Tafellampje met melkglazen kapje, naar Wilhelm Wagenfeld -gebruikssporen, oxidatie, montuur los van glazen stam-, hoogte 36 cm
Richtprijs: € 60-80
Grote blauwpaarsgeglazuurde aardewerk vaas, uitvoering N.V. De Rijn, Leiderdorp, 40 × Ø 28 cm
Richtprijs: € 60-80
Geometrisch vormgegeven keramische ikebanaschaal, uitvoering Zaalberg, 6,5 × 50 × 37 cm
Richtprijs: € 40-60
Grote bruingeglazuurd aardewerk vaas, gemerkt en uitvoering De Vier Paddestoelen, Utrecht, 1920-1950, 37 × Ø 25 cm
Richtprijs: € 80-100
Paar vijfhoekige keramische ikebanaschalen, uitvoering Zaalberg, 8 × Ø 28 cm
Richtprijs: € 50-70
Glazen tafellamp met opaline kap, reproductie naar ontwerp van Wilhelm Wagenfeld, uitvoering onbekend, modern, 45 × Ø 21 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 120-160
Set van acht armstoelen met aluminium frame en polyester zitting en rugleuning, model Highframe, ontwerp Alberto Meda, uitvoering Alias -gebruikssporen-, 81 × 49 × 55 cm
Richtprijs: € 400-600
Franco Kappl (1962), twee werken: 'Wetlands III', en 'Haarlem I' beide olieverf op doek, beide verso gesigneerd, getiteld en gedateerd '98, herkomst Galerie Tanya Rumpff, maat beide 93,5 × 79,5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 100-150
Kai Nielsen (1882-1924), mannentorso, gepatineerd brons, achterop gesigneerd en genummerd 1/3, 47 cm, zie voor een kleinere uitvoering de veiling van 'The Anne Paul Brinkman Collection', Sotheby's, Amsterdam, 17 september 2002, kavel 388
Richtprijs: € 1200-1600
Zwartgelakte glazen 'Ornstein' hanglamp, aan de binnenkant met lusterlaag, voorzien van messing montuur en hangend aan drie touwen, ontwerp prof. dr. Leonard Salomon Ornstein en prof. dr. Willem Johannes Dominicus van Dijck, mogelijk met medewerking van Andries Dirk Copier, 1928, uitvoering Glasfabriek Leerdam, een vergelijkbare lamp bevindt zich in Museum Boijmans Van Beuningen, inv.nr. V 3192 a-c, circa 130 × Ø 42 cm
Richtprijs: € 800-1200
Fauteuil met zwart lederen kussens gevat in verchroomd buisframe, in de stijl van Charlotte Perriand voor Le Corbusier, uitvoering onbekend, eind 20e eeuw, 75 × 104 × 76 cm
Richtprijs: € 150-200
Henk van der Haar (1950), twee etsen: 'Schip in fles gevonden', l.o. gesigneerd en gedateerd 1974, 21 × 21 cm en 'Jan in Woerden', l.o. gesigneerd en gedateerd '74, 21 × 17 cm
Richtprijs: € 50-70
Typemachine in rode kunststof draagkist, model Valentine, ontwerp Ettore Sottsass, uitvoering Olivetti, Italië -gebruikssporen-, rubber vergrendeling uitgedroogd-, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 150-200
Rookglazen gelobde schaal op voet, naar ontwerp van Andries Dirk Copier (1901-1991), met etsmerk, uitvoering Glasfabriek Leerdam -gebruikssporen-, 6 × 29 cm
Richtprijs: € 80-100
Twee vierkante glazen salontafels met zwart glazen etagères, uitvoering Helderr, modern, grootste 40 × 100 × 100 cm, de ander 40 × 60 × 60 cm
Richtprijs: € 150-200
Blokvormige schemerlamp met dun metalen frame, model Lotek, ontwerp Benno Premsela, uitvoering Hollands Licht -papier aan vervanging toe, onderste montuur verbogen-, 65 × 35 × 35 cm
Richtprijs: € 20-30
Ovale zwartgelakte multiplex tafel op drie metalen poten, model Egg Table, en drie stoelen met zwartgelakte multiplex zitting op drie metalen poten, model Ant Chair, alle ontwerp Arne Jacobsen, 1952, uitvoering Fritz Hansen, Denemarken, gemerkt onder blad/zittingen -alle enigszins sleets, één stoel met paarse verfspatten en beginnende scheur in rugleuning-, tafel 70 × 115 × 84 cm
Richtprijs: € 600-800
Ricardo Brey (1955), sculptuur in doos, gemengde techniek, voorop gesigneerd, gedateerd en genummerd 12/50, uitgegeven ter ere van de expositie bij het Gemeente Museum Den Haag en aldaar destijds te koop, formaat doos, 43 × 32,5 × 11 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 250-350
Verstelbare grijze stalen leeslamp, model Tolomeo, ontwerp Michele de Lucchi en Giancarlo Fassina, uitvoering Artemide, Italië, maximale hoogte circa 150 cm
Richtprijs: € 200-300
Ronde bijzettafel met verchroomd metalen onderstel en in hoogte verstelbaar glazen blad, in de stijl van Eileen Gray, 70 × Ø 50 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 70-90
Vernikkelde en zwartgelakte metalen bureaulamp, uitvoering Hannoversche Lampfabrik Hala, tweede kwart 20e eeuw, 53 cm
Richtprijs: € 60-80
In hoogte verstelbaar bijzettafeltje met glazen blad in verchroomd buisframe, in de stijl van Eileen Gray, uitvoering onbekend, eind 20e eeuw 77 × Ø 51 cm
Richtprijs: € 100-150
Verstelbare lamp in verchroomd staal, ontwerp en uitvoering Ferdinand Solere, Parijs, tweede helft 20e eeuw -barst in diffusor, oxidatie, enkele schroeven niet origineel-
Richtprijs: € 200-300
Metalen vloerlamp met satijnglazen plaatje op de kap, ontwerp Lisa Johansson-Pape, uitvoering Orno Stockman, Finland -gebruikssporen, kleine deukjes in voet-, 155 × Ø 42 cm
Richtprijs: € 150-200
Tweezitsbank met zwart lederen kussens gevat in verchroomd stalen buisframe, in de stijl van Charlotte Perriand voor Le Corbusier, uitvoering onbekend 75 × 170 × 87 cm
Richtprijs: € 200-300
Twee glazen bijzettafeltjes: één rond op verchroomd onderstel, model Diamond, uitvoering Kubidoff, de ander vierkant met geborsteld rvs onderstel, uitvoering onbekend, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 80-100
Verchroomde bureaulamp met verstelbare arm, maximale hoogte 52 cm
Richtprijs: € 60-80
Tweedelige gebogen multiplex stoel, model 'Laminex', ontwerp Jens Nielsen, uitvoering Westnofa, Noorwegen, jaren '60 -vlekken en fineerschade aan achterpoot-, 70 × 54 × 74 cm
Richtprijs: € 200-300
Slaapbank bekleed met blauwe stof, staand op verstelbaar buisframe onderstel, model D70, ontwerp Osvaldo Borsani, uitvoering Tecno, Italië, jaren '70 -gebruikssporen-, 82 x 192 x 92 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 2000-3000
Teakhouten oorfauteuil met groene skai bekleding, jaren '60
Richtprijs: € 80-100
Twee grote en twee kleine hanglampen met opaline kappen aan vernikkelde monturen, modern -stangen van grote lampen verschillend ingekort-, grootste lamp 65 × Ø 32 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 180-220
Polychrome glazen tazza, uitvoering Glasfabriek Schneider, Frankrijk, op voet gesigneerd, begin 20e eeuw, 20 × Ø 35 cm
Richtprijs: € 500-700
Glazen tazza met roze-wit gewolkte schaal, op paars glazen voet, uitvoering Schneider, Frankrijk, art deco, 11 × 30 cm
Richtprijs: € 250-350
Oranje polyester met glasvezel verstevigde stoel, model Floris, ontwerp Günter Beltzig, uitvoering Brüder Beltzig Design, 1967-1976 -gebruikssporen, coating op enkele plaatsen weg, resten van sticker op achterzijde zichtbaar-, 107 × 45 × 58 cm
Richtprijs: € 2000-3000
Glazen salontafel met op de hoeken messing poten, model T14, ontwerp en uitvoering Peter Ghyczy, 39,5 × 91,8 × 91,8 cm
Richtprijs: € 100-150
Vier stuks modern glaswerk: drie vazen en één schaal, die laatste onduidelijk gesigneerd, grootste vaas 29,5 × Ø 27 cm
Richtprijs: € 100-150
Gebogen glazen salontafeltje, eind 20e eeuw -chip van de onderzijde-, 36 × 60 × 60 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 80-100
Bruine persglazen vaas met blokkenrand, uitvoering Daum, Nancy, Frankrijk, art deco, hoogte 22,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Fauteuil met groene wollen bekleding op aluminium onderstel, model F784 Concorde, ontwerp Pierre Paulin, uitvoering Artifort, jaren '60, 92 × 63 × 80
Richtprijs: € 200-300
Paar zwartgelakte beuken hoekstoelen, naar ontwerp van Gerrit Rietveld voor Steltman Juweliers, vermoedelijk zelfbouw, modern, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 150-200
Witgelakte geperforeerd stalen paraplubak, Frankrijk, jaren '60 -gebruikssporen-, 51,5 × 20 × 20 cm
Richtprijs: € 120-160
Slaapbank met vierkant zwart buisframe en roze bekleding, ontwerp Martin Visser, uitvoering 't Spectrum, jaren '60 -bekleding verkleurd, rugleuning momenteel los van frame, bijbehorende bouten en afstandsbussen niet aanwezig-, 70 × 190 × 80 cm
Richtprijs: € 80-100
Bijzettafeltje met wit marmeren blad op witgelakte metalen voet, ontwerp Eero Saarinen, uitvoering Knoll International, gemerkt onder voet -defecten aan laklaag op marmer-, 51 × Ø 40 cm
Richtprijs: € 250-350
Witte kunststof tafellamp, model Panthella, ontwerp Verner Panton, uitvoering Louis Poulsen, 70 x Ø 49 cm
Richtprijs: € 200-300
Vloerstaande lamp met bolle witte kunststof kap, moden Panthella, ontwerp Verner Panton, uitvoering Louis Poulsen -aanhechting kap-voet defect-, 120 × Ø 50 cm
Richtprijs: € 100-150
Crèmekleurige bank met gemêleerde bekleding, op RVS onderstel, in de stijl van Martin Visser -vuil, gebruikssporen-, 73 × 212 × 67 cm
Richtprijs: € 300-500
Hans Scholze (1933-1993), twee paar werken: kubistische composities, één paar in groentinten, de ander in blauwtinten, aquarel en potlood op papier, alle r.o. gemonogrammeerd, het blauwe paar gedateerd '78, de groene '79, grootste 22 × 14,5 cm
Richtprijs: € 150-200
Buisframe fauteuil met zwart-grijze bekleding en bakelieten armleuningen, model 405, ontwerp Willem Hendrik Gispen -oppervlak buisframe sleets-, 79 × 62 × 85 cm
Richtprijs: € 500-700
Guido Sprenkels (1959), twee kunstwerken, gips in omlijsting, één gesigneerd en gedateerd 2022, beide gemaakt voor de tentoonstelling 'Xtreme Art 175', Pulchri Studio, Den Haag, 30 × 40 cm
Richtprijs: € 100-150
Hans Boer (1947), twee schilderijen: 'AD 07-10', en 'AL17-12', beide alkyd op doek, verso gesigneerd, grootste 30 × 23,7 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 100-150