Cassette met zespersoons verzilverde diner- en dessertcouverts, Haags lof, daarbij: enkele verzilverde en onedele bestekdelen
Richtprijs: € 60-80
Willy van Bussel (1951), drie keramiek vaasjes met smalle hals en blauw kristalglazuur -één met gelijmde hals-, 26,5 × Ø 13 cm
Richtprijs: € 120-160
Oude wijnflesopener, maker: J. Heeley & Sons, daarbij: metalen hanger: 'Oranje Freistaat' -sleets-, lengte hanger totaal 13 cm
Richtprijs: € 20-30
Vier Japanse metalen actiefiguren: GB-65 Robot Hatchan Telecomy, GB-64 Robot Hacchan, Robot 8-Chan en GB-84 Batten Robomaru, alle uitvoering Popy, circa 1970, gebruikssporen, 15 × 11 × 6,5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 150-200
Divers glas en kristal: vaasjes, koekjespot, beschilderd en/of geslepen flacons, iriserend vaasje met blauwe rand, uitvoering Glashütte Eisch -beschilderingen iets sleets, deksel inktpot scheef-, hoogste vaasje 20 cm
Richtprijs: € 80-100
Jeanne van der Vuurst de Vries-Godin (1876-1965), bloemstilleven met pot, olieverf op doek, l.o. gesigneerd -verfverlies-, 98 × 76 cm
Richtprijs: € 80-100
Verzameling van acht met parelmoer ingelegde lakdoosjes, één schaaltje, en een lakwerk pennenbakje, alle China, 20e eeuw -enkele defecten-, grootste doos 8 × 31,7 × 17,7 cm
Richtprijs: € 100-150
Verzameling divers Swarovski, waaronder presse-papiers, plaatskaarthouders, sleutelhanger, etc.
Richtprijs: € 120-160
Divers drinkservies: verzameling diverse flûtes, vijf karaffen, en twee wijnglazen, hoogste karaf 35,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Divers blikken speelgoed, waaronder: locomotief, trein, molen en divers opwindbaar speelgoed -gebruikssporen-
Richtprijs: € 40-60
Tien Japanse metalen actiefiguren, waarvan zeven in doos, uitvoering Popy, circa 1970, -dozen zijn beschadigd, accessoires aanwezig-, 13 × 8,5 × 7 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 200-300
Bronzen handspiegeltje, art nouveau, 32 × 13 cm
Richtprijs: € 40-60
Grotendeels mahonie miniatuur toilettafel met marmeren blad, staand op getorste poten, Engeland, 19e eeuw -gelijmd, één profieltje ontbreekt-, 40 × 22 × 16 cm
Richtprijs: € 30-50
Negentien porseleinen kop-en-schoteltjes met bloemdecor, op mahonie dienblad, Frankrijk, 19e eeuw -goud hier en daar sleets-, hoogte kopje 5 cm
Richtprijs: € 50-70
Verzameling van acht porseleinen beeldjes: vogels, zeven beschilderd, één biscuit, de meeste uitvoering Goebel, biscuit beeld 24 cm hoog, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 80-100
Twee damespolshorloges, Mirexal, één verguld staal met zilverkleurige wijzerplaat, aan marineblauw lederen band met gespsluiting, uurwerk: opwind, de ander Mirexal electronic, met blauwe wijzerplaat, aan marineblauwe band met gespsluiting, uurwerk: Quartz circa 1970, grootste gemeten Ø 26 mm
Richtprijs: € 40-60
Aardewerk wandbord, decor: putto met bloemen, Utrecht, circa 1900, verso ingekraste tekst 'Utrecht Holland 1698 den 14 Oktbr', Ø 34 cm, daarbij: steengoed kannetje met tinnen montuur, Duitsland
Richtprijs: € 50-70
Divers aardewerk, voornamelijk met polychrome bloem- en vogeldecors: dekselkannetje zonder deksel, paar borden, en vier schoteltjes, 18e eeuw -gerestaureerd en/of gereconstrueerd-, afmetingen kannetje 18 × Ø 12 cm
Richtprijs: € 70-90
Paolo Sistilli (1950), zonder titel, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd, 109 × 109 cm
Richtprijs: € 200-300
Divers kleingoed, waaronder: vierdelig verzilverd thee-en-koffieservies, koperen etsplaat, glazen vaas, terracotta beeld, diverse kandelaars etc. -gebruikssporen-, beeld 39 cm
Richtprijs: € 70-90
Drie vergulde Georg Jensen kerstdecoraties, jaargang 1988, 1990 en 1991, afmetingen van de grootste 9,5 × 10 cm
Richtprijs: € 40-60
Houten dienblad met divers kleingoed waaronder: verrassingseieren, spaarpotten, porseleinen beeldjes etc. -gebruikssporen-
Richtprijs: € 80-100
Twee series van zes en serie van vier lichtgroene glazen roemers met braamnoppen, 19e/20e eeuw, hoogte 12 cm
Richtprijs: € 150-200
Wit porseleinen koffie- en theeservies met gouden bies, bestaande uit koffiepot, mokkapot, luie baker, spoelkom, drie mokkakopjes en zes schotels, twee dekselpotjes -samengesteld, defecten, één deksel gerestaureerd-, hoogte koffiepot 27 cm
Richtprijs: € 70-90
Houten bestekbakje met geschulpte rand, gevuld met divers kleingoed: pijpenhoudertjes, kattenbeeldje, poederdoosjes etc. -gebruikssporen-, 10 × 30 × 24 cm
Richtprijs: € 50-70
Keramische kom, plateel vaas -enkele minieme glazuurschilfertjes-, en diverse glazen objecten
Richtprijs: € 30-50
Rode kristallen überfang karaf en zes wijnglazen met gekleurde kelken, hoogte karaf 37,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Pijp met beschilderde porseleinen kop, decor: de meid schenkt de wijn uit, maar steelt tegelijkertijd het zakhorloge van een handtastelijke klant, het deksel gemerkt Henniger & Co -barst in kop-, 27 cm
Richtprijs: € 70-90
Bronzen vrouwenbuste, art nouveau-stijl, latere gieting, hoogte 37 cm
Richtprijs: € 80-100
Russische poster: ridder die een vlag met het wapen van de Romanovs draagt, daaronder Russische tekst: 'Oorlogslening. Voorwaarts voor het vaderland!', geproduceerd onder Tsaar Nicholas II ten tijde van de Eerste Wereldoorlog, ontwerp Aleksei Maksimov (1870-1921/1942), circa 1916 -verbleekt, enkele kreukels en scheurtjes-, 92 × 63 cm
Richtprijs: € 80-100
Verzameling van vijftien stenen eieren
Richtprijs: € 20-30
Divers kleingoed op houten dienblad: beker van koehoorn, briefopeners, theepot, etc., 60 × 45 cm
Richtprijs: € 60-80
Divers aardewerk en porselein, waaronder bord met 2e gehalte zilveren hengsel, daarbij: schaal gedecoreerd met sigarenbandjes, gedateerd 1904 -gebruikssporen-, Ø 28 cm
Richtprijs: € 60-80
Verzilverde bedekte terrine, Engeland, paar verzilverde sardineschaaltjes, toastrek, paar flesonderzetters, zes grote messen, etc.-enkele messen verpoetst-, terrine 28 × 21 × 17 inclusief knop
Richtprijs: € 80-100
Diverse snoeren van imitatie-amber
Richtprijs: € 30-50
Vijf metalen actiefiguren, waaronder Black King, Red King, Mech.-Gorilla, King Joe en Baltan, uitvoering Arkron, circa 1980 -missende onderdelen, dozen defect-, 24 × 17 × 5,5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 200-300
Olie-en-azijnstel en peper-en-zoutstel in één RVS montuur, en suikerpot, alle uitvoering Alessi -lichte gebruikssporen, één rubberen schenktuit ontbreekt-, afmetingen grootste montuur 19 × 17 × 7,5 cm
Richtprijs: € 30-50
Twee cachets met agaten greep: VdH en AdJ, 8 en 6 cm lang, daarbij: staaf zegellak
Richtprijs: € 40-60
Twee diverse messing kandelaars op octagonale voet, beide 18e eeuw, grootste 24 × 12,5 × 12,5 cm
Richtprijs: € 50-70
Gietijzeren sierschaal met opengewerkt rankendecor, uitvoering Buderus, Duitsland, voorzien van ophangoogje, Ø 27 cm
Richtprijs: € 20-30
Gietijzeren tafellantaarn met vier lithofanieglaasjes, klokje met glazen wijzerplaat in gietijzeren montuur -cijferring vervaagd-, en twee zamak wandkandelaars, 19e eeuw, Ø 16 cm
Richtprijs: € 60-80
Cole Morgan (1950), 'Black Arc', litho 50/75, r.o. gesigneerd en gedateerd '92, 55 × 76 cm
Richtprijs: € 100-150
Verzilverde theepot, bedekte terrine, cocktailshaker, caketang, diverse bestekdelen, waaronder vijf grote vorken, zes grote lepels, en zes kleine lepels, gemerkt Christofle -gebruikssporen-
Richtprijs: € 80-100
Acht diverse messing kandelaars en een messing luciferdoosjehouder -gebruikssporen-, hoogste kandelaar: 36 cm
Richtprijs: € 80-100
Bijouterieën
Richtprijs: € 50-70
Diverse kristallen schoteltjes, karafje, twee bedekte potjes, etc., op mahonie gekuipt dienblad -miniem chips-, karafje 15 cm
Richtprijs: € 60-80
Lot van 22 horloges waaronder één 3e gehalte zilveren Niëllo damesremontoir -gebruikssporen, glas damesremontoir ontbreekt-
Richtprijs: € 100-150
Drie paar natuurstenen geode boekensteunen en enige losse geodes, hoogste 12,5 cm
Richtprijs: € 50-70
Diverse heren- en damespolshorloges, diverse merken, waaronder: Seiko en Commodor en een herenvestzakhorloge -diverse gebruikssporen-
Richtprijs: € 80-100
Drie Japanse metalen actiefiguren, GA-43 Ganbare, GA-53 Boss Borot en GA-44 Robopeke, uitvoering Popy, circa 1970, 14,5 × 11,5 × 7 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 100-150