Lotnummer: 4703

Twee eiken vitrinekasten met beglaasde deuren, de achterwand voorzien van spiegels, tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen, slechts één sleutel-, 154 × 65 × 42 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 4702

Klein gegoten bronzen beeldje: dansende faun, naar origineel gevonden in Herculaneum, vermoedelijk grand tour souvenir, klein vijzeltje met gezichtendecor, Frankrijk 17e eeuw, en gietijzeren tondeldoosdekseltje, 18e eeuw, vijzel 7 × 11,4 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4701

Wijnopener met tafelklem -gebruikssporen, scheur in houten handgreep-, 54 cm lang

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 4700

Metalen lantaarn met ruitje en perkament, 19e eeuw -gebruikssporen-, 46 × Ø 22 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 4699

Eénlichts vloerlamp met vierkante zwartgelakte kap, jaren '70 -oxidatie-

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 4698

Vijf meerschuim pijpjes met dierenvoorstellingen, vier in foedraal, 20e eeuw -enkele pijpjes met kleine beschadigingen en/of missende onderdelen, meerdere foedralen defect-

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4697

Verzilverde sigarettendoos, daarin: theeduimpje en enkele servetbanden, diverse gehaltes, doos 3,3 × 14,3 × 9 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 4696

Diverse oude munten waaronder Romeinse exemplaren

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 4695

Johannes Matthijs Lion (1856-1899), familiewapen Rinck, gouache op karton, r.o. gesigneerd en gedateerd 1882, 23 × 17 cm, daarbij: onbekend familiewapen: gedwarsbalkt in vier stukken van zwart en zilver, gouache, niet gesigneerd, 20e eeuw, 17,5 × 16,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4694

Paar messing schijfkandelaars naar 17e-eeuws model, 18e/19e eeuw -één schijf zit los-, hoogte 22 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4693

Schilderskistje/buitenpalet met schetsen op doek en paneel, waarvan één gesigneerd Gerard Johannes Koekkoek (1871-1956), 3,5 × 19 × 13,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4692

Vier bronzen penningen: driemaal krijgsmacht waaronder herinnering aan de onderzeebootjager 'Groningen' in houten foudraal, en Liedertafel Rotte's Mannenkoor, alle circa Ø 5 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4691

Verzilverde tafelkandelaar gevormd door plompebladeren, drie waterlelies en een libelle, handgemaakt in Wales

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4690

Boek: Crébillon Fils (Cl.Pr.J.) de. L'écumoire, histoire japonaise. Londres, aux dépens de la Compagnie, 1735. Twee delen in één band. (IV) 208; (II) 328 pp. Kl. 8vo Kalfsleer uit de tijd, rug verguld. Met titelprent (herhaald in het tweede deel). 'Conte licencieux et érotique', één jaar later verschenen (met een nieuwe titel) dan de eerste druk (1734 met de titel 'Tanzaï et Néadarné) -band ietwat versleten-, 14 × 8,5 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 4689

Persglazen dekseldoosje met bloemdecor, Tsjechië, 20e eeuw, 4 × 12 × 8,5 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 4688

Rekenspelletje: 'Gedachten-Spel. Geïllustreerd met negen koddige karikaturen', Amsterdam, C. Goos, circa 1850, 8 × 5 cm, daarbij: een geschreven blad met de oplossing

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 4687

Hollandse School: stilleven met blaker en citroen, olieverf op massoniet, l.o. gesigneerd C. Cornelisz., 21e eeuw, 13 × 18 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 90

Lotnummer: 4686

Twee ronde messing dekseldozen bezet met miniatuurschilderingen in het deksel, 19e/20e eeuw, grootste Ø 12 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4685

Portret van een heer, pastelkrijt op papier, niet gesigneerd -lijstje flink beschadigd-, 16,5 × 11,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4684

Stalen dokters zakvesthorloge, Türler, de wijzerplaat met polsmeter, aan stalen koord met speld -slijtage, Ø 30 mm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4683

Vier glazen juwelendoosjes met metalen monturen -gebruikssporen/defecten-, hoogste 8,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 4682

Enkelzijdige bronzen gedenkpenning: de Domkerk met daaromheen een inscriptie: 'Aangeb D Dr J.P. Fockema Andreae Burgemeester v Utrecht 1914 1933', ter ere van zijn afscheid als burgemeester, in achthoekige metalen houder die tevens als presse-papier kan dienstdoen, penning Ø 6,0 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 4681

Boek: Lespine, (J. Le Moin de) en andere wiskonstenaars. Nieuw interest-boek, van 1,5 ... 4, 5 en 6 per cento in 't jaar, by dagen en maanden. Amsterdam, J. van Dyck, (1730). Kl. 8vo. Perkament. Met gegraveerde titel. Door de uitgever opgedragen aan de Bewinthebberen der Oost-Indische Maatschappye, ter Kamer van Amsterdam, 16,5 × 10,5 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 4680

Twintig zilveren en verzilverde ringen, diverse modellen, enkele ringen gezet met simuli en natuursteen, mt. 17-21

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 4679

Zeven miniatuurportretjes, waaronder: jongetje met speelgoed, alle 19e/20e eeuw -enkele defectjes aan lijstjes-, 10 × 7 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 4678

Mari Andriessen (1897-1979), bronzen penning 'Bezoek aan Suriname', 1968, Ø 6 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4677

Helder bekerglas, mogelijk Luiks of Venetiaans, 17e/18e eeuw, 9 × Ø 8 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4676

Hollandse School: stilleven met roemer en kersen olieverf op massoniet, r.o. gesigneerd C. Cornelisz., 21e eeuw, 13 × 18 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 4675

Divers kleingoed, waaronder: schildpad koker, tartanware, zakhorloge, miniatuurportret van heer en Hindelooper dienblaadje, blaadje 21 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 4674

Messing reisklokje met gefacetteerde ruitjes, in foedraal, met opwindsleutel, 15 × 8 × 6,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4673

Negen kristallen likeurglazen, 13 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4672

Helder glazen druivenspoeler met goudkleurig transferdecor, Frankrijk, eerste kwart 19e eeuw -rand mogelijk iets afgeslepen, enkele randchipjes, vergulding sleets op plekken-, 12,5 × Ø 12,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 4671

Twee koperen kandelaars waarvan één op vierkante voet en één op achthoekige voet, Spanje, 18e eeuw -gebruikssporen-, 16 × 10 × 10 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4670

Drieslags Russisch-orthodox messing reisicoontje met polychroom email, 5,5 × 5 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4669

Reiswekker in messing kast, de wijzerplaat met Romeinse cijferring, adres: Bayard, Parijs, Frankrijk, 20e eeuw, loopt niet, 14,5 × 8 × 6,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4668

Zeven groene kristallen parapluglazen -klein verschil in maat-, 13 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 4667

Grote bronskleurige blikken speerpunt -gebruikssporen-, 78 × 30 cm, gat voor steel Ø 5,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4666

Ru van Rossem (1924-2007), 'Vishnu danseressen', aquatint 23/35, m.o. gesigneerd en gedateerd '91, 60 × 90 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 4665

Divers kleingoed: tinnen tazza, aardewerk evenveeltjespan -gerestaureerd-, ijzeren kapstokje, ijzeren blakertje, en koperen kookpotje, 16e tot 18e eeuw -gebruikssporen-, afmetingen tazza 12 × 21,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4664

Aardewerk serviesgedeelte, decor Fruit & Flowers, ontwerp Janneke Brinkman, uitvoering JBS Home Collection, bestaande uit: zes dinerborden, zes ontbijtborden, zes soepborden, vier kleine schaaltjes en twee mokken, modern

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4663

Divers kristal, waaronder stolp met zilveren greep, karaffen en glazen -enkele randchipjes-

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4662

Vijf diverse Delfts aardewerk borden met blauw-witte polychrome decors, één gemerkt de Porceleyne Bijl, Delfts aardwerk witgeglazuurd kommetje en Frans aardewerk bord met polychroom decor: vrouw met hoorn des overvloeds -randschades, defectjes, één bord met restauraties-, Ø 30 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 4661

Paar gipsen wandconsoles: man en vrouw, daaronder een guirlande -defecten-, 25 × 9 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 4660

Scheepsklok in messing kast, adres: Schatz, 9,5 × Ø 18 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4659

Kristallen kaviaarschaal met verzilverde monturen, circa 12 × Ø 22 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4658

Drie natuurstenen geode boekensteunen, en één paar roze kwarts boekensteunen, hoogste 17 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4657

Vijf aardewerk diepe bordjes met voorstelling van kinderen, model Enfants Richard, uitvoering Sarreguemines, Frankrijk, eerste helft 20e eeuw, Ø 20 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4656

Houten polychroom beschilderde lokeend, 20e eeuw, 14 × 35 × 13 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4655

Kari Anderson (hedendaags), 'Witalison farmhouse', aquarel, r.o. gesigneerd, 9 × 14 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4654

Vijf Delfts aardewerk borden met blauw-witte chinoiseriedecors: pioenrozen en bamboe, en tuin met hekje, 18e eeuw -randschilfertjes en chipjes, slijtschades, enkele inschilderingen, Ø 23 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100