Divers kleingoed: enkele kistjes, briefopener en dienblaadje -kwikspiegeltje in grootste kistje gebarsten-, 6 × 22 × 16 cm
Richtprijs: € 30-50
Zes groen glazen roemers met braamnoppen op de stam en draadglazen voet, 19e/20e eeuw -diverse met chips aan de voet-, 11,5 × Ø 6 cm
Richtprijs: € 40-60
Miniatuurportret: vrouw met lampetkan, en miniatuurschildering: landschap met ruïne en wandelaar, gesigneerd Dory, Ø 7,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Miniatuurportret: vrouw met band in het haar, l.o. gesigneerd Villiers, eind 19e eeuw, 9,5 × 8 cm
Richtprijs: € 70-90
Opaline glas met email beschildering, 18e eeuw, opaline zoutschaal op voet met email beschildering, 18e/19e eeuw, en paar opaline bekers met email beschildering en opschrift: 'Uit vriendschap', 19e eeuw -één met klein randchipje en een beker met haarlijn-
Richtprijs: € 120-160
Vijfdelig polychroom beschilderd kaststel met decor: vissertjes, 20e eeuw -defecten-, 34 cm hoog
Richtprijs: € 70-80
Henk van Gemert (1913-2002), kleurrijke compositie, gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd '69 -vlekken op het glas-, 45 × 54 cm
Richtprijs: € 100-150
Kristallen zuurstel in zwarte houten houder, bureauset met twee glazen inktpotten en klokje in zwartmarmeren montuur, op zwartmarmeren basement, verzilverde ménagère, metalen houder met drie kristallen zoutvaatjes, kristallen schaaltje met 1e gehalte zilveren hengsel, en kristallen druivenschaaltje met verzilverd montuur, 19e/20e eeuw -lichte gebruikssporen-, hoogte zuurstelhouder 29 cm
Richtprijs: € 60-80
Zeven stuks modern keramiek: wandschotel, mogelijk ontwerp Cris Agterberg voor Plateelbakkerij Schoonhoven -randchipjes-, wandsculptuur met veulen, ontwerp Joop Puntman voor Amha -één blaadje gelijmd-, schoteltje met paddenstoelen, uitvoering Amha, wandplaquette met maskers en vissen, uitvoering Ruscha, zwartgeglazuurde dameskop, uitvoering Flora, Holland en twee kopvormige fluitjes
Richtprijs: € 100-150
Twee geëtste kristallen glazen, paar blauw-groene glazen met gouddecor, vijf groene schnappsglazen met tinnen montuur, en tinnen vide-poche, art-nouveau
Richtprijs: € 60-80
Verzilverd slacouvert met kristallen grepen in etui, uitvoering WMF, Duitsland, 20e eeuw, daarbij zeven diverse verzilverde dinervorken en één dinerlepel, slacouvert 26 cm
Richtprijs: € 60-80
Twee paar tinnen kandelaars, grote en kleine kraankan, twee gortbussen, en vier mofkruikjes, 18e/19e eeuw, -gebruikssporen-, hoogte kraankan circa 37 cm
Richtprijs: € 180-220
Paar silhouetteportretjes van een man en vrouw, 19e eeuw -man zit iets los in lijst, vrouw met een defect aan de linkerzijde-, 11,5 × 9,7 cm
Richtprijs: € 100-150
Messing kandelaar met gefacetteerde stam en voet en voorzien van floraal decor, Frankrijk, eerste helft 18e eeuw, hoogte 24 cm
Richtprijs: € 70-90
Naaidoosje ingelegd met meerdere houtsoorten, in het deksel een bloemintarsia, in het interieur velours bekleding en speelwerk met één melodie: Edelweiss, adres: Gueissaz-Jaccard, Zwitserland, 20e eeuw, 7 × 20 × 13 cm
Richtprijs: € 70-90
Twee groen glazen bokalen beschilderd met gekleurde familiewapens en glazen noppen, laat 19e eeuw -randschilfers aan voet-, 29,5 × Ø 10,5 cm
Richtprijs: € 70-90
Sigarendoosopener met bokkenpoot, tartanware wolmandje, twee Indiase lakwerk doosjes en een ovaal messing blad met spiegel, staande op vier pootjes -gebruikssporen-, 30 × 18,5 cm
Richtprijs: € 40-60
Glansplateel steelvaasje met donker bloemdecor, uitvoering Arnhemsche Fayencefabriek, circa 1910, 22 × Ø 10 cm
Richtprijs: € 20-30
Acht glazen presse-papiers en beeldjes, alle modern, grootste 12,7 cm hoog
Richtprijs: € 80-100
Porseleinen inktstel met twee kandelaars en twee flesjes, gedecoreerd met strooibloemen en guirlandes, bronzen monturen, twee flesjes gemerkt Josephine, Frankrijk, 19e eeuw -halzen en stop met chips-, kandelaar 15 × Ø 8,5 cm
Richtprijs: € 60-80
Pendule mysterieuse, gedragen door gebronsde zamak vrouw, gesigneerd, art nouveau, hoogte 35 cm
Richtprijs: € 200-300
Paar messing kandelaars met geometrisch decor, Louis Philippe, hoogte 27 cm
Richtprijs: € 60-80
Divers porselein: drie borden met strooibloemdecor, uitvoering Meissen -vergulde rand wat sleets-, koffiepot, twee kop-en-schotels en melkkannetje, uitvoering Fürstenberg, 20e eeuw
Richtprijs: € 30-50
Chris Stevens (1956), 'The red cow', olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd '91, 61 × 71 cm
Richtprijs: € 100-150
Divers blauw en rood Boheems, voornamelijk überfang glaswerk, waaronder karaf, vazen en schalen, 20e eeuw, hoogte karaf 39 cm
Richtprijs: € 70-90
Eiken theekastje met gebogen glas, het interieur met groene bekleding, eerste helft 20e eeuw -vlekken in bekleding-, 89 × 98 × 44 cm
Richtprijs: € 70-90
Driedelig marmeren pendulestel, de pendule met timpaankap en messing zuilen, begin 20e eeuw -chips aan basement-, hoogte 26 cm
Richtprijs: € 70-90
François Jacob de Boers (1914-1987), figuren langs de Seine bij Pont Neuf, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40,5 × 51,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Roald Ati Schotborgh (1933-2011), 'Kas na Ceru Grandi', Curaçao, r.o. gesigneerd en gedateerd '76, olieverf op doek, 29 × 39 cm
Richtprijs: € 100-150
Hugo Liebe (1912-1996), riviergezicht, aquarel, l.o. gesigneerd, 15 × 20 cm
Richtprijs: € 100-150
Rond eiken rooktafeltje met etagère onder het blad, staand op vier taps toelopende zuiltjes, begin 20e eeuw -gebruikssporen-, 69 × Ø 69 cm
Richtprijs: € 50-70
Wandspiegeltje met speeldoosje, de spiegel kan doorschijnend worden gemaakt waarmee men een balzaal met dansende mensen onthult, model 25007, uitvoering Reuge, Zwitserland, midden 20e eeuw -gebruikssporen-, 27 × 36,5 × 15 cm
Richtprijs: € 300-500
Mahonie thee-emmer met spijlen, Fries kerfsnede thee-emmer, en gekuipte mahonie thee-emmer met lade voor kooltjes, alle met koperen binnenbak, 19e eeuw -gebruikssporen-, circa 40 cm
Richtprijs: € 120-160
Zwart marmeren porticopendule met verguld bronzen beslag en wijzerplaat -basement gelijmd-, 45 × 24,5 × 8 cm
Richtprijs: € 150-200
Mahoniehouten buffetkast, de opstand met twee deurtjes en klep waaronder facetgeslepen spiegel, de onderkast met twee laden en twee beglaasde deuren met roedeverdeling, eerste helft 20e eeuw, 177 × 100 × 45 cm
Richtprijs: € 80-100
Porseleinen visservies met decor van kreeften, bestaande uit: negen borden Ø 19 cm, negen gratenschaaltjes, terrine en diverse schotels -terrine en dienschotel met chip-
Richtprijs: € 100-150
Schemerlamp met in hoogte verstelbare kap, in de vorm van een blaker, modern, en messing blaker met galerijrand, hoogte schemerlamp 46 cm
Richtprijs: € 60-80
Elf verchroomde buisframe stoelen met zwart skai bekleding, jaren '60 -defecten, roestvorming-, 83 × 44 × 44 cm
Richtprijs: € 150-200
Hoogpolig wollen vloerkleed in wit, grijs, lila en lichtblauw, serie Pop Art, uitvoering Brink & Campman, Lichtenvoorde, 250 × 200 cm
Richtprijs: € 80-100
Zwartgebeitste eikenhouten eettafel, uitvoering Arco, 75 × 100,5 × 240 cm
Richtprijs: € 400-600
Zes stoelen met zwart lederen bekleding, waarvan twee armstoelen, uitvoering Walter Knoll
Richtprijs: € 150-200
Indiase kelim, 180 × 140 cm
Richtprijs: € 40-60
Blok glas met decor van twee zwemmende ijsberen, ontwerp Vicke Lindstrand, uitvoering Kosta Boda -enkele schilfers-, 21 × 30 × 10 cm
Richtprijs: € 100-150
Laag metalen boekenrekje met vier verstelbare schappen, uitvoering Tomado -lak sleets, gebruikssporen-, 85 × 65 × 28 cm
Richtprijs: € 30-50
Tafel met zwart beuken blad op chromen buisframe, uitvoering L & C Stendal, 72 × 140 × 80 cm
Richtprijs: € 300-500
Porseleinen serviesgedeelte, decor Geranium, uitvoering Villeroy & Boch, bestaande uit: één grote dekselkom, twee kleine dekselkommen, metalen theepot, botervloot, twee tafelkandelaars, vier asbakken, twee eierdoppen, zoutvaatje, theestoof, twee grote diepe kommen, theepot -deksel ontbreekt-, plateau, vijf diverse ovale dienschalen, acht grote diepe borden, tien diepe borden, twaalf dinerborden, negen ontbijtborden, elf kommetjes, twaalf petit-fourbordjes, vijf mokken, zes grote kop-en-schotels, en twaalf kleine kop-en-schotels, daarbij: enkele bijbehorende servetten
Richtprijs: € 300-500
Grote witte metalen hanglamp, model 2503, uitvoering Stilnovo, Italië, jaren '70, Ø 65 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 100-150
Groot kersenhout gefineerd dressoir met twee beglaasde deurtjes en vijf lades, eind 20e eeuw, 93,5 × 230 × 51 cm
Richtprijs: € 120-160
Tjibbe Hooghiemstra (1957), zonder titel, gemengde techniek op papier, verso gesigneerd en gedateerd 1994, herkomst: Galerie Espace, Amsterdam, 50 × 40 cm
Richtprijs: € 200-300
Richtprijs: € 200-300