Grote oprolbare schoolplaat: 'De vaderlandsche geschiedenis in lijn en beeld', circa 1927 -slijtages-, 190 × 122 cm, stokken 140 cm breed
Richtprijs: € 50-70
Indiaas zijden tapijt Kashmir met blokkenindeling en inscripties in de rand, 190 × 125 cm
Richtprijs: € 200-300
Paar zware gestoken armstoelen, los zit- en rugkussen met beige velours bekleding, 20e eeuw, 101 × 90 × 100 cm
Richtprijs: € 200-300
Mahoniegefineerd klapbuffet met één lade en één deur, tweede helft 19e eeuw -gebruikssporen, binnenbak en sleutel ontbreken-, ingeklapt 90 × 123 × 60 cm
Richtprijs: € 150-200
Zwartgelakte koperen kraantjeskan met goudgeverfd bloemdecor, 19e eeuw -decor licht sleets, deuk-, hoogte 39 cm
Richtprijs: € 40-60
Kristallen tazza op 2e gehalte zilveren voet met kunstfruit, diverse kristallen schotels en schaaltjes met accoladeslijpsel, op eiken gekuipt dienblad -minieme chips, tazza Ø 27 cm
Richtprijs: € 70-90
Tafelklokje met slagwerk op bel, het uurwerk gemerkt Franz Hermle, 20e eeuw, hoogte 29 cm hoog
Richtprijs: € 30-50
Mahonie butlertray, 20e eeuw, 82 × 77 × 59 cm
Richtprijs: € 70-90
Klein mahonie hangoortafeltje, het blad met citroenhouten rand en inlegwerk, Engeland, 19e eeuw, uitgeklapt 61× 70,5 × 60,5 cm
Richtprijs: € 70-90
Oosters tapijt met bloemdecor op roze fond, 290 × 250 cm
Richtprijs: € 100-150
Twaalfpersoons rvs bestek, de stelen eindigend in bloemornament, bestaande uit: grote en kleine couverts plus messen en divers dienbestek, compleet in cassette
Richtprijs: € 40-60
Mahonie tweezits bank met snijwerk op het front, tweede helft 19e eeuw -rood-witte bekleding gevlekt, vulling op kapregel-, 89 × 199 × 66 cm
Richtprijs: € 100-150
Drie Perzische kussens: 1× Kaskay -gebruikssporen- en 2× Belouche, grootste 45 × 54 cm
Richtprijs: € 40-60
Mahonie coulissetafel met twee tussenbladen en vier stoelen -bekleding met vlekken-, Louis Seize-stijl, 20e eeuw, tafel 76 × Ø 112,5, tussenbladen elk 60 cm lang
Richtprijs: € 120-160
Grote verzameling damast, waaronder elf tafelkleden en vele servetten -sommige met vlekken of gemonogrammeerd maar overwegend in goede staat-
Richtprijs: € 150-200
Negenpersoons bestekgedeelte, Haags glad, Sola 100, bestaande uit: dinercouverts, dinermessen, ontbijtcouverts, ontbijtmessen, dessertcouverts, theelepels, gebaksvorkjes, longdrinklepels, botermesjes, twee aardappellepels, twee groentedienlepels, twee sauslepels, vleesvork, slacouvert, twee kleine vleesvorkjes, twee kleine botermesjes, en een taartschep
Richtprijs: € 100-150
Kristallen glasserviesgedeelte, bestaande uit acht wijnglazen -twee met chipje-, elf portglazen, zes likeurglazen, zes champagne/advocaat glazen, en acht waterglazen, 10,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Porseleinen ontbijt- en dinerserviesgedeelte met bloemdecor en gouden rand, uitvoering Fürstenberg, Duitsland, jaren '40/'50, bestaande uit: zeventien dinerborden, acht diepe borden, 23 ontbijtborden, soepterrine, groenteterrine, sauskom, saladeschaal, drie vleesschalen, melkkan, kleine koffiekan, drie broodbelegschaaltjes, twee botervloten, zes eierdoppen, vijf soepkommen met twaalf schotels, twee suikerpotten, twee melkkannetjes, theekop met vijf schotels, en zeven mokkakopjes met twaalf schoteltjes -goud hier en daar wat sleets-, hoogte melkkan 20 cm
Richtprijs: € 80-100
Kopergravure en litho van Den Haag: hofvijver en ridderzaal, 19e eeuw -gravure hofvijver gebruind/foxing-, grootste 18 × 24 cm
Richtprijs: € 20-30
Glazen karaf met gegraveerd korenaardecor, elf sherryglaasjes en elf likeurglaasjes met gegraveerde bloemslingers, hoogte karaf 24 cm
Richtprijs: € 80-100
Twee herenpolshorloge, één verguld staal, Enicar, Seapearl, met champangekleurige wijzerplaat, aan Fixo Flex band, referentienummer: 100-61-10, uurwerk: opwind, circa 1950, de ander Indy De Luxe opwind, met champagnekleurige wijzerplaat, aan stalen gladde gaasband, uurwerk: opwind -wijzerplaat van Enicar is verweerd-
Richtprijs: € 100-150
Trompe l'oeuil: gouache met pastorale scène, 19e eeuw -vlekjes-, 12 × 17 cm
Richtprijs: € 80-100
Twee messing inktstellen, daarbij vier messing inktpotten en een marmeren inktpot -gebruikssporen, enkele binnenbakjes missend of beschadigd-, grootste 13 × 18 × 12 cm
Richtprijs: € 60-80
Zes diverse actiefiguren, waaronder: Guy Slugger, Nono en Albator, diverse uitvoeringen, circa 1970, 19 × 13 × 6 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 100-150
Twaalf verzilverde theelepels met decors van de Olympische goden, in cassette
Richtprijs: € 100-150
Vijf mineralen, twee fossielen en vijf schelpen
Richtprijs: € 30-50
Keramisch herenpolshorloge, Junghans, Mega, met witte wijzerplaat en lcd dagaanduiding, aan originele lederen band met vouwsluiting, uurwerk: quartz, referentienummer: DCF77, kastnummer: 9508048 daarbij: originele doos, Ø 40 mm
Richtprijs: € 70-90
Acht en vijf zeeblauwe kristallen wijnglaasjes, hoogte circa 12,5 en 12 cm
Richtprijs: € 100-150
Twee palmhouten pijpenfoedralen, 19e eeuw -gebruikssporen-, grootste 26 cm lang
Richtprijs: € 60-80
Palissandergefineerde doos met marqueterie en ingelegd decor van speelkaarten, met binnenin een ruimte voor een kaartspel en vier gefineerde doosjes met benen fiches -kleine defecten aan doos, sleutel ontbreekt-, 4,5 × 25 × 4,5 cm, daarbij een gefineerd houten doosje voor speelkaarten
Richtprijs: € 50-70
Stalen herenpolshorloge Seiko Chronograaf, genummerd: 910626 -krassen op glas-, Ø wijzerplaat 4 cm
Richtprijs: € 60-80
Twaalf kristallen wijnglazen met rode kelken -één met randchip-, hoogte 18,8 cm
Richtprijs: € 70-90
Drie Japans metalen actiefiguren: Astekaizer Goriking NO.8, Steel Jeeg en Zakuraman, diverse uitvoeringen, circa 1970, 15 × 10 × 5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 100-150
Vijf diverse messing en bronzen kandelaars, 18e en 19e eeuw -gebruikssporen-, hoogste 20 cm
Richtprijs: € 80-100
Plateel vaas met polychroom art nouveau beschildering, decor Helène, uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, 25 × Ø 9 cm
Richtprijs: € 100-150
Gefineerde tabaksdoos met ingelegde letters 'Tabac', daarbij houten doosje met houten tafelnummers en rond goudkleurig fotolijstje, circa 1900 -gebruikssporen-
Richtprijs: € 60-80
Actiefiguren van diverse Japanse televisieseries, waaronder The kagestar GA-45 (The Kagestar), Skyzel GA-47 (Space Ironman Kyodain), Gonbesu GA-49 (Space Ironman Kyodain) en Gan Gara Gan Chan GA-53, alle uitvoering Popy, circa 1980, -dozen defect, accecoires aanwezig- 15,5 × 10,5 × 7,5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 150-200
Notenhoutgefineerd tafelklokje met maanaanduiding, adres: John Smith, London, 20e eeuw, daarbij een tafelpendule, adres: Junghans, Duitsland, 20e eeuw, pendule 35,5 × 21,5 × 13,5 cm
Richtprijs: € 70-90
Paar vierlichts girandoles met paarse en blanke pegels -vele defecten aan glas-, 53 × Ø 32 cm
Richtprijs: € 100-150
Mahonie secretaire à abattant met drie lades, biedermeier -gebruikssporen, sleutelplaatje missend, ornamentje interieur missend, krimpscheuren-, 151 × 98 × 48 cm
Richtprijs: € 100-150
Driedelig marmeren en zamak pendulestel 'La rencontre', eind 19e eeuw, hoogte 65 cm
Richtprijs: € 200-300
Etagère met bloemmarqueterie, lade, en in de etage een vak, 19e eeuw, 68 × 38 × 28 cm
Richtprijs: € 100-150
Tafelklok in Engelse stijl, uitvoering Wuba, tweede helft 20e eeuw, 28 × 23 × 18 cm
Richtprijs: € 50-70
Rozenhoutgefineerd nachtkastje, Louis Quinze-stijl -gebruikssporen-, 73 × 24 × 22 cm
Richtprijs: € 30-50
Tekening: paard en hond voor muurtje, potlood op papier, niet gesigneerd, eind 19e/begin 20e eeuw -vlekkerig-, 15 × 19 cm
Richtprijs: € 30-50
Wilhelm Christian Georg Rueter (1875-1966), 'Blauwe Reiger', potlood op papier, r.o. gesigneerd -enkele vlekjes-, 33 × 21 cm
Richtprijs: € 70-90
Koperen en stoffen lampenkap van een wandlampje, art deco -gebruikssporen-, 27 × 26 × 9,5 cm
Richtprijs: € 30-50
Schilderij: straatgezicht in de stijl van P.G. Vertin, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd P.G. Vertin maar niet van zijn hand -verfverlies rechtsonder, schade langs de bovenrand-, 20 × 14 cm
Richtprijs: € 30-50
Schilderij: portret van een man met baard, olieverf op paneel, niet gesigneerd, mogelijk 18e eeuw, -verf een beetje sleets-, 13 × 9,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Coenraad Matthias Garms (1863-1944), binnentuin, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -gedoubleerd-, 30,5 × 23,5 cm
Richtprijs: € 50-70