Achthoekige koperen hallantaarn met groen glas -verfspetters-, 87 x Ø 40 cm
Richtprijs: € 40-60
Serie van zes ingelijste gravures: door Reinier Vinkeles waarvan vijf naar Cornelis van Hardenberg en een naar Hermannus Numan, 'Den Watervloed van 1809', in vergulde lijsten -beschadigingen-, 20 × 28 cm
Richtprijs: € 60-80
Eiken wandmeubel met twee lades en een open etagère, de lades geflankeerd door leeuwenmascarons, met gedraaide voorpoten, 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 86 × 100 × 50 cm
Richtprijs: € 80-100
Bastiaen Stoopendael (1637-1707), vijf gravures afbeeldende episodes uit het leven van Michiel de Ruyter (1607-1676), 'Zee-Slagh tusschen de Hr Michiel de Ruyter en den Hr Georg Ascuy', 'De Stadt Nyborg', 'De Stadt Algiers', 'Afbeelding van de Stad en Revier van Rochester, Chatham' en 'Lyk-statie van den Heer Michiel de Ruyter' -uniform ingelijst, beschadigingen, eenmaal glas gebroken-, 32 × 37 cm
Richtprijs: € 150-200
Eiken commode met vier lades, 19e eeuw -lichte gebruikssporen, oude houtworm gaatjes-, 93 × 90 × 47 cm
Richtprijs: € 70-90
Verzilverde kornet inclusief mondstuk en koffer, uitvoering Willson, Zwitserland -enkele deukjes-
Richtprijs: € 250-350
Twee ingekleurde gravures: 't Gezigt van s Lands Zee Magazin, de Stad Amsteldam', en 'Vue de la Ruine et de l'Embrasement des Flottes Turques dans le Port de Cismin le 7 Juillet 1770', 18e eeuw, 31 × 42 cm
Richtprijs: € 70-90
Twee ingekleurde opticaprenten: Amsterdam, de Montelbaanstoren en zicht op de haven van Goes, 18e eeuw -vlekjes, verkleuringen, iets gebobbeld-, 33 × 44 cm
Richtprijs: € 80-100
Tekening: vissersboot wordt uitgeladen, krijt en inkt op papier, l.o. gesigneerd 'Gustave [?]' en gedateerd 15 Juin 1913, 19,5 × 15 cm
Richtprijs: € 100-150
Gegraveerde landkaart: 'Caerte vanden lande ende graefschappe van Hollandt, midtsgaders het landt van Utrecht ende houcken van andere landen annex gelegen'. Gegraveerd door J. Saenredam, 1539. Uit: Guicciardini. In de Zuiderzee een kompasroos, grote schepen en een walvis -de linkerbovenhoek is, zoals bij alle afdrukken, blanco omdat daar de koperplaat werd beschadigd, lichte vlekjes en vouwen-, 26 × 38 cm
Richtprijs: € 100-150
Sloepkompas in houten kast met onderin verlichting, draagt achterop metalen plaatje met opschrift 'Standard Compass' -gebruikssporen-, 56 × 40 × 36 cm
Richtprijs: € 400-600
Twee diverse bronzen vrijmetselarijpenningen: 1947 en 1957, daarbij een aardewerk plaquette van de vrijmetselarij, gedateerd 1968, in etui, plaquette 10,6 x 8 × 1,6 en Ø 6 cm
Richtprijs: € 40-60
Loden tabaksdoos met jachtscènes, en op het deksel een vis, Engeland, 19e eeuw, 17 × 12 × 11 cm
Richtprijs: € 50-70
Anthonij Christiaan Wynstroom (1888-1971), twee zeilbootjes, olieverf op schilderskarton, r.o. gesigneerd, 24 × 31 cm
Richtprijs: € 30-50
Divers verzilverd, waaronder bonbonmandje en elfpersoons visbestek, mandje 5 × 14 × 11 cm
Richtprijs: € 60-80
Schelpen, mineralen, gesteenten en een struisvogelei -enkele kleine defecten-
Richtprijs: € 50-70
Vier stempels voor het batikken, twee met metalen drukvlak en twee van hout, Indonesië en mogelijk deels India, grootste 14 × 14 cm
Richtprijs: € 30-50
Divers opwindbaar speelgoed: beer, haas, aapje, hondjes, jongen en meisje daarbij gebreide Mickey Mouse -gebruikssporen-
Richtprijs: € 40-60
Elf diverse donkergroene wijnglazen, 19e eeuw, hoogste 13 cm
Richtprijs: € 100-150
Vier colliers, een klemarmband en twee paar oorhangers, waaronder: lapis lazuli collier aan zilveren sluiting en bijpassende zilveren oorhangers gezet met lapis lazuli
Richtprijs: € 100-150
Paar bronzen kandelaars, Frankrijk, één mogelijk later bijgemaakt, 22 × Ø 9,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Stalen herenpolshorloge, Tag Heuer, Kirium, aan kunststof band met klapsluiting, daarbij originele doos zonder kussentje, met garantiekaart en boekje, referentienummer: CL1111A-FT6000 -lichte gebruikssporen-, Ø 39 mm
Richtprijs: € 100-150
Vijf diverse portretlijstjes, grootste 17,5 × 9 cm
Richtprijs: € 150-200
Parelmoerbelijmde sieradendoos op benen voetjes, het interieur met zijde bekleed, en een parelmoerbelijmde lepeldoos op benen voetjes met velours interieur -enkele stukjes parelmoer ontbreken, het interieur beschadigd, van het lepeldoosje ontbreekt een origineel voetje, sleutel ontbreekt-, sieradendoos 18,5 × 15 × 7 cm
Richtprijs: € 100-150
Schildpad lepeldoosjes, haarornamenten, etc., 19e en begin 20e eeuw -defecten, deksel los-, grootste doos 5 × 16 × 8 cm
Richtprijs: € 100-150
Tien groen glazen roemers met bloemdecor en braamnoppen, 20e eeuw, 14 × Ø 6,5 cm
Richtprijs: € 20-30
Geslepen glasserviesgedeelte met gefacetteerde stam, bestaande uit: zes wijnglazen, zes portglazen, zes likeurglaasjes, en vier champagneflûtes
Richtprijs: € 30-50
Verzameling speelgoed legervoertuigen, waaronder Dinky Toys, Engeland -gebruikssporen-,19 cm
Richtprijs: € 70-90
Vijfdelig Delfts aardewerk kaststel bestaande uit drie dekselvazen en twee trompetvazen, de deksels getooid met luipaardjes, gemerkt APK, 18e/19e eeuw -chips-
Richtprijs: € 100-150
Olielamp, de plateel voet met polychroom floraal decor, art nouveau, vermoedelijk uitvoering Plazuid, Gouda -kap ontbreekt-, hoogte 77 cm
Richtprijs: € 80-100
Paar houten lampvoeten, modern, 45 × Ø 20 cm
Richtprijs: € 60-80
Tafellamp gemaakt uit een bugel, 49 × 25 × 16 cm
Richtprijs: € 50-70
Porseleinen tafellamp in de vorm van een maiskolf, Italië, laatste kwart 20e eeuw, maat met kap 73 × Ø 35,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Twee koperen pannen, twee treeften, één van messing en één van tin, en koperen binnenbak van treeft, voornamelijk 18e eeuw, grootste treeft Ø 26 cm
Richtprijs: € 70-90
Hollandse School: vijf schilderijtjes: vier zeegezichtjes en één molen bij het water, alle olieverf op paneel, 20e eeuw, grootste 12 × 17 cm
Richtprijs: € 30-50
Droogkompas met zwart-witte schaalplaat, adres: F.J. Kloos, Rotterdam, 19e eeuw -gebruikssporen-, 11 × 30 × 26 cm
Richtprijs: € 40-60
Messing treeft, koperen kookpotje, twee komfoortjes, en twee binnenbakjes, afmetingen treeft 9,5 × Ø 27 cm
Richtprijs: € 60-80
Messing scheepsklok, aneroïde barometer en thermo-hygrometer op houten wandplaat, 28 × 61 cm
Richtprijs: € 50-70
Twee grote schelpen, waarvan één aliger gigas, -deklaag een schelp laat los-, beide circa 25 cm lang
Richtprijs: € 60-80
Zwartgebeitst eiken boekenkastje met gecanneleerde stijlen, Hollandse renaissance-stijl, 20e eeuw -gebruikssporen, krimpscheuren-, 170 × 115 × 34 cm
Richtprijs: € 80-100
Spanen doosje en met leder bekleed koffertje -gebruikssporen-
Richtprijs: € 60-80
Hoge eiken tafelvitrine, 20e eeuw -gebruikssporen-, 66 × 38 × 29 cm
Richtprijs: € 80-100
Wengé tafelvitrine in Chinese stijl, modern, 47 × 22 × 19 cm
Richtprijs: € 40-60
Gesneden notenhouten dagobertstoel, 20e eeuw
Richtprijs: € 40-60
Zwarte draaibare paspop, circa 1890 -enkele gebruikssporen-, 146 hoog
Richtprijs: € 80-100
Amsterdam: 'Kweekschool voor de Zeevaart in 1786'. Gravure, uitgegeven door P. Conradi en V. van der Plaats, 1787 -roestvlekjes-, 28 × 38 cm
Richtprijs: € 30-50
Kopergravure 'Kaart van Montfoort', gravure voor de atlas van J. Blaeu, verso Latijnse tekst over Montfoort, circa 1650, 22 × 27 cm
Richtprijs: € 40-60
Kopergravure: 's Lands Geschuthuis', door Jan Caspar Philips (1700-1773), midden 18e eeuw -papier gebruind-, 27.5 × 33.5 cm
Richtprijs: € 30-50
Twee houten theestoven met koperen ketels, 19e eeuw -gebruikssporen-, hoogte circa 60 cm
Richtprijs: € 80-100
Paar goudkleurige bronzen vierlichts hangende wandkandelabers met wijnrankendecor, Frankrijk, tweede helft 19e eeuw, circa 40 × Ø 40 cm
Richtprijs: € 80-100