Twee messing deurluikjes, 20e eeuw, 19 × 16 × 7 cm
Richtprijs: € 30-50
Rubberen acupunctuurmodel op plastic voet, 74 × 26 × 18 cm
Richtprijs: € 30-50
Columbus aardglobe Duplex, met verlichting, uitvoering Columbus Verlag, 43 cm × Ø 34 cm
Richtprijs: € 40-60
Friese staartklok in eiken kast, de wijzerplaat beschilderd met dorpsgezicht en messing personificaties van de vier seizoenen, 19e eeuw -gebruikssporen-, 120 × 44 × 20 cm
Richtprijs: € 80-100
Bloedkoralen broche, paar bloedkoralen oorbellen, onedele armband met bedeltjes, etc.
Richtprijs: € 70-90
Japans metalen actiefiguur, Mazinger Z GA-01, uitvoering Popy, circa 1970, 16 × 12 × 4 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 100-150
Stalen herenpolshorloge, Longines, Ultronic, met zilverkleurige wijzerplaat, uurwerk: ESA 9162 tuning fork, kastnummer: 16129908, jaren 70, 4 × 4,5 cm -gebruikssporen, geen band aanwezig, werking niet getest-
Richtprijs: € 200-300
Geëmailleerd bordje: 'Niet op de grond spuwen!', 14 cm
Richtprijs: € 20-30
Linda Verkaaik (1956), 'De Koning En De Vogel', geëmailleerd brons, Vereniging voor penningkunst, inschrijfpenning, VPK-1993-2, Ø 8 cm
Richtprijs: € 150-200
Hollandse School: stilleven met Chinese schaal gevuld met aardbeien, olieverf op massoniet, l.o. gesigneerd C. Cornelisz., 21e eeuw, 13 × 18 cm
Richtprijs: € 100-150
Vier natuurstenen colliers, waaronder een bloedkoralen collier met 14kt gouden bakslot, lengte circa 50 cm
Richtprijs: € 100-150
Japans metalen actiefiguur: Tetsujin 28, uitvoering: Soft Garage, circa 2000, 20 × 12 × 8,5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 60-80
Zes Japanse actiefiguren, waaronder: Tekkaman en Mechander Robo, uitvoering Grip, circa 1970, daarbij: actiefiguur, uitvoering: Mini Power, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 80-100
Divers kleingoed, waaronder: drie diverse tegels, waarvan twee in koperen montuur, een groene platte fles en een klein geïriseerd potje -gebruikssporen-, fles 17,5 × 11 × 6 cm
Richtprijs: € 40-60
Vier diverse gekleurde glazen drankflessen, alle 19e eeuw, grootste 24 cm hoog
Richtprijs: € 80-100
Tweedelige roodgelakte blikken wandtekst: Sunglasses -kleine slijtages aan rode lak-, samen 27 × 130 cm
Richtprijs: € 40-60
Verzameling koperen of bronzen Afrikaanse manilla armbanden, gebruikt als betaalmiddel -gebruikssporen-
Richtprijs: € 50-70
Verzilverd bestekgedeelte in cassette, bestaande uit elf dinercouverts met één extra vork, zeven dessertvorken, vijf dinermessen, zes dessertmessen en twaalf taartvorkjes in doosje -enkele delen verpoetst-, groot mes 24 cm
Richtprijs: € 60-80
Divers kleingoed, waaronder: een porseleinen hazewindhond, ontwerp Dorothea Moldenhauer, uitvoering Rosenthal, twee schildpad doosjes, 19e eeuw, beeldjes etc. -gebruikssporen-
Richtprijs: € 80-100
Divers verzilverd, waaronder: servetringen, hoge kan met haakse greep, twee sauskommen, diverse borden en flessenonderzetters etc.
Richtprijs: € 100-150
Dertien porseleinen kerststalbeelden, alle uitvoering Lladro, Spanje, tweede helft 20e eeuw: os, ezel, Maria, Jozef, kindje Jezus, vier engelen, drie herders en een groepje van twee kinderen -houten staf Jozef ontbrekend- hoogte 19 cm
Richtprijs: € 150-200
Twaalf Japanse actiefiguren, diverse uitvoeringen, waaronder: Popy, circa 1980, daarbij: diversen dozen -gebruikssporen en defecten-, 15 × 7 × 3 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 80-100
Vier blauwe glazen kommetjes, uitvoering Iittala, paarsblauw glazen vaasje en acht rode waterglazen met ingeslepen cirkels, modern, afmeting kommetje, 7 × Ø 12 cm
Richtprijs: € 40-60
Drie boeken: Wit, Augusta de. Het sprookjesboek. Amsterdam, circa 1910. 3 delen. Kl. folio. Oorspr. kartonnage. Met 30 platen in kleur -banden licht versleten-. Zeldzaam
Richtprijs: € 50-70
Marmeren kolompendule, het uurwerk met slagwerk, de geëmailleerde wijzerplaat met bloemguirlandes, Frankrijk, laat 19e eeuw -glas ontbreekt-, hoogte 45 cm
Richtprijs: € 100-150
Drie boeken: Peking - Bredon, Juliet. 'Peking. A historical and intmate description of its chief places of interest'. (Third, revised and enlarged edition). Shanghai, 1935. Met 7 kaarten en 27 platen; L.C. Arlington and W. Lewisohn, 'In search of old Peking'. (1935). Hong Kong, 1987. Geïllustreerd; Lin Yutang, 'Keizerlijk Peking, Zeven eeuwen China'. 1963. 4to. Rijk geïllustreerd; Oorspr. banden, herkomst: collectie oud-diplomaat en ambassadeur Roland van den Berg (1930-2019), werkzaam te Beijing, 1962-1966, te Seoul, 1978-1982, weer te Beijing, 1986-1992, en te Tokio, 1992-1995
Richtprijs: € 100-150
Groengemarmerd aardewerk pendule met bronzen monturen, wit email wijzerplaat met Arabische cijfers, Louis Quinze-stijl, eerste helft 20e eeuw, 44 × 21 × 11 cm
Richtprijs: € 70-90
Boek: Racinet. A. (1825-1893). The complete costume history from ancient times to the 19th century. (1888). Köln, Taschen, 2003. Gr. folio. Oorspr. kartonnage, foedraal. Met 500 illustraties in kleur
Richtprijs: € 30-50
Drie albums met prentbriefkaarten, eerste helft 20e eeuw: topografie in twee albums (Nederland en buitenland) en een album met kaarten voor kinderen. Daarbij: een scrapalbum met vele plaatjes in kleur
Richtprijs: € 70-90
Jan Poortenaar (1886-1958), Holland: zes oorspronkelijke etsen (15 × 20 cm). Met begeleidend tekstboekje. In oorspr. half linnen map, 39 × 29 cm. Gedrukt in 200 exemplaren, de etsen genummerd en gesigneerd door de kunstenaar -map licht beduimeld-
Richtprijs: € 60-80
Bronzen beeld: windhond, met gietersmerk: J.B. Déposée Bronze Garanti Paris, eind 20e eeuw -chipje en breuk in basement-, 24 × 30 × 11 cm inclusief zwart natuurstenen basement
Richtprijs: € 120-160
Boek: Studentica - Byll, H. van der e.a. (Red.) Geschiedenis van het Amsterdamsch studentenleven 1632-1932. Gedenkboek. Amsterdam, 1932. Gr.4to. Oorspr. linnen. Met illustraties, 35 × 27 cm
Richtprijs: € 40-60
Twee boeken: 'Proeven van Oostersche schriften'. Lettergieterij Amsterdam, voorheen N. Tetterode. Amsterdam, 1909. 133 bll. 4to. Oorspr. gedecoreerd linnen (onwerp: S.H. de Roos); J.J.M. de Groot, 'Sinologische Seminare und Bibliotheken. 1913. 4to. Linnen, herkomst: collectie oud-diplomaat en ambassadeur Roland van den Berg (1930-2019), werkzaam te Beijing, 1962-1966, te Seoul, 1978-1982, weer te Beijing, 1986-1992, en te Tokio, 1992-1995
Richtprijs: € 120-160
Boek: Le Francq van Berkhey, J. Drie werken in één band. 1774-1776. Half leer. Met titelprenten. 1) Het verheerlijkt Leyden bij het Tweede Eeuwfeest van deszelfs heuchlijk Ontzet. Met plaat en 4 portretten; 2) Leyden verrukt op het tweede eeuwgetijde der oprichting van de Hooge School. 3) Het verneedert en verheerlykt 's Graavenhaage -band ietwat versleten-, 22 × 14,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Boek: Croiset, G.E.C. In en over de Alpen. Schetsen - indrukken. deel 1 (van 2). Rotterdam, H. Nijgh, 1865. (X) 364 pp. Vergulde lederen band uit de tijd, goud op snee. Met gelithografeerde titel, titelprent (gezicht op Lugano) en plaat. Reisverslag naar Zwitserland, het Rhônedal, Turijn, Venetië, In 't Berner Oberland, enz. -roestvlekjes op titel en titelprent-
Richtprijs: € 60-80
Boek: Tombleson's Views of the Rhine. (Franse tekst). Edited by W.G. Fearnside. London, 1832. Half leer uit de tijd, rug blind- en goudgestempeld. Met gegraveerde titel en 68 staalgravures -enkele katernen gebruind, enkele roestvlekken; kaart ontbreekt-
Richtprijs: € 60-80
Palissandergefineerde kolompendule voorzien van marqueterie met email wijzerplaat, Frankrijk, 19e eeuw -enkele kleine beschadigingen aan email, krasjes-, 44,5 × 23,5 × 13 cm
Richtprijs: € 100-150
Vier delen: Martinet, J.F. Katechismus der natuur. Amsterdam, 1777-1779. 4 delen. Half kalfsleer, onafgesneden. Met 4 titelprenten en 25 platen -slijtagesporen en andere defecten aan de banden-
Richtprijs: € 80-100
Zeven boeken: Chagall - Provoyeur, P. 'Marc Chagall: de bijbelse boodschap'. Amsterdam,1983; S. Forestier, 'Marc Chagall: de gebrandschilderde ramen'. 1987; E. van Voolen (red.) 'Chagall en het joodse theater'. 2002; Z. Amishai-Maisels, 'Tapestries and mosaics of Chagall at the Knesset'. 1973; Enz. Verschillende formaten (6 gebonden)
Richtprijs: € 60-80
Twee boeken: Groeneijk, J.P.L. 'Handleiding tot de kennis des besturing van het schip, ten gebruike van adelborsten van de Kon. Ned. Marine'. Amsterdam, 1848. Half leer. Met 4 uitslaande platen -versleten exemplaar-; Fr.C. Bonnefoux (Kapitein ter Zee in Fransche dienst), 'Compleet handboek der manoeuvres met zeilschepen'. 1856 -band los-
Richtprijs: € 70-90
Vijf delen: Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten nach berühmter Meister der Gegenwart. Berlin, R. Bong, 1886-1890, 5 delen. Folio. Gedecoreerd linnen. Mooie exemplaren
Richtprijs: € 80-100
Drie delen: 'Le Tcheou-Li ou rites des Tcheou'. Trad. pour la première fois par É. Biot. (1851). Reprinted in China: 1939. 3 delen, herkomst: collectie oud-diplomaat en ambassadeur Roland van den Berg (1930-2019), werkzaam te Beijing, 1962-1966, te Seoul, 1978-1982, weer te Beijing, 1986-1992, en te Tokio, 1992-1995
Richtprijs: € 100-150
Twee delen: Cats. Alle de wercken. Bezorgd door J. van Vloten. Zwolle, 1862. 2 delen. Gr. 4to. Oorspr. half leer, sneden verguld. Met portret en ruim 400 platen en illustraties -roestvlekken en watervlek in de marge van de platen-, 36 × 28 cm
Richtprijs: € 60-80
Boeken: Pieter A. Scheen, 'Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750-1950', twee delen, 1969, 26 × 7,5 × 20 cm
Richtprijs: € 80-100
Biblia, dat is de gantsche H. Schifture (Staten-vertaling) met de Apocryphe Boecken. Amsterdam, I. vander Deyster (voor het O.T.) en J.A. van Beverwyck (voor het N.T.), 1687. Groot folio. Juchtleder over houten platten, messing klampsloten en hoeken. Met gegraveerde titel en 6 gevouwen kaarten -leder van het bovenste scharnier gebarsten; scheuren in de benedenmarge van de kaarten-
Richtprijs: € 200-300
Hollandse School: zittende vrouw met koperen ketel op haar rug, naar het origineel van Abraham van Strij (1753-1826), aquarel, niet gesigneerd, verso toegeschreven aan Willem Alewijn (1769-1839), 20,5 × 15,5 cm
Richtprijs: € 40-60
Boek: Wolff, O.L.W. Belgien und Holland. Neue Ausgabe. Leipzig, 1880. Oorspr. linnen. Met 48 staalgravures naar Engelse kunstenaars -enkele roestvlekjes-
Richtprijs: € 80-100
Boek: Haakman, G.C. Rhenen en omstreken. Amersfoort, 1847. Later half linnen. Met gelithografeerd gezicht (gevouwen) in kleur op Rhenen -roestvlekken; naam op titel-
Richtprijs: € 100-150
Boek: Utrecht stad - Liefland, J. van. Utrechts oudheid in afbeelding en beschrijving. 1857. (VI) 174, VI pp. 4to. Half leer. Met 60 gelithografeerde platen (incl. titel) -titel ernstig gevlekt, lichte watervlek in de marge van 12 platen-
Richtprijs: € 80-100
Boek: Lubach, D. en W.M. Logeman. Panorama der bewoonde aarde. Eene afbeelding en beschrijving van de merkwaardigste voortbrengselen der aarde en hare bewoners, naar de verschillende aardgordels. Schoonhoven, 1861. 4to. Oorspr. linnen. Met kaart en 10 uitslaande platen in chromolithografie
Richtprijs: € 150-200