken, 'Goud en zilver met Amsterdamse keuren. De verzameling van het Amsterdams Historisch Museum'. 2003; V. Duncker, e.a. The Seawolf collection': late 19th and 20th-century silver. 2003. Samen 4 delen. 4to. Oorspr. banden

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6464
Timed online, sluiting: 18:00

Tinnen presenteerschaal gedragen door vier zeewezens, en kleine siercoupe gedragen door putto, beide met hamerslagdecor, vermoedelijk ontwerp Chris van der Hoef, uitvoering Gero, beide gemerkt Gerotin, circa 1930, 13 × Ø 20,5 cm en 10,5 × Ø 12 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 6463
Timed online, sluiting: 18:00

Twee tafellampen met groene kunststof kapjes en vierkante aluminium voeten, model Costanzina, ontwerp Paolo Rizzatto, uitvoering Luceplan -werking niet getest-, 51 cm hoog

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6462
Timed online, sluiting: 18:00

Zeven boeken: Hamel, Hendrik (1630-1692). 'Verhaal van het jacht De Sperwer en van het wedervaren der schipbreukelingen op het eiland Quelpaert en het vasteland van Korea. Uitgeg. door B. Hoetink. 's-Gravenhage, 1920; L. Blussé en R. Falkenburg, 'Johan Nieuhofs beelden van een Chinareis 1655-1657'. Middelburg, 1987; Enz. Verschillende formaten (3 gebonden), herkomst: collectie oud-diplomaat en ambassadeur Roland van den Berg (1930-2019), werkzaam te Beijing, 1962-1966, te Seoul, 1978-1982, weer te Beijing, 1986-1992, en te Tokio, 1992-1995

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6461
Timed online, sluiting: 18:00

Atlas van Nederland: Pater, B.C. en B. Schoenmaker. Grote atlas van Nederland 1930-1950. Uitgegeven door het Nederlands Instituut voor Militaire Historie en het Koninkl. Nederlands Aardrijkskundige Genootschap. Zierikzee, Atlas Maior, 2005. Zeer groot folio. Oorspr. linnen, stofomslag en bijpassende foedraal, 50 × 36 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6460
Timed online, sluiting: 18:00

Drie boeken: Zilver - Tentoonstellingscatalogus: 'Zilver uit de Gouden eeuw van Antwerpen & Antwerps huiszilver uit de 17e en 18e eeuw'. 1988. 2 delen; E. Nys (Red.) 'Zilver uit Antwerpen'. 2007; V. Vermeersch, 'Tafelzilver'. 1988

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6459
Timed online, sluiting: 18:00

Gezwart houten klarinet, uitvoering A. Kohlert's Söhne, Graslitz -gebruikt-

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6458
Timed online, sluiting: 18:00

Drie verchroomd metalen buisframestoelen met zwartgelakte en geperforeerde metalen zitting, model X-line, ontwerp Niels Jørgen Hausen, uitvoering Hybodan As, Denemarken, jaren '70 -gebruikssporen, roestvorming, plekjes verfverlies-, 77 × 45 × 40 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 6457
Timed online, sluiting: 18:00

Drielichts plafondlamp met witte kunststof kap aan aluminium stam, jaren '60, 28 × Ø 39 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 6456
Timed online, sluiting: 18:00

Perzische kelim Kaskay, 300 × 205 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 6455
Timed online, sluiting: 18:00

Verchroomd stalen booglamp, modern, 190 × 105 × 32 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 6454
Timed online, sluiting: 18:00

Ronde tafel met wit formica blad, staand op verchroomde metalen poten, uitschuifbaar, daarbij: zes buisframe stoelen met lichtblauwe bekleding -verschoten en vlekken-, 75 × Ø 120 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 180

Lotnummer: 6453
Timed online, sluiting: 18:00

Vier aardewerk schalen: één met geabstraheerd bloemdecor, gesigneerd Henk de Roo, één met blauw-wit vissendecor, onduidelijk gesigneerd, en twee met polychroom spetterdecor, Italië, grootste Ø 40 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6452
Timed online, sluiting: 18:00

Bronzen beeld: stier, 21 × 40 × 22 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 55

Lotnummer: 6451
Timed online, sluiting: 18:00

Eiken ladekastje met negen lades en roffeldeurtje -gebruikssporen-, 115 × 46,5 × 36 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 6450
Timed online, sluiting: 18:00

Platenspeler Dual 1019, eind jaren '60 -niet getest, enkele krassen in stofkap-, 23 × 42 × 36,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 6449
Timed online, sluiting: 18:00

Boeken: Pieter A. Scheen, 'Nederlandse Beeldende Boeken: Pieter A. Scheen, 'Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750-1950', twee delen, en Pieter A. Scheen, 'Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750-1880'

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 6448
Timed online, sluiting: 18:00

12 boeken: Fotografie - A. Eisenstaedt, R. Frank, M. Bainio. E. Hartwig, Fr. Gutman, G. Racinan, R. Seidner, A. Steiner, e.a. 1960-2000. Verschillende formaten (7 gebonden)

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6447
Timed online, sluiting: 18:00

Vier boeken over Gert de Rijk (1945-2009): Herman Hoeneveld, 'Zout is beter dan goud', z.p., z.d.; Willem Gerritsen, 'Vier&Vuur, vier kunstenaars en de keramiek', Baarn, 1998; Wim Gerritsen, 'Vier&Vuur, vier kunstenaars en de keramiek', in cassette met litho's, Baarn, 1998; Wim Gerritsen e.a., 'Gert de Rijk, Keramist 1945-2009', Vianen, 2011

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6446
Timed online, sluiting: 18:00

19 boeken: Fotografie - Foto's in Nederland gemaakt door A. Boer, S. Budde, J. Doedes de Jong, Ed van der Elsken (2), P. Honhoff, D. Koning (2), M. Koot, C. Oorthuys (2), H. Singels, E, van Wijk, H. Prickaerts, e.a. Verschillende formaten

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6445
Timed online, sluiting: 18:00

Gert de Rijk (1945-2009), twee keramische schalen met polychrome figuratieve voorstelling, beide met onderschrift 'Foire du Lendit, 13-11-1968 - 13-11-1995', gemonogrammeerd -de kleinere met scheurvormige bakfout-, Ø 29,5 en Ø 27 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 6444
Timed online, sluiting: 18:00

Gert de Rijk (1945-2009), een paar keramische blauwgeglazuurde zoutvaten met onderglazuur decoratie van vissen, en een geelgeglazuurde kandelaar op voet, alle gemonogrammeerd, de zoutvaten 10 × Ø 11 cm, de kandelaar 11 × Ø 16 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 160

Lotnummer: 6443
Timed online, sluiting: 18:00

Witte lederen damestas, aan de binnenzijde gemerkt 'LH' in een driehoek -gebruikssporen-, 22 × 33 × 18 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 6442
Timed online, sluiting: 18:00

Metalen en chromen pianolamp, verstelbaar, uitvoering Herda, jaren '60 -roest-, 30 × 21 × 28 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6441
Timed online, sluiting: 18:00

Plateel vormstuk met lusterglazuur: vis in het water, uitvoering JEMA, Maastricht, 1955-1984 -chipje op de staart-, 18 x 40 x 13 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 6440
Timed online, sluiting: 18:00

16 boeken: Fotografie - Nederlandse fotografen: Ton Bennemeer, C. Blazer, D. Buwalda, Ed van der Elsken, A. Haytsma, P. Huf, D. Koning, Helena van der Kraan, H. van Manen, C. Oorthuys, E. Posthuma de Boer, P. Sok, P. Stomps, e.a. 1979-2016. Verschillende formaten (12 gebonden)

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 6439
Timed online, sluiting: 18:00

Damasten tafelkleed, dessin 'Vlinders', ontwerp Albert Maurice Lejeune, uitvoering Wed. J. van Nuenen & Zoon, Zeelst/Meerveldhoven, begin 20e eeuw -verkleuringen-, 170 × 200 cm, daarbij drie kleinere art deco tafelkleden en één servet -vlekjes, gaatje, verkleuringen-

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 6438
Timed online, sluiting: 18:00

16 boeken: Fotografie - 'Eugène Atget, Paris 1857-1927'; 'Brassaï, Paris 1899-1984'; K. Clarke & H. Wackerbarth, The red couch: a portrait of America'; 'Ed van der Elsken, Paris 1950-1954'; 'J.-Cl. Gautrand, Paris, mon amour'; 'C. Oorthuys, Congo'; 'Die Sowjetunion zwischen den Kriegen: 175 Photographien 1917-1941'; enz. Verschillende formaten (10 gebonden)

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 6437
Timed online, sluiting: 18:00

Dirk Hubers (1913-2003), keramische schenkkan met ingekrast visdecor en een schaal -minieme randschilfers-, beide gemonogrammeerd, Ø 20,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 6436
Timed online, sluiting: 18:00

Twee turquoisegeglazuurde keramische vazen, de cilindervormige uitgevoerd door Pieter Groeneveldt, de ander door Ravelli, hoogte 23 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 6435
Timed online, sluiting: 18:00

Drie rechthoekige keramische Japanse ikebanaschalen met gelijkende blauwe glazuren -grootste met glazuurchipje op hoek-, 6,5 × 38 × 24/14 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 6434
Timed online, sluiting: 18:00

Atlas van Nederland: Blaeu's Atlas van de Nederlanden. Facsimile uitgave van de originele tekst en 65 kaarten uit de 'Grooten atlas. Met een moderne inleiding door C. Broekema. Amsterdam, 1973. Zeer groot folio. Oorspr. band, foedraal, 53 × 33 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 6433
Timed online, sluiting: 18:00

40 'Snoecks' (Literatuur Kunst Film Foto Toneel Reizen). Gent, 1973-2018. 40 delen -jaargang 1978-1980, 2002 en 2017 ontbreken-

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6432
Timed online, sluiting: 18:00

Gert de Rijk (1945-2009), groengeglazuurd keramiek serviesgedeelte bestaande uit vier grote wijnglazen, één kleinere, een borrelglaasje en vier mokken -bakfoutje, onderlinge verschillen-, wijnglas 13 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 6431
Timed online, sluiting: 18:00

Zes verchroomde buisframe stoelen, drie met oranje skai bekleding, drie met witte skai bekleding, jaren '60 -één met wit frame, defecten, roestvorming-, 83 × 44 × 44 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 6430
Timed online, sluiting: 18:00

Grote plateel schotel met abstract decor, model 478, schildersmerk B.O., uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, Ø 42,5 cm, daarbij: plateel tazza, eveneens uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda -tazza met twee chips en haarlijn-

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 6429
Timed online, sluiting: 18:00

Gert de Rijk (1945-2009), keramische cache-pot, een kom, en een schaal met rand, alle voorzien van polychroom droedeldecor, gemonogrammeerd, de cache-pot 15 × Ø 15 cm, de kom Ø 12 cm, de schaal Ø 20,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 6428
Timed online, sluiting: 18:00

Gert de Rijk (1945-2009), keramische vaas met polychroom decor aan de buitenzijde, gemonogrammeerd en gedateerd '94, 14 × Ø 18 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 6427
Timed online, sluiting: 18:00

Gerrit de Blanken (1894-1961), witgeglazuurde keramische vaas, gesigneerd, hoogte 18 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 6426
Timed online, sluiting: 18:00

Marianna Franken (1928), lage steengoed discusvaas, gemonogrammeerd, 10 × Ø 19 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 75

Lotnummer: 6425
Timed online, sluiting: 18:00

Gert de Rijk (1945-2009), vijf blauwgeglazuurde keramische wijnglazen op voet, gemonogrammeerd en gedateerd '28/5/1995' -twee met restauraties aan voet-, 11 × Ø10 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 6424
Timed online, sluiting: 18:00

Groot teakgefineerd wandsysteem, model Deco, ontwerp Poul Cadovius, uitvoering KLM, jaren '60 -gebruikssporen en modificaties-, bestaande uit: drie onderkasten met drie lades 80 × 84 × 29,5 cm, één onderkast met schuifdeur en drie lades 80 × 84 × 40 cm, vier opzetstukken met drie planken 80 × 84 × 24 cm, twee opzetstukken met twee planken 80 × 84 × 20 cm, en één los bovenstuk met één plank, 19 × 84 × 24 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 6423
Timed online, sluiting: 18:00

Vijf verchroomde buisframe stoelen met blauw skai bekleding, jaren '60 -defecten, roestvorming-, 83 × 44 × 44 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 6422
Timed online, sluiting: 18:00

Houten bord met een zwartbonte koe met het opschrift 'zwart bonte koe' -krom-, 52 × 60 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 6421
Timed online, sluiting: 18:00

Eugène Jongerius (1951), 'Vergeten vlieger 2', collagetechniek en olieverf op paneel, verso gesigneerd en gedateerd 1976, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 56 × 76 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 75

Lotnummer: 6420
Timed online, sluiting: 18:00

Peter Struycken (1939), landschap, aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 12 juni '55, r.o. annotatie: 'Voor Dick uit dankbaarheid 10-X-'55' -papier gebruind-, 36 × 47 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 6419
Timed online, sluiting: 18:00

Paolo Sistilli (1950), zonder titel, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd, 90 × 100 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 180