Lotnummer: 4253

Christiaan Kuitwaard (1965), twee schilderijen in groen tinten: kom, marouflé, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd 6.5.2005, en schenkkan, olieverf op paneel, verso gesigneerd en gedateerd 29.03.2011, grootste 28 × 39,4 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 250

Lotnummer: 4252

Glazen salontafel met messing bevestigingshoeken, op goudkleurige wielen, laatste kwart 20ste eeuw -gebruikssporen, krasjes-, 41 × 75 × 135 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4251

Bureaulamp, model Lester, ontwerp Vico Magistretti, uitvoering Oluce -kleine beschadigingen aan lak-, 75 × 67 × Ø 20 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 4250

Werkman, H.N. Chassidische legenden. Een suite. Groningen, 1995. 20 facsimiles in kleur. Groot folio. Oorspr. linnen. Met begeleidend boekje met teksten van F.R.A. Henkels en J. Martinet. 8vo. Linnen. Met illustraties in kleur

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4249

Kathy Erteman (1952), geglazuurde keramiek schaal, gemonogrammeerd en gedateerd '85, Ø 51,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 70

Lotnummer: 4248

Fauteuil bekleed met zwarte skai op verchroomd stalen onderstel en bijbehorende voetenbank, kopie naar model Barcelona Chair, ontwerp Ludwig Mies van der Rohe, uitvoering onbekend, modern, 80 x 78 x 80 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 4247

Bruine persglazen schaal met bladdecor, uitvoering Daum, Nancy, Frankrijk, art deco, Ø 35 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 4246

Gebogen plexiglazen bijzettafeltje met schapje, 41,5 × 41,5 × 37 cm, en plexiglazen lectuurbak

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 4245

Bruine kunststof bureaulamp, model 'Lucifer', ontwerp Tom Ahlstrom en Hans Ehrich, gemerkt en uitvoering Fagerhults, Zweden, jaren '70, 54 × 60 × Ø 20 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 4244

Slaapbank met vierkant buisframe en bruine wollen bekleding, ontwerp Martin Visser, uitvoering 't Spectrum, gemerkt onderop houten frame, jaren '70 -stof wat doorgesleten op voorste hoek-, 70 × 190 × 80 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 4243

Twee Indonesische ikats -één verkleurd en met gaatje-, 125 × 150 en 130 × 160 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 4242

Vloerstaande booglamp met draaibaar spotje, vermoedelijk uitvoering Gepo, jaren '70 -gebruikssporen-, 200 × 70 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4241

Twee bijzettafels met travertijn blad op metalen onderstel, één rechthoekig en één vierkant -roestplekjes-, 38 × 60 × 60 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 4240

Bijzettafeltje met glazen blad en voet, daartussen een aluminium stam, 33 × 35 × 35 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 4239

Polychroom gepatineerde messing lamp in Murashido-stijl, de twee lampen in hoogte verstelbaar, serie Ikora, uitvoering WMF, Duitsland, circa 1935 -krasjes-, 65 × Ø 40 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4238

Notenhouten boeken- en lectuurrek, jaren '60, 100 × 60 × 35 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 4237

Ronde metalen hanglamp met witte en oranje aaneengeschakelde rondjes, uitvoering Doria Leuchten, Duitsland, jaren '60, 35 × Ø 17 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 4236

Zwarte metalen kruk op drie poten, model 'Wisdom tooth', ontwerp Yasuaki Sasamoto, uitvoering Dulton, jaren '90, 50 × 35 × 30 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 70

Lotnummer: 4235

Aart Houtman (1956), 'zonder titel no. 5', gemengde techniek, verso gesigneerd en gedateerd 1999, 106 × 76 cm

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 4234

Wit metalen plafondlamp, model 'Barcelona', ontwerp Bent Karlby, voorzien van Deense 'twist and lock' stekker, circa 38 × Ø 38 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 270

Lotnummer: 4233

Vijflichts kunststof hanglamp, model Cluster, ontwerp Joel Degermark, uitvoering Moooi, Nederland, modern, afmetingen zonder peertjes 14 × 19 × 14 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4232

Twee éénlichts vloerlampen met stoffen kappen en gegoten messing basementen, ontwerp en uitvoering Peter Ghyczy, laatste kwart 20e eeuw

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 250

Lotnummer: 4231

Twee stuks grafiek: Ever Meulen (1946), autohandelaar, zeefdruk 63/130, r.o. gesigneerd en gedateerd 1982, en Joost Swarte (1947), figuren op trappen, zeefdruk 250/390, r.o. gesigneerd, laatste 100 × 69 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 85

Lotnummer: 4230

Ger Lataster (1920-2012), geabstraheerde staande figuur, litho 47/50, r.o. gesigneerd, 120 × 80 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 4229

Aluminium hanglamp met teakhouten stokje bovenop, ontwerp Hans-Agne Jakobsson, uitvoering AB Ellysett, Markaryd, Zweden, kap 20 × Ø 33 cm, hoogte inclusief stokje 37 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 4228

Witgelakte metalen hanglamp, model Cabildo, uitvoering Artimide, modern, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4227

In hoogte verstelbare hanglamp opgebouwd uit metalen ribben, inclusief doosje met kleurfilters, model Titania, ontwerp Paolo Rizzatto en Alberto Meda, uitvoering Luceplan, 155 × 71 × 28 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4226

Notengefineerd dressoir met ronde zijkanten, ontwerp Abraham Antonie Patijn, uitvoering Zijlstra, Joure, jaren '50 -plint op linkerzijde ontbreekt-, 74 × 230 × 44 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 4225

Zwartgelakte metalen bureaulamp, model 135, ontwerp Herman Busquet, uitvoering Hala, Zeist, jaren '50 -lak sleets, kap een beetje scheef-, 38 × Ø 28 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 4224

Blauwgeëmailleerde koperen vaas, ontwerp Björn Engo, Noorwegen, gemerkt op onderzijde -restauraties aan hals-, 19,5 × Ø 7 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4223

Helder glazen schaal met tincraquelé, serica 64, ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, etsmerk op onderzijde, begin jaren '40 -gebruikssporen, oppervlakkige krasjes-, 9 × Ø 26,5

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 4222

Vijf moderne glasobjecten: drijfschaal, en vier vazen, diverse uitvoeringen, grootste vaas 28,5 cm hoog, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4221

Eenlichts tafellampje, ook te gebruiken als wand- of plafondlamp, met telescopische verchroomde armen, model Kandido S., ontwerp Ferdinand Alexander Porsche, uitvoering Luci, Milaan, jaren '80, gemerkt -gebruikssporen-, 49 × 15 × 15 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 4220

Anthonius Bernardus 'Toon' Kelder (1894-1973), abstracte compositie in zwart, inkt op papier, l.o. gesigneerd -papier verbruind-, 66 × 45 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 4219

Herman Gordijn (1932-2017), vrouw in interieur, houtsnede op Japans papier, r.o. gesigneerd, 70 × 50 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4218

Joris Geurts (1958), abstracte compositie, olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd, 92/92, 65 × 70 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 4217

Jos Caelen (1938), geabstraheerde Formule 1 race, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd '68, 46 × 62 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 4216

Johannes Gachnang (1939-2005), compositie in lijnen, epreuve d'essai, r.o. gesigneerd en gedateerd '70, m.o. onduidelijk getiteld, 51,3 × 66,5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 160

Lotnummer: 4215

Anton Heijboer (1924-2005), geabstraheerde figuur, acrylverf en aquarel op papier, m.o. gesigneerd, circa 62 × 35 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 130

Lotnummer: 4214

Anthonius Bernardus 'Toon' Kelder (1894-1973), abstracte compositie in zwart, houtskool op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '58, 63 × 41 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 4213

Drie buisframe stoelen met cognackleurige lederen bekleding, uitvoering Metaform, jaren '70 -twee met gebruikssporen aan zitting en leder-

Richtprijs: € 250-350

Biedstatus: € 200

Lotnummer: 4212

Remy Ludolphy (hedendaags), twee schilderijen: planten en tekst in vakverdeling, niet gesigneerd, grootste 80 × 60 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4211

Anthonius Bernardus 'Toon' Kelder (1894-1973), abstracte compositie in zwart, inkt op rijstpapier, l.o. gesigneerd en gedateerd '64, 21 × 35,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4210

Christiaan Kuitwaard (1965), schaduwen, marouflé, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd 14.12.2006, 38 × 61 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 170

Lotnummer: 4209

Fon Klement (1930-2000), 'La Table', boardsnede 3/100, eigen druk, r.o. gesigneerd en gedateerd '82, 53 × 53 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4208

Corneille (1922-2010), 'La chanson du mal-aimé', litho 7/10, r.o. gesigneerd en gedateerd '89, herkomst: Collectie Galerie Jas, Utrecht -papier iets vergeeld-, 37 × 50 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 110

Lotnummer: 4207

Paul Citroen (1896-1983), bosgezicht, aquarel en krijt op papier, r.o. en m.o. gesigneerd en gedateerd '80, 36 × 48 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 4206

Jan van der Zee (1898-1988), kubistische ontwerptekening, volgens overlevering mogelijk voor theater De Molenberg aan de Oude Schans in Delfzijl, welke rond 1955 verbouwd werd, gouache en potlood op kraftpapier, r.o. gesigneerd, 38 × 69 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 200

Lotnummer: 4205

Reinder Homan (1950), erf met berkenbomen, ets 42/50, l.o. in potlood gesigneerd en gedateerd '81, 29 × 35 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4204

Joris Geurts (1958), abstracte compositie, olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd '96, 65 × 60 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 350-550

Bieden vanaf: € 300