Grote blauwe glazen vijzel met stamper -gebruikt-, 14 × Ø 21,5 cm
Richtprijs: € 40-60
Zeven paar diverse messing tafelkandelaars op ronde en ovale voet, 19e eeuw -gebruikssporen-, hoogte circa 26 cm
Richtprijs: € 80-100
Twee aardewerk beelden: de Heilige familie, en vrouw met snaarinstrument, beide niet gesigneerd, beide 27 cm hoog
Richtprijs: € 40-60
Vijf diverse glazen vazen waaronder een vaas ontwerp Vaclav Horacek, uitvoering Zelezny Brod Sklo, 1957, Tsjechië en Murano asbak, hoogste vaas 35,5 × Ø 13,5 cm
Richtprijs: € 40-60
Afrikaans houten masker, Punu, Gabon, eind 20e eeuw, 35 × 23 × 11 cm
Richtprijs: € 30-50
Joost Roelofsz (1943), figuren in een draaimolen, gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd 1965, 49 × 63 cm
Richtprijs: € 100-150
Paar verzilverde tafelkandelaars gevuld met gips, paar verzilverde tafelkandelaars en verzilverde voet voor een kristallen of porseleinen schaal, circa 1900 -kleine verpoetste plekjes-, hoogte grote kandelaar 37 cm
Richtprijs: € 70-90
Witte porseleinen soezenschaal, twee schaaltjes met romantisch decor, suikerpot, chocoladekop-en-schotel met landelijk decor, en broodschaal met decor van watermolen, alle met gouden rand, 19e eeuw -goud hier en daar een beetje sleets-, soezenmand 30 cm
Richtprijs: € 80-100
Paar kristallen serveerschalen op onderschotel, paar serveerschalen, en twee confitureschaaltjes, waarvan één met deksel, uitvoering Brierley Hill Crystal, Engeland -chips langs de randen-, onderschotel 29 cm
Richtprijs: € 80-100
Majolica vaas met deksel, renaissance-stijl, Italië -randschilfers-, 20e eeuw, 52 × 28 × 22 cm
Richtprijs: € 70-90
Paar tinnen kastanjevazen, 18e/19e eeuw -deksel licht verbogen, deukjes-, hoogte 32 cm
Richtprijs: € 100-150
Paar messing oogstkandelaars, 19e eeuw -één kandelaar mist meeldraden in de bovenste bloem-, hoogte 54 cm
Richtprijs: € 100-150
Wortelgefineerd eiken tafelklokje met maanstand, adres: Thomas Smith, Londen, 20e eeuw, 33 × 20 × 14 cm
Richtprijs: € 100-150
Bronzen vrouwenbuste, gesigneerd Kulang, art nouveau-stijl, latere gieting, hoogte 32 cm
Richtprijs: € 80-100
Glazen vaas met open ruitpatroon, in de stijl van Murano, 30 × Ø 14 cm
Richtprijs: € 30-50
Hollandse School: gezicht op het Leidseplein, Amsterdam, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Burg, 70 × 80 cm
Richtprijs: € 70-90
Diverse keramische vazen, alle uitvoering Mobach -gebruikssporen-
Richtprijs: € 60-80
Verguld metalen zeslichts plafondlamp in de stijl van Hans Kögl, tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen-, 10 × Ø 20 cm
Richtprijs: € 60-80
Dertien goudsteen kommen en twee kannetjes met diverse decors, 19e/20e eeuw, Ø 13 cm
Richtprijs: € 200-300
Creamware serviesgedeelte, model Edme, decor Briar Rose en Moss Rose, uitvoering Wedgwood, bestaande uit: vijf theekop-en-schotels en twee kommetjes, een koffiekopje, een koffiepot -twee chipjes-, vier taartbordjes en een vierkante schotel, hierbij een kommetje, model Edme, decor Conway, uitvoering Wedgwood
Richtprijs: € 30-50
Groen porseleinen koffieservies met gouden rand, model Apilco Flora Vert, uitvoering Deshoulières, Limoges, bestaande uit: dertien kop-en-schotels, koffiepot, suikerbakje, Frankrijk, 20e eeuw, hierbij een bijpassende roomkan uitvoering SPM Walküre, Duitsland, circa 1920 -gouden randen hier en daar sleets-, koffiepot 19 × 18 × Ø 11 cm
Richtprijs: € 30-50
Latoenkoperen chanoekia met twee schilddragende leeuwen en tekst, neorenaissance -gebruikssporen-, 27 × 26 × 9,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Paar messing tweelichts wandblakers met ajourgezaagde bloemenvazen -gebruikssporen-, 245,5 × 23,5 × 17 cm
Richtprijs: € 100-150
Porseleinen schotel met blauw-wit uiendecor, uitvoering KPM Berlijn -standring beschadigd, chip-, Ø 34 cm, paar porseleinen diepe borden met blauw-wit uiendecor -chips-, Ø 24 cm, en porseleinen sauskom op vaste schotel met blauw-wit uiendecor -chips-, uitvoering Meissen, 20e eeuw, 26 × 16 cm
Richtprijs: € 70-90
Plateel schotel, decor Sanny, tabakspot, decor Rhodian, uitvoering Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda, twee plateel schenkkannetjes, decors Solo en Anjer, en groen plateel schenkkan, uitvoering Plateelfabriek Goedewaagen, Gouda, etc., schaal 30 cm
Richtprijs: € 70-90
Drie zamak beeldjes in de vorm van kinderen, hoogste 31 cm
Richtprijs: € 120-160
Aardewerk vormstuk: papegaai, uitvoering Royal Dux Bohemia, jaren '60 -restauratie aan de staart-, 23 × 40 × 11 cm
Richtprijs: € 60-80
Divers glas: voornamelijk Scandinavisch, waaronder uitvoering Orrefors, Holmegaard, Kosta boda etc., hoogste vaas 26 × Ø 8 cm
Richtprijs: € 50-70
Schilderij: bloeiende boom, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 'Floris '04', 79 × 99 cm
Richtprijs: € 50-70
Diverse onedele sieraden, twee signetten, dekselbakje van Delfts aardewerk en schildpad lepeldoosje, 19e eeuw, met verzilverde theelepels en sleuteltje -gebruikssporen-
Richtprijs: € 50-70
Divers kleingoed: vijzel, twee tafelbellen, aardewerk tegel met fleur-de-lis hoekmotieven en blauw-wit decor: hondje, 17e eeuw, vier Japans porseleinen kop-en-schotels, en twee losse schotels -gebruikssporen-
Richtprijs: € 60-80
Bijouterieën: Jaspis kralencollier aan onedele sluiting, vijf gecultiveerde parelcolliers aan onedele sluitingen, vier parelarmbandjes, waarvan twee met onedele tussenkralen, vergulde rouwbroche en losse gecultiveerde zoetwaterbarokparels
Richtprijs: € 50-70
Twee bronzen beeldjes van jongelingen op natuurstenen basementen, hoogste 19 cm inclusief basement
Richtprijs: € 80-100
Zeven stuks Swarovski in doos: vijf plantjes, kleine wagon, en taartje, deels met papieren, grootste plantje 4,1 cm hoog
Richtprijs: € 120-160
Zes bronzen opiumgewichtjes in de vorm van olifantjes, 19e eeuw -gebruikssporen-, afmetingen grootste 6 × 5,5 × 3 cm
Richtprijs: € 60-80
Twee kleine bronzen beeldjes: abstracte figuur op tweepoot, met ingekrast merk '77', hoogte 14 cm, en polychroom meisje, op zijkant gemonogrammeerd FBL?, en op achterzijde gemonogrammeerd, gedateerd 1990 en genummerd 4/80, hoogte 11 cm, daarbij: los natuurstenen basementje
Richtprijs: € 60-80
Bijouterieën, waaronder: nefriet armband, halfedelsteencolliers en enige zilveren sieraden, diverse gehaltes, daarbij: blikje met munten: Nederlands en buitenlands
Richtprijs: € 60-80
Zwarte kunststof en vergulde hanger met strass steentjes aan vergulde 2e gehalte zilveren spang, Ø 13,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Wortelnotenbelijmd kistje met koperen monturen, het interieur met vier doosjes met parelmoer fiches -een spijkertje, siernagel en één bevestigingspunt van het handvat ontbreken, sleutel en handvat aanwezig-, 7 × 25 × 14 cm
Richtprijs: € 80-100
Diverse penningen en medailles, waaronder Koninklijk Huis en diverse herinneringspenningen Nederlandse onafhankelijkheid 1813 -gebruikssporen-
Richtprijs: € 100-150
Drie diverse slingerglazen, een met slijpsel van later datum, 18e eeuw -twee glazen met kleine randschilfers-, grootste glas 17,5 cm × Ø 7
Richtprijs: € 100-150
Divers kleingoed: glazen Christuskop, porseleinen kandelaar, bronzen deurklopper, etc., -gebruikssporen, enkele defecten aan porseleinen objecten-
Richtprijs: € 40-60
Zes kristallen likeurglaasjes met geelbruine kelk op geslepen voet, 17 cm
Richtprijs: € 40-60
Miniatuurschildering: godin met cherubijn en twee duiven, 19e eeuw -zonder houten lijstje-, Ø 6,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Deels verzilverd en koperen sigarenknipper 'aapje op pot', 3 × 1,5 × 2,5 cm
Richtprijs: € 30-50
Speeldoosje met drie airs van Mozart: minuet Don Juan, minuet (Serenade in Es-Dur) en Lullaby, adres: Reuge, St. Croix, Zwitserland, 20e eeuw, 7 × 17 × 10 cm
Richtprijs: € 60-80
Schelp gemonteerd op gegraveerde 2e gehalte zilveren voet, meester: Gerrit Rechtdoorzee Greup, Schoonhoven, 1888-1911, hierbij een noot met 3e gehalte zilveren montuur en 2e gehalte zilveren sigarendoos met houten interieur -deukjes-, doos 5 × 17 × 9 cm
Richtprijs: € 200-300
Creamware kastanjemand met opengewerkte rand en deksel, guirlandes en maskers, Engeland, eind 18e eeuw -restauraties-, 27 × Ø 20 cm
Richtprijs: € 120-160
Gesneden houten sculptuur: mannenhoofd, Afrika, tweede helft 20e eeuw, hoogte 22 cm
Richtprijs: € 70-90
Porseleinen beeld: visetende meeuw, ontwerp Jens Peter Dahl Jensen, uitvoering Bing & Grondahl, Denemarken, 11 × 36 × 10 cm
Richtprijs: € 40-60