Timed online, sluiting: 18:00
Schilderij: compositie in abstract expressionistische-stijl, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd AJR en gedateerd '07, 45 × 63 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Alexander Ver Huell (1822-1897), 'Eene aangezichtspyn-phantasie', litho -bruine vlekken-, 35 × 33 cm
Richtprijs: € 20-30
Timed online, sluiting: 18:00
Gerrit van Duffelen (1889-1967), Rotterdamse haven, ets, r.o. gesigneerd, 1924, 61 × 48,5 cm
Richtprijs: € 30-50
Timed online, sluiting: 18:00
161 stripalbums. Onder andere Morris & Goscinny, 'Lucky Luke' (51), Toon van Driel, 'Stamgasten' (14), Franquin 'Guust Flater' (5), Jan Kruis, 'Jan, Jans en de kinderen' (8), G. de Jager, 'De familie Doorzon' (7), W. vandersteen, 'Suske en Wiske' (9), Goscinny - Uderzo, 'Asterix' (19) enz.
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
12 delen: Brehms tierleben. 4. neubearbeitete Auflage hrsg. von O. zur Strassen. Leipzig, 1911-1920. 13 delen. Oorspr. half leer.
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Deels beschilderde spiegel met decor van de Heilige Germaine, Zuid-Europa -sterk verweerd-, maat met lijst 42,5 × 36 cm, daarbij: klein kralenwerkje met afbeelding van heilige in lijst en klein achterglasschilderingetje
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Vier boeken: Fiedler, J. en P. Feierabend. 'Bauhaus' (Nederlandstalige uitgave). Keulen, Könemann, 2000; M. Teunissen en V. Freijser, 'Schoone eenheid: stedenbouw en architectuur van de Nieuwe Haagse School'. 2008; Ph. Jodidio, 'Nieuwe vormen in de architectuur: de jaren '90'. 1997; A. Papadakis and H. Watson, 'New classicism'. 1990. 4to. Gebonden
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Acht boeken: Koenraads, J.P. 'Laren en zijn schilders: kunstenaars rond Hamdorff'. 1985; Idem, 'Gooise schilders'. 1969; K. van der Geer, 'Gerrit Willem van Blaaderen'. 2016; H. Buijs, 'Nederlandse realisten na 1950'. Zwolle, 2001; M. Muller, 'Max Nauta'. 1949; Enz. 4to. (5 gebonden)
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Dordrecht: 100 prentbriefkaarten, circa 1907-1940 en 500 fotokaarten 'Zo was Dordrecht', uitgegeven door Koos Versteeg, en 160 kaarten uitgegeven Morks B.V. Daarbij andere prentbriefkaarten, foto's (bijv. van archiefstukken), en dergelijk papieren beeldmateriaal. Alles keurig verzorgd en in doorzichtige mappen opgeborgen in 7 ordners
Richtprijs: € 300-500
Timed online, sluiting: 18:00
Diverse artikelen: knuffelbeesten, enig porselein, blikjes, alle Beatrix Potter
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
19 boeken: Zilver - Beeling, A.C. 'Nederlands zilver 1600-1813'. Leeuwarden,1980-1986. 3 delen. Linnen; L. van Dijk, e.a. (Red.), 'Glans langs de IJssel: zilver uit Zutphen, Deventer, Zwolle en Kampen'. 1999; B. Dubbe, 'Zwols zilver. Het Zwolse goud- en zilversmidsambacht en zijn meesters'. 1999; A.M. Koldeweij (Red.), 'Zilver uit 's-Hertogenbosch, van bourgondisch tot Biedermeier'. 1985; 'Nijmeegs zilver'. 1983; E.M.Ch.F. Klein. 'Eet- en sierlepels in Nederland tot ca. 1850'. Lochem-Gent, 1987. Linnen; R.W. Lightbown, 'Catalogue of Scandinavian and Baltic silver'. 1975; Enz. Verschillende formaten (6 gebonden)
Richtprijs: € 120-160
Timed online, sluiting: 18:00
Twee kristallen dienschalen op voet, twee karaffen, kaasstolp, twee schaaltjes, vijf bordjes, en zes schoteltjes, alle met olijf- en accoladeslijpsel, hoogte karaf 27 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
17 boeken: Fotografie - Daval, J.-L. 'Photography, history of an art'; J.M. Swinnen. 'De paradox van de fotografie'; 'B. F. Eilers 1878-1951'; K. Klein, 'Under world'; U. Groseninck, 'Photo art: the new world of photography'; 'Album. Fotoverzameling Museum Boymans van Beuningen'; 'An American in Europe: the photography collection of Jeanne van Oppenheim'; enz. 1979-2016. Verschillende formaten (10 gebonden)
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Whitewash keukenkast met drie beglaasde deuren in de bovenkast, het interieur met twee planken en voorzien van verlichting, de onderkast met drie deuren, modern, 243 × 219 × 49 cm
Richtprijs: € 300-500
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken en ijzeren duwslee -enkele oude houtwormgaatjes-, 65 × 83 × 123 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Oranjegelakte hoge archiefkast met kunststof roldeur, model Amsterdammer, ontwerp Aldo van den Nieuwelaar, uitvoering Pastoe, 170 × 74 × 37 cm
Richtprijs: € 200-300
Timed online, sluiting: 18:00
Perzisch tapijt Hamadan, 255 × 147 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Blauwgeschilderde naaldhouten hangoortafel met regelverbinding in de voet, Hollands, 19e eeuw -enkele restauraties-, 74 × 84 × 32 cm
Richtprijs: € 300-500
Timed online, sluiting: 18:00
Sidetable met geschakeerd fineer, art deco -fineerschades-, 75 × 90 × 35, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Kristallen ménagère, zuurstel, twee karaffen, negen schoteltjes, en draadglazen schenkkan met 2e gehalte zilveren dop, op gekuipt mahonie dienblad -minieme chips-, hoogte karaf 37 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken tafel met twee uitschuifbladen en zes bijbehorende stoelen met rieten zittingen, waarvan twee armstoelen, derde kwart 20e eeuw -watervlekken- tafel ingeklapt 76 × 90 × 130 cm
Richtprijs: € 150-200
Timed online, sluiting: 18:00
Turkmeens tapijt Tekke-Bochara, 160 × 114 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Porseleinen serviesgedeelte, met bloemdecor in goud en blauw, de randen afgezet met een gouden bies, uitvoering Königl. pr. tettau, Duitsland, bestaande uit: 21 dinerborden Ø 25 cm, elf diepe borden, elf ontbijtborden, drie bedekte terrines, vier ovale dienschaaltjes, sauskom op onderschotel, taartschaal met twaalf schotels, slaschaal, ronde schaal, ovale schaal en twee kleinere ovale schalen
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Iepen hangoortafel met zwartgelakt onderstel, midden 20e eeuw, 71,5 × 113 × 125 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Twee essenhouten tafeltjes op drie poten, stapelbaar, jaren '70, 40 × 43,5 × 42,5 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Negen kristallen en glazen karaffen met geslepen decor -enkele met kleine defecten-, 37 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Kristallen karaf, zuurstel, beschuitbus, en bedekte coupe op voet, alle met olijfslijpsel -karafstop gechipt, minieme chips van het zuurstel-, karaf 39 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Bibi van der Velden, 'De Lier', koperkleurige lier onder stolp, in opdracht voor de Kringleden van Het Concertgebouw Fonds, niet gesigneerd, 11 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Groene cloudglazen bloemsteker, uitvoering George Davidson, Engeland, jaren '20/'30, prent over cloud glass in lijstje, en celluloid lampje, jaren '20, hoogte 26 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Keramische vaas met diertje op het deksel, uitvoering Pieter Groeneveldt, hoogte 38 cm, daarbij: groengeglazuurd keramisch gezicht met handvat
Richtprijs: € 30-50
Timed online, sluiting: 18:00
Verchroomd stalen stellingkast met drie glazen planken en verlichting, model Abstracta, ontwerp Poul Cadovius, uitvoering Royal System, Denemarken, modern, 174,5 × 81,5 × 42 cm, daarbij: enkele reserve onderdelen, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 300-500
Timed online, sluiting: 18:00
Groen-geel gelakte naaldhouten kast, de bovenkast met schappen en segmentbogen, de onderkast met vier deurtjes, eind 20e eeuw, 220 × 220 × 47 cm
Richtprijs: € 250-350
Timed online, sluiting: 18:00
Creamware serviesgedeelte, model Edme, uitvoering Wedgwood, bestaande uit: vier theekop-en-schotels, negen kleine theekop-en-schotels, een koffiekop-en-schotel, vier kommetjes op voet, een melkkan, een zoutstrooier, drie taartbordjes, een terrine, een ovale schotel, een vierkante schaal en een rechthoekige schaal, hierbij een schenkkan, model Patrician, uitvoering Wedgwood -sommige delen met kleine bruine plekjes in glazuur-
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Persglazen wijnkoeler, zes wijnglazen en twaalf verschillende champagneflûtes -waarvan één met chip-, hoogte wijnkoeler 23 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Divers gerestaureerd en gereconstrueerd Europees aardewerk: twee grote schotels, twee kleine schotels, en drie kommen, 16e tot 18e eeuw, grootste schotel Ø 35 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Verzameling divers aardewerk: vetpotje, schaal, drie kommen, en oorvaas, 16e eeuw en later -gerestaureerd en/of gereconstrueerd-, grootste kom 18 × Ø 22 cm
Richtprijs: € 70-90
Timed online, sluiting: 18:00
Verzameling aardewerk serviesdelen met diverse rood-witte decors, waaronder uitvoering: Villeroy en Boch, Petrus Regout, Palissy Pottery, Spode en Mason -gebruikssporen-
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Veertien diverse aardewerk botervloten, jam- en honingpotten en een vormstuk van een citroen, daarbij vijf ontbijtbordjes met reliëfdecor van vruchten -gebruikssporen, defecten, restauraties-
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Aardewerk serviesgedeelte, model Ost India, uitvoering Rörstrand, Zweden, bestaande uit: bord, drie theekoppen, 12 schoteltjes, melkkan, rechthoekige onderschotel en een ovale dienschaal
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Porseleinen serviesgedeelte met vergulde palmetrand, model Noblesse, uitvoering Hutschenreuther, bestaande uit: zeven dinerborden Ø 25 cm, zeven diepe borden Ø 24 cm, zeven dessertborden Ø 20 cm, en divers dienservies
Richtprijs: € 120-160
Timed online, sluiting: 18:00
Mahoniegefineerde tafelklok met emaille wijzerplaat, 19e eeuw -fineerschade-, 46 × 28 × 14 cm
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Eiken kinderstoeltje
Richtprijs: € 20-30
Timed online, sluiting: 18:00
Kijkdoos met houten beeld van steigerend paard, beschilderde achterwanden, en bovenin verlichting, volgens inzender inzetstuk voor een haard, 84 × 69 × 29 cm
Richtprijs: € 100-150
Timed online, sluiting: 18:00
Zwart-bruine lederen koffer -gebruikssporen-, en vier blauwgeschilderde mangelbakken -beschildering sleets-, afmetingen mangelbakken 65 × 49 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Beukenhouten keukenstoel met uitklapbaar trapje -gammel, houtwormgaatjes-
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Blauwgeschilderd houten kastje met roze interieur en in het interieur zes in hoogte verstelbare planken, 19e eeuw -gebruikssporen-, 151 × 125 × 34 cm
Richtprijs: € 80-100
Timed online, sluiting: 18:00
Drie beeldjes: vissen, blik op natuurstenen sokkels, tweede helft 20e eeuw, grootste 53 cm hoog
Richtprijs: € 50-70
Timed online, sluiting: 18:00
Goudkleurige beeldpendule met boerenjongen, eind 19e/20e eeuw, 31 × 31 × 13 cm
Richtprijs: € 40-60
Timed online, sluiting: 18:00
Aardewerk tabakspot, het decor met pijprokende man, en 1e gehalte zilveren rand, uitvoering Royal Doulton, Engeland, 17 cm
Richtprijs: € 60-80
Timed online, sluiting: 18:00
Ingelijst merklap, gemonogrammeerd ECHC en gedateerd 1809, 49 × 48 cm
Richtprijs: € 30-50