Lotnummer: 4203

Schilderij: geometrische abstractie, olieverf op paneel, niet gesigneerd, modern, 40 × 59 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4202

Plafond- of wandlamp met concave geborstelde aluminium diffuser voor kopspiegellamp, uitvoering Staff Leuchten, Duitsland, jaren '60, Ø 35 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4201

Twee conische opaline plafondlampen, één grote en één kleine, 22 × Ø 20 cm en 19 × Ø 17,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 4200

Teakgefineerd dressoir met drie witte schuifdeuren, het interieur met plank, jaren '60 -kleine beschadigingen en bovenblad met kringen-, 69 × 210 × 40 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4199

Tafellamp met rechthoekige kristallen voet, model Warwick, uitvoering Eichholtz, modern -chipje op één hoek-, 48 × 34 × 21 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4198

Drie diverse glasobjecten: tincraquelé bolvaas, en rookglazen schaal met banen, beide ontwerp Andries Dirk Copier, en tincraquelé schaal met lusterglazuur, ontwerp Willem Jacob Rozendaal -alle drie gebruikssporen-, schaal Ø 33 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4197

Paar gekleurde hoge glazen vazen op voet -één chipje aan binnenrand-, hoogte 50 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4196

Cilindervormige tafellamp, opgebouwd uit schijven wit marmer, mogelijk ontwerp Vera Fabre voor Verre Lumière, maar de fitting is afwijkend of in het verleden vervangen -schilfers van voetrand, werking niet getest-, hoogte lamp met kap 51,5, hoogte marmer 29 cm

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 4195

Jan de Jong (1951), landschap met paarden, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 80 × 60 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 4194

I Made Djirna (1957), gele figuren, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1989, 50 × 45 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 4193

Anke Roder (1964), 'Mossen', was op paneel, verso gesigneerd en gedateerd 2000 -chipje uit onderste rand, scheurtje-, 39 × 50 cm

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 4192

Busse Weidema (1951), 'Verbuiging', acrylverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd '89, 40 × 50 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 4191

Paul Overhaus (1935-2014), 'Gouwzee IV', gouache en inkt op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd september '99, 12 × 33 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 4190

Collage van vlindervleugels in lijst, 39 × 39 cm

Richtprijs: € 50-70

Bieden vanaf: € 35

Lotnummer: 4189

Anton Heijboer (1924-2005), figuratieve voorstelling en opschrift, ets, gesigneerd, 38,5 × 53 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 4188

Joost van Roojen (1928-2012), abstracte compositie, aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '71, 27 × 61 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 4187

Martin van Vreden (1952), 'Bloemen', pastel, niet gesigneerd, verso toegeschreven en gedateerd met sticker 1994, 62,5 × 47,5 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 4186

Zeven posters: film en science fiction -gebruikte staat-, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4185

Buisframe stoel met bolvormige armleggers, model First, ontwerp Michele De Lucchi, uitvoering onbekend, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 130

Lotnummer: 4184

Paar buisframe klapstoelen met plexiglazen rug en zitting, gemerkt, model Plia, ontwerp Giancarlo Piretti, uitvoering Castelli, Italië, jaren '60 -gebruikssporen, vrijwel alle plastic voetjes ontbreken-, 50 × 48 × 47 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 4183

Kunstwerk in de ZERO-stijl: compositie van lijnen in reliëf, lucifers en olieverf op board, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw -verfverlies-, diagonalen 70 × 70 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4182

Jaap Ploos van Amstel (1926-2022), 'Toilet (Maraboe)', tekening op papier, r.o. gesigneerd, 50 × 34 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 4181

Verchroomde salontafel met rond natuurstenen blad, in stijl van Florence Knoll -blad niet origineel-, 50 × Ø 61 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 4180

Wit-zwartgelakte stalen staande hengellamp, ontwerp Jan Hoogervorst, uitvoering Anvia, Almelo, jaren '60

Richtprijs: € 500-700

Biedstatus: € 400

Lotnummer: 4179

Paar ronde metalen plafondlampen, één met rode en één met lichtgroengele kap, waarin een kopspiegellamp met daarboven een witte diffuser, jaren '60 -één diffuser met randschade-, circa 20 × Ø 35 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 130

Lotnummer: 4178

Stoel op drie poten met witgelakt essen frame en grijze gestreepte bekleding -armleuningen sleets-

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 4177

Elf posters met betrekking tot design -meerdere dubbele, gebruikte staat-, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4176

Elias Mohd (1958), twee schilderijen: danser en danseressen, acrylverf op papier, één r.o. gesigneerd en gedateerd '91, 58 × 80 en 60 × 84 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4175

Bram van der Velde (1895-1981), abstracte compositie, litho 89/200, r.o. gesigneerd, 55 × 74 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 4174

Leon Piesowocki (1925), 'Vrouwentorso in abstract', litho, r.o. gesigneerd en gedateerd 1975, 66 × 90 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 4173

Radio met bluetooth ontvanger in zwartgelakte houten ombouw, model One BT, uitvoering Tivoli Audio, 12 × 21,5 × 15 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4172

Drie stapelbare kunststof sidetables, model Scagno, ontwerp Giotto Stoppino, uitvoering Elco Scorzè, Italië, 32 × 51 × 40, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 4171

Brons- en goudgelakte stalen bureaulamp met glazen diffuser, model 520, ontwerp Luis Pérez de la Oliva, uitvoering Fase, jaren '60 -oxidatie-, 43 × 30 × 44 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 4170

Sam Drukker (1959), gehurkte naakte vrouw, inkttekening, m.o. gesigneerd en gedateerd 1992, 50 × 32 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 4169

Dirk Hidde Nijland (1881-1955), marktvrouw, litho 61/65, r.o. in potlood gesigneerd, 22 × 31 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4168

Tekening: erotische voorstelling, inkt op papier, niet gesigneerd, vermoedelijk jaren '90, 33 × 25 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4167

Jörg Remé (1941), drie werken: compositie met hoofden, potlood en aquarel, m.o. gesigneerd, drieluik, litho 23/50, l.o. gesigneerd en gedateerd '75, en compositie met twee figuren, litho 40/50, r.o. gesigneerd en gedateerd 24 .I.82, die laatste 19 × 36 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 4166

Vijf diverse moderne tekeningen en grafiek, waaronder: één werk van Wilco Geursen (1950), 23 × 28 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 4165

Groengepatineerde zamak buste van een vrouw met tamboerijn, op witte en zwarte natuurstenen voet, niet gesigneerd, art deco -enkele schilfers van basement-, 25 × 24 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 4164

Divers glas: waaronder licht paarse vaas met luchtbellen, kannetje, twee parfumflessen en ronde kristallen kom met deksel bekroond door vrouwenfiguur, uitvoering Nachtmann, 25,5 × Ø 15 cm

Richtprijs: € 50-70

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 4163

Marcel Bouraine (1886-1948), danseres, groengepatineerd zamak, gesigneerd onder pseudoniem Derenne, op zwart natuurstenen basement, Frankrijk -krasjes-, 26 × 21 cm

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 200

Lotnummer: 4162

Drie flessen parfum in originele dozen: alle Les Beaux Arts, Design Edition No.2, de fles ontworpen door Allen Jones, met certificaten, één sculptuur in groen-oranje, één in bordeauxrood-rood, en één in geel-grijs, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 4161

Dikwandige meerkleurige glazen vaas met spiraal, vermoedelijk Tsjechisch -gebruikssporen-, 21,5 × 18 × 8,5 cm

Richtprijs: € 30-50

Biedstatus: € 25

Lotnummer: 4160

Jits Bakker (1937-2014), hockeyspeler, gepatineerd brons, niet gesigneerd, 15 × 13 × 5,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 4159

Sculptuur: abstracte staande figuur, gepatineerd brons, modern, niet gesigneerd, 18 × 4 × 8 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 4158

Pieter Groeneveldt (1889-1982), zwartgeglazuurde keramische stoofpot, uit de serie FORTA, formaat B, gemerkt, jaren '40/'50, 17 × Ø 20 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 4157

Peer Veneman (1952), 'Black box', gepatineerd brons 18/24, gemonogrammeerd, 12 × 23 × 16 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 4156

Paar glassculpturen: mannenhoofden in reliëf, derde kwart 20e eeuw, 14 × 14 × 3,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 4155

1e gehalte zilveren gestileerde broche met cabochongeslepen chrysopraas, ontwerp David Andersen, Noorwegen, 4,6 × 4,3 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 4154

Japans metalen actiefiguur, GA-94 King Joe, uitvoering Popy, circa 1970 -doos met gebruikssporen-, 14,5 × 10 × 6 cm, opbrengst komt ten goede aan Museum Boijmans Van Beuningen

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 150