Mogelijk Frits Mondriaan (1853-1932), landschap met vaart en ophaalbrug, tekening, l.o. gesigneerd -signatuur van later datum- 22,5 × 28,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Cornelis de Bruin (1870-1940), 'Enkhuizen', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 × 40 cm
Richtprijs: € 40-60
Ingekleurde kopergravure: 'A General View of the City of Rotterdam from the Mase', circa 1780 -papier licht gebruind, inkleuring licht verpoederd-, 25 × 39 cm
Richtprijs: € 30-50
Hollandse School: landschap met ophaalbrug over de vaart, olieverf op doek, r.o. gesigneerd 'W. Dijkstra' -krassen-, 60 × 80 cm
Richtprijs: € 80-100
Bruine lederen koffer, met initialen 'S.C.P.' op de deksel -gebruikssporen- 27 × 43 × 34 cm
Richtprijs: € 60-80
Eiken kast met paneeldeuren, op kistvormig onderstel -scheuren in deurpanelen-, 19e eeuw, 181 × 148 × 54 cm
Richtprijs: € 100-150
Gestoken en geschilderd houten hobbelpaard met lederen zadel, eind 19e/begin 20e eeuw, 81 × 120 × 40
Richtprijs: € 60-80
Vier gravures in gelijke lijsten: 'Amsterdam aan den Amstel 1762', 'T Rockin, de Nieuw-zijds kapel en beurs', 'Winter-gezicht, op de Cingel, voor de Luthersche Oude Kerk', en 'De Binnen Amstel' -vlekjes-, 39 × 30 cm
Richtprijs: € 80-100
Eiken tweedeurskast, interieur met twee planken en lade, Hollands, circa 1700 -restauraties-, 166 × 147 × 64 cm
Richtprijs: € 500-700
Verzameling spanen hoedendozen, grotendeels met lederen riemen -gebruikssporen-, afmetingen grootste 33 × 56 cm
Richtprijs: € 300-500
Mahonie eendeurs kastje met lade, midden 19e eeuw -verkleurd-, 96 × 65 × 41 cm
Richtprijs: € 60-80
Mahoniegefineerde tafelspiegel met drie laatjes in het basement, biedermeier -afwerklaag vlekkerig en breuken in fineer-, 86 × 60 × 32 cm
Richtprijs: € 40-60
Wollen vloerkleed in diverse blauwe en turquoise tinten, jaren '70, 270 × 180 cm
Richtprijs: € 80-100
Eikenhouten klepkist met reliëfdecor van de Nachtwacht, 53,5 × 131,5 × 48 cm
Richtprijs: € 100-150
Perzische tas of kussendek Kaskay -enigszins sleets, gerepareerd gaatje-, 64 × 62 cm
Richtprijs: € 30-50
Jan Boon (1882-1975), 'Vijf slakken', ets, r.o. gesigneerd -glas lijst gebroken-, 17 × 14 cm
Richtprijs: € 60-80
Vier mahonie medaillonstoelen met gesneden strikken en rozetten, staande op gecanneleerde taps toelopende poten, Louis Seize -gebruikssporen, twee mogelijk van later datum-
Richtprijs: € 100-150
Ronde eiken schuiftafel met getorste poten en drie tussenbladen, 76 × Ø 120 cm
Richtprijs: € 100-150
Turks tapijtje Bergama, 148 × 109 cm
Richtprijs: € 20-30
Ovale mahoniegefineerde bijzettafel op driespantpoot, tweede helft 19e eeuw, 71,5 × 111 × 78 cm
Richtprijs: € 50-70
Aardewerk serviesgedeelte met fruitdecor en gele rand, uitvoering Churchill, Staffordshire, bestaande uit: twaalf dinerborden Ø 26 cm, tien dinerborden Ø 24,5 cm, tien dessertborden Ø 21 cm, acht diepe borden Ø 20 cm, zes taartbordjes Ø 17 cm, negen kommen Ø 15 cm, veertien theekop-en-schotels, tien koffiekop-en-schotels, twee mokken, één tussenmaat kop-en-schotel, theepot, roomstel en divers dienservies
Richtprijs: € 150-200
Pop met biscuit hoofd, glazen ogen en papier maché lijf -defecten-, twee kleine poppen met porseleinen hoofdjes -gebruikssporen-, en gebogen beukenhouten kinderstoel met rietbespanning, gemerkt Fischer
Richtprijs: € 100-150
Jan Voerman Jr. (1890-1976), 'Laren, Oosterend', litho, eigen druk, r.o. in potlood gesigneerd, 10 × 22 cm
Richtprijs: € 30-50
Delfts aardewerk kom met blauw-wit chinoiseriedecor en gecontourneerde rand, 18e eeuw -twee restauraties-, 9 × Ø 22 cm
Richtprijs: € 100-150
Beenderporseleinen theeserviesgedeelte met decor 'Queen's messenger' en vergulde rand, uitvoering Royal Albert, bestaande uit: zes theekop-en-schotels, zes taartbordjes, een dienschaal en roomstel -theeaanslag-
Richtprijs: € 50-70
Vier diverse keramische kommen, waaronder van Johan Broekema en Nel Houtman, grootste Ø 19 cm
Richtprijs: € 40-60
Aardewerk gebaksstel met elf schoteltjes, uitvoering Soho Pottery, Engeland, en enkele theeserviesdelen, model Crocus, uitvoering Gibson's -enkele kleine fritjes en verkleuring-, art deco
Richtprijs: € 40-60
Wortelnotengefineerde vitrinekast, de beglaasde deuren met roedeverdeling waarachter drie schappen, op onderstel met vier laden, Louis Quatorze-stijl, 190 × 123 × 34 cm
Richtprijs: € 100-150
Koperen kraantjeskan, staand op gestileerde klauwpootjes, 18e eeuw, 31 × 22 × 19 cm
Richtprijs: € 40-60
Aardewerk serviesgedeelte, decor Moss Rose, model Edme, uitvoering Wegdwood, bestaande uit: divers dienservies, theepot -chipje van voet-, roomkannetje, negen eierdoppen, saucière -haarlijntje in bak-, zes soepborden, dinerbord, bonbonschaaltje, twee koffiekopjes, negen onderschotels, theekopje, vier onderschotels, en zeven petit-foursbordjes, daarbij: vierkante schaal, decor Conway
Richtprijs: € 100-150
Eikenhouten boekenkast met deels beglaasde deuren, tweede helft 20e eeuw -tracering laat los-, 186 × 134 × 40 cm
Richtprijs: € 40-60
Kijkdoos met twee geprepareerde vogels, 44 × 75 × 29 cm
Richtprijs: € 200-300
Schilderij: stilleven met fruitschaal en drankfles, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Jan Oud en gedateerd '68, 55 × 45 cm
Richtprijs: € 40-60
Gerhard Christiaan 'Gerrit' Haverkamp (1872-1926), 'Trekpaard', ets, r.o. gesigneerd, 19,5 × 24,5 cm
Richtprijs: € 40-60
Duitse School: huizen aan het water, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd 'A. Gelauf', 25 × 19 cm
Richtprijs: € 60-80
Ets / gravure: 'Gevecht bij het dorp de Vaart buiten Utrecht den 9den Mey 1787', uit het patriottisch tijdschrift 'De Post van den Neder-Rhijn' over de militaire confrontatie bij Vreeswijk -vouw-, 15,5 × 21,5 cm
Richtprijs: € 20-30
Arthur Briët (1867-1939), duinlandschap, pastel op papier, r.o. gesigneerd -enkele roestvlekjes-, 19 × 29 cm
Richtprijs: € 50-70
Duitse School: stad aan een rivier, inkttekening opgehoogd met waterverf, passe-partout genummerd No 211B, 18e eeuw -vouw en vlekjes-, 22 × 35 cm
Richtprijs: € 100-150
Hollandse School: man zittend op bankje, gemengde techniek op papier, niet gesigneerd, 31 × 22 cm
Richtprijs: € 60-80
Henk Bellaard (1896-1975), huizen langs dijk, aquarel, l.o. gesigneerd, 27 × 42 cm
Richtprijs: € 60-80
Crèmewitgelakte gipsen console met dragende putto -enkele chipjes-, 120 cm
Richtprijs: € 80-100
Grijsblauwgeschilderde vitrinekast, toogvormig met verguld houten omlijsting -glazen schappen ontbreken, gebruikssporen-, 230 × 110 × 29 cm
Richtprijs: € 200-300
Hollandse School: stilleven met klepkan, kruik en appels, aquarel, l.o. gesigneerd 'J. Oud' en gedateerd '76, 43 × 57 cm
Richtprijs: € 30-50
Een mahonie en een eiken plantentafeltje, beide circa 90 × 24 × 24 cm
Richtprijs: € 40-60
Paar notenhouten armstoelen met groengestreepte velours bekleding, tweede helft 19e eeuw
Richtprijs: € 40-60
Leo Hartzuiker (1922-?), 'Les Amoureux', aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '89, 43 × 29 cm
Richtprijs: € 50-70
Hollandse School: stilleven van aardewerk kruik met zonnebloem, aquarel, niet gesigneerd, 40 × 30 cm
Richtprijs: € 50-70
Hollandse School: stilleven met appels, glazen fles, en klepkan, aquarel, r.o. gesigneerd Jan Oud en gedateerd '44, 60 × 49 cm
Richtprijs: € 50-70
Schilderij: boerenfamilie bij hooiberg, olieverf op doek, niet gesigneerd, 33 × 48 cm
Richtprijs: € 50-70
Salontafel met RVS frame en glazen blad, model M-1, ontwerp Hank Kwint, uitvoering Metaform -chip in één hoek van het blad-, 36 × 85 × 80,5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 60-80