Lotnummer: 4553

Divers kleingoed: doosjes, ovaal dienblaadje, verguldingssetje, etc. -gebruikssporen-

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 4552

Verzameling schildpad dekseldoosjes, 19e eeuw -vele defecten-

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 4551

Spitse pendule in eiken kast met coromandel wijzerplaat, Amsterdamse School -gebruikssporen-, hoogte 30 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4550

Pop met biscuit hoofd en slaapogen, gemerkt 29 AW Special, uitvoering Adolf Wislizenus, Waltershausen, Duitsland, op standaard -gebruikssporen-, hoogte 65 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 4549

Zes kristallen wijnglaasjes en vijf sherryglaasjes met guilloche-decor

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4548

Japans metalen actiefiguur: Godaikin Bio Man, uitvoering: Bandai, Amerika, circa 1980 -doos beschadigd-, 17 × 11 × 6 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 55

Lotnummer: 4547

Serie van zes en serie van vijf groen glazen roemers met braamnoppen, 19e/20e eeuw, 11,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 4546

Verzameling blikken, waaronder specerijendoosje met nootmuskaatrasp, 20e eeuw -oxidatie, gebruikssporen-

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4545

Karl Heynen-Dumont (1883-1955), eekhoorn op stam, gesigneerd, met gietersmerk Bildgiesserei Kraas Berlin S 42, op natuurstenen basement -chipjes-, afmetingen inclusief basement 19 × 11,5 × 7,5

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 4544

Met parelmoer belijmde tabaksdoos, lepeldoos, en zakmesje, eind 19e/begin 20e eeuw -defecten, onderdelen ontbreken-, afmetingen tabaksdoos 8 × 10 × 7,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 4543

Ingelijst natuurstenen mozaïekje: watermeloen, l.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd '78, 20e eeuw, 7 × 9 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 4542

Bronzen beeldje: staande jongen, met gietersmerk: J.B. Déposée Bronze Garanti Paris, eind 20e eeuw, 21 × 8,5 × 8,5 cm inclusief zwart natuurstenen basement

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 4541

Twee metalen actiefiguren, Future Robot Daltanious, waaronder Belalius en Daltanious, uitvoering Popy (Bandai Italië), circa 1980 -doos beschadigd-, 18 × 11 × 7 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 90

Lotnummer: 4540

Verzameling Swarovski: bijouterieën, parfumfles, enkele presse-papiers, losse steentjes en twee pennen -deels in originele doos-

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4539

Speeldoos ingelegd met meerdere houtsoorten, met drie airs: drie delen uit 'La Gazza Ladra' van Rossini, adres: Reuge, St. Croix, Zwitserland, 20e eeuw, 8,5 × 29 × 18 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 55

Lotnummer: 4538

Verzilverd koffie- en theeservies, gemerkt Koninklijke Hollandse Lloyd, uitvoering Elkington, Engeland, bestaande uit theepot, suikerpot en melkkan op dienblad, twee koffiepotjes op dienblad, bedekte terrine, vijf viscouverts en los vismes, twee grote messen, vijf middelgrote messen en zes fruitmesjes, alle met verzilverde heften -kleine deukjes, krasjes-, terrine Ø 21 × 11 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4537

Twee eikenhouten kinderstoeltjes -resten van polychromie, defecten-

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 4536

Blikken treinset Kraus Fandor bestaande uit: locomotief, twee wagons, twee seinposten, stootblok, overweg, en station, circa 1935, station 12 × 21 × 12 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4535

Zes dinermessen, twee dessertmessen en zes fruitmesjes met verzilverde heften, puntfilet

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 4534

Diverse vrijmetselaar regalia in met been bekleed kistje -gebruikssporen-, tweede helft 20e eeuw

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 4533

Diverse glasserviesgedeeltes, bestaande uit: tien groene witte wijnglazen met gefacetteerde stam -twee iets afwijkend-, vijf borrelglaasjes met groene kelk, twee annagroene portglaasjes met olijfslijpsel, drie groene portglaasjes en drie groene portglaasjes met olijfslijpsel -chipjes-, 15 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4532

Divers verzilverd, waaronder een vierdelige kapset gegraveerd met monogram, servetringen en vaasje

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 4531

Perzisch tapijt Hamadan -lichte randslijtage-, 147 × 101 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4530

Gepolychromeerd gipsen Heilig Hartbeeld, eerste kwart 20e eeuw -slijtages aan polychromie-, 65 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4529

Twee zamak beeldpendules, 19e eeuw -één pendule met afgebroken ornament en zonder slingerophanging, de ander met defecte wijzerplaat-

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 4528

Divers kleingoed: kandelaartje, kom, geslepen glazen olie-en-azijnstel, miniatuurwandklokje, notenkraker, bamboe penselenbeker, serviesje op onderschotel en kralentas met onedelmetalen beugel -gebruikssporen-

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 4527

Zesendertig aardewerk cloisonné tegels, meeste uitvoering Westraven, Utrecht, enkele uitvoering Porceleyne Fles, Delft -enkele chipjes-

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 180

Lotnummer: 4526

Drie teddyberen, waaronder Master McNaughty, en Rachel, 64 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4525

Zes aardewerk kop-en-schotels, model Palladio, ontwerp Emilio Bergamin, uitvoering Taitù, Italië, 1989, Ø 15 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 4524

Porseleinen kerstgroepje met waxinelichthouder onder de kerstboom, uitvoering Villeroy & Boch, 16,5 × 28 × 19 cm, in originele doos

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 4523

Diverse penningen etc.: NV Nederlandsche Spoorwegen - Ter herinnering aan de eendrachtige opvolging van het stakingsbevel 17 september 1944; Hollandsche IJzeren Spoorweg Maatschappij - MDCCCXXXIX XX September MDCCCLXXXIX; Uit de stad naar levend groen - Vrienden van het Amsterdamse Bos 1954-1979; kleine plaquette met gekroonde W en tekst: '1898-1948 - Ik bemin Oranje altoos - Nationale Vlootschouw Buiten IJ 3 september 1948'; en kleine koperen penning vermaakt tot broche: Napoleon op een kleine rots in de zee en tekst 'Waar zal ik ontkomen' - verso 'Bonaparte op St. Helena'; plaquette 7 × 5,5 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 4522

Japans metalen actiefiguur, Ramble Giant Base Robot, uitvoering Takemi, circa 1970, 18 × 10 × 9 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 4521

Twee porseleinen beelden: man met sloophamer en man met hond, beide Royal Copenhagen, daarbij: driedelig polychroom aardewerk kaststelletje, miniatuur schenkkannetje, Wedgwood, etc., hoogste porseleinen beeldje 21,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 4520

Groningen: Kaart van de provincie Groningen en omliggende gebieden, gedrukt op fijn linnen (van Borkum tot Odooren en van het Bergumer Meer tot Leer), schaal: 800 roeden op Rh Duim, 98 × 103 cm, -stoffig, 9 × 6 cm van de rechter benedenhoek uitgeknipt-, twéé exemplaren aanwezig

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4519

Vogeloogesdoorngefineerd speeldoosje, met drie airs: Eine klein Nachtmusik Allegro, Minuet en Romance, adres: Reuge, St. Croix, Zwitserland, 20e eeuw, 8 × 19,5 × 11,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4518

Ossip Snoeck (1952), de acrobaat, geassembleerde sculptuur van karton en ijzerdraad, op de acrobaat genummerd 40-200, gesigneerd en gedateerd 2014, ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van Galerie Ramakers -verkleuringen-, 29 × 15 × 8 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 4517

Verguld polshorloge in rechthoekige kast, Bulova, midden 20e eeuw -barst in glas-, daarbij: Bulova Accutron doosje, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4516

Twee Japanse metalen actiefiguren, Kikaider RG-02 en Hakaider RG-03, circa 1970, 16 × 8 × 4,5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 95

Lotnummer: 4515

Katoenen batik doek, gesigneerd Ardiyanto en gedateerd 1992, Yokyakarta, Indonesië, 103 × 89 cm, en katoenen batik tulis sarong met floraal motief, gesigneerd Puspa Surlinkit, Firman Kusuma, Kedondong Batik Tulis Indonesia, 320 × 102 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4514

Zijden 'Must de Cartier' sjaal in ongebruikte staat, in originele verpakking en met originaliteitsplaatje CF086647, 102 × 102 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 4513

Paar houten en leren schoenen, 19e eeuw -oude houtwormgaatjes, defecten-, 28 cm lang

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4512

25 decoratieve prenten met geschreven heilwensen, 1885-1889. 4to en 8vo. De brieven stammen uit één familie. En 4 gelijksoortige brieven uit de jaren 1919-1927

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4511

Divers aardewerk, voornamelijk uitvoering Tichelaar, Makkum: wandschotel Ø 35 cm, wandbordje Ø 20 cm -randchipje-, en twee tegels met molendecor -één achterkant gechipt-, daarbij: Westraven tegel 'Palembang'

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4510

Geglazuurde aardewerk neoklassieke buste, eind 20e eeuw -glazuurschade-, 34 × 26 × 14 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 4509

Drie porseleinen beeldjes: cicade, ganzenpaar, en fennek, ontwerp Carl Himmelstoss (1878-1967), uitvoering Rosenthal, Beieren, afmetingen ganzenpaar 7 × 14 × 6,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4508

Twee Japans metalen actiefiguren, The Space Knight Tekkaman, en Ganira, uitvoering Nakajima, circa 1970, -gebruikssporen-, 15 × 9 × 4 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 130

Lotnummer: 4507

Vier fotolijsten met verguld metalen monturen, circa 1900 -randchips-, 20 × 11 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 4506

Porseleinen beeldje: 'Nothing to do', uitvoering Lladro, Spanje, hoogte 15 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 4505

Aardewerk modelhuisje: het Stedehuys te Woerden, uitvoering Plateelbakkerij Schoonhoven, met inscriptie: 'Aangeboden door het gemeentebestuur van Woerden' -barst in glazuur-, 14 × 27 × 10 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4504

Zes porseleinen eierdoppen in houder, uitvoering Steingutfabrik Franz Anton Mehlem, Bonn -één eierdop gechipt-, daarbij: vijf beschilderde faux-eieren

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 20