Lotnummer: 4603

Acht boeken: Florian (J.P. Clarins de) (1755-1794) Oeuvres. Paris, Briand, 1810-1816). 15 delen van de reeks. In 8 delen. 16mo. Half kalfsleer uit de tijd, rode en groene rugschildjes. Met 18 platen met ieder 4 of 5 illustraties binnen een ovaal -lichte slijtage aan de bandjes-, 13 × 8,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4602

Beschilderde aluminium spaarpot -gebruikssporen-, 16 × 14 × 14 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 4601

Schilderij: olijfboom, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 'Floris '07', 99 × 99 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 4600

Eiken portemanteau met gefacetteerde spiegel, vier dubbele haken, en paraplubak, jugendstil -defecten, ornamenten kuif afgezaagd-, 192 × 52 × 24 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4599

Handschoenenkistje en -doos, theekistje, naaidoos, enkele juwelendoosjes, papieren doosjes, benen doosje, en doosje met opschrift 'Cassa', gebruikssporen, 30 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 4598

Divers verzilverd, waaronder: theeservies, dienblad en bestekdelen

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4597

Achttien Japanse actiefiguren, diverse uitvoeringen, waaronder: Bullmark en Popy, circa 1980 -defecten en gebruikssporen-, 16,5 × 9 × 3 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 190

Lotnummer: 4596

Verzameling van twintig die-cast speelgoedtractors, -vrachtwagens en -aanhangers, deels uitvoering Dinky Toys -defecten-, daarbij: vier kunststof poppetjes

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 4595

Verzilverde bedekte terrine, twee kristallen réchauds, bloemsteker, drie vaasjes met 2e gehalte zilveren monturen, theedoosje met 2e gehalte zilveren deksel -gedeukt-, vaasje met 2e gehalte zilveren voetje, verzilverd dienblaadje, broodmandje, etc., op mahonie dienblad -defecten-, terrine 27 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4594

Houten dienblad met divers kleingoed: houten wapenschildjes, email bordje, tegeltjes en knipselkunst -gebruikssporen-

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4593

Verzameling van 34 stuks die-cast militair speelgoed, waaronder Dinky Toys -defecten-, daarbij: diverse kunststof Matchbox poppetjes

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4592

Divers blauw glas, waaronder vazen en presse-papiers -gebruikssporen-

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4591

Eugène Jongerius (1951), 'Plantendoos', acrylverf op papier op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht, 97 × 126 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 75

Lotnummer: 4590

Kleine eiken linnenpers met drie tussenbladen, 19e eeuw -defecten-, 136 × 55 × 44 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4589

Hubert Hierck (1917-1978), 'Landschap Dordogne', olieverf op doek, r.o. gesigneerd Hub en op spieraam voluit gesigneerd en getiteld, 80 × 100 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 90

Lotnummer: 4588

Twee diverse kristallen glasserviesgedeeltes, de ene bestaande uit zeven wijnglazen, vier portglazen, en vier likeurglazen, de andere uit vier wijnglazen, vijf portglazen, en acht likeurglazen, hoogte wijnglas 19 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4587

Verzameling van 36 die-cast speelgoedautootjes, -vrachtwagens, en -werkvoertuigen, voornamelijk uitvoering Matchbox -defecten-, daarbij: kunststof koetsje

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 4586

Divers kleingoed, voornamelijk poppengoed: serviesgedeeltes, kaarsendoos, Staffordshire fazant, karafje, etc. -gebruikssporen-

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4585

Roze glazen punchbowl met lepel op onderschotel, het decor met glasemail, acht gekleurde punchglaasjes op schoteltjes, groene Boheems glazen rozensteker en twee gele glazen toilettafelflacons, hoogte punchbowl 24 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 4584

Verzameling van voornamelijk blikken speelgoed, bewaardoosjes, en beeldjes, China, tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen-

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 4583

Koperen theepot, uitvoering Kurz & Co, Tiel -deukje-, en verzilverde broodschaal, ontwerp Chris van der Hoef, afmetingen broodschaal 6 × 37 × 20 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4582

Tien diverse Pratt-ware dekseldozen en deksels met gelithografeerde voorstellingen in kleur -gebruikssporen en enkele chips-

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 4581

Blauwe glazen vaas met glasemail decor in Mary Gregory-stijl, vier kristallen glaasjes met uraniumglazen kelken, twee miniatuur mahonie stoofjes, lepeldoosje, Delfts aardewerk schaaltje met 2e gehalte zilveren hengsel, etc., op mahonie gekuipt dienblad -gebruikssporen-, vaas 23,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 4580

Plateel vaasjes, pindaset, rozensteker, dekseldoosje, en theebusje, diverse decors en uitvoeringen, op mahonie gekuipt dienblad, grote vaas 28,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 90

Lotnummer: 4579

Perzisch tapijt Kaskay -enigszins sleets-, 142 × 118 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 4578

Gesneden houten stoel met geborduurde bekleding, Louis Quinze-stijl circa 1880 -armleuning los, bekleding armleuningen missend-, 88 × 58 × 60 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 4577

Gecontourneerd mahonie klaptafeltje, het blad gefineerd met een houtsoort met duidelijk kruisdraad, staand op driespantpoot -fineerschade op blad-, 76 × Ø 73 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4576

Diverse serviesdelen: drinkservies met bloemdecor op turquoise achtergrond, uitvoering Meissen -tweede keus, één schotel gelijmd-, schoteltje met Zwiebelmusterdecor, eveneens uitvoering Meissen, en theepot met Zwiebelmusterdecor, uitvoering onbekend, maat dienschaal 35 × 26,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4575

Groengelakte gietijzeren paraplustandaard, 20e eeuw -ornament van later datum-, 72 × 56 × 25 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 4574

Zes stoelen met oranje bekleding en vierkant zwart buisframe, ontwerp Gijs van der der Sluis, uitvoering Van der Sluis stalen meubelen, jaren '60 -bekleding met vlekjes-

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 4573

Rechthoekige eiken tafel met kleine lade onder het blad -sporen van de tand des tijds-, 75 × 180 × 81 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4572

Perzisch tapijtje Malayer -sleets-, 140 × 102 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 4571

Porseleinen serviesgedeelte, uitvoering Porcelaine Virebent, Puy-l'Évêque, Frankrijk, bestaande uit: grote ronde schaal met hoge opstaande rand, diepe ronde schaal, cakeschaal, twee diverse ovale schalen, twee diverse grote kommen, vijf kommen, twee kleine kommetjes, roomstel, vier diverse schenkkannetjes, vier hoge bekers op voet, zes grote mokken, elf kop-en-schotels, twee losse kopjes, en twaalf petit-fourschotels

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4570

Indiaas tapijt Tabriz -lichte randslijtage-, 240 × 170 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 4569

Ronde mahonie klaptafel met gesneden onderstel, Engeland, 18e eeuw -blad krom, fineerschade-, 71 × Ø 76,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 4568

Drie boeken: Gelderland - 'Historische atlas Gelderland: chromotopografische kaart des Rijks 1:25.000'. Samenstelling G.L. Wieberdink. 1989. Gr.folio. Linnen; 'Kadastrale Atlas van Harderwijk 1832'. Klein folio. Linnen portefeuille; M.G.J. Kempers. 'De Raadzaal van Harderwijk'. 1922. Kl.folio. Kartonnage

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 4567

Friese staartklok met dorpsdecor en latoenkoperen vazen, 19e eeuw -defecten-, hoogte 146 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4566

Twee pluche knuffelhazen -sleets-, 42 × 19 × 12 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 4565

Bouillottelamp met twee verschuifbare lampjes en kapjes -gebruikssporen, overschilderd-, 51 × 36 × 18 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4564

Dertien stuks tartanware naaigerei

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4563

Japans metalen actiefiguur, GA-92 Gatchaman Paima, uitvoering Popy, circa 1970, 156 × 8,5, 6,5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 4562

Zes diverse groene glazen roemers met braamnoppen, waarvan twee paren, 19e/20e eeuw, grootste circa 17 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4561

Divers glas- en aardewerk, waaronder: rechthoekige jardinière, uitvoering Rijnland, Alphen aan den Rijn, bruingeglazuurd oorvaasje met groen floraal decor, ontwerp Frans van Katwijk -met defecten-, 32,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4560

Divers koperwerk: gehamerde schalen, houders, inktstel, beeldje en plaquette, inktstel gemerkt: Mendelssohn, 1920 -gebruikssporen-, Ø 30 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4559

Francisca Simons (1948), 'Valpone', gelithografeerd theater met zeven decorstukken en circa 59 figuranten, met bijbehorend boek, jaren '80, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht -gebruikssporen-, 51 × 21 × 36 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 4558

Hindelooper beschilderde houten blaasbalg, in het medaillon een herbergscène met een vrolijke drinker, op de keerzijde een wapenschild met een rode leeuw, 19e eeuw -leer grotendeels vergaan, defecten-, lengte 54 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 4557

Houten speelgoed: spel met appelboom, koe op wielen, kleine koe op wielen en twee paarden met menner op wielen -gebruikssporen-, boom 40 × 31 × 10 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4556

Speelgoed kruidenierswinkeltje met popjes en toebehoren -gebruikssporen en defecten-, begin 20e eeuw, 27 × 67 × 25 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 130

Lotnummer: 4555

Gravure van Mary Stuart in zwart lijstje, blauw Boheems glaasje met latoenkoperen montuur, twee porseleinen beeldgroepjes, porseleinen tafelolielamp, spiegeltje, drie benen waaiers, etc. -gebruikssporen-

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 4554

Divers oud muntgeld, waaronder Duitse marken en diverse thalers, 18e,19e en 20e eeuw

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40