Christiaan Kuitwaard (1965), twee schilderijen in groen tinten: kom, marouflé, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd 6.5.2005, en schenkkan, olieverf op paneel, verso gesigneerd en gedateerd 29.03.2011, grootste 28 × 39,4 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 100-150
Glazen salontafel met messing bevestigingshoeken, op goudkleurige wielen, laatste kwart 20ste eeuw -gebruikssporen, krasjes-, 41 × 75 × 135 cm
Richtprijs: € 100-150
Bureaulamp, model Lester, ontwerp Vico Magistretti, uitvoering Oluce -kleine beschadigingen aan lak-, 75 × 67 × Ø 20 cm
Richtprijs: € 50-70
Werkman, H.N. Chassidische legenden. Een suite. Groningen, 1995. 20 facsimiles in kleur. Groot folio. Oorspr. linnen. Met begeleidend boekje met teksten van F.R.A. Henkels en J. Martinet. 8vo. Linnen. Met illustraties in kleur
Richtprijs: € 80-100
Kathy Erteman (1952), geglazuurde keramiek schaal, gemonogrammeerd en gedateerd '85, Ø 51,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Fauteuil bekleed met zwarte skai op verchroomd stalen onderstel en bijbehorende voetenbank, kopie naar model Barcelona Chair, ontwerp Ludwig Mies van der Rohe, uitvoering onbekend, modern, 80 x 78 x 80 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 100-150
Bruine persglazen schaal met bladdecor, uitvoering Daum, Nancy, Frankrijk, art deco, Ø 35 cm
Richtprijs: € 150-200
Gebogen plexiglazen bijzettafeltje met schapje, 41,5 × 41,5 × 37 cm, en plexiglazen lectuurbak
Richtprijs: € 30-50
Bruine kunststof bureaulamp, model 'Lucifer', ontwerp Tom Ahlstrom en Hans Ehrich, gemerkt en uitvoering Fagerhults, Zweden, jaren '70, 54 × 60 × Ø 20 cm
Richtprijs: € 70-90
Slaapbank met vierkant buisframe en bruine wollen bekleding, ontwerp Martin Visser, uitvoering 't Spectrum, gemerkt onderop houten frame, jaren '70 -stof wat doorgesleten op voorste hoek-, 70 × 190 × 80 cm
Richtprijs: € 300-500
Twee Indonesische ikats -één verkleurd en met gaatje-, 125 × 150 en 130 × 160 cm
Richtprijs: € 20-30
Vloerstaande booglamp met draaibaar spotje, vermoedelijk uitvoering Gepo, jaren '70 -gebruikssporen-, 200 × 70 cm
Richtprijs: € 70-90
Twee bijzettafels met travertijn blad op metalen onderstel, één rechthoekig en één vierkant -roestplekjes-, 38 × 60 × 60 cm
Richtprijs: € 100-150
Bijzettafeltje met glazen blad en voet, daartussen een aluminium stam, 33 × 35 × 35 cm
Richtprijs: € 30-50
Polychroom gepatineerde messing lamp in Murashido-stijl, de twee lampen in hoogte verstelbaar, serie Ikora, uitvoering WMF, Duitsland, circa 1935 -krasjes-, 65 × Ø 40 cm
Richtprijs: € 100-150
Notenhouten boeken- en lectuurrek, jaren '60, 100 × 60 × 35 cm
Richtprijs: € 150-200
Ronde metalen hanglamp met witte en oranje aaneengeschakelde rondjes, uitvoering Doria Leuchten, Duitsland, jaren '60, 35 × Ø 17 cm
Richtprijs: € 120-160
Zwarte metalen kruk op drie poten, model 'Wisdom tooth', ontwerp Yasuaki Sasamoto, uitvoering Dulton, jaren '90, 50 × 35 × 30 cm
Richtprijs: € 70-90
Aart Houtman (1956), 'zonder titel no. 5', gemengde techniek, verso gesigneerd en gedateerd 1999, 106 × 76 cm
Richtprijs: € 180-220
Wit metalen plafondlamp, model 'Barcelona', ontwerp Bent Karlby, voorzien van Deense 'twist and lock' stekker, circa 38 × Ø 38 cm
Richtprijs: € 300-500
Vijflichts kunststof hanglamp, model Cluster, ontwerp Joel Degermark, uitvoering Moooi, Nederland, modern, afmetingen zonder peertjes 14 × 19 × 14 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 100-150
Twee éénlichts vloerlampen met stoffen kappen en gegoten messing basementen, ontwerp en uitvoering Peter Ghyczy, laatste kwart 20e eeuw
Richtprijs: € 300-500
Twee stuks grafiek: Ever Meulen (1946), autohandelaar, zeefdruk 63/130, r.o. gesigneerd en gedateerd 1982, en Joost Swarte (1947), figuren op trappen, zeefdruk 250/390, r.o. gesigneerd, laatste 100 × 69 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 80-100
Ger Lataster (1920-2012), geabstraheerde staande figuur, litho 47/50, r.o. gesigneerd, 120 × 80 cm
Richtprijs: € 150-200
Aluminium hanglamp met teakhouten stokje bovenop, ontwerp Hans-Agne Jakobsson, uitvoering AB Ellysett, Markaryd, Zweden, kap 20 × Ø 33 cm, hoogte inclusief stokje 37 cm
Richtprijs: € 150-200
Witgelakte metalen hanglamp, model Cabildo, uitvoering Artimide, modern, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 100-150
In hoogte verstelbare hanglamp opgebouwd uit metalen ribben, inclusief doosje met kleurfilters, model Titania, ontwerp Paolo Rizzatto en Alberto Meda, uitvoering Luceplan, 155 × 71 × 28 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 100-150
Notengefineerd dressoir met ronde zijkanten, ontwerp Abraham Antonie Patijn, uitvoering Zijlstra, Joure, jaren '50 -plint op linkerzijde ontbreekt-, 74 × 230 × 44 cm
Richtprijs: € 300-500
Zwartgelakte metalen bureaulamp, model 135, ontwerp Herman Busquet, uitvoering Hala, Zeist, jaren '50 -lak sleets, kap een beetje scheef-, 38 × Ø 28 cm
Richtprijs: € 100-150
Blauwgeëmailleerde koperen vaas, ontwerp Björn Engo, Noorwegen, gemerkt op onderzijde -restauraties aan hals-, 19,5 × Ø 7 cm
Richtprijs: € 60-80
Helder glazen schaal met tincraquelé, serica 64, ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, etsmerk op onderzijde, begin jaren '40 -gebruikssporen, oppervlakkige krasjes-, 9 × Ø 26,5
Richtprijs: € 50-70
Vijf moderne glasobjecten: drijfschaal, en vier vazen, diverse uitvoeringen, grootste vaas 28,5 cm hoog, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 80-100
Eenlichts tafellampje, ook te gebruiken als wand- of plafondlamp, met telescopische verchroomde armen, model Kandido S., ontwerp Ferdinand Alexander Porsche, uitvoering Luci, Milaan, jaren '80, gemerkt -gebruikssporen-, 49 × 15 × 15 cm
Richtprijs: € 70-90
Anthonius Bernardus 'Toon' Kelder (1894-1973), abstracte compositie in zwart, inkt op papier, l.o. gesigneerd -papier verbruind-, 66 × 45 cm
Richtprijs: € 150-200
Herman Gordijn (1932-2017), vrouw in interieur, houtsnede op Japans papier, r.o. gesigneerd, 70 × 50 cm
Richtprijs: € 80-100
Joris Geurts (1958), abstracte compositie, olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd, 92/92, 65 × 70 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 400-600
Jos Caelen (1938), geabstraheerde Formule 1 race, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd '68, 46 × 62 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 180-220
Johannes Gachnang (1939-2005), compositie in lijnen, epreuve d'essai, r.o. gesigneerd en gedateerd '70, m.o. onduidelijk getiteld, 51,3 × 66,5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 180-220
Anton Heijboer (1924-2005), geabstraheerde figuur, acrylverf en aquarel op papier, m.o. gesigneerd, circa 62 × 35 cm
Richtprijs: € 150-200
Anthonius Bernardus 'Toon' Kelder (1894-1973), abstracte compositie in zwart, houtskool op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '58, 63 × 41 cm
Richtprijs: € 150-200
Drie buisframe stoelen met cognackleurige lederen bekleding, uitvoering Metaform, jaren '70 -twee met gebruikssporen aan zitting en leder-
Richtprijs: € 250-350
Remy Ludolphy (hedendaags), twee schilderijen: planten en tekst in vakverdeling, niet gesigneerd, grootste 80 × 60 cm
Richtprijs: € 40-60
Anthonius Bernardus 'Toon' Kelder (1894-1973), abstracte compositie in zwart, inkt op rijstpapier, l.o. gesigneerd en gedateerd '64, 21 × 35,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Christiaan Kuitwaard (1965), schaduwen, marouflé, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd 14.12.2006, 38 × 61 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 80-100
Fon Klement (1930-2000), 'La Table', boardsnede 3/100, eigen druk, r.o. gesigneerd en gedateerd '82, 53 × 53 cm
Richtprijs: € 60-80
Corneille (1922-2010), 'La chanson du mal-aimé', litho 7/10, r.o. gesigneerd en gedateerd '89, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht -papier iets vergeeld-, 37 × 50 cm
Richtprijs: € 100-150
Paul Citroen (1896-1983), bosgezicht, aquarel en krijt op papier, r.o. en m.o. gesigneerd en gedateerd '80, 36 × 48 cm
Richtprijs: € 200-300
Jan van der Zee (1898-1988), kubistische ontwerptekening, volgens overlevering mogelijk voor theater De Molenberg aan de Oude Schans in Delfzijl, welke rond 1955 verbouwd werd, gouache en potlood op kraftpapier, r.o. gesigneerd, 38 × 69 cm
Richtprijs: € 200-300
Reinder Homan (1950), erf met berkenbomen, ets 42/50, l.o. in potlood gesigneerd en gedateerd '81, 29 × 35 cm
Richtprijs: € 40-60
Joris Geurts (1958), abstracte compositie, olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd '96, 65 × 60 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen
Richtprijs: € 350-550